Forma w lidze
Nautico Recife w tabeli
14. miejsce / 42 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 19 punktów
Strata do 6. miejsca: 11 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
3 mecze bez zwycięstwa
2 mecze bez strzelonej bramki
7 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
27 pkt
19:17 bramki
1,12 gola/mecz
15 pkt
20:25 bramki
1,25 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Nautico Recife
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 9 bramek | Brazylia | 33 | pomocnik | 25 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Brazylia | 34 | pomocnik | 16 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,11 średnia ocena | Brazylia | 25 | napastnik | 16 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2970 minut | Brazylia | 39 | bramkarz | 33 | 50 tys. € |
Przewidywany skład Nautico Recife 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Nautico Recife w tabeli Serii B (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vila Nova
|
33 | 18 | 7 | 8 | 46:31 | 61 |
2
|
Novorizontino
|
33 | 17 | 9 | 7 | 59:28 | 60 |
| ··· | |||||||
13
|
Athletic Club
|
33 | 10 | 13 | 10 | 40:39 | 43 |
14
|
Nautico Recife
|
33 | 11 | 9 | 13 | 39:42 | 42 |
15
|
Ceará
|
33 | 11 | 9 | 13 | 35:40 | 42 |
Wyniki Nautico Recife
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Nautico Recife
0
Vila Nova
2
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
|
|
09 Paź Koniec
|
Nautico Recife
0
Novorizontino
2
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Fortaleza EC
1
Nautico Recife
1
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
Terminarz Nautico Recife
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
20 Paź 00:30
|
Goias
Nautico Recife
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
|
|
27 Paź 00:30
|
Juventude
Nautico Recife
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
|
|
31 Paź 23:30
|
Nautico Recife
Avai
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
Ostatnie transfery Nautico Recife
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Brazylia |
![]() |
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 14 Sie 2026 |
|
Brazylia |
|
za darmo |
Nautico Recife to klub piłkarski z Brazylii występujący w Serie B (Brazylia). Swoim domowym obiektem jest Estádio Eládio de Barros Carvalho, który może pomieścić 22 856 widzów. Zespół prowadzi Bruno Pivetti.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Nautico Recife w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Nautico Recife trafiło 16 zawodników, a klub opuściło 16 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Nautico Recife w tabeli Serii B (Brazylia)?
Nautico Recife zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Serii B (Brazylia) z dorobkiem 42 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Vila Novy wynosi 19 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 39:42, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Nautico Recife?
W wyjściowym ustawieniu Nautico Recife między słupkami staje Muriel, a linię obrony najczęściej tworzą Reginaldo, Wanderson Camelo Viana, R. Santos oraz I. Fernandes. W środku pola grają B. Borasi, Wenderson da Silva Costa Ferreira, Jean Carlos, O. Otusanya oraz Vinicius, a za skuteczność w ataku odpowiadają Derek Freitas Ribeiro. Trener Bruno Pivetti ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie B (Brazylia) i pucharach.
Kiedy Nautico Recife gra następny mecz?
Najbliższy mecz Nautico Recife to spotkanie z Goiasem, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 00:30 na obiekcie Estádio de Hailé Pinheiro w ramach Serii B (Brazylia) (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Nautico Recife?
Ostatni mecz Nautico Recife to porażka z Vila Novą 0:2 w Lidze B (Brazylia), 11 października 2026. Bramki zdobyli Galdino, Santos de Souza. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Nautico Recife w tym sezonie?
Bilans Nautico Recife w tym sezonie to 33 mecze i wynik 11-9-13 przy 39 zdobytych bramkach i 42 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 12,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Nautico Recife w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Nautico Recife w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Nautico Recife
Nautico Recife terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
20 Paź 00:30
|
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
Estádio de Hailé Pinheiro Wyjazd | Umiarkowany | |
|
27 Paź 00:30
|
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
Estádio Alfredo Jaconi Wyjazd | Trudny | |
|
31 Paź 23:30
|
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
Estádio Eládio de Barros Carvalho U siebie | Łatwy | |
|
08 Lis 01:30
|
Serie B (Brazylia), 37. kolejka
|
Estádio Eládio de Barros Carvalho U siebie | Umiarkowany | |
|
14 Lis 20:30
|
Serie B (Brazylia), 38. kolejka
|
Estádio Municipal Jacy Scaff Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Nautico Recife gra następny mecz?
