Forma w lidze
Novorizontino w tabeli
2. miejsce / 60 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 1 punkt
Przewaga nad 7. miejscem: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 zwycięstwa z rzędu
4 mecze bez porażki
3 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
34 pkt
31:15 bramki
1,82 gola/mecz
26 pkt
28:13 bramki
1,75 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Novorizontina
Wartość drużyny: 2,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 16 bramek | Brazylia | 35 | napastnik | 31 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 10 asyst | Brazylia | 25 | pomocnik | 33 | 2,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,27 średnia ocena | Brazylia | 35 | napastnik | 31 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2600 minut | Brazylia | 25 | pomocnik | 33 | 2,5 mln € |
Skład i oceny Novorizontina w ostatnim meczu 4-2-3-1

Zmiany
Novorizontino w tabeli Serii B (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vila Nova
|
33 | 18 | 7 | 8 | 46:31 | 61 |
2
|
Novorizontino
|
33 | 17 | 9 | 7 | 59:28 | 60 |
3
|
Juventude
|
33 | 17 | 9 | 7 | 39:21 | 60 |
4
|
Fortaleza EC
|
33 | 15 | 12 | 6 | 39:29 | 57 |
5
|
Criciuma
|
33 | 16 | 8 | 9 | 34:28 | 56 |
Wyniki Novorizontina
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Novorizontino
5
Ponte Preta
1
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
|
|
09 Paź Koniec
|
Nautico Recife
0
Novorizontino
2
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
|
|
02 Paź Koniec
|
Novorizontino
3
Goias
0
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
Terminarz Novorizontina
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 23:00
|
Vila Nova
Novorizontino
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
|
|
24 Paź 21:30
|
Atletico Goianiense
Novorizontino
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
|
|
01 Lis 22:30
|
Novorizontino
Operario-PR
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
Ostatnie transfery Novorizontina
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Brazylia |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia |
Novorizontino to klub piłkarski z Brazylii występujący w Serie B (Brazylia). Swoim domowym obiektem jest Estádio Dr. Jorge Ismael de Biasi, który może pomieścić 16 000 widzów. Zespół prowadzi Enderson Moreira. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,6 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Brazylii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Novorizontino w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Novorizontina trafiło 14 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Novorizontino w tabeli Serii B (Brazylia)?
Novorizontino zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Serii B (Brazylia) z dorobkiem 60 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Vila Novy wynosi 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 59:28, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Novorizontina?
W wyjściowym ustawieniu Novorizontina między słupkami staje Jordi, a linię obrony najczęściej tworzą Madson Ferreira dos Santos, Carlinhos, Patrick Marcos de Sousa Freitas oraz Maykon Kesley de Jesus Ramalho. W środku pola grają Juninho, L. Oyama, Marlon, A. Alvarino oraz Nicolas Mores da Cruz, a za skuteczność w ataku odpowiadają Carlos Henrique de Moura Brito. Trener Enderson Moreira ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie B (Brazylia) i pucharach.
Kiedy Novorizontino gra następny mecz?
Najbliższy mecz Novorizontina to spotkanie z Vila Novą, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 23:00 na obiekcie Estádio Onésio Brasileiro Alvarenga w ramach Serii B (Brazylia) (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Novorizontina?
Ostatni mecz Novorizontina to wygrana z Ponte Pretą 5:1 w Lidze B (Brazylia), 13 października 2026. Bramki zdobyli Barcellos Arantes, De Almeida Silva Junior, , Azevedo Simao, De Moura Brito oraz Brock. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Novorizontino w tym sezonie?
Bilans Novorizontina w tym sezonie to 33 mecze i wynik 17-9-7 przy 59 zdobytych bramkach i 28 straconych. Czyste konto padło w 12 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 12,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Novorizontina w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Novorizontino w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Novorizontina
Novorizontino terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 23:00
|
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
Estádio Onésio Brasileiro Alvarenga Wyjazd | Trudny | |
|
24 Paź 21:30
|
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
Estádio Antônio Accioly Wyjazd | Trudny | |
|
01 Lis 22:30
|
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
Estádio Dr. Jorge Ismael de Biasi U siebie | Umiarkowany | |
|
07 Lis 20:10
|
Serie B (Brazylia), 37. kolejka
|
Estádio Dr. Jorge Ismael de Biasi U siebie | Trudny | |
|
14 Lis 20:30
|
Serie B (Brazylia), 38. kolejka
|
Estádio Heriberto Hülse Wyjazd | Trudny |
Kiedy Novorizontino gra następny mecz?
