Junior Urso
pomocnik #30Ocimar De Almeida Junior jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Junior Urso
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Junior Urso w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Junior Urso wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.12, a skuteczność strzałów to 0,0%. Junior Urso oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Junior Urso w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Junior Urso rozegrał w barwach São Bernardo w Lidze B (Brazylia) 11 meczów, w Pucharze Brazylii 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 175 minut. Średnio dawało to 13 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Junior Urso
Pierwszy transfer Junior Urso w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Coritiby do Shandong Luneng za 1,8 miliona euro.
Czy Junior Urso ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Junior Urso nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Junior Urso to uraz mięśnia z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 117 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Junior Urso?
Junior Urso ma na koncie 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Shandong Luneng — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Junior Urso?
Junior Urso najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Junior Urso?
Wycena 37-letniego Junior Urso według stanu na październik 2026 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3,3 miliona euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Junior Urso?
Junior Urso urodził się 10 marca 1989 w Taboão da Serra w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 37 lat.
Junior Urso – statystyki
Szczegółowe statystyki Junior Urso w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział São Bernardo. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Junior Urso w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Junior Urso wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.12, a skuteczność strzałów to 0,0%. Junior Urso oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Junior Urso – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Junior Urso w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
21 Cze
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 14. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
14 Cze
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 13. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
07 Cze
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 12. kolejka
|
2:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
31 Maj
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 11. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Maj
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 10. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
16 Maj
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 9. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
26 Kwi
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 6. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
12 Kwi
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 4. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
06 Kwi
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 3. kolejka
|
1:2 | 25' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
03 Kwi
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 2. kolejka
|
1:2 | 22' | 0 | 0 | – | 6.1 |
Ile meczów rozegrał Junior Urso w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Junior Urso rozegrał w barwach São Bernardo w Lidze B (Brazylia) 11 meczów, w Pucharze Brazylii 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 175 minut. Średnio dawało to 13 minut gry na spotkanie.
Junior Urso – transfery
W trakcie kariery Junior Urso zmieniał klub 22 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,6 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
São Bernardo 2026 – 2026
-
Houston Dynamo 2025 – 2026
-
Charlotte 2024 – 2025
-
Orlando City SC 2023 – 2024
-
Coritiba 2022 – 2023
-
Orlando City SC 2020 – 2022
-
Corinthians 2019 – 2020
-
Guangzhou City(2011-2023) 2017 – 2019

-
Shandong Luneng 2016 – 2017
-
Atletico-MG 2016 – 2016
-
Shandong Luneng 2014 – 2016
-
Coritiba 2012 – 2014
-
Avai 2012 – 2012
-
Coritiba 2011 – 2012
-
Avai 2011 – 2011
-
Parana PR 2011 – 2011

-
Ituano 2010 – 2011
-
Santo Andre 2010 – 2010

-
Ituano 2010 – 2010
-
Santo Andre 2009 – 2010

-
Palestra de São Bernardo (SP) 2009 – 2009

-
Santo Andre do 2009

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Junior Urso
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 15.07.2026 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2025/26 | 01.01.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 10.02.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 20.02.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 18.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 31.12.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 12.01.2020 |
|
800 tys. € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 31.01.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 08.01.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.12.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 11.02.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 16.02.2014 |
|
1,8 mln € | Transfer definitywny |
| 2012/13 | 31.12.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.11.2012 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2011/12 | 31.12.2011 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2011/12 | 31.08.2011 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.04.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 31.12.2010 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 31.10.2010 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2010/11 | 31.07.2010 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2009/10 | 30.11.2009 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2008/09 | 31.03.2009 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
Historia transferów Junior Urso
Pierwszy transfer Junior Urso w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Coritiby do Shandong Luneng za 1,8 miliona euro.
