Forma w lidze
Ponte Preta w tabeli
20. miejsce / 14 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 47 punktów
Strata do bezpiecznego 16. miejsca: 27 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
11 pkt
11:26 bramki
0,65 gola/mecz
3 pkt
8:48 bramki
0,47 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Ponte Prety
Wartość drużyny: 2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 4 bramek | 22 | napastnik | 27 | – | |||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Brazylia | 36 | pomocnik | 19 | 0 € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,67 średnia ocena | Brazylia | 40 | bramkarz | 14 | 75 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1884 minut | Brazylia | 29 | obrońca | 25 | 1,2 mln € |
Skład i oceny Ponte Prety w ostatnim meczu 4-3-3




Zmiany
Ponte Preta w tabeli Serii B (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vila Nova
|
33 | 18 | 7 | 8 | 46:31 | 61 |
2
|
Novorizontino
|
33 | 17 | 9 | 7 | 59:28 | 60 |
| ··· | |||||||
19
|
América Mineiro
|
33 | 4 | 5 | 24 | 21:54 | 17 |
20
|
Ponte Preta
|
34 | 3 | 5 | 26 | 19:74 | 14 |
Wyniki Ponte Prety
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś Koniec
|
Ponte Preta
1
Atletico Goianiense
1
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
|
|
13 Paź Koniec
|
Novorizontino
5
Ponte Preta
1
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
|
|
07 Paź Koniec
|
Ponte Preta
0
Juventude
2
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
Terminarz Ponte Prety
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 23:30
|
Ponte Preta
Fortaleza EC
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
|
|
30 Paź 23:30
|
Criciuma
Ponte Preta
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
|
|
08 Lis 23:15
|
Goias
Ponte Preta
Serie B (Brazylia), 37. kolejka
|
Ostatnie transfery Ponte Prety
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
|
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
|
wypożyczenie |
Ponte Preta to klub piłkarski z Brazylii występujący w Serie B (Brazylia). Swoim domowym obiektem jest Estádio Moisés Lucarelli, który może pomieścić 17 728 widzów. Zespół prowadzi Gilson Kleina. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2 miliony euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ponte Preta w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Ponte Prety trafiło 27 zawodników, a klub opuściło 29 piłkarzy, co przyniosło 680 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Jeferson Marinho dos Santos do Göztepe za 680 tys. €.
Które miejsce zajmuje Ponte Preta w tabeli Serii B (Brazylia)?
Ponte Preta zajmuje obecnie 20. miejsce w tabeli Serii B (Brazylia) z dorobkiem 14 punktów po 34 kolejkach. Strata do prowadzącego Vila Novy wynosi 47 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:74, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Kiedy Ponte Preta gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ponte Prety to spotkanie z Fortalezą EC, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 23:30 na obiekcie Estádio Moisés Lucarelli w ramach Serii B (Brazylia) (35. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ponte Prety?
Ostatni mecz Ponte Prety to remis z Atletico Goianiense 1:1 w Lidze B (Brazylia), 17 października 2026. Bramki zdobyli Da Hora da Conceicao, Sousa Silva. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Ponte Preta w tym sezonie?
Bilans Ponte Prety w tym sezonie to 34 mecze i wynik 3-5-26 przy 19 zdobytych bramkach i 74 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 7,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Ponte Prety w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Ponte Preta w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Ponte Prety
Ponte Preta terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
24 Paź 23:30
|
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
Estádio Moisés Lucarelli U siebie | Trudny | |
|
30 Paź 23:30
|
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
Estádio Heriberto Hülse Wyjazd | Trudny | |
|
08 Lis 23:15
|
Serie B (Brazylia), 37. kolejka
|
Estádio de Hailé Pinheiro Wyjazd | Umiarkowany | |
|
14 Lis 20:30
|
Serie B (Brazylia), 38. kolejka
|
Estádio Moisés Lucarelli U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Ponte Preta gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ponte Prety to spotkanie z Fortalezą EC, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 23:30 na obiekcie Estádio Moisés Lucarelli w ramach Serii B (Brazylia) (35. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Wyniki Ponte Prety w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Ponte Preta w sezonie 2026.
