Qazim Laci jest piłkarzem występującym obecnie w Çaykur Rizespor. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Qazim Laci
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
14:00
|
Kocaelispor
0
Çaykur Rizespor
0
|
80' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Super Lig (Turcja), 10. kolejka | |||||||
|
26 Paź
17:00
|
Çaykur Rizespor
3
Trabzonspor
4
|
79' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.9 | ||
| Super Lig (Turcja), 9. kolejka | |||||||
|
16 Paź
19:00
|
Yeni Çorumspor
2
Çaykur Rizespor
1
|
83' |
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Super Lig (Turcja), 8. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Qazim Laci w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Qazim Laci wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.22, a skuteczność strzałów to 14,3%. Qazim Laci oddaje średnio 2,1 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Qazim Laci w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Qazim Laci rozegrał w barwach Çaykur Rizesporu w Super Lig (Turcja) 10 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Albanii. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 923 minuty. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Qazim Laci
Pierwszy transfer Qazim Laci w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Sparty Pragi do Çaykur Rizesporu za 800 tysięcy euro.
Ile zarabia Qazim Laci?
Na podstawie kontraktu z Çaykur Rizespor, Qazim Laci otrzymuje 750 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 62,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Laci w listopadzie 2026 to 14,4 tysiąca euro, a dziennie około 2,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Qazim Laci ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Qazim Laci nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Qazim Laci to uraz o nieznanym charakterze z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 22 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Qazim Laci?
Qazim Laci ma na koncie 5 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Czech — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował ze Spartą Pragą — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Qazim Laci?
Qazim Laci najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik lub Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Qazim Laci?
Wycena 30-letniego Qazim Laci według stanu na wrzesień 2026 wynosi 2,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4 miliony euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Qazim Laci?
Qazim Laci urodził się 19 stycznia 1996 w Peshkopi w Albanii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Qazim Laci - statystyki
Szczegółowe statystyki Qazim Laci w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Çaykur Rizespor oraz reprezentacja Albanii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Qazim Laci
Qazim Laci vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Qazim Laci
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Qazim Laci w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Qazim Laci wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.22, a skuteczność strzałów to 14,3%. Qazim Laci oddaje średnio 2,1 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Qazim Laci - transfery
W trakcie kariery Qazim Laci zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 800 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Çaykur Rizespor 2025 – obecnie
-
Sparta Praga 2022 – 2025
-
Ajaccio 2018 – 2022
-
Olympiakos 2018 – 2018
-
Ajaccio 2017 – 2018
-
Olympiakos 2017 – 2017
-
APO Levadiakos 2017 – 2017
-
Olympiakos 2017 – 2017
-
APOEL 2016 – 2017
-
Olympiakos 2015 – 2016
-
Olympiakos Pireus U19 2013 – 2015
-
Olympiakos Piraeus FC U17 do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Qazim Laci
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 19.07.2025 |
|
800 tys. € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 31.12.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 27.07.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 29.06.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 07.01.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 03.01.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 11.01.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Qazim Laci
Pierwszy transfer Qazim Laci w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Sparty Pragi do Çaykur Rizesporu za 800 tysięcy euro.
