Forma w lidze
Louisville City w tabeli
6. miejsce / 40 punktów Play-off (1/8 finału)
Strata do lidera: 15 punktów
Przewaga nad 9. miejscem: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
5 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
21 pkt
18:16 bramki
1,38 gola/mecz
19 pkt
27:26 bramki
1,93 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Louisville City
Wartość drużyny: 2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 8 bramek | USA | 25 | napastnik | 26 | 300 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 9 asyst | USA | 26 | pomocnik | 26 | 400 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 6,88 średnia ocena | USA | 26 | pomocnik | 26 | 400 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 2181 minut | USA | 26 | pomocnik | 26 | 400 tys. € |
Przewidywany skład Louisville City 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tampa Bay Rowdies
|
28 | 16 | 7 | 5 | 49:26 | 55 |
2
|
Detroit City
|
28 | 14 | 8 | 6 | 34:20 | 50 |
| ··· | |||||||
5
|
Pittsburgh Riverhounds
|
28 | 12 | 5 | 11 | 30:28 | 41 |
6
|
Louisville City
|
27 | 11 | 7 | 9 | 45:42 | 40 |
7
|
Hartford Athletic
|
28 | 9 | 13 | 6 | 31:29 | 40 |
Wyniki Louisville City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Charleston Battery
0
Louisville City
2
USL Championship (USA), kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Hartford Athletic
2
Louisville City
2
USL Championship (USA), kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Louisville City
2
Loudoun United
1
USL Championship (USA), kolejka
|
Terminarz Louisville City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 01:00
|
Louisville City
Indy Eleven
USL Championship (USA), kolejka
|
|
|
22 Paź 01:30
|
Sporting JAX
Louisville City
USL Championship (USA), kolejka
|
|
|
25 Paź 01:00
|
Louisville City
Detroit City
USL Championship (USA), kolejka
|
Ostatnie transfery Louisville City
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
USA |
|
wypożyczenie | |
| 05 Lut 2026 |
|
USA |
|
za darmo | |
| 26 Sty 2026 |
![]() |
Senegal |
![]() |
wypożyczenie | |
| 22 Sty 2026 |
|
Anglia |
|
nieujawniona |
Louisville City to klub piłkarski z USA występujący w USL Championship (USA). Swoim domowym obiektem jest Lynn Family Stadium, który może pomieścić 15 304 widzów. Zespół prowadzi Simon Bird. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2 miliony euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Louisville City?
Klub piłkarski Louisville City zdobył w swojej historii 7 trofeów. Najczęściej wygrywał USL Cup oraz Mistrzostwo sezonu zasadniczego USL. Ponadto triumfował w Mistrzostwo USL Championship.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Louisville City w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Louisville City trafiło 5 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Louisville City w tabeli USL Championship?
Louisville City zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli USL Championship z dorobkiem 40 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego Tampa Bay Rowdies wynosi 15 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 45:42, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Louisville City?
W wyjściowym ustawieniu Louisville City między słupkami staje R. Schewe, a linię obrony najczęściej tworzą A. Mcfadden, K. Lambert oraz A. Dia. W środku pola grają E. Perez, T. Davila, E. Davila oraz J. Morris, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Akale, C. Donovan oraz J. Wilson. Trener Simon Bird ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w USL Championship (USA) i pucharach.
Kiedy Louisville City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Louisville City to spotkanie z Indy Eleven, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 01:00 na obiekcie Lynn Family Stadium w ramach USL Championship (kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Louisville City?
Ostatni mecz Louisville City to wygrana z Charleston Battery 0:2 w USL Championship, 11 października 2026. Bramki zdobyli Wilson, Akale. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Louisville City w tym sezonie?
Bilans Louisville City w tym sezonie to 27 meczów i wynik 11-7-9 przy 45 zdobytych bramkach i 42 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Louisville City w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Louisville City w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Louisville City
Louisville City terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 01:00
|
USL Championship (USA), kolejka
|
Lynn Family Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
22 Paź 01:30
|
USL Championship (USA), kolejka
|
Wyjazd | Łatwy | |
|
25 Paź 01:00
|
USL Championship (USA), kolejka
|
Lynn Family Stadium U siebie | Trudny |
Kiedy Louisville City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Louisville City to spotkanie z Indy Eleven, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 01:00 na obiekcie Lynn Family Stadium w ramach USL Championship (kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Wyniki Louisville City w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Louisville City w sezonie 2026.
