Forma w lidze
Fortaleza EC w tabeli
4. miejsce / 60 punktów Play-offy
Strata do lidera: 1 punkt
Przewaga nad 7. miejscem: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
10 meczów bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
34 pkt
27:16 bramki
1,59 gola/mecz
26 pkt
14:13 bramki
0,82 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Fortaleza EC
Wartość drużyny: 24 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 8 bramek | Brazylia | 28 | obrońca | 32 | 2,3 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Brazylia | 28 | obrońca | 32 | 2,3 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,90 średnia ocena | Brazylia | 27 | obrońca | 31 | 1,2 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2631 minut | Brazylia | 27 | obrońca | 31 | 1,2 mln € |
Skład i oceny Fortaleza EC w ostatnim meczu 5-4-1
Zmiany
Fortaleza EC w tabeli Serii B (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vila Nova
|
33 | 18 | 7 | 8 | 46:31 | 61 |
2
|
Novorizontino
|
33 | 17 | 9 | 7 | 59:28 | 60 |
3
|
Juventude
|
33 | 17 | 9 | 7 | 39:21 | 60 |
4
|
Fortaleza EC
|
34 | 16 | 12 | 6 | 41:29 | 60 |
5
|
Criciuma
|
33 | 16 | 8 | 9 | 34:28 | 56 |
Wyniki Fortaleza EC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś Koniec
|
Sport Recife
0
Fortaleza EC
2
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
|
|
12 Paź Koniec
|
Fortaleza EC
2
CRB
2
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
|
|
08 Paź Koniec
|
América Mineiro
0
Fortaleza EC
1
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
Terminarz Fortaleza EC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 23:30
|
Ponte Preta
Fortaleza EC
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
|
|
02 Lis 20:00
|
Fortaleza EC
Atletico Goianiense
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
|
|
07 Lis 20:10
|
Novorizontino
Fortaleza EC
Serie B (Brazylia), 37. kolejka
|
Ostatnie transfery Fortaleza EC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Kolumbia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Angola |
|
za darmo | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
|
wypożyczenie |
Fortaleza EC to klub piłkarski z Brazylii występujący w Serie B (Brazylia). Swoim domowym obiektem jest Estádio Governador Plácido Aderaldo Castelo, który może pomieścić 63 903 widzów. Zespół prowadzi Paulo Autuori. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 24 miliony euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Brazylii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Fortaleza EC?
Klub piłkarski Fortaleza EC zdobył w swojej historii 4 trofea. Najczęściej wygrywał Copa do Nordeste oraz Mistrzostwo Série B.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Fortaleza EC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Fortaleza EC trafiło 26 zawodników, a klub opuściło 31 piłkarzy, co przyniosło 7,6 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Adam Bareiro do Boca Juniors za 2,6 mln €.
Które miejsce zajmuje Fortaleza EC w tabeli Serii B (Brazylia)?
Fortaleza EC zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Serii B (Brazylia) z dorobkiem 60 punktów po 34 kolejkach. Strata do prowadzącego Vila Novy wynosi 1 punkt, a przewaga nad 5. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 41:29, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Fortaleza EC?
W wyjściowym ustawieniu Fortaleza EC między słupkami staje Joao Ricardo, a linię obrony najczęściej tworzą Mailton, L. Gazal, T. Cardona oraz Kaio Henrique. W środku pola grają R. Falkoski, Pierre oraz Rodrigo Henrique Santos de Souza, a za skuteczność w ataku odpowiadają V. Ferreira, Pedro Henrique oraz Luiz Fernando. Trener Paulo Autuori ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie B (Brazylia) i pucharach.
Kiedy Fortaleza EC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Fortaleza EC to spotkanie z Ponte Pretą, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 23:30 na obiekcie Estádio Moisés Lucarelli w ramach Serii B (Brazylia) (35. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Fortaleza EC?
