Ernest Poku jest piłkarzem występującym obecnie w Beşiktaş. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Ernest Poku
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Ernest Poku w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ernest Poku wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.66, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ernest Poku oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ernest Poku w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ernest Poku rozegrał w barwach Beşiktaşu w Super Lig (Turcja) 7 meczów, w Lidze Europy UEFA 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 8 występów w reprezentacji Holandii U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 726 minut. Średnio dawało to 40 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Ernest Poku
Pierwszy transfer Ernest Poku w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z AZ Alkmaar do Bayeru Leverkusen za 10 milionów euro.
Czy Ernest Poku ma kontuzję?
Obecnie Ernest Poku ma uraz — uraz — i pauzuje w Beşiktaşu.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ernest Poku to problemy z udem z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 23 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Ernest Poku?
Ernest Poku ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Ernest Poku?
Ernest Poku najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Ernest Poku?
Wycena 22-letniego Ernest Poku według stanu na wrzesień 2026 wynosi 22 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 25 milionów euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ernest Poku?
Ernest Poku urodził się 28 stycznia 2004 w Amsterdam w Holandii. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Ernest Poku – statystyki
Szczegółowe statystyki Ernest Poku w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Beşiktaş oraz reprezentacja Holandii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Ernest Poku w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ernest Poku wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.66, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ernest Poku oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ernest Poku – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ernest Poku w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
26 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
2:0 | 34' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 3. runda
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
19 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 2. runda
|
2:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
06 Paź
Koniec
|
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
4:0 | 67' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
02 Paź
Koniec
|
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
2:4 | 45' | 1 | 0 | – | 7.9 | ||
|
25 Wrz
Koniec
|
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
0:0 | 66' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
3:2 | 45' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
17 Wrz
Koniec
|
Liga Europy, 1. runda
|
4:1 | 20' | 1 | 0 | – | 7.4 |
Ile meczów rozegrał Ernest Poku w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ernest Poku rozegrał w barwach Beşiktaşu w Super Lig (Turcja) 7 meczów, w Lidze Europy UEFA 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 8 występów w reprezentacji Holandii U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 726 minut. Średnio dawało to 40 minut gry na spotkanie.
Ernest Poku – transfery
W trakcie kariery Ernest Poku zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 13 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Beşiktaş 2026 – obecnie
-
Bayer Leverkusen 2025 – 2026
-
AZ Alkmaar 2023 – 2025
-
AZ Alkmaar U21 2021 – 2023

-
AZ Alkmaar U18 2020 – 2021

-
Jong AZ 2019 – 2020
-
FC Amsterdam Youth do 2019

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Ernest Poku
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 25.08.2026 |
|
3 mln € | Wypożyczenie |
| 2025/26 | 11.08.2025 |
|
10 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Ernest Poku
Pierwszy transfer Ernest Poku w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z AZ Alkmaar do Bayeru Leverkusen za 10 milionów euro.
Ernest Poku – forma
W ostatnich 5 meczach Ernest Poku zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,73. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Ernest Poku i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
26 Paź
Koniec
|
Beşiktaş
2
İstanbul Başakşehir
0
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
34'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Beşiktaş
2
Crystal Palace
2
Liga Europy, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Trabzonspor
2
Beşiktaş
0
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
2
Beşiktaş
3
Liga Europy, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Beşiktaş
2
Kocaelispor
1
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Holandia U-21
4
Bośnia i Hercegowina U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
67'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Słowenia U-21
2
Holandia U-21
4
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
45'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Holandia U-21
0
Norwegia U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
66'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Amed
3
Beşiktaş
2
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Beşiktaş
4
Olympique Marsylia
1
Liga Europy, 1. runda
|
20'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Beşiktaş
3
Erzurum BB
0
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Fenerbahce
1
Beşiktaş
2
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Beşiktaş
6
Yeni Çorumspor
2
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Hamburger SV
1
Bundesliga, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga, 33. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Bayer Leverkusen
4
RB Lipsk
1
Bundesliga, 32. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
1.FC Koln
1
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
Bayern Monachium
2
Puchar Niemiec, półfinał
|
51'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Augsburg
2
Bundesliga, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Borussia Dortmund
0
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga, 29. kolejka
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Bayer Leverkusen
6
VfL Wolfsburg
3
Bundesliga, 28. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Heidenheim
3
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga, 27. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Arsenal
2
Bayer Leverkusen
0
Liga Mistrzów, 1/8 finału
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Bayern Monachium
1
Bundesliga, 26. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Arsenal
1
Liga Mistrzów, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Freiburg
3
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga, 25. kolejka
|
82'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Hamburger SV
0
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga, 17. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
FSV Mainz 05
1
Bundesliga, 24. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
Olympiakos
0
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Union Berlin
1
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga, 23. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Olympiakos
0
Bayer Leverkusen
2
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
76'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
4
St. Pauli
0
Bundesliga, 22. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.7 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
1
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga, 21. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
St. Pauli
0
Puchar Niemiec, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
1
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga, 20. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
Villarreal
0
Liga Mistrzów, 8. runda
|
20'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Werder Brema
0
Bundesliga, 19. kolejka
|
57'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Olympiakos
2
Bayer Leverkusen
0
Liga Mistrzów, 7. runda
|
81'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Sty
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga, 18. kolejka
|
74'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
VfB Stuttgart
4
Bundesliga, 16. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
1.FC Koln
0
Bundesliga, 14. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Newcastle United
2
Liga Mistrzów, 6. runda
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Augsburg
2
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Borussia Dortmund
0
Bayer Leverkusen
1
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Borussia Dortmund
2
Bundesliga, 12. kolejka
|
88'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Manchester City
0
Bayer Leverkusen
2
Liga Mistrzów, 5. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
22 Lis
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga, 11. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Izrael U-21
3
Holandia U-21
1
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Holandia U-21
2
Słowenia U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.9 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Bayer Leverkusen
6
Heidenheim
0
Bundesliga, 10. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
05 Lis
Koniec
|
SL Benfica
0
Bayer Leverkusen
1
Liga Mistrzów, 4. runda
|
88'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga, 9. kolejka
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Paź
Dogryw.
