Gedson Fernandes jest piłkarzem występującym obecnie w Spartak Moscow. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Gedson Fernandes
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Gedson Fernandes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gedson Fernandes wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.26, a skuteczność strzałów to 6,3%. Gedson Fernandes oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Gedson Fernandes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Gedson Fernandes rozegrał w barwach Spartak Moscow w Pucharze Rosji 3 mecze, w Priemjer-Lidze 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 929 minut. Średnio dawało to 62 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Gedson Fernandes
Pierwszy transfer Gedson Fernandes w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z SL Benfiki do Tottenhamu za 4,5 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Gedson Fernandes było przejście z Beşiktaşu do Spartak Moscow w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 26 milionów euro.
Ile zarabia Gedson Fernandes?
Na podstawie kontraktu z Spartak Moscow, Gedson Fernandes otrzymuje 2,9 miliona euro rocznej pensji, co daje około 239,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Fernandes w listopadzie 2026 to 55,2 tysiąca euro, a dziennie około 7,9 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Gedson Fernandes ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Gedson Fernandes nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gedson Fernandes to złamanie kości śródstopia z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 65 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Gedson Fernandes?
Gedson Fernandes ma na koncie 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował z Beşiktaşem — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Gedson Fernandes?
Gedson Fernandes najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik lub Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Gedson Fernandes?
Wycena 27-letniego Gedson Fernandes według stanu na wrzesień 2026 wynosi 18 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 22 miliony euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Gedson Fernandes?
Gedson Fernandes urodził się 9 stycznia 1999 w São Tomé, ma narodowość portugalską. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Gedson Fernandes – statystyki
Szczegółowe statystyki Gedson Fernandes w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Spartak Moscow oraz reprezentacja Portugalii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Gedson Fernandes vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Gedson Fernandes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gedson Fernandes wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.26, a skuteczność strzałów to 6,3%. Gedson Fernandes oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Gedson Fernandes – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Gedson Fernandes w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Priemjer-Liga, 13. kolejka
|
0:4 | 90' | 0 | 1 | – | 6.6 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 12. kolejka
|
2:0 | 26' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 10. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
16 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 9. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 8. kolejka
|
3:0 | 90' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 7. kolejka
|
2:1 | 83' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 6. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
23 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 5. kolejka
|
2:0 | 83' | 0 | 0 | 7.3 | |||
|
19 Sie
Karne
|
Puchar Rosji, 2. runda
|
1:1 | 44' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 4. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | 6.7 |
Ile meczów rozegrał Gedson Fernandes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Gedson Fernandes rozegrał w barwach Spartak Moscow w Pucharze Rosji 3 mecze, w Priemjer-Lidze 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 929 minut. Średnio dawało to 62 minuty gry na spotkanie.
Gedson Fernandes – transfery
W trakcie kariery Gedson Fernandes zmieniał klub 13 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 47 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Spartak Moscow 2025 – obecnie
-
Beşiktaş 2022 – 2025
-
SL Benfica 2022 – 2022
-
Çaykur Rizespor 2022 – 2022
-
SL Benfica 2021 – 2022
-
Galatasaray 2021 – 2021
-
SL Benfica 2021 – 2021
-
Tottenham 2020 – 2021
-
SL Benfica 2018 – 2020
-
Benfica B 2017 – 2018
-
Benfica U19 2016 – 2017
-
Benfica Sad U17 2014 – 2016

-
Benfica U15 2012 – 2014

-
Benfica Youth do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Gedson Fernandes
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.07.2025 |
|
26 mln € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
16 mln € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 02.02.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 31.01.2021 |
|
500 tys. € | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 30.01.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 14.01.2020 |
|
4,5 mln € | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Gedson Fernandes
Pierwszy transfer Gedson Fernandes w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z SL Benfiki do Tottenhamu za 4,5 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Gedson Fernandes było przejście z Beşiktaşu do Spartak Moscow w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 26 milionów euro.
