Forma w lidze
Cuiaba w tabeli
11. miejsce / 47 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 14 punktów
Strata do 6. miejsca: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
2 mecze bez strzelonej bramki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
28 pkt
19:10 bramki
1,12 gola/mecz
19 pkt
13:16 bramki
0,81 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Cuiaba
Wartość drużyny: 5,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 6 bramek | Brazylia | 20 | napastnik | 32 | – | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Brazylia | 23 | napastnik | 18 | 450 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,12 średnia ocena | Korea Południowa | 27 | napastnik | 5 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2835 minut | Brazylia | 30 | pomocnik | 32 | 1 mln € |
Przewidywany skład Cuiaba 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Cuiaba w tabeli Serii B (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vila Nova
|
33 | 18 | 7 | 8 | 46:31 | 61 |
2
|
Novorizontino
|
33 | 17 | 9 | 7 | 59:28 | 60 |
| ··· | |||||||
10
|
Operario-PR
|
33 | 13 | 9 | 11 | 44:45 | 48 |
11
|
Cuiaba
|
33 | 11 | 14 | 8 | 32:26 | 47 |
12
|
São Bernardo
|
33 | 12 | 10 | 11 | 46:36 | 46 |
Wyniki Cuiaba
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Cuiaba
0
Avai
1
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
|
|
08 Paź Koniec
|
Vila Nova
0
Cuiaba
0
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Cuiaba
2
Ponte Preta
0
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
Terminarz Cuiaba
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
21 Paź 00:30
|
Londrina
Cuiaba
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
|
|
26 Paź 23:30
|
América Mineiro
Cuiaba
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
|
|
01 Lis 22:30
|
Cuiaba
São Bernardo
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
Ostatnie transfery Cuiaba
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 07 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 23 Sie 2026 |
|
Brazylia |
![]() |
za darmo |
Cuiaba to klub piłkarski z Brazylii występujący w Serie B (Brazylia). Swoim domowym obiektem jest Arena Pantanal, który może pomieścić 44 003 widzów. Zespół prowadzi Eduardo Barros. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 5,9 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Cuiaba w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Cuiaba trafiło 26 zawodników, a klub opuściło 23 piłkarzy, co przyniosło 250 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Derik Lacerda do Baltika za 250 tys. €.
Które miejsce zajmuje Cuiaba w tabeli Serii B (Brazylia)?
Cuiaba zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Serii B (Brazylia) z dorobkiem 47 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Vila Novy wynosi 14 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 32:26, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Cuiaba?
W wyjściowym ustawieniu Cuiaba między słupkami staje Joao Carlos, a linię obrony najczęściej tworzą J. Basso, Eric Almeida de Melo oraz V. Mendes. W środku pola grają Igor, Weverson, Raul Lo Goncalves, Wesley Dias Claudino, Jean Dias da Costa oraz Luiz Otavio, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Gomes. Trener Eduardo Barros ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie B (Brazylia) i pucharach.
Kiedy Cuiaba gra następny mecz?
Najbliższy mecz Cuiaba to spotkanie z Londriną, które odbędzie się 21 października 2026 o godzinie 00:30 na obiekcie Estádio Municipal Jacy Scaff w ramach Serii B (Brazylia) (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Cuiaba?
Ostatni mecz Cuiaba to porażka z Avaiem 0:1 w Lidze B (Brazylia), 11 października 2026. Bramkę zdobył Penha. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Cuiaba w tym sezonie?
Bilans Cuiaba w tym sezonie to 33 mecze i wynik 11-14-8 przy 32 zdobytych bramkach i 26 straconych. Czyste konto padło w 14 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Cuiaba w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Cuiaba w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Cuiaba
Cuiaba terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
21 Paź 00:30
|
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
Estádio Municipal Jacy Scaff Wyjazd | Łatwy | |
|
26 Paź 23:30
|
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
Estádio Raimundo Sampaio Wyjazd | Łatwy | |
|
01 Lis 22:30
|
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
Arena Pantanal U siebie | Umiarkowany | |
|
07 Lis 01:30
|
Serie B (Brazylia), 37. kolejka
|
Arena Pantanal U siebie | Trudny | |
|
14 Lis 20:30
|
Serie B (Brazylia), 38. kolejka
|
Estádio Antônio Accioly Wyjazd | Trudny |
Kiedy Cuiaba gra następny mecz?
