Mustafa Fettahoglu jest piłkarzem występującym obecnie w Erzurum BB. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Mustafa Fettahoglu
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Mustafa Fettahoglu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mustafa Fettahoglu wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.18, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mustafa Fettahoglu oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mustafa Fettahoglu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mustafa Fettahoglu rozegrał w barwach Erzurumu BB w Super Lig (Turcja) 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 351 minut. Średnio dawało to 35 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Mustafa Fettahoglu?
Mustafa Fettahoglu ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Mustafa Fettahoglu?
Mustafa Fettahoglu najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy lub Napastnik.
Jaka jest wartość rynkowa Mustafa Fettahoglu?
Wycena 25-letniego Mustafa Fettahoglu według stanu na wrzesień 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mustafa Fettahoglu?
Mustafa Fettahoglu urodził się 2 stycznia 2001 w Rize, ma narodowość turecką. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Mustafa Fettahoglu – statystyki
Szczegółowe statystyki Mustafa Fettahoglu w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Erzurum BB. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Mustafa Fettahoglu
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Mustafa Fettahoglu
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Mustafa Fettahoglu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mustafa Fettahoglu wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.18, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mustafa Fettahoglu oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Mustafa Fettahoglu – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mustafa Fettahoglu w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Mecze Mustafa Fettahoglu
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
1:3 | 22' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
1:3 | 13' | 0 | 1 | – | 6.5 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
0:0 | 12' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
3:0 | 23' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
1:0 | 59' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
28 Sie
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
1:1 | 71' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
21 Sie
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
0:4 | 76' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
16 Sie
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 1. kolejka
|
3:0 | 75' | 0 | 0 | – | 5.9 |
Ile meczów rozegrał Mustafa Fettahoglu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mustafa Fettahoglu rozegrał w barwach Erzurumu BB w Super Lig (Turcja) 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 351 minut. Średnio dawało to 35 minut gry na spotkanie.
Mustafa Fettahoglu – transfery
W trakcie kariery Mustafa Fettahoglu zmieniał klub 11 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Erzurum BB 2025 – obecnie
-
Hekimoğlu Trabzon 2025 – 2025
-
Erzurum BB 2024 – 2025
-
Ankara Demirspor 2023 – 2024
-
Bayrampasa Spor 2023 – 2023

-
Ankara Demirspor 2023 – 2023
-
Arnavutköy Belediyespor 2022 – 2023

-
Ankara Demirspor 2021 – 2022
-
Galatasaray U18 2021 – 2021
-
Ankara Demirspor 2021 – 2021
-
Galatasaray U18 2018 – 2021
-
Galatasaray U17 do 2018

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Mustafa Fettahoglu
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 14.01.2025 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2024/25 | 13.08.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 18.01.2023 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 17.01.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 16.08.2022 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 02.09.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 26.01.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 01.07.2018 |
|
— | Wolny transfer |
Mustafa Fettahoglu – forma
W ostatnich 5 meczach Mustafa Fettahoglu zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,48. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Mustafa Fettahoglu i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Erzurum BB
1
Yeni Çorumspor
3
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Gaziantep
1
Erzurum BB
3
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
13'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Erzurum BB
2
Eyüpspor
0
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Paź
Koniec
|
Alanyaspor
0
Erzurum BB
0
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Erzurum BB
1
Samsunspor
0
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Beşiktaş
3
Erzurum BB
0
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Erzurum BB
1
Konyaspor
0
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
59'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Gençlerbirliği
1
Erzurum BB
1
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Erzurum BB
0
Galatasaray
4
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
76'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Amed
3
Erzurum BB
0
Super Lig (Turcja), 1. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Yeni Çorumspor
1
Erzurum BB
1
1. Lig (Turcja), 38. kolejka
|
73'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Erzurum BB
1
Bandırmaspor
1
1. Lig (Turcja), 37. kolejka
|
76'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
BB Bodrumspor
1
Erzurum BB
1
1. Lig (Turcja), 36. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Erzurum BB
2
Boluspor
0
1. Lig (Turcja), 35. kolejka
|
79'
|
0 goli
5 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
İstanbulspor
0
Erzurum BB
1
1. Lig (Turcja), 34. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Erzurum BB
2
76 Iğdır Belediyespor
1
1. Lig (Turcja), 33. kolejka
|
42'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Erokspor
0
Erzurum BB
2
1. Lig (Turcja), 32. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Erzurum BB
3
Hatayspor
0
1. Lig (Turcja), 31. kolejka
|
59'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Ümraniyespor
3
Erzurum BB
1
1. Lig (Turcja), 30. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Erzurum BB
8
Manisa BBSK
1
1. Lig (Turcja), 29. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Van BB
0
Erzurum BB
3
1. Lig (Turcja), 28. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Erzurum BB
4
Serik Belediyespor
0
1. Lig (Turcja), 27. kolejka
|
75'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.2 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Keçiörengücü
1
Erzurum BB
2
1. Lig (Turcja), 26. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Erzurum BB
7
Adana Demirspor
0
1. Lig (Turcja), 25. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Sakaryaspor
0
Erzurum BB
1
1. Lig (Turcja), 24. kolejka
|
85'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Fenerbahce
3
Erzurum BB
1
Puchar Turcji, 3. runda
|
46'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Pendikspor
1
Erzurum BB
2
1. Lig (Turcja), 22. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Erzurum BB
2
Amed
0
1. Lig (Turcja), 21. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Sivasspor
0
Erzurum BB
2
1. Lig (Turcja), 20. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Erzurum BB
1
Yeni Çorumspor
0
1. Lig (Turcja), 19. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Kocaelispor
3
Erzurum BB
1
Puchar Turcji, 1. runda
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Bandırmaspor
0
Erzurum BB
2
1. Lig (Turcja), 18. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Erzurum BB
2
BB Bodrumspor
2
1. Lig (Turcja), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Gru
Dogryw.
|
Kahramanmaraşspor
1
Erzurum BB
3
Puchar Turcji, finał
|
42'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 5.9 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Erzurum BB
4
İstanbulspor
0
1. Lig (Turcja), 15. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
23 Lis
Koniec
|
76 Iğdır Belediyespor
2
Erzurum BB
1
1. Lig (Turcja), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Erzurum BB
1
Erokspor
1
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Hatayspor
0
Erzurum BB
3
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
8 strzałów (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Erzurum BB
2
Ümraniyespor
0
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Manisa BBSK
1
Erzurum BB
1
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Erzurum BB
1
Van BB
1
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Serik Belediyespor
1
Erzurum BB
1
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
73'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Erzurum BB
1
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Adana Demirspor
0
Erzurum BB
3
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Erzurum BB
1
Sakaryaspor
1
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
63'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Sarıyer
0
Erzurum BB
2
1. Lig (Turcja), 4. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Erzurum BB
3
Pendikspor
3
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
74'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Amed
2
Erzurum BB
2
1. Lig (Turcja), 2. kolejka
|
78'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Erzurum BB
2
Sivasspor
0
1. Lig (Turcja), 1. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Sarıyer
2
Hekimoğlu Trabzon
1
TFF 2. Lig (Turcja), 31. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Hekimoğlu Trabzon
1
Altınordu
0
TFF 2. Lig (Turcja), 30. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Fethiyespor
0
Hekimoğlu Trabzon
3
TFF 2. Lig (Turcja), 24. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Mar
Koniec
|
![]()
Adana 1954 FK
0
Hekimoğlu Trabzon
3
TFF 2. Lig (Turcja), 29. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Hekimoğlu Trabzon
1
Karaköprü Belediyespor
0
TFF 2. Lig (Turcja), 27. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Hekimoğlu Trabzon
1
Batman Petrolspor
3
TFF 2. Lig (Turcja), 25. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lut
Koniec
|
Hekimoğlu Trabzon
0
Tuzlaspor
0
TFF 2. Lig (Turcja), 23. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Hekimoğlu Trabzon
1
Ankaraspor
0
TFF 2. Lig (Turcja), 21. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
Hekimoğlu Trabzon
2
Kırklarelispor
1
TFF 2. Lig (Turcja), 19. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
İstanbulspor
3
Erzurum BB
2
1. Lig (Turcja), 16. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Erzurum BB
3
Ayvalıkgücü Belediyespor
2
Puchar Turcji, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Yeni Çorumspor
0
Erzurum BB
1
1. Lig (Turcja), 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Kocaelispor
1
Erzurum BB
0
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Ankara Demirspor
5
İçel İdmanyurdu Spor
2
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Van BB
6
Ankara Demirspor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Ankara Demirspor
2
Diyarbekirspor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Hekimoğlu Trabzon
1
Ankara Demirspor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Mar
Koniec
|
Ankara Demirspor
1
Zonguldak Kömürspor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
Serik Belediyespor
1
Ankara Demirspor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lut
Koniec
|
Buca FK
1
Ankara Demirspor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
Ankara Demirspor
2
Bursaspor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Halide Edip Adıvar
1
Ankara Demirspor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Ankara Demirspor
3
Altınordu
2
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sty
Koniec
|
Ankara Demirspor
0
Ankaraspor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
Karacabey Belediyespor
1
Ankara Demirspor
3
TFF 2. Lig (Turcja)
|
91'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Gru
Koniec
|
İçel İdmanyurdu Spor
2
Ankara Demirspor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
Ankara Demirspor
3
Van BB
2
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Gru
Koniec
|
Diyarbekirspor
2
Ankara Demirspor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Ankara Demirspor
1
Afjet Afyonspor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lis
Koniec
|
Ankara Demirspor
1
Hekimoğlu Trabzon
3
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Zonguldak Kömürspor
1
Ankara Demirspor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Kırşehir Belediyespor
1
Ankara Demirspor
4
TFF 2. Lig (Turcja)
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Paź
Koniec
|
Ankara Demirspor
0
Buca FK
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Ankara Demirspor
1
Nazilli Belediyespor
2
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Maj
Koniec
|
Bayrampasa
2
Turgutluspor
1
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
Orduspor 1967
4
Bayrampasa
1
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Ofspor
1
Bayrampasa
1
TFF 3. Lig (Turcja)
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Ergene Velimeşespor
0
Bayrampasa
2
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
Kartal Bulvarspor
1
Bayrampasa
1
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Yeni Çorumspor
2
![]()
Arnavutköy Belediyespor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Gru
Koniec
|
![]()
Arnavutköy Belediyespor
0
Batman Petrolspor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Gru
Koniec
|
Afjet Afyonspor
2
![]()
Arnavutköy Belediyespor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
![]()