Gedson Fernandes – forma
W ostatnich 5 meczach Gedson Fernandes zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,94. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Gedson Fernandes i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Lokomotiv
0
Spartak Moscow
4
Priemjer-Liga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
25 Paź
Koniec
|
CSKA Moscow
2
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga, 12. kolejka
|
26'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Krylia Sovetov
1
Spartak Moscow
1
Priemjer-Liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Spartak Moscow
1
Fakel
0
Priemjer-Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Spartak Moscow
3
FC Rostov
0
Priemjer-Liga, 8. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Dynamo
2
Spartak Moscow
1
Priemjer-Liga, 7. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Spartak Moscow
1
FC Orenburg
1
Priemjer-Liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Spartak Moscow
2
Zenit
0
Priemjer-Liga, 5. kolejka
|
83'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Sie
Karne
|
Rubin
(5)
1
Spartak Moscow
(3)
1
Puchar Rosji, 2. runda
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Baltika
1
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Spartak Moscow
1
FC Krasnodar
2
Priemjer-Liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Akhmat
1
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lip
Koniec
|
Spartak Moscow
3
Rodina Moskva
0
Priemjer-Liga, 1. kolejka
|
63'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
24 Maj
Karne
|
Spartak Moscow
(4)
1
FC Krasnodar
(3)
1
Puchar Rosji, finał
|
41'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Makhachkala
0
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga, 30. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Spartak Moscow
2
Rubin
1
Priemjer-Liga, 29. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Spartak Moscow
1
CSKA Moscow
0
Puchar Rosji, finał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Krylia Sovetov
2
Spartak Moscow
1
Priemjer-Liga, 28. kolejka
|
57'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Nizhny Novgorod
1
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga, 27. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Spartak Moscow
1
FC Krasnodar
2
Priemjer-Liga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Spartak Moscow
3
Akhmat
1
Priemjer-Liga, 25. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
FC Rostov
1
Spartak Moscow
1
Priemjer-Liga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Kwi
Karne
|
Zenit
(6)
0
Spartak Moscow
(7)
0
Puchar Rosji, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Spartak Moscow
2
Lokomotiv
1
Priemjer-Liga, 23. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Mar
Koniec
|
FC Orenburg
0
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga, 22. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Spartak Moscow
1
Dynamo
0
Puchar Rosji, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Zenit
2
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga, 21. kolejka
|
31'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Spartak Moscow
4
Akron
3
Priemjer-Liga, 20. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Dynamo
5
Spartak Moscow
2
Puchar Rosji, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
02 Mar
Koniec
|
FC Sochi
2
Spartak Moscow
3
Priemjer-Liga, 19. kolejka
|
81'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Spartak Moscow
1
Dynamo
1
Priemjer-Liga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Baltika
1
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Lokomotiv
2
Spartak Moscow
3
Puchar Rosji, 1/4 finału
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Spartak Moscow
1
CSKA Moscow
0
Priemjer-Liga, 16. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Akhmat
1
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga, 15. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Spartak Moscow
3
Lokomotiv
1
Puchar Rosji, 1/4 finału
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Lis
Koniec
|
FC Krasnodar
2
Spartak Moscow
1
Priemjer-Liga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Spartak Moscow
1
FC Orenburg
0
Priemjer-Liga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Makhachkala
1
Spartak Moscow
3
Puchar Rosji, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
CSKA Moscow
3
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga, 11. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Nizhny Novgorod
1
Spartak Moscow
2
Puchar Rosji, 5. runda
|
44'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
0 strzałów
|
Decydujący | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Spartak Moscow
3
Nizhny Novgorod
0
Priemjer-Liga, 10. kolejka
|
82'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.2 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Spartak Moscow
2
Krylia Sovetov
1
Priemjer-Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Spartak Moscow
1
FC Rostov
2
Puchar Rosji, 4. runda
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Dynamo
2
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Spartak Moscow
2
FC Sochi
1
Priemjer-Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Spartak Moscow
4
Nizhny Novgorod
0
Puchar Rosji, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Rubin
0
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Spartak Moscow
2
Zenit
2
Priemjer-Liga, 5. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Lokomotiv
4
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Akron
1
Spartak Moscow
1
Priemjer-Liga, 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Beşiktaş
2
Szachtar Donieck
4
Liga Europy, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Cze
Koniec
|
BB Bodrumspor
0
Beşiktaş
4
Super Lig (Turcja), 38. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Beşiktaş
1
Çaykur Rizespor
2
Super Lig (Turcja), 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Beşiktaş
4
Adana Demirspor
1
Super Lig (Turcja), 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Fenerbahce
0
Beşiktaş
1
Super Lig (Turcja), 34. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Beşiktaş
5
Hatayspor
1
Super Lig (Turcja), 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Göztepe
1
Beşiktaş
1
Super Lig (Turcja), 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Kasımpaşa
1
Beşiktaş
1
Super Lig (Turcja), 30. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Beşiktaş
2
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja), 29. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Konyaspor
1
Beşiktaş
0
Super Lig (Turcja), 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Beşiktaş
1
Gaziantep
2
Super Lig (Turcja), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Beşiktaş
2
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Eyüpspor
1
Beşiktaş
3
Super Lig (Turcja), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Beşiktaş
2
Trabzonspor
1
Super Lig (Turcja), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Sivasspor
0
Beşiktaş
2
Super Lig (Turcja), 23. kolejka
|
