Forma w lidze
Vila Nova w tabeli
1. miejsce / 61 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 1 punkt
Przewaga nad 7. miejscem: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
7 meczów bez porażki
5 czystych kont z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
39 pkt
31:11 bramki
1,94 gola/mecz
22 pkt
15:20 bramki
0,88 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Vila Novy
Wartość drużyny: 5,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 8 bramek | Brazylia | 27 | napastnik | 32 | 1,1 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 7 asyst | Brazylia | 27 | napastnik | 32 | 1,1 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,04 średnia ocena | Brazylia | 29 | napastnik | 23 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2877 minut | Brazylia | 35 | bramkarz | 32 | 200 tys. € |
Przewidywany skład Vila Novy 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Vila Nova w tabeli Serii B (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vila Nova
|
33 | 18 | 7 | 8 | 46:31 | 61 |
2
|
Novorizontino
|
33 | 17 | 9 | 7 | 59:28 | 60 |
3
|
Juventude
|
33 | 17 | 9 | 7 | 39:21 | 60 |
4
|
Fortaleza EC
|
34 | 16 | 12 | 6 | 41:29 | 60 |
5
|
Criciuma
|
33 | 16 | 8 | 9 | 34:28 | 56 |
Wyniki Vila Novy
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Nautico Recife
0
Vila Nova
2
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
|
|
08 Paź Koniec
|
Vila Nova
0
Cuiaba
0
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Botafogo SP
0
Vila Nova
1
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
Terminarz Vila Novy
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 23:00
|
Vila Nova
Novorizontino
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
|
|
24 Paź 21:30
|
São Bernardo
Vila Nova
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
|
|
31 Paź 22:00
|
Vila Nova
Juventude
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
Ostatnie transfery Vila Novy
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Lis 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia |
Vila Nova to klub piłkarski z Brazylii występujący w Serie B (Brazylia). Swoim domowym obiektem jest Estádio Onésio Brasileiro Alvarenga, który może pomieścić 11 788 widzów. Zespół prowadzi Guto Ferreira. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 5,2 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Brazylii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Vila Nova w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Vila Novy trafiło 19 zawodników, a klub opuściło 22 piłkarzy, co przyniosło 280 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Gustavo Paje do Aris za 260 tys. €.
Które miejsce zajmuje Vila Nova w tabeli Serii B (Brazylia)?
Vila Nova zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Serii B (Brazylia) z dorobkiem 61 punktów po 33 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 46:31, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Jak wygląda skład Vila Novy?
W wyjściowym ustawieniu Vila Novy między słupkami staje H. Leite, a linię obrony najczęściej tworzą Hayner, D. Mendes, Jonathan Aparecido de Oliveira da oraz Willian Formiga. W środku pola grają E. Galdino, N. Camargo, Marquinhos Gabriel, Eduardo dos Santos oraz Janderson, a za skuteczność w ataku odpowiadają Guilherme Augusto Alves Dellatorre. Trener Guto Ferreira ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie B (Brazylia) i pucharach.
Kiedy Vila Nova gra następny mecz?
Najbliższy mecz Vila Novy to spotkanie z Novorizontinem, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 23:00 na obiekcie Estádio Onésio Brasileiro Alvarenga w ramach Serii B (Brazylia) (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Vila Novy?
Ostatni mecz Vila Novy to wygrana z Nautico Recife 0:2 w Lidze B (Brazylia), 11 października 2026. Bramki zdobyli Galdino, Santos de Souza. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Vila Nova w tym sezonie?
Bilans Vila Novy w tym sezonie to 32 mecze i wynik 17-7-8 przy 44 zdobytych bramkach i 31 straconych. Czyste konto padło w 13 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 9,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Vila Novy w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Vila Nova w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Vila Novy
Vila Nova terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 23:00
|
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
Estádio Onésio Brasileiro Alvarenga U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 21:30
|
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
Estádio Primeiro de Maio Wyjazd | Umiarkowany | |
|
31 Paź 22:00
|
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
Estádio Onésio Brasileiro Alvarenga U siebie | Trudny | |
|
07 Lis 00:30
|
Serie B (Brazylia), 37. kolejka
|
Estádio Onésio Brasileiro Alvarenga U siebie | Trudny | |
|
14 Lis 20:30
|
Serie B (Brazylia), 38. kolejka
|
Estádio Governador Plácido Aderaldo Castelo Wyjazd | Trudny |
Kiedy Vila Nova gra następny mecz?
