Forma w lidze
Çaykur Rizespor w tabeli
10. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 6 punktów
Strata do 3. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
0 pkt
0:6 bramki
0,00 gola/mecz
10 pkt
7:3 bramki
1,75 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Çaykur Rizesporu
Wartość drużyny: 10 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Turcja | 23 | napastnik | 7 | 1,2 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Turcja | 26 | obrońca | 7 | 4 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,99 średnia ocena | Albania | 30 | pomocnik | 7 | 2,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Wybrzeże Kości Słoniowej | 26 | bramkarz | 7 | 6 mln € |
Przewidywany skład Çaykur Rizesporu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Çaykur Rizespor w tabeli Super Lig (Turcja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Galatasaray
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | 16 |
2
|
Beşiktaş
|
7 | 5 | 0 | 2 | 16:8 | 15 |
| ··· | |||||||
9
|
Kasımpaşa
|
7 | 2 | 4 | 1 | 8:8 | 10 |
10
|
Çaykur Rizespor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 7:9 | 10 |
11
|
İstanbul Başakşehir
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:11 | 8 |
Wyniki Çaykur Rizesporu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Çaykur Rizespor
0
Fenerbahce
3
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Göztepe
2
Çaykur Rizespor
2
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Eyüpspor
0
Çaykur Rizespor
2
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
Terminarz Çaykur Rizesporu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 19:00
|
Yeni Çorumspor
Çaykur Rizespor
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
|
|
26 Paź 17:00
|
Çaykur Rizespor
Trabzonspor
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
|
|
31 Paź 14:00
|
Kocaelispor
Çaykur Rizespor
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
Ostatnie transfery Çaykur Rizesporu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Niemcy |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Włochy |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Senegal |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Turcja |
|
za darmo |
Çaykur Rizespor to klub piłkarski z Turcji występujący w Super Lig (Turcja). Swoim domowym obiektem jest Çaykur Didi Stadyumu, który może pomieścić 15 558 widzów. Zespół prowadzi Recep Ucar. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 10 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Çaykur Rizespor?
Klub piłkarski Çaykur Rizespor zdobył w swojej historii 3 trofea — 3 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Turcji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Çaykur Rizespor w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Çaykur Rizesporu trafiło 8 zawodników za łączną kwotę 3 mln €, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 100 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Lustin Doicaru z Farul Constanta za 1,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Altin Zeqiri do Eroksporu za 100 tys. €.
Które miejsce zajmuje Çaykur Rizespor w tabeli Super Lig (Turcja)?
Çaykur Rizespor zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Super Lig (Turcja) z dorobkiem 10 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Galatasaray wynosi 6 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Çaykur Rizesporu?
W wyjściowym ustawieniu Çaykur Rizesporu między słupkami staje Y. Fofana, a linię obrony najczęściej tworzą M. Pala, A. Mocsi, M. Sagnan oraz Z. Ariss. W środku pola grają V. Mihaila, I. Olawoyin, Q. Laci, T. Antalyali oraz A. Kutucu, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Sowe. Trener Recep Ucar ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Super Lig (Turcja) i pucharach.
Kiedy Çaykur Rizespor gra następny mecz?
Najbliższy mecz Çaykur Rizesporu to spotkanie z Yeni Çorumsporem, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Çorum Şehir Stadyumu w ramach Super Lig (Turcja) (8. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Çaykur Rizesporu?
Ostatni mecz Çaykur Rizesporu to porażka z Fenerbahce 0:3 w Super Lig (Turcja), 10 października 2026. Bramki zdobyli Asensio, Kahveci oraz Aydin. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Çaykur Rizespor w tym sezonie?
Bilans Çaykur Rizesporu w tym sezonie to 7 meczów i wynik 3-1-3 przy 7 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 11,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Çaykur Rizesporu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Çaykur Rizespor w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Çaykur Rizesporu
Çaykur Rizespor terminarz
Kiedy Çaykur Rizespor gra następny mecz?
