Forma w lidze
Yeni Çorumspor w tabeli
8. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 6 punktów
Strata do 3. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
5 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
4:3 bramki
1,33 gola/mecz
7 pkt
12:9 bramki
3,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Yeni Çorumsporu
Wartość drużyny: 28 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Wenezuela | 28 | napastnik | 7 | 6 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Grecja | 26 | napastnik | 5 | 3 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 8,01 średnia ocena | Grecja | 26 | napastnik | 5 | 3 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Brazylia | 30 | bramkarz | 7 | 1 mln € |
Przewidywany skład Yeni Çorumsporu 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Yeni Çorumspor w tabeli Super Lig (Turcja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Galatasaray
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | 16 |
2
|
Beşiktaş
|
7 | 5 | 0 | 2 | 16:8 | 15 |
| ··· | |||||||
7
|
Kocaelispor
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 12 |
8
|
Yeni Çorumspor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 16:12 | 10 |
9
|
Kasımpaşa
|
7 | 2 | 4 | 1 | 8:8 | 10 |
Wyniki Yeni Çorumsporu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Gaziantep
0
Yeni Çorumspor
3
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Yeni Çorumspor
1
Alanyaspor
2
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Samsunspor
1
Yeni Çorumspor
5
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
Terminarz Yeni Çorumsporu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 19:00
|
Yeni Çorumspor
Çaykur Rizespor
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
|
|
25 Paź 17:00
|
Göztepe
Yeni Çorumspor
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
|
|
31 Paź 11:30
|
Erzurum BB
Yeni Çorumspor
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
Ostatnie transfery Yeni Çorumsporu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Turcja |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Turcja |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja |
|
wypożyczenie |
Yeni Çorumspor to klub piłkarski z Turcji występujący w Super Lig (Turcja). Swoim domowym obiektem jest Çorum Şehir Stadyumu, który może pomieścić 15 000 widzów. Zespół prowadzi Burak Yilmaz. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 28 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Yeni Çorumspor w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Yeni Çorumsporu trafiło 22 zawodników za łączną kwotę 23,6 mln €, a klub opuściło 26 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Mohammed Diomande z Rangers za 5,3 mln €.
Które miejsce zajmuje Yeni Çorumspor w tabeli Super Lig (Turcja)?
Yeni Çorumspor zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Super Lig (Turcja) z dorobkiem 10 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Galatasaray wynosi 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Yeni Çorumsporu?
W wyjściowym ustawieniu Yeni Çorumsporu między słupkami staje Marcos Felipe, a linię obrony najczęściej tworzą G. Sazdagi, Alexandre Manuel Penetra Correia, H. Smolcić oraz A. Borza. W środku pola grają C. Under, M. Diomande, Y. Ramadani, Alfredo Fredy oraz A. Kyziridis, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Ramirez. Trener Burak Yilmaz ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Super Lig (Turcja) i pucharach.
Kiedy Yeni Çorumspor gra następny mecz?
Najbliższy mecz Yeni Çorumsporu to spotkanie z Çaykur Rizesporem, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Çorum Şehir Stadyumu w ramach Super Lig (Turcja) (8. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Yeni Çorumsporu?
Ostatni mecz Yeni Çorumsporu to wygrana z Gaziantepem 0:3 w Super Lig (Turcja), 11 października 2026. Bramki zdobyli Under, Kyziridis oraz Karlsbakk. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Yeni Çorumspor w tym sezonie?
Bilans Yeni Çorumsporu w tym sezonie to 7 meczów i wynik 3-1-3 przy 16 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Yeni Çorumsporu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Yeni Çorumspor w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Yeni Çorumsporu
Yeni Çorumspor terminarz
Kiedy Yeni Çorumspor gra następny mecz?
Najbliższy mecz Yeni Çorumsporu to spotkanie z Çaykur Rizesporem, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Çorum Şehir Stadyumu w ramach Super Lig (Turcja) (8. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV oraz Betclic TV.
