Ogulcan Caglayan jest piłkarzem występującym obecnie w Kayserispor. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Ogulcan Caglayan
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Ogulcan Caglayan w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ogulcan Caglayan wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.57, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ogulcan Caglayan oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ogulcan Caglayan w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ogulcan Caglayan rozegrał w barwach Van BB w 1. Lidze 3 mecze, a w barwach Kayserisporu w 1. Lidze 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 391 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Ogulcan Caglayan
Pierwszy transfer Ogulcan Caglayan w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Bursaspor U18 do Gaziantepspor (1969-2020) za 130 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Ogulcan Caglayan było przejście z Kayseri Erciyesspor (1966-2018) do Çaykur Rizesporu w 2016 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1,2 miliona euro.
Czy Ogulcan Caglayan ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Ogulcan Caglayan nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ogulcan Caglayan to uraz o nieznanym charakterze z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 20 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Ogulcan Caglayan?
Ogulcan Caglayan ma na koncie 3 trofea — 2 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo 2. ligi Turcji — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Ogulcan Caglayan?
Ogulcan Caglayan najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Ogulcan Caglayan?
Wycena 30-letniego Ogulcan Caglayan według stanu na maj 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2 miliony euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ogulcan Caglayan?
Ogulcan Caglayan urodził się 22 marca 1996 w Ankara, ma narodowość turecką. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Ogulcan Caglayan – statystyki
Szczegółowe statystyki Ogulcan Caglayan w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Kayserispor. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Ogulcan Caglayan
Ogulcan Caglayan vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Ogulcan Caglayan
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Ogulcan Caglayan w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ogulcan Caglayan wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.57, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ogulcan Caglayan oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ogulcan Caglayan – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ogulcan Caglayan w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Mecze Ogulcan Caglayan
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
6:0 | 17' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
2:2 | 18' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
2:2 | 5' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
14 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
0:4 | 22' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
3:2 | 8' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
0:1 | 3' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
14 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
4:0 | 56' | 0 | 1 | – | 7.3 | ||
|
07 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
0:3 | 20' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
23 Sie
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
3:2 | 84' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
15 Sie
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 2. kolejka
|
4:1 | 68' | 0 | 0 | – | 6.4 |
Ile meczów rozegrał Ogulcan Caglayan w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ogulcan Caglayan rozegrał w barwach Van BB w 1. Lidze 3 mecze, a w barwach Kayserisporu w 1. Lidze 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 391 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Ogulcan Caglayan – transfery
W trakcie kariery Ogulcan Caglayan zmieniał klub 24 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 3,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Kayserispor 2026 – obecnie
-
Van BB 2026 – 2026
-
Yeni Çorumspor 2025 – 2026
-
Kocaelispor 2024 – 2025
-
Kasımpaşa 2024 – 2024
-
Gaziantep 2023 – 2024
-
Galatasaray 2023 – 2023
-
Pendikspor 2023 – 2023
-
Galatasaray 2023 – 2023
-
Giresunspor 2022 – 2023
-
Galatasaray 2022 – 2022
-
Eyüpspor 2022 – 2022
-
Galatasaray 2020 – 2022
-
Çaykur Rizespor 2019 – 2020
-
Gaziantep 2018 – 2019
-
Çaykur Rizespor 2016 – 2018
-
Kayseri Erciyesspor (1966-2018) 2016 – 2016

-
Kayserispor 2015 – 2016
-
Kayseri Erciyesspor (1966-2018) 2015 – 2015

-
Gaziantepspor (1969-2020) 2014 – 2015

-
Bursaspor U18 2012 – 2014

-
Bursaspor U16 2011 – 2012

-
Bursaspor Youth 2011 – 2011

-
Bursa Merinosspor Youth (1938 - 2015) 2010 – 2011

-
Ankaraspor Youth do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Ogulcan Caglayan
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 03.09.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 19.01.2026 |
|
395 tys. € | Transfer definitywny |
| 2025/26 | 30.08.2025 |
|
136 tys. € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 01.07.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 18.01.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 12.09.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 12.01.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 11.01.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 07.09.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 07.02.2022 |
|
100 tys. € | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 10.08.2020 |
|
1,2 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 30.08.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 21.07.2016 |
|
1,2 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 29.06.2016 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 30.08.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 01.02.2015 |
![]() |
365 tys. € | Transfer definitywny |
| 2013/14 | 02.02.2014 |
![]() |
130 tys. € | Transfer definitywny |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 04.01.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 27.10.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Ogulcan Caglayan
Pierwszy transfer Ogulcan Caglayan w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Bursaspor U18 do Gaziantepspor (1969-2020) za 130 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Ogulcan Caglayan było przejście z Kayseri Erciyesspor (1966-2018) do Çaykur Rizesporu w 2016 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1,2 miliona euro.