|
Paderborn
2
Bayer Leverkusen
4
Puchar Niemiec, 2. runda
|
75'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Freiburg
0
Bundesliga, 8. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Paris Saint Germain
7
Liga Mistrzów, 3. runda
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Paź
Koniec
|
FSV Mainz 05
3
Bayer Leverkusen
4
Bundesliga, 7. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Bośnia i Hercegowina U-21
0
Holandia U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
81'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Union Berlin
0
Bundesliga, 6. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
PSV Eindhoven
1
Liga Mistrzów, 2. runda
|
73'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
St. Pauli
1
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga, 5. kolejka
|
34'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Borussia Mönchengladbach
1
Bundesliga, 4. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Bayer Leverkusen
2
Liga Mistrzów, 1. runda
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Holandia U-21
2
Izrael U-21
2
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.2 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Werder Brema
3
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga, 2. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
TSG 1899 Hoffenheim
2
Bundesliga, 1. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Sie
Koniec
|
AZ Alkmaar
4
Groningen
1
Eredivisie, 1. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
07 Sie
Koniec
|
AZ Alkmaar
3
FC Vaduz
0
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Lip
Koniec
|
AZ Alkmaar
5
Ilves
0
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.9 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Ilves
4
AZ Alkmaar
3
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Holandia U-21
2
Ukraina U-21
0
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA, 11. runda
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Holandia U-21
1
Dania U-21
2
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA, 7. runda
|
66'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Finlandia U-21
2
Holandia U-21
2
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA, 3. runda
|
25'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
18 Maj
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Almere City
1
Eredivisie, 34. kolejka
|
74'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Twente
2
AZ Alkmaar
3
Eredivisie, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Maj
Koniec
|
AZ Alkmaar
3
Groningen
0
Eredivisie, 32. kolejka
|
84'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
|
Istotny | 8.2 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
AZ Alkmaar
3
Eredivisie, 31. kolejka
|
69'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
NAC Breda
1
Eredivisie, 30. kolejka
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Kwi
Karne
|
AZ Alkmaar
(2)
1
Go Ahead Eagles
(4)
1
Puchar Holandii, finał
|
81'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Heracles Almelo
1
AZ Alkmaar
0
Eredivisie, 29. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
AZ Alkmaar
0
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
AZ Alkmaar
2
RKC Waalwijk
2
Eredivisie, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
AZ Alkmaar
3
Eredivisie, 27. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Ajax
2
AZ Alkmaar
2
Eredivisie, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Tottenham
3
AZ Alkmaar
1
Liga Europy, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Mar
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Tottenham
0
Liga Europy, 1/16 finału
|
81'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Heerenveen
3
AZ Alkmaar
1
Eredivisie, 24. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Lut
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Fortuna Sittard
0
Eredivisie, 23. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Galatasaray
2
AZ Alkmaar
2
Liga Europy, play offy
|
90'
|
0 goli
7 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Lut
Koniec
|
AZ Alkmaar
4
Galatasaray
1
Liga Europy, play offy
|
83'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
09 Lut
Koniec
|
AZ Alkmaar
2
PEC Zwolle
0
Eredivisie, 22. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Willem II Tilburg
0
AZ Alkmaar
2
Eredivisie, 21. kolejka
|
26'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Sty
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Sparta Rotterdam
2
Eredivisie, 20. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Sty
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
AS Roma
0
Liga Europy, 7. runda
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Utrecht
0
AZ Alkmaar
0
Eredivisie, 19. kolejka
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Sty
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
AZ Alkmaar
2
Eredivisie, 18. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Gru
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Twente
0
Eredivisie, 17. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Gru
Koniec
|
NAC Breda
1
AZ Alkmaar
2
Eredivisie, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
AZ Alkmaar
2
Ajax
1
Eredivisie, 15. kolejka
|
83'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Gru
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Heracles Almelo
0
Eredivisie, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Galatasaray
1
Liga Europy, 5. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
AZ Alkmaar
2