Forma i bramki Louisville City w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Louisville City wyniki
Louisville City ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-3 25 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-3 – w 14 z 27 meczów, ze średnią 1,57 punktu. W pozostałych ustawieniach Louisville City zdobywa 1,38 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Louisville City?
Ostatni mecz Louisville City to wygrana z Charleston Battery 0:2 w USL Championship, 11 października 2026. Bramki zdobyli Wilson, Akale. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Louisville City – tabela USL Championship (USA)
Jakie miejsce w tabeli USL Championship (USA) zajmuje Louisville City w sezonie 2026.
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tampa Bay Rowdies
|
28 | 16 | 7 | 5 | 49:26 | 23 | 55 | |
2
|
Detroit City
|
28 | 14 | 8 | 6 | 34:20 | 14 | 50 | |
3
|
Charleston Battery
|
28 | 14 | 5 | 9 | 53:34 | 19 | 47 | |
4
|
Rhode Island
|
28 | 12 | 5 | 11 | 40:30 | 10 | 41 | |
5
|
Pittsburgh Riverhounds
|
28 | 12 | 5 | 11 | 30:28 | 2 | 41 | |
6
|
Louisville City
|
27 | 11 | 7 | 9 | 45:42 | 3 | 40 | |
7
|
Hartford Athletic
|
28 | 9 | 13 | 6 | 31:29 | 2 | 40 | |
8
|
Miami FC
|
29 | 9 | 9 | 11 | 38:47 | -9 | 36 | |
9
|
Indy Eleven
|
28 | 9 | 7 | 12 | 34:36 | -2 | 34 | |
10
|
Loudoun United
|
28 | 5 | 12 | 11 | 34:45 | -11 | 27 | |
11
|
Birmingham Legion
|
27 | 5 | 11 | 11 | 37:43 | -6 | 26 | |
12
|
Brooklyn
|
27 | 4 | 6 | 17 | 27:55 | -28 | 18 | |
13
|
Sporting JAX
|
28 | 3 | 5 | 20 | 32:74 | -42 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tampa Bay Rowdies
|
28 | 16 | 7 | 5 | 49:26 | 23 | 55 | |
2
|
Detroit City
|
28 | 14 | 8 | 6 | 34:20 | 14 | 50 | |
3
|
Charleston Battery
|
28 | 14 | 5 | 9 | 53:34 | 19 | 47 | |
4
|
Rhode Island
|
28 | 12 | 5 | 11 | 40:30 | 10 | 41 | |
5
|
Pittsburgh Riverhounds
|
28 | 12 | 5 | 11 | 30:28 | 2 | 41 | |
6
|
Louisville City
|
27 | 11 | 7 | 9 | 45:42 | 3 | 40 | |
7
|
Hartford Athletic
|
28 | 9 | 13 | 6 | 31:29 | 2 | 40 | |
8
|
Miami FC
|
29 | 9 | 9 | 11 | 38:47 | -9 | 36 | |
9
|
Indy Eleven
|
28 | 9 | 7 | 12 | 34:36 | -2 | 34 | |
10
|
Loudoun United
|
28 | 5 | 12 | 11 | 34:45 | -11 | 27 | |
11
|
Birmingham Legion
|
27 | 5 | 11 | 11 | 37:43 | -6 | 26 | |
12
|
Brooklyn
|
27 | 4 | 6 | 17 | 27:55 | -28 | 18 | |
13
|
Sporting JAX
|
28 | 3 | 5 | 20 | 32:74 | -42 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Detroit City
|
15 | 10 | 4 | 1 | 17:5 | 12 | 34 | |
| 2 |
Charleston Battery
|
14 | 10 | 2 | 2 | 36:11 | 25 | 32 | |
| 3 |
Indy Eleven
|
15 | 8 | 3 | 4 | 24:16 | 8 | 27 | |
| 4 |
Tampa Bay Rowdies
|
13 | 8 | 2 | 3 | 29:16 | 13 | 26 | |
| 5 |
Rhode Island
|
14 | 7 | 5 | 2 | 22:11 | 11 | 26 | |
| 6 |
Pittsburgh Riverhounds
|
14 | 8 | 2 | 4 | 17:11 | 6 | 26 | |
| 7 |
Hartford Athletic
|
13 | 5 | 7 | 1 | 19:16 | 3 | 22 | |
| 8 |
Louisville City
|
13 | 6 | 3 | 4 | 18:16 | 2 | 21 | |
| 9 |
Miami FC
|
14 | 5 | 4 | 5 | 24:25 | -1 | 19 | |
| 10 |
Birmingham Legion
|
14 | 3 | 7 | 4 | 20:18 | 2 | 16 | |
| 11 |
Loudoun United
|
14 | 1 | 9 | 4 | 20:24 | -4 | 12 | |
| 12 |
Brooklyn
|
14 | 3 | 3 | 8 | 15:19 | -4 | 12 | |
| 13 |
Sporting JAX
|
14 | 2 | 3 | 9 | 20:39 | -19 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tampa Bay Rowdies
|
15 | 8 | 5 | 2 | 20:10 | 10 | 29 | |
| 2 |
Louisville City
|
14 | 5 | 4 | 5 | 27:26 | 1 | 19 | |
| 3 |
Hartford Athletic
|
15 | 4 | 6 | 5 | 12:13 | -1 | 18 | |
| 4 |
Miami FC
|
