Pierre Wagner Oliveira dos Santos jest piłkarzem występującym obecnie w Fortaleza EC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Pierre
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Pierre w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Pierre wyglądają następująco: 26 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.23, a skuteczność strzałów to 0,0%. Pierre oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Pierre w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Pierre rozegrał w barwach Fortaleza EC w Lidze B (Brazylia) 26 meczów, w Pucharze Brazylii 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 28 razy i spędził na boisku łącznie 2 207 minut. Średnio dawało to 67 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Pierre?
Na podstawie kontraktu z Fortaleza EC, Pierre otrzymuje 178,3 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 14,9 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Oliveira dos Santos w listopadzie 2026 to 3,4 tysiąca euro, a dziennie około 488 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2029.
Na jakiej pozycji gra Pierre?
Pierre najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Pierre?
Wycena 24-letniego Pierre według stanu na maj 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Pierre?
Pierre urodził się 12 marca 2002 w Rio de Janeiro w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Pierre – statystyki
Szczegółowe statystyki Pierre w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Fortaleza EC. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Pierre Wagner Oliveira dos Santos vs. inni
Jakie statystyki ma Pierre w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Pierre wyglądają następująco: 26 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.23, a skuteczność strzałów to 0,0%. Pierre oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Pierre – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Pierre w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
24 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
08 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
03 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 30. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 29. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
13 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 28. kolejka
|
1:1 | 80' | 0 | 0 | ||||
|
05 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 26. kolejka
|
0:1 | 16' | 0 | 0 | – | |||
|
01 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 25. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Pierre w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Pierre rozegrał w barwach Fortaleza EC w Lidze B (Brazylia) 26 meczów, w Pucharze Brazylii 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 28 razy i spędził na boisku łącznie 2 207 minut. Średnio dawało to 67 minut gry na spotkanie.
Pierre – transfery
W trakcie kariery Pierre zmieniał klub 12 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Fortaleza EC 2026 – obecnie
-
Tombense 2025 – 2026
-
Fortaleza EC 2025 – 2025
-
Tombense 2025 – 2025
-
Volta Redonda Futebol Clube (RJ) U20 2025 – 2025

-
Tombense 2024 – 2025
-
Guarani Campinas 2024 – 2024
-
Tombense 2023 – 2024
-
Atletico Paranaense U20 2023 – 2023

-
Tombense 2023 – 2023
-
Atletico Paranaense U20 2021 – 2023

-
Tombense 2019 – 2021
-
Figueirense SC U20 do 2019

Pierre – forma
W ostatnich 5 meczach Pierre zanotował bilans 2 zwycięstwa, 3 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,93. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Pierre 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.65, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.93 — wynik powyżej średniej ligowej (5.45).
W ostatnich 10 meczach Pierre 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.51, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.87 — wynik powyżej średniej ligowej (5.45).
W jakiej formie jest Pierre?
Pierre jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.93 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.23). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Pierre – zarobki
Pierre gra w Fortaleza EC na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 178 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Pierre w Fortaleza EC (2025)
| Rocznie | 178 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 15 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 488 € |
Ile zarabia Pierre?
Na podstawie kontraktu z Fortaleza EC, Pierre otrzymuje 178,3 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 14,9 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Oliveira dos Santos w listopadzie 2026 to 3,4 tysiąca euro, a dziennie około 488 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2029.
Pierre – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Pierre wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Pierre na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Pierre?
Wycena Pierre wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Pierre wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 0 €.