Eren Tozlu jest piłkarzem występującym obecnie w Erzurum BB. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Eren Tozlu
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Eren Tozlu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Eren Tozlu wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.84, a skuteczność strzałów to 16,7%. Eren Tozlu oddaje średnio 1,8 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Eren Tozlu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Eren Tozlu rozegrał w barwach Erzurumu BB w Super Lig (Turcja) 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 766 minut. Średnio dawało to 77 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Eren Tozlu
Pierwszy transfer Eren Tozlu w seniorskiej karierze miał miejsce w 2012 roku, gdy przeniósł się z Giresunsporu do Mersin Talimyurdu SK za 75 tysięcy euro.
Czy Eren Tozlu ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Eren Tozlu nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Eren Tozlu to uraz z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 233 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Eren Tozlu?
Eren Tozlu ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Eren Tozlu?
Eren Tozlu najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Eren Tozlu?
Wycena 35-letniego Eren Tozlu według stanu na maj 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Eren Tozlu?
Eren Tozlu urodził się 27 grudnia 1990 w Giresun, ma narodowość turecką. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Eren Tozlu – statystyki
Szczegółowe statystyki Eren Tozlu w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Erzurum BB. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Eren Tozlu
Eren Tozlu vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Eren Tozlu
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Eren Tozlu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Eren Tozlu wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.84, a skuteczność strzałów to 16,7%. Eren Tozlu oddaje średnio 1,8 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Eren Tozlu – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Eren Tozlu w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Mecze Eren Tozlu
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | 6.1 | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
1:3 | 77' | 0 | 1 | – | 7.1 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
2:0 | 81' | 1 | 0 | – | 7.8 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
0:0 | 83' | 0 | 0 | 6.9 | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
1:0 | 66' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
3:0 | 74' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
1:0 | 64' | 1 | 0 | – | 7.5 | ||
|
28 Sie
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
1:1 | 71' | 1 | 0 | – | 7.6 | ||
|
21 Sie
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
0:4 | 70' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
16 Sie
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 1. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 |
Ile meczów rozegrał Eren Tozlu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Eren Tozlu rozegrał w barwach Erzurumu BB w Super Lig (Turcja) 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 766 minut. Średnio dawało to 77 minut gry na spotkanie.
Eren Tozlu – transfery
W trakcie kariery Eren Tozlu zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 75 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Erzurum BB 2021 – obecnie
-
Giresunspor 2020 – 2021
-
Yeni Malatyaspor 2016 – 2020
-
Mersin Talimyurdu SK 2015 – 2016

-
Samsunspor 2015 – 2015
-
Mersin Talimyurdu SK 2012 – 2015

-
Giresunspor 2011 – 2012
-
Pazarspor 2010 – 2011
-
Giresunspor 2009 – 2010
-
Giresunspor Youth do 2009

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Eren Tozlu
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2021/22 | 21.08.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 03.09.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 11.08.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 29.06.2015 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 01.02.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 04.08.2012 |
![]() |
75 tys. € | Transfer definitywny |
| 2011/12 | 29.06.2011 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2010/11 | 30.08.2010 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Eren Tozlu
Pierwszy transfer Eren Tozlu w seniorskiej karierze miał miejsce w 2012 roku, gdy przeniósł się z Giresunsporu do Mersin Talimyurdu SK za 75 tysięcy euro.