Ostatni mecz Fortaleza EC to wygrana z Sport Recife 0:2 w Lidze B (Brazylia), 17 października 2026. Bramki zdobyli Cardona, Santos de Souza. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Fortaleza EC w tym sezonie?
Bilans Fortaleza EC w tym sezonie to 34 mecze i wynik 16-12-6 przy 41 zdobytych bramkach i 29 straconych. Czyste konto padło w 15 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Fortaleza EC w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Fortaleza EC w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Fortaleza EC
Fortaleza EC terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
24 Paź 23:30
|
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
Estádio Moisés Lucarelli Wyjazd | Łatwy | |
|
02 Lis 20:00
|
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
Estádio Governador Plácido Aderaldo Castelo U siebie | Trudny | |
|
07 Lis 20:10
|
Serie B (Brazylia), 37. kolejka
|
Estádio Dr. Jorge Ismael de Biasi Wyjazd | Trudny | |
|
14 Lis 20:30
|
Serie B (Brazylia), 38. kolejka
|
Estádio Governador Plácido Aderaldo Castelo U siebie | Trudny |
Kiedy Fortaleza EC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Fortaleza EC to spotkanie z Ponte Pretą, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 23:30 na obiekcie Estádio Moisés Lucarelli w ramach Serii B (Brazylia) (35. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Wyniki Fortaleza EC w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Fortaleza EC w sezonie 2026.
Forma i bramki Fortaleza EC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Fortaleza EC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
dziś Koniec
|
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
0:2 | 5-4-1 | 3/14 | 5/9 | |
|
12 Paź Koniec
|
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
2:2 | 4-3-3 | 6/17 | 3/4 | |
|
08 Paź Koniec
|
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
0:1 | 4-3-3 | 5/8 | 2/6 | |
|
03 Paź Koniec
|
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 7/11 | 1/4 | |
|
27 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 30. kolejka
|
2:2 | 4-3-3 | 5/6 | 0/0 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 29. kolejka
|
1:2 | 4-3-3 | 2/10 | 1/4 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 28. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 3/7 | 2/4 | |
|
10 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 27. kolejka
|
1:0 | 4-3-3 | 4/6 | 0/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 26. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 2/7 | 4/8 | |
|
01 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 25. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 11/12 | 1/2 |