Najbliższy mecz Cuiaba to spotkanie z Londriną, które odbędzie się 21 października 2026 o godzinie 00:30 na obiekcie Estádio Municipal Jacy Scaff w ramach Serii B (Brazylia) (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Wyniki Cuiaba w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Cuiaba w sezonie 2026.
Forma i bramki Cuiaba w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Cuiaba wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
0:1 | 3-4-2-1 | 13/18 | 1/3 | |
|
08 Paź Koniec
|
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
0:0 | 3-4-2-1 | 4/12 | 1/5 | |
|
03 Paź Koniec
|
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
2:0 | 3-4-2-1 | 7/7 | 4/7 | |
|
27 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 30. kolejka
|
3:0 | 3-4-2-1 | 7/14 | 5/6 | |
|
22 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 29. kolejka
|
3:0 | 3-4-2-1 | 7/11 | 1/3 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 28. kolejka
|
1:1 | 3-4-2-1 | 7/17 | 3/3 | |
|
09 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 27. kolejka
|
3:0 | 3-4-2-1 | 2/8 | 1/1 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 26. kolejka
|
2:0 | 3-4-2-1 | 2/6 | 0/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
Serie B (Brazylia), 25. kolejka
|
1:2 | 3-4-2-1 | 4/8 | 1/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
Serie B (Brazylia), 24. kolejka
|
1:1 | 3-4-2-1 | 9/9 | 1/3 |
Cuiaba ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 29 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 20 z 33 meczów, ze średnią 1,35 punktu. W pozostałych ustawieniach Cuiaba zdobywa 1,54 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Cuiaba?
Ostatni mecz Cuiaba to porażka z Avaiem 0:1 w Lidze B (Brazylia), 11 października 2026. Bramkę zdobył Penha. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Cuiaba – tabela Serie B (Brazylia)
Jakie miejsce w tabeli Serie B (Brazylia) zajmuje Cuiaba w sezonie 2026.
Miejsce Cuiaba w tabeli Serii B (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vila Nova
|
33 | 18 | 7 | 8 | 46:31 | 15 | 61 | |
2
|
Novorizontino
|
33 | 17 | 9 | 7 | 59:28 | 31 | 60 | |
3
|
Juventude
|
33 | 17 | 9 | 7 | 39:21 | 18 | 60 | |
4
|
Fortaleza EC
|
34 | 16 | 12 | 6 | 41:29 | 12 | 60 | |
5
|
Criciuma
|
33 | 16 | 8 | 9 | 34:28 | 6 | 56 | |
6
|
Atletico Goianiense
|
34 | 14 | 12 | 8 | 42:32 | 10 | 54 | |
7
|
CRB
|
33 | 15 | 7 | 11 | 51:47 | 4 | 52 | |
8
|
Sport Recife
|
34 | 13 | 12 | 9 | 45:37 | 8 | 51 | |
9
|
Goias
|
33 | 14 | 6 | 13 | 34:40 | -6 | 48 | |
10
|
Operario-PR
|
33 | 13 | 9 | 11 | 44:45 | -1 | 48 | |
11
|
Cuiaba
|
33 | 11 | 14 | 8 | 32:26 | 6 | 47 | |
12
|
São Bernardo
|
33 | 12 | 10 | 11 | 46:36 | 10 | 46 | |
13
|
Athletic Club
|
33 | 10 | 13 | 10 | 40:39 | 1 | 43 | |
14
|
Nautico Recife
|
33 | 11 | 9 | 13 | 39:42 | -3 | 42 | |
15
|
Ceará
|
33 | 11 | 9 | 13 | 35:40 | -5 | 42 | |
16
|
Botafogo SP
|
33 | 11 | 8 | 14 | 37:38 | -1 | 41 | |
17
|
Avai
|
33 | 10 | 6 | 17 | 33:43 | -10 | 36 | |
18
|
Londrina
|
33 | 7 | 8 | 18 | 42:49 | -7 | 29 | |
19
|
América Mineiro
|
33 | 4 | 5 | 24 | 21:54 | -33 | 17 | |
20
|
Ponte Preta
|
