Nihad Mujakić jest piłkarzem występującym obecnie w Erzurum BB. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Nihad Mujakić
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Nihad Mujakić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nihad Mujakić wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.63, a skuteczność strzałów to 0,0%. Nihad Mujakić oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Nihad Mujakić w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Nihad Mujakić rozegrał w barwach Erzurumu BB w Super Lig (Turcja) 10 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Bośni i Hercegowiny. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 887 minut. Średnio dawało to 55 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Nihad Mujakić
Pierwszy transfer Nihad Mujakić w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z FK Sarajevo do Ankaragucu za 500 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Nihad Mujakić było przejście z Ankaragucu do FK Partizanu w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 975 tysięcy euro.
Czy Nihad Mujakić ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Nihad Mujakić nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nihad Mujakić to uraz mięśnia z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 31 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Nihad Mujakić?
Nihad Mujakić ma na koncie 6 trofeów. Najczęściej sięgał po Puchar Bośni i Hercegowiny U19 — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z FK Sarajevo — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2019 roku.
Na jakiej pozycji gra Nihad Mujakić?
Nihad Mujakić najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Nihad Mujakić?
Wycena 28-letniego Nihad Mujakić według stanu na wrzesień 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,3 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Nihad Mujakić?
Nihad Mujakić urodził się 15 kwietnia 1998 w Sarajevo w Bośni. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Nihad Mujakić – statystyki
Szczegółowe statystyki Nihad Mujakić w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Erzurum BB oraz reprezentacja Bośni i Hercegowiny. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Nihad Mujakić
Nihad Mujakić vs. inni
Atak
Obrona
Podania Nihad Mujakić
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Nihad Mujakić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nihad Mujakić wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.63, a skuteczność strzałów to 0,0%. Nihad Mujakić oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Nihad Mujakić – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Nihad Mujakić w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
Mecze Nihad Mujakić
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy B
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
02 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy B
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy B
|
2:4 | 9' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy B
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
3:0 | 67' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Nihad Mujakić w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Nihad Mujakić rozegrał w barwach Erzurumu BB w Super Lig (Turcja) 10 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Bośni i Hercegowiny. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 887 minut. Średnio dawało to 55 minut gry na spotkanie.
Nihad Mujakić – transfery
W trakcie kariery Nihad Mujakić zmieniał klub 18 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,9 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Erzurum BB 2026 – obecnie
-
FK Partizan 2026 – 2026
-
Gaziantep 2026 – 2026
-
FK Partizan 2026 – 2026
-
Eyüpspor 2025 – 2026
-
FK Partizan 2024 – 2025
-
Ankaragucu 2022 – 2024
-
FK Sarajevo 2022 – 2022
-
KV Kortrijk 2022 – 2022
-
Waasland-Beveren 2021 – 2022
-
KV Kortrijk 2021 – 2021
-
Hajduk Split 2020 – 2021
-
KV Kortrijk 2019 – 2020
-
FK Sarajevo 2019 – 2019
-
KV Kortrijk 2019 – 2019
-
FK Sarajevo 2017 – 2019
-
Sarajevo U19 2014 – 2017

-
FK Sarajevo Academy U17 2013 – 2014

-
FK Sarajevo Akademie Youth do 2013

Historia transferów Nihad Mujakić
Pierwszy transfer Nihad Mujakić w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z FK Sarajevo do Ankaragucu za 500 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Nihad Mujakić było przejście z Ankaragucu do FK Partizanu w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 975 tysięcy euro.
Nihad Mujakić – forma
W ostatnich 5 meczach Nihad Mujakić zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,81. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Nihad Mujakić 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.93, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.81 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W ostatnich 10 meczach Nihad Mujakić 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.93, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.72 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W jakiej formie jest Nihad Mujakić?
Nihad Mujakić jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.81 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.63). Jego dyspozycja słabnie.
Nihad Mujakić – zarobki
Nihad Mujakić gra w Erzurum BB na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 560 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Nihad Mujakić w Erzurum BB (2025/26)
| Rocznie | 560 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 47 tys. € |
| Tygodniowo | 11 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Nihad Mujakić – kontuzje
W trakcie kariery Nihad Mujakić zanotował 8 kontuzji, przez które opuścił łącznie 14 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Nihad Mujakić
-
Uraz o nieznanym charakterze
30.04.26 – 11.05.26 (12 dni)
Gaziantep opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
10.03.26 – 13.03.26 (4 dni)
Gaziantep opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
08.02.26 – 18.02.26 (11 dni)
Gaziantep opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
18.01.25 – 16.02.25 (30 dni)
FK Partizan opuszczone: 3 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
10.10.23 – 24.10.23 (15 dni)
Ankaragucu opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
13.01.23 – 18.01.23 (6 dni)
Ankaragucu opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
16.06.20 – 16.07.20 (31 dni)
Hajduk Split opuszczone: 5 meczów
-
Odpoczynek
19.07.18 – 22.07.18 (4 dni)
FK Sarajevo opuszczone: 1 mecz
Czy Nihad Mujakić ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Nihad Mujakić nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nihad Mujakić to uraz mięśnia z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 31 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Nihad Mujakić – trofea
W trakcie kariery Nihad Mujakić zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Nihad Mujakić?
Nihad Mujakić zdobył w karierze 6 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w FK Sarajevo — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Bośni i Hercegowiny U19 — 3 razy.
Nihad Mujakić – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Nihad Mujakić wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Nihad Mujakić na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Nihad Mujakić?
Wycena Nihad Mujakić wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Nihad Mujakić wyceniano na 2,3 mln €, a najniżej na 50 tys. €.