Forma w lidze
Gençlerbirliği w tabeli
13. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Strata do 3. miejsca: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez zwycięstwa
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
6:6 bramki
1,50 gola/mecz
3 pkt
1:9 bramki
0,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Gençlerbirliği
Wartość drużyny: 5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 1 bramek | Gwinea | 19 | pomocnik | 7 | 3 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Grecja | 32 | obrońca | 7 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,28 średnia ocena | Turcja | 28 | bramkarz | 7 | 1,2 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Turcja | 28 | bramkarz | 7 | 1,2 mln € |
Przewidywany skład Gençlerbirliği 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Gençlerbirliği w tabeli Super Lig (Turcja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Galatasaray
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | 16 |
2
|
Beşiktaş
|
7 | 5 | 0 | 2 | 16:8 | 15 |
| ··· | |||||||
12
|
Gaziantep
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:10 | 8 |
13
|
Gençlerbirliği
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:15 | 8 |
14
|
Erzurum BB
|
7 | 2 | 2 | 3 | 3:11 | 8 |
Wyniki Gençlerbirliği
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Gençlerbirliği
2
Amed
2
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
İstanbul Başakşehir
4
Gençlerbirliği
0
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Gençlerbirliği
1
Kasımpaşa
2
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
Terminarz Gençlerbirliği
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
Gençlerbirliği
Galatasaray
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
|
|
25 Paź 14:00
|
Konyaspor
Gençlerbirliği
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
|
|
28 Paź 17:00
|
Gençlerbirliği
Karaköprü Belediyespor
Puchar Turcji, 1/4 finału
|
Ostatnie transfery Gençlerbirliği
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06 Wrz 2026 |
![]() |
Gwinea |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Portugalia |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Portugalia |
|
600 tys. € | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Turcja |
|
za darmo |
Gençlerbirliği to klub piłkarski z Turcji występujący w Super Lig (Turcja). Swoim domowym obiektem jest Eryaman Stadyumu, który może pomieścić 20 560 widzów. Zespół prowadzi Bernd Storck. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 5 milionów euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Turcji.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Gençlerbirliği?
Klub piłkarski Gençlerbirliği zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Turcji oraz Mistrzostwo 2. ligi Turcji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Gençlerbirliği w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Gençlerbirliği trafiło 13 zawodników za łączną kwotę 600 tys. €, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 2,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Pedro Manuel Lobo Peixoto Mineiro Mendes z Modeny za 600 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Ousmane Diabate do Newcastle U23 za 2,5 mln €.
Które miejsce zajmuje Gençlerbirliği w tabeli Super Lig (Turcja)?
Gençlerbirliği zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Super Lig (Turcja) z dorobkiem 8 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Galatasaray wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Jak wygląda skład Gençlerbirliği?
W wyjściowym ustawieniu Gençlerbirliği między słupkami staje I. Egribayat, a linię obrony najczęściej tworzą F. Uzum, D. Goutas, Thalisson Kelven oraz A. Dursun. W środku pola grają A. Aslan, R. Luis, O. Diabate, F. Tongya oraz T. Gouveia, a za skuteczność w ataku odpowiadają Pedro Manuel Lobo Peixoto Mineiro Mendes. Trener Bernd Storck ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Super Lig (Turcja) i pucharach.
Kiedy Gençlerbirliği gra następny mecz?
Najbliższy mecz Gençlerbirliği to spotkanie z Galatasaray, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Eryaman Stadyumu w ramach Super Lig (Turcja) (8. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Gençlerbirliği?
Ostatni mecz Gençlerbirliği to remis z Amedem 2:2 w Super Lig (Turcja), 10 października 2026. Bramki zdobyli Sabia, Luis, Ballet oraz Da Silva. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Gençlerbirliği w tym sezonie?
Bilans Gençlerbirliği w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-2-3 przy 7 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 8,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Gençlerbirliği w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Gençlerbirliği w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Gençlerbirliği
Gençlerbirliği terminarz
Kiedy Gençlerbirliği gra następny mecz?
Najbliższy mecz Gençlerbirliği to spotkanie z Galatasaray, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Eryaman Stadyumu w ramach Super Lig (Turcja) (8. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV oraz Betclic TV.
