Forma w lidze
São Bernardo w tabeli
12. miejsce / 46 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 15 punktów
Strata do 6. miejsca: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
3 mecze ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
18 pkt
19:18 bramki
1,19 gola/mecz
28 pkt
27:18 bramki
1,59 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy São Bernardo
Wartość drużyny: 1,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Brazylia | 26 | napastnik | 29 | 750 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | Brazylia | 26 | pomocnik | 32 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,05 średnia ocena | Brazylia | 39 | bramkarz | 32 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2835 minut | Brazylia | 39 | bramkarz | 32 | 100 tys. € |
Przewidywany skład São Bernardo 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
São Bernardo w tabeli Serii B (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vila Nova
|
33 | 18 | 7 | 8 | 46:31 | 61 |
2
|
Novorizontino
|
33 | 17 | 9 | 7 | 59:28 | 60 |
| ··· | |||||||
11
|
Cuiaba
|
33 | 11 | 14 | 8 | 32:26 | 47 |
12
|
São Bernardo
|
33 | 12 | 10 | 11 | 46:36 | 46 |
13
|
Athletic Club
|
33 | 10 | 13 | 10 | 40:39 | 43 |
Wyniki São Bernardo
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Juventude
2
São Bernardo
2
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
|
|
07 Paź Koniec
|
Sport Recife
2
São Bernardo
1
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
São Bernardo
3
CRB
1
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
Terminarz São Bernardo
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 21:00
|
São Bernardo
Criciuma
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
|
|
24 Paź 21:30
|
São Bernardo
Vila Nova
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
|
|
01 Lis 22:30
|
Cuiaba
São Bernardo
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
Ostatnie transfery São Bernardo
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Brazylia |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 11 Sie 2026 |
|
Brazylia |
![]() |
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
Brazylia |
![]() |
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
|
Brazylia |
![]() |
koniec wypożyczenia |
São Bernardo to klub piłkarski z Brazylii występujący w Serie B (Brazylia). Swoim domowym obiektem jest Estádio Primeiro de Maio, który może pomieścić 17 054 widzów. Zespół prowadzi Vinicius Bergantin. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,2 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Brazylii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski São Bernardo w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do São Bernardo trafiło 18 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje São Bernardo w tabeli Serii B (Brazylia)?
São Bernardo zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Serii B (Brazylia) z dorobkiem 46 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Vila Novy wynosi 15 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 46:36, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład São Bernardo?
W wyjściowym ustawieniu São Bernardo między słupkami staje A. Alves, a linię obrony najczęściej tworzą Hugo, Jemerson oraz Para. W środku pola grają Foguinho, Lucas Eduardo Lima da Silva, Eduardo da Silva Albuquerque oraz Pedro Gabriel Pereira Lopes, a za skuteczność w ataku odpowiadają Pedro Vitor Ferreira da Silva, F. Garcia oraz Echapora. Trener Vinicius Bergantin ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie B (Brazylia) i pucharach.
Kiedy São Bernardo gra następny mecz?
Najbliższy mecz São Bernardo to spotkanie z Criciuma, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Estádio Primeiro de Maio w ramach Serii B (Brazylia) (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz São Bernardo?
Ostatni mecz São Bernardo to remis z Juventude 2:2 w Lidze B (Brazylia), 11 października 2026. Bramki zdobyli Da Silva, Garcia, Fernandes oraz Da Silva Pessanha. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma São Bernardo w tym sezonie?
Bilans São Bernardo w tym sezonie to 33 mecze i wynik 12-10-11 przy 46 zdobytych bramkach i 36 straconych. Czyste konto padło w 9 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz São Bernardo w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra São Bernardo w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań São Bernardo
São Bernardo terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 21:00
|
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
Estádio Primeiro de Maio U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 21:30
|
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
Estádio Primeiro de Maio U siebie | Trudny | |
|
01 Lis 22:30
|
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
Arena Pantanal Wyjazd | Umiarkowany | |
|
07 Lis 20:00
|
Serie B (Brazylia), 37. kolejka
|
Estádio Aderbal Ramos da Silva Wyjazd | Łatwy | |
|
14 Lis 20:30
|
Serie B (Brazylia), 38. kolejka
|
Estádio Primeiro de Maio U siebie | Łatwy |
Kiedy São Bernardo gra następny mecz?
Najbliższy mecz São Bernardo to spotkanie z Criciuma, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Estádio Primeiro de Maio w ramach Serii B (Brazylia) (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Wyniki São Bernardo w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub São Bernardo w sezonie 2026.
