Forma w lidze
Indy Eleven w tabeli
9. miejsce / 34 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 21 punktów
Strata do 8. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
27 pkt
24:16 bramki
1,60 gola/mecz
7 pkt
10:20 bramki
0,77 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Indy Eleven
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 10 bramek | Kuba | 26 | obrońca | 25 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | USA | 34 | pomocnik | 25 | 100 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 7,02 średnia ocena | Kuba | 26 | obrońca | 25 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2340 minut | USA | 32 | bramkarz | 27 | 175 tys. € |
Przewidywany skład Indy Eleven 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tampa Bay Rowdies
|
28 | 16 | 7 | 5 | 49:26 | 55 |
2
|
Detroit City
|
28 | 14 | 8 | 6 | 34:20 | 50 |
| ··· | |||||||
8
|
Miami FC
|
29 | 9 | 9 | 11 | 38:47 | 36 |
9
|
Indy Eleven
|
28 | 9 | 7 | 12 | 34:36 | 34 |
10
|
Loudoun United
|
28 | 5 | 12 | 11 | 34:45 | 27 |
Wyniki Indy Eleven
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Indy Eleven
1
Tampa Bay Rowdies
3
USL Championship (USA), kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Loudoun United
1
Indy Eleven
1
USL Championship (USA), kolejka
|
|
|
01 Paź Koniec
|
Rhode Island
1
Indy Eleven
0
USL Championship (USA), kolejka
|
Terminarz Indy Eleven
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 01:00
|
Louisville City
Indy Eleven
USL Championship (USA), kolejka
|
|
|
25 Paź 00:00
|
Charleston Battery
Indy Eleven
USL Championship (USA), kolejka
|
Ostatnie transfery Indy Eleven
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20 Sie 2026 |
|
USA |
|
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
USA |
|
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
|
Uganda |
|
za darmo |
Indy Eleven to klub piłkarski z USA występujący w USL Championship (USA). Swoim domowym obiektem jest Michael A. Carroll Stadium, który może pomieścić 12 531 widzów. Zespół prowadzi Sean Mcauley.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Indy Eleven w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Indy Eleven trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Indy Eleven w tabeli USL Championship?
Indy Eleven zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli USL Championship z dorobkiem 34 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego Tampa Bay Rowdies wynosi 21 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 34:36, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Jak wygląda skład Indy Eleven?
W wyjściowym ustawieniu Indy Eleven między słupkami staje E. Dick, a linię obrony najczęściej tworzą H. Barry, P. Craig, N. Kibunguchy oraz A. Mitrano. W środku pola grają J. Hafferty, C. Lindley, A. Quinn oraz J. Blake, a za skuteczność w ataku odpowiadają Bruno Rendon, L. Mesanvi. Trener Sean Mcauley ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w USL Championship (USA) i pucharach.
Kiedy Indy Eleven gra następny mecz?
Najbliższy mecz Indy Eleven to spotkanie z Louisville City, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 01:00 na obiekcie Lynn Family Stadium w ramach USL Championship (kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Indy Eleven?
Ostatni mecz Indy Eleven to porażka z Tampa Bay Rowdies 1:3 w USL Championship, 11 października 2026. Bramki zdobyli Kizza, Myers, Cruz oraz Micaletto. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Indy Eleven w tym sezonie?
Bilans Indy Eleven w tym sezonie to 28 meczów i wynik 9-7-12 przy 34 zdobytych bramkach i 36 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 42%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Indy Eleven w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Indy Eleven w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Indy Eleven
Indy Eleven terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 01:00
|
USL Championship (USA), kolejka
|
Lynn Family Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
25 Paź 00:00
|
USL Championship (USA), kolejka
|
Patriots Point Wyjazd | Trudny |
Kiedy Indy Eleven gra następny mecz?
Najbliższy mecz Indy Eleven to spotkanie z Louisville City, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 01:00 na obiekcie Lynn Family Stadium w ramach USL Championship (kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Wyniki Indy Eleven w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Indy Eleven w sezonie 2026.