Qazim Laci - forma
W ostatnich 5 meczach Qazim Laci zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,37. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Qazim Laci i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
14:00
|
Kocaelispor
0
Çaykur Rizespor
0
|
80' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Super Lig (Turcja), 10. kolejka | |||||||
|
26 Paź
17:00
|
Çaykur Rizespor
3
Trabzonspor
4
|
79' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.9 | ||
| Super Lig (Turcja), 9. kolejka | |||||||
|
16 Paź
19:00
|
Yeni Çorumspor
2
Çaykur Rizespor
1
|
83' |
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Super Lig (Turcja), 8. kolejka | |||||||
|
10 Paź
18:00
|
Çaykur Rizespor
0
Fenerbahce
3
|
72' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Super Lig (Turcja), 7. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
19:00
|
Göztepe
2
Çaykur Rizespor
2
|
68' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Super Lig (Turcja), 6. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
16:00
|
Eyüpspor
0
Çaykur Rizespor
2
|
71' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Super Lig (Turcja), 5. kolejka | |||||||
|
07 Wrz
19:00
|
Çaykur Rizespor
0
Alanyaspor
1
|
76' |
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.2 | ||
| Super Lig (Turcja), 4. kolejka | |||||||
|
29 Sie
20:30
|
Gaziantep
1
Çaykur Rizespor
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Super Lig (Turcja), 3. kolejka | |||||||
|
22 Sie
18:00
|
Çaykur Rizespor
0
Samsunspor
2
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
7 kluczowych podań
|
Istotny | 7.2 | ||
| Super Lig (Turcja), 2. kolejka | |||||||
|
15 Sie
18:00
|
Konyaspor
0
Çaykur Rizespor
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Super Lig (Turcja), 1. kolejka | |||||||
|
15 Maj
19:00
|
Çaykur Rizespor
2
Beşiktaş
2
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
09 Maj
19:00
|
Eyüpspor
4
Çaykur Rizespor
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
01 Maj
16:00
|
Çaykur Rizespor
3
Konyaspor
2
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 9.0 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
25 Kwi
16:00
|
Kayserispor
2
Çaykur Rizespor
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
17 Kwi
19:00
|
Fenerbahce
2
Çaykur Rizespor
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
13 Kwi
19:00
|
Çaykur Rizespor
2
Gaziantep
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
09 Kwi
19:00
|
Çaykur Rizespor
4
Samsunspor
1
|
72' |
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.6 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
05 Kwi
13:30
|
Fatih Karagümrük
2
Çaykur Rizespor
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
26 Mar
20:45
|
Polska
2
Albania
1
|
82' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, półfinał | |||||||
|
08 Mar
11:30
|
Çaykur Rizespor
1
Antalyaspor
0
|
83' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
04 Mar
18:30
|
Beşiktaş
4
Çaykur Rizespor
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Turcji 2025/2026, 4. runda | |||||||
|
28 Lut
11:30
|
Kasımpaşa
0
Çaykur Rizespor
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
20 Lut
18:00
|
Çaykur Rizespor
2
Kocaelispor
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
14 Lut
12:30
|
Gençlerbirliği
2
Çaykur Rizespor
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
08 Lut
15:00
|
Çaykur Rizespor
0
Galatasaray
3
|
84' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
03 Lut
16:00
|
Çaykur Rizespor
1
Halide Edip Adıvar
1
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Puchar Turcji 2025/2026, 3. runda | |||||||
|
31 Sty
15:00
|
İstanbul Başakşehir
2
Çaykur Rizespor
2
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
25 Sty
15:00
|
Çaykur Rizespor
1
Alanyaspor
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
19 Sty
18:00
|
Göztepe
3
Çaykur Rizespor
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
15 Sty
11:00
|
Erzurum BB
2
Çaykur Rizespor
0
|
31' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Puchar Turcji 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
20 Gru
2025
|
Beşiktaş
1
Çaykur Rizespor
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
17 Gru
2025
|
Çaykur Rizespor
5
Gaziantep
2
|
46' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Puchar Turcji 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
13 Gru
2025
|
Çaykur Rizespor
3
Eyüpspor
0
|
68' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
06 Gru
2025
|
Konyaspor
1
Çaykur Rizespor
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
02 Gru
2025
|
Çaykur Rizespor
6
Pendikspor
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Puchar Turcji 2025/2026, finał | |||||||
|
23 Lis
2025
|
Çaykur Rizespor
2
Fenerbahce
5
|
63' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.3 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
16 Lis
2025
|
Albania
0
Anglia
2
|
84' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 10. runda | |||||||
|
13 Lis
2025
|
Andora
0
Albania
1
|
60' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 9. runda | |||||||
|
08 Lis
2025
|
Gaziantep
2
Çaykur Rizespor
2
|
65' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
03 Lis
2025
|
Çaykur Rizespor
1
Fatih Karagümrük
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
30 Paź
2025
|
Karaköprü Belediyespor
0
Çaykur Rizespor
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Turcji 2025/2026, 3. runda | |||||||
|
27 Paź
2025
|
Samsunspor
1
Çaykur Rizespor
1
|
74' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
22 Paź
2025
|
Çaykur Rizespor
0
İstanbul Başakşehir
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
18 Paź
2025
|
Çaykur Rizespor
1
Trabzonspor
2
|
90' |
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
11 Paź
2025
|
Serbia
0
Albania
1
|
78' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 7. runda | |||||||
|
03 Paź
2025
|
Antalyaspor
2
Çaykur Rizespor
5
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
28 Wrz
2025
|
Çaykur Rizespor
1
Kasımpaşa
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
21 Wrz
2025
|
Kocaelispor
1
Çaykur Rizespor
1
|
60' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
15 Wrz
2025
|
Çaykur Rizespor
1
Gençlerbirliği
0
|
79' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
09 Wrz
2025
|
Albania
1
Łotwa
0
|
83' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda | |||||||
|
30 Sie
2025
|
Galatasaray
3
Çaykur Rizespor
1
|
88' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
16 Sie
2025
|
Alanyaspor
0
Çaykur Rizespor
0
|
89' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
10 Sie
2025
|
Çaykur Rizespor
0
Göztepe
3
|
68' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
10 Cze
2025
|
Łotwa
1
Albania
1
|
69' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 4. runda | |||||||
|
07 Cze
2025
|
Albania
0
Serbia
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 3. runda | |||||||
|
24 Mar
2025
|
Albania
3
Andora
0
|
75' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 2. runda | |||||||
|
21 Mar
2025
|
Anglia
2
Albania
0
|
78' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 1. runda | |||||||
|
25 Lut
2025
|
Sparta Praga
3
Dukla Praga
0
|
66' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Czech 2024/2025, 1/8 finału | |||||||
|
19 Lis
2024
|
Albania
1
Ukraina
2
|
89' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga Narodów UEFA 2024/2026 | |||||||
|
14 Paź
2024
|
Gruzja
0
Albania
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Narodów UEFA 2024/2026 | |||||||
|
26 Maj
2024
|
Sparta Praga
1
Viktoria Pilzno
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chance Liga (Czechy) 2023/2024 | |||||||
|
28 Kwi
2024
|
Sigma Olomouc
1
Sparta Praga
4
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Chance Liga (Czechy) 2023/2024 | |||||||
|
31 Mar
2024
|
Czeskie Budziejowice
0
Sparta Praga
1
|
80' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Chance Liga (Czechy) 2023/2024 | |||||||
|
22 Mar
2024
|
Albania
0
Chile
3
|
33' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2023/2024 | |||||||
|
17 Mar
2024
|
Sparta Praga
2
Hradec Kralove
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Chance Liga (Czechy) 2023/2024 | |||||||
|
14 Mar
2024
|
Liverpool
6
Sparta Praga
1
|
58' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Europy 2023/2024 | |||||||
|
03 Mar
2024
|
Sparta Praga
0
Slavia Praga
0
|
70' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Chance Liga (Czechy) 2023/2024 | |||||||
|
25 Lut
2024
|
FC Slovacko
1
Sparta Praga
