Miguel Cardoso jest piłkarzem występującym obecnie w Erzurum BB. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Miguel Cardoso
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Miguel Cardoso w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Miguel Cardoso wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.85, a skuteczność strzałów to 23,1%. Miguel Cardoso oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Miguel Cardoso w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Miguel Cardoso rozegrał w barwach Erzurumu BB w Super Lig (Turcja) 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 476 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Miguel Cardoso
Pierwszy transfer Miguel Cardoso w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z CD Tondeli do Dynamo za 500 tysięcy euro.
Czy Miguel Cardoso ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Miguel Cardoso nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Miguel Cardoso to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 46 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Miguel Cardoso?
Miguel Cardoso najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Miguel Cardoso?
Wycena 32-letniego Miguel Cardoso według stanu na wrzesień 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,8 miliona euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Miguel Cardoso?
Miguel Cardoso urodził się 19 czerwca 1994 w Lisbon w Portugalii. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Miguel Cardoso – statystyki
Szczegółowe statystyki Miguel Cardoso w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Erzurum BB. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Miguel Cardoso vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Miguel Cardoso w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Miguel Cardoso wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.85, a skuteczność strzałów to 23,1%. Miguel Cardoso oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Miguel Cardoso – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Miguel Cardoso w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
1:3 | 68' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
1:3 | 77' | 1 | 0 | – | 8.0 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
2:0 | 71' | 1 | 0 | – | 7.7 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
0:0 | 78' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
1:0 | 66' | 1 | 0 | 8.2 | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
3:0 | 57' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
1:0 | 26' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
28 Sie
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
1:1 | 19' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
21 Sie
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
0:4 | 14' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
09 Maj
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 33. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 1 | – | 7.7 |
Ile meczów rozegrał Miguel Cardoso w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Miguel Cardoso rozegrał w barwach Erzurumu BB w Super Lig (Turcja) 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 476 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Miguel Cardoso – transfery
W trakcie kariery Miguel Cardoso zmieniał klub 19 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 625 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Erzurum BB 2026 – obecnie
-
Kayserispor 2021 – 2026
-
Dynamo 2021 – 2021
-
Belenenses SAD 2020 – 2021

-
Dynamo 2020 – 2020
-
FK Tambov-M 2020 – 2020

-
Dynamo 2018 – 2020
-
CD Tondela 2016 – 2018
-
Deportivo La Coruna 2016 – 2016
-
CF Uniao Madeira 2016 – 2016