Forma i bramki Indy Eleven w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Indy Eleven wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
USL Championship (USA), kolejka
|
1:3 | 4-4-2 | 5/15 | 3/5 | |
|
04 Paź Koniec
|
USL Championship (USA), kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 4/12 | 3/6 | |
|
01 Paź Koniec
|
USL Championship (USA), kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 6/11 | 2/5 | |
|
27 Wrz Koniec
|
USL Championship (USA), kolejka
|
0:2 | 4-4-2 | 4/5 | 2/6 | |
|
20 Wrz Koniec
|
USL Championship (USA), kolejka
|
0:1 | 4-4-2 | 7/12 | 1/3 | |
|
16 Wrz Koniec
|
USL Championship (USA), kolejka
|
4:0 | 4-4-2 | 3/10 | 1/2 | |
|
12 Wrz Koniec
|
USL Championship (USA), kolejka
|
2:2 | 4-4-2 | 4/5 | 1/5 | |
|
06 Wrz Koniec
|
USL Championship (USA), kolejka
|
2:2 | 4-4-2 | 9/12 | 0/2 | |
|
30 Sie Koniec
|
USL Championship (USA), kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 4/6 | 2/5 | |
|
23 Sie Koniec
|
USL Championship (USA), kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 2/13 | 0/1 |
Indy Eleven ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 12 z 27 meczów, ze średnią 1,25 punktu. W pozostałych ustawieniach Indy Eleven zdobywa 1,27 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Indy Eleven?
Ostatni mecz Indy Eleven to porażka z Tampa Bay Rowdies 1:3 w USL Championship, 11 października 2026. Bramki zdobyli Kizza, Myers, Cruz oraz Micaletto. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Indy Eleven – tabela USL Championship (USA)
Jakie miejsce w tabeli USL Championship (USA) zajmuje Indy Eleven w sezonie 2026.
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tampa Bay Rowdies
|
28 | 16 | 7 | 5 | 49:26 | 23 | 55 | |
2
|
Detroit City
|
28 | 14 | 8 | 6 | 34:20 | 14 | 50 | |
3
|
Charleston Battery
|
28 | 14 | 5 | 9 | 53:34 | 19 | 47 | |
4
|
Rhode Island
|
28 | 12 | 5 | 11 | 40:30 | 10 | 41 | |
5
|
Pittsburgh Riverhounds
|
28 | 12 | 5 | 11 | 30:28 | 2 | 41 | |
6
|
Louisville City
|
27 | 11 | 7 | 9 | 45:42 | 3 | 40 | |
7
|
Hartford Athletic
|
28 | 9 | 13 | 6 | 31:29 | 2 | 40 | |
8
|
Miami FC
|
29 | 9 | 9 | 11 | 38:47 | -9 | 36 | |
9
|
Indy Eleven
|
28 | 9 | 7 | 12 | 34:36 | -2 | 34 | |
10
|
Loudoun United
|
28 | 5 | 12 | 11 | 34:45 | -11 | 27 | |
11
|
Birmingham Legion
|
27 | 5 | 11 | 11 | 37:43 | -6 | 26 | |
12
|
Brooklyn
|
27 | 4 | 6 | 17 | 27:55 | -28 | 18 | |
13
|
Sporting JAX
|
28 | 3 | 5 | 20 | 32:74 | -42 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tampa Bay Rowdies
|
28 | 16 | 7 | 5 | 49:26 | 23 | 55 | |
2
|
Detroit City
|
28 | 14 | 8 | 6 | 34:20 | 14 | 50 | |
3
|
Charleston Battery
|
28 | 14 | 5 | 9 | 53:34 | 19 | 47 | |
4
|
Rhode Island
|
28 | 12 | 5 | 11 | 40:30 | 10 | 41 | |
5
|
Pittsburgh Riverhounds
|
28 | 12 | 5 | 11 | 30:28 | 2 | 41 | |
6
|
Louisville City
|
27 | 11 | 7 | 9 | 45:42 | 3 | 40 | |
7
|
Hartford Athletic
|
28 | 9 | 13 | 6 | 31:29 | 2 | 40 | |
8
|
Miami FC
|
29 | 9 | 9 | 11 | 38:47 | -9 | 36 | |
9
|
Indy Eleven
|
28 | 9 | 7 | 12 | 34:36 | -2 | 34 | |
10
|
Loudoun United
|
28 | 5 | 12 | 11 | 34:45 | -11 | 27 | |
11
|
Birmingham Legion
|
27 | 5 | 11 | 11 | 37:43 | -6 | 26 | |
12
|
Brooklyn
|
27 | 4 | 6 | 17 | 27:55 | -28 | 18 | |
13
|
Sporting JAX
|
28 | 3 | 5 | 20 | 32:74 | -42 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Detroit City
|
15 | 10 | 4 | 1 | 17:5 | 12 | 34 | |