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chance Liga (Czechy) 2023/2024 | |||||||
|
10 Lut
2024
|
Karvina
0
Sparta Praga
3
|
75' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Chance Liga (Czechy) 2023/2024 | |||||||
|
17 Gru
2023
|
Sparta Praga
2
FK Teplice
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Chance Liga (Czechy) 2023/2024 | |||||||
|
14 Gru
2023
|
Aris
1
Sparta Praga
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| Liga Europy 2023/2024 | |||||||
|
09 Gru
2023
|
Sparta Praga
3
Jablonec
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Chance Liga (Czechy) 2023/2024 | |||||||
|
03 Gru
2023
|
Pardubice
1
Sparta Praga
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chance Liga (Czechy) 2023/2024 | |||||||
|
30 Lis
2023
|
Sparta Praga
1
Real Betis
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Europy 2023/2024 | |||||||
|
12 Lis
2023
|
Banik Ostrawa
0
Sparta Praga
1
|
70' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Chance Liga (Czechy) 2023/2024 | |||||||
|
04 Lis
2023
|
Sparta Praga
2
Bohemians 1905
0
|
72' |
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| Chance Liga (Czechy) 2023/2024 | |||||||
|
29 Paź
2023
|
Mlada Boleslav
3
Sparta Praga
1
|
90' |
0 goli
5 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| Chance Liga (Czechy) 2023/2024 | |||||||
|
26 Paź
2023
|
Sparta Praga
0
Rangers
0
|
66' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Europy 2023/2024 | |||||||
|
22 Paź
2023
|
Sparta Praga
4
Czeskie Budziejowice
0
|
30' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Chance Liga (Czechy) 2023/2024 | |||||||
|
17 Paź
2023
|
Albania
2
Bułgaria
0
|
61' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2023 | |||||||
|
17 Wrz
2023
|
Sparta Praga
5
FC Slovacko
0
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chance Liga (Czechy) 2023/2024 | |||||||
|
03 Wrz
2023
|
Slovan Liberec
0
Sparta Praga
2
|
7' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Chance Liga (Czechy) 2023/2024 | |||||||
|
31 Sie
2023
|
Sparta Praga
4
Dinamo Zagrzeb
1
|
68' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy 2023/2024 | |||||||
|
24 Sie
2023
|
Dinamo Zagrzeb
3
Sparta Praga
1
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Europy 2023/2024 | |||||||
|
19 Sie
2023
|
FK Teplice
1
Sparta Praga
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.0 | ||
| Chance Liga (Czechy) 2023/2024 | |||||||
|
15 Sie
2023
|
Sparta Praga
(2)
3
FC Kopenhaga
(4)
3
|
31' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Liga Mistrzów 2023/2024 | |||||||
|
08 Sie
2023
|
FC Kopenhaga
0
Sparta Praga
0
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Mistrzów 2023/2024 | |||||||
|
05 Sie
2023
|
Sparta Praga
5
Pardubice
2
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | ||
| Chance Liga (Czechy) 2023/2024 | |||||||
|
27 Maj
2023
|
Sparta Praga
0
Viktoria Pilzno
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| Chance Liga (Czechy) 2022/2023 | |||||||
|
20 Maj
2023
|
Sparta Praga
2
Bohemians 1905
1
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chance Liga (Czechy) 2022/2023 | |||||||
|
13 Maj
2023
|
Sparta Praga
3
Slavia Praga
2
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chance Liga (Czechy) 2022/2023 | |||||||
|
03 Maj
2023
|
Sparta Praga
0
Slavia Praga
2
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Czech 2022/2023 | |||||||
|
30 Kwi
2023
|
Slovan Liberec
1
Sparta Praga
3
|
61' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Chance Liga (Czechy) 2022/2023 | |||||||
|
22 Kwi
2023
|
FC Slovacko
1
Sparta Praga
1
|
9' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Chance Liga (Czechy) 2022/2023 | |||||||
|
15 Kwi
2023
|
Sparta Praga
3
Slavia Praga
3
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Chance Liga (Czechy) 2022/2023 | |||||||
|
09 Kwi
2023
|
Pardubice
0
Sparta Praga
2
|
90' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Chance Liga (Czechy) 2022/2023 | |||||||
|
04 Mar
2023
|
Sparta Praga
4
FK Teplice
1
|
60' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| Chance Liga (Czechy) 2022/2023 | |||||||
|
12 Lut
2023
|
Bohemians 1905
2
Sparta Praga
6
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chance Liga (Czechy) 2022/2023 | |||||||
|
28 Gru
2022
|
Ajaccio
1
Angers
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Ligue 1 2022/2023 | |||||||