78'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Beşiktaş
2
Kırklarelispor
0
Puchar Turcji, 2. runda
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
Twente
1
Beşiktaş
0
Liga Europy, 8. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Antalyaspor
1
Beşiktaş
1
Super Lig (Turcja), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Beşiktaş
4
Athletic Bilbao
1
Liga Europy, 7. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Beşiktaş
0
Samsunspor
0
Super Lig (Turcja), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Beşiktaş
2
BB Bodrumspor
1
Super Lig (Turcja), 19. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Sivasspor
0
Beşiktaş
1
Puchar Turcji, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sty
Koniec
|
Çaykur Rizespor
1
Beşiktaş
1
Super Lig (Turcja), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Beşiktaş
1
Alanyaspor
1
Super Lig (Turcja), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Beşiktaş
1
Fenerbahce
0
Super Lig (Turcja), 15. kolejka
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Hatayspor
1
Beşiktaş
1
Super Lig (Turcja), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Beşiktaş
1
Maccabi Tel Awiw
3
Liga Europy, 5. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Beşiktaş
2
Göztepe
4
Super Lig (Turcja), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Beşiktaş
1
Kasımpaşa
3
Super Lig (Turcja), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Galatasaray
2
Beşiktaş
1
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Lyon
0
Beşiktaş
1
Liga Europy, 3. runda
|
96'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Beşiktaş
2
Konyaspor
0
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
86'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Gaziantep
1
Beşiktaş
1
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Beşiktaş
1
Eintracht Frankfurt
3
Liga Europy, 2. runda
|
77'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Kayserispor
0
Beşiktaş
3
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
65'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.2 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Ajax
4
Beşiktaş
0
Liga Europy, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Beşiktaş
2
Eyüpspor
1
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Trabzonspor
1
Beşiktaş
1
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Beşiktaş
2
Sivasspor
0
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Beşiktaş
5
Lugano
1
Liga Europy, play offy
|
87'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Lugano
3
Beşiktaş
3
Liga Europy, play offy
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Beşiktaş
4
Antalyaspor
2
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Samsunspor
0
Beşiktaş
2
Super Lig (Turcja), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Alanyaspor
1
Beşiktaş
1
Super Lig (Turcja)
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Beşiktaş
1
Ankaragucu
0
Puchar Turcji
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Beşiktaş
1
Antalyaspor
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Gaziantep
2
Beşiktaş
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Beşiktaş
2
Konyaspor
0
Puchar Turcji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lut
Koniec
|
Kayserispor
0
Beşiktaş
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Beşiktaş
1
İstanbul Başakşehir
0
Super Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Beşiktaş
1
Bodo/Glimt
2
Liga Konferencji
|
74'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Beşiktaş
2
Gaziantep
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Bodo/Glimt
3
Beşiktaş
1
Liga Konferencji
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Galatasaray
2
Beşiktaş
1
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Club Brugge
1
Beşiktaş
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Beşiktaş
2
Sivasspor
0
Super Lig (Turcja)
|
88'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Dynamo Kijów
2
Beşiktaş
3
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Beşiktaş
2
Neftchi Baku
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Fatih Karagümrük
0
Beşiktaş
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Neftchi Baku
1
Beşiktaş
3
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Tirana
0
Beşiktaş
2
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Maj
Koniec
|
Adana Demirspor
1
Beşiktaş
4
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
12 Mar
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
0
Beşiktaş
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Beşiktaş
2
Ankaragucu
1
Super Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Beşiktaş
0
Antalyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Fatih Karagümrük
1
Beşiktaş
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Sty
Karne
|
Ankaragucu
(4)
1
Beşiktaş
(3)
1
Puchar Turcji
|
119'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
Konyaspor
1
Beşiktaş
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.3 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Beşiktaş
1
Adana Demirspor
0
Super Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Beşiktaş
3
Serik Belediyespor
1
Puchar Turcji
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Beşiktaş
0
İstanbul Başakşehir
1
Super Lig (Turcja)
|
75'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Beşiktaş
4
Fatih Karagümrük
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Göztepe
1
Çaykur Rizespor
7
Super Lig (Turcja)
|
71'
|
2 gole
· 29% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.1 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Kayserispor
1
Çaykur Rizespor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Çaykur Rizespor
2
Konyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Çaykur Rizespor
3
Trabzonspor
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Kasımpaşa
3
Çaykur Rizespor
1
Super Lig (Turcja)
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Galatasaray
4
Çaykur Rizespor
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.7 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Çaykur Rizespor
0
İstanbul Başakşehir
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Çaykur Rizespor
1
Adana Demirspor
3
Super Lig (Turcja)
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
15 Gru
Koniec
|
SL Benfica
3
SC Covilha
0
Puchar Ligi Portugalii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Barcelona
0
SL Benfica
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lis
Koniec
|
SL Benfica
4
Paços de Ferreira
1
Puchar Portugalii
|
61'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
SL Benfica
3
Barcelona
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
0
SL Benfica
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sie
Koniec
|
SL Benfica
2
PSV Eindhoven
1
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Cze
Koniec
|
Niemcy U-21
1
Portugalia U-21
0
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Cze
Koniec
|
Hiszpania U-21
0
Portugalia U-21
1
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA
|
51'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Maj
Dogryw.