Wyniki Yeni Çorumsporu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Yeni Çorumspor w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Yeni Çorumsporu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Yeni Çorumspor wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
0:3 | 3-4-3 | 5/15 | 3/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 3/6 | 5/5 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
1:5 | 4-1-4-1 | 2/10 | 3/3 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
3:0 | 4-1-4-1 | 8/11 | 1/3 | |
|
31 Sie Koniec
|
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
6:2 | 4-2-3-1 | 6/14 | 3/5 | |
|
22 Sie Koniec
|
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
0:1 | 4-1-4-1 | 7/7 | 0/3 | |
|
14 Sie Koniec
|
Super Lig (Turcja), 1. kolejka
|
2:2 | 4-1-4-1 | 1/9 | 1/2 | |
|
24 Maj Koniec
|
1. Lig (Turcja), finał
|
0:2 | 4-1-4-1 | 7/10 | 2/5 | |
|
15 Maj Dogryw.
|
1. Lig (Turcja), półfinał
|
2:0 | 4-1-4-1 | 14/18 | 7/10 | |
|
11 Maj Koniec
|
1. Lig (Turcja), półfinał
|
1:0 | 4-2-3-1 | 5/8 | 2/4 |
Yeni Çorumspor ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 4 z 7 meczów, ze średnią 1,75 punktu. W pozostałych ustawieniach Yeni Çorumspor zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Yeni Çorumsporu?
Ostatni mecz Yeni Çorumsporu to wygrana z Gaziantepem 0:3 w Super Lig (Turcja), 11 października 2026. Bramki zdobyli Under, Kyziridis oraz Karlsbakk. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Yeni Çorumspor – tabela Super Lig (Turcja)
Jakie miejsce w tabeli Super Lig (Turcja) zajmuje Yeni Çorumspor w sezonie 2026/2027.
Miejsce Yeni Çorumsporu w tabeli Super Lig (Turcja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Galatasaray
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
2
|
Beşiktaş
|
7 | 5 | 0 | 2 | 16:8 | 8 | 15 | |
3
|
Amed
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 14 | |
4
|
Fenerbahce
|
7 | 4 | 1 | 2 | 19:6 | 13 | 13 | |
5
|
Trabzonspor
|
7 | 4 | 1 | 2 | 16:5 | 11 | 13 | |
6
|
Alanyaspor
|
7 | 3 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 12 | |
7
|
Kocaelispor
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 12 | |
8
|
Yeni Çorumspor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 16:12 | 4 | 10 | |
9
|
Kasımpaşa
|
7 | 2 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 10 | |
10
|
Çaykur Rizespor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 10 | |
11
|
İstanbul Başakşehir
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 8 | |
12
|
Gaziantep
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 8 | |
13
|
Gençlerbirliği
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:15 | -8 | 8 | |
14
|
Erzurum BB
|
7 | 2 | 2 | 3 | 3:11 | -8 | 8 | |
15
|
Göztepe
|
7 | 1 | 3 | 3 | 15:15 | 0 | 6 | |
16
|
Konyaspor
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 5 | |
17
|
Samsunspor
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | -9 | 4 | |
18
|
Eyüpspor
|
7 | 1 | 0 | 6 | 2:20 | -18 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Galatasaray
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
2
|
Beşiktaş
|
7 | 5 | 0 | 2 | 16:8 | 8 | 15 | |
3
|
Amed
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 14 | |
4
|
Fenerbahce
|
7 | 4 | 1 | 2 | 19:6 | 13 | 13 | |
5
|
Trabzonspor
|
7 | 4 | 1 | 2 | 16:5 | 11 | 13 | |
6
|
Alanyaspor
|
7 | 3 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 12 | |
7
|
Kocaelispor
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 12 | |
8
|
Yeni Çorumspor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 16:12 | 4 | 10 | |
9
|
Kasımpaşa
|
7 | 2 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 10 | |
10
|
Çaykur Rizespor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 10 | |
11
|
İstanbul Başakşehir
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 8 | |
12
|
Gaziantep
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 8 | |
13
|
Gençlerbirliği
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:15 | -8 | 8 | |
14
|
Erzurum BB
|
7 | 2 | 2 | 3 | 3:11 | -8 | 8 | |
15
|
Göztepe
|
7 | 1 | 3 | 3 | 15:15 | 0 | 6 | |
16
|
Konyaspor
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 5 | |
17
|
Samsunspor
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | -9 | 4 | |
18
|
Eyüpspor
|
7 | 1 | 0 | 6 | 2:20 | -18 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Beşiktaş
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:3 | 9 | 12 | |
| 2 |
Amed
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 12 | |