|
16 Lis
2022
|
Albania
1
Włochy
3
|
3' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2022 | |||||||
|
27 Wrz
2022
|
Albania
1
Islandia
1
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Narodów UEFA 2022/2024 | |||||||
|
24 Wrz
2022
|
Izrael
2
Albania
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Narodów UEFA 2022/2024 | |||||||
|
04 Wrz
2022
|
Ajaccio
0
FC Lorient
1
|
70' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Ligue 1 2022/2023 | |||||||
|
14 Sie
2022
|
Ajaccio
0
RC Lens
0
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Ligue 1 2022/2023 | |||||||
|
14 Maj
2022
|
Ajaccio
1
Toulouse
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
07 Maj
2022
|
Grenoble
1
Ajaccio
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
30 Kwi
2022
|
Ajaccio
2
Le Havre
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
22 Kwi
2022
|
Valenciennes
0
Ajaccio
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
19 Kwi
2022
|
Ajaccio
2
Dunkerque
1
|
89' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
16 Kwi
2022
|
Dijon FCO
0
Ajaccio
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
04 Kwi
2022
|
Nancy
0
Ajaccio
2
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
19 Mar
2022
|
Ajaccio
1
Nimes
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
15 Mar
2022
|
Quevilly Rouen
0
Ajaccio
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
12 Mar
2022
|
Ajaccio
0
SC Bastia
1
|
15' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
05 Mar
2022
|
Niort
0
Ajaccio
1
|
75' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
19 Lut
2022
|
Sochaux-Montbéliard
0
Ajaccio
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
12 Lut
2022
|
Ajaccio
0
Guingamp
1
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
28 Sty
2022
|
Ajaccio
0
Auxerre
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
24 Sty
2022
|
Caen
2
Ajaccio
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
19 Sty
2022
|
Amiens SC
0
Ajaccio
1
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
03 Gru
2021
|
Ajaccio
0
Valenciennes
0
|
77' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
20 Lis
2021
|
Dunkerque
0
Ajaccio
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
15 Lis
2021
|
Albania
1
Andora
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata 2021/2022 | |||||||
|
06 Lis
2021
|
Ajaccio
1
Dijon FCO
0
|
63' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
30 Paź
2021
|
Pau
1
Ajaccio
0
|
79' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
23 Paź
2021
|
Ajaccio
2
Nancy
0
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
21 Wrz
2021
|
Ajaccio
0
Niort
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
18 Wrz
2021
|
Rodez Aveyron
0
Ajaccio
2
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
14 Wrz
2021
|
Ajaccio
1
Paris FC
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
08 Wrz
2021
|
Albania
5
San Marino
0
|
71' |
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata 2021/2022 | |||||||
|
02 Wrz
2021
|
Polska
4
Albania
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata 2021/2022 | |||||||
|
28 Sie
2021
|
Guingamp
1
Ajaccio
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
07 Sie
2021
|
Auxerre
0
Ajaccio
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
31 Lip
2021
|
Ajaccio
3
Amiens SC
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
24 Lip
2021
|
Toulouse
2
Ajaccio
2
|
90' |
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | – | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
08 Maj
2021
|
Ajaccio
1
Paris FC
1
|
87' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
01 Maj
2021
|
Pau
0
Ajaccio
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
10 Kwi
2021
|
Le Havre
1
Ajaccio
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
31 Mar
2021
|
San Marino
0
Albania
2
|
45' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata 2021/2022 | |||||||
|
28 Mar
2021
|
Albania
0
Anglia
2
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata 2021/2022 | |||||||
|
25 Mar
2021
|
Andora
0
Albania
1
|
28' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata 2021/2022 | |||||||
|
19 Mar
2021
|
Chambly Thelle FC
2
Ajaccio
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
27 Lut
2021
|
Troyes
1
Ajaccio