Eredivisie, 13. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
AZ Alkmaar
2
Eredivisie, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
27 Paź
Koniec
|
AZ Alkmaar
2
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie, 10. kolejka
|
89'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Tottenham
1
AZ Alkmaar
0
Liga Europy, 3. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
19 Paź
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 9. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
AZ Alkmaar
0
Eredivisie, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
AZ Alkmaar
0
Liga Europy, 2. runda
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Utrecht
2
Eredivisie, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Jong AZ
2
De Graafschap
2
Eerste Divisie, 7. kolejka
|
62'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
PEC Zwolle
1
AZ Alkmaar
2
Eredivisie, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
AZ Alkmaar
9
Heerenveen
1
Eredivisie, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
Almere City
0
AZ Alkmaar
1
Eredivisie, 1. kolejka
|
33'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Maj
Koniec
|
AZ Alkmaar
3
Utrecht
3
Eredivisie
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
AZ Alkmaar
3
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Jong AZ
2
MVV Maastricht
3
Eerste Divisie
|
45'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Jong AZ
2
VVV Venlo
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Jong AZ
3
Emmen
2
Eerste Divisie
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.1 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
PSV Eindhoven
5
AZ Alkmaar
1
Eredivisie
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Heracles Almelo
5
AZ Alkmaar
0
Eredivisie
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Mar
Koniec
|
AZ Alkmaar
2
Vitesse
0
Eredivisie
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Mar
Koniec
|
FC Volendam
0
AZ Alkmaar
4
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Mar
Koniec
|
Helmond Sport
3
Jong AZ
1
Eerste Divisie
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
AZ Alkmaar
1
Eredivisie
|
14'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Jong AZ
2
NAC Breda
3
Eerste Divisie
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Heerenveen
2
AZ Alkmaar
2
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Twente
2
AZ Alkmaar
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Gru
Koniec
|
AZ Alkmaar
0
PSV Eindhoven
4
Eredivisie
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
09 Gru
Koniec
|
AZ Alkmaar
4
Almere City
1
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Lis
Koniec
|
AZ Alkmaar
3
FC Volendam
0
Eredivisie
|
69'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Aston Villa
2
AZ Alkmaar
1
Liga Konferencji
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
AZ Alkmaar
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
NEC Nijmegen
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Emmen
2
Jong AZ
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
26 Paź
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Aston Villa
4
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Jong AZ
3
De Graafschap
0
Eerste Divisie
|
66'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Gibraltar U-21
0
Holandia U-21
5
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Paź
Koniec
|
Gruzja U-21
0
Holandia U-21
3
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Roda JC Kerkrade
3
Jong AZ
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Paź
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Legia Warszawa
0
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
AZ Alkmaar
4
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Jong AZ
0
Willem II Tilburg
2
Eerste Divisie
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Heracles Almelo
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
PEC Zwolle
0
AZ Alkmaar
3
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Karne
|
Brann
(5)
3
AZ Alkmaar
(6)
3
Liga Konferencji
|
49'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
20 Sie
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
AZ Alkmaar
3
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
13 Sie
Koniec
|
AZ Alkmaar
5
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie
|
29'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
10 Sie
Koniec
|
FC Santa Coloma
0
AZ Alkmaar
1
Liga Konferencji
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
AZ U19
5
![]()
Hajduk Split U19
0
UEFA Youth League
|
85'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.4 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Telstar
1
Jong AZ
0
Eerste Divisie
|
30'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Jong AZ
1
Jong Ajax
1
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
AZ U19
2
![]()
Crvena zvezda U19
2
UEFA Youth League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
![]()
Shamrock Rovers U19
1
AZ U19
1
UEFA Youth League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
AZ U19
5
![]()
Shamrock Rovers U19
0
UEFA Youth League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Jong AZ
2
PEC Zwolle
3
Eerste Divisie
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
ADO Den Haag
2
Jong AZ
2
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sie
Koniec
|
FC Eindhoven
1
Jong AZ
0
Eerste Divisie
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Jong AZ
3
Almere City
2
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
Almere City
0
Jong AZ
3
Eerste Divisie
|
