Murat Akpinar jest piłkarzem występującym obecnie w Kayserispor. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Murat Cem Akpinar
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Murat Cem Akpinar w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Murat Cem Akpinar wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.61, a skuteczność strzałów to 25,0%. Murat Cem Akpinar oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Murat Cem Akpinar w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Murat Cem Akpinar rozegrał w barwach Kayserisporu w 1. Lidze 8 meczów, a w barwach Erzurumu BB w Super Lig (Turcja) 3 mecze. Na boisku spędził łącznie 148 minut. Średnio dawało to 13 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Murat Cem Akpinar
Pierwszy transfer Murat Cem Akpinar w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Trabzonsporu do Sakaryasporu za 418,7 tysiąca euro.
Jakie trofea zdobył Murat Cem Akpinar?
Murat Cem Akpinar ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Murat Cem Akpinar?
Murat Cem Akpinar najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik lub Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Murat Cem Akpinar?
Wycena 27-letniego Murat Cem Akpinar według stanu na maj 2026 wynosi 550 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Murat Cem Akpinar?
Murat Cem Akpinar urodził się 24 stycznia 1999 w Trabzon, ma narodowość azerbejdżańską. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Murat Cem Akpinar – statystyki
Szczegółowe statystyki Murat Cem Akpinar w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Kayserispor. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Murat Cem Akpinar
Murat Akpinar vs. inni
Atak
Obrona
Podania Murat Cem Akpinar
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Murat Cem Akpinar w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Murat Cem Akpinar wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.61, a skuteczność strzałów to 25,0%. Murat Cem Akpinar oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Murat Cem Akpinar – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Murat Cem Akpinar w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Murat Cem Akpinar
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
6:0 | 32' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
2:2 | 7' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
2:2 | 28' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
0:4 | 29' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
3:2 | 8' | 1 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
4:0 | 9' | 0 | 0 | – | |||
|
07 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
0:3 | 20' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Sie
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
21 Sie
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
0:4 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Murat Cem Akpinar w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Murat Cem Akpinar rozegrał w barwach Kayserisporu w 1. Lidze 8 meczów, a w barwach Erzurumu BB w Super Lig (Turcja) 3 mecze. Na boisku spędził łącznie 148 minut. Średnio dawało to 13 minut gry na spotkanie.
Murat Cem Akpinar – transfery
W trakcie kariery Murat Cem Akpinar zmieniał klub 21 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 419 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Kayserispor 2026 – obecnie
-
Erzurum BB 2025 – 2026
-
Bandırmaspor 2025 – 2025
-
Sakaryaspor 2024 – 2025
-
Trabzonspor 2024 – 2024
-
Sakaryaspor 2023 – 2024
-
Trabzonspor 2023 – 2023
-
Giresunspor 2022 – 2023
-
Trabzonspor 2021 – 2022
-
Kocaelispor 2020 – 2021
-
Trabzonspor 2020 – 2020
-
Trabzonspor U19 2020 – 2020
-
Trabzonspor 2020 – 2020
-
Hekimoğlu Trabzon 2019 – 2020
-
Trabzonspor 2018 – 2019
-
Trabzonspor U21 2018 – 2018

-
1461 Trabzon 2018 – 2018

-
Trabzonspor U21 2016 – 2018

-
Trabzonspor U19 2016 – 2016
-
Trabzonspor U17 2015 – 2016

-
Trabzonspor U16 2014 – 2015

-
Trabzonspor Youth do 2014

Historia transferów Murat Cem Akpinar
Pierwszy transfer Murat Cem Akpinar w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Trabzonsporu do Sakaryasporu za 418,7 tysiąca euro.
Murat Cem Akpinar – forma
W ostatnich 5 meczach Murat Cem Akpinar zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,60. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Murat Cem Akpinar 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.09, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.60.
W ostatnich 10 meczach Murat Cem Akpinar 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.09, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.61.
W jakiej formie jest Murat Cem Akpinar?
Murat Cem Akpinar jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.60 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.61). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Murat Cem Akpinar – zarobki
Murat Cem Akpinar gra w Kayserispor na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 58 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Murat Cem Akpinar w Kayserispor (2022/23)
| Rocznie | 58 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 5 tys. € |
| Tygodniowo | 1 tys. € |
| Dziennie | 158 € |
Murat Cem Akpinar – trofea
W trakcie kariery Murat Cem Akpinar zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Murat Cem Akpinar?
Murat Cem Akpinar zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Erzurumie BB — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Turcji — 1 raz.
Murat Cem Akpinar – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Murat Cem Akpinar wynosi obecnie 550 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Murat Cem Akpinar na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Murat Cem Akpinar?
Wycena Murat Cem Akpinar wynosi obecnie 550 tys. €. W szczycie kariery Murat Cem Akpinar wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.