0
|
81' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
20 Lut
2021
|
Ajaccio
0
Clermont
2
|
78' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
15 Lut
2021
|
Toulouse
3
Ajaccio
0
|
83' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
09 Lut
2021
|
Lyon
5
Ajaccio
1
|
45' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Francji 2020/2021 | |||||||
|
05 Lut
2021
|
Ajaccio
0
Auxerre
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
02 Lut
2021
|
Sochaux-Montbéliard
0
Ajaccio
2
|
81' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
23 Sty
2021
|
Dunkerque
3
Ajaccio
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
08 Sty
2021
|
Paris FC
1
Ajaccio
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
05 Sty
2021
|
Ajaccio
4
Pau
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
12 Gru
2020
|
Niort
2
Ajaccio
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
01 Gru
2020
|
Valenciennes
1
Ajaccio
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
18 Lis
2020
|
Albania
3
Białoruś
2
|
89' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Narodów UEFA 2020/2021 | |||||||
|
07 Lis
2020
|
Rodez Aveyron
0
Ajaccio
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
17 Paź
2020
|
Ajaccio
0
Toulouse
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
11 Paź
2020
|
Kazachstan
0
Albania
0
|
4' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Narodów UEFA 2020/2021 | |||||||
|
03 Paź
2020
|
Auxerre
5
Ajaccio
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
04 Wrz
2020
|
Białoruś
0
Albania
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Narodów UEFA 2020/2021 | |||||||
|
29 Sie
2020
|
Caen
1
Ajaccio
0
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
28 Lut
2020
|
Valenciennes
0
Ajaccio
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Ligue 2 2019/2020 | |||||||
|
24 Sty
2020
|
Caen
0
Ajaccio
1
|
93' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Ligue 2 2019/2020 | |||||||
|
29 Lis
2019
|
Chambly Thelle FC
0
Ajaccio
2
|
94' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Ligue 2 2019/2020 | |||||||
|
09 Lis
2019
|
Guingamp
1
Ajaccio
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 2 2019/2020 | |||||||
|
01 Lis
2019
|
Ajaccio
1
Rodez Aveyron
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | ||
| Ligue 2 2019/2020 | |||||||
|
25 Paź
2019
|
Sochaux-Montbéliard
0
Ajaccio
2
|
95' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Ligue 2 2019/2020 | |||||||
|
18 Paź
2019
|
Ajaccio
0
Nancy
0
|
95' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 2 2019/2020 | |||||||
|
27 Wrz
2019
|
Ajaccio
2
Valenciennes
0
|
85' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Ligue 2 2019/2020 | |||||||
|
23 Sie
2019
|
Ajaccio
1
Paris FC
0
|
95' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Ligue 2 2019/2020 | |||||||
|
16 Sie
2019
|
Chateauroux
0
Ajaccio
1
|
95' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Ligue 2 2019/2020 | |||||||
|
09 Sie
2019
|
Ajaccio
1
Caen
2
|
59' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Ligue 2 2019/2020 | |||||||
|
03 Maj
2019
|
Ajaccio
1
US Orléans
0
|
22' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Ligue 2 2018/2019 | |||||||
|
26 Kwi
2019
|
Nancy
1
Ajaccio
0
|
88' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Ligue 2 2018/2019 | |||||||
|
19 Kwi
2019
|
Clermont
0
Ajaccio
0
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 2 2018/2019 | |||||||
|
29 Mar
2019
|
Ajaccio
1
Chateauroux
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 2 2018/2019 | |||||||
|
22 Lut
2019
|
Ajaccio
2
Auxerre
1
|
62' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Ligue 2 2018/2019 | |||||||
|
15 Lut
2019
|
Paris FC
1
Ajaccio
1
|
78' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Ligue 2 2018/2019 | |||||||
|
25 Sty
2019
|
Ajaccio
0
Metz
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Ligue 2 2018/2019 | |||||||
|
18 Sty
2019
|
Sochaux-Montbéliard
0
Ajaccio
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Ligue 2 2018/2019 | |||||||
|
11 Sty
2019
|
Ajaccio
2
Avenir Sportif Beziers
1
|
75' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 2 2018/2019 | |||||||
|
09 Lis
2018
|
Grenoble
2
Ajaccio
0
|
66' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Ligue 2 2018/2019 | |||||||