Arnavutköy Belediyespor
3
Bursaspor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lis
Koniec
|
![]()
Arnavutköy Belediyespor
0
Somaspor
2
TFF 2. Lig (Turcja)
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Nazilli Belediyespor
2
![]()
Arnavutköy Belediyespor
1
Puchar Turcji
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
![]()
Arnavutköy Belediyespor
0
Tarsus Idman Yurdu
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
![]()
Arnavutköy Belediyespor
1
Erokspor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Karacabey Belediyespor
2
Ankara Demirspor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Nazilli Belediyespor
1
Ankara Demirspor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Ankara Demirspor
2
Kırşehir Belediyespor
3
TFF 2. Lig (Turcja)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Mar
Koniec
|
Akhisarspor
3
Ankara Demirspor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
Ankara Demirspor
2
Isparta 32 Spor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Ankara Demirspor
2
Pazarspor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
Tarsus Idman Yurdu
2
Ankara Demirspor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Ankara Demirspor
2
24 Erzincanspor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Anadolu Selcukluspor
0
Ankara Demirspor
2
TFF 2. Lig (Turcja)
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lut
Koniec
|
Ankara Demirspor
1
Buca FK
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Zonguldak Kömürspor
1
Ankara Demirspor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
Amed
2
Ankara Demirspor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
Kırklarelispor
1
Ankara Demirspor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Gru
Koniec
|
Ankara Demirspor
3
Karacabey Belediyespor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Giresunspor
4
Ankara Demirspor
2
Puchar Turcji
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Ankara Demirspor
0
Utaş Uşakspor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Isparta 32 Spor
0
Ankara Demirspor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Dogryw.
|
Ankara Demirspor
2
Yomraspor
1
Puchar Turcji
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Paź
Koniec
|
Ankara Demirspor
1
Anadolu Selcukluspor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Paź
Koniec
|
Buca FK
2
Ankara Demirspor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Ankara Demirspor
0
Amed
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Pazarspor
3
Ankara Demirspor
2
TFF 2. Lig (Turcja)
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Ankara Demirspor
1
Kırklarelispor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Ankara Demirspor
1
Kahramanmaraşspor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Ergene Velimeşespor
0
Ankara Demirspor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Ankara Demirspor
3
Nigde Belediyespor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Kocaelispor
3
Ankara Demirspor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
Manisa BBSK
1
Ankara Demirspor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lut
Koniec
|
Ankara Demirspor
1
Sarıyer
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
Gumushanespor
2
Ankara Demirspor
3
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Hacettepe SK
0
Ankara Demirspor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lut
Koniec
|
Ankara Demirspor
3
Utaş Uşakspor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Galatasaray U18
2
Club Brugge U19
1
UEFA Youth League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Real Madryt U19
2
Galatasaray U18
4
UEFA Youth League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Galatasaray U18
0
Real Madryt U19
1
UEFA Youth League
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Club Brugge U19
3
Galatasaray U18
2
UEFA Youth League
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Mustafa Fettahoglu ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.46, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.48 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W ostatnich 10 meczach Mustafa Fettahoglu ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.92, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.47 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W jakiej formie jest Mustafa Fettahoglu?
Mustafa Fettahoglu jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.48 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.18). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Mustafa Fettahoglu – trofea
W trakcie kariery Mustafa Fettahoglu zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Mustafa Fettahoglu
Jakie trofea zdobył Mustafa Fettahoglu?
Mustafa Fettahoglu zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Erzurumie BB — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Turcji — 1 raz.
Mustafa Fettahoglu – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mustafa Fettahoglu wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mustafa Fettahoglu na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Mustafa Fettahoglu
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 29.09.2026 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 31.05.2026 | 25 |
|
1,4 mln € |
| 11.03.2026 | 25 |
|
1 mln € |
| 28.12.2025 | 24 |
|
700 tys. € |
| 07.10.2025 | 24 |
|
500 tys. € |
| 19.06.2025 | 24 |
|
125 tys. € |
| 08.01.2025 | 24 |
|
150 tys. € |
| 15.10.2024 | 23 |
|
150 tys. € |
| 02.06.2024 | 23 |
|
175 tys. € |
| 28.12.2023 | 22 |
|
150 tys. € |
| 04.01.2023 | 22 |
![]() |
50 tys. € |
| 19.06.2022 | 21 |
|
50 tys. € |
| 13.02.2022 | 21 |
|
50 tys. € |
| 30.05.2021 | 20 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Mustafa Fettahoglu?
Wycena Mustafa Fettahoglu wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Mustafa Fettahoglu wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 50 tys. €.