Irfan Egribayat jest piłkarzem występującym obecnie w Gençlerbirliği. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Irfan Can Egribayat
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Irfan Can Egribayat w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Irfan Can Egribayat wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.15. Irfan Can Egribayat oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Irfan Can Egribayat w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Irfan Can Egribayat rozegrał w barwach Gençlerbirliği w Super Lig (Turcja) 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 900 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Irfan Can Egribayat
Pierwszy transfer Irfan Can Egribayat w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Adanasporu do Göztepe za 500 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Irfan Can Egribayat było przejście z Göztepe do Fenerbahce w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1,2 miliona euro.
Czy Irfan Can Egribayat ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Irfan Can Egribayat nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Irfan Can Egribayat to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 24 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Irfan Can Egribayat?
Irfan Can Egribayat ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Irfan Can Egribayat?
Irfan Can Egribayat najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Irfan Can Egribayat?
Wycena 28-letniego Irfan Can Egribayat według stanu na maj 2026 wynosi 1,2 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3,5 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Irfan Can Egribayat?
Irfan Can Egribayat urodził się 30 czerwca 1998 w Adana, ma narodowość turecką. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Irfan Can Egribayat – statystyki
Szczegółowe statystyki Irfan Can Egribayat w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Gençlerbirliği. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Irfan Egribayat vs. inni
Jakie statystyki ma Irfan Can Egribayat w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Irfan Can Egribayat wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.15. Irfan Can Egribayat oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Irfan Can Egribayat – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Irfan Can Egribayat w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
5:0 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
19 Wrz
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
5:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Sie
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Sie
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Sie
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 1. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Irfan Can Egribayat w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Irfan Can Egribayat rozegrał w barwach Gençlerbirliği w Super Lig (Turcja) 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 900 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Irfan Can Egribayat – transfery
W trakcie kariery Irfan Can Egribayat zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Gençlerbirliği 2026 – obecnie
-
Fenerbahce 2026 – 2026
-
Samsunspor 2026 – 2026
-
Fenerbahce 2023 – 2026
-
Göztepe 2023 – 2023
-
Fenerbahce 2022 – 2023
-
Göztepe 2020 – 2022
-
Adanaspor 2015 – 2020
-
Adanaspor U21 2015 – 2015

-
Adanaspor U19 2014 – 2015

-
Adanaspor Youth do 2014

Historia transferów Irfan Can Egribayat
Pierwszy transfer Irfan Can Egribayat w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Adanasporu do Göztepe za 500 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Irfan Can Egribayat było przejście z Göztepe do Fenerbahce w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1,2 miliona euro.
Irfan Can Egribayat – forma
W ostatnich 5 meczach Irfan Can Egribayat zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,71. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Irfan Can Egribayat 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.12, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.71 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W ostatnich 10 meczach Irfan Can Egribayat 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.12, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.15 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W jakiej formie jest Irfan Can Egribayat?
Irfan Can Egribayat jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.71 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (7.15). Jego dyspozycja rośnie.
Irfan Can Egribayat – zarobki
Irfan Can Egribayat gra w Gençlerbirliği na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 250 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Irfan Can Egribayat w Gençlerbirliği (2025/26)
| Rocznie | 250 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 21 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 685 € |
Irfan Can Egribayat – kontuzje
W trakcie kariery Irfan Can Egribayat zanotował 12 kontuzji, przez które opuścił łącznie 24 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Irfan Can Egribayat
-
Uraz o nieznanym charakterze
07.05.26 – 16.05.26 (10 dni)
Samsunspor opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
01.04.26 – 21.04.26 (21 dni)
Samsunspor opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
27.02.26 – 01.03.26 (3 dni)
Samsunspor opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
30.09.25 – 13.10.25 (14 dni)
Fenerbahce opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
04.04.25 – 17.04.25 (14 dni)
Fenerbahce opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
07.12.24 – 18.12.24 (12 dni)
Fenerbahce opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
25.09.24 – 03.10.24 (9 dni)
Fenerbahce opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
26.01.24 – 28.01.24 (3 dni)
Fenerbahce opuszczone: 1 mecz
-
Zerwanie mięśnia uda
31.10.22 – 20.11.22 (21 dni)
Fenerbahce opuszczone: 3 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
06.10.22 – 09.10.22 (4 dni)
Fenerbahce opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
19.12.20 – 29.12.20 (11 dni)
Göztepe opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
31.07.18 – 23.08.18 (24 dni)
Adanaspor opuszczone: 1 mecz
Czy Irfan Can Egribayat ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Irfan Can Egribayat nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Irfan Can Egribayat to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 24 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Irfan Can Egribayat – trofea
W trakcie kariery Irfan Can Egribayat zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Irfan Can Egribayat?
Irfan Can Egribayat zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Fenerbahce — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Turcji — 1 raz.
Irfan Can Egribayat – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Irfan Can Egribayat wynosi obecnie 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Irfan Can Egribayat na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Irfan Can Egribayat?
Wycena Irfan Can Egribayat wynosi obecnie 1,2 mln €. W szczycie kariery Irfan Can Egribayat wyceniano na 3,5 mln €, a najniżej na 100 tys. €.