34 | 3 | 5 | 26 | 19:74 | -55 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vila Nova
|
33 | 18 | 7 | 8 | 46:31 | 15 | 61 | |
2
|
Novorizontino
|
33 | 17 | 9 | 7 | 59:28 | 31 | 60 | |
3
|
Juventude
|
33 | 17 | 9 | 7 | 39:21 | 18 | 60 | |
4
|
Fortaleza EC
|
34 | 16 | 12 | 6 | 41:29 | 12 | 60 | |
5
|
Criciuma
|
33 | 16 | 8 | 9 | 34:28 | 6 | 56 | |
6
|
Atletico Goianiense
|
34 | 14 | 12 | 8 | 42:32 | 10 | 54 | |
7
|
CRB
|
33 | 15 | 7 | 11 | 51:47 | 4 | 52 | |
8
|
Sport Recife
|
34 | 13 | 12 | 9 | 45:37 | 8 | 51 | |
9
|
Goias
|
33 | 14 | 6 | 13 | 34:40 | -6 | 48 | |
10
|
Operario-PR
|
33 | 13 | 9 | 11 | 44:45 | -1 | 48 | |
11
|
Cuiaba
|
33 | 11 | 14 | 8 | 32:26 | 6 | 47 | |
12
|
São Bernardo
|
33 | 12 | 10 | 11 | 46:36 | 10 | 46 | |
13
|
Athletic Club
|
33 | 10 | 13 | 10 | 40:39 | 1 | 43 | |
14
|
Nautico Recife
|
33 | 11 | 9 | 13 | 39:42 | -3 | 42 | |
15
|
Ceará
|
33 | 11 | 9 | 13 | 35:40 | -5 | 42 | |
16
|
Botafogo SP
|
33 | 11 | 8 | 14 | 37:38 | -1 | 41 | |
17
|
Avai
|
33 | 10 | 6 | 17 | 33:43 | -10 | 36 | |
18
|
Londrina
|
33 | 7 | 8 | 18 | 42:49 | -7 | 29 | |
19
|
América Mineiro
|
33 | 4 | 5 | 24 | 21:54 | -33 | 17 | |
20
|
Ponte Preta
|
34 | 3 | 5 | 26 | 19:74 | -55 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vila Nova
|
16 | 12 | 3 | 1 | 31:11 | 20 | 39 | |
| 2 |
Juventude
|
17 | 10 | 5 | 2 | 24:8 | 16 | 35 | |
| 3 |
Novorizontino
|
17 | 10 | 4 | 3 | 31:15 | 16 | 34 | |
| 4 |
Fortaleza EC
|
17 | 9 | 7 | 1 | 27:16 | 11 | 34 | |
| 5 |
Criciuma
|
17 | 10 | 4 | 3 | 19:10 | 9 | 34 | |
| 6 |
Atletico Goianiense
|
17 | 9 | 5 | 3 | 27:14 | 13 | 32 | |
| 7 |
Sport Recife
|
17 | 8 | 7 | 2 | 28:18 | 10 | 31 | |
| 8 |
CRB
|
16 | 9 | 3 | 4 | 31:18 | 13 | 30 | |
| 9 |
Goias
|
16 | 9 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | 28 | |
| 10 |
Cuiaba
|
17 | 7 | 7 | 3 | 19:10 | 9 | 28 | |
| 11 |
Nautico Recife
|
17 | 8 | 3 | 6 | 19:17 | 2 | 27 | |
| 12 |
Ceará
|
16 | 8 | 3 | 5 | 20:17 | 3 | 27 | |
| 13 |
Operario-PR
|
17 | 7 | 5 | 5 | 23:22 | 1 | 26 | |
| 14 |
Athletic Club
|
17 | 6 | 6 | 5 | 21:18 | 3 | 24 | |
| 15 |
Botafogo SP
|
17 | 7 | 3 | 7 | 26:22 | 4 | 24 | |
| 16 |
Avai
|
16 | 6 | 4 | 6 | 17:16 | 1 | 22 | |
| 17 |
São Bernardo
|
16 | 4 | 6 | 6 | 19:18 | 1 | 18 | |
| 18 |
Londrina
|
16 | 4 | 5 | 7 | 23:20 | 3 | 17 | |
| 19 |
América Mineiro
|
16 | 3 | 3 | 10 | 12:22 | -10 | 12 | |
| 20 |
Ponte Preta
|
17 | 2 | 5 | 10 | 11:26 | -15 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
São Bernardo
|
17 | 8 | 4 | 5 | 27:18 | 9 | 28 | |
| 2 |
Novorizontino
|
16 | 7 | 5 | 4 | 28:13 | 15 | 26 | |
| 3 |
Fortaleza EC
|
17 | 7 | 5 | 5 | 14:13 | 1 | 26 | |
| 4 |
Juventude
|
16 | 7 | 4 | 5 | 15:13 | 2 | 25 | |
| 5 |
Vila Nova
|
17 | 6 | 4 | 7 | 15:20 | -5 | 22 | |
| 6 |
Criciuma
|
16 | 6 | 4 | 6 | 15:18 | -3 | 22 | |
| 7 |
Atletico Goianiense
|
17 | 5 | 7 | 5 | 15:18 | -3 | 22 | |
| 8 |
CRB
|
17 | 6 | 4 | 7 | 20:29 | -9 | 22 | |
| 9 |
Operario-PR
|
16 | 6 | 4 | 6 | 21:23 | -2 | 22 | |
| 10 |
Sport Recife
|
17 | 5 | 5 | 7 | 17:19 | -2 | 20 | |
| 11 |
Goias
|
17 | 5 | 5 | 7 | 18:23 | -5 | 20 | |
| 12 |
Cuiaba
|
16 | 4 | 7 | 5 | 13:16 | -3 | 19 | |
| 13 |
Athletic Club
|
16 | 4 | 7 | 5 | 19:21 | -2 | 19 | |