Forma i bramki São Bernardo w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
São Bernardo wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
2:2 | 5-4-1 | 3/7 | 4/5 | |
|
07 Paź Koniec
|
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
2:1 | 3-4-3 | 9/14 | 4/7 | |
|
03 Paź Koniec
|
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
3:1 | 3-4-2-1 | 5/12 | 1/2 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 30. kolejka
|
0:0 | 3-4-3 | 1/10 | 2/2 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 29. kolejka
|
1:0 | 3-4-3 | 2/12 | 1/2 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 28. kolejka
|
0:2 | 3-4-3 | 4/9 | 3/5 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 27. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 4/12 | 1/3 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 26. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 9/11 | 2/6 | |
|
29 Sie Koniec
|
Serie B (Brazylia), 25. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 9/13 | 0/1 | |
|
23 Sie Koniec
|
Serie B (Brazylia), 24. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 4/7 | 0/1 |
São Bernardo ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 28 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 18 z 33 meczów, ze średnią 1,33 punktu. W pozostałych ustawieniach São Bernardo zdobywa 1,47 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz São Bernardo?
Ostatni mecz São Bernardo to remis z Juventude 2:2 w Lidze B (Brazylia), 11 października 2026. Bramki zdobyli Da Silva, Garcia, Fernandes oraz Da Silva Pessanha. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
São Bernardo – tabela Serie B (Brazylia)
Jakie miejsce w tabeli Serie B (Brazylia) zajmuje São Bernardo w sezonie 2026.
Miejsce São Bernardo w tabeli Serii B (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vila Nova
|
33 | 18 | 7 | 8 | 46:31 | 15 | 61 | |
2
|
Novorizontino
|
33 | 17 | 9 | 7 | 59:28 | 31 | 60 | |
3
|
Juventude
|
33 | 17 | 9 | 7 | 39:21 | 18 | 60 | |
4
|
Fortaleza EC
|
33 | 15 | 12 | 6 | 39:29 | 10 | 57 | |
5
|
Criciuma
|
33 | 16 | 8 | 9 | 34:28 | 6 | 56 | |
6
|
Atletico Goianiense
|
33 | 14 | 11 | 8 | 41:31 | 10 | 53 | |
7
|
CRB
|
33 | 15 | 7 | 11 | 51:47 | 4 | 52 | |
8
|
Sport Recife
|
33 | 13 | 12 | 8 | 45:35 | 10 | 51 | |
9
|
Goias
|
33 | 14 | 6 | 13 | 34:40 | -6 | 48 | |
10
|
Operario-PR
|
33 | 13 | 9 | 11 | 44:45 | -1 | 48 | |
11
|
Cuiaba
|
33 | 11 | 14 | 8 | 32:26 | 6 | 47 | |
12
|
São Bernardo
|
33 | 12 | 10 | 11 | 46:36 | 10 | 46 | |
13
|
Athletic Club
|
33 | 10 | 13 | 10 | 40:39 | 1 | 43 | |
14
|
Nautico Recife
|
33 | 11 | 9 | 13 | 39:42 | -3 | 42 | |
15
|
Ceará
|
33 | 11 | 9 | 13 | 35:40 | -5 | 42 | |
16
|
Botafogo SP
|
33 | 11 | 8 | 14 | 37:38 | -1 | 41 | |
17
|
Avai
|
33 | 10 | 6 | 17 | 33:43 | -10 | 36 | |
18
|
Londrina
|
33 | 7 | 8 | 18 | 42:49 | -7 | 29 | |
19
|
América Mineiro
|
33 | 4 | 5 | 24 | 21:54 | -33 | 17 | |
20
|
Ponte Preta
|
33 | 3 | 4 | 26 | 18:73 | -55 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vila Nova
|
33 | 18 | 7 | 8 | 46:31 | 15 | 61 | |
2
|
Novorizontino
|
33 | 17 | 9 | 7 | 59:28 | 31 | 60 | |
3
|
Juventude
|
33 | 17 | 9 | 7 | 39:21 | 18 | 60 | |
4
|
Fortaleza EC
|
33 | 15 | 12 | 6 | 39:29 | 10 | 57 | |
5
|
Criciuma
|