Fortaleza EC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 36 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 11 z 34 meczów, ze średnią 1,64 punktu. W pozostałych ustawieniach Fortaleza EC zdobywa 1,83 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Fortaleza EC?
Ostatni mecz Fortaleza EC to wygrana z Sport Recife 0:2 w Lidze B (Brazylia), 17 października 2026. Bramki zdobyli Cardona, Santos de Souza. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Fortaleza EC – tabela Serie B (Brazylia)
Jakie miejsce w tabeli Serie B (Brazylia) zajmuje Fortaleza EC w sezonie 2026.
Miejsce Fortaleza EC w tabeli Serii B (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vila Nova
|
33 | 18 | 7 | 8 | 46:31 | 15 | 61 | |
2
|
Novorizontino
|
33 | 17 | 9 | 7 | 59:28 | 31 | 60 | |
3
|
Juventude
|
33 | 17 | 9 | 7 | 39:21 | 18 | 60 | |
4
|
Fortaleza EC
|
34 | 16 | 12 | 6 | 41:29 | 12 | 60 | |
5
|
Criciuma
|
33 | 16 | 8 | 9 | 34:28 | 6 | 56 | |
6
|
Atletico Goianiense
|
34 | 14 | 12 | 8 | 42:32 | 10 | 54 | |
7
|
CRB
|
33 | 15 | 7 | 11 | 51:47 | 4 | 52 | |
8
|
Sport Recife
|
34 | 13 | 12 | 9 | 45:37 | 8 | 51 | |
9
|
Goias
|
33 | 14 | 6 | 13 | 34:40 | -6 | 48 | |
10
|
Operario-PR
|
33 | 13 | 9 | 11 | 44:45 | -1 | 48 | |
11
|
Cuiaba
|
33 | 11 | 14 | 8 | 32:26 | 6 | 47 | |
12
|
São Bernardo
|
33 | 12 | 10 | 11 | 46:36 | 10 | 46 | |
13
|
Athletic Club
|
33 | 10 | 13 | 10 | 40:39 | 1 | 43 | |
14
|
Nautico Recife
|
33 | 11 | 9 | 13 | 39:42 | -3 | 42 | |
15
|
Ceará
|
33 | 11 | 9 | 13 | 35:40 | -5 | 42 | |
16
|
Botafogo SP
|
33 | 11 | 8 | 14 | 37:38 | -1 | 41 | |
17
|
Avai
|
33 | 10 | 6 | 17 | 33:43 | -10 | 36 | |
18
|
Londrina
|
33 | 7 | 8 | 18 | 42:49 | -7 | 29 | |
19
|
América Mineiro
|
33 | 4 | 5 | 24 | 21:54 | -33 | 17 | |
20
|
Ponte Preta
|
34 | 3 | 5 | 26 | 19:74 | -55 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vila Nova
|
33 | 18 | 7 | 8 | 46:31 | 15 | 61 | |
2
|
Novorizontino
|
33 | 17 | 9 | 7 | 59:28 | 31 | 60 | |
3
|
Juventude
|
33 | 17 | 9 | 7 | 39:21 | 18 | 60 | |
4
|
Fortaleza EC
|
34 | 16 | 12 | 6 | 41:29 | 12 | 60 | |
5
|
Criciuma
|
33 | 16 | 8 | 9 | 34:28 | 6 | 56 | |
6
|
Atletico Goianiense
|
34 | 14 | 12 | 8 | 42:32 | 10 | 54 | |
7
|
CRB
|
33 | 15 | 7 | 11 | 51:47 | 4 | 52 | |
8
|
Sport Recife
|
34 | 13 | 12 | 9 | 45:37 | 8 | 51 | |
9
|
Goias
|
33 | 14 | 6 | 13 | 34:40 | -6 | 48 | |
10
|
Operario-PR
|
33 | 13 | 9 | 11 | 44:45 | -1 | 48 | |
11
|
Cuiaba
|
33 | 11 | 14 | 8 | 32:26 | 6 | 47 | |
12
|
São Bernardo
|
33 | 12 | 10 | 11 | 46:36 | 10 | 46 | |
13
|
Athletic Club
|
33 | 10 | 13 | 10 | 40:39 | 1 | 43 | |
14
|
Nautico Recife
|
33 | 11 | 9 | 13 | 39:42 | -3 | 42 | |
15
|
Ceará
|
33 | 11 | 9 | 13 | 35:40 | -5 | 42 | |
16
|
Botafogo SP
|