-
Deportivo La Coruna 2015 – 2016
-
Deportivo Fabril 2013 – 2015

-
Real SC 2013 – 2013

-
Real SC U19 2012 – 2013

-
Casa Pia AC U19 2011 – 2012

-
Benfica Sad U17 2009 – 2011

-
CF Estrela da Amadora Sub-15 2008 – 2009

-
Benfica U15 2007 – 2008

-
Benfica Youth 2003 – 2007

-
Unknown do 2003

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Miguel Cardoso
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 17.08.2026 |
|
125 tys. € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 03.08.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 17.08.2020 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 29.06.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 19.02.2020 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 30.08.2018 |
|
500 tys. € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 03.07.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 29.06.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 27.01.2016 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 31.12.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2007/08 | 30.06.2007 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2003/04 | 30.06.2003 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Miguel Cardoso
Pierwszy transfer Miguel Cardoso w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z CD Tondeli do Dynamo za 500 tysięcy euro.
Miguel Cardoso – forma
W ostatnich 5 meczach Miguel Cardoso zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 3 bramki, wpisując się na listę strzelców w 3 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,32. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Miguel Cardoso i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Erzurum BB
1
Yeni Çorumspor
3
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Gaziantep
1
Erzurum BB
3
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
77'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Erzurum BB
2
Eyüpspor
0
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
71'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Alanyaspor
0
Erzurum BB
0
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Erzurum BB
1
Samsunspor
0
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
66'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Beşiktaş
3
Erzurum BB
0
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
57'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Erzurum BB
1
Konyaspor
0
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Gençlerbirliği
1
Erzurum BB
1
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Erzurum BB
0
Galatasaray
4
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
14'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Alanyaspor
3
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja), 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Kayserispor
1
Eyüpspor
1
Super Lig (Turcja), 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
8 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Kayserispor
2
Çaykur Rizespor
0
Super Lig (Turcja), 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Gaziantep
3
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja), 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Kayserispor
0
Fenerbahce
4
Super Lig (Turcja), 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Kasımpaşa
2
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja), 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Kayserispor
1
Fatih Karagümrük
0
Super Lig (Turcja), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Samsunspor
2
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Kayserispor
1
Trabzonspor
3
Super Lig (Turcja), 25. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Gençlerbirliği
0
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Kayserispor
1
Antalyaspor
0
Super Lig (Turcja), 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Göztepe
0
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja), 22. kolejka
|
67'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Kayserispor
1
Kocaelispor
2
Super Lig (Turcja), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Galatasaray
4
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Kayserispor
0
İstanbul Başakşehir
3
Super Lig (Turcja), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Beşiktaş
1
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja), 18. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Konyaspor
1
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Kayserispor
0
Alanyaspor
0
Super Lig (Turcja), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Eyüpspor
1
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Çaykur Rizespor
0
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Kayserispor
0
Gaziantep
3
Super Lig (Turcja), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Fenerbahce
4
Kayserispor
2
Super Lig (Turcja), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 5.6 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Kayserispor
1
Niğde Belediyesispor
0
Puchar Turcji, 3. runda
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Fatih Karagümrük
2
Kayserispor
2
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
95'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Kayserispor
1
Samsunspor
3
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Trabzonspor
4
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Kayserispor
1
Gençlerbirliği
1
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Kayserispor
0
Beşiktaş
4
Super Lig (Turcja), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Antalyaspor
1
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Kayserispor
1
Göztepe
1
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Kocaelispor
1
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Kayserispor
0
Galatasaray
4
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Sie
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
1
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Samsunspor
2