15 | 4 | 5 | 6 | 14:22 | -8 | 17 | |
| 5 |
Detroit City
|
13 | 4 | 4 | 5 | 17:15 | 2 | 16 | |
| 6 |
Charleston Battery
|
14 | 4 | 3 | 7 | 17:23 | -6 | 15 | |
| 7 |
Rhode Island
|
14 | 5 | 0 | 9 | 18:19 | -1 | 15 | |
| 8 |
Pittsburgh Riverhounds
|
14 | 4 | 3 | 7 | 13:17 | -4 | 15 | |
| 9 |
Loudoun United
|
14 | 4 | 3 | 7 | 14:21 | -7 | 15 | |
| 10 |
Birmingham Legion
|
13 | 2 | 4 | 7 | 17:25 | -8 | 10 | |
| 11 |
Indy Eleven
|
13 | 1 | 4 | 8 | 10:20 | -10 | 7 | |
| 12 |
Brooklyn
|
13 | 1 | 3 | 9 | 12:36 | -24 | 6 | |
| 13 |
Sporting JAX
|
14 | 1 | 2 | 11 | 12:35 | -23 | 5 |
Które miejsce zajmuje Louisville City w tabeli USL Championship?
Louisville City zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli USL Championship z dorobkiem 40 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego Tampa Bay Rowdies wynosi 15 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 45:42, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Louisville City w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Louisville City na tle ligi w sezonie 2026.
Louisville City na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,4
- Strzały celne / mecz 5,3
- Asysty / mecz 1,15
- Udane dryblingi / mecz 5,1
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,56
- Czyste konta 22%
- Odbiory / mecz 12,9
- Przechwyty / mecz 7,3
- Wybicia / mecz 22,4
- Zablokowane strzały / mecz 4,4
Strzelcy Louisville City
Rozkład bramek w czasie
Bramki Louisville City i rywali według minuty w ostatnich 27 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Louisville City to 16–30 minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 9 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Louisville City - Indy Eleven Po przerwie pada 58% bramek Louisville City.Przebieg meczu Louisville City i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 11 | 8-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 15 | 3-4-8 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 3-2-1 |
| Remis do przerwy | 14 | 7-4-3 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 1-1-5 |
Gdy Louisville City otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 8 razy na 11 takich meczów.
Jak padają bramki dla Louisville City
91% bramek Louisville City pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 2% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Louisville City zdobywa w sezonie średnio 1,48 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Louisville City
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Louisville City, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Louisville City wygra mecz Louisville City - Indy Eleven Louisville City nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach Louisville City
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 85%
- Powyżej 2,5 56%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 22%
- Powyżej 5,5 15%
W 56% meczów Louisville City padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Louisville City - Indy Eleven Powyżej 2,5 bramki padło w 56% meczów Louisville City.Louisville City – faule i karne
- Faule / mecz 12,6
- Faule rywali / mecz 10,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Louisville City fauluje średnio 12,6 razy na mecz, a wymusza 10,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Louisville City, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Louisville City zdobywa 1,62 punktu na mecz wobec 1,36 na wyjeździe.