Najbliższy mecz Nautico Recife to spotkanie z Goiasem, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 00:30 na obiekcie Estádio de Hailé Pinheiro w ramach Serii B (Brazylia) (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Wyniki Nautico Recife w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Nautico Recife w sezonie 2026.
Forma i bramki Nautico Recife w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Nautico Recife wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 7/11 | 3/7 | |
|
09 Paź Koniec
|
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 3/7 | 3/5 | |
|
03 Paź Koniec
|
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 4/11 | 3/4 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 30. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 11/20 | 1/2 | |
|
22 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 29. kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 4/11 | 2/3 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 28. kolejka
|
3:3 | 4-2-3-1 | 4/6 | 2/6 | |
|
10 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 27. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 10/15 | 2/4 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 26. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 5/7 | 2/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
Serie B (Brazylia), 25. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 8/10 | 2/4 | |
|
23 Sie Koniec
|
Serie B (Brazylia), 24. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 3/7 | 1/1 |
Nautico Recife ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 31 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 29 z 33 meczów, ze średnią 1,41 punktu. W pozostałych ustawieniach Nautico Recife zdobywa 0,25 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Nautico Recife?
Ostatni mecz Nautico Recife to porażka z Vila Novą 0:2 w Lidze B (Brazylia), 11 października 2026. Bramki zdobyli Galdino, Santos de Souza. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Nautico Recife – tabela Serie B (Brazylia)
Jakie miejsce w tabeli Serie B (Brazylia) zajmuje Nautico Recife w sezonie 2026.
Miejsce Nautico Recife w tabeli Serii B (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vila Nova
|
33 | 18 | 7 | 8 | 46:31 | 15 | 61 | |
2
|
Novorizontino
|
33 | 17 | 9 | 7 | 59:28 | 31 | 60 | |
3
|
Juventude
|
33 | 17 | 9 | 7 | 39:21 | 18 | 60 | |
4
|
Fortaleza EC
|
33 | 15 | 12 | 6 | 39:29 | 10 | 57 | |
5
|
Criciuma
|
33 | 16 | 8 | 9 | 34:28 | 6 | 56 | |
6
|
Atletico Goianiense
|
33 | 14 | 11 | 8 | 41:31 | 10 | 53 | |
7
|
CRB
|
33 | 15 | 7 | 11 | 51:47 | 4 | 52 | |
8
|
Sport Recife
|
33 | 13 | 12 | 8 | 45:35 | 10 | 51 | |
9
|
Goias
|
33 | 14 | 6 | 13 | 34:40 | -6 | 48 | |
10
|
Operario-PR
|
33 | 13 | 9 | 11 | 44:45 | -1 | 48 | |
11
|
Cuiaba
|
33 | 11 | 14 | 8 | 32:26 | 6 | 47 | |
12
|
São Bernardo
|
33 | 12 | 10 | 11 | 46:36 | 10 | 46 | |
13
|
Athletic Club
|
33 | 10 | 13 | 10 | 40:39 | 1 | 43 | |