Najbliższy mecz Novorizontina to spotkanie z Vila Novą, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 23:00 na obiekcie Estádio Onésio Brasileiro Alvarenga w ramach Serii B (Brazylia) (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Wyniki Novorizontina w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Novorizontino w sezonie 2026.
Forma i bramki Novorizontina w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Novorizontino wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
5:1 | 4-2-3-1 | 5/8 | 2/10 | |
|
09 Paź Koniec
|
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
0:2 | 4-4-2 | 4/7 | 2/5 | |
|
02 Paź Koniec
|
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
3:0 | 4-4-2 | 4/6 | 3/4 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 30. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 9/10 | 0/2 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 29. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 9/11 | 4/8 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 28. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 10/17 | 0/3 | |
|
10 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 27. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 4/12 | 2/6 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 26. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 8/10 | 2/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
Serie B (Brazylia), 25. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 9/12 | 1/3 | |
|
25 Sie Koniec
|
Serie B (Brazylia), 24. kolejka
|
1:4 | 4-2-3-1 | 5/14 | 0/4 |
Novorizontino ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 29 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 25 z 33 meczów, ze średnią 1,92 punktu. W pozostałych ustawieniach Novorizontino zdobywa 1,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Novorizontina?
Ostatni mecz Novorizontina to wygrana z Ponte Pretą 5:1 w Lidze B (Brazylia), 13 października 2026. Bramki zdobyli Barcellos Arantes, De Almeida Silva Junior, , Azevedo Simao, De Moura Brito oraz Brock. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Novorizontino – tabela Serie B (Brazylia)
Jakie miejsce w tabeli Serie B (Brazylia) zajmuje Novorizontino w sezonie 2026.
Miejsce Novorizontina w tabeli Serii B (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vila Nova
|
33 | 18 | 7 | 8 | 46:31 | 15 | 61 | |
2
|
Novorizontino
|
33 | 17 | 9 | 7 | 59:28 | 31 | 60 | |
3
|
Juventude
|
33 | 17 | 9 | 7 | 39:21 | 18 | 60 | |
4
|
Fortaleza EC
|
33 | 15 | 12 | 6 | 39:29 | 10 | 57 | |
5
|
Criciuma
|
33 | 16 | 8 | 9 | 34:28 | 6 | 56 | |
6
|
Atletico Goianiense
|
33 | 14 | 11 | 8 | 41:31 | 10 | 53 | |
7
|
CRB
|
33 | 15 | 7 | 11 | 51:47 | 4 | 52 | |
8
|
Sport Recife
|
33 | 13 | 12 | 8 | 45:35 | 10 | 51 | |
9
|
Goias
|
33 | 14 | 6 | 13 | 34:40 | -6 | 48 | |
10
|
Operario-PR
|
33 | 13 | 9 | 11 | 44:45 | -1 | 48 | |
11
|
Cuiaba
|
33 | 11 | 14 | 8 | 32:26 | 6 | 47 | |
12
|
São Bernardo
|
33 | 12 | 10 | 11 | 46:36 | 10 | 46 | |
13
|
Athletic Club
|
33 | 10 | 13 | 10 | 40:39 | 1 | 43 | |
14
|
Nautico Recife
|
33 | 11 | 9 | 13 | 39:42 | -3 | 42 | |
15
|
Ceará
|
33 | 11 | 9 | 13 | 35:40 | -5 | 42 | |
16
|
Botafogo SP
|
33 | 11 | 8 | 14 | 37:38 | -1 | 41 | |
17
|
Avai
|
33 | 10 | 6 | 17 | 33:43 | -10 | 36 | |
18
|
Londrina
|
33 | 7 | 8 | 18 | 42:49 | -7 | 29 | |
19
|
América Mineiro
|
33 | 4 | 5 | 24 | 21:54 | -33 | 17 | |
20
|
Ponte Preta
|
