Forma w lidze
Göztepe w tabeli
15. miejsce / 6 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 10 punktów
Strata do 3. miejsca: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
5 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
1 pkt
4:7 bramki
1,33 gola/mecz
5 pkt
11:8 bramki
2,75 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Göztepe
Wartość drużyny: 40 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Brazylia | 24 | napastnik | 7 | 12 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Brazylia | 27 | napastnik | 7 | 6 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,08 średnia ocena | Brazylia | 24 | napastnik | 7 | 12 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Turcja | 23 | obrońca | 7 | 4 mln € |
Skład i oceny Göztepe w ostatnim meczu 3-4-1-2
Zmiany
- 45' Janderson de Carvalho Costa → Andre Henrique
- 69' J. Santos → S. Armstrong
- 77' A. Antunes → E. Bekiroglu
- 77' N. Miroshi → A. Matos
- 81' Rhaldney Norberto Simiao Gomez → F. Anjorin
Göztepe w tabeli Super Lig (Turcja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Galatasaray
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | 16 |
2
|
Beşiktaş
|
7 | 5 | 0 | 2 | 16:8 | 15 |
| ··· | |||||||
14
|
Erzurum BB
|
7 | 2 | 2 | 3 | 3:11 | 8 |
15
|
Göztepe
|
7 | 1 | 3 | 3 | 15:15 | 6 |
16
|
Konyaspor
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:8 | 5 |
Wyniki Göztepe
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Eyüpspor
0
Göztepe
4
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Göztepe
2
Çaykur Rizespor
2
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Alanyaspor
2
Göztepe
2
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
Terminarz Göztepe
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 15:00
|
Kocaelispor
Göztepe
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
|
|
25 Paź 17:00
|
Göztepe
Yeni Çorumspor
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
|
|
31 Paź 17:00
|
Fenerbahce
Göztepe
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
Ostatnie transfery Göztepe
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Anglia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Brazylia |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Tunezja |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Brazylia |
|
250 tys. € |
Göztepe to klub piłkarski z Turcji występujący w Super Lig (Turcja). Swoim domowym obiektem jest Gürsel Aksel Stadyumu, który może pomieścić 30 035 widzów. Zespół prowadzi Stanimir Stoilov. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 40 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Göztepe w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Göztepe trafiło 6 zawodników za łączną kwotę 1,1 mln €, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 5,4 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Noah Sonko Sundberg z Aris Saloniki za 650 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Anthony Dennis do Al-Jazira za 5 mln €.
Które miejsce zajmuje Göztepe w tabeli Super Lig (Turcja)?
Göztepe zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Super Lig (Turcja) z dorobkiem 6 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Galatasaray wynosi 10 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Göztepe?
W wyjściowym ustawieniu Göztepe między słupkami staje A. Ozcimen, a linię obrony najczęściej tworzą T. Altikardes, E. Yildirim oraz M. Bokele. W środku pola grają A. Kurtulan, Rhaldney Norberto Simiao Gomez, A. Antunes, N. Miroshi oraz R. Akonnor, a za skuteczność w ataku odpowiadają Janderson de Carvalho Costa, J. Santos. Trener Stanimir Stoilov ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Super Lig (Turcja) i pucharach.
Kiedy Göztepe gra następny mecz?
Najbliższy mecz Göztepe to spotkanie z Kocaelisporem, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Yıldız Entegre Kocaeli Stadyumu w ramach Super Lig (Turcja) (8. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Göztepe?
Ostatni mecz Göztepe to wygrana z Eyüpsporem 0:4 w Super Lig (Turcja), 12 października 2026. Bramki zdobyli Santos, Da Silva Martins, Da Silva Martins oraz Da Silva Martins. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Göztepe w tym sezonie?