Najbliższy mecz Vila Novy to spotkanie z Novorizontinem, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 23:00 na obiekcie Estádio Onésio Brasileiro Alvarenga w ramach Serii B (Brazylia) (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Wyniki Vila Novy w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Vila Nova w sezonie 2026.
Forma i bramki Vila Novy w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Vila Nova wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 4/11 | 4/7 | |
|
08 Paź Koniec
|
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 8/12 | 4/5 | |
|
03 Paź Koniec
|
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 1/13 | 3/5 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 30. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 9/14 | 0/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 29. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 5/10 | 4/6 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 28. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 4/8 | 1/2 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 27. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 2/9 | 6/8 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 26. kolejka
|
5:0 | 4-3-3 | 2/4 | 3/6 | |
|
30 Sie Koniec
|
Serie B (Brazylia), 25. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 5/14 | 2/5 | |
|
23 Sie Koniec
|
Serie B (Brazylia), 24. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 7/12 | 2/5 |
Vila Nova ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 28 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 27 z 32 meczów, ze średnią 2,11 punktu. W pozostałych ustawieniach Vila Nova zdobywa 0,20 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Vila Novy?
Ostatni mecz Vila Novy to wygrana z Nautico Recife 0:2 w Lidze B (Brazylia), 11 października 2026. Bramki zdobyli Galdino, Santos de Souza. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Vila Nova – tabela Serie B (Brazylia)
Jakie miejsce w tabeli Serie B (Brazylia) zajmuje Vila Nova w sezonie 2026.
Miejsce Vila Novy w tabeli Serii B (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vila Nova
|
33 | 18 | 7 | 8 | 46:31 | 15 | 61 | |
2
|
Novorizontino
|
33 | 17 | 9 | 7 | 59:28 | 31 | 60 | |
3
|
Juventude
|
33 | 17 | 9 | 7 | 39:21 | 18 | 60 | |
4
|
Fortaleza EC
|
34 | 16 | 12 | 6 | 41:29 | 12 | 60 | |
5
|
Criciuma
|
33 | 16 | 8 | 9 | 34:28 | 6 | 56 | |
6
|
Atletico Goianiense
|
34 | 14 | 12 | 8 | 42:32 | 10 | 54 | |
7
|
CRB
|
33 | 15 | 7 | 11 | 51:47 | 4 | 52 | |
8
|
Sport Recife
|
34 | 13 | 12 | 9 | 45:37 | 8 | 51 | |
9
|
Goias
|
33 | 14 | 6 | 13 | 34:40 | -6 | 48 | |
10
|
Operario-PR
|
33 | 13 | 9 | 11 | 44:45 | -1 | 48 | |
11
|
Cuiaba
|
33 | 11 | 14 | 8 | 32:26 | 6 | 47 | |
12
|
São Bernardo
|
33 | 12 | 10 | 11 | 46:36 | 10 | 46 | |
13
|
Athletic Club
|
33 | 10 | 13 | 10 | 40:39 | 1 | 43 | |
14
|
Nautico Recife
|
33 | 11 | 9 | 13 | 39:42 | -3 | 42 | |
15
|
Ceará
|
33 | 11 | 9 | 13 | 35:40 | -5 | 42 | |
16
|
Botafogo SP
|
33 | 11 | 8 | 14 | 37:38 | -1 | 41 | |
17
|
Avai
|
33 | 10 | 6 | 17 | 33:43 | -10 | 36 | |
18
|
Londrina
|
33 | 7 | 8 | 18 | 42:49 | -7 | 29 | |
19
|
América Mineiro
|
33 | 4 | 5 | 24 | 21:54 | -33 | 17 | |
20
|
Ponte Preta
|
34 | 3 | 5 | 26 | 19:74 | -55 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vila Nova
|