Forma i bramki Ponte Prety w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Ponte Preta wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
dziś Koniec
|
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 1/19 | 4/7 | |
|
13 Paź Koniec
|
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
5:1 | 4-5-1 | 3/8 | 8/10 | |
|
07 Paź Koniec
|
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
0:2 | 3-4-1-2 | 4/10 | 4/7 | |
|
03 Paź Koniec
|
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
2:0 | 3-4-1-2 | 0/7 | 3/7 | |
|
30 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 30. kolejka
|
2:0 | 4-1-4-1 | 2/7 | 2/3 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 29. kolejka
|
1:0 | 4-1-4-1 | 3/10 | 5/6 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 28. kolejka
|
6:0 | 4-2-3-1 | 0/10 | 1/3 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 27. kolejka
|
2:0 | 5-4-1 | 3/10 | 2/4 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 26. kolejka
|
0:2 | 4-1-4-1 | 2/11 | 4/6 | |
|
30 Sie Koniec
|
Serie B (Brazylia), 25. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 2/14 | 1/1 |
Ponte Preta ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 39 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 8 z 34 meczów, ze średnią 0,25 punktu. W pozostałych ustawieniach Ponte Preta zdobywa 0,46 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ponte Prety?
Ostatni mecz Ponte Prety to remis z Atletico Goianiense 1:1 w Lidze B (Brazylia), 17 października 2026. Bramki zdobyli Da Hora da Conceicao, Sousa Silva. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Ponte Preta – tabela Serie B (Brazylia)
Jakie miejsce w tabeli Serie B (Brazylia) zajmuje Ponte Preta w sezonie 2026.
Miejsce Ponte Prety w tabeli Serii B (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vila Nova
|
33 | 18 | 7 | 8 | 46:31 | 15 | 61 | |
2
|
Novorizontino
|
33 | 17 | 9 | 7 | 59:28 | 31 | 60 | |
3
|
Juventude
|
33 | 17 | 9 | 7 | 39:21 | 18 | 60 | |
4
|
Fortaleza EC
|
34 | 16 | 12 | 6 | 41:29 | 12 | 60 | |
5
|
Criciuma
|
33 | 16 | 8 | 9 | 34:28 | 6 | 56 | |
6
|
Atletico Goianiense
|
34 | 14 | 12 | 8 | 42:32 | 10 | 54 | |
7
|
CRB
|
33 | 15 | 7 | 11 | 51:47 | 4 | 52 | |
8
|
Sport Recife
|
34 | 13 | 12 | 9 | 45:37 | 8 | 51 | |
9
|
Goias
|
33 | 14 | 6 | 13 | 34:40 | -6 | 48 | |
10
|
Operario-PR
|
33 | 13 | 9 | 11 | 44:45 | -1 | 48 | |
11
|
Cuiaba
|
33 | 11 | 14 | 8 | 32:26 | 6 | 47 | |
12
|
São Bernardo
|
33 | 12 | 10 | 11 | 46:36 | 10 | 46 | |
13
|
Athletic Club
|
33 | 10 | 13 | 10 | 40:39 | 1 | 43 | |
14
|
Nautico Recife
|
33 | 11 | 9 | 13 | 39:42 | -3 | 42 | |
15
|
Ceará
|
33 | 11 | 9 | 13 | 35:40 | -5 | 42 | |
16
|
Botafogo SP
|
33 | 11 | 8 | 14 | 37:38 | -1 | 41 | |
17
|
Avai
|