33 | 3 | 4 | 26 | 18:73 | -55 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vila Nova
|
33 | 18 | 7 | 8 | 46:31 | 15 | 61 | |
2
|
Novorizontino
|
33 | 17 | 9 | 7 | 59:28 | 31 | 60 | |
3
|
Juventude
|
33 | 17 | 9 | 7 | 39:21 | 18 | 60 | |
4
|
Fortaleza EC
|
33 | 15 | 12 | 6 | 39:29 | 10 | 57 | |
5
|
Criciuma
|
33 | 16 | 8 | 9 | 34:28 | 6 | 56 | |
6
|
Atletico Goianiense
|
33 | 14 | 11 | 8 | 41:31 | 10 | 53 | |
7
|
CRB
|
33 | 15 | 7 | 11 | 51:47 | 4 | 52 | |
8
|
Sport Recife
|
33 | 13 | 12 | 8 | 45:35 | 10 | 51 | |
9
|
Goias
|
33 | 14 | 6 | 13 | 34:40 | -6 | 48 | |
10
|
Operario-PR
|
33 | 13 | 9 | 11 | 44:45 | -1 | 48 | |
11
|
Cuiaba
|
33 | 11 | 14 | 8 | 32:26 | 6 | 47 | |
12
|
São Bernardo
|
33 | 12 | 10 | 11 | 46:36 | 10 | 46 | |
13
|
Athletic Club
|
33 | 10 | 13 | 10 | 40:39 | 1 | 43 | |
14
|
Nautico Recife
|
33 | 11 | 9 | 13 | 39:42 | -3 | 42 | |
15
|
Ceará
|
33 | 11 | 9 | 13 | 35:40 | -5 | 42 | |
16
|
Botafogo SP
|
33 | 11 | 8 | 14 | 37:38 | -1 | 41 | |
17
|
Avai
|
33 | 10 | 6 | 17 | 33:43 | -10 | 36 | |
18
|
Londrina
|
33 | 7 | 8 | 18 | 42:49 | -7 | 29 | |
19
|
América Mineiro
|
33 | 4 | 5 | 24 | 21:54 | -33 | 17 | |
20
|
Ponte Preta
|
33 | 3 | 4 | 26 | 18:73 | -55 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vila Nova
|
16 | 12 | 3 | 1 | 31:11 | 20 | 39 | |
| 2 |
Juventude
|
17 | 10 | 5 | 2 | 24:8 | 16 | 35 | |
| 3 |
Novorizontino
|
17 | 10 | 4 | 3 | 31:15 | 16 | 34 | |
| 4 |
Fortaleza EC
|
17 | 9 | 7 | 1 | 27:16 | 11 | 34 | |
| 5 |
Criciuma
|
17 | 10 | 4 | 3 | 19:10 | 9 | 34 | |
| 6 |
Atletico Goianiense
|
17 | 9 | 5 | 3 | 27:14 | 13 | 32 | |
| 7 |
Sport Recife
|
16 | 8 | 7 | 1 | 28:16 | 12 | 31 | |
| 8 |
CRB
|
16 | 9 | 3 | 4 | 31:18 | 13 | 30 | |
| 9 |
Goias
|
16 | 9 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | 28 | |
| 10 |
Cuiaba
|
17 | 7 | 7 | 3 | 19:10 | 9 | 28 | |
| 11 |
Nautico Recife
|
17 | 8 | 3 | 6 | 19:17 | 2 | 27 | |
| 12 |
Ceará
|
16 | 8 | 3 | 5 | 20:17 | 3 | 27 | |
| 13 |
Operario-PR
|
17 | 7 | 5 | 5 | 23:22 | 1 | 26 | |
| 14 |
Athletic Club
|
17 | 6 | 6 | 5 | 21:18 | 3 | 24 | |
| 15 |
Botafogo SP
|
17 | 7 | 3 | 7 | 26:22 | 4 | 24 | |
| 16 |
Avai
|
16 | 6 | 4 | 6 | 17:16 | 1 | 22 | |
| 17 |
São Bernardo
|
16 | 4 | 6 | 6 | 19:18 | 1 | 18 | |
| 18 |
Londrina
|
16 | 4 | 5 | 7 | 23:20 | 3 | 17 | |
| 19 |
América Mineiro
|
16 | 3 | 3 | 10 | 12:22 | -10 | 12 | |
| 20 |
Ponte Preta
|
16 | 2 | 4 | 10 | 10:25 | -15 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
São Bernardo
|
17 | 8 | 4 | 5 | 27:18 | 9 | 28 | |
| 2 |
Novorizontino
|
16 | 7 | 5 | 4 | 28:13 | 15 | 26 | |
| 3 |
Juventude
|
16 | 7 | 4 | 5 | 15:13 | 2 | 25 | |
| 4 |
Fortaleza EC
|
16 | 6 | 5 | 5 | 12:13 | -1 | 23 | |
| 5 |
Vila Nova
|
17 | 6 | 4 | 7 | 15:20 | -5 | 22 | |
| 6 |
Criciuma
|
16 | 6 | 4 | 6 | 15:18 | -3 | 22 | |
| 7 |
CRB
|
17 | 6 | 4 | 7 | 20:29 | -9 | 22 | |
| 8 |
Operario-PR
|
16 | 6 | 4 | 6 | 21:23 | -2 | 22 | |
| 9 |
Atletico Goianiense
|
16 | 5 | 6 | 5 | 14:17 | -3 | 21 | |
| 10 |
Sport Recife
|
17 | 5 | 5 | 7 | 17:19 | -2 | 20 | |
| 11 |
Goias
|
17 | 5 | 5 | 7 | 18:23 | -5 | 20 | |
| 12 |
Cuiaba
|
16 | 4 | 7 | 5 | 13:16 | -3 | 19 | |
| 13 |
Athletic Club
|
16 | 4 | 7 | 5 | 19:21 | -2 | 19 | |
| 14 |
Botafogo SP
|
16 | 4 | 5 | 7 | 11:16 | -5 | 17 | |
| 15 |
Nautico Recife
|
16 | 3 | 6 | 7 | 20:25 | -5 | 15 | |
| 16 |
Ceará
|
17 | 3 | 6 | 8 | 15:23 | -8 | 15 | |
| 17 |
Avai
|
17 | 4 | 2 | 11 | 16:27 | -11 | 14 | |
| 18 |
Londrina
|
17 | 3 | 3 | 11 | 19:29 | -10 | 12 | |