Louisville City wygra mecz Louisville City - Indy Eleven Louisville City zdobywa u siebie 54% możliwych punktów, na wyjeździe 45%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 27 meczach Louisville City ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 58% goli Louisville City, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 11 z 27 meczów.
Louisville City wygra drugą połowę meczu Louisville City - Indy Eleven Drugą połowę Louisville City wygrywał w 11 z 27 meczów.Louisville City – strzały
- Celne / mecz 5,3
- Niecelne / mecz 6,1
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,8
Louisville City oddaje 11,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Louisville City - Indy Eleven Louisville City oddaje 11,4 strzałów na mecz.Louisville City – posiadanie piłki
- U siebie 52,3%
- Na wyjeździe 48,1%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 27
- Mecze z posiadaniem > 55% 9 z 27
- Najniższe w sezonie 30%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 9 z 27 meczów. Średnio Louisville City utrzymuje przy piłce 50,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 30%.
Louisville City wygra mecz Louisville City - Indy Eleven Louisville City utrzymuje średnio 50,1% posiadania piłki.Louisville City – podania
- Kluczowe / mecz 11,5
- Dośrodkowania / mecz 25,2
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 58
- Celność długich podań 44%
Louisville City wymienia średnio 401 podań na mecz przy celności 79%, z czego 11,5 to podania kluczowe.
Louisville City – czyste konta
- U siebie 3 z 13
- Na wyjeździe 3 z 14
- Stracone / mecz 1,56
- Bez straty do przerwy 44%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 52%
Czyste konto Louisville City to 22% meczów sezonu (6 z 27), z czego 3 w 13 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Louisville City - Indy Eleven Czyste konto Louisville City zachowuje w 22% meczów.Louisville City – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 96%
- Pow. 8,5 w meczu 70%
- Pow. 10,5 w meczu 48%
- Rożne u siebie / mecz 8,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,9
Louisville City wykonuje średnio 7,0 rzutów rożnych na mecz wobec 3,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 70% spotkań.
Louisville City – kartki
- Żółte kartki 48
- Pow. 3,5 kartki w meczu 59%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 41%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 11%
Louisville City ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Louisville City – 2,1.
Louisville City według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 8 | 2-2-4 | 1,00 | 1,50 | 1,75 |
| Środka tabeli (5–9) | 7 | 2-1-4 | 1,00 | 1,71 | 2,00 |
| Dołu tabeli (10–13) | 7 | 4-3-0 | 2,14 | 1,71 | 1,14 |
Najwięcej punktów na mecz Louisville City zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–13), najmniej z drużynami z środka tabeli (5–9).
Louisville City na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
1,86 1,07 | 1,57 1,29 | 0,79 1,36 |
|
5.
|
1,86 1,07 | 1,21 0,93 | 0,79 1,21 |
|
6.
|
1,62 1,36 | 1,38 1,93 | 1,23 1,86 |
|
7.
|
1,69 1,20 | 1,46 0,80 | 1,23 0,87 |
|
8.
|
1,36 1,13 | 1,71 0,93 | 1,79 1,47 |
Ciekawe rekordy w meczach Louisville City
Skrajne wyniki i osiągnięcia Louisville City w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Louisville City - Miami FC 4:1 USL Championship (USA), 14.03.2026
- Najwyższa porażka Louisville City - Charleston Battery 0:2 USL Championship (USA), 4.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 9 bramek Tampa Bay Rowdies - Louisville City 5:4, USL Championship (USA), 2.08.2026
- Najszybsza bramka 6. minuta Lambert, Louisville City - Birmingham Legion 2:1, USL Championship (USA), 30.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Wilson, Louisville City - Sporting JAX 1:0, USL Championship (USA), 18.04.2026
Jakie statystyki ma Louisville City w tym sezonie?
Bilans Louisville City w tym sezonie to 27 meczów i wynik 11-7-9 przy 45 zdobytych bramkach i 42 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Louisville City – zawodnicy
Jak wygląda kadra Louisville City w sezonie 2026.