Bilans Göztepe w tym sezonie to 7 meczów i wynik 1-3-3 przy 15 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 13,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Göztepe w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Göztepe w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Göztepe
Göztepe terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 15:00
|
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
Yıldız Entegre Kocaeli Stadyumu Wyjazd | Umiarkowany | |
|
25 Paź 17:00
|
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
Gürsel Aksel Stadyumu U siebie | Umiarkowany | |
|
31 Paź 17:00
|
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
Chobani Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Wyjazd | Trudny | |
|
07 Lis 17:00
|
Super Lig (Turcja), 11. kolejka
|
Gürsel Aksel Stadyumu U siebie | Umiarkowany | |
|
22 Lis 11:30
|
Super Lig (Turcja), 12. kolejka
|
Kazım Karabekir Stadyumu Wyjazd | Łatwy | |
|
30 Lis 17:00
|
Super Lig (Turcja), 13. kolejka
|
Gürsel Aksel Stadyumu U siebie | Trudny | |
|
07 Gru 18:00
|
Super Lig (Turcja), 14. kolejka
|
Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu Wyjazd | Umiarkowany | |
|
13 Gru 13:00
|
Super Lig (Turcja), 15. kolejka
|
Gürsel Aksel Stadyumu U siebie | Łatwy | |
|
20 Gru 13:00
|
Super Lig (Turcja), 16. kolejka
|
Seyrantepe Spor Kompleksi Stadyumu 1 Wyjazd | Trudny | |
|
17 Sty 13:00
|
Super Lig (Turcja), 17. kolejka
|
Gürsel Aksel Stadyumu U siebie | Trudny |
Kiedy Göztepe gra następny mecz?
Najbliższy mecz Göztepe to spotkanie z Kocaelisporem, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Yıldız Entegre Kocaeli Stadyumu w ramach Super Lig (Turcja) (8. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV oraz Betclic TV.
Wyniki Göztepe w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Göztepe w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Göztepe w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Göztepe wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
0:4 | 3-4-1-2 | 7/10 | 2/5 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
2:2 | 3-4-1-2 | 4/7 | 5/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
2:2 | 3-4-1-2 | 3/12 | 2/4 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
2:4 | 3-4-1-2 | 8/11 | 4/6 | |
|
29 Sie Koniec
|
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
3:2 | 3-4-1-2 | 2/8 | 2/4 | |
|
23 Sie Koniec
|
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
0:1 | 3-4-1-2 | 6/11 | 1/3 | |
|
17 Sie Koniec
|
Super Lig (Turcja), 1. kolejka
|
3:3 | 3-4-1-2 | 8/12 | 4/5 | |
|
16 Maj Koniec
|
Super Lig (Turcja), 34. kolejka
|
3:0 | 3-4-1-2 | 4/4 | 4/7 | |
|
09 Maj Koniec
|
Super Lig (Turcja), 33. kolejka
|
2:1 | 3-4-1-2 | 8/15 | 2/4 | |
|
02 Maj Koniec
|
Super Lig (Turcja), 32. kolejka
|
1:1 | 3-4-1-2 | 3/7 | 4/11 |
Göztepe ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-1-2 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-1-2 – w 7 z 7 meczów, ze średnią 0,86 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Göztepe?
Ostatni mecz Göztepe to wygrana z Eyüpsporem 0:4 w Super Lig (Turcja), 12 października 2026. Bramki zdobyli Santos, Da Silva Martins, Da Silva Martins oraz Da Silva Martins. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Göztepe – tabela Super Lig (Turcja)
Jakie miejsce w tabeli Super Lig (Turcja) zajmuje Göztepe w sezonie 2026/2027.
Miejsce Göztepe w tabeli Super Lig (Turcja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Galatasaray
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
2
|
Beşiktaş
|
7 | 5 | 0 | 2 | 16:8 | 8 | 15 | |
3
|
Amed
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 14 | |
4
|
Fenerbahce
|
7 | 4 | 1 | 2 | 19:6 | 13 | 13 | |
5
|
Trabzonspor
|
7 | 4 | 1 | 2 | 16:5 | 11 | 13 | |
6
|
Alanyaspor
|
7 | 3 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 12 | |
7
|
Kocaelispor
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 12 | |
8
|
Yeni Çorumspor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 16:12 | 4 | 10 | |
9
|
Kasımpaşa
|
7 | 2 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 10 | |
10
|
Çaykur Rizespor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 10 | |
11
|
İstanbul Başakşehir
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 8 | |
12
|
Gaziantep
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 8 | |
13
|
Gençlerbirliği
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:15 | -8 | 8 | |
14
|
Erzurum BB
|
7 | 2 | 2 | 3 | 3:11 | -8 | 8 | |
15
|
Göztepe
|
7 | 1 | 3 | 3 | 15:15 | 0 | 6 | |
16
|
Konyaspor
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 5 | |
17
|
Samsunspor
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | -9 | 4 | |
18
|
Eyüpspor
|
7 | 1 | 0 | 6 | 2:20 | -18 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Galatasaray
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
2
|
Beşiktaş
|
7 | 5 | 0 | 2 | 16:8 | 8 | 15 | |
3
|
Amed
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 14 | |
4
|
Fenerbahce
|
7 | 4 | 1 | 2 | 19:6 | 13 | 13 | |
5
|
Trabzonspor
|
7 | 4 | 1 | 2 | 16:5 | 11 | 13 | |
6
|
Alanyaspor
|
7 | 3 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 12 | |
7
|
Kocaelispor
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 12 | |
8
|
