Forma w lidze
Kasımpaşa w tabeli
9. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 6 punktów
Strata do 3. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
3:3 bramki
1,00 gola/mecz
7 pkt
5:5 bramki
1,25 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Kasımpaşy
Wartość drużyny: 16 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Polska | 25 | napastnik | 7 | 7 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Brazylia | 32 | obrońca | 7 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,19 średnia ocena | Polska | 25 | napastnik | 7 | 7 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Grecja | 33 | bramkarz | 7 | 200 tys. € |
Przewidywany skład Kasımpaşy 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kasımpaşa w tabeli Super Lig (Turcja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Galatasaray
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | 16 |
2
|
Beşiktaş
|
7 | 5 | 0 | 2 | 16:8 | 15 |
| ··· | |||||||
8
|
Yeni Çorumspor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 16:12 | 10 |
9
|
Kasımpaşa
|
7 | 2 | 4 | 1 | 8:8 | 10 |
10
|
Çaykur Rizespor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 7:9 | 10 |
Wyniki Kasımpaşy
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Galatasaray
3
Kasımpaşa
1
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Kasımpaşa
0
Konyaspor
0
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Gençlerbirliği
1
Kasımpaşa
2
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
Terminarz Kasımpaşy
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 12:30
|
Kasımpaşa
Samsunspor
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
|
|
24 Paź 12:30
|
Eyüpspor
Kasımpaşa
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
|
|
29 Paź 16:00
|
Kasımpaşa
Çorluspor 1947
Puchar Turcji, 1/4 finału
|
Ostatnie transfery Kasımpaşy
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Ghana |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Turcja |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Senegal |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja |
|
za darmo |
Kasımpaşa to klub piłkarski z Turcji występujący w Super Lig (Turcja). Swoim domowym obiektem jest Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu, który może pomieścić 14 234 widzów. Zespół prowadzi Emre Belozoglu. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 16 milionów euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Turcji.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Kasımpaşę?
Klub piłkarski Kasımpaşa zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Turcji oraz Mistrzostwo 3. ligi Turcji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Kasımpaşa w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Kasımpaşy trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 10,2 mln €, a klub opuściło 18 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Adrian Benedyczak z Parmy za 4 mln €.
Które miejsce zajmuje Kasımpaşa w tabeli Super Lig (Turcja)?
Kasımpaşa zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Super Lig (Turcja) z dorobkiem 10 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Galatasaray wynosi 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Kasımpaşy?
W wyjściowym ustawieniu Kasımpaşy między słupkami staje A. Gianniotis, a linię obrony najczęściej tworzą C. Winck, K. Mouanga, M. Ilie oraz A. Karapo. W środku pola grają G. Yalcin, A. Baldursson, E. Mendes, K. Demirbay oraz A. Kol, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Benedyczak. Trener Emre Belozoglu ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Super Lig (Turcja) i pucharach.
Kiedy Kasımpaşa gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kasımpaşy to spotkanie z Samsunsporem, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 12:30 na obiekcie Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu w ramach Super Lig (Turcja) (8. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kasımpaşy?
Ostatni mecz Kasımpaşy to porażka z Galatasaray 3:1 w Super Lig (Turcja), 9 października 2026. Bramki zdobyli Bardakci, Rak-Sakyi, Yilmaz oraz Lemina. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Kasımpaşa w tym sezonie?
Bilans Kasımpaşy w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-4-1 przy 8 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 9,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Kasımpaşy w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Kasımpaşa w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Kasımpaşy
Kasımpaşa terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 12:30
|
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu U siebie | Łatwy | |
|
24 Paź 12:30
|
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu Wyjazd | Łatwy | |
|
29 Paź 16:00
|
Puchar Turcji, 1/4 finału
|
Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu U siebie | – | |
|
01 Lis 17:00
|
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu U siebie | Trudny | |
|
06 Lis 18:00
|
Super Lig (Turcja), 11. kolejka
|
Gaziantep Stadyumu Wyjazd | Umiarkowany | |
|
22 Lis 14:00
|
Super Lig (Turcja), 12. kolejka
|
Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu U siebie | Trudny | |
|
27 Lis 18:00
|
Super Lig (Turcja), 13. kolejka
|
Çaykur Didi Stadyumu Wyjazd | Umiarkowany | |
|
07 Gru 18:00
|
Super Lig (Turcja), 14. kolejka
|
Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu U siebie | Łatwy | |
|
12 Gru 11:30
|
Super Lig (Turcja), 15. kolejka
|
Kazım Karabekir Stadyumu Wyjazd | Łatwy | |
|
20 Gru 13:00
|
Super Lig (Turcja), 16. kolejka
|
Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu U siebie | Trudny |
Kiedy Kasımpaşa gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kasımpaşy to spotkanie z Samsunsporem, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 12:30 na obiekcie Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu w ramach Super Lig (Turcja) (8. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV oraz Betclic TV.