|
26 Paź
2018
|
Chateauroux
2
Ajaccio
2
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Ligue 2 2018/2019 | |||||||
|
21 Wrz
2018
|
Auxerre
0
Ajaccio
0
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 2 2018/2019 | |||||||
|
24 Sie
2018
|
Ajaccio
0
FC Lorient
0
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Ligue 2 2018/2019 | |||||||
|
03 Sie
2018
|
Avenir Sportif Beziers
0
Ajaccio
1
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Ligue 2 2018/2019 | |||||||
|
27 Maj
2018
|
Toulouse
1
Ajaccio
0
|
60' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Ligue 2 2017/2018 | |||||||
|
23 Maj
2018
|
Ajaccio
0
Toulouse
3
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Ligue 2 2017/2018 | |||||||
|
18 Maj
2018
|
Ajaccio
(5)
2
Le Havre
(3)
2
|
58' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Ligue 2 2017/2018 | |||||||
|
11 Maj
2018
|
Ajaccio
2
Niort
2
|
29' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 2 2017/2018 | |||||||
|
20 Kwi
2018
|
Reims
1
Ajaccio
0
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Ligue 2 2017/2018 | |||||||
|
13 Kwi
2018
|
Ajaccio
2
Nancy
0
|
20' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | ||
| Ligue 2 2017/2018 | |||||||
|
02 Lut
2018
|
Nimes
1
Ajaccio
1
|
83' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| Ligue 2 2017/2018 | |||||||
|
22 Sty
2018
|
Paris FC
2
Ajaccio
1
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Ligue 2 2017/2018 | |||||||
|
12 Sty
2018
|
Brest
2
Ajaccio
3
|
18' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Ligue 2 2017/2018 | |||||||
|
15 Gru
2017
|
Ajaccio
3
Auxerre
1
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Ligue 2 2017/2018 | |||||||
|
09 Gru
2017
|
Ajaccio
1
Le Havre
0
|
14' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 2 2017/2018 | |||||||
|
24 Lis
2017
|
Ajaccio
0
Reims
1
|
4' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Ligue 2 2017/2018 | |||||||
|
03 Lis
2017
|
Ajaccio
1
Chateauroux
2
|
53' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Ligue 2 2017/2018 | |||||||
|
28 Paź
2017
|
Clermont
1
Ajaccio
1
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Ligue 2 2017/2018 | |||||||
|
23 Paź
2017
|
Ajaccio
2
GFC Ajaccio
0
|
7' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Ligue 2 2017/2018 | |||||||
|
15 Wrz
2017
|
FC Lorient
2
Ajaccio
0
|
27' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Ligue 2 2017/2018 | |||||||
|
08 Wrz
2017
|
Ajaccio
1
Nimes
4
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Ligue 2 2017/2018 | |||||||
|
18 Sie
2017
|
Ajaccio
2
Paris FC
0
|
24' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | ||
| Ligue 2 2017/2018 | |||||||
|
04 Sie
2017
|
Ajaccio
2
Brest
1
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Ligue 2 2017/2018 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Qazim Laci 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.64, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.37 — wynik powyżej średniej ligowej (6.34).
W ostatnich 10 meczach Qazim Laci 6 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.51, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.22 — wynik powyżej średniej ligowej (6.34).
W jakiej formie jest Qazim Laci?
Qazim Laci jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.37 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (7.22). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Qazim Laci w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Qazim Laci rozegrał w barwach Çaykur Rizesporu w Super Lig (Turcja) 10 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Albanii. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 923 minuty. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Qazim Laci - zarobki
Qazim Laci gra w Çaykur Rizespor na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 750 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Qazim Laci w Çaykur Rizespor (2025/26)
| Rocznie | 750 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 63 tys. € |
| Tygodniowo | 14 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Qazim Laci w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
750 tys. € |
| 2022/23 |
|
130 tys. € |
| 2021/22 |
|
130 tys. € |
| 2020/21 |
|
130 tys. € |
| 2019/20 |
|
130 tys. € |
Ile zarabia Qazim Laci?