33 | 11 | 8 | 14 | 37:38 | -1 | 41 | |
17
|
Avai
|
33 | 10 | 6 | 17 | 33:43 | -10 | 36 | |
18
|
Londrina
|
33 | 7 | 8 | 18 | 42:49 | -7 | 29 | |
19
|
América Mineiro
|
33 | 4 | 5 | 24 | 21:54 | -33 | 17 | |
20
|
Ponte Preta
|
34 | 3 | 5 | 26 | 19:74 | -55 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vila Nova
|
16 | 12 | 3 | 1 | 31:11 | 20 | 39 | |
| 2 |
Juventude
|
17 | 10 | 5 | 2 | 24:8 | 16 | 35 | |
| 3 |
Novorizontino
|
17 | 10 | 4 | 3 | 31:15 | 16 | 34 | |
| 4 |
Fortaleza EC
|
17 | 9 | 7 | 1 | 27:16 | 11 | 34 | |
| 5 |
Criciuma
|
17 | 10 | 4 | 3 | 19:10 | 9 | 34 | |
| 6 |
Atletico Goianiense
|
17 | 9 | 5 | 3 | 27:14 | 13 | 32 | |
| 7 |
Sport Recife
|
17 | 8 | 7 | 2 | 28:18 | 10 | 31 | |
| 8 |
CRB
|
16 | 9 | 3 | 4 | 31:18 | 13 | 30 | |
| 9 |
Goias
|
16 | 9 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | 28 | |
| 10 |
Cuiaba
|
17 | 7 | 7 | 3 | 19:10 | 9 | 28 | |
| 11 |
Nautico Recife
|
17 | 8 | 3 | 6 | 19:17 | 2 | 27 | |
| 12 |
Ceará
|
16 | 8 | 3 | 5 | 20:17 | 3 | 27 | |
| 13 |
Operario-PR
|
17 | 7 | 5 | 5 | 23:22 | 1 | 26 | |
| 14 |
Athletic Club
|
17 | 6 | 6 | 5 | 21:18 | 3 | 24 | |
| 15 |
Botafogo SP
|
17 | 7 | 3 | 7 | 26:22 | 4 | 24 | |
| 16 |
Avai
|
16 | 6 | 4 | 6 | 17:16 | 1 | 22 | |
| 17 |
São Bernardo
|
16 | 4 | 6 | 6 | 19:18 | 1 | 18 | |
| 18 |
Londrina
|
16 | 4 | 5 | 7 | 23:20 | 3 | 17 | |
| 19 |
América Mineiro
|
16 | 3 | 3 | 10 | 12:22 | -10 | 12 | |
| 20 |
Ponte Preta
|
17 | 2 | 5 | 10 | 11:26 | -15 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
São Bernardo
|
17 | 8 | 4 | 5 | 27:18 | 9 | 28 | |
| 2 |
Novorizontino
|
16 | 7 | 5 | 4 | 28:13 | 15 | 26 | |
| 3 |
Fortaleza EC
|
17 | 7 | 5 | 5 | 14:13 | 1 | 26 | |
| 4 |
Juventude
|
16 | 7 | 4 | 5 | 15:13 | 2 | 25 | |
| 5 |
Vila Nova
|
17 | 6 | 4 | 7 | 15:20 | -5 | 22 | |
| 6 |
Criciuma
|
16 | 6 | 4 | 6 | 15:18 | -3 | 22 | |
| 7 |
Atletico Goianiense
|
17 | 5 | 7 | 5 | 15:18 | -3 | 22 | |
| 8 |
CRB
|
17 | 6 | 4 | 7 | 20:29 | -9 | 22 | |
| 9 |
Operario-PR
|
16 | 6 | 4 | 6 | 21:23 | -2 | 22 | |
| 10 |
Sport Recife
|
17 | 5 | 5 | 7 | 17:19 | -2 | 20 | |
| 11 |
Goias
|
17 | 5 | 5 | 7 | 18:23 | -5 | 20 | |
| 12 |
Cuiaba
|
16 | 4 | 7 | 5 | 13:16 | -3 | 19 | |
| 13 |
Athletic Club
|
16 | 4 | 7 | 5 | 19:21 | -2 | 19 | |
| 14 |
Botafogo SP
|
16 | 4 | 5 | 7 | 11:16 | -5 | 17 | |
| 15 |
Nautico Recife
|
16 | 3 | 6 | 7 | 20:25 | -5 | 15 | |
| 16 |
Ceará
|
17 | 3 | 6 | 8 | 15:23 | -8 | 15 | |
| 17 |
Avai
|
17 | 4 | 2 | 11 | 16:27 | -11 | 14 | |
| 18 |
Londrina
|
17 | 3 | 3 | 11 | 19:29 | -10 | 12 | |
| 19 |
América Mineiro
|
17 | 1 | 2 | 14 | 9:32 | -23 | 5 | |
| 20 |
Ponte Preta
|
17 | 1 | 0 | 16 | 8:48 | -40 | 3 |
Które miejsce zajmuje Fortaleza EC w tabeli Serii B (Brazylia)?