Najbliższy mecz Çaykur Rizesporu to spotkanie z Yeni Çorumsporem, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Çorum Şehir Stadyumu w ramach Super Lig (Turcja) (8. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV oraz Betclic TV.
Wyniki Çaykur Rizesporu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Çaykur Rizespor w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Çaykur Rizesporu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Çaykur Rizespor wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
0:3 | 4-1-4-1 | 2/8 | 0/0 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
2:2 | 5-3-2 | 3/7 | 1/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
0:2 | 4-1-4-1 | 2/10 | 4/4 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
0:1 | 4-1-4-1 | 8/15 | 1/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
1:2 | 4-1-4-1 | 0/8 | 2/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 10/11 | 1/2 | |
|
15 Sie Koniec
|
Super Lig (Turcja), 1. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 7/8 | 4/5 | |
|
15 Maj Koniec
|
Super Lig (Turcja), 34. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 8/11 | 2/5 | |
|
09 Maj Koniec
|
Super Lig (Turcja), 33. kolejka
|
4:0 | 4-2-3-1 | 6/9 | 0/0 | |
|
01 Maj Koniec
|
Super Lig (Turcja), 32. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 1/3 | 1/3 |
Çaykur Rizespor ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 4 z 7 meczów, ze średnią 1,50 punktu. W pozostałych ustawieniach Çaykur Rizespor zdobywa 1,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Çaykur Rizesporu?
Ostatni mecz Çaykur Rizesporu to porażka z Fenerbahce 0:3 w Super Lig (Turcja), 10 października 2026. Bramki zdobyli Asensio, Kahveci oraz Aydin. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Çaykur Rizespor – tabela Super Lig (Turcja)
Jakie miejsce w tabeli Super Lig (Turcja) zajmuje Çaykur Rizespor w sezonie 2026/2027.
Miejsce Çaykur Rizesporu w tabeli Super Lig (Turcja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Galatasaray
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
2
|
Beşiktaş
|
7 | 5 | 0 | 2 | 16:8 | 8 | 15 | |
3
|
Amed
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 14 | |
4
|
Fenerbahce
|
7 | 4 | 1 | 2 | 19:6 | 13 | 13 | |
5
|
Trabzonspor
|
7 | 4 | 1 | 2 | 16:5 | 11 | 13 | |
6
|
Alanyaspor
|
7 | 3 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 12 | |
7
|
Kocaelispor
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 12 | |
8
|
Yeni Çorumspor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 16:12 | 4 | 10 | |
9
|
Kasımpaşa
|
7 | 2 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 10 | |
10
|
Çaykur Rizespor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 10 | |
11
|
İstanbul Başakşehir
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 8 | |
12
|
Gaziantep
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 8 | |
13
|
Gençlerbirliği
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:15 | -8 | 8 | |
14
|
Erzurum BB
|
7 | 2 | 2 | 3 | 3:11 | -8 | 8 | |
15
|
Göztepe
|
7 | 1 | 3 | 3 | 15:15 | 0 | 6 | |
16
|
Konyaspor
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 5 | |
17
|
Samsunspor
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | -9 | 4 | |
18
|
Eyüpspor
|
7 | 1 | 0 | 6 | 2:20 | -18 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Galatasaray
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
2
|
Beşiktaş
|
7 | 5 | 0 | 2 | 16:8 | 8 | 15 | |
3
|
Amed
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 14 | |
4
|
Fenerbahce
|
7 | 4 | 1 | 2 | 19:6 | 13 | 13 | |
5
|
Trabzonspor
|
7 | 4 | 1 | 2 | 16:5 | 11 | 13 | |
6
|
Alanyaspor
|
7 | 3 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 12 | |
7
|
Kocaelispor
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 12 | |
8
|
Yeni Çorumspor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 16:12 | 4 | 10 | |
9
|
Kasımpaşa
|
7 | 2 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 10 | |
10
|
Çaykur Rizespor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 10 | |
11
|
İstanbul Başakşehir
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 8 | |
12
|
Gaziantep
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 8 | |
13
|
Gençlerbirliği
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:15 | -8 | 8 | |
14
|
Erzurum BB
|
7 | 2 | 2 | 3 | 3:11 | -8 | 8 | |
15
|
Göztepe
|
7 | 1 | 3 | 3 | 15:15 | 0 | 6 | |
16
|
Konyaspor
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 5 | |
17
|
Samsunspor
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | -9 | 4 | |
18
|
Eyüpspor
|
7 | 1 | 0 | 6 | 2:20 | -18 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Beşiktaş
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:3 | 9 | 12 | |
| 2 |
Amed
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 12 | |
| 3 |
Galatasaray
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 4 |