| 14 |
Botafogo SP
|
16 | 4 | 5 | 7 | 11:16 | -5 | 17 | |
| 15 |
Nautico Recife
|
16 | 3 | 6 | 7 | 20:25 | -5 | 15 | |
| 16 |
Ceará
|
17 | 3 | 6 | 8 | 15:23 | -8 | 15 | |
| 17 |
Avai
|
17 | 4 | 2 | 11 | 16:27 | -11 | 14 | |
| 18 |
Londrina
|
17 | 3 | 3 | 11 | 19:29 | -10 | 12 | |
| 19 |
América Mineiro
|
17 | 1 | 2 | 14 | 9:32 | -23 | 5 | |
| 20 |
Ponte Preta
|
17 | 1 | 0 | 16 | 8:48 | -40 | 3 |
Które miejsce zajmuje Cuiaba w tabeli Serii B (Brazylia)?
Cuiaba zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Serii B (Brazylia) z dorobkiem 47 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Vila Novy wynosi 14 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 32:26, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Cuiaba w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Cuiaba na tle ligi w sezonie 2026.
Cuiaba na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,2
- Strzały celne / mecz 4,2
- Asysty / mecz 0,61
- Udane dryblingi / mecz 5,5
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,79
- Czyste konta 42%
- Odbiory / mecz 13,6
- Przechwyty / mecz 9,4
- Wybicia / mecz 20,7
- Zablokowane strzały / mecz 3,5
Strzelcy Cuiaba
-
Kauan Cristtyan Cabral Do Carmo 6

-
Vinicius Peixoto 4
-
Jean Dias da Costa 3
-
Calebe 2
-
Joao Basso 2
-
Vitor Mendes 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Cuiaba i rywali według minuty w ostatnich 33 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Cuiaba to 61–75 minuta, w której padło 12 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Londrina - Cuiaba Po przerwie pada 63% bramek Cuiaba.Przebieg meczu Cuiaba i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 15 | 11-4-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 12 | 0-4-8 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 5-2-0 |
| Remis do przerwy | 19 | 6-10-3 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 0-2-5 |
Gdy Cuiaba otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 11 razy na 15 takich meczów.
Jak padają bramki dla Cuiaba
91% bramek Cuiaba pada z gry. Z karnych odpowiadają za 3% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Cuiaba zdobywa w sezonie średnio 1,42 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Cuiaba
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 5 meczów
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Cuiaba, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Cuiaba wygra mecz Londrina - Cuiaba Cuiaba przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Cuiaba
- Powyżej 0,5 82%
- Powyżej 1,5 61%
- Powyżej 2,5 24%
- Powyżej 3,5 9%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 24% meczów Cuiaba padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Londrina - Cuiaba Powyżej 2,5 bramki padło w 24% meczów Cuiaba.Cuiaba – faule i karne
- Faule / mecz 15,0
- Faule rywali / mecz 12,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Cuiaba fauluje średnio 15,0 razy na mecz, a wymusza 12,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Cuiaba, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Cuiaba zdobywa 1,65 punktu na mecz wobec 1,19 na wyjeździe.
