Porównanie kursów Botafogo SP - Sport Recife

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Botafogo SP - Sport Recife dla 18 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 1. połowę (1X2), liczbę goli, podwójną szansę, zakład bez remisu (DNB) oraz na handicap z 31 października 2026 (w ramach 36. kolejki Serii B (Brazylia)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 5 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Botafogo SP po kursie 2,35 w LV BET, remis po kursie 3,10 w LV BET oraz wygrana Sport Recife po kursie 2,95 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną Sport Recife wystawia STS - 2,95, w porównaniu do najniższego 2,90 w LV BET. Daje to 5 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
2,30 3,10 2,95
2,35 3,10 2,90
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Sport Recife

kurs 2,95 × 100 zł = 259,60 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,68 2,02
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,37 1,52 1,33
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,00 2,10 3,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,24 1,30 1,58
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
8,00 1,06 3,00 1,32 1,68 2,00 1,26 3,40 1,08 6,10 1,02 9,40
- - 2,95 1,33 1,67 1,98 1,25 3,40 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Tak Nie
1,78 1,90
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Botafogo SP strzeli

Tak Nie
1,28 3,20
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Sport Recife strzeli

Tak Nie
1,36 2,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,90 4,10 5,90 3,80 8,00 4,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Botafogo SP i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,90 3,00 4,80 3,90 2,95 7,90 2,55 14,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,00 4,10 3,60 12,00 3,60 12,00 2,95 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Sport Recife i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,90 3,75 5,75 4,90 3,50 10,50 3,10 18,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Botafogo SP - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
4,60 11,50 24,00 1,37 1,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
4,10 6,50 10,50 4,50 7,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Sport Recife - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
1,52 1,16 1,03 5,90 16,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Botafogo SP - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,37 2,30 1,10 4,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Sport Recife - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,52 2,75 1,16 5,90
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Botafogo SP - Sport Recife dostępnych jest 94 kursów od 2 legalnych bukmacherów na 18 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 2,2% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 2,35 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 2,30 w STS.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Botafogo SP - Sport Recife ma STS, który prowadzi w 18 rynkach zdarzeń.

Kursy bukmacherskie
Serie B (Brazylia), Piłka nożna
godz. 20:00, 31 październik 2026
Botafogo SP
Botafogo SP
-
Sport Recife
Sport Recife

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.