Forma w lidze
Sporting JAX w tabeli
13. miejsce / 14 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 41 punktów
Strata do 8. miejsca: 22 punkty
Serie w ostatnich meczach
5 porażek z rzędu
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
20:39 bramki
1,43 gola/mecz
5 pkt
12:35 bramki
0,86 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Sporting JAX
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 10 bramek | Irlandia | 32 | napastnik | 27 | 125 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | 25 | napastnik | 28 | – | |||
|
|
Najwyższa ocena 6,95 średnia ocena | Brazylia | 33 | pomocnik | 10 | 450 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2317 minut | 25 | napastnik | 28 | – |
Przewidywany skład Sporting JAX 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tampa Bay Rowdies
|
28 | 16 | 7 | 5 | 49:26 | 55 |
2
|
Detroit City
|
28 | 14 | 8 | 6 | 34:20 | 50 |
| ··· | |||||||
12
|
Brooklyn
|
27 | 4 | 6 | 17 | 27:55 | 18 |
13
|
Sporting JAX
|
28 | 3 | 5 | 20 | 32:74 | 14 |
Wyniki Sporting JAX
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź Koniec
|
Sporting JAX
0
Birmingham Legion
1
USL Championship (USA), kolejka
|
|
|
01 Paź Koniec
|
Miami FC
4
Sporting JAX
1
USL Championship (USA), kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Sporting JAX
1
Loudoun United
4
USL Championship (USA), kolejka
|
Terminarz Sporting JAX
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
22 Paź 01:30
|
Sporting JAX
Louisville City
USL Championship (USA), kolejka
|
|
|
25 Paź 01:30
|
Tampa Bay Rowdies
Sporting JAX
USL Championship (USA), kolejka
|
Ostatnie transfery Sporting JAX
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20 Sty 2026 |
|
Irlandia | – | za darmo |
Sporting JAX to klub piłkarski z USA występujący w USL Championship (USA).
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sporting JAX w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Sporting JAX trafił 1 zawodnik.
Które miejsce zajmuje Sporting JAX w tabeli USL Championship?
Sporting JAX zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli USL Championship z dorobkiem 14 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego Tampa Bay Rowdies wynosi 41 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 32:74, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 0 punktów.
Jak wygląda skład Sporting JAX?
W wyjściowym ustawieniu Sporting JAX między słupkami staje J. Mcguire, a linię obrony najczęściej tworzą E. Rito, V. Alvarado, R. Edwards oraz M. Godinho. W środku pola grają W. Kuzain, J. Rossiter, J. Mota, T. Roberts oraz A. Al-Qaq, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Sadlier.
Kiedy Sporting JAX gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sporting JAX to spotkanie z Louisville City, które odbędzie się 22 października 2026 o godzinie 01:30 w ramach USL Championship (kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sporting JAX?
Ostatni mecz Sporting JAX to porażka z Birmingham Legion 0:1 w USL Championship, 15 października 2026. Bramkę zdobył Paterson. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Sporting JAX w tym sezonie?
Bilans Sporting JAX w tym sezonie to 28 meczów i wynik 3-5-20 przy 32 zdobytych bramkach i 74 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 7,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Sporting JAX w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Sporting JAX w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Sporting JAX
Sporting JAX terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
22 Paź 01:30
|
USL Championship (USA), kolejka
|
U siebie | Trudny | |
|
25 Paź 01:30
|
USL Championship (USA), kolejka
|
Al Lang Stadium Wyjazd | Trudny |
Kiedy Sporting JAX gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sporting JAX to spotkanie z Louisville City, które odbędzie się 22 października 2026 o godzinie 01:30 w ramach USL Championship (kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Wyniki Sporting JAX w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Sporting JAX w sezonie 2026.
