Martin Erlić jest piłkarzem występującym obecnie w FC Midtjylland. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Martin Erlic
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Martin Erlic w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Martin Erlic wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.04, a skuteczność strzałów to 33,3%. Martin Erlic oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Martin Erlic w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Martin Erlic rozegrał w barwach FC Midtjylland w Pucharze Danii 1 mecz, w Superlidze Danii 6 meczów, w Lidze Europy UEFA 2 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Chorwacji. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 861 minut. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Martin Erlic
Pierwszy transfer Martin Erlic w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Sassuolo do Spezii za 1 tysiąc euro.
Najdroższym transferem w karierze Martin Erlic było przejście z Sassuolo do Bologni w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7,7 miliona euro.
Ile zarabia Martin Erlic?
Na podstawie kontraktu z FC Midtjylland, Martin Erlic otrzymuje 1,1 miliona euro rocznej pensji, co daje około 95 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Erlić w listopadzie 2026 to 21,9 tysiąca euro, a dziennie około 3,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Czy Martin Erlic ma kontuzję?
Obecnie Martin Erlic ma uraz — uraz stopy — i pauzuje w Midtjyllandzie.
Najpoważniejszy uraz w karierze Martin Erlic to uraz mięśnia z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 95 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Martin Erlic?
Martin Erlic ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Martin Erlic?
Martin Erlic najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Martin Erlic?
Wycena 28-letniego Martin Erlic według stanu na maj 2026 wynosi 4 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5,5 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Martin Erlic?
Martin Erlic urodził się 24 stycznia 1998 w Zadar w Chorwacji. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Martin Erlic – statystyki
Szczegółowe statystyki Martin Erlic w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Midtjylland oraz reprezentacja Chorwacji. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Martin Erlić vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Martin Erlic w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Martin Erlic wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.04, a skuteczność strzałów to 33,3%. Martin Erlic oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Martin Erlic – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Martin Erlic w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Wrz
Koniec
|
![]() Puchar Danii, 1/16 finału
|
0:7 | 45' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
07 Wrz
Koniec
|
Superligaen (Dania), 7. kolejka
|
2:2 | 90' | 1 | 0 | – | 7.9 | ||
|
02 Wrz
Koniec
|
Superligaen (Dania), 3. kolejka
|
0:2 | 67' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
27 Sie
Koniec
|
Liga Konferencji, play offy
|
1:4 | 31' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
23 Sie
Koniec
|
Superligaen (Dania), 5. kolejka
|
1:0 | 30' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
20 Sie
Koniec
|
Liga Konferencji, play offy
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
16 Sie
Koniec
|
Superligaen (Dania), 4. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
13 Sie
Koniec
|
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
3:2 | 79' | 0 | 0 | 6.5 | |||
|
02 Sie
Koniec
|
Superligaen (Dania), 2. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.4 | ||
|
30 Lip
Koniec
|
Liga Europy, 2. runda kwalifikacyjna
|
0:2 | 53' | 0 | 0 | 5.3 |
Ile meczów rozegrał Martin Erlic w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Martin Erlic rozegrał w barwach FC Midtjylland w Pucharze Danii 1 mecz, w Superlidze Danii 6 meczów, w Lidze Europy UEFA 2 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Chorwacji. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 861 minut. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Martin Erlic – transfery
W trakcie kariery Martin Erlic zmieniał klub 13 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 13,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Midtjylland 2025 – obecnie
-
Bologna FC 1909 2024 – 2025
-
Sassuolo 2022 – 2024
-
Spezia 2021 – 2022
-
Spezia 2019 – 2021
-
Sassuolo 2019 – 2019
-
Spezia 2018 – 2019
-
Sassuolo 2018 – 2018
-
Sudtirol 2017 – 2018
-
Sassuolo U20 2015 – 2017

-
Parma Primavera 2014 – 2015

-
HNK Rijeka U17 2013 – 2014

-
HNK Rijeka U20 2012 – 2013

-
Dinamo Zagreb Youth do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Martin Erlic
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 03.08.2025 |
|
5 mln € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 01.08.2024 |
|
7,7 mln € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 30.08.2021 |
|
500 tys. € | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 14.07.2019 |
|
1 tys. € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 09.07.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 30.08.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 07.07.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 15.09.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 16.08.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Martin Erlic
Pierwszy transfer Martin Erlic w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Sassuolo do Spezii za 1 tysiąc euro.