Ogulcan Caglayan – forma
W ostatnich 5 meczach Ogulcan Caglayan zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,53. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Ogulcan Caglayan i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Kayserispor
6
Muğlaspor
0
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Pendikspor
2
Kayserispor
2
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Kayserispor
2
Batman Petrolspor
2
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Antalyaspor
0
Kayserispor
4
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Kayserispor
3
Manisa BBSK
2
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Mardin BB
0
Kayserispor
1
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Kayserispor
4
İstanbulspor
0
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
56'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Erokspor
0
Kayserispor
3
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Van BB
3
İstanbulspor
2
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
84'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Manisa BBSK
4
Van BB
1
1. Lig (Turcja), 2. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Van BB
0
Kayserispor
2
1. Lig (Turcja), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Van BB
1
İstanbulspor
3
1. Lig (Turcja), 37. kolejka
|
63'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Ümraniyespor
1
Van BB
2
1. Lig (Turcja), 36. kolejka
|
81'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Van BB
0
Manisa BBSK
1
1. Lig (Turcja), 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Keçiörengücü
3
Van BB
0
1. Lig (Turcja), 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Van BB
0
Sarıyer
0
1. Lig (Turcja), 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Sakaryaspor
2
Van BB
1
1. Lig (Turcja), 31. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Sivasspor
3
Van BB
3
1. Lig (Turcja), 25. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Bandırmaspor
2
Van BB
0
1. Lig (Turcja), 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Van BB
3
76 Iğdır Belediyespor
0
1. Lig (Turcja), 22. kolejka
|
42'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Yeni Çorumspor
4
Adana Demirspor
1
1. Lig (Turcja), 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sty
Koniec
|
Amed
1
Yeni Çorumspor
0
1. Lig (Turcja), 20. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Erzurum BB
1
Yeni Çorumspor
0
1. Lig (Turcja), 19. kolejka
|
28'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Yeni Çorumspor
2
Sakaryaspor
0
1. Lig (Turcja), 18. kolejka
|
26'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Sivasspor
1
Yeni Çorumspor
1
1. Lig (Turcja), 17. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Yeni Çorumspor
2
Pendikspor
0
1. Lig (Turcja), 16. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Lis
Koniec
|
BB Bodrumspor
4
Yeni Çorumspor
0
1. Lig (Turcja), 15. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Bandırmaspor
1
Yeni Çorumspor
0
1. Lig (Turcja), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Yeni Çorumspor
3
76 Iğdır Belediyespor
1
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Erokspor
3
Yeni Çorumspor
1
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Yeni Çorumspor
3
Kütahyaspor
0
Puchar Turcji, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Yeni Çorumspor
0
Boluspor
0
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Hatayspor
1
Yeni Çorumspor
4
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Yeni Çorumspor
3
Manisa BBSK
1
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Ümraniyespor
1
Yeni Çorumspor
1
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
75'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Yeni Çorumspor
1
Serik Belediyespor
1
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
İstanbulspor
3
Yeni Çorumspor
1
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Yeni Çorumspor
0
Van BB
0
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
27'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Kocaelispor
1
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
80'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Fenerbahce
3
Kocaelispor
1
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Kocaelispor
0
Samsunspor
1
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Trabzonspor
1
Kocaelispor
0
Super Lig (Turcja), 1. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Maj
Koniec
|
76 Iğdır Belediyespor
4
Kocaelispor
0
1. Lig (Turcja), 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Kocaelispor
7
Yeni Malatyaspor
1
1. Lig (Turcja), 34. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 29% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
6 kluczowych podań
|
Istotny | 9.6 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Adanaspor
1
Kocaelispor
4
1. Lig (Turcja), 33. kolejka
|
60'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Istotny | 7.3 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Kocaelispor
3
Sakaryaspor
1
1. Lig (Turcja), 31. kolejka
|
26'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Fatih Karagümrük
1
Kocaelispor
1
1. Lig (Turcja), 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Kocaelispor
2
Yeni Çorumspor
0
1. Lig (Turcja), 25. kolejka
|
62'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Kocaelispor
0
Sivasspor
2
Puchar Turcji, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Erzurum BB
1
Kocaelispor
1
1. Lig (Turcja), 22. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sty
Koniec
|
Keçiörengücü
0
Kocaelispor
1
1. Lig (Turcja), 19. kolejka
|