Forma i bramki Sporting JAX w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Sporting JAX wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
15 Paź Koniec
|
USL Championship (USA), kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 6/12 | 4/5 | |
|
01 Paź Koniec
|
USL Championship (USA), kolejka
|
4:1 | 4-2-3-1 | 4/6 | 5/6 | |
|
26 Wrz Koniec
|
USL Championship (USA), kolejka
|
1:4 | 4-2-3-1 | 7/11 | 1/3 | |
|
17 Wrz Koniec
|
USL Championship (USA), kolejka
|
2:0 | 3-4-1-2 | 5/8 | 4/4 | |
|
13 Wrz Koniec
|
USL Championship (USA), kolejka
|
0:3 | 4-3-3 | 5/13 | 1/5 | |
|
06 Wrz Koniec
|
USL Championship (USA), kolejka
|
3:2 | 4-1-4-1 | 2/11 | 2/2 | |
|
30 Sie Koniec
|
USL Championship (USA), kolejka
|
4:1 | 3-4-3 | 5/11 | 4/4 | |
|
23 Sie Koniec
|
USL Championship (USA), kolejka
|
2:3 | 4-2-3-1 | 5/10 | 1/2 | |
|
16 Sie Koniec
|
USL Championship (USA), kolejka
|
0:1 | 3-4-3 | 3/8 | 3/4 | |
|
02 Sie Koniec
|
USL Championship (USA), kolejka
|
5:0 | 3-4-3 | 0/4 | 4/5 |
Sporting JAX ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-3 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-3 – w 10 z 28 meczów, ze średnią 0,40 punktu. W pozostałych ustawieniach Sporting JAX zdobywa 0,56 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sporting JAX?
Ostatni mecz Sporting JAX to porażka z Birmingham Legion 0:1 w USL Championship, 15 października 2026. Bramkę zdobył Paterson. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Sporting JAX – tabela USL Championship (USA)
Jakie miejsce w tabeli USL Championship (USA) zajmuje Sporting JAX w sezonie 2026.
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tampa Bay Rowdies
|
28 | 16 | 7 | 5 | 49:26 | 23 | 55 | |
2
|
Detroit City
|
28 | 14 | 8 | 6 | 34:20 | 14 | 50 | |
3
|
Charleston Battery
|
28 | 14 | 5 | 9 | 53:34 | 19 | 47 | |
4
|
Rhode Island
|
28 | 12 | 5 | 11 | 40:30 | 10 | 41 | |
5
|
Pittsburgh Riverhounds
|
28 | 12 | 5 | 11 | 30:28 | 2 | 41 | |
6
|
Louisville City
|
27 | 11 | 7 | 9 | 45:42 | 3 | 40 | |
7
|
Hartford Athletic
|
28 | 9 | 13 | 6 | 31:29 | 2 | 40 | |
8
|
Miami FC
|
29 | 9 | 9 | 11 | 38:47 | -9 | 36 | |
9
|
Indy Eleven
|
28 | 9 | 7 | 12 | 34:36 | -2 | 34 | |
10
|
Loudoun United
|
28 | 5 | 12 | 11 | 34:45 | -11 | 27 | |
11
|
Birmingham Legion
|
27 | 5 | 11 | 11 | 37:43 | -6 | 26 | |
12
|
Brooklyn
|
27 | 4 | 6 | 17 | 27:55 | -28 | 18 | |
13
|
Sporting JAX
|
28 | 3 | 5 | 20 | 32:74 | -42 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tampa Bay Rowdies
|
28 | 16 | 7 | 5 | 49:26 | 23 | 55 | |
2
|
Detroit City
|
28 | 14 | 8 | 6 | 34:20 | 14 | 50 | |
3
|
Charleston Battery
|
28 | 14 | 5 | 9 | 53:34 | 19 | 47 | |
4
|
Rhode Island
|
28 | 12 | 5 | 11 | 40:30 | 10 | 41 | |
5
|
Pittsburgh Riverhounds
|
28 | 12 | 5 | 11 | 30:28 | 2 | 41 | |
6
|
Louisville City
|
27 | 11 | 7 | 9 | 45:42 | 3 | 40 | |
7
|
Hartford Athletic
|
28 | 9 | 13 | 6 | 31:29 | 2 | 40 | |
8
|
Miami FC
|
29 | 9 | 9 | 11 | 38:47 | -9 | 36 | |
9
|
Indy Eleven
|
28 | 9 | 7 | 12 | 34:36 | -2 | 34 | |
10
|
Loudoun United
|
28 | 5 | 12 | 11 | 34:45 | -11 | 27 | |
11
|
Birmingham Legion
|
27 | 5 | 11 | 11 | 37:43 | -6 | 26 | |
12
|
Brooklyn
|
27 | 4 | 6 | 17 | 27:55 | -28 | 18 | |
13
|
Sporting JAX
|
28 | 3 | 5 | 20 | 32:74 | -42 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Detroit City
|
15 | 10 | 4 | 1 | 17:5 | 12 | 34 | |
| 2 |
Charleston Battery
|
14 | 10 | 2 | 2 | 36:11 | 25 | 32 | |
| 3 |
Indy Eleven
|
15 | 8 | 3 | 4 | 24:16 | 8 | 27 | |
| 4 |
Tampa Bay Rowdies
|
13 | 8 | 2 | 3 | 29:16 | 13 | 26 | |
| 5 |
Rhode Island