Wyniki Kasımpaşy w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Kasımpaşa w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Kasımpaşy w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Kasımpaşa wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 1/9 | 4/7 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 6/10 | 3/7 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 9/17 | 3/6 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 2/11 | 5/7 | |
|
30 Sie Koniec
|
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
1:1 | 5-4-1 | 3/8 | 1/4 | |
|
22 Sie Koniec
|
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 0/7 | 3/3 | |
|
15 Sie Koniec
|
Super Lig (Turcja), 1. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 3/13 | 2/2 | |
|
17 Maj Koniec
|
Super Lig (Turcja), 34. kolejka
|
1:0 | 4-1-4-1 | 2/9 | 0/1 | |
|
09 Maj Koniec
|
Super Lig (Turcja), 33. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 4/9 | 10/14 | |
|
03 Maj Koniec
|
Super Lig (Turcja), 32. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 6/11 | 0/1 |
Kasımpaşa ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 6 z 7 meczów, ze średnią 1,50 punktu. W pozostałych ustawieniach Kasımpaşa zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kasımpaşy?
Ostatni mecz Kasımpaşy to porażka z Galatasaray 3:1 w Super Lig (Turcja), 9 października 2026. Bramki zdobyli Bardakci, Rak-Sakyi, Yilmaz oraz Lemina. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Kasımpaşa – tabela Super Lig (Turcja)
Jakie miejsce w tabeli Super Lig (Turcja) zajmuje Kasımpaşa w sezonie 2026/2027.
Miejsce Kasımpaşy w tabeli Super Lig (Turcja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Galatasaray
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
2
|
Beşiktaş
|
7 | 5 | 0 | 2 | 16:8 | 8 | 15 | |
3
|
Amed
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 14 | |
4
|
Fenerbahce
|
7 | 4 | 1 | 2 | 19:6 | 13 | 13 | |
5
|
Trabzonspor
|
7 | 4 | 1 | 2 | 16:5 | 11 | 13 | |
6
|
Alanyaspor
|
7 | 3 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 12 | |
7
|
Kocaelispor
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 12 | |
8
|
Yeni Çorumspor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 16:12 | 4 | 10 | |
9
|
Kasımpaşa
|
7 | 2 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 10 | |
10
|
Çaykur Rizespor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 10 | |
11
|
İstanbul Başakşehir
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 8 | |
12
|
Gaziantep
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 8 | |
13
|
Gençlerbirliği
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:15 | -8 | 8 | |
14
|
Erzurum BB
|
7 | 2 | 2 | 3 | 3:11 | -8 | 8 | |
15
|
Göztepe
|
7 | 1 | 3 | 3 | 15:15 | 0 | 6 | |
16
|
Konyaspor
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 5 | |
17
|
Samsunspor
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | -9 | 4 | |
18
|
Eyüpspor
|
7 | 1 | 0 | 6 | 2:20 | -18 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Galatasaray
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
2
|
Beşiktaş
|
7 | 5 | 0 | 2 | 16:8 | 8 | 15 | |
3
|
Amed
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 14 | |
4
|
Fenerbahce
|
7 | 4 | 1 | 2 | 19:6 | 13 | 13 | |
5
|
Trabzonspor
|
7 | 4 | 1 | 2 | 16:5 | 11 | 13 | |
6
|
Alanyaspor
|
7 | 3 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 12 | |
7
|
Kocaelispor
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 12 | |
8
|
Yeni Çorumspor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 16:12 | 4 | 10 | |
9
|
Kasımpaşa
|
7 | 2 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 10 | |
10
|
Çaykur Rizespor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 10 | |
11
|
İstanbul Başakşehir
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 8 | |
12
|
Gaziantep
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 8 | |
13
|
Gençlerbirliği
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:15 | -8 | 8 | |
14
|
Erzurum BB
|
7 | 2 | 2 | 3 | 3:11 | -8 | 8 | |
15
|
Göztepe
|
7 | 1 | 3 | 3 | 15:15 | 0 | 6 | |
16
|
Konyaspor
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 5 | |
17
|
Samsunspor
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | -9 | 4 | |
18
|
Eyüpspor
|
7 | 1 | 0 | 6 | 2:20 | -18 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Beşiktaş
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:3 | 9 | 12 | |
| 2 |
Amed
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 12 | |
| 3 |
Galatasaray
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 4 |
Trabzonspor
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11:1 | 10 | 9 | |
| 5 |
Kocaelispor
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 5 | 9 | |
| 6 |
İstanbul Başakşehir
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 7 | |
| 7 |
Fenerbahce
|
3 | 2 | 0 | 1 | 13:4 | 9 | 6 | |
| 8 |
Erzurum BB
|
3 | 2 | 0 | 1 | 2:4 | -2 | 6 | |
| 9 |