| 3 |
Galatasaray
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 4 |
Trabzonspor
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11:1 | 10 | 9 | |
| 5 |
Kocaelispor
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 5 | 9 | |
| 6 |
İstanbul Başakşehir
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 7 | |
| 7 |
Fenerbahce
|
3 | 2 | 0 | 1 | 13:4 | 9 | 6 | |
| 8 |
Erzurum BB
|
3 | 2 | 0 | 1 | 2:4 | -2 | 6 | |
| 9 |
Alanyaspor
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 10 |
Gençlerbirliği
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 11 |
Konyaspor
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 12 |
Yeni Çorumspor
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 13 |
Kasımpaşa
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 14 |
Eyüpspor
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:8 | -6 | 3 | |
| 15 |
Gaziantep
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 16 |
Göztepe
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 17 |
Samsunspor
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:13 | -9 | 1 | |
| 18 |
Çaykur Rizespor
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | -6 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Çaykur Rizespor
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 2 |
Fenerbahce
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 3 |
Alanyaspor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 4 |
Yeni Çorumspor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 12:9 | 3 | 7 | |
| 5 |
Kasımpaşa
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 6 |
Galatasaray
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:6 | 1 | 6 | |
| 7 |
Gaziantep
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 8 |
Göztepe
|
4 | 1 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 5 | |
| 9 |
Trabzonspor
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 10 |
Beşiktaş
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 11 |
Kocaelispor
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 12 |
Gençlerbirliği
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:9 | -8 | 3 | |
| 13 |
Samsunspor
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 14 |
Amed
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 15 |
Erzurum BB
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:7 | -6 | 2 | |
| 16 |
İstanbul Başakşehir
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 17 |
Konyaspor
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 18 |
Eyüpspor
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:12 | -12 | 0 |
Które miejsce zajmuje Yeni Çorumspor w tabeli Super Lig (Turcja)?
Yeni Çorumspor zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Super Lig (Turcja) z dorobkiem 10 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Galatasaray wynosi 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Yeni Çorumsporu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Yeni Çorumsporu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Yeni Çorumspor na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,7
- Strzały celne / mecz 5,3
- Asysty / mecz 2,00
- Udane dryblingi / mecz 6,9
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,71
- Czyste konta 29%
- Odbiory / mecz 14,3
- Przechwyty / mecz 6,7
- Wybicia / mecz 22,4
- Zablokowane strzały / mecz 3,3
Strzelcy Yeni Çorumsporu
-
Jesus Ramirez 4
-
Alexandros Kyziridis 4
-
Cengiz Under 3
-
Ermin Mahmić 2
-
Mohammed Diomande 1
-
Andrei Borza 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Yeni Çorumsporu i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Yeni Çorumsporu to 0–15 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Yeni Çorumsporu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Yeni Çorumspor otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Yeni Çorumsporu
100% bramek Yeni Çorumsporu pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Yeni Çorumspor zdobywa w sezonie średnio 1,43 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,43.
Aktualne serie Yeni Çorumsporu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 5 meczów
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Yeni Çorumsporu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Yeni Çorumsporu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 86%
- Powyżej 2,5 86%
- Powyżej 3,5 43%
- Powyżej 4,5 29%
- Powyżej 5,5 29%
W 86% meczów Yeni Çorumsporu padają co najmniej trzy bramki, a w 57% spotkań trafiają obie drużyny.