| 2 |
Charleston Battery
|
14 | 10 | 2 | 2 | 36:11 | 25 | 32 | |
| 3 |
Indy Eleven
|
15 | 8 | 3 | 4 | 24:16 | 8 | 27 | |
| 4 |
Tampa Bay Rowdies
|
13 | 8 | 2 | 3 | 29:16 | 13 | 26 | |
| 5 |
Rhode Island
|
14 | 7 | 5 | 2 | 22:11 | 11 | 26 | |
| 6 |
Pittsburgh Riverhounds
|
14 | 8 | 2 | 4 | 17:11 | 6 | 26 | |
| 7 |
Hartford Athletic
|
13 | 5 | 7 | 1 | 19:16 | 3 | 22 | |
| 8 |
Louisville City
|
13 | 6 | 3 | 4 | 18:16 | 2 | 21 | |
| 9 |
Miami FC
|
14 | 5 | 4 | 5 | 24:25 | -1 | 19 | |
| 10 |
Birmingham Legion
|
14 | 3 | 7 | 4 | 20:18 | 2 | 16 | |
| 11 |
Loudoun United
|
14 | 1 | 9 | 4 | 20:24 | -4 | 12 | |
| 12 |
Brooklyn
|
14 | 3 | 3 | 8 | 15:19 | -4 | 12 | |
| 13 |
Sporting JAX
|
14 | 2 | 3 | 9 | 20:39 | -19 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tampa Bay Rowdies
|
15 | 8 | 5 | 2 | 20:10 | 10 | 29 | |
| 2 |
Louisville City
|
14 | 5 | 4 | 5 | 27:26 | 1 | 19 | |
| 3 |
Hartford Athletic
|
15 | 4 | 6 | 5 | 12:13 | -1 | 18 | |
| 4 |
Miami FC
|
15 | 4 | 5 | 6 | 14:22 | -8 | 17 | |
| 5 |
Detroit City
|
13 | 4 | 4 | 5 | 17:15 | 2 | 16 | |
| 6 |
Charleston Battery
|
14 | 4 | 3 | 7 | 17:23 | -6 | 15 | |
| 7 |
Rhode Island
|
14 | 5 | 0 | 9 | 18:19 | -1 | 15 | |
| 8 |
Pittsburgh Riverhounds
|
14 | 4 | 3 | 7 | 13:17 | -4 | 15 | |
| 9 |
Loudoun United
|
14 | 4 | 3 | 7 | 14:21 | -7 | 15 | |
| 10 |
Birmingham Legion
|
13 | 2 | 4 | 7 | 17:25 | -8 | 10 | |
| 11 |
Indy Eleven
|
13 | 1 | 4 | 8 | 10:20 | -10 | 7 | |
| 12 |
Brooklyn
|
13 | 1 | 3 | 9 | 12:36 | -24 | 6 | |
| 13 |
Sporting JAX
|
14 | 1 | 2 | 11 | 12:35 | -23 | 5 |
Które miejsce zajmuje Indy Eleven w tabeli USL Championship?
Indy Eleven zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli USL Championship z dorobkiem 34 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego Tampa Bay Rowdies wynosi 21 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 34:36, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Statystyki Indy Eleven w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Indy Eleven na tle ligi w sezonie 2026.
Indy Eleven na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,8
- Strzały celne / mecz 4,8
- Asysty / mecz 0,78
- Udane dryblingi / mecz 4,1
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,29
- Czyste konta 14%
- Odbiory / mecz 13,6
- Przechwyty / mecz 7,5
- Wybicia / mecz 23,8
- Zablokowane strzały / mecz 3,2
Strzelcy Indy Eleven
Rozkład bramek w czasie
Bramki Indy Eleven i rywali według minuty w ostatnich 28 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Indy Eleven to 46–60 minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 7 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Louisville City - Indy Eleven Po przerwie pada 62% bramek Indy Eleven.Przebieg meczu Indy Eleven i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 13 | 8-4-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 15 | 1-3-11 |
| Prowadził do przerwy | 9 | 5-3-1 |
| Remis do przerwy | 9 | 3-1-5 |
| Przegrywał do przerwy | 10 | 1-3-6 |
Gdy Indy Eleven otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 8 razy na 13 takich meczów.
Jak padają bramki dla Indy Eleven
91% bramek Indy Eleven pada z gry. Z karnych odpowiadają za 3% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Indy Eleven zdobywa w sezonie średnio 1,21 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,90.