Alanyaspor
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 10 |
Gençlerbirliği
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 11 |
Konyaspor
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 12 |
Yeni Çorumspor
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 13 |
Kasımpaşa
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 14 |
Eyüpspor
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:8 | -6 | 3 | |
| 15 |
Gaziantep
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 16 |
Göztepe
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 17 |
Samsunspor
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:13 | -9 | 1 | |
| 18 |
Çaykur Rizespor
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | -6 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Çaykur Rizespor
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 2 |
Fenerbahce
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 3 |
Alanyaspor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 4 |
Yeni Çorumspor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 12:9 | 3 | 7 | |
| 5 |
Kasımpaşa
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 6 |
Galatasaray
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:6 | 1 | 6 | |
| 7 |
Gaziantep
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 8 |
Göztepe
|
4 | 1 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 5 | |
| 9 |
Trabzonspor
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 10 |
Beşiktaş
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 11 |
Kocaelispor
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 12 |
Gençlerbirliği
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:9 | -8 | 3 | |
| 13 |
Samsunspor
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 14 |
Amed
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 15 |
Erzurum BB
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:7 | -6 | 2 | |
| 16 |
İstanbul Başakşehir
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 17 |
Konyaspor
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 18 |
Eyüpspor
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:12 | -12 | 0 |
Które miejsce zajmuje Kasımpaşa w tabeli Super Lig (Turcja)?
Kasımpaşa zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Super Lig (Turcja) z dorobkiem 10 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Galatasaray wynosi 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Kasımpaşy w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Kasımpaşy na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Kasımpaşa na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,0
- Strzały celne / mecz 3,3
- Asysty / mecz 0,86
- Udane dryblingi / mecz 7,1
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,14
- Czyste konta 29%
- Odbiory / mecz 16,0
- Przechwyty / mecz 7,7
- Wybicia / mecz 30,3
- Zablokowane strzały / mecz 2,4
Strzelcy Kasımpaşy
Rozkład bramek w czasie
Bramki Kasımpaşy i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Kasımpaşy to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kasımpaşa - Samsunspor Po przerwie pada 75% bramek Kasımpaşy.Przebieg meczu Kasımpaşy i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-2-1 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 1-2-1 |
Gdy Kasımpaşa otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Kasımpaşy
88% bramek Kasımpaşy pada z gry. Z karnych odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Kasımpaşa zdobywa w sezonie średnio 1,43 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,43.
Aktualne serie Kasımpaşy
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Kasımpaşy, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Kasımpaşa wygra mecz Kasımpaşa - Samsunspor Kasımpaşa przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Kasımpaşy
- Powyżej 0,5 86%
- Powyżej 1,5 71%
- Powyżej 2,5 43%
- Powyżej 3,5 29%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 43% meczów Kasımpaşy padają co najmniej trzy bramki, a w 71% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kasımpaşa - Samsunspor Powyżej 2,5 bramki padło w 43% meczów Kasımpaşy.Kasımpaşa – faule i karne
- Faule / mecz 14,9
- Faule rywali / mecz 11,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Kasımpaşa fauluje średnio 14,9 razy na mecz, a wymusza 11,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Kasımpaşy, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Kasımpaşa - Samsunspor Kasımpaşa popełnia 14,9 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Kasımpaşa zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,75 na wyjeździe.
Kasımpaşa wygra mecz Kasımpaşa - Samsunspor Kasımpaşa zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 58%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Kasımpaşy ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 75% goli Kasımpaşy, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 7 meczów.