Wyniki Gençlerbirliği w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Gençlerbirliği w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Gençlerbirliği w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Gençlerbirliği wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
2:2 | 3-4-2-1 | 6/9 | 4/8 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
4:0 | 4-1-4-1 | 7/10 | 1/3 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
1:2 | 4-1-4-1 | 8/17 | 3/6 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
5:0 | 4-1-4-1 | 3/9 | 1/4 | |
|
28 Sie Koniec
|
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
1:1 | 4-1-4-1 | 3/8 | 3/5 | |
|
23 Sie Koniec
|
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
0:1 | 4-1-4-1 | 5/11 | 2/3 | |
|
15 Sie Koniec
|
Super Lig (Turcja), 1. kolejka
|
2:1 | 4-3-3 | 1/13 | 0/1 | |
|
17 Maj Koniec
|
Super Lig (Turcja), 34. kolejka
|
0:3 | 4-1-4-1 | 3/8 | 1/2 | |
|
13 Maj Koniec
|
Puchar Turcji, półfinał
|
1:2 | 4-1-4-1 | 1/9 | 5/8 | |
|
09 Maj Koniec
|
Super Lig (Turcja), 33. kolejka
|
3:2 | 4-1-4-1 | 5/9 | 4/14 |
Gençlerbirliği ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 5 z 7 meczów, ze średnią 0,80 punktu. W pozostałych ustawieniach Gençlerbirliği zdobywa 2,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Gençlerbirliği?
Ostatni mecz Gençlerbirliği to remis z Amedem 2:2 w Super Lig (Turcja), 10 października 2026. Bramki zdobyli Sabia, Luis, Ballet oraz Da Silva. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Gençlerbirliği – tabela Super Lig (Turcja)
Jakie miejsce w tabeli Super Lig (Turcja) zajmuje Gençlerbirliği w sezonie 2026/2027.
Miejsce Gençlerbirliği w tabeli Super Lig (Turcja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Galatasaray
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
2
|
Beşiktaş
|
7 | 5 | 0 | 2 | 16:8 | 8 | 15 | |
3
|
Amed
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 14 | |
4
|
Fenerbahce
|
7 | 4 | 1 | 2 | 19:6 | 13 | 13 | |
5
|
Trabzonspor
|
7 | 4 | 1 | 2 | 16:5 | 11 | 13 | |
6
|
Alanyaspor
|
7 | 3 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 12 | |
7
|
Kocaelispor
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 12 | |
8
|
Yeni Çorumspor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 16:12 | 4 | 10 | |
9
|
Kasımpaşa
|
7 | 2 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 10 | |
10
|
Çaykur Rizespor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 10 | |
11
|
İstanbul Başakşehir
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 8 | |
12
|
Gaziantep
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 8 | |
13
|
Gençlerbirliği
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:15 | -8 | 8 | |
14
|
Erzurum BB
|
7 | 2 | 2 | 3 | 3:11 | -8 | 8 | |
15
|
Göztepe
|
7 | 1 | 3 | 3 | 15:15 | 0 | 6 | |
16
|
Konyaspor
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 5 | |
17
|
Samsunspor
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | -9 | 4 | |
18
|
Eyüpspor
|
7 | 1 | 0 | 6 | 2:20 | -18 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Galatasaray
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
2
|
Beşiktaş
|
7 | 5 | 0 | 2 | 16:8 | 8 | 15 | |
3
|
Amed
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 14 | |
4
|
Fenerbahce
|
7 | 4 | 1 | 2 | 19:6 | 13 | 13 | |
5
|
Trabzonspor
|
7 | 4 | 1 | 2 | 16:5 | 11 | 13 | |
6
|
Alanyaspor
|
7 | 3 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 12 | |
7
|
Kocaelispor
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 12 | |
8
|
Yeni Çorumspor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 16:12 | 4 | 10 | |
9
|
Kasımpaşa
|
7 | 2 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 10 | |
10
|
Çaykur Rizespor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 10 | |
11
|
İstanbul Başakşehir
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 8 | |
12
|
Gaziantep
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 8 | |
13
|
Gençlerbirliği
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:15 | -8 | 8 | |
14
|
Erzurum BB
|
7 | 2 | 2 | 3 | 3:11 | -8 | 8 | |
15
|
Göztepe
|
7 | 1 | 3 | 3 | 15:15 | 0 | 6 | |
16
|
Konyaspor
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 5 | |
17
|
Samsunspor
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | -9 | 4 | |
18
|
Eyüpspor
|
7 | 1 | 0 | 6 | 2:20 | -18 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Beşiktaş
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:3 | 9 | 12 | |
| 2 |
Amed
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 12 | |
| 3 |
Galatasaray
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 4 |
Trabzonspor
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11:1 | 10 | 9 | |
| 5 |
Kocaelispor
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 5 | 9 | |
| 6 |
İstanbul Başakşehir
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 7 | |
| 7 |
Fenerbahce
|
3 | 2 | 0 | 1 | 13:4 | 9 | 6 | |
| 8 |
Erzurum BB
|
3 | 2 | 0 | 1 | 2:4 | -2 | 6 | |
| 9 |
Alanyaspor