| 19 |
América Mineiro
|
17 | 1 | 2 | 14 | 9:32 | -23 | 5 | |
| 20 |
Ponte Preta
|
17 | 1 | 0 | 16 | 8:48 | -40 | 3 |
Które miejsce zajmuje Novorizontino w tabeli Serii B (Brazylia)?
Novorizontino zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Serii B (Brazylia) z dorobkiem 60 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Vila Novy wynosi 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 59:28, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Novorizontina w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Novorizontina na tle ligi w sezonie 2026.
Novorizontino na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,2
- Strzały celne / mecz 5,7
- Asysty / mecz 1,24
- Udane dryblingi / mecz 5,4
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,85
- Czyste konta 36%
- Odbiory / mecz 14,2
- Przechwyty / mecz 8,8
- Wybicia / mecz 22,9
- Zablokowane strzały / mecz 3,8
Strzelcy Novorizontina
-
Robson 16
-
Romulo Azevedo Simao 12
-
Juninho 5
-
Carlos Henrique de Moura Brito 5
-
Matheus Henrique Bianqui 5
-
Luis Oyama 3
Rozkład bramek w czasie
Bramki Novorizontina i rywali według minuty w ostatnich 33 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Novorizontina to 76–90+ minuta, w której padło 17 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 12 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Vila Nova - Novorizontino Po przerwie pada 56% bramek Novorizontina.Przebieg meczu Novorizontina i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 19 | 16-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 10 | 1-3-6 |
| Prowadził do przerwy | 12 | 11-0-1 |
| Remis do przerwy | 18 | 6-7-5 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-2-1 |
Gdy Novorizontino otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 16 razy na 19 takich meczów.
Jak padają bramki dla Novorizontina
88% bramek Novorizontina pada z gry. Z karnych odpowiadają za 12% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Novorizontino zdobywa w sezonie średnio 1,82 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,30.
Aktualne serie Novorizontina
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Novorizontina, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Novorizontino wygra mecz Vila Nova - Novorizontino Novorizontino nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Novorizontina
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 73%
- Powyżej 2,5 58%
- Powyżej 3,5 27%
- Powyżej 4,5 12%
- Powyżej 5,5 6%
W 58% meczów Novorizontina padają co najmniej trzy bramki, a w 52% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Vila Nova - Novorizontino Powyżej 2,5 bramki padło w 58% meczów Novorizontina.Novorizontino – faule i karne
- Faule / mecz 13,7
- Faule rywali / mecz 13,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Novorizontino fauluje średnio 13,7 razy na mecz, a wymusza 13,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Novorizontina, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Novorizontino zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,63 na wyjeździe.
Novorizontino wygra mecz Vila Nova - Novorizontino Novorizontino zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 54%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 33 meczach Novorizontina ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Novorizontina, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 16 z 33 meczów.