14
|
Nautico Recife
|
33 | 11 | 9 | 13 | 39:42 | -3 | 42 | |
15
|
Ceará
|
33 | 11 | 9 | 13 | 35:40 | -5 | 42 | |
16
|
Botafogo SP
|
33 | 11 | 8 | 14 | 37:38 | -1 | 41 | |
17
|
Avai
|
33 | 10 | 6 | 17 | 33:43 | -10 | 36 | |
18
|
Londrina
|
33 | 7 | 8 | 18 | 42:49 | -7 | 29 | |
19
|
América Mineiro
|
33 | 4 | 5 | 24 | 21:54 | -33 | 17 | |
20
|
Ponte Preta
|
33 | 3 | 4 | 26 | 18:73 | -55 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vila Nova
|
33 | 18 | 7 | 8 | 46:31 | 15 | 61 | |
2
|
Novorizontino
|
33 | 17 | 9 | 7 | 59:28 | 31 | 60 | |
3
|
Juventude
|
33 | 17 | 9 | 7 | 39:21 | 18 | 60 | |
4
|
Fortaleza EC
|
33 | 15 | 12 | 6 | 39:29 | 10 | 57 | |
5
|
Criciuma
|
33 | 16 | 8 | 9 | 34:28 | 6 | 56 | |
6
|
Atletico Goianiense
|
33 | 14 | 11 | 8 | 41:31 | 10 | 53 | |
7
|
CRB
|
33 | 15 | 7 | 11 | 51:47 | 4 | 52 | |
8
|
Sport Recife
|
33 | 13 | 12 | 8 | 45:35 | 10 | 51 | |
9
|
Goias
|
33 | 14 | 6 | 13 | 34:40 | -6 | 48 | |
10
|
Operario-PR
|
33 | 13 | 9 | 11 | 44:45 | -1 | 48 | |
11
|
Cuiaba
|
33 | 11 | 14 | 8 | 32:26 | 6 | 47 | |
12
|
São Bernardo
|
33 | 12 | 10 | 11 | 46:36 | 10 | 46 | |
13
|
Athletic Club
|
33 | 10 | 13 | 10 | 40:39 | 1 | 43 | |
14
|
Nautico Recife
|
33 | 11 | 9 | 13 | 39:42 | -3 | 42 | |
15
|
Ceará
|
33 | 11 | 9 | 13 | 35:40 | -5 | 42 | |
16
|
Botafogo SP
|
33 | 11 | 8 | 14 | 37:38 | -1 | 41 | |
17
|
Avai
|
33 | 10 | 6 | 17 | 33:43 | -10 | 36 | |
18
|
Londrina
|
33 | 7 | 8 | 18 | 42:49 | -7 | 29 | |
19
|
América Mineiro
|
33 | 4 | 5 | 24 | 21:54 | -33 | 17 | |
20
|
Ponte Preta
|
33 | 3 | 4 | 26 | 18:73 | -55 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vila Nova
|
16 | 12 | 3 | 1 | 31:11 | 20 | 39 | |
| 2 |
Juventude
|
17 | 10 | 5 | 2 | 24:8 | 16 | 35 | |
| 3 |
Novorizontino
|
17 | 10 | 4 | 3 | 31:15 | 16 | 34 | |
| 4 |
Fortaleza EC
|
17 | 9 | 7 | 1 | 27:16 | 11 | 34 | |
| 5 |
Criciuma
|
17 | 10 | 4 | 3 | 19:10 | 9 | 34 | |
| 6 |
Atletico Goianiense
|
17 | 9 | 5 | 3 | 27:14 | 13 | 32 | |
| 7 |
Sport Recife
|
16 | 8 | 7 | 1 | 28:16 | 12 | 31 | |
| 8 |
CRB
|
16 | 9 | 3 | 4 | 31:18 | 13 | 30 | |
| 9 |
Goias
|
16 | 9 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | 28 | |
| 10 |
Cuiaba
|
17 | 7 | 7 | 3 | 19:10 | 9 | 28 | |
| 11 |
Nautico Recife
|
17 | 8 | 3 | 6 | 19:17 | 2 | 27 | |
| 12 |
Ceará
|
16 | 8 | 3 | 5 | 20:17 | 3 | 27 | |
| 13 |
Operario-PR
|
17 | 7 | 5 | 5 | 23:22 | 1 | 26 | |
| 14 |
Athletic Club
|
17 | 6 | 6 | 5 | 21:18 | 3 | 24 | |
| 15 |
Botafogo SP
|
17 | 7 | 3 | 7 | 26:22 | 4 | 24 | |
| 16 |
Avai
|
16 | 6 | 4 | 6 | 17:16 | 1 | 22 | |
| 17 |
São Bernardo
|
16 | 4 | 6 | 6 | 19:18 | 1 | 18 | |
| 18 |
Londrina
|
16 | 4 | 5 | 7 | 23:20 | 3 | 17 | |
| 19 |
América Mineiro
|
16 | 3 | 3 | 10 | 12:22 | -10 | 12 | |
| 20 |
Ponte Preta
|
16 | 2 | 4 | 10 | 10:25 | -15 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
São Bernardo
|
17 | 8 | 4 | 5 | 27:18 | 9 | 28 | |
| 2 |
Novorizontino
|
16 | 7 | 5 | 4 | 28:13 | 15 | 26 | |
| 3 |
Juventude