Yeni Çorumspor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 16:12 | 4 | 10 | |
9
|
Kasımpaşa
|
7 | 2 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 10 | |
10
|
Çaykur Rizespor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 10 | |
11
|
İstanbul Başakşehir
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 8 | |
12
|
Gaziantep
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 8 | |
13
|
Gençlerbirliği
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:15 | -8 | 8 | |
14
|
Erzurum BB
|
7 | 2 | 2 | 3 | 3:11 | -8 | 8 | |
15
|
Göztepe
|
7 | 1 | 3 | 3 | 15:15 | 0 | 6 | |
16
|
Konyaspor
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 5 | |
17
|
Samsunspor
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | -9 | 4 | |
18
|
Eyüpspor
|
7 | 1 | 0 | 6 | 2:20 | -18 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Beşiktaş
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:3 | 9 | 12 | |
| 2 |
Amed
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 12 | |
| 3 |
Galatasaray
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 4 |
Trabzonspor
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11:1 | 10 | 9 | |
| 5 |
Kocaelispor
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 5 | 9 | |
| 6 |
İstanbul Başakşehir
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 7 | |
| 7 |
Fenerbahce
|
3 | 2 | 0 | 1 | 13:4 | 9 | 6 | |
| 8 |
Erzurum BB
|
3 | 2 | 0 | 1 | 2:4 | -2 | 6 | |
| 9 |
Alanyaspor
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 10 |
Gençlerbirliği
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 11 |
Konyaspor
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 12 |
Yeni Çorumspor
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 13 |
Kasımpaşa
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 14 |
Eyüpspor
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:8 | -6 | 3 | |
| 15 |
Gaziantep
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 16 |
Göztepe
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 17 |
Samsunspor
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:13 | -9 | 1 | |
| 18 |
Çaykur Rizespor
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | -6 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Çaykur Rizespor
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 2 |
Fenerbahce
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 3 |
Alanyaspor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 4 |
Yeni Çorumspor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 12:9 | 3 | 7 | |
| 5 |
Kasımpaşa
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 6 |
Galatasaray
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:6 | 1 | 6 | |
| 7 |
Gaziantep
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 8 |
Göztepe
|
4 | 1 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 5 | |
| 9 |
Trabzonspor
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 10 |
Beşiktaş
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 11 |
Kocaelispor
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 12 |
Gençlerbirliği
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:9 | -8 | 3 | |
| 13 |
Samsunspor
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 14 |
Amed
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 15 |
Erzurum BB
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:7 | -6 | 2 | |
| 16 |
İstanbul Başakşehir
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 17 |
Konyaspor
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 18 |
Eyüpspor
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:12 | -12 | 0 |
Które miejsce zajmuje Göztepe w tabeli Super Lig (Turcja)?
Göztepe zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Super Lig (Turcja) z dorobkiem 6 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Galatasaray wynosi 10 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Göztepe w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Göztepe na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Göztepe na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,0
- Strzały celne / mecz 6,0
- Asysty / mecz 0,57
- Udane dryblingi / mecz 9,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,14
- Czyste konta 14%
- Odbiory / mecz 14,1
- Przechwyty / mecz 11,7
- Wybicia / mecz 25,0
- Zablokowane strzały / mecz 4,4
Strzelcy Göztepe
-
Juan Santos 5
-
Andre Henrique 3
-
Efkan Bekiroglu 2
-
Rhaldney Norberto Simiao Gomez 1
-
Sinclair Armstrong 1
-
Arda Kurtulan 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Göztepe i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Göztepe to 46–60 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kocaelispor - Göztepe Po przerwie pada 67% bramek Göztepe.Przebieg meczu Göztepe i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 1-3-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 1-2-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-0-2 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Göztepe otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Göztepe
67% bramek Göztepe pada z gry. Z karnych odpowiadają za 33% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Göztepe zdobywa w sezonie średnio 0,86 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 0,86.