Najdroższym transferem w karierze Martin Erlic było przejście z Sassuolo do Bologni w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7,7 miliona euro.
Martin Erlic – forma
W ostatnich 5 meczach Martin Erlic zanotował bilans 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,95. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Martin Erlic i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Wrz
Koniec
|
![]()
Sundby
0
FC Midtjylland
7
Puchar Danii, 1/16 finału
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
FC Midtjylland
2
Nordsjælland
2
Superligaen (Dania), 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
AGF Aarhus
0
FC Midtjylland
2
Superligaen (Dania), 3. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Rijeka
1
FC Midtjylland
4
Liga Konferencji, play offy
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Sie
Koniec
|
FC Midtjylland
1
Randers
0
Superligaen (Dania), 5. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Sie
Koniec
|
FC Midtjylland
2
Rijeka
0
Liga Konferencji, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Lyngby
1
FC Midtjylland
1
Superligaen (Dania), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Sie
Koniec
|
FC Midtjylland
3
Bohemians
2
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Sie
Koniec
|
FC Midtjylland
2
AC Horsens
1
Superligaen (Dania), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
30 Lip
Koniec
|
FC Midtjylland
0
Beşiktaş
2
Liga Europy, 2. runda kwalifikacyjna
|
53'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Sønderjyske
2
FC Midtjylland
3
Superligaen (Dania), 1. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Beşiktaş
1
FC Midtjylland
0
Liga Europy, 2. runda kwalifikacyjna
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Lip
Koniec
|
Portugalia
2
Chorwacja
1
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Cze
Koniec
|
Chorwacja
2
Ghana
1
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Cze
Koniec
|
Panama
0
Chorwacja
1
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Cze
Koniec
|
Anglia
4
Chorwacja
2
Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Cze
Koniec
|
Chorwacja
2
Słowenia
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Maj
Koniec
|
FC Midtjylland
2
Brøndby
3
Superligaen (Dania), play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
FC Kopenhaga
0
FC Midtjylland
1
Puchar Danii, finał
|
71'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Nordsjælland
0
FC Midtjylland
0
Superligaen (Dania), play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
FC Midtjylland
3
Viborg
3
Superligaen (Dania), play offy
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
AGF Aarhus
0
FC Midtjylland
0
Superligaen (Dania), play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Sønderjyske
1
FC Midtjylland
2
Superligaen (Dania), play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
FC Midtjylland
2
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania), play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Brøndby
1
FC Midtjylland
2
Superligaen (Dania), play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
FC Midtjylland
2
Sønderjyske
2
Superligaen (Dania), play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Viborg
1
FC Midtjylland
1
Superligaen (Dania), play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Mar
Karne
|
FC Midtjylland
(0)
1
Nottingham Forest
(3)
2
Liga Europy, 1/16 finału
|
120'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
15 Mar
Koniec
|
FC Midtjylland
0
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania), play offy
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Nottingham Forest
0
FC Midtjylland
1
Liga Europy, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
08 Mar
Koniec
|
FC Midtjylland
1
AGF Aarhus
1
Puchar Danii, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Odense
1
FC Midtjylland
4
Superligaen (Dania), 20. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Lut
Koniec
|
AGF Aarhus
0
FC Midtjylland
1
Puchar Danii, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Lut
Koniec
|
FC Midtjylland
2
FC Kopenhaga
1
Superligaen (Dania), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sty
Koniec
|
FC Midtjylland
2
Dinamo Zagrzeb
0
Liga Europy, 8. runda
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Brann
3
FC Midtjylland
3
Liga Europy, 7. runda
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Nordsjælland
2
FC Midtjylland
1
Puchar Danii, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Gru