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja), 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Kayserispor
1
BB Bodrumspor
1
Super Lig (Turcja), 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Galatasaray
3
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja), 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Kayserispor
3
Antalyaspor
1
Super Lig (Turcja), 35. kolejka
|
89'
|
3 gole
· 100% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 9.6 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Alanyaspor
1
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja), 34. kolejka
|
89'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Kayserispor
1
Çaykur Rizespor
0
Super Lig (Turcja), 33. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Kayserispor
1
Kasımpaşa
0
Super Lig (Turcja), 31. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Adana Demirspor
0
Kayserispor
2
Super Lig (Turcja), 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Kayserispor
5
Hatayspor
0
Super Lig (Turcja), 29. kolejka
|
67'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Gaziantep
1
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja), 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Beşiktaş
2
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Kayserispor
1
Göztepe
0
Super Lig (Turcja), 25. kolejka
|
87'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Eyüpspor
1
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja), 24. kolejka
|
95'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Kayserispor
3
Konyaspor
2
Super Lig (Turcja), 23. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Kayserispor
0
Trabzonspor
0
Super Lig (Turcja), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Sivasspor
5
Kayserispor
2
Super Lig (Turcja), 21. kolejka
|
88'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Kayserispor
0
Samsunspor
1
Super Lig (Turcja), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Sty
Koniec
|
BB Bodrumspor
1
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja), 18. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Kayserispor
1
Galatasaray
5
Super Lig (Turcja), 17. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Kayserispor
2
Alanyaspor
0
Super Lig (Turcja), 15. kolejka
|
87'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Kayserispor
2
Fenerbahce
6
Super Lig (Turcja), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Kasımpaşa
1
Kayserispor
2
Super Lig (Turcja), 12. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Kayserispor
0
Adana Demirspor
0
Super Lig (Turcja), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Hatayspor
0
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Kayserispor
2
Gaziantep
2
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Kayserispor
0
Beşiktaş
3
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Göztepe
3
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
79'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Trabzonspor
2
Kayserispor
2
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Kayserispor
2
Eyüpspor
2
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Konyaspor
0
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Kayserispor
1
Sivasspor
2
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Kayserispor
2
Konyaspor
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Kayserispor
2
Fatih Karagümrük
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Pendikspor
1
Kayserispor
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Adana Demirspor
0
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Kayserispor
0
Kasımpaşa
2
Super Lig (Turcja)
|
62'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Alanyaspor
1
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Kayserispor
3
Ankaragucu
2
Super Lig (Turcja)
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Kayserispor
0
Beşiktaş
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Samsunspor
2
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Kayserispor
1
Sivasspor
3
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
4 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
24 Gru
Koniec
|
Konyaspor
2
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Kayserispor
1
Adana Demirspor
1
Super Lig (Turcja)
|
85'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Kayserispor
1
Alanyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
85'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Kayserispor
3
Çaykur Rizespor
1
Super Lig (Turcja)
|
81'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Kayserispor
2
Samsunspor
1
Super Lig (Turcja)
|
84'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Trabzonspor
3
Kayserispor
4
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Antalyaspor
4
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Kayserispor
1
İstanbul Başakşehir
0
Super Lig (Turcja)
|
26'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Sty
Koniec
|
İstanbulspor
2
Kayserispor
4
Super Lig (Turcja)
|
68'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Kayserispor
2
Fatih Karagümrük
4
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
7 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Alanyaspor
3
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja)
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Maj
Dogryw.
|
Kayserispor
2
Sivasspor
3
Puchar Turcji
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Maj
Koniec
|
Sivasspor
2
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Antalyaspor
1
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Kayserispor
1
Çaykur Rizespor
1
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Göztepe
1
Kayserispor
2
Super Lig (Turcja)
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Fatih Karagümrük
3
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja)
|
64'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Kayserispor
1
Alanyaspor
2
Super Lig (Turcja)
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Kayserispor
2
Giresunspor
1
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Galatasaray