Aktualne serie Indy Eleven
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Indy Eleven, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Indy Eleven wygra mecz Louisville City - Indy Eleven Indy Eleven przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Indy Eleven
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 71%
- Powyżej 2,5 46%
- Powyżej 3,5 32%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 46% meczów Indy Eleven padają co najmniej trzy bramki, a w 54% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Louisville City - Indy Eleven Powyżej 2,5 bramki padło w 46% meczów Indy Eleven.Indy Eleven – faule i karne
- Faule / mecz 12,7
- Faule rywali / mecz 12,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Indy Eleven fauluje średnio 12,7 razy na mecz, a wymusza 12,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Indy Eleven, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Indy Eleven zdobywa 1,80 punktu na mecz wobec 0,54 na wyjeździe.
Indy Eleven wygra mecz Louisville City - Indy Eleven Indy Eleven zdobywa u siebie 60% możliwych punktów, na wyjeździe 18%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 28 meczach Indy Eleven ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 62% goli Indy Eleven, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 10 z 28 meczów.
Indy Eleven wygra drugą połowę meczu Louisville City - Indy Eleven Drugą połowę Indy Eleven wygrywał w 10 z 28 meczów.Indy Eleven – strzały
- Celne / mecz 4,8
- Niecelne / mecz 5,0
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,8
Indy Eleven oddaje 9,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Louisville City - Indy Eleven Indy Eleven oddaje 9,8 strzałów na mecz.Indy Eleven – posiadanie piłki
- U siebie 45,5%
- Na wyjeździe 37,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 27
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 27
- Najniższe w sezonie 26%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 27 meczów. Średnio Indy Eleven utrzymuje przy piłce 41,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 26%.
Indy Eleven wygra mecz Louisville City - Indy Eleven Indy Eleven utrzymuje średnio 41,9% posiadania piłki.Indy Eleven – podania
- Kluczowe / mecz 9,6
- Dośrodkowania / mecz 21,4
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 64
- Celność długich podań 40%
Indy Eleven wymienia średnio 308 podań na mecz przy celności 73%, z czego 9,6 to podania kluczowe.
Indy Eleven – czyste konta
- U siebie 3 z 15
- Na wyjeździe 1 z 13
- Stracone / mecz 1,29
- Bez straty do przerwy 61%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 36%
Czyste konto Indy Eleven to 14% meczów sezonu (4 z 28), z czego 3 w 15 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Louisville City - Indy Eleven Czyste konto Indy Eleven zachowuje w 14% meczów.Indy Eleven – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 89%
- Pow. 8,5 w meczu 70%
- Pow. 10,5 w meczu 56%
- Rożne u siebie / mecz 5,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,5
Indy Eleven wykonuje średnio 4,9 rzutów rożnych na mecz wobec 5,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 70% spotkań.
Indy Eleven – kartki
- Żółte kartki 46
- Pow. 3,5 kartki w meczu 59%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 41%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 19%
Indy Eleven ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Indy Eleven – 2,1. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Indy Eleven według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 7 | 3-0-4 | 1,29 | 0,86 | 1,14 |
| Środka tabeli (5–9) | 7 | 1-3-3 | 0,86 | 0,86 | 1,43 |
| Dołu tabeli (10–13) | 8 | 3-3-2 | 1,50 | 1,50 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Indy Eleven zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–13), najmniej z drużynami z środka tabeli (5–9).
Indy Eleven na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,69 1,20 | 1,46 0,80 | 1,23 0,87 |
|
8.
|
1,36 1,13 | 1,71 0,93 | 1,79 1,47 |
|
9.
|
1,80 0,54 | 1,60 0,77 | 1,07 1,54 |
|
10.
|
0,86 1,07 | 1,43 1,00 | 1,71 1,50 |
|
11.
|
1,14 0,77 | 1,43 1,31 | 1,29 1,92 |
Ciekawe rekordy w meczach Indy Eleven
Skrajne wyniki i osiągnięcia Indy Eleven w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Indy Eleven - Brooklyn 4:0 USL Championship (USA), 16.09.2026
- Najwyższa porażka Miami FC - Indy Eleven 2:0 USL Championship (USA), 16.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Hartford Athletic - Indy Eleven 2:2, USL Championship (USA), 28.03.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta Kizza, Indy Eleven - Hartford Athletic 1:1, USL Championship (USA), 9.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta Indy Eleven - Birmingham Legion 2:2, USL Championship (USA), 6.09.2026
Jakie statystyki ma Indy Eleven w tym sezonie?