33 | 10 | 6 | 17 | 33:43 | -10 | 36 | |
18
|
Londrina
|
33 | 7 | 8 | 18 | 42:49 | -7 | 29 | |
19
|
América Mineiro
|
33 | 4 | 5 | 24 | 21:54 | -33 | 17 | |
20
|
Ponte Preta
|
34 | 3 | 5 | 26 | 19:74 | -55 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vila Nova
|
33 | 18 | 7 | 8 | 46:31 | 15 | 61 | |
2
|
Novorizontino
|
33 | 17 | 9 | 7 | 59:28 | 31 | 60 | |
3
|
Juventude
|
33 | 17 | 9 | 7 | 39:21 | 18 | 60 | |
4
|
Fortaleza EC
|
34 | 16 | 12 | 6 | 41:29 | 12 | 60 | |
5
|
Criciuma
|
33 | 16 | 8 | 9 | 34:28 | 6 | 56 | |
6
|
Atletico Goianiense
|
34 | 14 | 12 | 8 | 42:32 | 10 | 54 | |
7
|
CRB
|
33 | 15 | 7 | 11 | 51:47 | 4 | 52 | |
8
|
Sport Recife
|
34 | 13 | 12 | 9 | 45:37 | 8 | 51 | |
9
|
Goias
|
33 | 14 | 6 | 13 | 34:40 | -6 | 48 | |
10
|
Operario-PR
|
33 | 13 | 9 | 11 | 44:45 | -1 | 48 | |
11
|
Cuiaba
|
33 | 11 | 14 | 8 | 32:26 | 6 | 47 | |
12
|
São Bernardo
|
33 | 12 | 10 | 11 | 46:36 | 10 | 46 | |
13
|
Athletic Club
|
33 | 10 | 13 | 10 | 40:39 | 1 | 43 | |
14
|
Nautico Recife
|
33 | 11 | 9 | 13 | 39:42 | -3 | 42 | |
15
|
Ceará
|
33 | 11 | 9 | 13 | 35:40 | -5 | 42 | |
16
|
Botafogo SP
|
33 | 11 | 8 | 14 | 37:38 | -1 | 41 | |
17
|
Avai
|
33 | 10 | 6 | 17 | 33:43 | -10 | 36 | |
18
|
Londrina
|
33 | 7 | 8 | 18 | 42:49 | -7 | 29 | |
19
|
América Mineiro
|
33 | 4 | 5 | 24 | 21:54 | -33 | 17 | |
20
|
Ponte Preta
|
34 | 3 | 5 | 26 | 19:74 | -55 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vila Nova
|
16 | 12 | 3 | 1 | 31:11 | 20 | 39 | |
| 2 |
Juventude
|
17 | 10 | 5 | 2 | 24:8 | 16 | 35 | |
| 3 |
Novorizontino
|
17 | 10 | 4 | 3 | 31:15 | 16 | 34 | |
| 4 |
Fortaleza EC
|
17 | 9 | 7 | 1 | 27:16 | 11 | 34 | |
| 5 |
Criciuma
|
17 | 10 | 4 | 3 | 19:10 | 9 | 34 | |
| 6 |
Atletico Goianiense
|
17 | 9 | 5 | 3 | 27:14 | 13 | 32 | |
| 7 |
Sport Recife
|
17 | 8 | 7 | 2 | 28:18 | 10 | 31 | |
| 8 |
CRB
|
16 | 9 | 3 | 4 | 31:18 | 13 | 30 | |
| 9 |
Goias
|
16 | 9 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | 28 | |
| 10 |
Cuiaba
|
17 | 7 | 7 | 3 | 19:10 | 9 | 28 | |
| 11 |
Nautico Recife
|
17 | 8 | 3 | 6 | 19:17 | 2 | 27 | |
| 12 |
Ceará
|
16 | 8 | 3 | 5 | 20:17 | 3 | 27 | |
| 13 |
Operario-PR
|
17 | 7 | 5 | 5 | 23:22 | 1 | 26 | |
| 14 |
Athletic Club
|
17 | 6 | 6 | 5 | 21:18 | 3 | 24 | |
| 15 |
Botafogo SP
|
17 | 7 | 3 | 7 | 26:22 | 4 | 24 | |
| 16 |
Avai
|
16 | 6 | 4 | 6 | 17:16 | 1 | 22 | |
| 17 |
São Bernardo
|
16 | 4 | 6 | 6 | 19:18 | 1 | 18 | |
| 18 |
Londrina
|
16 | 4 | 5 | 7 | 23:20 | 3 | 17 | |
| 19 |
América Mineiro
|
16 | 3 | 3 | 10 | 12:22 | -10 | 12 | |
| 20 |
Ponte Preta
|
17 | 2 | 5 | 10 | 11:26 | -15 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
São Bernardo
|
17 | 8 | 4 | 5 | 27:18 | 9 | 28 | |
| 2 |
Novorizontino
|
16 | 7 | 5 | 4 | 28:13 | 15 | 26 | |
| 3 |
Fortaleza EC
|