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 10 |
Gençlerbirliği
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 11 |
Konyaspor
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 12 |
Yeni Çorumspor
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 13 |
Kasımpaşa
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 14 |
Eyüpspor
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:8 | -6 | 3 | |
| 15 |
Gaziantep
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 16 |
Göztepe
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 17 |
Samsunspor
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:13 | -9 | 1 | |
| 18 |
Çaykur Rizespor
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | -6 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Çaykur Rizespor
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 2 |
Fenerbahce
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 3 |
Alanyaspor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 4 |
Yeni Çorumspor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 12:9 | 3 | 7 | |
| 5 |
Kasımpaşa
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 6 |
Galatasaray
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:6 | 1 | 6 | |
| 7 |
Gaziantep
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 8 |
Göztepe
|
4 | 1 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 5 | |
| 9 |
Trabzonspor
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 10 |
Beşiktaş
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 11 |
Kocaelispor
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 12 |
Gençlerbirliği
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:9 | -8 | 3 | |
| 13 |
Samsunspor
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 14 |
Amed
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 15 |
Erzurum BB
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:7 | -6 | 2 | |
| 16 |
İstanbul Başakşehir
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 17 |
Konyaspor
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 18 |
Eyüpspor
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:12 | -12 | 0 |
Które miejsce zajmuje Gençlerbirliği w tabeli Super Lig (Turcja)?
Gençlerbirliği zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Super Lig (Turcja) z dorobkiem 8 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Galatasaray wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Gençlerbirliği w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Gençlerbirliği na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Gençlerbirliği na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,7
- Strzały celne / mecz 3,6
- Asysty / mecz 0,86
- Udane dryblingi / mecz 6,6
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,14
- Czyste konta 14%
- Odbiory / mecz 13,9
- Przechwyty / mecz 6,9
- Wybicia / mecz 29,7
- Zablokowane strzały / mecz 3,1
Strzelcy Gençlerbirliği
Rozkład bramek w czasie
Bramki Gençlerbirliği i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Gençlerbirliği to 46–60 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Gençlerbirliği - Galatasaray Po przerwie pada 71% bramek Gençlerbirliği.Przebieg meczu Gençlerbirliği i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-2-2 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 0-0-1 |
| Remis do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Gençlerbirliği otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Gençlerbirliği
100% bramek Gençlerbirliği pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Gençlerbirliği zdobywa w sezonie średnio 1,14 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,14.
Aktualne serie Gençlerbirliği
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Gençlerbirliği, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Gençlerbirliği wygra mecz Gençlerbirliği - Galatasaray Gençlerbirliği nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Gençlerbirliği
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 86%
- Powyżej 2,5 71%
- Powyżej 3,5 43%
- Powyżej 4,5 14%
- Powyżej 5,5 0%
W 71% meczów Gençlerbirliği padają co najmniej trzy bramki, a w 57% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Gençlerbirliği - Galatasaray Powyżej 2,5 bramki padło w 71% meczów Gençlerbirliği.Gençlerbirliği – faule i karne
- Faule / mecz 12,4
- Faule rywali / mecz 10,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Gençlerbirliği fauluje średnio 12,4 razy na mecz, a wymusza 10,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Gençlerbirliği, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Gençlerbirliği zdobywa 1,25 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Gençlerbirliği wygra mecz Gençlerbirliği - Galatasaray Gençlerbirliği zdobywa u siebie 42% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Gençlerbirliği ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 71% goli Gençlerbirliği, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 7 meczów.