Yeni Çorumspor – faule i karne
- Faule / mecz 13,4
- Faule rywali / mecz 8,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Yeni Çorumspor fauluje średnio 13,4 razy na mecz, a wymusza 8,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Yeni Çorumsporu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Yeni Çorumspor zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,75 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Yeni Çorumsporu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 63% goli Yeni Çorumsporu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 7 meczów.
Yeni Çorumspor – strzały
- Celne / mecz 5,3
- Niecelne / mecz 4,4
- Celność strzałów 54%
- Skuteczność (gole / strzały) 24%
- Strzałów na gola 4,3
Yeni Çorumspor oddaje 9,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 54% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,3 strzału.
Yeni Çorumspor – posiadanie piłki
- U siebie 67,0%
- Na wyjeździe 42,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 7
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 7 meczów. Średnio Yeni Çorumspor utrzymuje przy piłce 53,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Yeni Çorumspor – podania
- Kluczowe / mecz 10,6
- Dośrodkowania / mecz 16,9
- Celność dośrodkowań 20%
- Podania długie / mecz 56
- Celność długich podań 54%
Yeni Çorumspor wymienia średnio 486 podań na mecz przy celności 86%, z czego 10,6 to podania kluczowe.
Yeni Çorumspor – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,71
- Bez straty do przerwy 57%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 43%
Czyste konto Yeni Çorumsporu to 29% meczów sezonu (2 z 7), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Yeni Çorumspor – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 71%
- Pow. 10,5 w meczu 43%
- Rożne u siebie / mecz 6,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,5
Yeni Çorumspor wykonuje średnio 4,6 rzutów rożnych na mecz wobec 5,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 71% spotkań.
Yeni Çorumspor – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 43%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 43%
- Kartki rywali / mecz 1,4
- Mecze bez kartki 29%
Yeni Çorumspor ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Yeni Çorumsporu – 1,4. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Yeni Çorumspor według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 1,67 | 3,33 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,50 | 0,50 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 4,00 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Yeni Çorumspor zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Yeni Çorumspor na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,67 1,75 | 1,00 1,25 | 0,67 1,00 |
|
7.
|
3,00 0,75 | 1,67 0,75 | 0,00 1,50 |
|
8.
|
1,00 1,75 | 1,33 3,00 | 1,00 2,25 |
|
9.
|
1,00 1,75 | 1,00 1,25 | 1,00 1,25 |
|
10.
|
0,00 2,50 | 0,00 1,75 | 2,00 0,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Yeni Çorumsporu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Yeni Çorumsporu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Samsunspor - Yeni Çorumspor 1:5 Super Lig (Turcja), 12.09.2026
- Najwyższa porażka Beşiktaş - Yeni Çorumspor 6:2 Super Lig (Turcja), 31.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Beşiktaş - Yeni Çorumspor 6:2, Super Lig (Turcja), 31.08.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Ramirez, Samsunspor - Yeni Çorumspor 1:5, Super Lig (Turcja), 12.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 88. minuta Mahmić, Yeni Çorumspor - Eyüpspor 3:0, Super Lig (Turcja), 6.09.2026
Jakie statystyki ma Yeni Çorumspor w tym sezonie?
Bilans Yeni Çorumsporu w tym sezonie to 7 meczów i wynik 3-1-3 przy 16 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Yeni Çorumspor – zawodnicy
Jak wygląda kadra Yeni Çorumsporu w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Yeni Çorumsporu 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Yeni Çorumsporu
-
Serdar Saatci Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 10 dniopuszczone: 1 mecz
-
Emircan Gurluk Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 20 dniopuszczone: 1 mecz
-
Caglar Soyuncu Obrońca Rana pauzuje od 65 dniopuszczone: 4 mecze
Kadra Yeni Çorumsporu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 89 |
|
26 | Grecja | 3 mln € | 185 tys. € | 5 | 71% | 4 | 3 | 424' | 1 | 1 | |||||||
| 7 |
|
29 | Turcja | 3 mln € | 2,5 mln € | 5 | 71% | 3 | 1 | 329' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
|
28 | Wenezuela | 6 mln € | 450 tys. € | 7 | 100% | 4 | 1 | 592' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
21 | Niemcy | 4 mln € | 970 tys. € | 4 | 57% | 0 | 1 | 67' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
34 | Senegal | 700 tys. € | 750 tys. € | 4 | 57% | 0 | 0 | 83' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
23 | Turcja | 1,2 mln € | 180 tys. € | 4 | 57% | 0 | 0 | 92' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Norwegia | 1,8 mln € | 40 tys. € | 6 | 86% | 1 | 0 | 149' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
27 | Turcja | 350 tys. € | 51 tys. € | 4 | 57% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
18 | Turcja | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
24 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 7 mln € | 616 tys. € | 7 | 100% | 1 | 2 | 464' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
21 | Bośnia | 7 mln € | – | 5 | 71% | 2 | 1 | 116' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
30 | Albania | 1,8 mln € | 580 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 425' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
36 | Angola | 150 tys. € | 191 tys. € | 7 | 100% | 0 | 2 | 374' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
28 | Turcja | 2 mln € | 1,6 mln € | 7 | 100% | 0 | 0 | 280' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
29 | Turcja | 350 tys. € | 310 tys. € | 5 | 71% | 0 | 0 | 81' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
23 | Turcja | 2 mln € | 560 tys. € | 5 | 71% | 0 | 0 | 28' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
27 | Turcja | 400 tys. € | 163 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
26 | Chorwacja | 2 mln € | 810 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 608' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
20 | Rumunia | 2,5 mln € | – | 7 | 100% | 1 | 1 | 623' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
32 | Turcja | 800 tys. € | 780 tys. € | 7 | 100% | 0 | 2 | 603' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
25 | Portugalia | 8 mln € | 520 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 370' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
30 | Turcja | 2,5 mln € | 2,5 mln € | 3 | 43% | 0 | 0 | 135' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
23 | Turcja | 1,5 mln € | 500 tys. € | 5 | 71% | 0 | 0 | 225' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
27 | Turcja | 400 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 28' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
|
26 | Turcja | 550 tys. € | 251 tys. € | 2 | 29% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
30 | Brazylia | 1 mln € | 310 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
31 | Turcja | 200 tys. € | 310 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 54 |
|
21 | Turcja | 800 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Yeni Çorumsporu
61,4 mln €
śr. 2,2 mln € / zawodnika
Ile Yeni Çorumspor wydaje na pensje
15,1 mln € rocznie
śr. 541 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
14
najliczniej: Turcja (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Yeni Çorumsporu w sezonie 2026/2027
Yeni Çorumspor wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Yeni Çorumsporu
Jak wygląda skład Yeni Çorumsporu?
W wyjściowym ustawieniu Yeni Çorumsporu między słupkami staje Marcos Felipe, a linię obrony najczęściej tworzą G. Sazdagi, Alexandre Manuel Penetra Correia, H. Smolcić oraz A. Borza. W środku pola grają C. Under, M. Diomande, Y. Ramadani, Alfredo Fredy oraz A. Kyziridis, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Ramirez. Trener Burak Yilmaz ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Super Lig (Turcja) i pucharach.
Yeni Çorumspor – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Yeni Çorumspor w sezonie 2026/2027.
Yeni Çorumspor transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Turcja | 30 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja | 18 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Turcja | 35 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Niemcy | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Turcja | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 28 Sie 2026 |
|
Bośnia | 21 |
|
5 mln € | |
| 27 Sie 2026 |
|
Turcja | 29 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Turcja | 32 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Turcja | 28 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Yeni Çorumsporu
Yeni Çorumspor bilans transferowy
- -25,2 mln € 2026
- -436 tys. € 2025
- -564 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Yeni Çorumsporu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Yeni Çorumspor w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Yeni Çorumsporu trafiło 22 zawodników za łączną kwotę 23,6 mln €, a klub opuściło 26 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Mohammed Diomande z Rangers za 5,3 mln €.