Fortaleza EC zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Serii B (Brazylia) z dorobkiem 60 punktów po 34 kolejkach. Strata do prowadzącego Vila Novy wynosi 1 punkt, a przewaga nad 5. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 41:29, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Fortaleza EC w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Fortaleza EC na tle ligi w sezonie 2026.
Fortaleza EC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,4
- Strzały celne / mecz 4,1
- Asysty / mecz 0,59
- Udane dryblingi / mecz 6,4
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,85
- Czyste konta 44%
- Odbiory / mecz 13,2
- Przechwyty / mecz 8,1
- Wybicia / mecz 22,7
- Zablokowane strzały / mecz 3,6
Strzelcy Fortaleza EC
Rozkład bramek w czasie
Bramki Fortaleza EC i rywali według minuty w ostatnich 34 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Fortaleza EC to 31–45+ minuta, w której padło 11 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 11 trafieniami.
Przebieg meczu Fortaleza EC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 20 | 15-4-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 10 | 1-4-5 |
| Prowadził do przerwy | 14 | 11-2-1 |
| Remis do przerwy | 13 | 4-8-1 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 1-2-4 |
Gdy Fortaleza EC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 15 razy na 20 takich meczów.
Jak padają bramki dla Fortaleza EC
73% bramek Fortaleza EC pada z gry. Z karnych odpowiadają za 12% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 15% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Fortaleza EC zdobywa w sezonie średnio 1,76 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Fortaleza EC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 10 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Fortaleza EC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Fortaleza EC
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 62%
- Powyżej 2,5 35%
- Powyżej 3,5 15%
- Powyżej 4,5 6%
- Powyżej 5,5 0%
W 35% meczów Fortaleza EC padają co najmniej trzy bramki, a w 44% spotkań trafiają obie drużyny.
Fortaleza EC – faule i karne
- Faule / mecz 15,1
- Faule rywali / mecz 13,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Fortaleza EC fauluje średnio 15,1 razy na mecz, a wymusza 13,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Fortaleza EC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Fortaleza EC zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,53 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 34 meczach Fortaleza EC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 49% goli Fortaleza EC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 11 z 34 meczów.
Fortaleza EC – strzały
- Celne / mecz 4,1
- Niecelne / mecz 6,4
- Celność strzałów 39%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,7
Fortaleza EC oddaje 10,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 39% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,7 strzału.
Fortaleza EC – posiadanie piłki
- U siebie 51,7%
- Na wyjeździe 47,1%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 34
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 34
- Najniższe w sezonie 27%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 34 meczów. Średnio Fortaleza EC utrzymuje przy piłce 49,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 27%.
Fortaleza EC – podania
- Kluczowe / mecz 10,8
- Dośrodkowania / mecz 19,1
- Celność dośrodkowań 21%
- Podania długie / mecz 48
- Celność długich podań 50%
Fortaleza EC wymienia średnio 424 podań na mecz przy celności 85%, z czego 10,8 to podania kluczowe.
Fortaleza EC – czyste konta
- U siebie 6 z 17
- Na wyjeździe 9 z 17
- Stracone / mecz 0,85
- Bez straty do przerwy 62%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 21%
Czyste konto Fortaleza EC to 44% meczów sezonu (15 z 34), z czego 6 w 17 meczach u siebie.
Fortaleza EC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 79%
- Pow. 8,5 w meczu 59%
- Pow. 10,5 w meczu 44%
- Rożne u siebie / mecz 6,1
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,7
Fortaleza EC wykonuje średnio 5,4 rzutów rożnych na mecz wobec 4,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 59% spotkań.
Fortaleza EC – kartki
- Żółte kartki 79
- Pow. 3,5 kartki w meczu 68%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 41%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 9%
Fortaleza EC ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Fortaleza EC – 1,9. W sezonie zespół otrzymał 7 czerwonych kartek.
