Yahia Fofana jest piłkarzem występującym obecnie w Çaykur Rizespor. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Yahia Fofana
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Yahia Fofana w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Yahia Fofana wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.70. Yahia Fofana oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Yahia Fofana w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Yahia Fofana rozegrał w barwach Çaykur Rizesporu w Super Lig (Turcja) 9 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 5 występów w reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 170 minut. Średnio dawało to 84 minuty gry na spotkanie.
Ile zarabia Yahia Fofana?
Na podstawie kontraktu z Çaykur Rizespor, Yahia Fofana otrzymuje 1,1 miliona euro rocznej pensji, co daje około 88,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Fofana w listopadzie 2026 to 20,4 tysiąca euro, a dziennie około 2,9 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Yahia Fofana ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Yahia Fofana nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Yahia Fofana to uraz łąkotki z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 93 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Yahia Fofana?
Yahia Fofana ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Yahia Fofana?
Yahia Fofana najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Yahia Fofana?
Wycena 26-letniego Yahia Fofana według stanu na lipiec 2026 wynosi 6 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 7 milionów euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Yahia Fofana?
Yahia Fofana urodził się 21 sierpnia 2000 w Paris we Francji, ma narodowość iworyjską. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Yahia Fofana – statystyki
Szczegółowe statystyki Yahia Fofana w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Çaykur Rizespor oraz reprezentacja Wybrzeża Kości Słoniowej. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Yahia Fofana vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Yahia Fofana w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Yahia Fofana wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.70. Yahia Fofana oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Yahia Fofana – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Yahia Fofana w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
26 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
3:4 | 90' | 0 | 0 | – | 5.6 | ||
|
16 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | 5.7 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
![]() Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
29 Wrz
Koniec
|
Puchar Narodów Afryki, 2. runda
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
24 Wrz
Koniec
|
Puchar Narodów Afryki, 1. runda
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.3 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 7.7 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 1 | – | 8.6 | ||
|
07 Wrz
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 |
Ile meczów rozegrał Yahia Fofana w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Yahia Fofana rozegrał w barwach Çaykur Rizesporu w Super Lig (Turcja) 9 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 5 występów w reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 170 minut. Średnio dawało to 84 minuty gry na spotkanie.
Yahia Fofana – transfery
W trakcie kariery Yahia Fofana zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Çaykur Rizespor 2025 – obecnie
-
Angers 2022 – 2025
-
Le Havre 2019 – 2022
-
Le Havre B 2016 – 2019

-
Le Havre U17 2015 – 2016

-
Red Star FC Jugend do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Yahia Fofana
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 01.09.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Yahia Fofana – forma
W ostatnich 5 meczach Yahia Fofana zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 5,98. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Yahia Fofana i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
26 Paź
Koniec
|
Çaykur Rizespor
3
Trabzonspor
4
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Yeni Çorumspor
2
Çaykur Rizespor
1
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Çaykur Rizespor
0
Fenerbahce
3
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
0
Kamerun
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Somalia
0
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Puchar Narodów Afryki, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Ghana
0
Puchar Narodów Afryki, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Göztepe
2
Çaykur Rizespor
2
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Eyüpspor
0
Çaykur Rizespor
2
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Çaykur Rizespor
0
Alanyaspor
1
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Gaziantep
1
Çaykur Rizespor
2
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Çaykur Rizespor
0
Samsunspor
2
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Konyaspor
0
Çaykur Rizespor
1
Super Lig (Turcja), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
Norwegia
2
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Curaçao
0
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Cze
Koniec
|
Niemcy
2
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
Ekwador
0
Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Francja
1
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Çaykur Rizespor
2
Beşiktaş
2
Super Lig (Turcja), 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Eyüpspor
4
Çaykur Rizespor
0
Super Lig (Turcja), 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Çaykur Rizespor
3
Konyaspor
2
Super Lig (Turcja), 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Kayserispor
2
Çaykur Rizespor
0
Super Lig (Turcja), 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Fenerbahce
2
Çaykur Rizespor
2
Super Lig (Turcja), 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Çaykur Rizespor
2
Gaziantep
1
Super Lig (Turcja), 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Çaykur Rizespor
4
Samsunspor
1
Super Lig (Turcja), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Fatih Karagümrük
2
Çaykur Rizespor
1
Super Lig (Turcja), 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Trabzonspor
1
Çaykur Rizespor
0
Super Lig (Turcja), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Çaykur Rizespor
1
Antalyaspor
0
Super Lig (Turcja), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Kasımpaşa
0
Çaykur Rizespor
3
Super Lig (Turcja), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Çaykur Rizespor
2
Kocaelispor
0
Super Lig (Turcja), 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Gençlerbirliği
2
Çaykur Rizespor
2
Super Lig (Turcja), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Çaykur Rizespor
0
Galatasaray
3
Super Lig (Turcja), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Çaykur Rizespor
1
Halide Edip Adıvar
1
Puchar Turcji, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
2
Çaykur Rizespor
2
Super Lig (Turcja), 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Çaykur Rizespor
1
Alanyaspor
1
Super Lig (Turcja), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Göztepe
3
Çaykur Rizespor
1
Super Lig (Turcja), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Çaykur Rizespor
3
Eyüpspor
0
Super Lig (Turcja), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Konyaspor
1
Çaykur Rizespor
1
Super Lig (Turcja), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Çaykur Rizespor
6
Pendikspor
1
Puchar Turcji, finał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Çaykur Rizespor
0
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Çaykur Rizespor
2
Fenerbahce
5
Super Lig (Turcja), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Gaziantep
2
Çaykur Rizespor
2
Super Lig (Turcja), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Çaykur Rizespor
1
Fatih Karagümrük
0
Super Lig (Turcja), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Çaykur Rizespor
1
Trabzonspor
2
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Antalyaspor
2
Çaykur Rizespor
5
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Çaykur Rizespor
1
Kasımpaşa
2
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Kocaelispor
1
Çaykur Rizespor
1