33 | 18 | 7 | 8 | 46:31 | 15 | 61 | |
2
|
Novorizontino
|
33 | 17 | 9 | 7 | 59:28 | 31 | 60 | |
3
|
Juventude
|
33 | 17 | 9 | 7 | 39:21 | 18 | 60 | |
4
|
Fortaleza EC
|
34 | 16 | 12 | 6 | 41:29 | 12 | 60 | |
5
|
Criciuma
|
33 | 16 | 8 | 9 | 34:28 | 6 | 56 | |
6
|
Atletico Goianiense
|
34 | 14 | 12 | 8 | 42:32 | 10 | 54 | |
7
|
CRB
|
33 | 15 | 7 | 11 | 51:47 | 4 | 52 | |
8
|
Sport Recife
|
34 | 13 | 12 | 9 | 45:37 | 8 | 51 | |
9
|
Goias
|
33 | 14 | 6 | 13 | 34:40 | -6 | 48 | |
10
|
Operario-PR
|
33 | 13 | 9 | 11 | 44:45 | -1 | 48 | |
11
|
Cuiaba
|
33 | 11 | 14 | 8 | 32:26 | 6 | 47 | |
12
|
São Bernardo
|
33 | 12 | 10 | 11 | 46:36 | 10 | 46 | |
13
|
Athletic Club
|
33 | 10 | 13 | 10 | 40:39 | 1 | 43 | |
14
|
Nautico Recife
|
33 | 11 | 9 | 13 | 39:42 | -3 | 42 | |
15
|
Ceará
|
33 | 11 | 9 | 13 | 35:40 | -5 | 42 | |
16
|
Botafogo SP
|
33 | 11 | 8 | 14 | 37:38 | -1 | 41 | |
17
|
Avai
|
33 | 10 | 6 | 17 | 33:43 | -10 | 36 | |
18
|
Londrina
|
33 | 7 | 8 | 18 | 42:49 | -7 | 29 | |
19
|
América Mineiro
|
33 | 4 | 5 | 24 | 21:54 | -33 | 17 | |
20
|
Ponte Preta
|
34 | 3 | 5 | 26 | 19:74 | -55 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vila Nova
|
16 | 12 | 3 | 1 | 31:11 | 20 | 39 | |
| 2 |
Juventude
|
17 | 10 | 5 | 2 | 24:8 | 16 | 35 | |
| 3 |
Novorizontino
|
17 | 10 | 4 | 3 | 31:15 | 16 | 34 | |
| 4 |
Fortaleza EC
|
17 | 9 | 7 | 1 | 27:16 | 11 | 34 | |
| 5 |
Criciuma
|
17 | 10 | 4 | 3 | 19:10 | 9 | 34 | |
| 6 |
Atletico Goianiense
|
17 | 9 | 5 | 3 | 27:14 | 13 | 32 | |
| 7 |
Sport Recife
|
17 | 8 | 7 | 2 | 28:18 | 10 | 31 | |
| 8 |
CRB
|
16 | 9 | 3 | 4 | 31:18 | 13 | 30 | |
| 9 |
Goias
|
16 | 9 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | 28 | |
| 10 |
Cuiaba
|
17 | 7 | 7 | 3 | 19:10 | 9 | 28 | |
| 11 |
Nautico Recife
|
17 | 8 | 3 | 6 | 19:17 | 2 | 27 | |
| 12 |
Ceará
|
16 | 8 | 3 | 5 | 20:17 | 3 | 27 | |
| 13 |
Operario-PR
|
17 | 7 | 5 | 5 | 23:22 | 1 | 26 | |
| 14 |
Athletic Club
|
17 | 6 | 6 | 5 | 21:18 | 3 | 24 | |
| 15 |
Botafogo SP
|
17 | 7 | 3 | 7 | 26:22 | 4 | 24 | |
| 16 |
Avai
|
16 | 6 | 4 | 6 | 17:16 | 1 | 22 | |
| 17 |
São Bernardo
|
16 | 4 | 6 | 6 | 19:18 | 1 | 18 | |
| 18 |
Londrina
|
16 | 4 | 5 | 7 | 23:20 | 3 | 17 | |
| 19 |
América Mineiro
|
16 | 3 | 3 | 10 | 12:22 | -10 | 12 | |
| 20 |
Ponte Preta
|
17 | 2 | 5 | 10 | 11:26 | -15 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
São Bernardo
|
17 | 8 | 4 | 5 | 27:18 | 9 | 28 | |
| 2 |
Novorizontino
|
16 | 7 | 5 | 4 | 28:13 | 15 | 26 | |
| 3 |
Fortaleza EC
|
17 | 7 | 5 | 5 | 14:13 | 1 | 26 | |
| 4 |
Juventude
|
16 | 7 | 4 | 5 | 15:13 | 2 | 25 | |
| 5 |
Vila Nova
|
17 | 6 | 4 | 7 | 15:20 | -5 | 22 | |
| 6 |
Criciuma
|
16 | 6 | 4 | 6 | 15:18 | -3 | 22 | |
| 7 |
Atletico Goianiense
|
17 | 5 | 7 | 5 | 15:18 | -3 | 22 | |
| 8 |
CRB
|
17 | 6 | 4 | 7 | 20:29 | -9 | 22 | |
| 9 |
Operario-PR
|
16 | 6 | 4 | 6 | 21:23 | -2 | 22 | |
| 10 |
Sport Recife
|
17 | 5 | 5 | 7 | 17:19 | -2 | 20 | |
| 11 |
Goias
|
17 | 5 | 5 | 7 | 18:23 | -5 | 20 | |
| 12 |
Cuiaba
|
16 | 4 | 7 | 5 | 13:16 | -3 | 19 | |
| 13 |
Athletic Club
|
16 | 4 | 7 | 5 | 19:21 | -2 | 19 | |
| 14 |
Botafogo SP
|
16 | 4 | 5 | 7 | 11:16 | -5 | 17 | |
| 15 |
Nautico Recife
|
16 | 3 | 6 | 7 | 20:25 | -5 | 15 | |
| 16 |
Ceará
|
17 | 3 | 6 | 8 | 15:23 | -8 | 15 | |
| 17 |
Avai
|
17 | 4 | 2 | 11 | 16:27 | -11 | 14 | |
| 18 |
Londrina
|
