Forma w lidze
Detroit City w tabeli
2. miejsce / 50 punktów Play-off (1/8 finału)
Strata do lidera: 5 punktów
Przewaga nad 9. miejscem: 16 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 zwycięstwa z rzędu
5 meczów bez porażki
3 mecze ze strzeloną bramką
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
34 pkt
17:5 bramki
1,13 gola/mecz
16 pkt
17:15 bramki
1,31 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Detroit City
Wartość drużyny: 950 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 12 bramek | RPA | 30 | napastnik | 24 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | USA | 24 | pomocnik | 27 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,97 średnia ocena | USA | 24 | pomocnik | 27 | 250 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 2385 minut | USA | 30 | obrońca | 27 | 200 tys. € |
Przewidywany skład Detroit City 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tampa Bay Rowdies
|
28 | 16 | 7 | 5 | 49:26 | 55 |
2
|
Detroit City
|
28 | 14 | 8 | 6 | 34:20 | 50 |
3
|
Charleston Battery
|
28 | 14 | 5 | 9 | 53:34 | 47 |
4
|
Rhode Island
|
28 | 12 | 5 | 11 | 40:30 | 41 |
5
|
Pittsburgh Riverhounds
|
28 | 12 | 5 | 11 | 30:28 | 41 |
Wyniki Detroit City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Detroit City
1
Rhode Island
0
USL Championship (USA), kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Detroit City
1
Birmingham Legion
0
USL Championship (USA), kolejka
|
|
|
01 Paź Koniec
|
Brooklyn
1
Detroit City
3
USL Championship (USA), kolejka
|
Terminarz Detroit City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 01:30
|
Tampa Bay Rowdies
Detroit City
USL Championship (USA), kolejka
|
|
|
25 Paź 01:00
|
Louisville City
Detroit City
USL Championship (USA), kolejka
|
Ostatnie transfery Detroit City
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lis 2026 |
![]() |
Palestyna |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 20 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Mar 2026 |
|
Brazylia | – | za darmo | |
| 22 Lut 2026 |
![]() |
Kamerun |
|
za darmo |
Detroit City to klub piłkarski z USA występujący w USL Championship (USA). Swoim domowym obiektem jest Keyworth Stadium, który może pomieścić 9 000 widzów. Zespół prowadzi Danny Dichio. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 950 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Detroit City w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Detroit City trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Detroit City w tabeli USL Championship?
Detroit City zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli USL Championship z dorobkiem 50 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego Tampa Bay Rowdies wynosi 5 punktów, a przewaga nad 3. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 34:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Jak wygląda skład Detroit City?
W wyjściowym ustawieniu Detroit City między słupkami staje C. Herrera, a linię obrony najczęściej tworzą H. Yamazaki, M. Bryant, D. Amoo-Mensah, C. Montgomery oraz A. Stanley. W środku pola grają R. Williams, M. Rodriguez, K. Hernandez-Foster oraz A. Diouf, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Williams. Trener Danny Dichio ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w USL Championship (USA) i pucharach.
Kiedy Detroit City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Detroit City to spotkanie z Tampa Bay Rowdies, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 01:30 na obiekcie Al Lang Stadium w ramach USL Championship (kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Detroit City?
Ostatni mecz Detroit City to wygrana z Rhode Island 1:0 w USL Championship, 11 października 2026. Bramkę zdobył Smith. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Detroit City w tym sezonie?
Bilans Detroit City w tym sezonie to 28 meczów i wynik 14-8-6 przy 34 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 14 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Detroit City w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Detroit City w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Detroit City
Detroit City terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 01:30
|
USL Championship (USA), kolejka
|
Al Lang Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
25 Paź 01:00
|
USL Championship (USA), kolejka
|
Lynn Family Stadium Wyjazd | Trudny |
Kiedy Detroit City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Detroit City to spotkanie z Tampa Bay Rowdies, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 01:30 na obiekcie Al Lang Stadium w ramach USL Championship (kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Wyniki Detroit City w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Detroit City w sezonie 2026.
Forma i bramki Detroit City w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Detroit City wyniki
Detroit City ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 24 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 18 z 27 meczów, ze średnią 1,83 punktu. W pozostałych ustawieniach Detroit City zdobywa 1,56 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Detroit City?