Koniec
|
FC Midtjylland
1
KRC Genk
0
Liga Europy, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Viborg
3
FC Midtjylland
3
Superligaen (Dania), 18. kolejka
|
72'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
04 Gru
Koniec
|
FC Midtjylland
5
Nordsjælland
1
Puchar Danii, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
FC Midtjylland
6
Nordsjælland
0
Superligaen (Dania), 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lis
Koniec
|
AS Roma
2
FC Midtjylland
1
Liga Europy, 5. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Sønderjyske
2
FC Midtjylland
1
Superligaen (Dania), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Czarnogóra
2
Chorwacja
3
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 10. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Randers
0
FC Midtjylland
2
Superligaen (Dania), 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
FC Midtjylland
3
Celtic
1
Liga Europy, 4. runda
|
85'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
03 Lis
Koniec
|
FC Midtjylland
1
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania), 14. kolejka
|
69'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Paź
Koniec
|
FC Midtjylland
4
Silkeborg
0
Puchar Danii, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
26 Paź
Koniec
|
FC Fredericia
0
FC Midtjylland
4
Superligaen (Dania), 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
0
FC Midtjylland
3
Liga Europy, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
19 Paź
Koniec
|
FC Midtjylland
5
Vejle
1
Superligaen (Dania), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Chorwacja
3
Gibraltar
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 8. runda
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.5 | |
|
05 Paź
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
FC Midtjylland
1
Superligaen (Dania), 11. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Nottingham Forest
2
FC Midtjylland
3
Liga Europy, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
FC Midtjylland
2
Randers
1
Superligaen (Dania), 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
FC Midtjylland
2
Viborg
0
Superligaen (Dania), 9. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Aalborg
0
FC Midtjylland
3
Puchar Danii, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Nordsjælland
1
FC Midtjylland
0
Superligaen (Dania), 8. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Chorwacja
4
Czarnogóra
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Wyspy Owcze
0
Chorwacja
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Brøndby
1
FC Midtjylland
3
Superligaen (Dania), 7. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Sie
Koniec
|
KuPS
0
FC Midtjylland
2
Liga Europy, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
24 Sie
Koniec
|
FC Midtjylland
4
Silkeborg
2
Superligaen (Dania), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
FC Midtjylland
4
KuPS
0
Liga Europy, play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Vejle
0
FC Midtjylland
2
Superligaen (Dania), 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
FC Midtjylland
2
Fredrikstad
0
Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
10 Sie
Koniec
|
FC Midtjylland
3
FC Fredericia
3
Superligaen (Dania), 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Fredrikstad
1
FC Midtjylland
3
Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Bologna FC 1909
1
AC Milan
0
Puchar Włoch
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
AC Milan
3
Bologna FC 1909
1
Serie A, 36. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Bologna FC 1909
1
Juventus
1
Serie A, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Udinese
0
Bologna FC 1909
0
Serie A, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Bologna FC 1909
1
Inter Mediolan
0
Serie A, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Atalanta
2
Bologna FC 1909
0
Serie A, 32. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Bologna FC 1909
1
Napoli
1
Serie A, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Venezia
0
Bologna FC 1909
1
Serie A, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Bologna FC 1909
5
Lazio
0
Serie A, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Hellas Verona
1
Bologna FC 1909
2
Serie A, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Bologna FC 1909
2
Cagliari
1
Serie A, 27. kolejka
|
67'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Bologna FC 1909
2
AC Milan
1