|
Portugalia U-21
5
Włochy U-21
3
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Denizlispor
1
Galatasaray
4
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Göztepe
1
Galatasaray
3
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Portugalia U-21
2
Anglia U-21
0
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Galatasaray
2
Sivasspor
2
Super Lig (Turcja)
|
79'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Ankaragucu
2
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja)
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Alanyaspor
0
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja)
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Gibraltar U-21
0
Portugalia U-21
3
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Tottenham
1
Newcastle United
1
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lip
Koniec
|
Newcastle United
1
Tottenham
3
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lip
Koniec
|
AFC Bournemouth
0
Tottenham
0
Premier League
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Cze
Koniec
|
Tottenham
1
Manchester United
1
Premier League
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Mar
Karne
|
Tottenham
(2)
1
Norwich City
(3)
1
FA Cup (Anglia)
|
66'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Tottenham
2
Wolverhampton
3
Premier League
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Tottenham
0
RB Lipsk
1
Liga Mistrzów
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Watford
0
Tottenham
0
Premier League
|
10'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Lyon
3
SL Benfica
1
Liga Mistrzów
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Lis
Koniec
|
SL Benfica
2
Rio Ave
0
Liga Portugal
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Paź
Koniec
|
SL Benfica
2
Lyon
1
Liga Mistrzów
|
94'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
SL Benfica
1
![]()
Vitoria Setubal
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Moreirense
1
SL Benfica
2
Liga Portugal
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Maj
Koniec
|
SL Benfica
5
Portimonense
1
Liga Portugal
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
SL Benfica
6
CS Marítimo
0
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
SL Benfica
4
Eintracht Frankfurt
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Feirense
1
SL Benfica
4
Liga Portugal
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Mar
Koniec
|
Moreirense
0
SL Benfica
4
Liga Portugal
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Mar
Koniec
|
FC Porto
1
SL Benfica
2
Liga Portugal
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Sty
Koniec
|
SL Benfica
5
Boavista
1
Liga Portugal
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Vitória Guimarães
0
SL Benfica
1
Liga Portugal
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Santa Clara
0
SL Benfica
2
Liga Portugal
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Gru
Koniec
|
SL Benfica
6
SC Braga
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
5
SL Benfica
1
Liga Mistrzów
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
02 Lis
Koniec
|
SL Benfica
1
Moreirense
3
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Paź
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
2
SL Benfica
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Paź
Koniec
|
AEK Ateny
2
SL Benfica
3
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Chaves
2
SL Benfica
2
Liga Portugal
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Nacional Madeira
0
SL Benfica
4
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
25 Sie
Koniec
|
SL Benfica
1
Sporting CP
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Boavista
0
SL Benfica
2
Liga Portugal
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Sie
Koniec
|
SL Benfica
3
Vitória Guimarães
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 |
W ostatnich 5 meczach Gedson Fernandes 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.18, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.94.
W ostatnich 10 meczach Gedson Fernandes 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.86, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.82.
W jakiej formie jest Gedson Fernandes?