1
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja)
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Fenerbahce
0
Kayserispor
1
Puchar Turcji
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
Kasımpaşa
3
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Kayserispor
1
İstanbul Başakşehir
0
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Adana Demirspor
1
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja)
|
61'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Yeni Malatyaspor
2
Kayserispor
2
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Dogryw.
|
Kayserispor
3
Artvin Hopaspor
0
Puchar Turcji
|
120'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Konyaspor
2
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja)
|
6'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Alanyaspor
6
Kayserispor
3
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Kayserispor
1
Trabzonspor
2
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Kayserispor
3
Galatasaray
0
Super Lig (Turcja)
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Kayserispor
1
Adana Demirspor
1
Super Lig (Turcja)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Altay
3
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
19 Maj
Koniec
|
FC Porto
4
![]()
Belenenses SAD
0
Liga Portugal
|
82'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Maj
Koniec
|
CD Tondela
1
![]()
Belenenses SAD
3
Liga Portugal
|
74'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.3 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
2
Gil Vicente
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
0
Boavista
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Rio Ave
0
![]()
Belenenses SAD
0
Liga Portugal
|
89'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
08 Mar
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
0
SL Benfica
3
Liga Portugal
|
61'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Moreirense
2
![]()
Belenenses SAD
2
Liga Portugal
|
55'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Lut
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
2
Nacional Madeira
1
Liga Portugal
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.4 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Famalicão
0
![]()
Belenenses SAD
0
Liga Portugal
|
75'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Lut
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
1
Vitória Guimarães
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Sty
Koniec
|
SL Benfica
3
![]()
Belenenses SAD
0
Puchar Portugalii
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
Portimonense
1
![]()
Belenenses SAD
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Sty
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
0
Paços de Ferreira
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Gil Vicente
0
![]()
Belenenses SAD
0
Liga Portugal
|
85'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
27 Gru
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
1
Sporting CP
2
Liga Portugal
|
86'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
19 Gru
Koniec
|
CS Marítimo
1
![]()
Belenenses SAD
0
Liga Portugal
|
86'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Gru
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
2
SC Braga
1
Liga Portugal
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Boavista
0
![]()
Belenenses SAD
0
Liga Portugal
|
89'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Paź
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
0
Moreirense
0
Liga Portugal
|
75'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Nacional Madeira
0
![]()
Belenenses SAD
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
1
Famalicão
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Dynamo
1
Lokomotiv
2
Priemjer-Liga
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Arsenal Tula
1
Dynamo
1
Priemjer-Liga
|
71'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Dynamo
3
Arsenal Tula
3
Priemjer-Liga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Dynamo
0
Akhmat
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Dynamo
1
Krylia Sovetov
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Dynamo
0
Spartak Moscow
1
Priemjer-Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Rubin
1
Dynamo
1
Priemjer-Liga
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Dynamo
1
Enisey
2
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Dynamo
1
Zenit
0
Priemjer-Liga
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
FC Krasnodar
3
Dynamo
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Dynamo
0
Anzhi
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Lokomotiv
1
Dynamo
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Dynamo
2
FC Orenburg
0
Priemjer-Liga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
![]()
Aves
2
CD Tondela
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Maj
Koniec
|
CD Tondela
1
Vitória Guimarães
4
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
SL Benfica
2
CD Tondela
3
Liga Portugal
|
81'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
CD Tondela
3
![]()
Aves
0
Liga Portugal
|
82'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Rio Ave
1
CD Tondela
1
Liga Portugal
|
87'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Boavista
1
CD Tondela
1
Liga Portugal
|
88'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
17 Mar
Koniec
|
CD Tondela
1
CS Marítimo
2
Liga Portugal
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.6 | |
|
04 Lut
Koniec
|
CD Tondela
1
Moreirense
2
Liga Portugal
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
14 Sty
Koniec
|
CD Tondela
3
Feirense
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Sty
Koniec
|
CD Tondela
1
![]()
Vitoria Setubal
1
Liga Portugal
|
86'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Vitória Guimarães
0
CD Tondela
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Gru
Koniec
|
CD Tondela
1
Rio Ave
3
Liga Portugal
|
67'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Lis