75'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Antalyaspor
3
Kocaelispor
1
Puchar Turcji, 1. runda
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sty
Koniec
|
Kocaelispor
3
76 Iğdır Belediyespor
0
1. Lig (Turcja), 18. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Çorluspor 1947
2
Kocaelispor
3
Puchar Turcji, 5. runda
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Yeni Malatyaspor
1
Kocaelispor
3
1. Lig (Turcja), 15. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.9 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Kocaelispor
2
Adanaspor
0
1. Lig (Turcja), 14. kolejka
|
87'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Kocaelispor
2
Bandırmaspor
2
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Kocaelispor
1
Erzurum BB
0
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
71'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Kasımpaşa
3
Antalyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Maj
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
4
Kasımpaşa
1
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Kasımpaşa
1
Samsunspor
0
Super Lig (Turcja)
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Kayserispor
0
Kasımpaşa
2
Super Lig (Turcja)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
İstanbulspor
1
Kasımpaşa
2
Super Lig (Turcja)
|
22'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Kasımpaşa
0
Sivasspor
0
Super Lig (Turcja)
|
65'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Fenerbahce
2
Kasımpaşa
1
Super Lig (Turcja)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Kasımpaşa
1
Fatih Karagümrük
1
Super Lig (Turcja)
|
75'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Adana Demirspor
1
Kasımpaşa
3
Super Lig (Turcja)
|
73'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Kasımpaşa
2
Alanyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
73'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Pendikspor
3
Kasımpaşa
2
Super Lig (Turcja)
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Gaziantep
1
BB Bodrumspor
0
Puchar Turcji
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sty
Koniec
|
Gaziantep
2
Pendikspor
2
Super Lig (Turcja)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Fatih Karagümrük
0
Gaziantep
3
Super Lig (Turcja)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Gaziantep
2
Adana Demirspor
2
Super Lig (Turcja)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Gaziantep
1
Trabzonspor
3
Super Lig (Turcja)
|
66'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Alanyaspor
0
Gaziantep
3
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Gaziantep
2
Çaykur Rizespor
0
Super Lig (Turcja)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Sakaryaspor
3
Pendikspor
2
1. Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Pendikspor
3
Çaykur Rizespor
2
1. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Mar
Koniec
|
Göztepe
1
Pendikspor
1
1. Lig (Turcja)
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Boluspor
1
Pendikspor
3
1. Lig (Turcja)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Altay
1
Pendikspor
4
1. Lig (Turcja)
|
1'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Giresunspor
2
Gaziantep
1
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Gru
Koniec
|
Hatayspor
1
Giresunspor
1
Super Lig (Turcja)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Giresunspor
0
Karacabey Belediyespor
5
Puchar Turcji
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Fenerbahce
1
Giresunspor
2
Super Lig (Turcja)
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Giresunspor
3
Ankaraspor
2
Puchar Turcji
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Eyüpspor
1
Bandırmaspor
0
1. Lig (Turcja)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Balıkesirspor
0
Eyüpspor
3
1. Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Manisa BBSK
2
Eyüpspor
1
1. Lig (Turcja)
|
56'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Eyüpspor
1
Menemen Belediyespor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (3 celne)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Erzurum BB
1
Eyüpspor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Eyüpspor
2
Bandırmaspor
0
1. Lig (Turcja)
|
35'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.3 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Alanyaspor
1
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sty
Koniec
|
Hatayspor
4
Galatasaray
2
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sty
Koniec
|
Galatasaray
0
Giresunspor
1
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Gru
Karne
|
Galatasaray
(5)
3
Denizlispor
(6)
3
Puchar Turcji
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Gru
Koniec
|
Galatasaray
2
Altay
2
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Galatasaray
1
Fenerbahce
2
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Galatasaray
1
Konyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Kayserispor
3
Galatasaray
0
Super Lig (Turcja)
|
58'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Trabzonspor
2
Galatasaray
2
Super Lig (Turcja)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Göztepe
1
Galatasaray
3
Super Lig (Turcja)
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Galatasaray
1
Fatih Karagümrük
1
Super Lig (Turcja)
|
68'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Beşiktaş
2
Galatasaray
0
Super Lig (Turcja)
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
12 Sty
Karne
|
Yeni Malatyaspor
(6)
1
Galatasaray
(7)
1
Puchar Turcji
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sty
Koniec
|
Konyaspor
4