Aktualne serie Göztepe
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 5 meczów
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Göztepe, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Göztepe wygra mecz Kocaelispor - Göztepe Göztepe nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach Göztepe
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 86%
- Powyżej 2,5 86%
- Powyżej 3,5 86%
- Powyżej 4,5 43%
- Powyżej 5,5 29%
W 86% meczów Göztepe padają co najmniej trzy bramki, a w 71% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kocaelispor - Göztepe Powyżej 2,5 bramki padło w 86% meczów Göztepe.Göztepe – faule i karne
- Faule / mecz 14,3
- Faule rywali / mecz 8,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Göztepe fauluje średnio 14,3 razy na mecz, a wymusza 8,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Göztepe, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Göztepe zdobywa 0,33 punktu na mecz wobec 1,25 na wyjeździe.
Göztepe wygra mecz Kocaelispor - Göztepe Göztepe zdobywa u siebie 11% możliwych punktów, na wyjeździe 42%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Göztepe ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Göztepe, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 7 meczów.
Göztepe wygra drugą połowę meczu Kocaelispor - Göztepe Drugą połowę Göztepe wygrywał w 3 z 7 meczów.Göztepe – strzały
- Celne / mecz 6,0
- Niecelne / mecz 7,0
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,1
Göztepe oddaje 13,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kocaelispor - Göztepe Göztepe oddaje 13,0 strzałów na mecz.Göztepe – posiadanie piłki
- U siebie 46,7%
- Na wyjeździe 36,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 7
- Najniższe w sezonie 31%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 7 meczów. Średnio Göztepe utrzymuje przy piłce 40,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 31%.
Göztepe wygra mecz Kocaelispor - Göztepe Göztepe utrzymuje średnio 40,7% posiadania piłki.Göztepe – podania
- Kluczowe / mecz 12,1
- Dośrodkowania / mecz 21,1
- Celność dośrodkowań 34%
- Podania długie / mecz 55
- Celność długich podań 36%
Göztepe wymienia średnio 288 podań na mecz przy celności 72%, z czego 12,1 to podania kluczowe.
Göztepe – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 2,14
- Bez straty do przerwy 57%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 71%
Czyste konto Göztepe to 14% meczów sezonu (1 z 7), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Kocaelispor - Göztepe Czyste konto Göztepe zachowuje w 14% meczów.Göztepe – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 71%
- Pow. 10,5 w meczu 57%
- Rożne u siebie / mecz 6,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,0
Göztepe wykonuje średnio 5,4 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 71% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Kocaelispor - Göztepe Powyżej 8,5 rożnego padło w 71% meczów Göztepe.Göztepe – kartki
- Żółte kartki 19
- Pow. 3,5 kartki w meczu 86%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 43%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 0%
Göztepe ogląda średnio 2,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Göztepe – 1,7. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Göztepe według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 2,00 | 2,50 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 2,00 | 3,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 2,33 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Göztepe zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
Göztepe na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
13.
|
1,25 1,00 | 1,50 0,33 | 1,50 3,00 |
|
14.
|
2,00 0,50 | 0,67 0,25 | 1,33 1,75 |
|
15.
|
0,33 1,25 | 1,33 2,75 | 2,33 2,00 |
|
16.
|
1,00 0,33 | 0,50 0,67 | 0,75 1,67 |
|
17.
|
0,25 1,00 | 1,00 0,67 | 3,25 0,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Göztepe
Skrajne wyniki i osiągnięcia Göztepe w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Eyüpspor - Göztepe 0:4 Super Lig (Turcja), 12.10.2026
- Najwyższa porażka Göztepe - Gaziantep 2:4 Super Lig (Turcja), 7.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Samsunspor - Göztepe 3:3, Super Lig (Turcja), 17.08.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta Kurtulan, Göztepe - Çaykur Rizespor 2:2, Super Lig (Turcja), 20.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Bekiroglu, Göztepe - Çaykur Rizespor 2:2, Super Lig (Turcja), 20.09.2026
Jakie statystyki ma Göztepe w tym sezonie?