Cuiaba wygra mecz Londrina - Cuiaba Cuiaba zdobywa u siebie 55% możliwych punktów, na wyjeździe 40%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 33 meczach Cuiaba ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 63% goli Cuiaba, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 12 z 33 meczów.
Cuiaba – strzały
- Celne / mecz 4,2
- Niecelne / mecz 6,1
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 10,6
Cuiaba oddaje 10,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Londrina - Cuiaba Cuiaba oddaje 10,2 strzałów na mecz.Cuiaba – posiadanie piłki
- U siebie 54,3%
- Na wyjeździe 42,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 33
- Mecze z posiadaniem > 55% 10 z 33
- Najniższe w sezonie 27%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 10 z 33 meczów. Średnio Cuiaba utrzymuje przy piłce 48,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 27%.
Cuiaba wygra mecz Londrina - Cuiaba Cuiaba utrzymuje średnio 48,5% posiadania piłki.Cuiaba – podania
- Kluczowe / mecz 10,0
- Dośrodkowania / mecz 24,3
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 57
- Celność długich podań 44%
Cuiaba wymienia średnio 388 podań na mecz przy celności 82%, z czego 10,0 to podania kluczowe.
Cuiaba – czyste konta
- U siebie 9 z 17
- Na wyjeździe 5 z 16
- Stracone / mecz 0,79
- Bez straty do przerwy 70%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 18%
Czyste konto Cuiaba to 42% meczów sezonu (14 z 33), z czego 9 w 17 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Londrina - Cuiaba Czyste konto Cuiaba zachowuje w 42% meczów.Cuiaba – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 79%
- Pow. 8,5 w meczu 58%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 5,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,0
Cuiaba wykonuje średnio 5,4 rzutów rożnych na mecz wobec 4,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 58% spotkań.
Cuiaba – kartki
- Żółte kartki 63
- Pow. 3,5 kartki w meczu 52%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 39%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 6%
Cuiaba ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Cuiaba – 2,1. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Cuiaba według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 10 | 1-6-3 | 0,90 | 0,40 | 0,80 |
| Środka tabeli (7–14) | 13 | 5-6-2 | 1,62 | 1,15 | 0,62 |
| Dołu tabeli (15–20) | 10 | 5-2-3 | 1,70 | 1,30 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Cuiaba zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Cuiaba na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,75 1,18 | 1,00 1,06 | 1,06 1,35 |
|
10.
|
1,53 1,38 | 1,35 1,31 | 1,29 1,44 |
|
11.
|
1,65 1,19 | 1,12 0,81 | 0,59 1,00 |
|
12.
|
1,13 1,65 | 1,19 1,59 | 1,13 1,06 |
|
13.
|
1,41 1,19 | 1,24 1,19 | 1,06 1,31 |
Ciekawe rekordy w meczach Cuiaba
Skrajne wyniki i osiągnięcia Cuiaba w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Cuiaba - Athletic Club 3:0 Serie B (Brazylia), 9.09.2026
- Najwyższa porażka CRB - Cuiaba 3:0 Serie B (Brazylia), 27.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Cuiaba - Londrina 2:2, Serie B (Brazylia), 26.06.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 9. minuta Dias da Costa, Cuiaba - Fortaleza EC 1:1, Serie B (Brazylia), 9.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Cabral Do Carmo, Ceará - Cuiaba 1:3, Serie B (Brazylia), 15.08.2026
Jakie statystyki ma Cuiaba w tym sezonie?
Bilans Cuiaba w tym sezonie to 33 mecze i wynik 11-14-8 przy 32 zdobytych bramkach i 26 straconych. Czyste konto padło w 14 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Cuiaba – zawodnicy
Jak wygląda kadra Cuiaba w sezonie 2026.