Kasımpaşa wygra drugą połowę meczu Kasımpaşa - Samsunspor Drugą połowę Kasımpaşa wygrywał w 3 z 7 meczów.Kasımpaşa – strzały
- Celne / mecz 3,3
- Niecelne / mecz 5,7
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,9
Kasımpaşa oddaje 9,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kasımpaşa - Samsunspor Kasımpaşa oddaje 9,0 strzałów na mecz.Kasımpaşa – posiadanie piłki
- U siebie 44,0%
- Na wyjeździe 39,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 7
- Najniższe w sezonie 25%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 7 meczów. Średnio Kasımpaşa utrzymuje przy piłce 41,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 25%.
Kasımpaşa wygra mecz Kasımpaşa - Samsunspor Kasımpaşa utrzymuje średnio 41,1% posiadania piłki.Kasımpaşa – podania
- Kluczowe / mecz 7,9
- Dośrodkowania / mecz 11,6
- Celność dośrodkowań 16%
- Podania długie / mecz 56
- Celność długich podań 42%
Kasımpaşa wymienia średnio 341 podań na mecz przy celności 78%, z czego 7,9 to podania kluczowe.
Kasımpaşa – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,14
- Bez straty do przerwy 43%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 29%
Czyste konto Kasımpaşy to 29% meczów sezonu (2 z 7), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Kasımpaşa - Samsunspor Czyste konto Kasımpaşa zachowuje w 29% meczów.Kasımpaşa – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 71%
- Pow. 10,5 w meczu 43%
- Rożne u siebie / mecz 3,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,3
Kasımpaşa wykonuje średnio 3,4 rzutów rożnych na mecz wobec 7,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 71% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Kasımpaşa - Samsunspor Powyżej 8,5 rożnego padło w 71% meczów Kasımpaşy.Kasımpaşa – kartki
- Żółte kartki 21
- Pow. 3,5 kartki w meczu 71%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 57%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 0%
Kasımpaşa ogląda średnio 3,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Kasımpaşy – 2,0.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Kasımpaşa - Samsunspor Kasımpaşa ogląda średnio 3,0 żółtych kartek na mecz.Kasımpaşa według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 1,33 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 1,00 | 0,50 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 1,00 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Kasımpaşa zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Kasımpaşa na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
3,00 0,75 | 1,67 0,75 | 0,00 1,50 |
|
8.
|
1,00 1,75 | 1,33 3,00 | 1,00 2,25 |
|
9.
|
1,00 1,75 | 1,00 1,25 | 1,00 1,25 |
|
10.
|
0,00 2,50 | 0,00 1,75 | 2,00 0,75 |
|
11.
|
1,75 0,33 | 2,25 0,33 | 1,00 2,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Kasımpaşy
Skrajne wyniki i osiągnięcia Kasımpaşy w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Yeni Çorumspor - Kasımpaşa 0:1 Super Lig (Turcja), 22.08.2026
- Najwyższa porażka Galatasaray - Kasımpaşa 3:1 Super Lig (Turcja), 9.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Kasımpaşa - Amed 2:2, Super Lig (Turcja), 6.09.2026
- Najszybsza bramka 6. minuta Benedyczak, Yeni Çorumspor - Kasımpaşa 0:1, Super Lig (Turcja), 22.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Yalcin, Gençlerbirliği - Kasımpaşa 1:2, Super Lig (Turcja), 13.09.2026
Jakie statystyki ma Kasımpaşa w tym sezonie?
Bilans Kasımpaşy w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-4-1 przy 8 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 9,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Kasımpaşa – zawodnicy
Jak wygląda kadra Kasımpaşy w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Kasımpaşy 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Kasımpaşy
-
Andri Fannar Baldursson Pomocnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 40 dniopuszczone: 4 mecze
-
Mortadha Ben Ouanes Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 62 dniopuszczone: 5 meczów
-
Godfried Frimpong Obrońca Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 63 dniopuszczone: 6 meczów
-
Kamil Ahmet Corekci Obrońca Problemy ze ścięgnem Achillesa pauzuje od 151 dniopuszczone: 14 meczów
Kadra Kasımpaşy
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
25 | Polska | 7 mln € | 770 tys. € | 7 | 100% | 4 | 1 | 614' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
|
30 | Mali | 800 tys. € | 750 tys. € | 3 | 43% | 1 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 50 |
|
27 | Turcja | 1 mln € | 810 tys. € | 7 | 100% | 2 | 0 | 452' | 2 | 0 | |||||||
| 12 |
|
32 | Tunezja | 1 mln € | 380 tys. € | 1 | 14% | 0 | 0 | 78' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
25 | Turcja | 500 tys. € | 560 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 399' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
23 | Mali | 2 mln € | 300 tys. € | 4 | 57% | 0 | 0 | 65' | 0 | 0 | |||||||
| 42 |
![]() |
20 | Turcja | 100 tys. € | 91 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 71' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
19 | Turcja | 150 tys. € | 40 tys. € | 4 | 57% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
20 | Turcja | 200 tys. € | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
24 | Ghana | 5 mln € | 620 tys. € | 3 | 43% | 1 | 0 | 101' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
33 | Niemcy | 800 tys. € | 880 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 499' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
32 | Bośnia | 700 tys. € | 620 tys. € | 3 | 43% | 0 | 0 | 94' | 0 | 0 | |||||||
| 51 |
![]() |
21 | Republika Zielonego Przylądka | 1,8 mln € | – | 7 | 100% | 0 | 1 | 477' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
24 | Islandia | 3 mln € | 500 tys. € | 5 | 71% | 0 | 0 | 409' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
|
22 | Szwecja | 1,8 mln € | 73 tys. € | 7 | 100% | 0 | 1 | 249' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
22 | Dania | 1 mln € | 70 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 308' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
22 | Turcja | 150 tys. € | 90 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 8' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 27 |
|
23 | Rumunia | 2,5 mln € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 629' | 2 | 0 | |||||||
| 2 |
|
32 | Brazylia | 700 tys. € | 340 tys. € | 7 | 100% | 0 | 2 | 625' | 3 | 0 | |||||||
| 45 |
|
22 | Turcja | 2,5 mln € | 131 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 358' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
22 | Tunezja | 4 mln € | 130 tys. € | 7 | 100% | 0 | 1 | 363' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
26 | DR Konga | 2,5 mln € | 370 tys. € | 5 | 71% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
21 | Turcja | – | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 50' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
35 | Turcja | 50 tys. € | 461 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
27 | Holandia | 1,5 mln € | 620 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
34 | Turcja | 50 tys. € | 440 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
18 | Turcja | – | – | 1 | 14% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
33 | Grecja | 200 tys. € | 390 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
28 | Turcja | 100 tys. € | 160 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 61 |
![]() |
19 | Turcja | – | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Kasımpaşy
41,1 mln €
śr. 1,4 mln € / zawodnika
Ile Kasımpaşa wydaje na pensje
9,7 mln € rocznie
śr. 323 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
16
najliczniej: Turcja (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Kasımpaşy w sezonie 2026/2027
Kasımpaşa wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Kasımpaşy
Jak wygląda skład Kasımpaşy?
W wyjściowym ustawieniu Kasımpaşy między słupkami staje A. Gianniotis, a linię obrony najczęściej tworzą C. Winck, K. Mouanga, M. Ilie oraz A. Karapo. W środku pola grają G. Yalcin, A. Baldursson, E. Mendes, K. Demirbay oraz A. Kol, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Benedyczak. Trener Emre Belozoglu ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Super Lig (Turcja) i pucharach.
Kasımpaşa – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Kasımpaşa w sezonie 2026/2027.
Kasımpaşa transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Ghana | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Turcja | 35 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Senegal | 34 |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja | 21 |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Turcja | 23 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja | 23 |
|
za darmo | |
| 29 Sie 2026 |
|
Turcja | 21 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Turcja | 18 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Turcja | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 24 Sie 2026 |
|
DR Konga | 26 |
|
2,1 mln € |
Kluczowe transfery Kasımpaşy
Kasımpaşa bilans transferowy
- -12,6 mln € 2026
- +5,3 mln € 2025
- 0 € 2024
- -1 mln € 2023
- +4,5 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Kasımpaşy
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Kasımpaşa w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Kasımpaşy trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 10,2 mln €, a klub opuściło 18 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Adrian Benedyczak z Parmy za 4 mln €.
Kasımpaşa – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Kasımpaşa? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Kasımpaşę?
Klub piłkarski Kasımpaşa zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Turcji oraz Mistrzostwo 3. ligi Turcji.