|
14 | 7 | 5 | 2 | 22:11 | 11 | 26 | |
| 6 |
Pittsburgh Riverhounds
|
14 | 8 | 2 | 4 | 17:11 | 6 | 26 | |
| 7 |
Hartford Athletic
|
13 | 5 | 7 | 1 | 19:16 | 3 | 22 | |
| 8 |
Louisville City
|
13 | 6 | 3 | 4 | 18:16 | 2 | 21 | |
| 9 |
Miami FC
|
14 | 5 | 4 | 5 | 24:25 | -1 | 19 | |
| 10 |
Birmingham Legion
|
14 | 3 | 7 | 4 | 20:18 | 2 | 16 | |
| 11 |
Loudoun United
|
14 | 1 | 9 | 4 | 20:24 | -4 | 12 | |
| 12 |
Brooklyn
|
14 | 3 | 3 | 8 | 15:19 | -4 | 12 | |
| 13 |
Sporting JAX
|
14 | 2 | 3 | 9 | 20:39 | -19 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tampa Bay Rowdies
|
15 | 8 | 5 | 2 | 20:10 | 10 | 29 | |
| 2 |
Louisville City
|
14 | 5 | 4 | 5 | 27:26 | 1 | 19 | |
| 3 |
Hartford Athletic
|
15 | 4 | 6 | 5 | 12:13 | -1 | 18 | |
| 4 |
Miami FC
|
15 | 4 | 5 | 6 | 14:22 | -8 | 17 | |
| 5 |
Detroit City
|
13 | 4 | 4 | 5 | 17:15 | 2 | 16 | |
| 6 |
Charleston Battery
|
14 | 4 | 3 | 7 | 17:23 | -6 | 15 | |
| 7 |
Rhode Island
|
14 | 5 | 0 | 9 | 18:19 | -1 | 15 | |
| 8 |
Pittsburgh Riverhounds
|
14 | 4 | 3 | 7 | 13:17 | -4 | 15 | |
| 9 |
Loudoun United
|
14 | 4 | 3 | 7 | 14:21 | -7 | 15 | |
| 10 |
Birmingham Legion
|
13 | 2 | 4 | 7 | 17:25 | -8 | 10 | |
| 11 |
Indy Eleven
|
13 | 1 | 4 | 8 | 10:20 | -10 | 7 | |
| 12 |
Brooklyn
|
13 | 1 | 3 | 9 | 12:36 | -24 | 6 | |
| 13 |
Sporting JAX
|
14 | 1 | 2 | 11 | 12:35 | -23 | 5 |
Które miejsce zajmuje Sporting JAX w tabeli USL Championship?
Sporting JAX zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli USL Championship z dorobkiem 14 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego Tampa Bay Rowdies wynosi 41 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 32:74, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 0 punktów.
Statystyki Sporting JAX w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Sporting JAX na tle ligi w sezonie 2026.
Sporting JAX na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,0
- Strzały celne / mecz 3,4
- Asysty / mecz 0,75
- Udane dryblingi / mecz 4,6
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,64
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 12,7
- Przechwyty / mecz 9,4
- Wybicia / mecz 23,5
- Zablokowane strzały / mecz 2,6
Strzelcy Sporting JAX
-
Kieran Sadlier 10
-
E. Jaaskelainen 7
-
Wan Kuzain 4
-
Ahmad Qaq Al 3

-
Danny Wilson 1
-
Jean Mota 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Sporting JAX i rywali według minuty w ostatnich 28 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Sporting JAX to 76–90+ minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 6 trafieniami.
Przebieg meczu Sporting JAX i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 1-3-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 21 | 2-2-17 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 1-3-2 |
| Remis do przerwy | 6 | 1-1-4 |
| Przegrywał do przerwy | 16 | 1-1-14 |
Gdy Sporting JAX otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Sporting JAX
88% bramek Sporting JAX pada z gry. Z karnych odpowiadają za 9% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Sporting JAX zdobywa w sezonie średnio 0,50 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,60.
Aktualne serie Sporting JAX
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Sporting JAX, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Sporting JAX
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 82%
- Powyżej 2,5 71%
- Powyżej 3,5 54%
- Powyżej 4,5 39%
- Powyżej 5,5 14%
W 71% meczów Sporting JAX padają co najmniej trzy bramki, a w 61% spotkań trafiają obie drużyny.
Sporting JAX – faule i karne
- Faule / mecz 13,2
- Faule rywali / mecz 11,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Sporting JAX fauluje średnio 13,2 razy na mecz, a wymusza 11,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Sporting JAX, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Sporting JAX zdobywa 0,64 punktu na mecz wobec 0,36 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 28 meczach Sporting JAX ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 53% goli Sporting JAX, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 28 meczów.
Sporting JAX – strzały
- Celne / mecz 3,4
- Niecelne / mecz 3,6
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,1
Sporting JAX oddaje 7,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,1 strzału.
Sporting JAX – posiadanie piłki
- U siebie 48,2%
- Na wyjeździe 40,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 28
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 28
- Najniższe w sezonie 31%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 28 meczów. Średnio Sporting JAX utrzymuje przy piłce 44,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 31%.
Sporting JAX – podania
- Kluczowe / mecz 7,0
- Dośrodkowania / mecz 15,0
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 63
- Celność długich podań 43%
Sporting JAX wymienia średnio 362 podań na mecz przy celności 79%, z czego 7,0 to podania kluczowe.
Sporting JAX – czyste konta
- U siebie 0 z 14
- Na wyjeździe 0 z 14
- Stracone / mecz 2,64
- Bez straty do przerwy 36%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 75%
Czyste konto Sporting JAX to 0% meczów sezonu (0 z 28), z czego 0 w 14 meczach u siebie.
Sporting JAX – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 32%
- Rożne u siebie / mecz 4,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,2
Sporting JAX wykonuje średnio 3,7 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Sporting JAX – kartki
- Żółte kartki 71
- Pow. 3,5 kartki w meczu 64%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 32%
- Kartki rywali / mecz 1,3
- Mecze bez kartki 0%
Sporting JAX ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Sporting JAX – 1,3. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Sporting JAX według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 7 | 0-1-6 | 0,14 | 0,71 | 3,00 |
| Środka tabeli (5–9) | 9 | 1-0-8 | 0,33 | 0,89 | 2,33 |
| Dołu tabeli (10–13) | 7 | 1-3-3 | 0,86 | 1,57 | 2,43 |
Najwięcej punktów na mecz Sporting JAX zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–13), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Sporting JAX na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,80 0,54 | 1,60 0,77 | 1,07 1,54 |
|
10.
|
0,86 1,07 | 1,43 1,00 | 1,71 1,50 |
|
11.
|
1,14 0,77 | 1,43 1,31 | 1,29 1,92 |
|
12.
|
0,86 0,46 | 1,07 0,92 | 1,36 2,77 |
|
13.
|
0,64 0,36 | 1,43 0,86 | 2,79 2,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Sporting JAX
Skrajne wyniki i osiągnięcia Sporting JAX w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Sporting JAX - Pittsburgh Riverhounds 2:1 USL Championship (USA), 16.07.2026
- Najwyższa porażka Sacramento Republic - Sporting JAX 5:0 USL Championship (USA), 2.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Sporting JAX - San Antonio 4:4, USL Championship (USA), 28.05.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta Sadlier, Sporting JAX - Miami FC 2:4, USL Championship (USA), 26.03.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+11 minuta Wilson, Birmingham Legion - Sporting JAX 2:3, USL Championship (USA), 23.08.2026
Jakie statystyki ma Sporting JAX w tym sezonie?
Bilans Sporting JAX w tym sezonie to 28 meczów i wynik 3-5-20 przy 32 zdobytych bramkach i 74 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 7,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Sporting JAX – zawodnicy
Jak wygląda kadra Sporting JAX w sezonie 2026.
Przewidywany skład Sporting JAX 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Wyróżniający się zawodnicy Sporting JAX w sezonie 2026
Jak wygląda skład Sporting JAX?
W wyjściowym ustawieniu Sporting JAX między słupkami staje J. Mcguire, a linię obrony najczęściej tworzą E. Rito, V. Alvarado, R. Edwards oraz M. Godinho. W środku pola grają W. Kuzain, J. Rossiter, J. Mota, T. Roberts oraz A. Al-Qaq, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Sadlier.
Sporting JAX – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Sporting JAX w sezonie 2026.
Sporting JAX transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 Sty 2026 |
|
Irlandia | 32 | – | za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sporting JAX w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Sporting JAX trafił 1 zawodnik.