33 | 16 | 8 | 9 | 34:28 | 6 | 56 | |
6
|
Atletico Goianiense
|
33 | 14 | 11 | 8 | 41:31 | 10 | 53 | |
7
|
CRB
|
33 | 15 | 7 | 11 | 51:47 | 4 | 52 | |
8
|
Sport Recife
|
33 | 13 | 12 | 8 | 45:35 | 10 | 51 | |
9
|
Goias
|
33 | 14 | 6 | 13 | 34:40 | -6 | 48 | |
10
|
Operario-PR
|
33 | 13 | 9 | 11 | 44:45 | -1 | 48 | |
11
|
Cuiaba
|
33 | 11 | 14 | 8 | 32:26 | 6 | 47 | |
12
|
São Bernardo
|
33 | 12 | 10 | 11 | 46:36 | 10 | 46 | |
13
|
Athletic Club
|
33 | 10 | 13 | 10 | 40:39 | 1 | 43 | |
14
|
Nautico Recife
|
33 | 11 | 9 | 13 | 39:42 | -3 | 42 | |
15
|
Ceará
|
33 | 11 | 9 | 13 | 35:40 | -5 | 42 | |
16
|
Botafogo SP
|
33 | 11 | 8 | 14 | 37:38 | -1 | 41 | |
17
|
Avai
|
33 | 10 | 6 | 17 | 33:43 | -10 | 36 | |
18
|
Londrina
|
33 | 7 | 8 | 18 | 42:49 | -7 | 29 | |
19
|
América Mineiro
|
33 | 4 | 5 | 24 | 21:54 | -33 | 17 | |
20
|
Ponte Preta
|
33 | 3 | 4 | 26 | 18:73 | -55 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vila Nova
|
16 | 12 | 3 | 1 | 31:11 | 20 | 39 | |
| 2 |
Juventude
|
17 | 10 | 5 | 2 | 24:8 | 16 | 35 | |
| 3 |
Novorizontino
|
17 | 10 | 4 | 3 | 31:15 | 16 | 34 | |
| 4 |
Fortaleza EC
|
17 | 9 | 7 | 1 | 27:16 | 11 | 34 | |
| 5 |
Criciuma
|
17 | 10 | 4 | 3 | 19:10 | 9 | 34 | |
| 6 |
Atletico Goianiense
|
17 | 9 | 5 | 3 | 27:14 | 13 | 32 | |
| 7 |
Sport Recife
|
16 | 8 | 7 | 1 | 28:16 | 12 | 31 | |
| 8 |
CRB
|
16 | 9 | 3 | 4 | 31:18 | 13 | 30 | |
| 9 |
Goias
|
16 | 9 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | 28 | |
| 10 |
Cuiaba
|
17 | 7 | 7 | 3 | 19:10 | 9 | 28 | |
| 11 |
Nautico Recife
|
17 | 8 | 3 | 6 | 19:17 | 2 | 27 | |
| 12 |
Ceará
|
16 | 8 | 3 | 5 | 20:17 | 3 | 27 | |
| 13 |
Operario-PR
|
17 | 7 | 5 | 5 | 23:22 | 1 | 26 | |
| 14 |
Athletic Club
|
17 | 6 | 6 | 5 | 21:18 | 3 | 24 | |
| 15 |
Botafogo SP
|
17 | 7 | 3 | 7 | 26:22 | 4 | 24 | |
| 16 |
Avai
|
16 | 6 | 4 | 6 | 17:16 | 1 | 22 | |
| 17 |
São Bernardo
|
16 | 4 | 6 | 6 | 19:18 | 1 | 18 | |
| 18 |
Londrina
|
16 | 4 | 5 | 7 | 23:20 | 3 | 17 | |
| 19 |
América Mineiro
|
16 | 3 | 3 | 10 | 12:22 | -10 | 12 | |
| 20 |
Ponte Preta
|
16 | 2 | 4 | 10 | 10:25 | -15 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
São Bernardo
|
17 | 8 | 4 | 5 | 27:18 | 9 | 28 | |
| 2 |
Novorizontino
|
16 | 7 | 5 | 4 | 28:13 | 15 | 26 | |
| 3 |
Juventude
|
16 | 7 | 4 | 5 | 15:13 | 2 | 25 | |
| 4 |
Fortaleza EC
|
16 | 6 | 5 | 5 | 12:13 | -1 | 23 | |
| 5 |
Vila Nova
|
17 | 6 | 4 | 7 | 15:20 | -5 | 22 | |
| 6 |
Criciuma
|
16 | 6 | 4 | 6 | 15:18 | -3 | 22 | |
| 7 |
CRB
|
17 | 6 | 4 | 7 | 20:29 | -9 | 22 | |
| 8 |
Operario-PR
|
16 | 6 | 4 | 6 | 21:23 | -2 | 22 | |
| 9 |
Atletico Goianiense
|
16 | 5 | 6 | 5 | 14:17 | -3 | 21 | |
| 10 |
Sport Recife
|
17 | 5 | 5 | 7 | 17:19 | -2 | 20 | |
| 11 |
Goias
|
17 | 5 | 5 | 7 | 18:23 | -5 | 20 | |
| 12 |
Cuiaba
|
16 | 4 | 7 | 5 | 13:16 | -3 | 19 | |
| 13 |
Athletic Club
|
16 | 4 | 7 | 5 | 19:21 | -2 | 19 | |
| 14 |
Botafogo SP
|
16 | 4 | 5 | 7 | 11:16 | -5 | 17 | |
| 15 |
Nautico Recife
|
16 | 3 | 6 | 7 | 20:25 | -5 | 15 | |
| 16 |
Ceará
|
17 | 3 | 6 | 8 | 15:23 | -8 | 15 | |
| 17 |
Avai
|
17 | 4 | 2 | 11 | 16:27 | -11 | 14 | |
| 18 |
Londrina
|
17 | 3 | 3 | 11 | 19:29 | -10 | 12 | |
| 19 |
América Mineiro
|
17 | 1 | 2 | 14 | 9:32 | -23 | 5 | |
| 20 |
Ponte Preta
|
17 | 1 | 0 | 16 | 8:48 | -40 | 3 |
Które miejsce zajmuje São Bernardo w tabeli Serii B (Brazylia)?
São Bernardo zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Serii B (Brazylia) z dorobkiem 46 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Vila Novy wynosi 15 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 46:36, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki São Bernardo w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki São Bernardo na tle ligi w sezonie 2026.
São Bernardo na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,0
- Strzały celne / mecz 4,4
- Asysty / mecz 0,94
- Udane dryblingi / mecz 6,2
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,09
- Czyste konta 27%
- Odbiory / mecz 12,7
- Przechwyty / mecz 9,0
- Wybicia / mecz 25,8
- Zablokowane strzały / mecz 3,4
Strzelcy São Bernardo
-
Pedro Gabriel Pereira Lopes 6
-
Rodrigo Ferreira 4
-
Felipe Garcia 4
-
Pedro Vitor Ferreira da Silva 4
-
Foguinho 3
-
Lucas Eduardo Lima da Silva 3
Rozkład bramek w czasie
Bramki São Bernardo i rywali według minuty w ostatnich 33 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres São Bernardo to 76–90+ minuta, w której padło 14 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 12 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu São Bernardo - Criciuma Po przerwie pada 65% bramek São Bernardo.Przebieg meczu São Bernardo i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 15 | 10-3-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 16 | 2-5-9 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 4-1-1 |
| Remis do przerwy | 20 | 7-7-6 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 1-2-4 |
Gdy São Bernardo otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 10 razy na 15 takich meczów.
Jak padają bramki dla São Bernardo
93% bramek São Bernardo pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
São Bernardo zdobywa w sezonie średnio 1,39 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie São Bernardo
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów São Bernardo, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
São Bernardo wygra mecz São Bernardo - Criciuma São Bernardo nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach São Bernardo
- Powyżej 0,5 94%
- Powyżej 1,5 73%
- Powyżej 2,5 48%
- Powyżej 3,5 21%
- Powyżej 4,5 6%
- Powyżej 5,5 3%
W 48% meczów São Bernardo padają co najmniej trzy bramki, a w 61% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu São Bernardo - Criciuma Powyżej 2,5 bramki padło w 48% meczów São Bernardo.São Bernardo – faule i karne
- Faule / mecz 12,5
- Faule rywali / mecz 12,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
São Bernardo fauluje średnio 12,5 razy na mecz, a wymusza 12,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla São Bernardo, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie São Bernardo zdobywa 1,13 punktu na mecz wobec 1,65 na wyjeździe.
São Bernardo wygra mecz São Bernardo - Criciuma São Bernardo zdobywa u siebie 38% możliwych punktów, na wyjeździe 55%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 33 meczach São Bernardo ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 65% goli São Bernardo, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 13 z 33 meczów.