Ostatni mecz Detroit City to wygrana z Rhode Island 1:0 w USL Championship, 11 października 2026. Bramkę zdobył Smith. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Detroit City – tabela USL Championship (USA)
Jakie miejsce w tabeli USL Championship (USA) zajmuje Detroit City w sezonie 2026.
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tampa Bay Rowdies
|
28 | 16 | 7 | 5 | 49:26 | 23 | 55 | |
2
|
Detroit City
|
28 | 14 | 8 | 6 | 34:20 | 14 | 50 | |
3
|
Charleston Battery
|
28 | 14 | 5 | 9 | 53:34 | 19 | 47 | |
4
|
Rhode Island
|
28 | 12 | 5 | 11 | 40:30 | 10 | 41 | |
5
|
Pittsburgh Riverhounds
|
28 | 12 | 5 | 11 | 30:28 | 2 | 41 | |
6
|
Louisville City
|
27 | 11 | 7 | 9 | 45:42 | 3 | 40 | |
7
|
Hartford Athletic
|
28 | 9 | 13 | 6 | 31:29 | 2 | 40 | |
8
|
Miami FC
|
29 | 9 | 9 | 11 | 38:47 | -9 | 36 | |
9
|
Indy Eleven
|
28 | 9 | 7 | 12 | 34:36 | -2 | 34 | |
10
|
Loudoun United
|
28 | 5 | 12 | 11 | 34:45 | -11 | 27 | |
11
|
Birmingham Legion
|
27 | 5 | 11 | 11 | 37:43 | -6 | 26 | |
12
|
Brooklyn
|
27 | 4 | 6 | 17 | 27:55 | -28 | 18 | |
13
|
Sporting JAX
|
28 | 3 | 5 | 20 | 32:74 | -42 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tampa Bay Rowdies
|
28 | 16 | 7 | 5 | 49:26 | 23 | 55 | |
2
|
Detroit City
|
28 | 14 | 8 | 6 | 34:20 | 14 | 50 | |
3
|
Charleston Battery
|
28 | 14 | 5 | 9 | 53:34 | 19 | 47 | |
4
|
Rhode Island
|
28 | 12 | 5 | 11 | 40:30 | 10 | 41 | |
5
|
Pittsburgh Riverhounds
|
28 | 12 | 5 | 11 | 30:28 | 2 | 41 | |
6
|
Louisville City
|
27 | 11 | 7 | 9 | 45:42 | 3 | 40 | |
7
|
Hartford Athletic
|
28 | 9 | 13 | 6 | 31:29 | 2 | 40 | |
8
|
Miami FC
|
29 | 9 | 9 | 11 | 38:47 | -9 | 36 | |
9
|
Indy Eleven
|
28 | 9 | 7 | 12 | 34:36 | -2 | 34 | |
10
|
Loudoun United
|
28 | 5 | 12 | 11 | 34:45 | -11 | 27 | |
11
|
Birmingham Legion
|
27 | 5 | 11 | 11 | 37:43 | -6 | 26 | |
12
|
Brooklyn
|
27 | 4 | 6 | 17 | 27:55 | -28 | 18 | |
13
|
Sporting JAX
|
28 | 3 | 5 | 20 | 32:74 | -42 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Detroit City
|
15 | 10 | 4 | 1 | 17:5 | 12 | 34 | |
| 2 |
Charleston Battery
|
14 | 10 | 2 | 2 | 36:11 | 25 | 32 | |
| 3 |
Indy Eleven
|
15 | 8 | 3 | 4 | 24:16 | 8 | 27 | |
| 4 |
Tampa Bay Rowdies
|
13 | 8 | 2 | 3 | 29:16 | 13 | 26 | |
| 5 |
Rhode Island
|
14 | 7 | 5 | 2 | 22:11 | 11 | 26 | |
| 6 |
Pittsburgh Riverhounds
|
14 | 8 | 2 | 4 | 17:11 | 6 | 26 | |
| 7 |
Hartford Athletic
|
13 | 5 | 7 | 1 | 19:16 | 3 | 22 | |
| 8 |
Louisville City
|
13 | 6 | 3 | 4 | 18:16 | 2 | 21 | |
| 9 |
Miami FC
|
14 | 5 | 4 | 5 | 24:25 | -1 | 19 | |
| 10 |
Birmingham Legion
|
14 | 3 | 7 | 4 | 20:18 | 2 | 16 | |
| 11 |
Loudoun United
|
14 | 1 | 9 | 4 | 20:24 | -4 | 12 | |
| 12 |
Brooklyn
|
14 | 3 | 3 | 8 | 15:19 | -4 | 12 | |
| 13 |
Sporting JAX
|
14 | 2 | 3 | 9 | 20:39 | -19 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tampa Bay Rowdies
|
15 | 8 | 5 | 2 | 20:10 | 10 | 29 | |
| 2 |
Louisville City
|
14 | 5 | 4 | 5 | 27:26 | 1 | 19 | |
| 3 |
Hartford Athletic
|
15 | 4 | 6 | 5 | 12:13 | -1 | 18 | |
| 4 |
Miami FC
|
15 | 4 | 5 | 6 | 14:22 | -8 | 17 | |
| 5 |
Detroit City
|
13 | 4 | 4 | 5 | 17:15 | 2 | 16 | |
| 6 |
Charleston Battery
|
14 | 4 | 3 | 7 | 17:23 | -6 | 15 | |
| 7 |
Rhode Island
|
14 | 5 | 0 | 9 | 18:19 | -1 | 15 | |
| 8 |
Pittsburgh Riverhounds
|
14 | 4 | 3 | 7 | 13:17 | -4 | 15 | |