Novorizontino wygra drugą połowę meczu Vila Nova - Novorizontino Drugą połowę Novorizontino wygrywał w 16 z 33 meczów.Novorizontino – strzały
- Celne / mecz 5,7
- Niecelne / mecz 6,6
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,8
Novorizontino oddaje 12,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Vila Nova - Novorizontino Novorizontino oddaje 12,2 strzałów na mecz.Novorizontino – posiadanie piłki
- U siebie 49,6%
- Na wyjeździe 46,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 5 z 33
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 33
- Najniższe w sezonie 24%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 33 meczów. Średnio Novorizontino utrzymuje przy piłce 48,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 24%.
Novorizontino wygra mecz Vila Nova - Novorizontino Novorizontino utrzymuje średnio 48,0% posiadania piłki.Novorizontino – podania
- Kluczowe / mecz 11,7
- Dośrodkowania / mecz 23,9
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 51
- Celność długich podań 45%
Novorizontino wymienia średnio 370 podań na mecz przy celności 80%, z czego 11,7 to podania kluczowe.
Novorizontino – czyste konta
- U siebie 5 z 17
- Na wyjeździe 7 z 16
- Stracone / mecz 0,85
- Bez straty do przerwy 61%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 15%
Czyste konto Novorizontina to 36% meczów sezonu (12 z 33), z czego 5 w 17 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Vila Nova - Novorizontino Czyste konto Novorizontino zachowuje w 36% meczów.Novorizontino – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 91%
- Pow. 8,5 w meczu 73%
- Pow. 10,5 w meczu 55%
- Rożne u siebie / mecz 7,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,2
Novorizontino wykonuje średnio 6,3 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 73% spotkań.
Novorizontino – kartki
- Żółte kartki 63
- Pow. 3,5 kartki w meczu 70%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 45%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 12%
Novorizontino ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Novorizontina – 2,7. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Novorizontino według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 6 | 2-1-3 | 1,17 | 0,83 | 0,67 |
| Środka tabeli (7–14) | 15 | 6-7-2 | 1,67 | 1,53 | 0,73 |
| Dołu tabeli (15–20) | 12 | 9-1-2 | 2,33 | 2,58 | 1,08 |
Najwięcej punktów na mecz Novorizontino zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Novorizontino na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,44 1,29 | 1,94 0,88 | 0,69 1,18 |
|
2.
|
2,00 1,63 | 1,82 1,75 | 0,88 0,81 |
|
3.
|
2,06 1,56 | 1,41 0,94 | 0,47 0,81 |
|
4.
|
2,00 1,44 | 1,59 0,75 | 0,94 0,81 |
|
5.
|
2,00 1,38 | 1,12 0,94 | 0,59 1,13 |
Ciekawe rekordy w meczach Novorizontina
Skrajne wyniki i osiągnięcia Novorizontina w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Goias - Novorizontino 0:4 Serie B (Brazylia), 11.06.2026
- Najwyższa porażka Novorizontino - Londrina 1:3 Serie B (Brazylia), 23.03.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Avai - Novorizontino 3:3, Serie B (Brazylia), 4.05.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 6. minuta Azevedo Simao, São Bernardo - Novorizontino 1:1, Serie B (Brazylia), 31.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+12 minuta Naldi de Matos, Avai - Novorizontino 3:3, Serie B (Brazylia), 4.05.2026
Jakie statystyki ma Novorizontino w tym sezonie?
Bilans Novorizontina w tym sezonie to 33 mecze i wynik 17-9-7 przy 59 zdobytych bramkach i 28 straconych. Czyste konto padło w 12 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 12,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Novorizontino – zawodnicy
Jak wygląda kadra Novorizontina w sezonie 2026.