São Bernardo wygra drugą połowę meczu São Bernardo - Criciuma Drugą połowę São Bernardo wygrywał w 13 z 33 meczów.São Bernardo – strzały
- Celne / mecz 4,4
- Niecelne / mecz 4,6
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,5
São Bernardo oddaje 9,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu São Bernardo - Criciuma São Bernardo oddaje 9,0 strzałów na mecz.São Bernardo – posiadanie piłki
- U siebie 52,1%
- Na wyjeździe 47,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 33
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 33
- Najniższe w sezonie 30%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 33 meczów. Średnio São Bernardo utrzymuje przy piłce 49,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 30%.
São Bernardo wygra mecz São Bernardo - Criciuma São Bernardo utrzymuje średnio 49,8% posiadania piłki.São Bernardo – podania
- Kluczowe / mecz 9,7
- Dośrodkowania / mecz 18,1
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 57
- Celność długich podań 53%
São Bernardo wymienia średnio 420 podań na mecz przy celności 84%, z czego 9,7 to podania kluczowe.
São Bernardo – czyste konta
- U siebie 4 z 16
- Na wyjeździe 5 z 17
- Stracone / mecz 1,09
- Bez straty do przerwy 55%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 30%
Czyste konto São Bernardo to 27% meczów sezonu (9 z 33), z czego 4 w 16 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu São Bernardo - Criciuma Czyste konto São Bernardo zachowuje w 27% meczów.São Bernardo – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 97%
- Pow. 8,5 w meczu 79%
- Pow. 10,5 w meczu 58%
- Rożne u siebie / mecz 5,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,6
São Bernardo wykonuje średnio 4,9 rzutów rożnych na mecz wobec 6,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 79% spotkań.
São Bernardo – kartki
- Żółte kartki 72
- Pow. 3,5 kartki w meczu 61%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 39%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 15%
São Bernardo ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale São Bernardo – 1,9. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
São Bernardo według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 10 | 2-4-4 | 1,00 | 0,70 | 0,90 |
| Środka tabeli (7–14) | 12 | 5-3-4 | 1,50 | 1,67 | 1,25 |
| Dołu tabeli (15–20) | 11 | 5-3-3 | 1,64 | 1,73 | 1,09 |
Najwięcej punktów na mecz São Bernardo zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
São Bernardo na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
1,53 1,38 | 1,35 1,31 | 1,29 1,44 |
|
11.
|
1,65 1,19 | 1,12 0,81 | 0,59 1,00 |
|
12.
|
1,13 1,65 | 1,19 1,59 | 1,13 1,06 |
|
13.
|
1,41 1,19 | 1,24 1,19 | 1,06 1,31 |
|
14.
|
1,59 0,94 | 1,12 1,25 | 1,00 1,56 |
Ciekawe rekordy w meczach São Bernardo
Skrajne wyniki i osiągnięcia São Bernardo w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Nautico Recife - São Bernardo 0:3 Serie B (Brazylia), 18.04.2026
- Najwyższa porażka São Bernardo - Operario-PR 1:2 Serie B (Brazylia), 3.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek São Bernardo - Ceará 3:4, Serie B (Brazylia), 26.07.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Dos Santos, São Bernardo - Operario-PR 1:2, Serie B (Brazylia), 3.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Dias da Silva, Botafogo SP - São Bernardo 1:2, Serie B (Brazylia), 6.04.2026
Jakie statystyki ma São Bernardo w tym sezonie?
Bilans São Bernardo w tym sezonie to 33 mecze i wynik 12-10-11 przy 46 zdobytych bramkach i 36 straconych. Czyste konto padło w 9 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
São Bernardo – zawodnicy
Jak wygląda kadra São Bernardo w sezonie 2026.
Przewidywany skład São Bernardo 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze São Bernardo
-
Mario Sergio Obrońca Stłuczenie mięśnia pauzuje od 10 dniopuszczone: 2 mecze
-
Rodrigo Andrade Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 206 dniopuszczone: 39 meczów
Kadra São Bernardo
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
35 | Brazylia | 75 tys. € | – | 27 | 82% | 4 | 2 | 1 906' | 5 | 0 | |||||||
| 11 |
|
28 | Brazylia | 0 € | – | 26 | 79% | 4 | 3 | 1 321' | 4 | 0 | |||||||
| 98 |
|
28 | Brazylia | 0 € | 174 tys. € | 6 | 18% | 0 | 0 | 108' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Brazylia | 200 tys. € | – | 20 | 61% | 2 | 1 | 693' | 1 | 1 | |||||||
| 29 |
|
26 | Brazylia | 750 tys. € | 1,2 mln € | 29 | 88% | 6 | 0 | 1 306' | 0 | 0 | |||||||
| 89 |
|
37 | Brazylia | 25 tys. € | – | 26 | 79% | 2 | 1 | 775' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
29 | Brazylia | 600 tys. € | 143 tys. € | 21 | 64% | 2 | 1 | 469' | 3 | 0 | |||||||
| 27 |
|
26 | Brazylia | 0 € | – | 28 | 85% | 0 | 2 | 1 131' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
|
39 | Brazylia | 0 € | 215 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
34 | Brazylia | 0 € | 107 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Brazylia | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
31 | Brazylia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
26 | Brazylia | 300 tys. € | 134 tys. € | 32 | 97% | 2 | 5 | 2 520' | 5 | 0 | |||||||
| 32 |
|
29 | Brazylia | 500 tys. € | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 42' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
34 | Brazylia | 200 tys. € | – | 30 | 91% | 3 | 0 | 2 100' | 4 | 0 | |||||||
| 14 |
|
26 | Brazylia | 350 tys. € | 107 tys. € | 16 | 48% | 3 | 3 | 682' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
|
30 | Brazylia | 500 tys. € | – | 29 | 88% | 1 | 4 | 1 981' | 1 | 0 | |||||||
| 42 |
|
33 | Brazylia | 500 tys. € | 581 tys. € | 29 | 88% | 1 | 1 | 779' | 2 | 0 | |||||||
| 77 |
|
35 | Brazylia | 50 tys. € | 98 tys. € | 30 | 91% | 0 | 0 | 534' | 1 | 0 | |||||||
| 31 |
|
29 | Brazylia | 1,2 mln € | 313 tys. € | 19 | 58% | 1 | 0 | 234' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
31 | Brazylia | 300 tys. € | – | 31 | 94% | 2 | 1 | 2 219' | 4 | 0 | |||||||
| 35 |
|
34 | Brazylia | 500 tys. € | 313 tys. € | 30 | 91% | 2 | 0 | 2 067' | 7 | 2 | |||||||
| 33 |
|
32 | Brazylia | 150 tys. € | – | 21 | 64% | 2 | 3 | 712' | 0 | 0 | |||||||
| 90 |
|
24 | Brazylia | 400 tys. € | 91 tys. € | 24 | 73% | 0 | 0 | 402' | 3 | 0 | |||||||
| 21 |
|
32 | Brazylia | – | – | 33 | 100% | 1 | 0 | 329' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
36 | Brazylia | 0 € | 206 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
27 | Brazylia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
27 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
25 | Brazylia | 0 € | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
39 | Brazylia | 100 tys. € | 143 tys. € | 32 | 97% | 0 | 0 | 2 835' | 5 | 0 | |||||||
| 12 |
|
36 | Brazylia | 0 € | – | 25 | 76% | 0 | 0 | 135' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
28 | Brazylia | 0 € | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry São Bernardo
7 mln €
śr. 219 tys. € / zawodnika
Ile São Bernardo wydaje na pensje
3,9 mln € rocznie
śr. 122 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Brazylia (32 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy São Bernardo w sezonie 2026
São Bernardo wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry São Bernardo
Jak wygląda skład São Bernardo?
W wyjściowym ustawieniu São Bernardo między słupkami staje A. Alves, a linię obrony najczęściej tworzą Hugo, Jemerson oraz Para. W środku pola grają Foguinho, Lucas Eduardo Lima da Silva, Eduardo da Silva Albuquerque oraz Pedro Gabriel Pereira Lopes, a za skuteczność w ataku odpowiadają Pedro Vitor Ferreira da Silva, F. Garcia oraz Echapora. Trener Vinicius Bergantin ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie B (Brazylia) i pucharach.
São Bernardo – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub São Bernardo w sezonie 2026.
São Bernardo transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Brazylia | 27 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 11 Sie 2026 |
|
Brazylia | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
Brazylia | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
|
Brazylia | 29 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 19 Lip 2026 |
|
Brazylia | 29 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 15 Lip 2026 |
|
Brazylia | 37 | – | za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
|
Brazylia | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
|
Brazylia | 26 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
|
Brazylia | 32 |
|
za darmo | |
| 05 Lip 2026 |
|
Brazylia | 26 |
|
koniec wypożyczenia |
São Bernardo bilans transferowy
- 0 € 2026
- +475 tys. € 2025
- 0 € 2024
- +1 mln € 2023
Rekordy transferowe w historii São Bernardo
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski São Bernardo w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do São Bernardo trafiło 18 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy.