Przewidywany skład Louisville City 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kadra Louisville City
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
26 | USA | 300 tys. € | 160 tys. € | 27 | 100% | 7 | 4 | 1 903' | 3 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
25 | USA | 300 tys. € | – | 26 | 96% | 8 | 2 | 1 531' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
24 | USA | 350 tys. € | – | 27 | 100% | 5 | 4 | 1 378' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
26 | Anglia | 125 tys. € | 183 tys. € | 26 | 96% | 2 | 1 | 761' | 1 | 0 | |||||||
| 47 |
|
29 | USA | 200 tys. € | – | 25 | 93% | 4 | 0 | 990' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
![]() |
– | – | – | 8 | 30% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
![]() |
26 | USA | 400 tys. € | – | 26 | 96% | 0 | 9 | 2 181' | 2 | 0 | |||||||
| 2 |
|
28 | USA | 200 tys. € | 58 tys. € | 20 | 74% | 2 | 1 | 1 486' | 5 | 0 | |||||||
| 31 |
|
29 | Jamajka | 150 tys. € | 160 tys. € | 12 | 44% | 2 | 0 | 833' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
24 | USA | 100 tys. € | – | 25 | 93% | 1 | 1 | 1 014' | 4 | 0 | |||||||
| 21 |
|
25 | Francja | 175 tys. € | – | 20 | 74% | 1 | 5 | 572' | 2 | 0 | |||||||
| 28 |
|
25 | USA | 1 mln € | 122 tys. € | 7 | 26% | 0 | 0 | 47' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
![]() |
35 | USA | 150 tys. € | – | 23 | 85% | 1 | 1 | 1 756' | 5 | 0 | |||||||
| 15 |
|
27 | USA | 250 tys. € | 57 tys. € | 23 | 85% | 1 | 1 | 1 305' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
17 | USA | 150 tys. € | – | 17 | 63% | 1 | 0 | 1 303' | 3 | 0 | |||||||
| 3 |
|
27 | USA | 175 tys. € | – | 23 | 85% | 4 | 1 | 1 427' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
|
33 | USA | 150 tys. € | 120 tys. € | 24 | 89% | 0 | 0 | 994' | 3 | 0 | |||||||
| 23 |
|
30 | Anglia | 150 tys. € | – | 20 | 74% | 0 | 0 | 580' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 29 |
|
24 | USA | 50 tys. € | 78 tys. € | 5 | 19% | 0 | 0 | 381' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
26 | USA | 50 tys. € | – | 12 | 44% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Louisville City
4,4 mln €
śr. 221 tys. € / zawodnika
Ile Louisville City wydaje na pensje
938 tys. € rocznie
śr. 47 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: USA (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Louisville City w sezonie 2026
Louisville City wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Louisville City
Jak wygląda skład Louisville City?
W wyjściowym ustawieniu Louisville City między słupkami staje R. Schewe, a linię obrony najczęściej tworzą A. Mcfadden, K. Lambert oraz A. Dia. W środku pola grają E. Perez, T. Davila, E. Davila oraz J. Morris, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Akale, C. Donovan oraz J. Wilson. Trener Simon Bird ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w USL Championship (USA) i pucharach.
Louisville City – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Louisville City w sezonie 2026.
Louisville City transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
USA | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Lut 2026 |
|
USA | 26 |
|
za darmo | |
| 26 Sty 2026 |
![]() |
Senegal | 24 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 22 Sty 2026 |
|
Anglia | 26 |
|
nieujawniona | |
| 11 Sty 2026 |
|
USA | 31 |
|
za darmo | |
| 04 Sty 2026 |
|
Jamajka | 29 |
|
za darmo | |
| 30 Gru 2025 |
|
Jamajka | 29 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 28 Gru 2025 |
![]() |
Anglia | 29 |
|
125 tys. € | |
| 18 Gru 2025 |
|
USA | 25 | – | za darmo | |
| 11 Gru 2025 |
|
USA | 29 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Louisville City
Louisville City bilans transferowy
- 0 € 2026
- +605 tys. € 2025
- +47 tys. € 2024
- +1,1 mln € 2023
- +45 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Louisville City
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Louisville City w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Louisville City trafiło 5 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.
Louisville City – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Louisville City? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Louisville City?
Klub piłkarski Louisville City zdobył w swojej historii 7 trofeów. Najczęściej wygrywał USL Cup oraz Mistrzostwo sezonu zasadniczego USL. Ponadto triumfował w Mistrzostwo USL Championship.