Fortaleza EC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 7 | 4-1-2 | 1,86 | 1,29 | 0,86 |
| Środka tabeli (7–14) | 16 | 6-9-1 | 1,69 | 1,25 | 0,75 |
| Dołu tabeli (15–20) | 11 | 6-2-3 | 1,82 | 1,09 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Fortaleza EC zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
Fortaleza EC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,00 1,63 | 1,82 1,75 | 0,88 0,81 |
|
3.
|
2,06 1,56 | 1,41 0,94 | 0,47 0,81 |
|
4.
|
2,00 1,53 | 1,59 0,82 | 0,94 0,76 |
|
5.
|
2,00 1,38 | 1,12 0,94 | 0,59 1,13 |
|
6.
|
1,88 1,29 | 1,59 0,88 | 0,82 1,06 |
Ciekawe rekordy w meczach Fortaleza EC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Fortaleza EC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Fortaleza EC - Goias 4:1 Serie B (Brazylia), 3.05.2026
- Najwyższa porażka Botafogo SP - Fortaleza EC 4:0 Serie B (Brazylia), 21.03.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Fortaleza EC - Criciuma 3:2, Serie B (Brazylia), 20.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Ferreira, Fortaleza EC - Novorizontino 1:0, Serie B (Brazylia), 18.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+9 minuta Prior Pimenta, Fortaleza EC - Londrina 3:0, Serie B (Brazylia), 23.05.2026
Jakie statystyki ma Fortaleza EC w tym sezonie?
Bilans Fortaleza EC w tym sezonie to 34 mecze i wynik 16-12-6 przy 41 zdobytych bramkach i 29 straconych. Czyste konto padło w 15 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Fortaleza EC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Fortaleza EC w sezonie 2026.
Skład i oceny Fortaleza EC w ostatnim meczu 5-4-1
Zmiany
Kontuzje w kadrze Fortaleza EC
-
Gabriel Rafael Fuentes Gómez Obrońca Uraz kolana pauzuje od 66 dniopuszczone: 13 meczów
-
Ronald Falkoski Pomocnik Uraz mięśnia pauzuje od 75 dniopuszczone: 6 meczów
-
Bastos Obrońca Uraz mięśnia pauzuje od 155 dniopuszczone: 21 meczów
-
Jailson Siqueira Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 347 dniopuszczone: 58 meczów
Kadra Fortaleza EC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 32 |
|
30 | Brazylia | 1,8 mln € | 462 tys. € | 30 | 88% | 3 | 2 | 2 176' | 7 | 0 | |||||||
| 16 |
|
36 | Brazylia | 400 tys. € | 400 tys. € | 15 | 44% | 2 | 0 | 957' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
27 | Argentyna | 2,3 mln € | 160 tys. € | 25 | 74% | 5 | 1 | 1 680' | 2 | 2 | |||||||
| 75 |
|
23 | Brazylia | 900 tys. € | 80 tys. € | 30 | 88% | 1 | 0 | 1 723' | 6 | 1 | |||||||
| 0 |
|
23 | Kolumbia | 200 tys. € | 133 tys. € | 6 | 18% | 0 | 1 | 174' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Brazylia | 3 mln € | 311 tys. € | 33 | 97% | 6 | 0 | 1 643' | 3 | 0 | |||||||
| 31 |
|
26 | Brazylia | 900 tys. € | 44 tys. € | 34 | 100% | 1 | 0 | 624' | 0 | 0 | |||||||
| 91 |
|
31 | Brazylia | 1 mln € | 267 tys. € | 3 | 9% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
27 | Brazylia | 800 tys. € | 196 tys. € | 33 | 97% | 1 | 2 | 427' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
27 | Brazylia | 400 tys. € | 222 tys. € | 16 | 47% | 0 | 0 | 328' | 2 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 88 |
|
36 | Brazylia | 150 tys. € | 311 tys. € | 30 | 88% | 3 | 2 | 2 018' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
24 | Brazylia | 1 mln € | 178 tys. € | 24 | 71% | 0 | 1 | 1 550' | 9 | 1 | |||||||
| 37 |
|
23 | Brazylia | 3 mln € | 178 tys. € | 31 | 91% | 0 | 0 | 721' | 3 | 0 | |||||||
| 10 |
|
32 | Brazylia | 2 mln € | 267 tys. € | 28 | 82% | 0 | 0 | 432' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
|
31 | Brazylia | 700 tys. € | 935 tys. € | 2 | 6% | 0 | 0 | 80' | 2 | 2 | |||||||