Serie A, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Parma
2
Bologna FC 1909
0
Serie A, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Bologna FC 1909
3
Torino
2
Serie A, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lut
Koniec
|
Lecce
0
Bologna FC 1909
0
Serie A, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Atalanta
0
Bologna FC 1909
1
Puchar Włoch
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Bologna FC 1909
2
Como
0
Serie A, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sty
Koniec
|
Sporting CP
1
Bologna FC 1909
1
Liga Mistrzów, 8. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Bologna FC 1909
2
Borussia Dortmund
1
Liga Mistrzów, 7. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
Bologna FC 1909
3
Monza
1
Serie A, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Bologna FC 1909
2
Serie A, 19. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Bologna FC 1909
2
AS Roma
2
Serie A, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Gru
Koniec
|
Bologna FC 1909
2
Hellas Verona
3
Serie A, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Torino
0
Bologna FC 1909
2
Serie A, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
Bologna FC 1909
1
Fiorentina
0
Serie A, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
SL Benfica
0
Bologna FC 1909
0
Liga Mistrzów, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Juventus
2
Bologna FC 1909
2
Serie A, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Bologna FC 1909
3
Venezia
0
Serie A, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lis
Koniec
|
Bologna FC 1909
1
Lille
2
Liga Mistrzów, 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lis
Koniec
|
Lazio
3
Bologna FC 1909
0
Serie A, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Bologna FC 1909
0
Parma
0
Serie A, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Liverpool
2
Bologna FC 1909
0
Liga Mistrzów, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Bologna FC 1909
1
Atalanta
1
Serie A, 6. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Monza
1
Bologna FC 1909
2
Serie A, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Bologna FC 1909
0
Szachtar Donieck
0
Liga Mistrzów, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Como
2
Bologna FC 1909
2
Serie A, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
Napoli
3
Bologna FC 1909
0
Serie A, 2. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Bologna FC 1909
1
Udinese
1
Serie A, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Lazio
1
Sassuolo
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Sassuolo
0
Cagliari
2
Serie A
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Genoa FC
2
Sassuolo
1
Serie A
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Sassuolo
1
Inter Mediolan
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Sassuolo
0
Lecce
3
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Sassuolo
3
AC Milan
3
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Salernitana
2
Sassuolo
2
Serie A
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Mar
Koniec
|
AS Roma
1
Sassuolo
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Hellas Verona
1
Sassuolo
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Sassuolo
1
Napoli
6
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lut
Koniec
|
Bologna FC 1909
4
Sassuolo
2
Serie A
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Monza
1
Sassuolo
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sty
Koniec
|
Atalanta
3
Sassuolo
1
Puchar Włoch
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Gru
Koniec
|
AC Milan
1
Sassuolo
0
Serie A
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Sassuolo
2
Salernitana
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Torino
2
Sassuolo
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
02 Lis
Karne
|
Sassuolo
(5)
0
Spezia
(4)
0
Puchar Włoch
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Sassuolo
1
Bologna FC 1909
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Sassuolo
0
Lazio
2
Serie A
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Sassuolo
0
Monza
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Sassuolo
2
Serie A
|
81'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Sassuolo
4
Juventus
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Sassuolo
3
Hellas Verona
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Napoli
2
Sassuolo
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Sie
Dogryw.