|
16 | 7 | 4 | 5 | 15:13 | 2 | 25 | |
| 4 |
Fortaleza EC
|
16 | 6 | 5 | 5 | 12:13 | -1 | 23 | |
| 5 |
Vila Nova
|
17 | 6 | 4 | 7 | 15:20 | -5 | 22 | |
| 6 |
Criciuma
|
16 | 6 | 4 | 6 | 15:18 | -3 | 22 | |
| 7 |
CRB
|
17 | 6 | 4 | 7 | 20:29 | -9 | 22 | |
| 8 |
Operario-PR
|
16 | 6 | 4 | 6 | 21:23 | -2 | 22 | |
| 9 |
Atletico Goianiense
|
16 | 5 | 6 | 5 | 14:17 | -3 | 21 | |
| 10 |
Sport Recife
|
17 | 5 | 5 | 7 | 17:19 | -2 | 20 | |
| 11 |
Goias
|
17 | 5 | 5 | 7 | 18:23 | -5 | 20 | |
| 12 |
Cuiaba
|
16 | 4 | 7 | 5 | 13:16 | -3 | 19 | |
| 13 |
Athletic Club
|
16 | 4 | 7 | 5 | 19:21 | -2 | 19 | |
| 14 |
Botafogo SP
|
16 | 4 | 5 | 7 | 11:16 | -5 | 17 | |
| 15 |
Nautico Recife
|
16 | 3 | 6 | 7 | 20:25 | -5 | 15 | |
| 16 |
Ceará
|
17 | 3 | 6 | 8 | 15:23 | -8 | 15 | |
| 17 |
Avai
|
17 | 4 | 2 | 11 | 16:27 | -11 | 14 | |
| 18 |
Londrina
|
17 | 3 | 3 | 11 | 19:29 | -10 | 12 | |
| 19 |
América Mineiro
|
17 | 1 | 2 | 14 | 9:32 | -23 | 5 | |
| 20 |
Ponte Preta
|
17 | 1 | 0 | 16 | 8:48 | -40 | 3 |
Które miejsce zajmuje Nautico Recife w tabeli Serii B (Brazylia)?
Nautico Recife zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Serii B (Brazylia) z dorobkiem 42 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Vila Novy wynosi 19 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 39:42, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Nautico Recife w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Nautico Recife na tle ligi w sezonie 2026.
Nautico Recife na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,0
- Strzały celne / mecz 4,5
- Asysty / mecz 0,73
- Udane dryblingi / mecz 6,7
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,27
- Czyste konta 24%
- Odbiory / mecz 14,5
- Przechwyty / mecz 8,0
- Wybicia / mecz 21,5
- Zablokowane strzały / mecz 4,1
Strzelcy Nautico Recife
-
Vinicius 9
-
Vinicius Rodrigues Adelino dos Santos 5
-
Derek Freitas Ribeiro 3
-
Todinho 3
-
Luiz Claudio 3

-
Kauan Almeida da Costa 3
Rozkład bramek w czasie
Bramki Nautico Recife i rywali według minuty w ostatnich 33 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Nautico Recife to 76–90+ minuta, w której padło 14 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 9 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Goias - Nautico Recife Po przerwie pada 69% bramek Nautico Recife.Przebieg meczu Nautico Recife i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 12 | 8-4-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 19 | 3-3-13 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 5-2-0 |
| Remis do przerwy | 11 | 4-5-2 |
| Przegrywał do przerwy | 15 | 2-2-11 |
Gdy Nautico Recife otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 8 razy na 12 takich meczów.
Jak padają bramki dla Nautico Recife
87% bramek Nautico Recife pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Nautico Recife zdobywa w sezonie średnio 1,27 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,20.
Aktualne serie Nautico Recife
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 7 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Nautico Recife, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Nautico Recife wygra mecz Goias - Nautico Recife Nautico Recife przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Nautico Recife
- Powyżej 0,5 94%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 39%
- Powyżej 3,5 18%
- Powyżej 4,5 9%
- Powyżej 5,5 9%
W 39% meczów Nautico Recife padają co najmniej trzy bramki, a w 45% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Goias - Nautico Recife Powyżej 2,5 bramki padło w 39% meczów Nautico Recife.Nautico Recife – faule i karne
- Faule / mecz 15,8
- Faule rywali / mecz 13,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Nautico Recife fauluje średnio 15,8 razy na mecz, a wymusza 13,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Nautico Recife, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Nautico Recife zdobywa 1,59 punktu na mecz wobec 0,94 na wyjeździe.
Nautico Recife wygra mecz Goias - Nautico Recife Nautico Recife zdobywa u siebie 53% możliwych punktów, na wyjeździe 31%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 33 meczach Nautico Recife ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 69% goli Nautico Recife, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 13 z 33 meczów.
Nautico Recife wygra drugą połowę meczu Goias - Nautico Recife Drugą połowę Nautico Recife wygrywał w 13 z 33 meczów.Nautico Recife – strzały
- Celne / mecz 4,5
- Niecelne / mecz 7,5
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,1
Nautico Recife oddaje 12,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Goias - Nautico Recife Nautico Recife oddaje 12,0 strzałów na mecz.Nautico Recife – posiadanie piłki
- U siebie 58,4%
- Na wyjeździe 55,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 11 z 33
- Mecze z posiadaniem > 55% 19 z 33
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 19 z 33 meczów. Średnio Nautico Recife utrzymuje przy piłce 57,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Nautico Recife wygra mecz Goias - Nautico Recife Nautico Recife utrzymuje średnio 57,1% posiadania piłki.Nautico Recife – podania
- Kluczowe / mecz 11,9
- Dośrodkowania / mecz 23,4
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 46
- Celność długich podań 46%
Nautico Recife wymienia średnio 413 podań na mecz przy celności 82%, z czego 11,9 to podania kluczowe.
Nautico Recife – czyste konta
- U siebie 6 z 17
- Na wyjeździe 2 z 16
- Stracone / mecz 1,27
- Bez straty do przerwy 45%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 36%
Czyste konto Nautico Recife to 24% meczów sezonu (8 z 33), z czego 6 w 17 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Goias - Nautico Recife Czyste konto Nautico Recife zachowuje w 24% meczów.Nautico Recife – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 94%
- Pow. 8,5 w meczu 70%
- Pow. 10,5 w meczu 55%
- Rożne u siebie / mecz 7,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,8
Nautico Recife wykonuje średnio 6,3 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 70% spotkań.
Nautico Recife – kartki
- Żółte kartki 87
- Pow. 3,5 kartki w meczu 76%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 55%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 0%
Nautico Recife ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Nautico Recife – 2,2. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Nautico Recife według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 11 | 1-5-5 | 0,73 | 0,82 | 1,36 |
| Środka tabeli (7–14) | 12 | 5-2-5 | 1,42 | 1,50 | 1,58 |
| Dołu tabeli (15–20) | 10 | 5-2-3 | 1,70 | 1,20 | 0,80 |
Najwięcej punktów na mecz Nautico Recife zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Nautico Recife na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,13 1,65 | 1,19 1,59 | 1,13 1,06 |
|
13.
|
1,41 1,19 | 1,24 1,19 | 1,06 1,31 |
|
14.
|
1,59 0,94 | 1,12 1,25 | 1,00 1,56 |
|
15.
|
1,69 0,88 | 1,25 0,88 | 1,06 1,35 |
|
16.
|
1,41 1,06 | 1,53 0,69 | 1,29 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Nautico Recife
Skrajne wyniki i osiągnięcia Nautico Recife w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Nautico Recife - América Mineiro 4:0 Serie B (Brazylia), 10.05.2026
- Najwyższa porażka Nautico Recife - São Bernardo 0:3 Serie B (Brazylia), 18.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Operario-PR - Nautico Recife 2:6, Serie B (Brazylia), 16.05.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Pereira, Nautico Recife - Operario-PR 3:3, Serie B (Brazylia), 16.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta De Souza, Operario-PR - Nautico Recife 2:6, Serie B (Brazylia), 16.05.2026
Jakie statystyki ma Nautico Recife w tym sezonie?
Bilans Nautico Recife w tym sezonie to 33 mecze i wynik 11-9-13 przy 39 zdobytych bramkach i 42 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 12,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Nautico Recife – zawodnicy
Jak wygląda kadra Nautico Recife w sezonie 2026.
Przewidywany skład Nautico Recife 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra Nautico Recife
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 72 |
|
28 | Brazylia | 400 tys. € | 224 tys. € | 28 | 85% | 3 | 1 | 1 603' | 5 | 0 | |||||||
| 24 |
|
28 | Argentyna | 250 tys. € | 98 tys. € | 13 | 39% | 1 | 0 | 816' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
|
22 | Brazylia | – | – | 17 | 52% | 3 | 1 | 939' | 2 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
– | – | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
33 | Brazylia | 200 tys. € | 143 tys. € | 25 | 76% | 9 | 3 | 2 085' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
28 | Brazylia | 300 tys. € | – | 31 | 94% | 0 | 2 | 2 680' | 8 | 0 | |||||||
| 10 |
|
34 | Brazylia | 400 tys. € | 188 tys. € | 16 | 48% | 3 | 4 | 1 362' | 3 | 0 | |||||||
| 41 |
![]() |
22 | Nigeria | – | 68 tys. € | 31 | 94% | 0 | 0 | 1 203' | 4 | 1 | |||||||
| 22 |
|
27 | Argentyna | – | – | 11 | 33% | 0 | 0 | 150' | 3 | 2 | |||||||
| 5 |
|
35 | Brazylia | 0 € | 233 tys. € | 31 | 94% | 0 | 0 | 184' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 23 |
|
34 | Brazylia | 300 tys. € | – | 31 | 94% | 1 | 1 | 2 583' | 4 | 0 | |||||||
| 3 |
|
27 | Brazylia | – | – | 24 | 73% | 0 | 1 | 1 721' | 3 | 1 | |||||||
| 93 |
|
33 | Brazylia | 100 tys. € | 241 tys. € | 32 | 97% | 1 | 1 | 1 424' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
24 | Brazylia | 0 € | 200 tys. € | 13 | 39% | 0 | 0 | 514' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
|
31 | Brazylia | 0 € | – | 31 | 94% | 0 | 0 | 816' | 3 | 1 | |||||||
| 13 |
![]() |
22 | Brazylia | – | – | 10 | 30% | 0 | 0 | 69' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
39 | Brazylia | 50 tys. € | 581 tys. € | 33 | 100% | 0 | 0 | 2 970' | 2 | 0 | |||||||
| 55 |
|
31 | Urugwaj | 200 tys. € | 179 tys. € | 33 | 100% | 0 | 0 | 0' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Nautico Recife
2,2 mln €
śr. 122 tys. € / zawodnika
Ile Nautico Recife wydaje na pensje
2,2 mln € rocznie
śr. 120 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Brazylia (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Nautico Recife w sezonie 2026
Nautico Recife wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Nautico Recife
Jak wygląda skład Nautico Recife?
W wyjściowym ustawieniu Nautico Recife między słupkami staje Muriel, a linię obrony najczęściej tworzą Reginaldo, Wanderson Camelo Viana, R. Santos oraz I. Fernandes. W środku pola grają B. Borasi, Wenderson da Silva Costa Ferreira, Jean Carlos, O. Otusanya oraz Vinicius, a za skuteczność w ataku odpowiadają Derek Freitas Ribeiro. Trener Bruno Pivetti ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie B (Brazylia) i pucharach.
Nautico Recife – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Nautico Recife w sezonie 2026.
Nautico Recife transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia | 28 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Brazylia | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 14 Sie 2026 |
|
Brazylia | 29 |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Argentyna | 27 |
|
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
Brazylia | 31 |
|
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
|
Brazylia | 30 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Brazylia | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Brazylia | 25 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 20 Lip 2026 |
|
Brazylia | 31 |
|
za darmo |
Nautico Recife bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- +485 tys. € 2023
- +330 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Nautico Recife
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Nautico Recife w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Nautico Recife trafiło 16 zawodników, a klub opuściło 16 piłkarzy.