| 8 |
|
23 | Brazylia | 2,5 mln € | 462 tys. € | 30 | 88% | 1 | 0 | 616' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 15 |
|
35 | Angola | 600 tys. € | 694 tys. € | 1 | 3% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
27 | Brazylia | 1,2 mln € | 222 tys. € | 31 | 91% | 0 | 1 | 2 631' | 8 | 0 | |||||||
| 22 |
|
28 | Brazylia | 2,3 mln € | 222 tys. € | 32 | 94% | 8 | 3 | 2 273' | 4 | 1 | |||||||
| 18 |
|
29 | Kolumbia | 1,7 mln € | 614 tys. € | 15 | 44% | 0 | 0 | 1 041' | 3 | 0 | |||||||
| 6 |
|
31 | Argentyna | 900 tys. € | 338 tys. € | 17 | 50% | 1 | 0 | 1 172' | 3 | 0 | |||||||
| 12 |
|
20 | Brazylia | 600 tys. € | – | 10 | 29% | 0 | 0 | 534' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
34 | Brazylia | 200 tys. € | 365 tys. € | 16 | 47% | 1 | 0 | 457' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
25 | Brazylia | 500 tys. € | 133 tys. € | 29 | 85% | 0 | 1 | 1 045' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
21 | Brazylia | 400 tys. € | 196 tys. € | 14 | 41% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
38 | Brazylia | 300 tys. € | 373 tys. € | 26 | 76% | 0 | 1 | 2 250' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
32 | Brazylia | 250 tys. € | 329 tys. € | 34 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
26 | Brazylia | 250 tys. € | – | 7 | 21% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Fortaleza EC
30,3 mln €
śr. 1,1 mln € / zawodnika
Ile Fortaleza EC wydaje na pensje
8,1 mln € rocznie
śr. 289 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Brazylia (23 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Fortaleza EC w sezonie 2026
Fortaleza EC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Fortaleza EC
Jak wygląda skład Fortaleza EC?
W wyjściowym ustawieniu Fortaleza EC między słupkami staje Joao Ricardo, a linię obrony najczęściej tworzą Mailton, L. Gazal, T. Cardona oraz Kaio Henrique. W środku pola grają R. Falkoski, Pierre oraz Rodrigo Henrique Santos de Souza, a za skuteczność w ataku odpowiadają V. Ferreira, Pedro Henrique oraz Luiz Fernando. Trener Paulo Autuori ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie B (Brazylia) i pucharach.
Fortaleza EC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Fortaleza EC w sezonie 2026.
Fortaleza EC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Kolumbia | 28 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Angola | 35 |
|
za darmo | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 31 |
|
wypożyczenie | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Brazylia | 20 |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Brazylia | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Malezja | 26 |
|
606 tys. € | |
| 28 Lip 2026 |
|
Brazylia | 30 |
|
wypożyczenie | |
| 28 Lip 2026 |
|
Brazylia | 21 |
|
koniec wypożyczenia |
Kluczowe transfery Fortaleza EC
Fortaleza EC bilans transferowy
- +7,6 mln € 2026
- +1,4 mln € 2025
- +1,7 mln € 2024
- -915 tys. € 2023
- -618 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Fortaleza EC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Fortaleza EC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Fortaleza EC trafiło 26 zawodników, a klub opuściło 31 piłkarzy, co przyniosło 7,6 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Adam Bareiro do Boca Juniors za 2,6 mln €.
Fortaleza EC – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Fortaleza EC? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Fortaleza EC?
Klub piłkarski Fortaleza EC zdobył w swojej historii 4 trofea. Najczęściej wygrywał Copa do Nordeste oraz Mistrzostwo Série B.