Eren Tozlu – forma
W ostatnich 5 meczach Eren Tozlu zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,83. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Eren Tozlu i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Erzurum BB
1
Yeni Çorumspor
3
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Gaziantep
1
Erzurum BB
3
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Erzurum BB
2
Eyüpspor
0
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Alanyaspor
0
Erzurum BB
0
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
83'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Erzurum BB
1
Samsunspor
0
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Beşiktaş
3
Erzurum BB
0
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
74'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Erzurum BB
1
Konyaspor
0
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
64'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Gençlerbirliği
1
Erzurum BB
1
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
71'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Erzurum BB
0
Galatasaray
4
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Amed
3
Erzurum BB
0
Super Lig (Turcja), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Yeni Çorumspor
1
Erzurum BB
1
1. Lig (Turcja), 38. kolejka
|
27'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Erzurum BB
1
Bandırmaspor
1
1. Lig (Turcja), 37. kolejka
|
14'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
BB Bodrumspor
1
Erzurum BB
1
1. Lig (Turcja), 36. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Erzurum BB
2
Boluspor
0
1. Lig (Turcja), 35. kolejka
|
71'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
İstanbulspor
0
Erzurum BB
1
1. Lig (Turcja), 34. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Erzurum BB
2
76 Iğdır Belediyespor
1
1. Lig (Turcja), 33. kolejka
|
84'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Erokspor
0
Erzurum BB
2
1. Lig (Turcja), 32. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Erzurum BB
3
Hatayspor
0
1. Lig (Turcja), 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Ümraniyespor
3
Erzurum BB
1
1. Lig (Turcja), 30. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Erzurum BB
8
Manisa BBSK
1
1. Lig (Turcja), 29. kolejka
|
56'
|
2 gole
· 25% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.8 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Van BB
0
Erzurum BB
3
1. Lig (Turcja), 28. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Erzurum BB
4
Serik Belediyespor
0
1. Lig (Turcja), 27. kolejka
|
75'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Keçiörengücü
1
Erzurum BB
2
1. Lig (Turcja), 26. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Erzurum BB
7
Adana Demirspor
0
1. Lig (Turcja), 25. kolejka
|
59'
|
1 gol
· 14% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Sakaryaspor
0
Erzurum BB
1
1. Lig (Turcja), 24. kolejka
|
86'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Fenerbahce
3
Erzurum BB
1
Puchar Turcji, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Erzurum BB
4
Sarıyer
0
1. Lig (Turcja), 23. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Pendikspor
1
Erzurum BB
2
1. Lig (Turcja), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Erzurum BB
2
Amed
0
1. Lig (Turcja), 21. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Erzurum BB
2
Çaykur Rizespor
0
Puchar Turcji, 2. runda
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Erzurum BB
1
Yeni Çorumspor
0
1. Lig (Turcja), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Kocaelispor
3
Erzurum BB
1
Puchar Turcji, 1. runda
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Bandırmaspor
0
Erzurum BB
2
1. Lig (Turcja), 18. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Erzurum BB
2
BB Bodrumspor
2
1. Lig (Turcja), 17. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Boluspor
2
Erzurum BB
0
1. Lig (Turcja), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Gru
Dogryw.
|
Kahramanmaraşspor
1
Erzurum BB
3
Puchar Turcji, finał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Erzurum BB
4
İstanbulspor
0
1. Lig (Turcja), 15. kolejka
|
82'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 9.8 | |
|
23 Lis
Koniec
|
76 Iğdır Belediyespor
2
Erzurum BB
1
1. Lig (Turcja), 14. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Erzurum BB
1
Erokspor
1
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
84'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Hatayspor
0
Erzurum BB
3
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
77'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.1 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Erzurum BB
2
Ümraniyespor
0
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Manisa BBSK
1
Erzurum BB
1
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Erzurum BB
1
Van BB
1
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Serik Belediyespor
1
Erzurum BB
1
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Erzurum BB
1
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Adana Demirspor
0
Erzurum BB
3
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Erzurum BB
1
Sakaryaspor
1
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Sarıyer
0
Erzurum BB
2
1. Lig (Turcja), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Erzurum BB
3
Pendikspor
3
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
74'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Amed
2
Erzurum BB
2
1. Lig (Turcja), 2. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Erzurum BB
2
Sivasspor
0
1. Lig (Turcja), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Erzurum BB
1
Yeni Çorumspor
1
1. Lig (Turcja), 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Fatih Karagümrük
1
Erzurum BB
0
1. Lig (Turcja), 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Erokspor
1
Erzurum BB
2
1. Lig (Turcja), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Erzurum BB
1
Kocaelispor
1
1. Lig (Turcja), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
İstanbulspor
3
Erzurum BB
2
1. Lig (Turcja), 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Yeni Çorumspor
0
Erzurum BB
1
1. Lig (Turcja), 14. kolejka
|
87'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Manisa BBSK
2
Erzurum BB
0
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Erzurum BB
2
Amed
0
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
86'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Pendikspor
0
Erzurum BB
0
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Erzurum BB
2
Erokspor
0
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Kocaelispor
1
Erzurum BB
0
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Bandırmaspor
3
Erzurum BB
2
1. Lig (Turcja), 1. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.9 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Erzurum BB
0
Eyüpspor
4
1. Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Gençlerbirliği
2
Erzurum BB
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Erzurum BB
0
Sakaryaspor
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Erzurum BB
2
Giresunspor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Keçiörengücü
0
Erzurum BB
2
1. Lig (Turcja)
|
96'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.7 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Erzurum BB
0
Kocaelispor
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Erzurum BB
1
Adanaspor
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Altay
0
Erzurum BB
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Erzurum BB
2
Şanlıurfaspor
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Manisa BBSK
0
Erzurum BB
2
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.2 | |
|
25 Gru
Koniec
|
Eyüpspor
3
Erzurum BB
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Erzurum BB
1
Ümraniyespor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Erzurum BB
1
Gençlerbirliği
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Erzurum BB
3
Göztepe
2
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.9 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Erzurum BB
0
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Erzurum BB
1
Boluspor
0
1. Lig (Turcja)
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Adanaspor
1
Erzurum BB
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Erzurum BB
4
Altay
0
1. Lig (Turcja)
|
83'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Şanlıurfaspor
0
Erzurum BB
0
1. Lig (Turcja)
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Sie
Koniec
|
BB Bodrumspor
0
Erzurum BB
0
1. Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Erzurum BB
0
Gençlerbirliği
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Erzurum BB
0
Sakaryaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Erzurum BB
1
Manisa BBSK
3
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Erzurum BB
1
Çaykur Rizespor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Erzurum BB
0
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Erzurum BB
1
Tuzlaspor
2
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.4 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Erzurum BB
3
Adanaspor
2
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Erzurum BB
0
Eyüpspor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Yeni Malatyaspor
0
Erzurum BB
1
1. Lig (Turcja)
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
29 Maj
Koniec
|
İstanbulspor
0
Erzurum BB
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Erzurum BB
2
İstanbulspor
4
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
9 strzałów (4 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.9 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
İstanbulspor
1
Erzurum BB
2
1. Lig (Turcja)
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Erzurum BB
1
Tuzlaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Boluspor
0
Erzurum BB
2
1. Lig (Turcja)
|
81'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.1 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Balıkesirspor
1
Erzurum BB
5
1. Lig (Turcja)
|
65'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Adanaspor
1
Erzurum BB
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Erzurum BB
1
Eyüpspor
1
1. Lig (Turcja)
|
88'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Erzurum BB
1
Manisa BBSK
0
1. Lig (Turcja)
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Erzurum BB
3
Boluspor
2
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Erzurum BB
2
Balıkesirspor
1
1. Lig (Turcja)
|
79'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.7 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Samsunspor
0
Erzurum BB
0
1. Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Erzurum BB
6
Altınordu
2
1. Lig (Turcja)
|
82'
|
3 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.9 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Ankaragucu
2
Erzurum BB
1
1. Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Erzurum BB
3
Adanaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
86'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Eyüpspor
0
Erzurum BB
1
1. Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Erzurum BB
2
Bursaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
12'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Tuzlaspor
1
Giresunspor
2
1. Lig (Turcja)
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Giresunspor
3
Akhisarspor
0
1. Lig (Turcja)
|
70'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Giresunspor
2
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Giresunspor
0
İstanbulspor
0
1. Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lut
Koniec
|
Adanaspor
0
Giresunspor
4
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
Giresunspor
1
Ankaraspor
0
1. Lig (Turcja)
|
59'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Boluspor
0
Giresunspor
1
1. Lig (Turcja)
|
84'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Giresunspor
2
Bursaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Menemen Belediyespor
0
Giresunspor
4
1. Lig (Turcja)
|
45'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
Giresunspor
1
Balıkesirspor
0
1. Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
09 Gru
Koniec
|
Keçiörengücü
0
Giresunspor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Altay
1
Giresunspor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lis
Karne
|
Giresunspor
(8)
1
Nigde Belediyespor
(7)
1
Puchar Turcji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
Giresunspor
2
Tekirdagspor
0
Puchar Turcji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
Giresunspor
0
Ümraniyespor
1
1. Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Giresunspor
4
Adanaspor
3
1. Lig (Turcja)
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Konyaspor
0
Yeni Malatyaspor
2
Super Lig (Turcja)
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Yeni Malatyaspor
1
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Yeni Malatyaspor
2
Alanyaspor
3
Super Lig (Turcja)
|
31'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Antalyaspor
3
Yeni Malatyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Yeni Malatyaspor
3
Erzurum BB
1
Super Lig (Turcja)
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Yeni Malatyaspor
2
Kasımpaşa
1
Super Lig (Turcja)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Çaykur Rizespor
3
Yeni Malatyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Yeni Malatyaspor
3
Göztepe
2
Super Lig (Turcja)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Erzurum BB
1
Yeni Malatyaspor
3
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Yeni Malatyaspor
1
Akhisarspor
1
Super Lig (Turcja)
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Yeni Malatyaspor
5
Trabzonspor
0
Super Lig (Turcja)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Yeni Malatyaspor
4
Sivasspor
4
Super Lig (Turcja)
|
26'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Yeni Malatyaspor
1
Çaykur Rizespor
0
Super Lig (Turcja)
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Beşiktaş
2
Yeni Malatyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
Galatasaray
2
Yeni Malatyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Bursaspor
0
Yeni Malatyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Yeni Malatyaspor
1
Sivasspor
0
Super Lig (Turcja)
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Yeni Malatyaspor
2
Göztepe
3
Super Lig (Turcja)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Yeni Malatyaspor
0
Beşiktaş
0
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Kardemir Karabukspor
2
Yeni Malatyaspor
4
Super Lig (Turcja)
|
89'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Yeni Malatyaspor
2
Bursaspor
4
Super Lig (Turcja)
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Mersin Idman Yurdu
2
Bursaspor
5
Super Lig (Turcja)
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Çaykur Rizespor
2
Mersin Idman Yurdu
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Fenerbahce
4
Mersin Idman Yurdu
1
Super Lig (Turcja)
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
3
Mersin Idman Yurdu
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Trabzonspor
1
Mersin Idman Yurdu
0
Super Lig (Turcja)
|
1'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Mersin Idman Yurdu
0
Konyaspor
2
Super Lig (Turcja)
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Ankaraspor
3
Mersin Idman Yurdu
1
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Mersin Idman Yurdu
0
Akhisarspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Bursaspor
2
Mersin Idman Yurdu
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Mersin Idman Yurdu
1
Fenerbahce
3
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Eren Tozlu 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.08, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.83 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W ostatnich 10 meczach Eren Tozlu 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.08, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.84 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W jakiej formie jest Eren Tozlu?
Eren Tozlu jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.83 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.84). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Eren Tozlu – zarobki
Eren Tozlu gra w Erzurum BB na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 122 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Eren Tozlu w Erzurum BB (2019/20)
| Rocznie | 122 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 10 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 334 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Eren Tozlu w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2019/20 |
|
122 tys. € |
| 2018/19 |
|
118 tys. € |
| 2017/18 |
|
42 tys. € |
| 2015/16 |
|
39 tys. € |
Eren Tozlu – kontuzje
W trakcie kariery Eren Tozlu zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 30 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Eren Tozlu
-
Uraz o nieznanym charakterze
26.12.20 – 03.01.21 (9 dni)
Giresunspor opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
14.12.20 – 21.12.20 (8 dni)
Giresunspor opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
06.12.19 – 25.07.20 (233 dni)
Yeni Malatyaspor opuszczone: 23 mecze
-
Operacja kolana
25.07.18 – 19.08.18 (26 dni)
Yeni Malatyaspor opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
11.05.18 – 18.05.18 (8 dni)
Yeni Malatyaspor opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
29.10.17 – 05.11.17 (8 dni)
Yeni Malatyaspor opuszczone: 1 mecz
Czy Eren Tozlu ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Eren Tozlu nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Eren Tozlu to uraz z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 233 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Eren Tozlu – trofea
W trakcie kariery Eren Tozlu zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Eren Tozlu
Jakie trofea zdobył Eren Tozlu?
Eren Tozlu zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Erzurumie BB — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Turcji — 1 raz.
Eren Tozlu – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Eren Tozlu wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Eren Tozlu na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Eren Tozlu
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | 35 |
|
100 tys. € |
| 28.12.2025 | 35 |
|
100 tys. € |
| 24.06.2025 | 34 |
|
100 tys. € |
| 01.04.2025 | 34 |
|
125 tys. € |
| 08.01.2025 | 34 |
|
125 tys. € |
| 15.10.2024 | 33 |
|
150 tys. € |
| 12.06.2024 | 33 |
|
150 tys. € |
| 25.03.2024 | 33 |
|
200 tys. € |
| 28.12.2023 | 33 |
|
225 tys. € |
| 19.10.2023 | 32 |
|
250 tys. € |
| 22.06.2023 | 32 |
|
275 tys. € |
| 02.04.2023 | 32 |
|
300 tys. € |
| 14.11.2022 | 31 |
|
300 tys. € |
| 09.06.2022 | 31 |
|
350 tys. € |
| 16.01.2022 | 31 |
|
325 tys. € |
| 21.10.2021 | 30 |
|
450 tys. € |
| 01.06.2021 | 30 |
|
400 tys. € |
| 29.12.2020 | 30 |
|
275 tys. € |
| 03.08.2020 | 29 |
|
225 tys. € |
| 07.04.2020 | 29 |
|
325 tys. € |
| 02.01.2020 | 29 |
|
400 tys. € |
| 03.06.2019 | 28 |
|
400 tys. € |
| 03.01.2019 | 28 |
|
400 tys. € |
| 28.05.2018 | 27 |
|
350 tys. € |
| 11.02.2018 | 27 |
|
350 tys. € |
| 29.06.2017 | 26 |
|
200 tys. € |
| 08.01.2017 | 26 |
|
200 tys. € |
| 17.10.2016 | 25 |
|
350 tys. € |
| 07.06.2015 | 24 |
|
600 tys. € |
| 16.06.2012 | 21 |
|
800 tys. € |
| 28.12.2011 | 21 |
|
300 tys. € |
| 24.12.2011 | 20 |
|
200 tys. € |
| 12.08.2010 | 19 |
|
25 tys. € |
| 21.12.2009 | 18 |
|
25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Eren Tozlu?
Wycena Eren Tozlu wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Eren Tozlu wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.