17 | 3 | 3 | 11 | 19:29 | -10 | 12 | |
| 19 |
América Mineiro
|
17 | 1 | 2 | 14 | 9:32 | -23 | 5 | |
| 20 |
Ponte Preta
|
17 | 1 | 0 | 16 | 8:48 | -40 | 3 |
Które miejsce zajmuje Vila Nova w tabeli Serii B (Brazylia)?
Vila Nova zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Serii B (Brazylia) z dorobkiem 61 punktów po 33 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 46:31, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Statystyki Vila Novy w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Vila Novy na tle ligi w sezonie 2026.
Vila Nova na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,5
- Strzały celne / mecz 4,2
- Asysty / mecz 0,94
- Udane dryblingi / mecz 5,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,97
- Czyste konta 41%
- Odbiory / mecz 14,1
- Przechwyty / mecz 8,7
- Wybicia / mecz 25,6
- Zablokowane strzały / mecz 4,2
Strzelcy Vila Novy
Rozkład bramek w czasie
Bramki Vila Novy i rywali według minuty w ostatnich 32 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Vila Novy to 61–75 minuta, w której padło 11 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 10 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Vila Nova - Novorizontino Po przerwie pada 45% bramek Vila Novy.Przebieg meczu Vila Novy i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 19 | 15-4-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 11 | 2-1-8 |
| Prowadził do przerwy | 12 | 12-0-0 |
| Remis do przerwy | 11 | 3-5-3 |
| Przegrywał do przerwy | 9 | 2-2-5 |
Gdy Vila Nova otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 15 razy na 19 takich meczów.
Jak padają bramki dla Vila Novy
93% bramek Vila Novy pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 2% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Vila Nova zdobywa w sezonie średnio 1,81 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,10.
Aktualne serie Vila Novy
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 7 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 5 meczów
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 7 meczów
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Vila Novy, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Vila Nova wygra mecz Vila Nova - Novorizontino Vila Nova nie przegrywa od 7 meczów.Bramki w meczach Vila Novy
- Powyżej 0,5 94%
- Powyżej 1,5 66%
- Powyżej 2,5 34%
- Powyżej 3,5 16%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 9%
W 34% meczów Vila Novy padają co najmniej trzy bramki, a w 38% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Vila Nova - Novorizontino Powyżej 2,5 bramki padło w 34% meczów Vila Novy.Vila Nova – faule i karne
- Faule / mecz 15,3
- Faule rywali / mecz 14,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Vila Nova fauluje średnio 15,3 razy na mecz, a wymusza 14,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Vila Novy, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Vila Nova zdobywa 2,44 punktu na mecz wobec 1,19 na wyjeździe.
Vila Nova wygra mecz Vila Nova - Novorizontino Vila Nova zdobywa u siebie 81% możliwych punktów, na wyjeździe 40%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 32 meczach Vila Novy ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 45% goli Vila Novy, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 10 z 32 meczów.