Trabzonspor
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11:1 | 10 | 9 | |
| 5 |
Kocaelispor
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 5 | 9 | |
| 6 |
İstanbul Başakşehir
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 7 | |
| 7 |
Fenerbahce
|
3 | 2 | 0 | 1 | 13:4 | 9 | 6 | |
| 8 |
Erzurum BB
|
3 | 2 | 0 | 1 | 2:4 | -2 | 6 | |
| 9 |
Alanyaspor
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 10 |
Gençlerbirliği
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 11 |
Konyaspor
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 12 |
Yeni Çorumspor
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 13 |
Kasımpaşa
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 14 |
Eyüpspor
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:8 | -6 | 3 | |
| 15 |
Gaziantep
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 16 |
Göztepe
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 17 |
Samsunspor
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:13 | -9 | 1 | |
| 18 |
Çaykur Rizespor
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | -6 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Çaykur Rizespor
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 2 |
Fenerbahce
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 3 |
Alanyaspor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 4 |
Yeni Çorumspor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 12:9 | 3 | 7 | |
| 5 |
Kasımpaşa
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 6 |
Galatasaray
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:6 | 1 | 6 | |
| 7 |
Gaziantep
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 8 |
Göztepe
|
4 | 1 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 5 | |
| 9 |
Trabzonspor
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 10 |
Beşiktaş
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 11 |
Kocaelispor
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 12 |
Gençlerbirliği
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:9 | -8 | 3 | |
| 13 |
Samsunspor
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 14 |
Amed
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 15 |
Erzurum BB
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:7 | -6 | 2 | |
| 16 |
İstanbul Başakşehir
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 17 |
Konyaspor
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 18 |
Eyüpspor
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:12 | -12 | 0 |
Które miejsce zajmuje Çaykur Rizespor w tabeli Super Lig (Turcja)?
Çaykur Rizespor zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Super Lig (Turcja) z dorobkiem 10 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Galatasaray wynosi 6 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Çaykur Rizesporu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Çaykur Rizesporu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Çaykur Rizespor na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,1
- Strzały celne / mecz 5,0
- Asysty / mecz 0,86
- Udane dryblingi / mecz 7,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,29
- Czyste konta 29%
- Odbiory / mecz 15,0
- Przechwyty / mecz 10,1
- Wybicia / mecz 24,7
- Zablokowane strzały / mecz 4,9
Strzelcy Çaykur Rizesporu
Rozkład bramek w czasie
Bramki Çaykur Rizesporu i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Çaykur Rizesporu to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Çaykur Rizesporu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Çaykur Rizespor otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Çaykur Rizesporu
86% bramek Çaykur Rizesporu pada z gry. Z karnych odpowiadają za 14% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Çaykur Rizespor zdobywa w sezonie średnio 1,43 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,43.
Aktualne serie Çaykur Rizesporu
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Çaykur Rizesporu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Çaykur Rizesporu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 71%
- Powyżej 2,5 43%
- Powyżej 3,5 14%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 43% meczów Çaykur Rizesporu padają co najmniej trzy bramki, a w 29% spotkań trafiają obie drużyny.
Çaykur Rizespor – faule i karne
- Faule / mecz 10,3
- Faule rywali / mecz 11,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Çaykur Rizespor fauluje średnio 10,3 razy na mecz, a wymusza 11,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Çaykur Rizesporu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Çaykur Rizespor zdobywa 0,00 punktu na mecz wobec 2,50 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Çaykur Rizesporu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli Çaykur Rizesporu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 7 meczów.
Çaykur Rizespor – strzały
- Celne / mecz 5,0
- Niecelne / mecz 6,1
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 11,1
Çaykur Rizespor oddaje 11,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 11,1 strzału.
Çaykur Rizespor – posiadanie piłki
- U siebie 58,3%
- Na wyjeździe 50,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 7
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 7 meczów. Średnio Çaykur Rizespor utrzymuje przy piłce 53,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Çaykur Rizespor – podania
- Kluczowe / mecz 12,7
- Dośrodkowania / mecz 20,3
- Celność dośrodkowań 30%
- Podania długie / mecz 64
- Celność długich podań 53%
Çaykur Rizespor wymienia średnio 449 podań na mecz przy celności 85%, z czego 12,7 to podania kluczowe.
Çaykur Rizespor – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 2 z 4
- Stracone / mecz 1,29
- Bez straty do przerwy 57%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 43%
Czyste konto Çaykur Rizesporu to 29% meczów sezonu (2 z 7), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Çaykur Rizespor – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 43%
- Pow. 10,5 w meczu 29%
- Rożne u siebie / mecz 6,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Çaykur Rizespor wykonuje średnio 4,6 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 43% spotkań.
Çaykur Rizespor – kartki
- Żółte kartki 12
- Pow. 3,5 kartki w meczu 29%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 29%
- Kartki rywali / mecz 1,3
- Mecze bez kartki 14%
Çaykur Rizespor ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Çaykur Rizesporu – 1,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Çaykur Rizespor według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 2,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 1,25 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Çaykur Rizespor zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Çaykur Rizespor na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,00 1,75 | 1,33 3,00 | 1,00 2,25 |
|
9.
|
1,00 1,75 | 1,00 1,25 | 1,00 1,25 |
|
10.
|
0,00 2,50 | 0,00 1,75 | 2,00 0,75 |
|
11.
|
1,75 0,33 | 2,25 0,33 | 1,00 2,33 |
|
12.
|
0,50 2,00 | 0,50 1,67 | 1,50 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Çaykur Rizesporu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Çaykur Rizesporu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Eyüpspor - Çaykur Rizespor 0:2 Super Lig (Turcja), 12.09.2026
- Najwyższa porażka Çaykur Rizespor - Fenerbahce 0:3 Super Lig (Turcja), 10.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Göztepe - Çaykur Rizespor 2:2, Super Lig (Turcja), 20.09.2026
- Najszybsza bramka 12. minuta Bulut, Gaziantep - Çaykur Rizespor 1:2, Super Lig (Turcja), 29.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Laci, Konyaspor - Çaykur Rizespor 0:1, Super Lig (Turcja), 15.08.2026
Jakie statystyki ma Çaykur Rizespor w tym sezonie?