Gençlerbirliği wygra drugą połowę meczu Gençlerbirliği - Galatasaray Drugą połowę Gençlerbirliği wygrywał w 3 z 7 meczów.Gençlerbirliği – strzały
- Celne / mecz 3,6
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 8,7
Gençlerbirliği oddaje 8,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Gençlerbirliği - Galatasaray Gençlerbirliği oddaje 8,7 strzałów na mecz.Gençlerbirliği – posiadanie piłki
- U siebie 41,8%
- Na wyjeździe 48,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 7
- Najniższe w sezonie 29%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 7 meczów. Średnio Gençlerbirliği utrzymuje przy piłce 44,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 29%.
Gençlerbirliği wygra mecz Gençlerbirliği - Galatasaray Gençlerbirliği utrzymuje średnio 44,7% posiadania piłki.Gençlerbirliği – podania
- Kluczowe / mecz 8,4
- Dośrodkowania / mecz 15,7
- Celność dośrodkowań 18%
- Podania długie / mecz 60
- Celność długich podań 51%
Gençlerbirliği wymienia średnio 354 podań na mecz przy celności 81%, z czego 8,4 to podania kluczowe.
Gençlerbirliği – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 2,14
- Bez straty do przerwy 43%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 57%
Czyste konto Gençlerbirliği to 14% meczów sezonu (1 z 7), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Gençlerbirliği - Galatasaray Czyste konto Gençlerbirliği zachowuje w 14% meczów.Gençlerbirliği – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 86%
- Pow. 10,5 w meczu 43%
- Rożne u siebie / mecz 4,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,0
Gençlerbirliği wykonuje średnio 4,7 rzutów rożnych na mecz wobec 6,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 86% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Gençlerbirliği - Galatasaray Powyżej 8,5 rożnego padło w 86% meczów Gençlerbirliği.Gençlerbirliği – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 57%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 43%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 14%
Gençlerbirliği ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Gençlerbirliği – 2,3.
Gençlerbirliği według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,33 | 2,67 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,50 | 3,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 1,00 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Gençlerbirliği zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
Gençlerbirliği na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
11.
|
1,75 0,33 | 2,25 0,33 | 1,00 2,33 |
|
12.
|
0,50 2,00 | 0,50 1,67 | 1,50 1,33 |
|
13.
|
1,25 1,00 | 1,50 0,33 | 1,50 3,00 |
|
14.
|
2,00 0,50 | 0,67 0,25 | 1,33 1,75 |
|
15.
|
0,33 1,25 | 1,33 2,75 | 2,33 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Gençlerbirliği
Skrajne wyniki i osiągnięcia Gençlerbirliği w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Gençlerbirliği - Fenerbahce 2:1 Super Lig (Turcja), 15.08.2026
- Najwyższa porażka Trabzonspor - Gençlerbirliği 5:0 Super Lig (Turcja), 6.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Trabzonspor - Gençlerbirliği 5:0, Super Lig (Turcja), 6.09.2026
- Najszybsza bramka 23. minuta Diabate, Gençlerbirliği - Kasımpaşa 1:2, Super Lig (Turcja), 13.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Da Silva, Gençlerbirliği - Amed 2:2, Super Lig (Turcja), 10.10.2026
Jakie statystyki ma Gençlerbirliği w tym sezonie?