| 9 |
Loudoun United
|
14 | 4 | 3 | 7 | 14:21 | -7 | 15 | |
| 10 |
Birmingham Legion
|
13 | 2 | 4 | 7 | 17:25 | -8 | 10 | |
| 11 |
Indy Eleven
|
13 | 1 | 4 | 8 | 10:20 | -10 | 7 | |
| 12 |
Brooklyn
|
13 | 1 | 3 | 9 | 12:36 | -24 | 6 | |
| 13 |
Sporting JAX
|
14 | 1 | 2 | 11 | 12:35 | -23 | 5 |
Które miejsce zajmuje Detroit City w tabeli USL Championship?
Detroit City zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli USL Championship z dorobkiem 50 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego Tampa Bay Rowdies wynosi 5 punktów, a przewaga nad 3. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 34:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Statystyki Detroit City w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Detroit City na tle ligi w sezonie 2026.
Detroit City na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,2
- Strzały celne / mecz 3,9
- Asysty / mecz 0,74
- Udane dryblingi / mecz 5,7
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,71
- Czyste konta 50%
- Odbiory / mecz 10,9
- Przechwyty / mecz 8,2
- Wybicia / mecz 21,8
- Zablokowane strzały / mecz 3,3
Strzelcy Detroit City
-
Darren Smith 12
-
Kobe Hernandez-Foster 3
-
Maxi Rodriguez 3

-
Alassane Diouf 2
-
Callum Montgomery 1
-
Diop Abdoulaye 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Detroit City i rywali według minuty w ostatnich 28 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Detroit City to 76–90+ minuta, w której padło 11 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 10 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Tampa Bay Rowdies - Detroit City Po przerwie pada 70% bramek Detroit City.Przebieg meczu Detroit City i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 15 | 13-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 8 | 1-1-6 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 5-1-0 |
| Remis do przerwy | 16 | 9-6-1 |
| Przegrywał do przerwy | 6 | 0-1-5 |
Gdy Detroit City otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 13 razy na 15 takich meczów.
Jak padają bramki dla Detroit City
92% bramek Detroit City pada z gry. Z karnych odpowiadają za 3% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Detroit City zdobywa w sezonie średnio 1,79 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,90.
Aktualne serie Detroit City
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Detroit City, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Detroit City wygra mecz Tampa Bay Rowdies - Detroit City Detroit City nie przegrywa od 5 meczów.Bramki w meczach Detroit City
- Powyżej 0,5 82%
- Powyżej 1,5 50%
- Powyżej 2,5 36%
- Powyżej 3,5 11%
- Powyżej 4,5 4%
- Powyżej 5,5 4%
W 36% meczów Detroit City padają co najmniej trzy bramki, a w 39% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Tampa Bay Rowdies - Detroit City Powyżej 2,5 bramki padło w 36% meczów Detroit City.Detroit City – faule i karne
- Faule / mecz 12,4
- Faule rywali / mecz 16,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Detroit City fauluje średnio 12,4 razy na mecz, a wymusza 16,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Detroit City, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Detroit City zdobywa 2,27 punktu na mecz wobec 1,23 na wyjeździe.
