Muhammet Sahin jest piłkarzem występującym obecnie w Çaykur Rizespor. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Muammet Taha Sahin
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
14:00
|
Kocaelispor
0
Çaykur Rizespor
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Super Lig (Turcja), 10. kolejka | |||||||
|
26 Paź
17:00
|
Çaykur Rizespor
3
Trabzonspor
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Super Lig (Turcja), 9. kolejka | |||||||
|
16 Paź
19:00
|
Yeni Çorumspor
2
Çaykur Rizespor
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Super Lig (Turcja), 8. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Muammet Taha Sahin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Muammet Taha Sahin wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.33, a skuteczność strzałów to 0,0%. Muammet Taha Sahin oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Muammet Taha Sahin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Muammet Taha Sahin rozegrał w barwach Çaykur Rizesporu w Super Lig (Turcja) 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 148 minut. Średnio dawało to 15 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Muammet Taha Sahin
Pierwszy transfer Muammet Taha Sahin w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z 68 Aksaray Belediyesporu do Manisy BBSK za 28 tysięcy euro.
Ile zarabia Muammet Taha Sahin?
Na podstawie kontraktu z Çaykur Rizespor, Muammet Taha Sahin otrzymuje 160 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 13,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Sahin w listopadzie 2026 to 3,1 tysiąca euro, a dziennie około 438 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Muammet Taha Sahin ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Muammet Taha Sahin nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Muammet Taha Sahin to odpoczynek z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 13 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Muammet Taha Sahin?
Muammet Taha Sahin najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Muammet Taha Sahin?
Wycena 26-letniego Muammet Taha Sahin według stanu na maj 2026 wynosi 3 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Muammet Taha Sahin?
Muammet Taha Sahin urodził się 22 października 2000 w İstanbul, ma narodowość turecką. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Muammet Taha Sahin - statystyki
Szczegółowe statystyki Muammet Taha Sahin w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Çaykur Rizespor. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Muammet Taha Sahin
Atak
Obrona
Podania Muammet Taha Sahin
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Muammet Taha Sahin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Muammet Taha Sahin wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.33, a skuteczność strzałów to 0,0%. Muammet Taha Sahin oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Muammet Taha Sahin - transfery
W trakcie kariery Muammet Taha Sahin zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 28 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Çaykur Rizespor 2023 – obecnie
-
Manisa BBSK 2021 – 2023
-
68 Aksaray Belediyespor 2021 – 2021
-
Manisa BBSK 2021 – 2021
-
68 Aksaray Belediyespor 2019 – 2021
-
Kasimpasa U21 2018 – 2019

-
Kasimpasa U19 2017 – 2018

-
Kasimpasa Youth 2013 – 2017

-
Fenerbahce Youth do 2013

Historia transferów Muammet Taha Sahin
Pierwszy transfer Muammet Taha Sahin w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z 68 Aksaray Belediyesporu do Manisy BBSK za 28 tysięcy euro.
Muammet Taha Sahin - forma
W ostatnich 5 meczach Muammet Taha Sahin zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,14. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Muammet Taha Sahin ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.14, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.14.
W ostatnich 10 meczach Muammet Taha Sahin 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.14, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.66.
W jakiej formie jest Muammet Taha Sahin?
Muammet Taha Sahin jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.14 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (1.33).
Ile meczów rozegrał Muammet Taha Sahin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Muammet Taha Sahin rozegrał w barwach Çaykur Rizesporu w Super Lig (Turcja) 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 148 minut. Średnio dawało to 15 minut gry na spotkanie.
Muammet Taha Sahin - zarobki
Muammet Taha Sahin gra w Çaykur Rizespor na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 160 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Muammet Taha Sahin w Çaykur Rizespor (2025/26)
| Rocznie | 160 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 13 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 438 € |
Ile zarabia Muammet Taha Sahin?
Na podstawie kontraktu z Çaykur Rizespor, Muammet Taha Sahin otrzymuje 160 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 13,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Sahin w listopadzie 2026 to 3,1 tysiąca euro, a dziennie około 438 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Muammet Taha Sahin - kontuzje
W trakcie kariery Muammet Taha Sahin zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Muammet Taha Sahin
-
Odpoczynek
30.04.26 – 12.05.26 (13 dni)
Çaykur Rizespor opuszczone: 1 mecz
-
Odpoczynek
09.02.26 – 15.02.26 (7 dni)
Çaykur Rizespor opuszczone: 1 mecz
Czy Muammet Taha Sahin ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Muammet Taha Sahin nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Muammet Taha Sahin to odpoczynek z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 13 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Muammet Taha Sahin - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Muammet Taha Sahin wynosi obecnie 3 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Muammet Taha Sahin na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Muammet Taha Sahin?
Wycena Muammet Taha Sahin wynosi obecnie 3 mln €. W szczycie kariery Muammet Taha Sahin wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 25 tys. €.