Bilans Indy Eleven w tym sezonie to 28 meczów i wynik 9-7-12 przy 34 zdobytych bramkach i 36 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 42%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Indy Eleven – zawodnicy
Jak wygląda kadra Indy Eleven w sezonie 2026.
Przewidywany skład Indy Eleven 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kadra Indy Eleven
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 90 |
|
23 | Togo | 175 tys. € | 72 tys. € | 26 | 93% | 1 | 0 | 1 421' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
|
27 | Uganda | 150 tys. € | – | 24 | 86% | 4 | 2 | 987' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
25 | USA | 100 tys. € | – | 9 | 32% | 0 | 0 | 257' | 0 | 1 | |||||||
| 15 |
![]() |
24 | USA | 75 tys. € | 63 tys. € | 10 | 36% | 1 | 0 | 189' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
35 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 39 |
|
23 | USA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
32 | Szkocja | 200 tys. € | – | 22 | 79% | 6 | 4 | 1 838' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
29 | USA | 200 tys. € | 80 tys. € | 26 | 93% | 0 | 2 | 2 196' | 4 | 0 | |||||||
| 14 |
|
34 | USA | 100 tys. € | – | 25 | 89% | 0 | 5 | 2 091' | 4 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 32 |
|
– | USA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 27 |
![]() |
26 | Kuba | 200 tys. € | – | 25 | 89% | 10 | 3 | 2 052' | 6 | 0 | |||||||
| 13 |
|
28 | USA | 175 tys. € | – | 10 | 36% | 1 | 0 | 855' | 2 | 0 | |||||||
| 2 |
|
31 | Anglia | 75 tys. € | 55 tys. € | 5 | 18% | 0 | 0 | 405' | 0 | 0 | |||||||
| 36 |
![]() |
28 | Kenia | 75 tys. € | 59 tys. € | 13 | 46% | 0 | 0 | 799' | 3 | 0 | |||||||
| 37 |
![]() |
33 | Anglia | 125 tys. € | – | 26 | 93% | 0 | 0 | 1 827' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
21 | USA | 100 tys. € | – | 14 | 50% | 0 | 1 | 872' | 3 | 0 | |||||||
| 29 |
|
28 | USA | 150 tys. € | – | 24 | 86% | 0 | 0 | 1 108' | 4 | 0 | |||||||
| 39 |
|
26 | Jamajka | – | – | 20 | 71% | 0 | 0 | 71' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
29 | USA | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
30 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 44 |
|
31 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 55 |
![]() |
19 | USA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
32 | USA | 175 tys. € | 76 tys. € | 27 | 96% | 0 | 0 | 2 340' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
32 | Grenada | 25 tys. € | – | 27 | 96% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
28 | USA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
20 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 46 |
|
20 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 99 |
![]() |
24 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
Wartość całej kadry Indy Eleven
2,2 mln €
śr. 77 tys. € / zawodnika
Ile Indy Eleven wydaje na pensje
406 tys. € rocznie
śr. 14 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: USA (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Indy Eleven w sezonie 2026
Indy Eleven wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Indy Eleven
Jak wygląda skład Indy Eleven?
W wyjściowym ustawieniu Indy Eleven między słupkami staje E. Dick, a linię obrony najczęściej tworzą H. Barry, P. Craig, N. Kibunguchy oraz A. Mitrano. W środku pola grają J. Hafferty, C. Lindley, A. Quinn oraz J. Blake, a za skuteczność w ataku odpowiadają Bruno Rendon, L. Mesanvi. Trener Sean Mcauley ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w USL Championship (USA) i pucharach.
Indy Eleven – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Indy Eleven w sezonie 2026.
Indy Eleven transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 Sie 2026 |
|
USA | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
USA | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
|
Anglia | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
|
Uganda | 26 |
|
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
![]() |
Kenia | 28 |
|
za darmo | |
| 04 Cze 2026 |
![]() |
USA | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 14 Maj 2026 |
![]() |
USA | 27 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 12 Mar 2026 |
![]() |
Ghana | 34 |
|
za darmo | |
| 11 Mar 2026 |
![]() |
USA | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Mar 2026 |
|
Togo | 23 |
|
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Indy Eleven
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Indy Eleven w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Indy Eleven trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy.