Forma w lidze
Hartford Athletic w tabeli
7. miejsce / 40 punktów Play-off (1/8 finału)
Strata do lidera: 15 punktów
Przewaga nad 9. miejscem: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez zwycięstwa
10 meczów ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
22 pkt
19:16 bramki
1,46 gola/mecz
18 pkt
12:13 bramki
0,80 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Hartford Athletic
Wartość drużyny: 700 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Irlandia | 25 | pomocnik | 25 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 6 asyst | USA | 24 | obrońca | 22 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,82 średnia ocena | USA | 24 | obrońca | 22 | 250 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 2340 minut | USA | 28 | bramkarz | 28 | 150 tys. € |
Przewidywany skład Hartford Athletic 3-1-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tampa Bay Rowdies
|
28 | 16 | 7 | 5 | 49:26 | 55 |
2
|
Detroit City
|
28 | 14 | 8 | 6 | 34:20 | 50 |
| ··· | |||||||
6
|
Louisville City
|
27 | 11 | 7 | 9 | 45:42 | 40 |
7
|
Hartford Athletic
|
28 | 9 | 13 | 6 | 31:29 | 40 |
8
|
Miami FC
|
29 | 9 | 9 | 11 | 38:47 | 36 |
Wyniki Hartford Athletic
Terminarz Hartford Athletic
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 01:00
|
Hartford Athletic
Brooklyn
USL Championship (USA), kolejka
|
|
|
25 Paź 01:00
|
Hartford Athletic
Rhode Island
USL Championship (USA), kolejka
|
Ostatnie transfery Hartford Athletic
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lis 2026 |
![]() |
USA |
|
koniec wypożyczenia | |
| 05 Wrz 2026 |
|
USA |
|
wypożyczenie | |
| 23 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania |
|
wypożyczenie | |
| 23 Sie 2026 |
![]() |
Salwador |
![]() |
za darmo |
Hartford Athletic to klub piłkarski z USA występujący w USL Championship (USA). Swoim domowym obiektem jest Trinity Health Stadium, który może pomieścić 10 000 widzów. Zespół prowadzi Brendan Burke. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 700 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hartford Athletic w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Hartford Athletic trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Hartford Athletic w tabeli USL Championship?
Hartford Athletic zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli USL Championship z dorobkiem 40 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego Tampa Bay Rowdies wynosi 15 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 31:29, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Kiedy Hartford Athletic gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hartford Athletic to spotkanie z Brooklyn, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 01:00 na obiekcie Trinity Health Stadium w ramach USL Championship (kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hartford Athletic?
Ostatni mecz Hartford Athletic to remis z Charleston Battery 1:1 w USL Championship, 15 października 2026. Bramki zdobyli Williams, Njie (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Hartford Athletic w tym sezonie?
Bilans Hartford Athletic w tym sezonie to 28 meczów i wynik 9-13-6 przy 31 zdobytych bramkach i 29 straconych. Czyste konto padło w 9 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 8,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Hartford Athletic w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Hartford Athletic w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Hartford Athletic
Hartford Athletic terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 01:00
|
USL Championship (USA), kolejka
|
Trinity Health Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
25 Paź 01:00
|
USL Championship (USA), kolejka
|
Trinity Health Stadium U siebie | Trudny |
Kiedy Hartford Athletic gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hartford Athletic to spotkanie z Brooklyn, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 01:00 na obiekcie Trinity Health Stadium w ramach USL Championship (kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Wyniki Hartford Athletic w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Hartford Athletic w sezonie 2026.
Forma i bramki Hartford Athletic w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Hartford Athletic wyniki
Hartford Athletic ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-1-4-2 26 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-1-4-2 – w 14 z 28 meczów, ze średnią 1,43 punktu. W pozostałych ustawieniach Hartford Athletic zdobywa 1,43 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hartford Athletic?
Ostatni mecz Hartford Athletic to remis z Charleston Battery 1:1 w USL Championship, 15 października 2026. Bramki zdobyli Williams, Njie (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Hartford Athletic – tabela USL Championship (USA)
Jakie miejsce w tabeli USL Championship (USA) zajmuje Hartford Athletic w sezonie 2026.
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tampa Bay Rowdies
|
28 | 16 | 7 | 5 | 49:26 | 23 | 55 | |
2
|
Detroit City
|
28 | 14 | 8 | 6 | 34:20 | 14 | 50 | |
3
|
Charleston Battery
|
28 | 14 | 5 | 9 | 53:34 | 19 | 47 | |
4
|
Rhode Island
|
28 | 12 | 5 | 11 | 40:30 | 10 | 41 | |
5
|
Pittsburgh Riverhounds
|
28 | 12 | 5 | 11 | 30:28 | 2 | 41 | |
6
|
Louisville City
|
27 | 11 | 7 | 9 | 45:42 | 3 | 40 | |
7
|
Hartford Athletic
|
28 | 9 | 13 | 6 | 31:29 | 2 | 40 | |
8
|
Miami FC
|
29 | 9 | 9 | 11 | 38:47 | -9 | 36 | |
9
|
Indy Eleven
|
28 | 9 | 7 | 12 | 34:36 | -2 | 34 | |
10
|
Loudoun United
|
28 | 5 | 12 | 11 | 34:45 | -11 | 27 | |
11
|
Birmingham Legion
|
27 | 5 | 11 | 11 | 37:43 | -6 | 26 | |
12
|
Brooklyn
|
27 | 4 | 6 | 17 | 27:55 | -28 | 18 | |
13
|
Sporting JAX
|
28 | 3 | 5 | 20 | 32:74 | -42 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tampa Bay Rowdies
|
28 | 16 | 7 | 5 | 49:26 | 23 | 55 | |
2
|
Detroit City
|
28 | 14 | 8 | 6 | 34:20 | 14 | 50 | |
3
|
Charleston Battery
|
28 | 14 | 5 | 9 | 53:34 | 19 | 47 | |
4
|
Rhode Island
|
28 | 12 | 5 | 11 | 40:30 | 10 | 41 | |
5
|
Pittsburgh Riverhounds
|
28 | 12 | 5 | 11 | 30:28 | 2 | 41 | |
6
|
Louisville City
|
27 | 11 | 7 | 9 | 45:42 | 3 | 40 | |
7
|
Hartford Athletic
|
28 | 9 | 13 | 6 | 31:29 | 2 | 40 | |
8
|
Miami FC
|
29 | 9 | 9 | 11 | 38:47 | -9 | 36 | |
9
|
Indy Eleven
|
28 | 9 | 7 | 12 | 34:36 | -2 | 34 | |
10
|
Loudoun United
|
28 | 5 | 12 | 11 | 34:45 | -11 | 27 | |
11
|
Birmingham Legion
|
27 | 5 | 11 | 11 | 37:43 | -6 | 26 | |
12
|
Brooklyn
|
27 | 4 | 6 | 17 | 27:55 | -28 | 18 | |
13
|
Sporting JAX
|
28 | 3 | 5 | 20 | 32:74 | -42 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Detroit City
|
15 | 10 | 4 | 1 | 17:5 | 12 | 34 | |
| 2 |
Charleston Battery
|
14 | 10 | 2 | 2 | 36:11 | 25 | 32 | |
| 3 |
Indy Eleven
|
15 | 8 | 3 | 4 | 24:16 | 8 | 27 | |
| 4 |
Tampa Bay Rowdies
|
13 | 8 | 2 | 3 | 29:16 | 13 | 26 | |
| 5 |
Rhode Island
|
14 | 7 | 5 | 2 | 22:11 | 11 | 26 | |
| 6 |
Pittsburgh Riverhounds
|
14 | 8 | 2 | 4 | 17:11 | 6 | 26 | |
| 7 |
Hartford Athletic
|
13 | 5 | 7 | 1 | 19:16 | 3 | 22 | |
| 8 |
Louisville City
|
13 | 6 | 3 | 4 | 18:16 | 2 | 21 | |
| 9 |
Miami FC
|
14 | 5 | 4 | 5 | 24:25 | -1 | 19 | |
| 10 |
Birmingham Legion
|
14 | 3 | 7 | 4 | 20:18 | 2 | 16 | |
| 11 |
Loudoun United
|
14 | 1 | 9 | 4 | 20:24 | -4 | 12 | |
| 12 |
Brooklyn
|
14 | 3 | 3 | 8 | 15:19 | -4 | 12 | |
| 13 |
Sporting JAX
|
14 | 2 | 3 | 9 | 20:39 | -19 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tampa Bay Rowdies
|
15 | 8 | 5 | 2 | 20:10 | 10 | 29 | |
| 2 |
Louisville City
|
14 | 5 | 4 | 5 | 27:26 | 1 | 19 | |
| 3 |
Hartford Athletic
|
15 | 4 | 6 | 5 | 12:13 | -1 | 18 | |
| 4 |
Miami FC
|
15 | 4 | 5 | 6 | 14:22 | -8 | 17 | |
| 5 |
Detroit City
|
13 | 4 | 4 | 5 | 17:15 | 2 | 16 | |
| 6 |
Charleston Battery
|
14 | 4 | 3 | 7 | 17:23 | -6 | 15 | |
| 7 |
Rhode Island
|
14 | 5 | 0 | 9 | 18:19 | -1 | 15 | |
| 8 |
Pittsburgh Riverhounds
|
14 | 4 | 3 | 7 | 13:17 | -4 | 15 | |
| 9 |
Loudoun United
|
14 | 4 | 3 | 7 | 14:21 | -7 | 15 | |
| 10 |