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Çaykur Rizespor
1
Gençlerbirliği
0
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Lyon
2
Angers
0
Ligue 1, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Angers
2
Strasburg
1
Ligue 1, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Nantes
0
Angers
1
Ligue 1, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Angers
0
Lille
2
Ligue 1, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Nicea
2
Angers
1
Ligue 1, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Angers
2
Montpellier
0
Ligue 1, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Angers
0
Ligue 1, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Angers
0
Monaco
2
Ligue 1, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Angers
0
Toulouse
4
Ligue 1, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
25 Lut
Karne
|
Angers
(3)
1
Reims
(5)
1
Puchar Francji, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Angers
3
Ligue 1, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Reims
0
Angers
1
Ligue 1, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Strasburg
1
Angers
3
Puchar Francji, 1/8 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
RC Lens
1
Angers
0
Ligue 1, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Angers
2
Auxerre
0
Ligue 1, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Quevilly Rouen
2
Angers
3
Puchar Francji, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sty
Koniec
|
Montpellier
1
Angers
3
Ligue 1, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Bobigny
0
Angers
1
Puchar Francji, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Angers
0
Lyon
3
Ligue 1, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Auxerre
1
Angers
0
Ligue 1, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Angers
2
Paris Saint Germain
4
Ligue 1, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Monaco
0
Angers
1
Ligue 1, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Angers
4
Saint-Étienne
2
Ligue 1, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Toulouse
1
Angers
1
Ligue 1, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Angers
1
Reims
3
Ligue 1, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Angers
1
Nantes
1
Ligue 1, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Strasburg
1
Angers
1
Ligue 1, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Angers
1
Nicea
4
Ligue 1, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Lille
2
Angers
0
Ligue 1, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Angers
0
RC Lens
1
Ligue 1, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Angers
0
Dunkerque
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Annecy FC
1
Angers
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Paris FC
3
Angers
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Grenoble
0
Angers
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Concarneau
2
Angers
4
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Valenciennes
0
Angers
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Caen
2
Angers
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lut
Dogryw.
|
Mali
1
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Puchar Narodów Afryki
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
0
Gwinea Równikowa
4
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
09 Gru
Koniec
|
![]()
Plessis Robinson 92
1
Angers
2
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
Angers
1
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Angers
2
Bordeaux
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Angers
2
Paris FC
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Angers
2
Auxerre
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Angers
0
Annecy FC
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Angers
0
Toulouse
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
Montpellier
5
Angers
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Angers
1
RC Lens
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Angers
2
Strasburg
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Angers
0
Olympique Marsylia
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Francja U-21
2
Belgia U-21
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Niemcy U-21
0
Francja U-21
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Angers
2
Montpellier
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Troyes
3
Angers
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Angers
1
Brest
3
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Auxerre
2
Angers
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Cze
Koniec
|
Francja U-21
2
Serbia U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Guingamp
2
Le Havre
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Le Havre
1
Auxerre
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Ajaccio
2
Le Havre
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Le Havre
0
Grenoble
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Amiens SC
0
Le Havre
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Le Havre
2
Dunkerque
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Pau
2
Le Havre
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Le Havre
2
Caen
4
Ligue 2
|
40'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Le Havre
2
SC Bastia
4
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Le Havre
0
Rodez Aveyron
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Le Havre
0
Ajaccio
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Grenoble
1
Le Havre
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Lis
Karne
|
Chauvigny
(4)
0
Le Havre
(3)
0
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lis
Koniec
|
Vierzon FC
0
Le Havre
2
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Dunkerque
1
Le Havre
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Caen
2
Le Havre
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.7 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Le Havre
2
Dijon FCO
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Nimes
0
Le Havre
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Le Havre
1
Quevilly Rouen
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Nancy
1
Le Havre
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Le Havre
1
Toulouse
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Sie
Koniec
|
SC Bastia
0
Le Havre
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Rodez Aveyron
0
Le Havre
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Lip
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Le Havre
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lip
Koniec
|
Le Havre
0
Guingamp
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
Le Havre
3
Troyes
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Maj
Koniec
|
Valenciennes
3
Le Havre
5
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Le Havre
0
Toulouse
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Le Havre
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Le Havre
1
Ajaccio
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Caen
0
Le Havre
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Pau
2
Le Havre
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
Le Havre
1
Dunkerque
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Chateauroux
0
Le Havre
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lut
Koniec
|
Le Havre
1
Paris FC
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
Le Havre
1
Guingamp
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sty
Koniec
|
Le Havre
0
Valenciennes
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
Toulouse
4
Le Havre
3
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Le Havre
0
Clermont
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
4
Le Havre
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Dunkerque
0
Le Havre
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Le Havre
1
Chateauroux
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Paris FC
3
Le Havre
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Guingamp
1
Le Havre
3
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Le Havre
1
Amiens SC
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Troyes
2
Le Havre
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Yahia Fofana ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.59, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 5.98 — wynik poniżej średniej ligowej (6.31).