Przewidywany skład Cuiaba 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Cuiaba
-
Guilhermo Mariano Barbosa Obrońca Stłuczenie mięśnia pauzuje od 57 dniopuszczone: 10 meczów
-
Marcelo Carne Bramkarz Rana pauzuje od 62 dniopuszczone: 17 meczów
Kadra Cuiaba
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 77 |
|
35 | Brazylia | 75 tys. € | 285 tys. € | 17 | 52% | 3 | 1 | 1 164' | 2 | 0 | |||||||
| 90 |
|
29 | Brazylia | 700 tys. € | 373 tys. € | 13 | 39% | 2 | 2 | 832' | 0 | 0 | |||||||
| 96 |
|
29 | Brazylia | 1,5 mln € | 240 tys. € | 14 | 42% | 1 | 0 | 525' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
26 | Brazylia | 800 tys. € | – | 33 | 100% | 0 | 3 | 1 383' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
23 | Brazylia | 450 tys. € | 71 tys. € | 18 | 55% | 0 | 4 | 585' | 0 | 0 | |||||||
| 82 |
|
23 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 84 |
|
23 | Brazylia | 0 € | 71 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 30 |
|
30 | Brazylia | 1 mln € | 276 tys. € | 32 | 97% | 0 | 0 | 2 835' | 6 | 0 | |||||||
| 8 |
|
28 | Brazylia | 1,2 mln € | 400 tys. € | 21 | 64% | 1 | 3 | 1 479' | 5 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Brazylia | 200 tys. € | – | 28 | 85% | 0 | 1 | 522' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
|
33 | Brazylia | 300 tys. € | – | 10 | 30% | 0 | 0 | 98' | 1 | 0 | |||||||
| 97 |
|
29 | Brazylia | 300 tys. € | 409 tys. € | 27 | 82% | 0 | 0 | 413' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
22 | Brazylia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
29 | Brazylia | 700 tys. € | 249 tys. € | 30 | 91% | 2 | 1 | 2 645' | 2 | 0 | |||||||
| 2 |
|
28 | Brazylia | 200 tys. € | – | 15 | 45% | 0 | 1 | 1 094' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
27 | Brazylia | 200 tys. € | 267 tys. € | 26 | 79% | 2 | 0 | 1 734' | 3 | 0 | |||||||
| 33 |
|
32 | Brazylia | 500 tys. € | 406 tys. € | 11 | 33% | 0 | 0 | 663' | 1 | 0 | |||||||
| 37 |
|
26 | Brazylia | 300 tys. € | 80 tys. € | 27 | 82% | 0 | 0 | 1 399' | 2 | 0 | |||||||
| 70 |
|
31 | Brazylia | 0 € | – | 14 | 42% | 1 | 0 | 235' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
|
26 | Brazylia | 200 tys. € | – | 26 | 79% | 1 | 0 | 660' | 4 | 0 | |||||||
| 3 |
|
26 | Brazylia | 400 tys. € | 116 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
26 | Brazylia | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 59 |
![]() |
23 | Brazylia | – | 80 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 31 |
|
36 | Brazylia | 150 tys. € | 231 tys. € | 22 | 67% | 0 | 0 | 1 896' | 1 | 0 | |||||||
| 1 |
|
38 | Brazylia | 25 tys. € | 258 tys. € | 33 | 100% | 0 | 0 | 1 074' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
26 | Brazylia | 0 € | – | 5 | 15% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
20 | Brazylia | 50 tys. € | 53 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
35 | Brazylia | 0 € | – | 9 | 27% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Cuiaba
9,6 mln €
śr. 343 tys. € / zawodnika
Ile Cuiaba wydaje na pensje
3,9 mln € rocznie
śr. 138 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Brazylia (28 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Cuiaba w sezonie 2026
Cuiaba wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Cuiaba
Jak wygląda skład Cuiaba?
W wyjściowym ustawieniu Cuiaba między słupkami staje Joao Carlos, a linię obrony najczęściej tworzą J. Basso, Eric Almeida de Melo oraz V. Mendes. W środku pola grają Igor, Weverson, Raul Lo Goncalves, Wesley Dias Claudino, Jean Dias da Costa oraz Luiz Otavio, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Gomes. Trener Eduardo Barros ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie B (Brazylia) i pucharach.
Cuiaba – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Cuiaba w sezonie 2026.
Cuiaba transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 31 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 31 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 23 Sie 2026 |
|
Brazylia | 35 |
![]() |
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
Brazylia | 26 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
|
Brazylia | 32 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Korea Południowa | 27 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Brazylia | 27 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Brazylia | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Brazylia | 26 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Cuiaba
Cuiaba bilans transferowy
- +250 tys. € 2026
- +7,4 mln € 2025
- +1,6 mln € 2024
- +6,8 mln € 2023
- +1 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Cuiaba
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Cuiaba w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Cuiaba trafiło 26 zawodników, a klub opuściło 23 piłkarzy, co przyniosło 250 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Derik Lacerda do Baltika za 250 tys. €.