17 | 7 | 5 | 5 | 14:13 | 1 | 26 | |
| 4 |
Juventude
|
16 | 7 | 4 | 5 | 15:13 | 2 | 25 | |
| 5 |
Vila Nova
|
17 | 6 | 4 | 7 | 15:20 | -5 | 22 | |
| 6 |
Criciuma
|
16 | 6 | 4 | 6 | 15:18 | -3 | 22 | |
| 7 |
Atletico Goianiense
|
17 | 5 | 7 | 5 | 15:18 | -3 | 22 | |
| 8 |
CRB
|
17 | 6 | 4 | 7 | 20:29 | -9 | 22 | |
| 9 |
Operario-PR
|
16 | 6 | 4 | 6 | 21:23 | -2 | 22 | |
| 10 |
Sport Recife
|
17 | 5 | 5 | 7 | 17:19 | -2 | 20 | |
| 11 |
Goias
|
17 | 5 | 5 | 7 | 18:23 | -5 | 20 | |
| 12 |
Cuiaba
|
16 | 4 | 7 | 5 | 13:16 | -3 | 19 | |
| 13 |
Athletic Club
|
16 | 4 | 7 | 5 | 19:21 | -2 | 19 | |
| 14 |
Botafogo SP
|
16 | 4 | 5 | 7 | 11:16 | -5 | 17 | |
| 15 |
Nautico Recife
|
16 | 3 | 6 | 7 | 20:25 | -5 | 15 | |
| 16 |
Ceará
|
17 | 3 | 6 | 8 | 15:23 | -8 | 15 | |
| 17 |
Avai
|
17 | 4 | 2 | 11 | 16:27 | -11 | 14 | |
| 18 |
Londrina
|
17 | 3 | 3 | 11 | 19:29 | -10 | 12 | |
| 19 |
América Mineiro
|
17 | 1 | 2 | 14 | 9:32 | -23 | 5 | |
| 20 |
Ponte Preta
|
17 | 1 | 0 | 16 | 8:48 | -40 | 3 |
Które miejsce zajmuje Ponte Preta w tabeli Serii B (Brazylia)?
Ponte Preta zajmuje obecnie 20. miejsce w tabeli Serii B (Brazylia) z dorobkiem 14 punktów po 34 kolejkach. Strata do prowadzącego Vila Novy wynosi 47 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:74, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Statystyki Ponte Prety w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Ponte Prety na tle ligi w sezonie 2026.
Ponte Preta na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,7
- Strzały celne / mecz 3,2
- Asysty / mecz 0,38
- Udane dryblingi / mecz 6,5
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,18
- Czyste konta 9%
- Odbiory / mecz 14,6
- Przechwyty / mecz 8,8
- Wybicia / mecz 29,4
- Zablokowane strzały / mecz 2,5
Strzelcy Ponte Prety
-
Guilherme Brandao Azevedo 4

-
Elvis 2
-
William Pottker 2
-
David da Hora 1
-
Danilo Barcelos 1
-
Miguel Morais Silva Santos 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Ponte Prety i rywali według minuty w ostatnich 34 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Ponte Prety to 31–45+ minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Ponte Prety i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 9 | 2-4-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 24 | 1-0-23 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 2-3-1 |
| Remis do przerwy | 9 | 1-2-6 |
| Przegrywał do przerwy | 19 | 0-0-19 |
Gdy Ponte Preta otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 9 takich meczów.
Jak padają bramki dla Ponte Prety
89% bramek Ponte Prety pada z gry. Z karnych odpowiadają za 11% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Ponte Preta zdobywa w sezonie średnio 0,41 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,40.
Aktualne serie Ponte Prety
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Ponte Prety, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Ponte Prety
- Powyżej 0,5 97%
- Powyżej 1,5 85%
- Powyżej 2,5 41%
- Powyżej 3,5 21%
- Powyżej 4,5 18%
- Powyżej 5,5 12%
W 41% meczów Ponte Prety padają co najmniej trzy bramki, a w 41% spotkań trafiają obie drużyny.
Ponte Preta – faule i karne
- Faule / mecz 16,4
- Faule rywali / mecz 14,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Ponte Preta fauluje średnio 16,4 razy na mecz, a wymusza 14,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Ponte Prety, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Ponte Preta zdobywa 0,65 punktu na mecz wobec 0,18 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 34 meczach Ponte Prety ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 26% goli Ponte Prety, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 34 meczów.
Ponte Preta – strzały
- Celne / mecz 3,2
- Niecelne / mecz 4,5
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 7%
- Strzałów na gola 13,7
Ponte Preta oddaje 7,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 13,7 strzału.
Ponte Preta – posiadanie piłki
- U siebie 43,5%
- Na wyjeździe 38,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 34
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 34
- Najniższe w sezonie 19%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 34 meczów. Średnio Ponte Preta utrzymuje przy piłce 40,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 19%.
Ponte Preta – podania
- Kluczowe / mecz 6,4
- Dośrodkowania / mecz 16,6
- Celność dośrodkowań 18%
- Podania długie / mecz 53
- Celność długich podań 38%
Ponte Preta wymienia średnio 296 podań na mecz przy celności 76%, z czego 6,4 to podania kluczowe.
Ponte Preta – czyste konta
- U siebie 3 z 17
- Na wyjeździe 0 z 17
- Stracone / mecz 2,18
- Bez straty do przerwy 32%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 71%
Czyste konto Ponte Prety to 9% meczów sezonu (3 z 34), z czego 3 w 17 meczach u siebie.
Ponte Preta – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 91%
- Pow. 8,5 w meczu 71%
- Pow. 10,5 w meczu 41%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,2
Ponte Preta wykonuje średnio 4,0 rzutów rożnych na mecz wobec 6,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 71% spotkań.
Ponte Preta – kartki
- Żółte kartki 93
- Pow. 3,5 kartki w meczu 79%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 65%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 0%
Ponte Preta ogląda średnio 2,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Ponte Prety – 2,4. W sezonie zespół otrzymał 13 czerwonych kartek.
Ponte Preta według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 10 | 0-1-9 | 0,10 | 0,30 | 2,60 |
| Środka tabeli (7–14) | 14 | 1-2-11 | 0,36 | 0,79 | 2,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 10 | 2-2-6 | 0,80 | 0,50 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Ponte Preta zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Ponte Preta na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
16.
|
1,41 1,06 | 1,53 0,69 | 1,29 1,00 |
|
17.
|
1,38 0,82 | 1,06 0,94 | 1,00 1,59 |
|
18.
|
1,06 0,71 | 1,44 1,12 | 1,25 1,71 |
|
19.
|
0,75 0,29 | 0,75 0,53 | 1,38 1,88 |
|
20.
|
0,65 0,18 | 0,65 0,47 | 1,53 2,82 |
Ciekawe rekordy w meczach Ponte Prety
Skrajne wyniki i osiągnięcia Ponte Prety w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Avai - Ponte Preta 1:2 Serie B (Brazylia), 19.04.2026
- Najwyższa porażka Vila Nova - Ponte Preta 6:0 Serie B (Brazylia), 20.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek CRB - Ponte Preta 4:2, Serie B (Brazylia), 24.05.2026
- Najszybsza bramka 7. minuta Operario-PR - Ponte Preta 3:2, Serie B (Brazylia), 23.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Ponte Preta - Londrina 1:4, Serie B (Brazylia), 19.05.2026
Jakie statystyki ma Ponte Preta w tym sezonie?
Bilans Ponte Prety w tym sezonie to 34 mecze i wynik 3-5-26 przy 19 zdobytych bramkach i 74 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 7,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Ponte Preta – zawodnicy
Jak wygląda kadra Ponte Prety w sezonie 2026.
Skład i oceny Ponte Prety w ostatnim meczu 4-3-3




Zmiany
Kontuzje w kadrze Ponte Prety
-
Andre da Silva Lima Pomocnik Rana pauzuje od 16 dniopuszczone: 4 mecze
-
Kevyson Obrońca Uraz kolana pauzuje od 64 dniopuszczone: 13 meczów
-
Jonathan Cafu Napastnik Rana pauzuje od 65 dniopuszczone: 13 meczów
-
Danilo Barcelos Obrońca Uraz mięśnia pauzuje od 71 dniopuszczone: 5 meczów
Kadra Ponte Prety
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 77 |
|
31 | Brazylia | 0 € | – | 2 | 6% | 0 | 0 | 41' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
26 | Brazylia | 400 tys. € | 240 tys. € | 25 | 74% | 1 | 1 | 1 383' | 3 | 0 | |||||||
| 19 |
|
35 | Brazylia | 100 tys. € | 454 tys. € | 14 | 41% | 0 | 0 | 250' | 1 | 1 | |||||||
| 90 |
|
25 | Brazylia | 100 tys. € | – | 17 | 50% | 0 | 0 | 210' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
33 | Brazylia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
36 | Brazylia | 0 € | 71 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 98 |
|
28 | Brazylia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
36 | Brazylia | 0 € | 133 tys. € | 19 | 56% | 2 | 3 | 1 345' | 4 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Brazylia | 200 tys. € | 62 tys. € | 22 | 65% | 0 | 0 | 1 650' | 7 | 0 | |||||||
| 20 |
|
27 | Brazylia | – | – | 13 | 38% | 0 | 0 | 815' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
33 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
|
31 | Brazylia | 0 € | 27 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 70 |
![]() |
28 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 32 |
|
22 | Brazylia | 800 tys. € | 400 tys. € | 19 | 56% | 0 | 0 | 1 196' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
|
28 | Brazylia | 0 € | – | 6 | 18% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
35 | Brazylia | 150 tys. € | 418 tys. € | 25 | 74% | 1 | 0 | 1 538' | 6 | 0 | |||||||
| 33 |
|
39 | Brazylia | 50 tys. € | 169 tys. € | 6 | 18% | 0 | 0 | 356' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
|
29 | Brazylia | 1,2 mln € | 694 tys. € | 25 | 74% | 0 | 0 | 1 884' | 8 | 0 | |||||||
| 13 |
|
27 | Brazylia | 100 tys. € | 27 tys. € | 22 | 65% | 0 | 0 | 1 036' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
|
32 | Brazylia | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
35 | Brazylia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
|
35 | Brazylia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 39 |
|
24 | Brazylia | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
40 | Brazylia | 75 tys. € | 27 tys. € | 14 | 41% | 0 | 0 | 1 260' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
31 | Brazylia | 0 € | 42 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
29 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Ponte Prety
3,7 mln €
śr. 136 tys. € / zawodnika
Ile Ponte Preta wydaje na pensje
2,8 mln € rocznie
śr. 102 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Brazylia (26 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Ponte Prety w sezonie 2026
Ponte Preta wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Ponte Prety
Ponte Preta – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Ponte Preta w sezonie 2026.
Ponte Preta transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia | 29 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 29 |
|
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 33 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 27 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 31 Sie 2026 |
|
Brazylia | 26 | – | za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Brazylia | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 15 Sie 2026 |
|
Brazylia | 25 |
|
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
|
Brazylia | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Brazylia | 40 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Ponte Prety
Ponte Preta bilans transferowy
- +680 tys. € 2026
- 0 € 2025
- +2,1 mln € 2024
- 0 € 2023
- +3,4 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Ponte Prety
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ponte Preta w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Ponte Prety trafiło 27 zawodników, a klub opuściło 29 piłkarzy, co przyniosło 680 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Jeferson Marinho dos Santos do Göztepe za 680 tys. €.