Detroit City wygra mecz Tampa Bay Rowdies - Detroit City Detroit City zdobywa u siebie 76% możliwych punktów, na wyjeździe 41%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 28 meczach Detroit City ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 68% goli Detroit City, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 12 z 28 meczów.
Detroit City wygra drugą połowę meczu Tampa Bay Rowdies - Detroit City Drugą połowę Detroit City wygrywał w 12 z 28 meczów.Detroit City – strzały
- Celne / mecz 3,9
- Niecelne / mecz 5,4
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,6
Detroit City oddaje 9,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Tampa Bay Rowdies - Detroit City Detroit City oddaje 9,2 strzałów na mecz.Detroit City – posiadanie piłki
- U siebie 51,3%
- Na wyjeździe 53,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 28
- Mecze z posiadaniem > 55% 10 z 28
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 10 z 28 meczów. Średnio Detroit City utrzymuje przy piłce 52,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Detroit City wygra mecz Tampa Bay Rowdies - Detroit City Detroit City utrzymuje średnio 52,3% posiadania piłki.Detroit City – podania
- Kluczowe / mecz 8,7
- Dośrodkowania / mecz 18,3
- Celność dośrodkowań 29%
- Podania długie / mecz 56
- Celność długich podań 40%
Detroit City wymienia średnio 382 podań na mecz przy celności 80%, z czego 8,7 to podania kluczowe.
Detroit City – czyste konta
- U siebie 10 z 15
- Na wyjeździe 4 z 13
- Stracone / mecz 0,71
- Bez straty do przerwy 68%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 21%
Czyste konto Detroit City to 50% meczów sezonu (14 z 28), z czego 10 w 15 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Tampa Bay Rowdies - Detroit City Czyste konto Detroit City zachowuje w 50% meczów.Detroit City – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 71%
- Pow. 8,5 w meczu 46%
- Pow. 10,5 w meczu 32%
- Rożne u siebie / mecz 5,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,2
Detroit City wykonuje średnio 5,3 rzutów rożnych na mecz wobec 3,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 46% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Tampa Bay Rowdies - Detroit City Powyżej 8,5 rożnego padło w 46% meczów Detroit City.Detroit City – kartki
- Żółte kartki 55
- Pow. 3,5 kartki w meczu 68%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,8
- Mecze bez kartki 11%
Detroit City ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Detroit City – 2,8. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Detroit City według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 5 | 3-1-1 | 2,00 | 0,60 | 0,40 |
| Środka tabeli (5–9) | 10 | 4-3-3 | 1,50 | 1,30 | 1,10 |
| Dołu tabeli (10–13) | 8 | 6-2-0 | 2,50 | 2,00 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Detroit City zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–13), najmniej z drużynami z środka tabeli (5–9).
Detroit City na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,00 1,93 | 2,23 1,33 | 1,23 0,67 |
|
2.
|
2,27 1,23 | 1,13 1,31 | 0,33 1,15 |
|
3.
|
2,29 1,07 | 2,57 1,21 | 0,79 1,64 |
|
4.
|
1,86 1,07 | 1,57 1,29 | 0,79 1,36 |
|
5.
|
1,86 1,07 | 1,21 0,93 | 0,79 1,21 |
Ciekawe rekordy w meczach Detroit City
Skrajne wyniki i osiągnięcia Detroit City w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Sporting JAX - Detroit City 2:6 USL Championship (USA), 14.06.2026
- Najwyższa porażka Charleston Battery - Detroit City 2:0 USL Championship (USA), 31.05.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Sporting JAX - Detroit City 2:6, USL Championship (USA), 14.06.2026
- Najdłużej bez straty gola 4 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Hope-Gund, Birmingham Legion - Detroit City 1:2, USL Championship (USA), 3.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 93. minuta Brooklyn - Detroit City 1:3, USL Championship (USA), 1.10.2026
Jakie statystyki ma Detroit City w tym sezonie?
Bilans Detroit City w tym sezonie to 28 meczów i wynik 14-8-6 przy 34 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 14 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Detroit City – zawodnicy
Jak wygląda kadra Detroit City w sezonie 2026.