Koniec
|
CD Tondela
3
Boavista
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Sporting CP
2
CD Tondela
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Moreirense
0
CD Tondela
3
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Maj
Koniec
|
CD Tondela
2
![]()
Vitoria Setubal
1
Liga Portugal
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
CD Tondela
2
Nacional Madeira
0
Liga Portugal
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Moreirense
1
CD Tondela
1
Liga Portugal
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Lut
Koniec
|
FC Porto
4
CD Tondela
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Sty
Koniec
|
CD Tondela
2
Chaves
0
Liga Portugal
|
82'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
23 Gru
Koniec
|
![]()
Vitoria Setubal
3
CD Tondela
0
Liga Portugal
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Nacional Madeira
3
CD Tondela
2
Liga Portugal
|
63'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.3 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Rio Ave
3
CD Tondela
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Estoril Praia
2
CD Tondela
0
Liga Portugal
|
71'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Chaves
1
CD Tondela
1
Liga Portugal
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Boavista
1
![]()
CF Uniao Madeira
0
Liga Portugal
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Mar
Koniec
|
FC Porto
3
![]()
CF Uniao Madeira
2
Liga Portugal
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Lut
Koniec
|
SL Benfica
2
![]()
CF Uniao Madeira
0
Liga Portugal
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Getafe
0
Deportivo La Coruna
0
La Liga
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 |
W ostatnich 5 meczach Miguel Cardoso 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.29, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.32 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W ostatnich 10 meczach Miguel Cardoso 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.88, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.93 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W jakiej formie jest Miguel Cardoso?
Miguel Cardoso jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 3 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.32 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.85). Trafiał na listę strzelców w 3 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Miguel Cardoso – zarobki
Miguel Cardoso gra w Erzurum BB na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 560 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Miguel Cardoso w Erzurum BB (2025/26)
| Rocznie | 560 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 47 tys. € |
| Tygodniowo | 11 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Miguel Cardoso w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
560 tys. € |
| 2024/25 |
|
560 tys. € |
| 2023/24 |
|
560 tys. € |
| 2022/23 |
|
180 tys. € |
| 2021/22 |
|
180 tys. € |
| 2020/21 |
|
180 tys. € |
| 2017/18 |
|
80 tys. € |
| 2016/17 |
|
50 tys. € |
| 2015/16 | 100 tys. € |
Miguel Cardoso – kontuzje
W trakcie kariery Miguel Cardoso zanotował 9 kontuzji, przez które opuścił łącznie 19 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Miguel Cardoso
-
Stan zapalny
14.05.26 – 17.05.26 (4 dni)
Kayserispor opuszczone: 1 mecz
-
Uraz łydki
07.12.24 – 17.12.24 (11 dni)
Kayserispor opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
06.01.24 – 11.01.24 (6 dni)
Kayserispor opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
26.08.23 – 10.10.23 (46 dni)
Kayserispor opuszczone: 5 meczów
-
Braki w przygotowaniu
11.05.22 – 14.05.22 (4 dni)
Kayserispor opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
03.05.22 – 11.05.22 (9 dni)
Kayserispor opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
17.11.21 – 10.12.21 (24 dni)
Kayserispor opuszczone: 4 mecze
- Koronawirus 27.10.20 – 09.11.20 (14 dni) opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia
24.10.18 – 22.11.18 (30 dni)
Dynamo opuszczone: 2 mecze
Czy Miguel Cardoso ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Miguel Cardoso nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Miguel Cardoso to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 46 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Miguel Cardoso – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Miguel Cardoso wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Miguel Cardoso na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Miguel Cardoso
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 29.09.2026 | 32 |
|
800 tys. € |
| 20.05.2026 | 31 |
|
1,5 mln € |
| 04.03.2026 | 31 |
|
1,5 mln € |
| 16.12.2025 | 31 |
|
1,8 mln € |
| 30.09.2025 | 31 |
|
1,8 mln € |
| 17.06.2025 | 30 |
|
2 mln € |
| 19.03.2025 | 30 |
|
2 mln € |
| 22.12.2024 | 30 |
|
2,2 mln € |
| 03.10.2024 | 30 |
|
2,1 mln € |
| 30.05.2024 | 29 |
|
2,5 mln € |
| 14.03.2024 | 29 |
|
2,6 mln € |
| 20.12.2023 | 29 |
|
2,8 mln € |
| 26.09.2023 | 29 |
|
2,7 mln € |
| 07.06.2023 | 28 |
|
2,7 mln € |
| 13.03.2023 | 28 |
|
2,3 mln € |
| 26.10.2022 | 28 |
|
1,8 mln € |
| 31.05.2022 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 30.03.2022 | 27 |
|
1,2 mln € |
| 03.01.2022 | 27 |
|
1 mln € |
| 11.10.2021 | 27 |
|
1,2 mln € |
| 20.05.2021 | 26 | 1 mln € | |
| 27.01.2021 | 26 | 800 tys. € | |
| 28.07.2020 | 26 |
|
700 tys. € |
| 07.04.2020 | 25 | 950 tys. € | |
| 22.12.2019 | 25 |
|
1,2 mln € |
| 13.06.2019 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 19.12.2018 | 24 |
|
1,2 mln € |
| 30.08.2018 | 24 |
|
1,2 mln € |
| 12.06.2018 | 23 |
|
1 mln € |
| 06.02.2018 | 23 |
|
800 tys. € |
| 25.06.2017 | 23 |
|
500 tys. € |
| 21.02.2017 | 22 |
|
400 tys. € |
| 28.07.2016 | 22 |
|
300 tys. € |
| 23.02.2016 | 21 | 250 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Miguel Cardoso?
Wycena Miguel Cardoso wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Miguel Cardoso wyceniano na 2,8 mln €, a najniżej na 250 tys. €.