|
Cosenza
2
Sassuolo
5
Puchar Włoch
|
120'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
18 Cze
Karne
|
Chorwacja
(4)
0
Hiszpania
(5)
0
Liga Narodów UEFA
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Sassuolo
1
Fiorentina
3
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Maj
Koniec
|
Sampdoria
2
Sassuolo
2
Serie A
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Sassuolo
1
Monza
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Sassuolo
1
Bologna FC 1909
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Lazio
2
Sassuolo
0
Serie A
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Salernitana
3
Sassuolo
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Sassuolo
1
Juventus
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Hellas Verona
2
Sassuolo
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Sassuolo
1
Torino
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Mar
Koniec
|
Sassuolo
1
Spezia
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Sassuolo
3
Cremonese
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Lecce
0
Sassuolo
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Sassuolo
1
Atalanta
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Monza
1
Sassuolo
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Fiorentina
2
Sassuolo
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lis
Koniec
|
Chorwacja
1
Arabia Saudyjska
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Sassuolo
1
AS Roma
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Sassuolo
2
Hellas Verona
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Sassuolo
1
Inter Mediolan
2
Serie A
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Sassuolo
5
Salernitana
0
Serie A
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Cremonese
0
Sassuolo
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Spezia
2
Sassuolo
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Sassuolo
1
Lecce
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Juventus
3
Sassuolo
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Cze
Koniec
|
Francja
0
Chorwacja
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Chorwacja
0
Austria
3
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Maj
Koniec
|
Spezia
1
Atalanta
3
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Bologna FC 1909
2
Spezia
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Sty
Koniec
|
AC Milan
1
Spezia
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Spezia
1
Empoli
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Spezia
0
Lecce
2
Puchar Włoch
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Spezia
2
Sassuolo
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Spezia
0
Bologna FC 1909
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Fiorentina
3
Spezia
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Venezia
1
Spezia
2
Serie A
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Sampdoria
2
Spezia
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Spezia
1
Napoli
4
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Genoa FC
2
Spezia
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Bologna FC 1909
4
Spezia
1
Serie A
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Lazio
2
Spezia
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Chorwacja U-21
1
Anglia U-21
2
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
Spezia
2
Cagliari
1
Serie A
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Spezia
1
Benevento
1
Serie A
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Spezia
2
Parma
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Spezia
0
Udinese
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Napoli
4
Spezia
2
Puchar Włoch
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
AS Roma
4
Spezia
3
Serie A
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Sty
Dogryw.
|
AS Roma
2
Spezia
4
Puchar Włoch
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Spezia
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
Spezia
2
Bologna FC 1909
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Spezia
1
Lazio
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Dogryw.
|
Bologna FC 1909
2
Spezia
4
Puchar Włoch
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Chorwacja U-21
10
San Marino U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Spezia
1
Sassuolo
4
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Czechy U-21
0
Chorwacja U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Chorwacja U-21
5
Grecja U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Spezia
0
Frosinone
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Frosinone
0
Spezia
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Spezia
0
Virtus Entella
0
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Cremonese
0
Spezia
0
Serie B
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Spezia
0
Venezia
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lip
Koniec
|
Livorno
0
Spezia
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lip
Koniec
|
Frosinone
2
Spezia
1
Serie B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Cze
Koniec
|
![]()
Chievo
1
Spezia
3
Serie B
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Cze
Koniec
|
Spezia
1
Empoli
0
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Juve Stabia
3
Spezia
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Spezia
2
Pescara
0
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Lut
Koniec
|
Benevento
3
Spezia
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Spezia
1
![]()
Pordenone Calcio SSD
0
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Sty
Koniec
|
FC Crotone
1
Spezia
2
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Virtus Entella
0
Spezia
0
Serie B
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Venezia
0
Spezia
0
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Spezia
2
Livorno
0
Serie B
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Cosenza
1
Spezia
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Spezia
2
Frosinone
0
Serie B
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 |
W ostatnich 5 meczach Martin Erlic 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.53, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.95.
W ostatnich 10 meczach Martin Erlic 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.28, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.73.
W jakiej formie jest Martin Erlic?
Martin Erlic jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.95 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (7.04). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Martin Erlic – zarobki
Martin Erlic gra w FC Midtjylland na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,1 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Martin Erlic w FC Midtjylland (2025/26)
| Rocznie | 1,1 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 95 tys. € |
| Tygodniowo | 22 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Martin Erlic w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,1 mln € |
| 2024/25 |
|
930 tys. € |
| 2023/24 |
|
280 tys. € |
| 2022/23 |
|
280 tys. € |
| 2021/22 |
|
280 tys. € |
| 2020/21 |
|
280 tys. € |
| 2019/20 |
|
90 tys. € |
| 2016/17 |
|
37 tys. € |
| 2015/16 |
|
37 tys. € |
| 2014/15 |
|
37 tys. € |
Ile zarabia Martin Erlic?