W ostatnich 10 meczach Yahia Fofana 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.59, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.82 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W jakiej formie jest Yahia Fofana?
Yahia Fofana jest obecnie w słabej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 5.98 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.70). Jego dyspozycja słabnie.
Yahia Fofana – zarobki
Yahia Fofana gra w Çaykur Rizespor na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,1 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Yahia Fofana w Çaykur Rizespor (2025/26)
| Rocznie | 1,1 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 88 tys. € |
| Tygodniowo | 20 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Yahia Fofana w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,1 mln € |
| 2024/25 |
|
240 tys. € |
| 2023/24 |
|
240 tys. € |
| 2022/23 |
|
240 tys. € |
| 2021/22 |
|
40 tys. € |
| 2020/21 |
|
40 tys. € |
| 2019/20 |
|
40 tys. € |
Ile zarabia Yahia Fofana?
Na podstawie kontraktu z Çaykur Rizespor, Yahia Fofana otrzymuje 1,1 miliona euro rocznej pensji, co daje około 88,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Fofana w listopadzie 2026 to 20,4 tysiąca euro, a dziennie około 2,9 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Yahia Fofana – kontuzje
W trakcie kariery Yahia Fofana zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 14 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Yahia Fofana
-
Uraz łąkotki
27.11.22 – 27.02.23 (93 dni)
Angers opuszczone: 13 meczów
-
Uraz łąkotki
18.10.22 – 25.10.22 (8 dni)
Angers opuszczone: 1 mecz
Czy Yahia Fofana ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Yahia Fofana nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Yahia Fofana to uraz łąkotki z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 93 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Yahia Fofana – trofea
W trakcie kariery Yahia Fofana zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Yahia Fofana
Jakie trofea zdobył Yahia Fofana?
Yahia Fofana zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował na Wybrzeżu Kości Słoniowej — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Narodów Afryki — 1 raz.
Yahia Fofana – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Yahia Fofana wynosi obecnie 6 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Yahia Fofana na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Yahia Fofana
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.07.2026 | 25 |
|
6 mln € |
| 20.05.2026 | 25 |
|
5 mln € |
| 16.12.2025 | 25 |
|
5 mln € |
| 30.09.2025 | 25 |
|
6 mln € |
| 02.06.2025 | 24 |
|
7 mln € |
| 23.03.2025 | 24 |
|
6 mln € |
| 09.12.2024 | 24 |
|
4,5 mln € |
| 10.06.2024 | 23 |
|
3,5 mln € |
| 25.03.2024 | 23 |
|
3 mln € |
| 12.12.2023 | 23 |
|
2,5 mln € |
| 26.10.2023 | 23 |
|
2,5 mln € |
| 26.06.2023 | 22 |
|
2 mln € |
| 01.11.2022 | 22 |
|
2,5 mln € |
| 01.06.2022 | 21 |
|
2 mln € |
| 26.12.2021 | 21 |
|
1,5 mln € |
| 26.10.2021 | 21 |
|
1 mln € |
| 24.06.2021 | 20 |
|
350 tys. € |
| 10.11.2020 | 20 |
|
350 tys. € |
| 07.04.2020 | 19 |
|
350 tys. € |
| 05.01.2020 | 19 |
|
400 tys. € |
| 29.09.2019 | 19 |
|
400 tys. € |
| 13.03.2019 | 18 | 150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Yahia Fofana?
Wycena Yahia Fofana wynosi obecnie 6 mln €. W szczycie kariery Yahia Fofana wyceniano na 7 mln €, a najniżej na 150 tys. €.