Gedson Fernandes jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.94 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.26). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Gedson Fernandes – zarobki
Gedson Fernandes gra w Spartak Moscow na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 2,9 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Gedson Fernandes w Spartak Moscow (2025/26)
| Rocznie | 2,9 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 239 tys. € |
| Tygodniowo | 55 tys. € |
| Dziennie | 8 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Gedson Fernandes w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
2,9 mln € |
| 2024/25 |
|
2,1 mln € |
| 2023/24 |
|
2,1 mln € |
| 2022/23 |
|
1,5 mln € |
| 2021/22 |
|
140 tys. € |
| 2020/21 |
|
590 tys. € |
| 2020/21 |
|
590 tys. € |
| 2019/20 |
|
3 mln € |
| 2018/19 |
|
360 tys. € |
Ile zarabia Gedson Fernandes?
Na podstawie kontraktu z Spartak Moscow, Gedson Fernandes otrzymuje 2,9 miliona euro rocznej pensji, co daje około 239,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Fernandes w listopadzie 2026 to 55,2 tysiąca euro, a dziennie około 7,9 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Gedson Fernandes – kontuzje
W trakcie kariery Gedson Fernandes zanotował 8 kontuzji, przez które opuścił łącznie 25 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Gedson Fernandes
-
Uraz
16.10.25 – 22.10.25 (7 dni)
Spartak Moscow opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
26.04.24 – 05.05.24 (10 dni)
Beşiktaş opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
08.12.23 – 25.12.23 (18 dni)
Beşiktaş opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
02.10.23 – 18.10.23 (17 dni)
Beşiktaş opuszczone: 2 mecze
-
Uraz barku
20.09.23 – 02.10.23 (13 dni)
Beşiktaş opuszczone: 3 mecze
-
Uraz kostki
30.09.21 – 26.10.21 (27 dni)
SL Benfica opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
31.01.21 – 06.02.21 (7 dni)
Galatasaray opuszczone: 2 mecze
-
Złamanie kości śródstopia
15.07.19 – 17.09.19 (65 dni)
SL Benfica opuszczone: 9 meczów
Czy Gedson Fernandes ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Gedson Fernandes nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gedson Fernandes to złamanie kości śródstopia z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 65 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Gedson Fernandes – trofea
W trakcie kariery Gedson Fernandes zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Gedson Fernandes
Jakie trofea zdobył Gedson Fernandes?
Gedson Fernandes zdobył w karierze 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Beşiktaşu — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Rosji — 1 raz.
Gedson Fernandes – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Gedson Fernandes wynosi obecnie 18 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Gedson Fernandes na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Gedson Fernandes
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | 27 |
|
18 mln € |
| 25.05.2026 | 27 |
|
16 mln € |
| 15.12.2025 | 26 |
|
18 mln € |
| 17.09.2025 | 26 |
|
20 mln € |
| 17.06.2025 | 26 |
|
18 mln € |
| 19.03.2025 | 26 |
|
18 mln € |
| 22.12.2024 | 25 |
|
17 mln € |
| 03.10.2024 | 25 |
|
17 mln € |
| 30.05.2024 | 25 |
|
15 mln € |
| 14.03.2024 | 25 |
|
16 mln € |
| 20.12.2023 | 24 |
|
17 mln € |
| 26.09.2023 | 24 |
|
17 mln € |
| 07.06.2023 | 24 |
|
12 mln € |
| 13.03.2023 | 24 |
|
9 mln € |
| 26.10.2022 | 23 |
|
6,5 mln € |
| 31.05.2022 | 23 |
|
6,5 mln € |
| 30.03.2022 | 23 |
|
6,5 mln € |
| 26.12.2021 | 22 |
|
8 mln € |
| 20.05.2021 | 22 |
|
12,5 mln € |
| 15.03.2021 | 22 |
|
12,5 mln € |
| 12.10.2020 | 21 |
|
13,5 mln € |
| 07.04.2020 | 21 |
|
13,5 mln € |
| 29.12.2019 | 20 |
|
15 mln € |
| 06.06.2019 | 20 |
|
20 mln € |
| 10.01.2019 | 20 |
|
22 mln € |
| 31.10.2018 | 19 |
|
15 mln € |
| 28.06.2018 | 19 |
|
900 tys. € |
| 22.02.2018 | 19 |
|
650 tys. € |
| 07.09.2017 | 18 |
|
450 tys. € |
| 29.06.2017 | 18 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Gedson Fernandes?
Wycena Gedson Fernandes wynosi obecnie 18 mln €. W szczycie kariery Gedson Fernandes wyceniano na 22 mln €, a najniżej na 150 tys. €.