Na podstawie kontraktu z FC Midtjylland, Martin Erlic otrzymuje 1,1 miliona euro rocznej pensji, co daje około 95 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Erlić w listopadzie 2026 to 21,9 tysiąca euro, a dziennie około 3,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Martin Erlic – kontuzje
W trakcie kariery Martin Erlic zanotował 13 kontuzji, przez które opuścił łącznie 69 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Martin Erlic
-
Uraz stopy
pauzuje od 46 dni
17.09.26FC Midtjylland opuszczone: 8 meczów
-
Stłuczenie
09.09.26 – 27.10.26 (82 dni)
Chorwacja opuszczone: 3 mecze
-
Rana
27.08.26 – 02.09.26 (5 dni)
FC Midtjylland opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
09.05.25 – 30.05.25 (22 dni)
Bologna FC 1909 opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
23.01.25 – 25.01.25 (3 dni)
Bologna FC 1909 opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
16.10.24 – 10.11.24 (26 dni)
Bologna FC 1909 opuszczone: 6 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
24.08.24 – 11.09.24 (19 dni)
Bologna FC 1909 opuszczone: 3 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
09.02.24 – 24.02.24 (16 dni)
Sassuolo opuszczone: 2 mecze
-
Stłuczenie
11.09.22 – 23.09.22 (13 dni)
Sassuolo opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
29.08.21 – 31.10.21 (64 dni)
Spezia opuszczone: 7 meczów
- Uraz kostki 11.04.21 – 18.04.21 (8 dni)
-
Koronawirus
21.10.20 – 08.11.20 (19 dni)
Spezia opuszczone: 4 mecze
-
Uraz mięśnia
22.01.17 – 26.04.17 (95 dni)
Sassuolo opuszczone: 29 meczów
Czy Martin Erlic ma kontuzję?
Obecnie Martin Erlic ma uraz — uraz stopy — i pauzuje w Midtjyllandzie.
Najpoważniejszy uraz w karierze Martin Erlic to uraz mięśnia z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 95 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Martin Erlic – trofea
W trakcie kariery Martin Erlic zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Martin Erlic
Jakie trofea zdobył Martin Erlic?
Martin Erlic zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Midtjyllandzie — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Danii — 1 raz.
Martin Erlic – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Martin Erlic wynosi obecnie 4 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Martin Erlic na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Martin Erlic
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | 28 |
|
4 mln € |
| 14.12.2025 | 27 |
|
4 mln € |
| 16.06.2025 | 27 |
|
4 mln € |
| 17.12.2024 | 26 |
|
5 mln € |
| 17.10.2024 | 26 |
|
5 mln € |
| 04.06.2024 | 26 |
|
3 mln € |
| 11.03.2024 | 26 |
|
4 mln € |
| 19.12.2023 | 25 |
|
5 mln € |
| 14.06.2023 | 25 |
|
5 mln € |
| 10.11.2022 | 24 |
|
5,5 mln € |
| 06.06.2022 | 24 |
|
5,5 mln € |
| 27.12.2021 | 23 |
|
4 mln € |
| 13.10.2021 | 23 |
|
4 mln € |
| 02.06.2021 | 23 |
|
3 mln € |
| 28.12.2020 | 22 |
|
2 mln € |
| 20.08.2020 | 22 |
|
2,2 mln € |
| 29.12.2019 | 21 |
|
200 tys. € |
| 04.06.2019 | 21 |
|
150 tys. € |
| 16.01.2019 | 20 |
|
200 tys. € |
| 19.06.2018 | 20 |
|
200 tys. € |
| 18.12.2017 | 19 |
|
175 tys. € |
| 25.06.2017 | 19 | 100 tys. € | |
| 06.06.2016 | 18 | 100 tys. € | |
| 24.11.2015 | 17 | 100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Martin Erlic?
Wycena Martin Erlic wynosi obecnie 4 mln €. W szczycie kariery Martin Erlic wyceniano na 5,5 mln €, a najniżej na 100 tys. €.