Birmingham Legion
|
13 | 2 | 4 | 7 | 17:25 | -8 | 10 | |
| 11 |
Indy Eleven
|
13 | 1 | 4 | 8 | 10:20 | -10 | 7 | |
| 12 |
Brooklyn
|
13 | 1 | 3 | 9 | 12:36 | -24 | 6 | |
| 13 |
Sporting JAX
|
14 | 1 | 2 | 11 | 12:35 | -23 | 5 |
Które miejsce zajmuje Hartford Athletic w tabeli USL Championship?
Hartford Athletic zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli USL Championship z dorobkiem 40 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego Tampa Bay Rowdies wynosi 15 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 31:29, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Hartford Athletic w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Hartford Athletic na tle ligi w sezonie 2026.
Hartford Athletic na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,8
- Strzały celne / mecz 3,9
- Asysty / mecz 0,68
- Udane dryblingi / mecz 5,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,04
- Czyste konta 32%
- Odbiory / mecz 12,5
- Przechwyty / mecz 9,4
- Wybicia / mecz 27,4
- Zablokowane strzały / mecz 3,1
Strzelcy Hartford Athletic
Rozkład bramek w czasie
Bramki Hartford Athletic i rywali według minuty w ostatnich 28 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Hartford Athletic to 76–90+ minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 8 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Hartford Athletic - Brooklyn Po przerwie pada 55% bramek Hartford Athletic.Przebieg meczu Hartford Athletic i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 11 | 7-4-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 11 | 2-3-6 |
| Prowadził do przerwy | 9 | 5-4-0 |
| Remis do przerwy | 12 | 3-7-2 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 1-2-4 |
Gdy Hartford Athletic otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 11 takich meczów.
Jak padają bramki dla Hartford Athletic
71% bramek Hartford Athletic pada z gry. Z karnych odpowiadają za 19% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Hartford Athletic zdobywa w sezonie średnio 1,43 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,90.
Aktualne serie Hartford Athletic
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Hartford Athletic, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Hartford Athletic wygra mecz Hartford Athletic - Brooklyn Hartford Athletic nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Hartford Athletic
- Powyżej 0,5 79%
- Powyżej 1,5 68%
- Powyżej 2,5 43%
- Powyżej 3,5 21%
- Powyżej 4,5 4%
- Powyżej 5,5 0%
W 43% meczów Hartford Athletic padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Hartford Athletic - Brooklyn Powyżej 2,5 bramki padło w 43% meczów Hartford Athletic.Hartford Athletic – faule i karne
- Faule / mecz 13,8
- Faule rywali / mecz 11,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Hartford Athletic fauluje średnio 13,8 razy na mecz, a wymusza 11,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Hartford Athletic, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Hartford Athletic zdobywa 1,69 punktu na mecz wobec 1,20 na wyjeździe.
Hartford Athletic wygra mecz Hartford Athletic - Brooklyn Hartford Athletic zdobywa u siebie 56% możliwych punktów, na wyjeździe 40%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 28 meczach Hartford Athletic ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 55% goli Hartford Athletic, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 9 z 28 meczów.
Hartford Athletic wygra drugą połowę meczu Hartford Athletic - Brooklyn Drugą połowę Hartford Athletic wygrywał w 9 z 28 meczów.Hartford Athletic – strzały
- Celne / mecz 3,9
- Niecelne / mecz 4,9
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,9
Hartford Athletic oddaje 8,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Hartford Athletic - Brooklyn Hartford Athletic oddaje 8,8 strzałów na mecz.Hartford Athletic – posiadanie piłki
- U siebie 48,3%
- Na wyjeździe 41,9%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 28
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 28
- Najniższe w sezonie 24%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 28 meczów. Średnio Hartford Athletic utrzymuje przy piłce 44,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 24%.
Hartford Athletic wygra mecz Hartford Athletic - Brooklyn Hartford Athletic utrzymuje średnio 44,9% posiadania piłki.Hartford Athletic – podania
- Kluczowe / mecz 8,1
- Dośrodkowania / mecz 21,2
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 67
- Celność długich podań 38%
Hartford Athletic wymienia średnio 311 podań na mecz przy celności 73%, z czego 8,1 to podania kluczowe.
Hartford Athletic – czyste konta
- U siebie 4 z 13
- Na wyjeździe 5 z 15
- Stracone / mecz 1,04
- Bez straty do przerwy 64%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 29%
Czyste konto Hartford Athletic to 32% meczów sezonu (9 z 28), z czego 4 w 13 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Hartford Athletic - Brooklyn Czyste konto Hartford Athletic zachowuje w 32% meczów.Hartford Athletic – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 82%
- Pow. 8,5 w meczu 68%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 6,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,7
Hartford Athletic wykonuje średnio 4,9 rzutów rożnych na mecz wobec 5,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 68% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Hartford Athletic - Brooklyn Powyżej 8,5 rożnego padło w 68% meczów Hartford Athletic.Hartford Athletic – kartki
- Żółte kartki 57
- Pow. 3,5 kartki w meczu 68%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 18%
Hartford Athletic ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Hartford Athletic – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Hartford Athletic według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 7 | 4-2-1 | 2,00 | 1,43 | 0,86 |
| Środka tabeli (5–9) | 8 | 1-5-2 | 1,00 | 1,00 | 1,13 |
| Dołu tabeli (10–13) | 7 | 4-2-1 | 2,00 | 1,43 | 0,71 |
Najwięcej punktów na mecz Hartford Athletic zdobywa z drużynami z top 4 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (5–9).
Hartford Athletic na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
1,86 1,07 | 1,21 0,93 | 0,79 1,21 |
|
6.
|
1,62 1,36 | 1,38 1,93 | 1,23 1,86 |
|
7.
|
1,69 1,20 | 1,46 0,80 | 1,23 0,87 |
|
8.
|
1,36 1,13 | 1,71 0,93 | 1,79 1,47 |
|
9.
|
1,80 0,54 | 1,60 0,77 | 1,07 1,54 |
Ciekawe rekordy w meczach Hartford Athletic
Skrajne wyniki i osiągnięcia Hartford Athletic w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Sporting JAX - Hartford Athletic 0:3 USL Championship (USA), 8.03.2026
- Najwyższa porażka Hartford Athletic - El Paso Locomotive 0:4 USL Championship (USA), 12.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Hartford Athletic - Birmingham Legion 3:2, USL Championship (USA), 30.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 11. minuta Williams, Hartford Athletic - Louisville City 2:2, USL Championship (USA), 26.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+10 minuta Williams, Detroit City - Hartford Athletic 1:1, USL Championship (USA), 6.09.2026
Jakie statystyki ma Hartford Athletic w tym sezonie?
Bilans Hartford Athletic w tym sezonie to 28 meczów i wynik 9-13-6 przy 31 zdobytych bramkach i 29 straconych. Czyste konto padło w 9 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 8,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Hartford Athletic – zawodnicy
Jak wygląda kadra Hartford Athletic w sezonie 2026.
Przewidywany skład Hartford Athletic 3-1-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kadra Hartford Athletic
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
29 | Sierra Leone | 300 tys. € | – | 26 | 93% | 5 | 0 | 1 734' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
26 | Kongo | 250 tys. € | 77 tys. € | 22 | 79% | 6 | 4 | 1 462' | 3 | 0 | |||||||
| 21 |
|
26 | USA | 200 tys. € | 51 tys. € | 4 | 14% | 0 | 0 | 222' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
25 | Uganda | – | – | 25 | 89% | 2 | 1 | 1 037' | 3 | 0 | |||||||
| 0 |
|
25 | USA | 125 tys. € | 61 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 41 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 16 |
|
25 | Irlandia | 100 tys. € | – | 25 | 89% | 6 | 1 | 1 588' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
23 | Gwinea Bissau | 200 tys. € | – | 25 | 89% | 0 | 1 | 2 009' | 4 | 2 | |||||||
| 6 |
![]() |
26 | Kongo | 175 tys. € | – | 21 | 75% | 0 | 0 | 1 538' | 9 | 2 | |||||||
| 20 |
![]() |
26 | Salwador | 125 tys. € | – | 18 | 64% | 0 | 0 | 499' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
24 | Argentyna | 200 tys. € | 27 tys. € | 9 | 32% | 1 | 1 | 391' | 0 | 1 | |||||||
| 18 |
|
27 | Cypr | 125 tys. € | – | 22 | 79% | 0 | 0 | 472' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
27 | USA | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
24 | USA | 250 tys. € | 133 tys. € | 22 | 79% | 1 | 6 | 1 716' | 3 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
31 | Jamajka | 200 tys. € | – | 26 | 93% | 3 | 0 | 2 205' | 6 | 0 | |||||||
| 15 |
|
32 | Kuba | 125 tys. € | – | 25 | 89% | 1 | 1 | 1 921' | 8 | 0 | |||||||
| 19 |
|
25 | Sierra Leone | 100 tys. € | – | 16 | 57% | 1 | 1 | 1 045' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
22 | USA | 100 tys. € | – | 27 | 96% | 0 | 0 | 2 088' | 4 | 2 | |||||||
| 5 |
|
31 | Gambia | 125 tys. € | – | 20 | 71% | 0 | 1 | 907' | 3 | 0 | |||||||
| 3 |
|
27 | USA | 200 tys. € | 125 tys. € | 15 | 54% | 0 | 2 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
29 | Hiszpania | 250 tys. € | – | 3 | 11% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
28 | Kuba | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
25 | USA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 44 |
![]() |
22 | USA | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
![]() |
28 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
Wartość całej kadry Hartford Athletic
3,3 mln €
śr. 133 tys. € / zawodnika
Ile Hartford Athletic wydaje na pensje
474 tys. € rocznie
śr. 19 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
13
najliczniej: USA (8 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Hartford Athletic w sezonie 2026
Hartford Athletic wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Hartford Athletic
Hartford Athletic – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Hartford Athletic w sezonie 2026.
Hartford Athletic transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lis 2026 |
![]() |
USA | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 05 Wrz 2026 |
|
USA | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 23 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | 29 |
|
wypożyczenie | |
| 23 Sie 2026 |
![]() |
Salwador | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Nigeria | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Mar 2026 |
![]() |
USA | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 19 Lut 2026 |
|
USA | 35 |
|
za darmo | |
| 09 Lut 2026 |
|
Jamajka | 28 |
|
za darmo | |
| 04 Lut 2026 |
|
Cypr | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 04 Lut 2026 |
![]() |
Salwador | 26 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Hartford Athletic
Hartford Athletic bilans transferowy
- 0 € 2026
- +257 tys. € 2025
- -150 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Hartford Athletic
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hartford Athletic w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Hartford Athletic trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.