Forma w lidze
Erzurum BB w tabeli
14. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Strata do 3. miejsca: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
2:4 bramki
0,67 gola/mecz
2 pkt
1:7 bramki
0,25 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Erzurumu BB
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Turcja | 35 | napastnik | 7 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Gruzja | 30 | pomocnik | 7 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,81 średnia ocena | Kosowo | 24 | obrońca | 7 | 600 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Kosowo | 24 | obrońca | 7 | 600 tys. € |
Przewidywany skład Erzurumu BB 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Erzurum BB w tabeli Super Lig (Turcja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Galatasaray
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | 16 |
2
|
Beşiktaş
|
7 | 5 | 0 | 2 | 16:8 | 15 |
| ··· | |||||||
13
|
Gençlerbirliği
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:15 | 8 |
14
|
Erzurum BB
|
7 | 2 | 2 | 3 | 3:11 | 8 |
15
|
Göztepe
|
7 | 1 | 3 | 3 | 15:15 | 6 |
Wyniki Erzurumu BB
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Alanyaspor
0
Erzurum BB
0
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Erzurum BB
1
Samsunspor
0
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
|
|
11 Wrz Koniec
|
Beşiktaş
3
Erzurum BB
0
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
Terminarz Erzurumu BB
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 12:30
|
Erzurum BB
Eyüpspor
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
|
|
24 Paź 15:00
|
Gaziantep
Erzurum BB
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
|
|
31 Paź 11:30
|
Erzurum BB
Yeni Çorumspor
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
Ostatnie transfery Erzurumu BB
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Ghana |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja |
|
500 tys. € | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Azerbejdżan |
|
za darmo |
Erzurum BB to klub piłkarski z Turcji występujący w Super Lig (Turcja). Swoim domowym obiektem jest Kazım Karabekir Stadyumu, który może pomieścić 23 700 widzów. Zespół prowadzi Serkan Ozbalta.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Erzurum BB?
Klub piłkarski Erzurum BB zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Turcji oraz Mistrzostwo 4. ligi Turcji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Erzurum BB w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Erzurumu BB trafiło 11 zawodników za łączną kwotę 2 mln €, a klub opuściło 15 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Elisha Owusu z Auxerre za 1 mln €.
Które miejsce zajmuje Erzurum BB w tabeli Super Lig (Turcja)?
Erzurum BB zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Super Lig (Turcja) z dorobkiem 8 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Galatasaray wynosi 8 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 3:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Erzurumu BB?
W wyjściowym ustawieniu Erzurumu BB między słupkami staje E. Taskiran, a linię obrony najczęściej tworzą O. Ovacikli, A. Gerxhaliu, M. Yumlu oraz N. Mujakić. W środku pola grają S. Akgun, E. Owusu, B. Baiye, M. Rodriguez oraz M. Cardoso, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Tozlu. Trener Serkan Ozbalta ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Super Lig (Turcja) i pucharach.
Kiedy Erzurum BB gra następny mecz?
Najbliższy mecz Erzurumu BB to spotkanie z Eyüpsporem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:30 na obiekcie Kazım Karabekir Stadyumu w ramach Super Lig (Turcja) (8. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Erzurumu BB?
Ostatni mecz Erzurumu BB to remis z Alanyasporem 0:0 w Super Lig (Turcja), 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Erzurum BB w tym sezonie?
Bilans Erzurumu BB w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-2-3 przy 3 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 7,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Erzurumu BB w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Erzurum BB w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Erzurumu BB
Erzurum BB terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 12:30
|
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
Kazım Karabekir Stadyumu U siebie | Łatwy | |
|
24 Paź 15:00
|
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
Gaziantep Stadyumu Wyjazd | Umiarkowany | |
|
31 Paź 11:30
|
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
Kazım Karabekir Stadyumu U siebie | Umiarkowany | |
|
08 Lis 11:30
|
Super Lig (Turcja), 11. kolejka
|
Çaykur Didi Stadyumu Wyjazd | Umiarkowany | |
|
22 Lis 11:30
|
Super Lig (Turcja), 12. kolejka
|
Kazım Karabekir Stadyumu U siebie | Łatwy | |
|
29 Lis 17:00
|
Super Lig (Turcja), 13. kolejka
|
Chobani Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Wyjazd | Trudny | |
|
06 Gru 11:30
|
Super Lig (Turcja), 14. kolejka
|
Kazım Karabekir Stadyumu U siebie | Umiarkowany | |
|
12 Gru 11:30
|
Super Lig (Turcja), 15. kolejka
|
Kazım Karabekir Stadyumu U siebie | Umiarkowany | |
|
20 Gru 13:00
|
Super Lig (Turcja), 16. kolejka
|
Başakşehir Fatih Terim Stadyumu Wyjazd | Umiarkowany | |
|
17 Sty 13:00
|
Super Lig (Turcja), 17. kolejka
|
Kazım Karabekir Stadyumu U siebie | Trudny |
Kiedy Erzurum BB gra następny mecz?
Najbliższy mecz Erzurumu BB to spotkanie z Eyüpsporem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:30 na obiekcie Kazım Karabekir Stadyumu w ramach Super Lig (Turcja) (8. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV oraz Betclic TV.
Wyniki Erzurumu BB w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Erzurum BB w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Erzurumu BB w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Erzurum BB wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
0:0 | 5-3-2 | 3/8 | 3/6 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
1:0 | 5-4-1 | 3/8 | 3/5 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
3:0 | 5-4-1 | 1/13 | 0/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
1:0 | 5-4-1 | 4/7 | 1/5 | |
|
28 Sie Koniec
|
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
1:1 | 5-4-1 | 5/8 | 2/5 | |
|
21 Sie Koniec
|
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
0:4 | 4-1-4-1 | 2/4 | 1/1 | |
|
16 Sie Koniec
|
Super Lig (Turcja), 1. kolejka
|
3:0 | 4-1-4-1 | 4/8 | 0/1 | |
|
02 Maj Koniec
|
1. Lig (Turcja), 38. kolejka
|
1:1 | 4-1-4-1 | 2/10 | 1/4 | |
|
26 Kwi Koniec
|
1. Lig (Turcja), 37. kolejka
|
1:1 | 4-1-4-1 | 4/9 | 1/2 | |
|
19 Kwi Koniec
|
1. Lig (Turcja), 36. kolejka
|
1:1 | 4-1-4-1 | 0/7 | 4/5 |
Erzurum BB ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 5-4-1 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 5-4-1 – w 4 z 7 meczów, ze średnią 1,75 punktu. W pozostałych ustawieniach Erzurum BB zdobywa 0,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Erzurumu BB?
Ostatni mecz Erzurumu BB to remis z Alanyasporem 0:0 w Super Lig (Turcja), 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Erzurum BB – tabela Super Lig (Turcja)
Jakie miejsce w tabeli Super Lig (Turcja) zajmuje Erzurum BB w sezonie 2026/2027.
Miejsce Erzurumu BB w tabeli Super Lig (Turcja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Galatasaray
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
2
|
Beşiktaş
|
7 | 5 | 0 | 2 | 16:8 | 8 | 15 | |
3
|
Amed
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 14 | |
4
|
Fenerbahce
|
7 | 4 | 1 | 2 | 19:6 | 13 | 13 | |
5
|
Trabzonspor
|
7 | 4 | 1 | 2 | 16:5 | 11 | 13 | |
6
|
Alanyaspor
|
7 | 3 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 12 | |
7
|
Kocaelispor
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 12 | |
8
|
Yeni Çorumspor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 16:12 | 4 | 10 | |
9
|
Kasımpaşa
|
7 | 2 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 10 | |
10
|
Çaykur Rizespor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 10 | |
11
|
İstanbul Başakşehir
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 8 | |
12
|
Gaziantep
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 8 | |
13
|
Gençlerbirliği
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:15 | -8 | 8 | |
14
|
Erzurum BB
|
7 | 2 | 2 | 3 | 3:11 | -8 | 8 | |
15
|
Göztepe
|
7 | 1 | 3 | 3 | 15:15 | 0 | 6 | |
16
|
Konyaspor
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 5 | |
17
|
Samsunspor
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | -9 | 4 | |
18
|
Eyüpspor
|
7 | 1 | 0 | 6 | 2:20 | -18 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Galatasaray
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
2
|
Beşiktaş
|
7 | 5 | 0 | 2 | 16:8 | 8 | 15 | |
3
|
Amed
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 14 | |
4
|
Fenerbahce
|
7 | 4 | 1 | 2 | 19:6 | 13 | 13 | |
5
|
Trabzonspor
|
7 | 4 | 1 | 2 | 16:5 | 11 | 13 | |
6
|
Alanyaspor
|
7 | 3 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 12 | |
7
|
Kocaelispor
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 12 | |
8
|
Yeni Çorumspor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 16:12 | 4 | 10 | |
9
|
Kasımpaşa
|
7 | 2 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 10 | |
10
|
Çaykur Rizespor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 10 | |
11
|
İstanbul Başakşehir
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 8 | |
12
|
Gaziantep
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 8 | |
13
|
Gençlerbirliği
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:15 | -8 | 8 | |
14
|
Erzurum BB
|
7 | 2 | 2 | 3 | 3:11 | -8 | 8 | |
15
|
Göztepe
|
7 | 1 | 3 | 3 | 15:15 | 0 | 6 | |
16
|
Konyaspor