Na podstawie kontraktu z Çaykur Rizespor, Qazim Laci otrzymuje 750 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 62,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Laci w listopadzie 2026 to 14,4 tysiąca euro, a dziennie około 2,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Qazim Laci - kontuzje
W trakcie kariery Qazim Laci zanotował 9 kontuzji, przez które opuścił łącznie 17 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Qazim Laci
- Problemy z udem 20.09.26 – 01.10.26 (13 dni)
-
Odpoczynek
21.11.24 – 23.11.24 (3 dni)
Sparta Praga opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
31.03.24 – 17.04.24 (18 dni)
Sparta Praga opuszczone: 3 mecze
-
Odpoczynek
25.09.23 – 27.09.23 (3 dni)
Sparta Praga opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
03.09.23 – 14.09.23 (12 dni)
Albania opuszczone: 2 mecze
-
Stłuczenie
24.08.23 – 29.08.23 (6 dni)
Sparta Praga opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
31.01.23 – 09.02.23 (10 dni)
Sparta Praga opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
30.09.22 – 21.10.22 (22 dni)
Ajaccio opuszczone: 4 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
30.09.21 – 19.10.21 (20 dni)
Ajaccio opuszczone: 4 mecze
Czy Qazim Laci ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Qazim Laci nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Qazim Laci to uraz o nieznanym charakterze z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 22 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Qazim Laci - trofea
W trakcie kariery Qazim Laci zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Qazim Laci
Jakie trofea zdobył Qazim Laci?
Qazim Laci zdobył w karierze 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Sparcie Pradze — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Czech — 2 razy.
Qazim Laci - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Qazim Laci wynosi obecnie 2,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Qazim Laci na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Qazim Laci
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 29.09.2026 | 30 |
|
2,5 mln € |
| 20.05.2026 | 30 |
|
2,8 mln € |
| 04.03.2026 | 30 |
|
2,8 mln € |
| 16.12.2025 | 29 |
|
3 mln € |
| 30.09.2025 | 29 |
|
3 mln € |
| 16.06.2025 | 29 |
|
4 mln € |
| 19.12.2024 | 28 |
|
4 mln € |
| 26.09.2024 | 28 |
|
3,5 mln € |
| 04.06.2024 | 28 |
|
2,5 mln € |
| 19.12.2023 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 19.09.2023 | 27 |
|
2 mln € |
| 19.06.2023 | 27 |
|
1,7 mln € |
| 01.11.2022 | 26 |
|
1,8 mln € |
| 18.09.2022 | 26 |
|
2 mln € |
| 01.06.2022 | 26 |
|
3 mln € |
| 26.12.2021 | 25 |
|
2 mln € |
| 26.10.2021 | 25 |
|
2 mln € |
| 24.06.2021 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 10.11.2020 | 24 |
|
1,2 mln € |
| 13.08.2020 | 24 |
|
1,2 mln € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
800 tys. € |
| 05.01.2020 | 23 |
|
1 mln € |
| 29.09.2019 | 23 |
|
500 tys. € |
| 26.06.2019 | 23 |
|
300 tys. € |
| 07.01.2019 | 22 |
|
300 tys. € |
| 15.05.2018 | 22 |
|
300 tys. € |
| 10.05.2017 | 21 |
|
200 tys. € |
| 29.12.2016 | 20 |
|
200 tys. € |
| 20.06.2016 | 20 |
|
250 tys. € |
| 26.09.2015 | 19 |
|
250 tys. € |
| 10.11.2014 | 18 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Qazim Laci?
Wycena Qazim Laci wynosi obecnie 2,5 mln €. W szczycie kariery Qazim Laci wyceniano na 4 mln €, a najniżej na 150 tys. €.