Junior Urso – forma
W ostatnich 5 meczach Junior Urso zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Junior Urso i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
21 Cze
Koniec
|
São Bernardo
0
Juventude
1
Serie B (Brazylia), 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Cze
Koniec
|
São Bernardo
0
Sport Recife
0
Serie B (Brazylia), 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Cze
Koniec
|
CRB
2
São Bernardo
3
Serie B (Brazylia), 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Maj
Koniec
|
São Bernardo
1
Novorizontino
1
Serie B (Brazylia), 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Atletico Goianiense
0
São Bernardo
1
Serie B (Brazylia), 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
São Bernardo
1
América Mineiro
1
Serie B (Brazylia), 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
São Bernardo
1
Goias
0
Serie B (Brazylia), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
São Bernardo
0
Fortaleza EC
1
Serie B (Brazylia), 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Botafogo SP
1
São Bernardo
2
Serie B (Brazylia), 3. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
São Bernardo
1
Operario-PR
2
Serie B (Brazylia), 2. kolejka
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Ceará
1
São Bernardo
1
Serie B (Brazylia), 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Mar
Karne
|
São Bernardo
(2)
0
Ceará
(3)
0
Puchar Brazylii, 1/32 finału
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Lut
Koniec
|
São Bernardo
2
Atlético Alagoinhas
0
Puchar Brazylii, finał
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Sporting Kansas City
0
Houston Dynamo
0
MLS, 34. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Houston Dynamo
2
San Diego
4
MLS, 33. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Nashville SC
3
Houston Dynamo
1
MLS, 32. kolejka
|
69'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Houston Dynamo
1
Portland Timbers
0
MLS, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Colorado Rapids
2
Houston Dynamo
1
MLS, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
St. Louis City
2
Houston Dynamo
3
MLS, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Houston Dynamo
1
San Jose Earthquakes
2
MLS, 28. kolejka
|
58'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Vancouver Whitecaps
1
Houston Dynamo
1
MLS, 27. kolejka
|
8'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Austin FC
2
Houston Dynamo
2
MLS, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sie
Koniec
|
Houston Dynamo
1
CF Pachuca
2
Leagues Cup
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Tigres UANL
4
Houston Dynamo
1
Leagues Cup
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lip
Koniec
|
Houston Dynamo
1
Philadelphia Union
1
MLS, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Houston Dynamo
0
Vancouver Whitecaps
3
MLS, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lip
Koniec
|
Real Salt Lake
1
Houston Dynamo
0
MLS, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lip
Koniec
|
San Diego
3
Houston Dynamo
4
MLS, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Cze
Koniec
|
Houston Dynamo
1
St. Louis City
0
MLS, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Cze
Koniec
|
Minnesota United FC
3
Houston Dynamo
1
MLS, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Cze
Koniec
|
Houston Dynamo
1
CF Montreal
3
MLS, 18. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Houston Dynamo
1
Sporting Kansas City
3
MLS, 17. kolejka
|
37'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Maj
Koniec
|
New York City FC
0
Houston Dynamo
3
MLS, 16. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Maj
Koniec
|
FC Dallas
0
Houston Dynamo
2
MLS, 14. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Houston Dynamo
2
Minnesota United FC
0
MLS, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Houston Dynamo
1
Seattle Sounders
3
MLS, 12. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
08 Maj
Dogryw.
|
Phoenix Rising
1
Houston Dynamo
4
Puchar USA, 1/32 finału
|
120'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Los Angeles FC
2
Houston Dynamo
0
MLS, 11. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Houston Dynamo
2
Austin FC
0
MLS, 10. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Houston Dynamo
1
Los Angeles FC
0
MLS, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Portland Timbers
3
Houston Dynamo
1
MLS, 6. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Seattle Sounders
0
Houston Dynamo
0
MLS, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Houston Dynamo
1
Real Salt Lake
2
MLS, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lis
Karne
|
Orlando City SC
(4)
1
Charlotte
(1)
1
MLS
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Karne
|
Charlotte
(3)
0
Orlando City SC
(1)
0
MLS
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
DC United
0
Charlotte
3
MLS
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Charlotte
4
Chicago Fire
3
MLS
|
72'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Charlotte
4
New England Revolution
0
MLS
|
63'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Charlotte
0
Atlanta United
1
MLS
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Charlotte
1
New York Red Bulls
1
MLS
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Atlanta United
2
Charlotte
3
MLS
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Charlotte
1
Nashville SC
0
MLS
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Charlotte
2
Portland Timbers
0
MLS
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
New York City FC
2
Charlotte
1
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Charlotte
0
Minnesota United FC
3
MLS
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Kwi
Koniec
|
New England Revolution
1
Charlotte
0
MLS
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Mar
Koniec
|
Charlotte
1
FC Cincinnati
1
MLS
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Charlotte
2
Columbus Crew
0
MLS
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Mar
Koniec
|
Nashville SC
2
Charlotte
1
MLS
|
34'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Vancouver Whitecaps
1
Charlotte
1
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Charlotte
1
New York City FC
0
MLS
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Lis
Dogryw.
|
Orlando City SC
0
Columbus Crew
2
MLS
|
48'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Orlando City SC
1
Nashville SC
0
MLS
|
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Orlando City SC
3
New England Revolution
2
MLS
|
24'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Orlando City SC
3
CF Montreal
0
MLS
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
FC Cincinnati
0
Orlando City SC
1
MLS
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Chicago Fire
1
Orlando City SC
3
MLS
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Palmeiras
3
Coritiba
1
Serie A (Brazylia)
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Cuiaba
1
Coritiba
1
Serie A (Brazylia)
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Coritiba
1
Atletico-MG
2
Serie A (Brazylia)
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Flamengo
3
Coritiba
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Paź
Koniec
|
CF Montreal
2
Orlando City SC
0
MLS
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Inter Miami
4
Orlando City SC
1
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Orlando City SC
4
Toronto FC
0
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Orlando City SC
3
Sacramento Republic
0
Puchar USA
|
89'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
31 Lip
Koniec
|
DC United
2
Orlando City SC
1
MLS
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 8.0 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Orlando City SC
5
New York Red Bulls
1
Puchar USA
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
24 Lip
Koniec
|
Orlando City SC
0
Philadelphia Union
1
MLS
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Colorado Rapids
1
Orlando City SC
1
MLS
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Cze
Karne
|
Orlando City SC
(6)
1
Nashville SC
(5)
1
Puchar USA
|
63'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
FC Cincinnati
1
Orlando City SC
0
MLS
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Cze
Koniec
|
Orlando City SC
2
Houston Dynamo
1
MLS
|
69'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Cze
Koniec
|
New England Revolution
1
Orlando City SC
1
MLS
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Orlando City SC
1
FC Dallas
3
MLS
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Maj
Karne
|
Orlando City SC
(4)
1
Inter Miami
(2)
1
Puchar USA
|
120'
|
0 goli
4 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
23 Maj
Koniec
|
Austin FC
2
Orlando City SC
2
MLS
|
89'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Toronto FC
0
Orlando City SC
1
MLS
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Orlando City SC
2
Philadelphia Union
1
Puchar USA
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Orlando City SC
2
Charlotte
1
MLS
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Orlando City SC
0
New York Red Bulls
3
MLS
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Orlando City SC
2
Tampa Bay Rowdies
1
Puchar USA
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Orlando City SC
1
Chicago Fire
0
MLS
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
0
Orlando City SC
1
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Orlando City SC
1
FC Cincinnati
2
MLS
|
88'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Chicago Fire
0
Orlando City SC
0
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Orlando City SC
2
CF Montreal
0
MLS
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Nashville SC
3
Orlando City SC
1
MLS
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Lis
Koniec
|
CF Montreal
0
Orlando City SC
2
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Orlando City SC
1
Nashville SC
1
MLS
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Orlando City SC
2
New England Revolution
2
MLS
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
New England Revolution
2
Orlando City SC
1
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Orlando City SC
3
Columbus Crew
2
MLS
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Orlando City SC
1
Chicago Fire
0
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Orlando City SC
0
Santos Laguna
1
Leagues Cup
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sie
Koniec
|
Orlando City SC
1
Inter Miami
1
MLS
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Chicago Fire
3
Orlando City SC
1
MLS
|
88'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Cze
Koniec
|
Toronto FC
2
Orlando City SC
3
MLS
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Orlando City SC
1
New York City FC
1
MLS
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Sporting Kansas City
1
Orlando City SC
1
MLS
|
77'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Orlando City SC
1
New England Revolution
3
MLS
|
87'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
21 Lis
Karne
|
Orlando City SC
(4)
1
New York City FC
(3)
1
MLS
|
120'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Inter Miami
2
Orlando City SC
1
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Orlando City SC
3
New York Red Bulls
1
MLS
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
FC Dallas
0
Orlando City SC
0
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Orlando City SC
4
Chicago Fire
1
MLS
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Orlando City SC
2
Inter Miami
1
MLS
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Nashville SC
1
Orlando City SC
1
MLS
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Inter Miami
3
Orlando City SC
2
MLS
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Portland Timbers
2
Orlando City SC
1
MLS
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Lip
Koniec
|
New York City FC
1
Orlando City SC
3
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Orlando City SC
0
Real Salt Lake
0
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Corinthians
1
Fluminense
2
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Ceará
0
Corinthians
1
Serie A (Brazylia)
|
71'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Atletico-MG
2
Corinthians
1
Serie A (Brazylia)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Botafogo
1
Corinthians
0
Serie A (Brazylia)
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Corinthians
0
Internacional
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Palmeiras
1
Corinthians
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Paź
Koniec
|
CSA
2
Corinthians
1
Serie A (Brazylia)
|
84'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Corinthians
0
Santos
0
Serie A (Brazylia)
|
72'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Chapecoense-SC
0
Corinthians
1
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Corinthians
2
Ceará
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Fluminense
1
Corinthians
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Internacional
0
Corinthians
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Corinthians
1
Palmeiras
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Wanderers
1
Corinthians
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Fortaleza EC
1
Corinthians
3
Serie A (Brazylia)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Corinthians
2
Wanderers
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Corinthians
1
Flamengo
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Corinthians
1
CSA
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Cruzeiro
0
Corinthians
0
Serie A (Brazylia)
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Corinthians
2
![]()
Deportivo Lara
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Atletico Paranaense
0
Corinthians
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Corinthians
0
Gremio
0
Serie A (Brazylia)
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Ceará
1
Corinthians
3
Puchar Brazylii
|
76'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
07 Lis
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
2
![]()
Hebei FC(2010-2023)
1
Chinese Super League
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Lis
Koniec
|
![]()
Guizhou Hengfeng FC(2005-2022)
0
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Henan Jianye
2
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Paź
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
0
Beijing Guoan
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Shandong Luneng
2
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Sie
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
5
Changchun Yatai
2
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.8 | |
|
05 Sie
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
2
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
4
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Tianjin Teda
2
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
0
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Changchun Yatai
1
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
18 Mar
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
2
SHANGHAI SIPG
5
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
02 Mar
Koniec
|
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
4
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
5
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
07 Lip
Koniec
|
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
2
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Henan Jianye
1
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
26 Maj
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
0
Shanghai Shenhua
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
2
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Atletico-MG
1
Palmeiras
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Atletico-MG
3
Figueirense
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Istotny | 8.1 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Atletico-MG
3
América Mineiro
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Ponte Preta
1
Atletico-MG
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Atletico-MG
3
Internacional
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Cruzeiro
1
Atletico-MG
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Fluminense
4
Atletico-MG
2
Serie A (Brazylia)
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Santos
3
Atletico-MG
0
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sie
Koniec
|
Sao Paulo
1
Atletico-MG
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Atletico-MG
3
Santa Cruz
0
Serie A (Brazylia)
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Flamengo
2
Atletico-MG
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Figueirense
1
Atletico-MG
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Atletico-MG
5
Botafogo
3
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Atletico-MG
2
Cruzeiro
3
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Atletico-MG
1
Fluminense
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Vitoria
1
Atletico-MG
1
Serie A (Brazylia)
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Atletico-MG
0
Gremio
3
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Shandong Luneng
0
SHANGHAI SIPG
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
Shandong Luneng
2
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 |
Podsumowanie formy Junior Urso
W ostatnich 10 meczach Junior Urso ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.07, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.16.
W jakiej formie jest Junior Urso?
W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty.
Junior Urso – zarobki
Junior Urso gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 93 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Junior Urso (2025)
| Rocznie | 93 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 8 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 254 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Junior Urso w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025 |
|
93 tys. € |
| 2024 |
|
223 tys. € |
| 2023 |
|
321 tys. € |
| 2022 |
|
669 tys. € |
| 2021 |
|
624 tys. € |
| 2020 |
|
371 tys. € |
Junior Urso – kontuzje
W trakcie kariery Junior Urso zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 24 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Junior Urso
-
Uraz nogi
23.05.25 – 26.05.25 (4 dni)
Houston Dynamo opuszczone: 1 mecz
-
Uraz nogi
09.04.25 – 23.04.25 (15 dni)
Houston Dynamo opuszczone: 2 mecze
-
Problemy ze ścięgnem Achillesa
16.06.24 – 30.07.24 (45 dni)
Charlotte opuszczone: 8 meczów
-
Uraz mięśnia
23.04.23 – 17.08.23 (117 dni)
Coritiba opuszczone: 13 meczów
Czy Junior Urso ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Junior Urso nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Junior Urso to uraz mięśnia z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 117 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Junior Urso – trofea
W trakcie kariery Junior Urso zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Junior Urso
Jakie trofea zdobył Junior Urso?
Junior Urso zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Shandong Luneng — 2 trofea. Najczęściej zdobywał US Open Cup — 1 raz.
Junior Urso – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Junior Urso wynosi obecnie 0 €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Junior Urso na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Junior Urso
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 05.10.2026 | 37 | 0 € | |
| 18.05.2026 | 37 |
|
75 tys. € |
| 10.12.2025 | 36 |
|
100 tys. € |
| 04.06.2025 | 36 |
|
100 tys. € |
| 16.04.2025 | 36 |
|
150 tys. € |
| 11.12.2024 | 35 |
|
200 tys. € |
| 12.06.2024 | 35 |
|
250 tys. € |
| 17.12.2023 | 34 |
|
400 tys. € |
| 21.08.2023 | 34 |
|
400 tys. € |
| 24.07.2023 | 34 |
|
500 tys. € |
| 06.04.2023 | 34 |
|
700 tys. € |
| 07.11.2022 | 33 |
|
1 mln € |
| 17.08.2022 | 33 |
|
1 mln € |
| 08.11.2021 | 32 |
|
1 mln € |
| 08.07.2021 | 32 |
|
1,2 mln € |
| 17.12.2020 | 31 |
|
1,5 mln € |
| 25.08.2020 | 31 |
|
1,5 mln € |
| 07.04.2020 | 31 |
|
1,5 mln € |
| 26.11.2019 | 30 |
|
1,9 mln € |
| 17.02.2019 | 29 |
|
2 mln € |
| 08.12.2018 | 29 |
![]() |
2 mln € |
| 04.06.2018 | 29 |
![]() |
2,2 mln € |
| 30.11.2017 | 28 |
![]() |
2 mln € |
| 18.06.2017 | 28 |
![]() |
3 mln € |
| 04.03.2017 | 27 |
![]() |
3,3 mln € |
| 26.05.2016 | 27 |
|
2 mln € |
| 31.10.2015 | 26 |
|
1,5 mln € |
| 04.06.2015 | 26 |
|
900 tys. € |
| 03.11.2014 | 25 |
|
900 tys. € |
| 16.04.2014 | 25 |
|
1 mln € |
| 19.02.2014 | 24 |
|
850 tys. € |
| 05.12.2012 | 23 |
|
400 tys. € |
| 23.05.2012 | 23 |
|
300 tys. € |
| 07.12.2011 | 22 |
|
300 tys. € |
| 24.09.2011 | 22 |
|
150 tys. € |
| 24.04.2011 | 22 |
|
0 € |
| 18.03.2010 | 21 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Junior Urso?
Wycena Junior Urso wynosi obecnie 0 €. W szczycie kariery Junior Urso wyceniano na 3,3 mln €, a najniżej na 0 €.