Vila Nova wygra drugą połowę meczu Vila Nova - Novorizontino Drugą połowę Vila Nova wygrywał w 10 z 32 meczów.Vila Nova – strzały
- Celne / mecz 4,2
- Niecelne / mecz 5,3
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 6,9
Vila Nova oddaje 9,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Vila Nova - Novorizontino Vila Nova oddaje 9,5 strzałów na mecz.Vila Nova – posiadanie piłki
- U siebie 49,5%
- Na wyjeździe 53,1%
- Mecze z posiadaniem > 60% 6 z 32
- Mecze z posiadaniem > 55% 14 z 32
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 14 z 32 meczów. Średnio Vila Nova utrzymuje przy piłce 51,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
Vila Nova wygra mecz Vila Nova - Novorizontino Vila Nova utrzymuje średnio 51,3% posiadania piłki.Vila Nova – podania
- Kluczowe / mecz 10,2
- Dośrodkowania / mecz 17,0
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 54
- Celność długich podań 41%
Vila Nova wymienia średnio 386 podań na mecz przy celności 81%, z czego 10,2 to podania kluczowe.
Vila Nova – czyste konta
- U siebie 8 z 16
- Na wyjeździe 5 z 16
- Stracone / mecz 0,97
- Bez straty do przerwy 59%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 22%
Czyste konto Vila Novy to 41% meczów sezonu (13 z 32), z czego 8 w 16 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Vila Nova - Novorizontino Czyste konto Vila Nova zachowuje w 41% meczów.Vila Nova – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 94%
- Pow. 8,5 w meczu 69%
- Pow. 10,5 w meczu 47%
- Rożne u siebie / mecz 6,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,9
Vila Nova wykonuje średnio 5,0 rzutów rożnych na mecz wobec 5,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 69% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Vila Nova - Novorizontino Powyżej 8,5 rożnego padło w 69% meczów Vila Novy.Vila Nova – kartki
- Żółte kartki 83
- Pow. 3,5 kartki w meczu 81%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 69%
- Kartki rywali / mecz 2,6
- Mecze bez kartki 9%
Vila Nova ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Vila Novy – 2,6. W sezonie zespół otrzymał 5 czerwonych kartek.
Vila Nova według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 5 | 2-0-3 | 1,20 | 1,00 | 1,40 |
| Środka tabeli (7–14) | 15 | 5-5-5 | 1,33 | 1,07 | 1,27 |
| Dołu tabeli (15–20) | 12 | 10-2-0 | 2,67 | 1,92 | 0,42 |
Najwięcej punktów na mecz Vila Nova zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Vila Nova na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,44 1,29 | 1,94 0,88 | 0,69 1,18 |
|
2.
|
2,00 1,63 | 1,82 1,75 | 0,88 0,81 |
|
3.
|
2,06 1,56 | 1,41 0,94 | 0,47 0,81 |
|
4.
|
2,00 1,53 | 1,59 0,82 | 0,94 0,76 |
|
5.
|
2,00 1,38 | 1,12 0,94 | 0,59 1,13 |
Ciekawe rekordy w meczach Vila Novy
Skrajne wyniki i osiągnięcia Vila Novy w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Vila Nova - Ponte Preta 6:0 Serie B (Brazylia), 20.08.2026
- Najwyższa porażka Athletic Club - Vila Nova 5:0 Serie B (Brazylia), 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Vila Nova - Nautico Recife 4:3, Serie B (Brazylia), 21.06.2026
- Najdłużej bez straty gola 5 meczów z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 4. minuta Santos de Souza, Vila Nova - Nautico Recife 4:3, Serie B (Brazylia), 21.06.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Santos de Souza, Vila Nova - São Bernardo 2:1, Serie B (Brazylia), 7.07.2026
Jakie statystyki ma Vila Nova w tym sezonie?
Bilans Vila Novy w tym sezonie to 32 mecze i wynik 17-7-8 przy 44 zdobytych bramkach i 31 straconych. Czyste konto padło w 13 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 9,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Vila Nova – zawodnicy
Jak wygląda kadra Vila Novy w sezonie 2026.
Przewidywany skład Vila Novy 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Vila Novy
-
Rafael Silva Napastnik Uraz kolana pauzuje od 164 dniopuszczone: 27 meczów
Kadra Vila Novy
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
29 | Brazylia | 800 tys. € | 240 tys. € | 23 | 70% | 8 | 2 | 1 575' | 5 | 0 | |||||||
| 99 |
|
27 | Brazylia | 1,1 mln € | 400 tys. € | 32 | 97% | 8 | 7 | 2 668' | 4 | 0 | |||||||
| 49 |
|
34 | Brazylia | 350 tys. € | 290 tys. € | 18 | 55% | 2 | 1 | 998' | 0 | 1 | |||||||
| 9 |
|
34 | Brazylia | 225 tys. € | 133 tys. € | 6 | 18% | 3 | 0 | 401' | 2 | 0 | |||||||
| 70 |
|
25 | Brazylia | – | – | 22 | 67% | 0 | 0 | 236' | 4 | 0 | |||||||
| 9 |
|
25 | Brazylia | 350 tys. € | 150 tys. € | 4 | 12% | 0 | 0 | 64' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
32 | Brazylia | 75 tys. € | – | 33 | 100% | 0 | 2 | 546' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Brazylia | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
25 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
|
32 | Brazylia | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
36 | Brazylia | 150 tys. € | 267 tys. € | 30 | 91% | 3 | 7 | 2 408' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
29 | Brazylia | 1 mln € | 240 tys. € | 14 | 42% | 3 | 0 | 823' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
28 | Brazylia | 700 tys. € | – | 30 | 91% | 3 | 4 | 2 450' | 9 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
24 | Brazylia | 400 tys. € | – | 30 | 91% | 3 | 0 | 2 041' | 10 | 2 | |||||||
| 8 |
|
30 | Brazylia | 750 tys. € | 596 tys. € | 26 | 79% | 0 | 0 | 897' | 4 | 0 | |||||||
| 20 |
|
21 | Brazylia | 200 tys. € | – | 32 | 97% | 1 | 0 | 1 135' | 4 | 0 | |||||||
| 21 |
|
32 | Brazylia | 800 tys. € | 187 tys. € | 17 | 52% | 0 | 0 | 370' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
|
29 | Brazylia | 250 tys. € | 127 tys. € | 27 | 82% | 1 | 0 | 225' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
35 | Argentyna | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
24 | Brazylia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
32 | Brazylia | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
22 | Brazylia | 800 tys. € | 311 tys. € | 10 | 30% | 1 | 0 | 866' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
|
31 | Brazylia | 0 € | – | 6 | 18% | 1 | 0 | 495' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
31 | Brazylia | 350 tys. € | 160 tys. € | 31 | 94% | 1 | 1 | 1 493' | 4 | 0 | |||||||
| 3 |
|
36 | Brazylia | 100 tys. € | 125 tys. € | 30 | 91% | 0 | 1 | 1 856' | 4 | 1 | |||||||
| 14 |
|
31 | Brazylia | 300 tys. € | 67 tys. € | 15 | 45% | 0 | 0 | 830' | 3 | 0 | |||||||
| 13 |
|
31 | Brazylia | 200 tys. € | – | 30 | 91% | 1 | 0 | 921' | 5 | 0 | |||||||
| 16 |
|
33 | Brazylia | 200 tys. € | 178 tys. € | 16 | 48% | 0 | 0 | 299' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
39 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
35 | Brazylia | 200 tys. € | 578 tys. € | 32 | 97% | 0 | 0 | 2 877' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
29 | Brazylia | 0 € | 140 tys. € | 32 | 97% | 0 | 0 | 93' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
23 | Brazylia | 300 tys. € | – | 2 | 6% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Vila Novy
10,5 mln €
śr. 328 tys. € / zawodnika
Ile Vila Nova wydaje na pensje
4,2 mln € rocznie
śr. 131 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Brazylia (31 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Vila Novy w sezonie 2026
Vila Nova wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Vila Novy
Jak wygląda skład Vila Novy?
W wyjściowym ustawieniu Vila Novy między słupkami staje H. Leite, a linię obrony najczęściej tworzą Hayner, D. Mendes, Jonathan Aparecido de Oliveira da oraz Willian Formiga. W środku pola grają E. Galdino, N. Camargo, Marquinhos Gabriel, Eduardo dos Santos oraz Janderson, a za skuteczność w ataku odpowiadają Guilherme Augusto Alves Dellatorre. Trener Guto Ferreira ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie B (Brazylia) i pucharach.
Vila Nova – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Vila Nova w sezonie 2026.
Vila Nova transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia | 32 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia | 31 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia | 29 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Lis 2026 |
|
Brazylia | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 22 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 31 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
![]() |
Brazylia | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
![]() |
Brazylia | 24 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 17 Sie 2026 |
|
Brazylia | 28 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Vila Novy
Vila Nova bilans transferowy
- +280 tys. € 2026
- +1,1 mln € 2025
- +433 tys. € 2024
- +300 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Vila Novy
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Vila Nova w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Vila Novy trafiło 19 zawodników, a klub opuściło 22 piłkarzy, co przyniosło 280 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Gustavo Paje do Aris za 260 tys. €.