Przewidywany skład Detroit City 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Kadra Detroit City
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
![]() |
28 | Kamerun | 150 tys. € | – | 8 | 29% | 0 | 2 | 297' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
26 | Anglia | 100 tys. € | – | 9 | 32% | 1 | 1 | 424' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
27 | Anglia | 150 tys. € | 62 tys. € | 17 | 61% | 1 | 1 | 563' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
34 | Nigeria | 100 tys. € | – | 13 | 46% | 1 | 0 | 321' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
28 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 10 |
|
26 | Ekwador | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
35 | Urugwaj | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
32 | USA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 92 |
|
34 | Kuba | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
24 | USA | 250 tys. € | 19 tys. € | 27 | 96% | 3 | 5 | 2 137' | 4 | 0 | |||||||
| 32 |
|
26 | Senegal | 200 tys. € | – | 24 | 86% | 2 | 2 | 1 810' | 7 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
31 | USA | 175 tys. € | – | 24 | 86% | 3 | 0 | 1 545' | 5 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
29 | USA | 125 tys. € | – | 9 | 32% | 1 | 0 | 245' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
35 | Anglia | 100 tys. € | – | 25 | 89% | 0 | 1 | 698' | 2 | 0 | |||||||
| 66 |
![]() |
18 | Palestyna | – | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
29 | Kanada | 175 tys. € | 76 tys. € | 27 | 96% | 1 | 0 | 2 169' | 4 | 0 | |||||||
| 17 |
|
30 | Brazylia | 150 tys. € | – | 8 | 29% | 1 | 1 | 350' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
30 | USA | 200 tys. € | – | 27 | 96% | 0 | 0 | 2 385' | 5 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
25 | Japonia | 150 tys. € | – | 26 | 93% | 0 | 2 | 2 255' | 5 | 0 | |||||||
| 3 |
|
26 | USA | 200 tys. € | 57 tys. € | 24 | 86% | 0 | 3 | 1 398' | 4 | 0 | |||||||
| 33 |
|
24 | USA | 125 tys. € | 72 tys. € | 26 | 93% | 1 | 0 | 1 452' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
27 | USA | 125 tys. € | 80 tys. € | 23 | 82% | 1 | 0 | 494' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
31 | USA | 150 tys. € | – | 9 | 32% | 0 | 0 | 183' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
31 | USA | 125 tys. € | – | 11 | 39% | 0 | 0 | 136' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
30 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
29 | USA | 125 tys. € | – | 26 | 93% | 0 | 0 | 2 183' | 0 | 1 | |||||||
| 91 |
![]() |
29 | USA | 100 tys. € | – | 26 | 93% | 0 | 0 | 244' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Detroit City
3 mln €
śr. 110 tys. € / zawodnika
Ile Detroit City wydaje na pensje
365 tys. € rocznie
śr. 14 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
12
najliczniej: USA (12 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Detroit City w sezonie 2026
Detroit City wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Detroit City
Jak wygląda skład Detroit City?
W wyjściowym ustawieniu Detroit City między słupkami staje C. Herrera, a linię obrony najczęściej tworzą H. Yamazaki, M. Bryant, D. Amoo-Mensah, C. Montgomery oraz A. Stanley. W środku pola grają R. Williams, M. Rodriguez, K. Hernandez-Foster oraz A. Diouf, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Williams. Trener Danny Dichio ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w USL Championship (USA) i pucharach.
Detroit City – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Detroit City w sezonie 2026.
Detroit City transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lis 2026 |
![]() |
Palestyna | 18 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 20 Sie 2026 |
|
Anglia | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Mar 2026 |
|
Brazylia | 30 | – | za darmo | |
| 22 Lut 2026 |
![]() |
Kamerun | 28 |
|
za darmo | |
| 19 Lut 2026 |
|
Nigeria | 34 | – | za darmo | |
| 03 Lut 2026 |
![]() |
Palestyna | 18 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 02 Lut 2026 |
|
Kanada | 29 |
|
nieujawniona | |
| 29 Sty 2026 |
|
Kanada | 29 |
|
za darmo | |
| 26 Sty 2026 |
![]() |
USA | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Sty 2026 |
|
USA | 24 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Detroit City w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Detroit City trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.