Galatasaray
3
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.3 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Galatasaray
0
Antalyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Fatih Karagümrük
2
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja)
|
64'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Galatasaray
3
Hatayspor
0
Super Lig (Turcja)
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Çaykur Rizespor
0
Galatasaray
4
Super Lig (Turcja)
|
78'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Galatasaray
1
Ankaragucu
0
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Galatasaray
0
Fenerbahce
0
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Cze
Koniec
|
Antalyaspor
3
Çaykur Rizespor
1
Super Lig (Turcja)
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Cze
Koniec
|
Çaykur Rizespor
2
Galatasaray
0
Super Lig (Turcja)
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Mar
Koniec
|
Göztepe
2
Çaykur Rizespor
0
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Gaziantep
2
Çaykur Rizespor
0
Super Lig (Turcja)
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Çaykur Rizespor
1
Beşiktaş
2
Super Lig (Turcja)
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Yeni Malatyaspor
0
Çaykur Rizespor
2
Super Lig (Turcja)
|
86'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Çaykur Rizespor
0
Kasımpaşa
3
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Kayserispor
1
Çaykur Rizespor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Çaykur Rizespor
3
Konyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Çaykur Rizespor
1
Antalyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
56'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Çaykur Rizespor
2
Ankaragucu
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
5
Çaykur Rizespor
0
Super Lig (Turcja)
|
44'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Çaykur Rizespor
1
Gaziantep
2
Super Lig (Turcja)
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Beşiktaş
1
Çaykur Rizespor
1
Super Lig (Turcja)
|
61'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Çaykur Rizespor
2
Sivasspor
1
Super Lig (Turcja)
|
83'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Akhisarspor
1
Çaykur Rizespor
1
Super Lig (Turcja)
|
5'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Ankaraspor
1
Çaykur Rizespor
2
Super Lig (Turcja)
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Gru
Koniec
|
Çaykur Rizespor
0
Ankaraspor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Gaziantepspor (1969-2020)
1
Çaykur Rizespor
2
Super Lig (Turcja)
|
51'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Çaykur Rizespor
0
Kasımpaşa
1
Super Lig (Turcja)
|
84'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Bursaspor
2
Çaykur Rizespor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Lis
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
2
Çaykur Rizespor
1
Super Lig (Turcja)
|
73'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Çaykur Rizespor
2
Adanaspor
2
Super Lig (Turcja)
|
70'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Trabzonspor
2
Çaykur Rizespor
2
Super Lig (Turcja)
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Antalyaspor
1
Çaykur Rizespor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Çaykur Rizespor
0
Beşiktaş
1
Super Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Kardemir Karabukspor
3
Çaykur Rizespor
0
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Çaykur Rizespor
1
Konyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Galatasaray
6
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja)
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Akhisarspor
1
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Beşiktaş
4
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja)
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Kayserispor
2
Bursaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
80'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Kayserispor
0
Antalyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Çaykur Rizespor
0
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja)
|
85'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Kayserispor
0
Eskişehirspor
0
Super Lig (Turcja)
|
24'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Fenerbahce
1
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
Kayserispor
0
Gençlerbirliği
2
Super Lig (Turcja)
|
20'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Kayserispor
2
Gaziantepspor (1969-2020)
2
Super Lig (Turcja)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Trabzonspor
2
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja)
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Konyaspor
1
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sty
Koniec
|
Kayserispor
1
Ankaraspor
0
Super Lig (Turcja)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
Kayserispor
1
Beşiktaş
2
Super Lig (Turcja)
|
54'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Kayserispor
0
Çaykur Rizespor
0
Super Lig (Turcja)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Eskişehirspor
1
Kayserispor
3
Super Lig (Turcja)
|
79'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Kayserispor
0
Fenerbahce
1
Super Lig (Turcja)
|
55'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Gençlerbirliği
2
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja)
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 |
W ostatnich 5 meczach Ogulcan Caglayan ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.47, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.53.