66'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Jong AZ
0
Helmond Sport
1
Eerste Divisie
|
88'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Jong AZ
0
Roda JC Kerkrade
1
Eerste Divisie
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Jong AZ
3
Telstar
2
Eerste Divisie
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
02 Mar
Karne
|
AZ U19
(4)
0
![]()
Juventus Youth
(5)
0
UEFA Youth League
|
73'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Jong AZ
0
NAC Breda
2
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Lut
Koniec
|
AZ Alkmaar
2
Heracles Almelo
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
FC Volendam
2
Jong AZ
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
08 Lut
Karne
|
AZ U19
(4)
3
Villarreal U19
(3)
3
UEFA Youth League
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Jong Ajax
2
Jong AZ
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Sty
Koniec
|
FC OSS
1
Jong AZ
0
Eerste Divisie
|
88'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Sty
Koniec
|
AZ Alkmaar
0
Cambuur
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
Twente
1
AZ Alkmaar
2
Puchar Holandii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Dordrecht
2
Jong AZ
0
Eerste Divisie
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Gru
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Groningen
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Jong AZ
3
Den Bosch
3
Eerste Divisie
|
85'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
10 Gru
Koniec
|
ADO Den Haag
3
Jong AZ
2
Eerste Divisie
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Gru
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Randers
0
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
FC Eindhoven
1
Jong AZ
0
Eerste Divisie
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Lis
Karne
|
AZ U19
(5)
0
![]()
Angers SCO U19
(4)
1
UEFA Youth League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lis
Koniec
|
Roda JC Kerkrade
2
Jong AZ
2
Eerste Divisie
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
AZ Alkmaar
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Jong AZ
0
FC Volendam
1
Eerste Divisie
|
88'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Jong AZ
1
Jong Ajax
1
Eerste Divisie
|
63'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Jong AZ
2
De Graafschap
1
Eerste Divisie
|
60'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Celtic
2
AZ Alkmaar
0
Liga Europy
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
FC Volendam
2
Jong AZ
1
Eerste Divisie
|
23'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 |
W ostatnich 5 meczach Ernest Poku ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.73, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.73.
W ostatnich 10 meczach Ernest Poku 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.95, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.95.
W jakiej formie jest Ernest Poku?
Ernest Poku jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.73 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.66).
Ernest Poku – zarobki
Ernest Poku gra w Beşiktaş na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 940 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ernest Poku w Beşiktaş (2025/26)
| Rocznie | 940 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 78 tys. € |
| Tygodniowo | 18 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Ernest Poku w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
940 tys. € |
| 2024/25 |
|
80 tys. € |
| 2023/24 |
|
80 tys. € |
| 2022/23 |
|
80 tys. € |
| 2021/22 |
|
80 tys. € |
Ernest Poku – kontuzje
W trakcie kariery Ernest Poku zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 6 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ernest Poku
-
Uraz
pauzuje od 3 dni
30.10.26 (4 dni)
Beşiktaş opuszczone: 1 mecz
-
Problemy z udem
13.12.25 – 04.01.26 (23 dni)
Bayer Leverkusen opuszczone: 1 mecz
-
Uraz biodra
20.08.24 – 11.09.24 (23 dni)
AZ Alkmaar opuszczone: 4 mecze
Czy Ernest Poku ma kontuzję?
Obecnie Ernest Poku ma uraz — uraz — i pauzuje w Beşiktaşu.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ernest Poku to problemy z udem z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 23 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ernest Poku – trofea
W trakcie kariery Ernest Poku zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Ernest Poku
Jakie trofea zdobył Ernest Poku?
Ernest Poku zdobył w karierze 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Holandii U19 — 1 raz.
Ernest Poku – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ernest Poku wynosi obecnie 22 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ernest Poku na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Ernest Poku
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 29.09.2026 | 22 |
|
22 mln € |
| 26.05.2026 | 22 |
|
25 mln € |
| 19.03.2026 | 22 |
|
25 mln € |
| 18.12.2025 | 21 |
|
20 mln € |
| 13.10.2025 | 21 |
|
10 mln € |
| 27.05.2025 | 21 |
|
4 mln € |
| 27.03.2025 | 21 |
|
3 mln € |
| 16.12.2024 | 20 |
|
1,5 mln € |
| 30.05.2024 | 20 |
|
1,3 mln € |
| 14.12.2023 | 19 |
|
1,3 mln € |
| 16.10.2023 | 19 |
|
900 tys. € |
| 03.07.2023 | 19 |
|
600 tys. € |
| 10.11.2022 | 18 | 300 tys. € | |
| 07.06.2022 | 18 | 300 tys. € | |
| 11.01.2022 | 17 | 300 tys. € | |
| 11.10.2021 | 17 | 300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Ernest Poku?
Wycena Ernest Poku wynosi obecnie 22 mln €. W szczycie kariery Ernest Poku wyceniano na 25 mln €, a najniżej na 300 tys. €.