Bilans Göztepe w tym sezonie to 7 meczów i wynik 1-3-3 przy 15 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 13,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Göztepe – zawodnicy
Jak wygląda kadra Göztepe w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Göztepe w ostatnim meczu 3-4-1-2
Zmiany
- 45' Janderson de Carvalho Costa → Andre Henrique
- 69' J. Santos → S. Armstrong
- 77' A. Antunes → E. Bekiroglu
- 77' N. Miroshi → A. Matos
- 81' Rhaldney Norberto Simiao Gomez → F. Anjorin
Kontuzje w kadrze Göztepe
-
Ogun Bayrak Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 10 dniopuszczone: 1 mecz
-
Luka Gugeshashvili Bramkarz Rana pauzuje od 36 dniopuszczone: 3 mecze
-
Allan Godói Obrońca Rana pauzuje od 51 dniopuszczone: 5 meczów
-
Ibrahim Sabra Napastnik Skręcenie kostki pauzuje od 131 dniopuszczone: 13 meczów
-
Furkan Bayir Obrońca Uraz pauzuje od 195 dniopuszczone: 15 meczów
Kadra Göztepe
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
24 | Brazylia | 12 mln € | 750 tys. € | 7 | 100% | 5 | 0 | 414' | 3 | 0 | |||||||
| 39 |
|
27 | Brazylia | 6 mln € | 690 tys. € | 7 | 100% | 0 | 2 | 380' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
23 | Irlandia | 2,5 mln € | 616 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 199' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
|
27 | Turcja | 1 mln € | 152 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 26' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
20 | Jordania | 500 tys. € | 130 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
24 | Turcja | 700 tys. € | 192 tys. € | 3 | 43% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
24 | Brazylia | 3 mln € | 554 tys. € | 7 | 100% | 3 | 1 | 444' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
27 | Brazylia | 1 mln € | 480 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 498' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
|
24 | Tanzania | 5 mln € | 190 tys. € | 5 | 71% | 1 | 0 | 411' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
23 | Turcja | 8 mln € | 500 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 629' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Szwajcaria | 1,5 mln € | 440 tys. € | 5 | 71% | 0 | 1 | 258' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
24 | Anglia | 4 mln € | 560 tys. € | 4 | 57% | 0 | 0 | 71' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
31 | Turcja | 800 tys. € | 690 tys. € | 7 | 100% | 2 | 0 | 207' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
28 | Turcja | 700 tys. € | 310 tys. € | 4 | 57% | 0 | 0 | 118' | 0 | 1 | |||||||
| 6 |
|
22 | Anglia | 1,5 mln € | 616 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 263' | 3 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
30 | Gambia | 900 tys. € | 567 tys. € | 1 | 14% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
33 | Brazylia | 100 tys. € | 310 tys. € | 2 | 29% | 0 | 0 | 134' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
22 | ZEA | 1,5 mln € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 429' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
26 | Kamerun | 5 mln € | 500 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
23 | Turcja | 4 mln € | 310 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
19 | Turcja | 1 mln € | 70 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 451' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
26 | Turcja | 900 tys. € | 340 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
27 | Gruzja | 500 tys. € | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 315' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
24 | Turcja | 800 tys. € | 25 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 315' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
21 | Turcja | 100 tys. € | 90 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Göztepe
63 mln €
śr. 2,5 mln € / zawodnika
Ile Göztepe wydaje na pensje
9,1 mln € rocznie
śr. 363 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
11
najliczniej: Turcja (10 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Göztepe w sezonie 2026/2027
Göztepe wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Göztepe
Jak wygląda skład Göztepe?
W wyjściowym ustawieniu Göztepe między słupkami staje A. Ozcimen, a linię obrony najczęściej tworzą T. Altikardes, E. Yildirim oraz M. Bokele. W środku pola grają A. Kurtulan, Rhaldney Norberto Simiao Gomez, A. Antunes, N. Miroshi oraz R. Akonnor, a za skuteczność w ataku odpowiadają Janderson de Carvalho Costa, J. Santos. Trener Stanimir Stoilov ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Super Lig (Turcja) i pucharach.
Göztepe – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Göztepe w sezonie 2026/2027.
Göztepe transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Anglia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Brazylia | 30 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Tunezja | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Brazylia | 21 |
|
250 tys. € | |
| 22 Sie 2026 |
|
Nigeria | 22 |
|
5 mln € | |
| 19 Sie 2026 |
|
ZEA | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 17 Sie 2026 |
|
Turcja | 27 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Ghana | 24 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Turcja | 20 |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
![]() |
Turcja | 21 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Göztepe
Göztepe bilans transferowy
- +4,2 mln € 2026
- +10,4 mln € 2025
- +690 tys. € 2024
- +1,5 mln € 2023
- +5,7 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Göztepe
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Göztepe w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Göztepe trafiło 6 zawodników za łączną kwotę 1,1 mln €, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 5,4 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Noah Sonko Sundberg z Aris Saloniki za 650 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Anthony Dennis do Al-Jazira za 5 mln €.