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 5 | |
17
|
Samsunspor
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | -9 | 4 | |
18
|
Eyüpspor
|
7 | 1 | 0 | 6 | 2:20 | -18 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Beşiktaş
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:3 | 9 | 12 | |
| 2 |
Amed
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 12 | |
| 3 |
Galatasaray
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 4 |
Trabzonspor
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11:1 | 10 | 9 | |
| 5 |
Kocaelispor
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 5 | 9 | |
| 6 |
İstanbul Başakşehir
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 7 | |
| 7 |
Fenerbahce
|
3 | 2 | 0 | 1 | 13:4 | 9 | 6 | |
| 8 |
Erzurum BB
|
3 | 2 | 0 | 1 | 2:4 | -2 | 6 | |
| 9 |
Alanyaspor
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 10 |
Gençlerbirliği
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 11 |
Konyaspor
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 12 |
Yeni Çorumspor
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 13 |
Kasımpaşa
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 14 |
Eyüpspor
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:8 | -6 | 3 | |
| 15 |
Gaziantep
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 16 |
Göztepe
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 17 |
Samsunspor
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:13 | -9 | 1 | |
| 18 |
Çaykur Rizespor
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | -6 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Çaykur Rizespor
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 2 |
Fenerbahce
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 3 |
Alanyaspor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 4 |
Yeni Çorumspor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 12:9 | 3 | 7 | |
| 5 |
Kasımpaşa
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 6 |
Galatasaray
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:6 | 1 | 6 | |
| 7 |
Gaziantep
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 8 |
Göztepe
|
4 | 1 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 5 | |
| 9 |
Trabzonspor
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 10 |
Beşiktaş
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 11 |
Kocaelispor
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 12 |
Gençlerbirliği
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:9 | -8 | 3 | |
| 13 |
Samsunspor
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 14 |
Amed
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 15 |
Erzurum BB
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:7 | -6 | 2 | |
| 16 |
İstanbul Başakşehir
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 17 |
Konyaspor
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 18 |
Eyüpspor
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:12 | -12 | 0 |
Które miejsce zajmuje Erzurum BB w tabeli Super Lig (Turcja)?
Erzurum BB zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Super Lig (Turcja) z dorobkiem 8 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Galatasaray wynosi 8 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 3:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Erzurumu BB w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Erzurumu BB na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Erzurum BB na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,3
- Strzały celne / mecz 2,9
- Asysty / mecz 0,14
- Udane dryblingi / mecz 6,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,57
- Czyste konta 43%
- Odbiory / mecz 14,7
- Przechwyty / mecz 8,6
- Wybicia / mecz 21,0
- Zablokowane strzały / mecz 2,6
Rozkład bramek w czasie
Bramki Erzurumu BB i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Erzurumu BB to 16–30 minuta, w której padła 1 bramka. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Erzurum BB - Eyüpspor Po przerwie pada 33% bramek Erzurumu BB.Przebieg meczu Erzurumu BB i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Erzurum BB otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Erzurumu BB
100% bramek Erzurumu BB pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Erzurum BB zdobywa w sezonie średnio 1,14 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,14.