Bilans Gençlerbirliği w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-2-3 przy 7 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 8,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Gençlerbirliği – zawodnicy
Jak wygląda kadra Gençlerbirliği w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Gençlerbirliği 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Gençlerbirliği
-
Sekou Koita Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 10 dniopuszczone: 1 mecz
-
Ogulcan Ulgun Pomocnik Rana pauzuje od 24 dniopuszczone: 3 mecze
-
Adama Traore Napastnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 24 dniopuszczone: 3 mecze
-
Cheikh Niasse Pomocnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 51 dniopuszczone: 7 meczów
-
Kevin Rodrigues Obrońca Uraz mięśnia pauzuje od 61 dniopuszczone: 7 meczów
Kadra Gençlerbirliği
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
26 | Mali | 2,5 mln € | 880 tys. € | 6 | 86% | 1 | 1 | 352' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
31 | Mali | 1,2 mln € | 440 tys. € | 6 | 86% | 1 | 0 | 462' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
25 | Portugalia | 3,5 mln € | 1,1 mln € | 6 | 86% | 0 | 1 | 500' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
27 | Portugalia | 1,4 mln € | 830 tys. € | 4 | 57% | 0 | 0 | 258' | 0 | 0 | |||||||
| 45 |
|
19 | Liberia | – | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 20' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
20 | Nigeria | 400 tys. € | 120 tys. € | 4 | 57% | 0 | 0 | 17' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
17 | Turcja | – | – | 1 | 14% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 42 |
![]() |
19 | Gwinea | 3 mln € | – | 7 | 100% | 1 | 1 | 572' | 3 | 0 | |||||||
| 10 |
|
24 | Włochy | 3 mln € | 440 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 600' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
|
28 | Turcja | 1,2 mln € | 440 tys. € | 6 | 86% | 1 | 1 | 473' | 1 | 0 | |||||||
| 83 |
|
21 | Portugalia | 5 mln € | 730 tys. € | 4 | 57% | 1 | 0 | 194' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
26 | Senegal | 2 mln € | 930 tys. € | 1 | 14% | 0 | 0 | 29' | 1 | 0 | |||||||
| 48 |
|
32 | Turcja | 500 tys. € | 1 mln € | 7 | 100% | 0 | 0 | 130' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
30 | Nigeria | 100 tys. € | 150 tys. € | 2 | 29% | 0 | 0 | 15' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
21 | Turcja | – | 70 tys. € | 1 | 14% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
17 | Turcja | – | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 52 |
![]() |
23 | Turcja | 50 tys. € | – | 2 | 29% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
32 | Grecja | 500 tys. € | 500 tys. € | 7 | 100% | 0 | 1 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
|
28 | Portugalia | 1,2 mln € | 560 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 77 |
|
27 | Turcja | 300 tys. € | 130 tys. € | 7 | 100% | 0 | 1 | 510' | 1 | 0 | |||||||
| 90 |
|
23 | Turcja | 0 € | 380 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 108' | 1 | 0 | |||||||
| 88 |
|
27 | Turcja | 200 tys. € | 130 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 146' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
28 | Brazylia | 700 tys. € | 440 tys. € | 6 | 86% | 1 | 0 | 355' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
18 | Turcja | 100 tys. € | 60 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 24' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
32 | Portugalia | 500 tys. € | 750 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 53 |
![]() |
24 | Turcja | 400 tys. € | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 70 |
|
28 | Turcja | 1,2 mln € | 250 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
31 | Turcja | 200 tys. € | 190 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Gençlerbirliği
29,2 mln €
śr. 1 mln € / zawodnika
Ile Gençlerbirliği wydaje na pensje
10,5 mln € rocznie
śr. 376 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
10
najliczniej: Turcja (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Gençlerbirliği w sezonie 2026/2027
Gençlerbirliği wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Gençlerbirliği
Jak wygląda skład Gençlerbirliği?
W wyjściowym ustawieniu Gençlerbirliği między słupkami staje I. Egribayat, a linię obrony najczęściej tworzą F. Uzum, D. Goutas, Thalisson Kelven oraz A. Dursun. W środku pola grają A. Aslan, R. Luis, O. Diabate, F. Tongya oraz T. Gouveia, a za skuteczność w ataku odpowiadają Pedro Manuel Lobo Peixoto Mineiro Mendes. Trener Bernd Storck ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Super Lig (Turcja) i pucharach.
Gençlerbirliği – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Gençlerbirliği w sezonie 2026/2027.
Gençlerbirliği transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06 Wrz 2026 |
![]() |
Gwinea | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Portugalia | 21 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Portugalia | 27 |
|
600 tys. € | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Turcja | 28 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Niemcy | 23 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Australia | 21 |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Nigeria | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Słowenia | 29 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Turcja | 21 | – | za darmo |
Kluczowe transfery Gençlerbirliği
Gençlerbirliği bilans transferowy
- +300 tys. € 2026
- +342 tys. € 2025
- +55 tys. € 2024
- +195 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Gençlerbirliği
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Gençlerbirliği w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Gençlerbirliği trafiło 13 zawodników za łączną kwotę 600 tys. €, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 2,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Pedro Manuel Lobo Peixoto Mineiro Mendes z Modeny za 600 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Ousmane Diabate do Newcastle U23 za 2,5 mln €.
Gençlerbirliği – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Gençlerbirliği? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Gençlerbirliği?
Klub piłkarski Gençlerbirliği zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Turcji oraz Mistrzostwo 2. ligi Turcji.