Bilans Çaykur Rizesporu w tym sezonie to 7 meczów i wynik 3-1-3 przy 7 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 11,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Çaykur Rizespor – zawodnicy
Jak wygląda kadra Çaykur Rizesporu w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Çaykur Rizesporu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Çaykur Rizesporu
-
Khusniddin Alikulov Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 267 dniopuszczone: 34 mecze
Kadra Çaykur Rizesporu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 79 |
![]() |
19 | Rumunia | 1,5 mln € | – | 5 | 71% | 1 | 1 | 129' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
23 | Turcja | 1,2 mln € | 190 tys. € | 7 | 100% | 2 | 1 | 266' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
32 | Gambia | 1 mln € | 1,3 mln € | 7 | 100% | 2 | 0 | 618' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
26 | Turcja | 3 mln € | 1,7 mln € | 7 | 100% | 0 | 0 | 496' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Rumunia | 3,5 mln € | 690 tys. € | 3 | 43% | 0 | 0 | 95' | 0 | 1 | |||||||
| 8 |
|
25 | Bośnia | 1,2 mln € | 450 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 111' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
22 | Szkocja | 1,5 mln € | 380 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 219' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
|
26 | Włochy | 3 mln € | 740 tys. € | 2 | 29% | 0 | 0 | 8' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
30 | Albania | 2,5 mln € | 750 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 557' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
28 | Nigeria | 2 mln € | 290 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 485' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
31 | Turcja | 700 tys. € | 750 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 581' | 0 | 0 | |||||||
| 70 |
|
25 | Niemcy | 2 mln € | 380 tys. € | 2 | 29% | 0 | 1 | 40' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
22 | Mali | 1 mln € | 320 tys. € | 5 | 71% | 0 | 0 | 28' | 0 | 0 | |||||||
| 80 |
|
17 | Turcja | – | – | 2 | 29% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| 47 |
![]() |
22 | Turcja | 50 tys. € | 90 tys. € | 2 | 29% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 54 |
|
26 | Turcja | 4 mln € | 110 tys. € | 7 | 100% | 0 | 2 | 630' | 2 | 0 | |||||||
| 93 |
|
27 | Mali | 2 mln € | 750 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 628' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
26 | Węgry | 2 mln € | 250 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 623' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
|
22 | Maroko | 2 mln € | 120 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 466' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
26 | Turcja | 1 mln € | 380 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 79' | 0 | 0 | |||||||
| 37 |
|
25 | Turcja | 3 mln € | 160 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 148' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
21 | Francja | 2,5 mln € | 70 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 18' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
27 | Uzbekistan | 1,2 mln € | 440 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
22 | Turcja | 75 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 94 |
![]() |
18 | Turcja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 75 |
|
26 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 6 mln € | 1,1 mln € | 7 | 100% | 0 | 1 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
26 | Turcja | 800 tys. € | 190 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
|
22 | Turcja | 150 tys. € | 110 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Çaykur Rizesporu
48,9 mln €
śr. 1,7 mln € / zawodnika
Ile Çaykur Rizespor wydaje na pensje
11,6 mln € rocznie
śr. 415 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
15
najliczniej: Turcja (12 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Çaykur Rizesporu w sezonie 2026/2027
Çaykur Rizespor wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Çaykur Rizesporu
Jak wygląda skład Çaykur Rizesporu?
W wyjściowym ustawieniu Çaykur Rizesporu między słupkami staje Y. Fofana, a linię obrony najczęściej tworzą M. Pala, A. Mocsi, M. Sagnan oraz Z. Ariss. W środku pola grają V. Mihaila, I. Olawoyin, Q. Laci, T. Antalyali oraz A. Kutucu, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Sowe. Trener Recep Ucar ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Super Lig (Turcja) i pucharach.
Çaykur Rizespor – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Çaykur Rizespor w sezonie 2026/2027.
Çaykur Rizespor transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Niemcy | 25 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Włochy | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Senegal | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Turcja | 22 |
|
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
![]() |
Rumunia | 19 |
|
1,5 mln € | |
| 21 Sie 2026 |
![]() |
Turcja | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 17 Sie 2026 |
![]() |
Turcja | 22 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Mali | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
|
Turcja | 22 |
|
454 tys. € | |
| 05 Sie 2026 |
|
Kosowo | 26 |
|
100 tys. € |
Kluczowe transfery Çaykur Rizesporu
Çaykur Rizespor bilans transferowy
- -6,6 mln € 2026
- -2,5 mln € 2025
- +200 tys. € 2024
- -4,7 mln € 2023
- -284 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Çaykur Rizesporu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Çaykur Rizespor w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Çaykur Rizesporu trafiło 8 zawodników za łączną kwotę 3 mln €, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 100 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Lustin Doicaru z Farul Constanta za 1,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Altin Zeqiri do Eroksporu za 100 tys. €.
Çaykur Rizespor – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Çaykur Rizespor? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Çaykur Rizespor?
Klub piłkarski Çaykur Rizespor zdobył w swojej historii 3 trofea — 3 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Turcji.