Aktualne serie Erzurumu BB
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 4 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Erzurumu BB, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Erzurum BB wygra mecz Erzurum BB - Eyüpspor Erzurum BB nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Erzurumu BB
- Powyżej 0,5 86%
- Powyżej 1,5 57%
- Powyżej 2,5 43%
- Powyżej 3,5 14%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 43% meczów Erzurumu BB padają co najmniej trzy bramki, a w 14% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Erzurum BB - Eyüpspor Powyżej 2,5 bramki padło w 43% meczów Erzurumu BB.Erzurum BB – faule i karne
- Faule / mecz 11,3
- Faule rywali / mecz 11,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Erzurum BB fauluje średnio 11,3 razy na mecz, a wymusza 11,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Erzurumu BB, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Erzurum BB zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 0,50 na wyjeździe.
Erzurum BB wygra mecz Erzurum BB - Eyüpspor Erzurum BB zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 17%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Erzurumu BB ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 33% goli Erzurumu BB, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 7 meczów.
Erzurum BB wygra drugą połowę meczu Erzurum BB - Eyüpspor Drugą połowę Erzurum BB wygrywał w 0 z 7 meczów.Erzurum BB – strzały
- Celne / mecz 2,9
- Niecelne / mecz 4,4
- Celność strzałów 39%
- Skuteczność (gole / strzały) 6%
- Strzałów na gola 17,0
Erzurum BB oddaje 7,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 39% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 17,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Erzurum BB - Eyüpspor Erzurum BB oddaje 7,3 strzałów na mecz.Erzurum BB – posiadanie piłki
- U siebie 41,7%
- Na wyjeździe 43,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 7
- Najniższe w sezonie 27%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 7 meczów. Średnio Erzurum BB utrzymuje przy piłce 42,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 27%.
Erzurum BB wygra mecz Erzurum BB - Eyüpspor Erzurum BB utrzymuje średnio 42,9% posiadania piłki.Erzurum BB – podania
- Kluczowe / mecz 8,0
- Dośrodkowania / mecz 15,0
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 55
- Celność długich podań 43%
Erzurum BB wymienia średnio 399 podań na mecz przy celności 83%, z czego 8,0 to podania kluczowe.
Erzurum BB – czyste konta
- U siebie 2 z 3
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,57
- Bez straty do przerwy 71%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 43%
Czyste konto Erzurumu BB to 43% meczów sezonu (3 z 7), z czego 2 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Erzurum BB - Eyüpspor Czyste konto Erzurum BB zachowuje w 43% meczów.Erzurum BB – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 14%
- Pow. 10,5 w meczu 14%
- Rożne u siebie / mecz 3,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,3
Erzurum BB wykonuje średnio 3,1 rzutów rożnych na mecz wobec 4,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 14% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Erzurum BB - Eyüpspor Powyżej 8,5 rożnego padło w 14% meczów Erzurumu BB.Erzurum BB – kartki
- Żółte kartki 10
- Pow. 3,5 kartki w meczu 57%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 57%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 29%
Erzurum BB ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Erzurumu BB – 2,3.
Erzurum BB według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 0,00 | 2,50 |
| Dołu tabeli (13–18) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,00 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz Erzurum BB zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Erzurum BB na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
0,50 2,00 | 0,50 1,67 | 1,50 1,33 |
|
13.
|
1,25 1,00 | 1,50 0,33 | 1,50 3,00 |
|
14.
|
2,00 0,50 | 0,67 0,25 | 1,33 1,75 |
|
15.
|
0,33 1,25 | 1,33 2,75 | 2,33 2,00 |
|
16.
|
1,00 0,33 | 0,50 0,67 | 0,75 1,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Erzurumu BB
Skrajne wyniki i osiągnięcia Erzurumu BB w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Erzurum BB - Konyaspor 1:0 Super Lig (Turcja), 5.09.2026
- Najwyższa porażka Erzurum BB - Galatasaray 0:4 Super Lig (Turcja), 21.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Erzurum BB - Galatasaray 0:4, Super Lig (Turcja), 21.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 17. minuta Tozlu, Erzurum BB - Konyaspor 1:0, Super Lig (Turcja), 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 55. minuta Tozlu, Gençlerbirliği - Erzurum BB 1:1, Super Lig (Turcja), 28.08.2026
Jakie statystyki ma Erzurum BB w tym sezonie?
Bilans Erzurumu BB w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-2-3 przy 3 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 7,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Erzurum BB – zawodnicy
Jak wygląda kadra Erzurumu BB w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Erzurumu BB 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Erzurumu BB
-
Gyrano Kerk Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 5 dniopuszczone: 1 mecz
Kadra Erzurumu BB
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
35 | Turcja | 100 tys. € | 123 tys. € | 7 | 100% | 2 | 0 | 518' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
26 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 1,5 mln € | 260 tys. € | 5 | 71% | 0 | 0 | 114' | 0 | 0 | |||||||
| 65 |
|
32 | Chile | 400 tys. € | 984 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 530' | 1 | 0 | |||||||
| 99 |
|
25 | Turcja | 1,5 mln € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 316' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
30 | Surinam | 2,5 mln € | 830 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 121' | 0 | 0 | |||||||
| 90 |
|
22 | Azerbejdżan | 2 mln € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 55' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
32 | Portugalia | 800 tys. € | 560 tys. € | 6 | 86% | 1 | 0 | 260' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
25 | Belgia | 1,5 mln € | 174 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 42 |
|
28 | Ghana | 2,5 mln € | 1,5 mln € | 6 | 86% | 0 | 0 | 508' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
|
30 | Gruzja | 350 tys. € | 75 tys. € | 7 | 100% | 0 | 1 | 449' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Turcja | 1 mln € | 20 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 150' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
24 | Turcja | 700 tys. € | – | 1 | 14% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
22 | Ghana | 1,5 mln € | 150 tys. € | 2 | 29% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
24 | Kosowo | 600 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
28 | Bośnia | 1 mln € | 560 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 607' | 0 | 0 | |||||||
| 53 |
|
37 | Turcja | 50 tys. € | 123 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 572' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
39 | Turcja | 50 tys. € | 720 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
24 | Irlandia | 1,5 mln € | 440 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 76' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
23 | Turcja | 1,5 mln € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 207' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Turcja | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
18 | Turcja | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
26 | Turcja | 100 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
18 | Turcja | 100 tys. € | – | 1 | 14% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
36 | Turcja | 100 tys. € | 830 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
26 | Chorwacja | 1,2 mln € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
28 | Turcja | 50 tys. € | 24 tys. € | 1 | 14% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Erzurumu BB
22,8 mln €
śr. 875 tys. € / zawodnika
Ile Erzurum BB wydaje na pensje
7,3 mln € rocznie
śr. 282 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
13
najliczniej: Turcja (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Erzurumu BB w sezonie 2026/2027
Erzurum BB wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Erzurumu BB
Jak wygląda skład Erzurumu BB?
W wyjściowym ustawieniu Erzurumu BB między słupkami staje E. Taskiran, a linię obrony najczęściej tworzą O. Ovacikli, A. Gerxhaliu, M. Yumlu oraz N. Mujakić. W środku pola grają S. Akgun, E. Owusu, B. Baiye, M. Rodriguez oraz M. Cardoso, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Tozlu. Trener Serkan Ozbalta ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Super Lig (Turcja) i pucharach.
Erzurum BB – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Erzurum BB w sezonie 2026/2027.
Erzurum BB transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Ghana | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja | 18 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja | 24 |
|
500 tys. € | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Azerbejdżan | 27 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Turcja | 23 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 33 |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja | 23 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Turcja | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Turcja | 24 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Erzurumu BB
Erzurum BB bilans transferowy
- -2 mln € 2026
- -160 tys. € 2025
- 0 € 2024
- 0 € 2023
- +70 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Erzurumu BB
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Erzurum BB w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Erzurumu BB trafiło 11 zawodników za łączną kwotę 2 mln €, a klub opuściło 15 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Elisha Owusu z Auxerre za 1 mln €.
Erzurum BB – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Erzurum BB? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Erzurum BB?
Klub piłkarski Erzurum BB zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Turcji oraz Mistrzostwo 4. ligi Turcji.