W ostatnich 10 meczach Ogulcan Caglayan 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.58.
W jakiej formie jest Ogulcan Caglayan?
Ogulcan Caglayan jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.53 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.57). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ogulcan Caglayan – zarobki
Ogulcan Caglayan gra w Kayserispor na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 251 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ogulcan Caglayan w Kayserispor (2023/24)
| Rocznie | 251 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 21 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 686 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Ogulcan Caglayan w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2023/24 |
|
251 tys. € |
| 2022/23 |
|
350 tys. € |
| 2021/22 |
|
328 tys. € |
| 2020/21 |
|
369 tys. € |
| 2019/20 |
|
122 tys. € |
Ogulcan Caglayan – kontuzje
W trakcie kariery Ogulcan Caglayan zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 11 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ogulcan Caglayan
- Uraz mięśnia dwugłowego uda 26.07.24 – 07.08.24 (13 dni)
-
Braki w przygotowaniu
02.02.21 – 06.02.21 (5 dni)
Galatasaray opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
16.01.21 – 02.02.21 (18 dni)
Galatasaray opuszczone: 4 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
13.10.19 – 20.10.19 (8 dni)
Çaykur Rizespor opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
12.03.17 – 19.03.17 (8 dni)
Çaykur Rizespor opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
06.09.16 – 25.09.16 (20 dni)
Çaykur Rizespor opuszczone: 4 mecze
Czy Ogulcan Caglayan ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Ogulcan Caglayan nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ogulcan Caglayan to uraz o nieznanym charakterze z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 20 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ogulcan Caglayan – trofea
W trakcie kariery Ogulcan Caglayan zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Ogulcan Caglayan
Jakie trofea zdobył Ogulcan Caglayan?
Ogulcan Caglayan zdobył w karierze 3 trofea — 2 drużynowe i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Kocaelisporze — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Turcji — 2 razy.
Ogulcan Caglayan – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ogulcan Caglayan wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ogulcan Caglayan na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Ogulcan Caglayan
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | 30 |
|
600 tys. € |
| 28.12.2025 | 29 |
|
600 tys. € |
| 07.10.2025 | 29 |
|
650 tys. € |
| 24.06.2025 | 29 |
|
700 tys. € |
| 01.04.2025 | 29 |
|
700 tys. € |
| 08.01.2025 | 28 |
|
650 tys. € |
| 15.10.2024 | 28 |
|
450 tys. € |
| 30.05.2024 | 28 |
|
500 tys. € |
| 14.03.2024 | 27 |
|
500 tys. € |
| 20.12.2023 | 27 |
|
275 tys. € |
| 26.09.2023 | 27 |
|
300 tys. € |
| 22.06.2023 | 27 |
|
425 tys. € |
| 02.04.2023 | 27 |
|
475 tys. € |
| 26.10.2022 | 26 |
|
600 tys. € |
| 09.06.2022 | 26 |
|
625 tys. € |
| 16.03.2022 | 25 |
|
700 tys. € |
| 03.01.2022 | 25 |
|
800 tys. € |
| 11.10.2021 | 25 |
|
750 tys. € |
| 20.05.2021 | 25 |
|
800 tys. € |
| 15.03.2021 | 24 |
|
750 tys. € |
| 22.12.2020 | 24 |
|
850 tys. € |
| 02.09.2020 | 24 |
|
550 tys. € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
475 tys. € |
| 02.01.2020 | 23 |
|
600 tys. € |
| 16.06.2019 | 23 |
|
375 tys. € |
| 06.01.2019 | 22 |
|
500 tys. € |
| 29.05.2018 | 22 |
|
500 tys. € |
| 04.02.2018 | 21 |
|
700 tys. € |
| 08.06.2017 | 21 |
|
1,5 mln € |
| 09.01.2017 | 20 |
|
1,5 mln € |
| 17.01.2016 | 19 |
|
2 mln € |
| 25.01.2015 | 18 | 1 mln € | |
| 22.07.2014 | 18 | 350 tys. € | |
| 19.02.2014 | 17 | 200 tys. € | |
| 12.09.2013 | 17 | 100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Ogulcan Caglayan?
Wycena Ogulcan Caglayan wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Ogulcan Caglayan wyceniano na 2 mln €, a najniżej na 100 tys. €.