Skład i oceny Novorizontina w ostatnim meczu 4-2-3-1

Zmiany
Kontuzje w kadrze Novorizontina
-
Robson Napastnik Rana pauzuje od 4 dniopuszczone: 1 mecz
-
Matheus Henrique Bianqui Pomocnik Rana pauzuje od 4 dniopuszczone: 1 mecz
-
C. Ortiz Pomocnik Rana pauzuje od 65 dniopuszczone: 9 meczów
Kadra Novorizontina
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
35 | Brazylia | 400 tys. € | 295 tys. € | 31 | 94% | 16 | 5 | 2 492' | 4 | 0 | |||||||
| 9 |
|
34 | Brazylia | 250 tys. € | – | 32 | 97% | 5 | 1 | 632' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
25 | Brazylia | 450 tys. € | 125 tys. € | 26 | 79% | 1 | 1 | 1 281' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
29 | Brazylia | 100 tys. € | 60 tys. € | 23 | 70% | 2 | 1 | 690' | 3 | 0 | |||||||
| 7 |
|
24 | Brazylia | 125 tys. € | – | 20 | 61% | 1 | 1 | 159' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
27 | Brazylia | 0 € | – | 17 | 52% | 0 | 1 | 141' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
![]() |
21 | Brazylia | 500 tys. € | – | 7 | 21% | 0 | 0 | 7' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
35 | Brazylia | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
35 | Brazylia | 100 tys. € | 80 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
27 | Brazylia | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
29 | Brazylia | 500 tys. € | 197 tys. € | 29 | 88% | 3 | 3 | 2 253' | 4 | 0 | |||||||
| 50 |
|
25 | Brazylia | 1,2 mln € | – | 32 | 97% | 5 | 5 | 1 128' | 5 | 0 | |||||||
| 17 |
|
28 | Brazylia | 700 tys. € | 224 tys. € | 28 | 85% | 5 | 0 | 1 378' | 5 | 2 | |||||||
| 18 |
|
25 | Brazylia | 600 tys. € | 581 tys. € | 32 | 97% | 1 | 1 | 1 823' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
|
34 | Argentyna | 250 tys. € | – | 23 | 70% | 0 | 0 | 284' | 2 | 0 | |||||||
| 28 |
|
36 | Brazylia | 100 tys. € | 80 tys. € | 19 | 58% | 0 | 0 | 39' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
27 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
37 | Brazylia | 0 € | 233 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 95 |
|
31 | Brazylia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
34 | Brazylia | 175 tys. € | 224 tys. € | 11 | 33% | 1 | 2 | 968' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
27 | Brazylia | 500 tys. € | – | 31 | 94% | 1 | 1 | 2 511' | 7 | 1 | |||||||
| 66 |
|
20 | Brazylia | 500 tys. € | 80 tys. € | 28 | 85% | 0 | 1 | 1 917' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
31 | Brazylia | 200 tys. € | – | 25 | 76% | 0 | 0 | 790' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
25 | Argentyna | 350 tys. € | – | 27 | 82% | 0 | 0 | 745' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
|
35 | Brazylia | 150 tys. € | 98 tys. € | 23 | 70% | 1 | 0 | 570' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
25 | Peru | 650 tys. € | – | 14 | 42% | 0 | 0 | 53' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
38 | Brazylia | 0 € | 268 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
20 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
26 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
35 | Brazylia | 50 tys. € | – | 4 | 12% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 43 |
|
24 | Brazylia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 93 |
|
33 | Brazylia | 350 tys. € | 155 tys. € | 27 | 82% | 0 | 1 | 2 190' | 1 | 0 | |||||||
| 31 |
|
31 | Brazylia | 350 tys. € | 143 tys. € | 33 | 100% | 0 | 0 | 780' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Novorizontina
9 mln €
śr. 273 tys. € / zawodnika
Ile Novorizontino wydaje na pensje
2,8 mln € rocznie
śr. 86 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Brazylia (30 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Novorizontina w sezonie 2026
Novorizontino wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Novorizontina
Jak wygląda skład Novorizontina?
W wyjściowym ustawieniu Novorizontina między słupkami staje Jordi, a linię obrony najczęściej tworzą Madson Ferreira dos Santos, Carlinhos, Patrick Marcos de Sousa Freitas oraz Maykon Kesley de Jesus Ramalho. W środku pola grają Juninho, L. Oyama, Marlon, A. Alvarino oraz Nicolas Mores da Cruz, a za skuteczność w ataku odpowiadają Carlos Henrique de Moura Brito. Trener Enderson Moreira ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie B (Brazylia) i pucharach.
Novorizontino – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Novorizontino w sezonie 2026.
Novorizontino transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Brazylia | 31 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia | 28 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Lis 2026 |
|
Brazylia | 24 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 02 Sie 2026 |
|
Brazylia | 34 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Kolumbia | 30 |
|
za darmo | |
| 25 Mar 2026 |
|
Brazylia | 33 |
|
nieujawniona | |
| 25 Mar 2026 |
|
Białoruś | 27 |
|
koniec wypożyczenia |
Kluczowe transfery Novorizontina
Novorizontino bilans transferowy
- 0 € 2026
- -165 tys. € 2025
- +1,6 mln € 2024
Rekordy transferowe w historii Novorizontina
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Novorizontino w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Novorizontina trafiło 14 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy.