Forma w lidze
Criciuma w tabeli
5. miejsce / 56 punktów Play-offy
Strata do lidera: 5 punktów
Przewaga nad 7. miejscem: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
34 pkt
19:10 bramki
1,12 gola/mecz
22 pkt
15:18 bramki
0,94 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Criciuma
Wartość drużyny: 3,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Brazylia | 31 | obrońca | 32 | 1 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | Wenezuela | 33 | pomocnik | 31 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,79 średnia ocena | Brazylia | 39 | obrońca | 25 | 25 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2859 minut | Brazylia | 31 | obrońca | 32 | 1 mln € |
Przewidywany skład Criciuma 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Criciuma w tabeli Serii B (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vila Nova
|
33 | 18 | 7 | 8 | 46:31 | 61 |
2
|
Novorizontino
|
33 | 17 | 9 | 7 | 59:28 | 60 |
3
|
Juventude
|
33 | 17 | 9 | 7 | 39:21 | 60 |
4
|
Fortaleza EC
|
34 | 16 | 12 | 6 | 41:29 | 60 |
5
|
Criciuma
|
33 | 16 | 8 | 9 | 34:28 | 56 |
6
|
Atletico Goianiense
|
34 | 14 | 12 | 8 | 42:32 | 54 |
Wyniki Criciuma
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Criciuma
1
América Mineiro
0
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
|
|
09 Paź Koniec
|
Ceará
1
Criciuma
0
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Londrina
0
Criciuma
2
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
Terminarz Criciuma
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 21:00
|
São Bernardo
Criciuma
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
|
|
24 Paź 02:00
|
Sport Recife
Criciuma
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
|
|
30 Paź 23:30
|
Criciuma
Ponte Preta
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
Ostatnie transfery Criciuma
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Brazylia |
|
wypożyczenie | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Ghana | – | za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Brazylia |
![]() |
koniec wypożyczenia |
Criciuma to klub piłkarski z Brazylii występujący w Serie B (Brazylia). Swoim domowym obiektem jest Estádio Heriberto Hülse, który może pomieścić 19 300 widzów. Zespół prowadzi Umberto Louzer. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,9 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Criciuma?
Klub piłkarski Criciuma zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Série B oraz Puchar Brazylii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Criciuma w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Criciuma trafiło 15 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Criciuma w tabeli Serii B (Brazylia)?
Criciuma zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Serii B (Brazylia) z dorobkiem 56 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Vila Novy wynosi 5 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 34:28, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Criciuma?
W wyjściowym ustawieniu Criciuma między słupkami staje Airton, a linię obrony najczęściej tworzą R. Fagundes, M. Hermes oraz L. Castan. W środku pola grają R. Otero, Ronald, Guilherme Teixeira Lobo oraz Fellipe Mateus, a za skuteczność w ataku odpowiadają Waguininho, Nicolas Godinho Johann oraz Y. Coelho. Trener Umberto Louzer ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie B (Brazylia) i pucharach.
Kiedy Criciuma gra następny mecz?
Najbliższy mecz Criciuma to spotkanie z São Bernardem, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Estádio Primeiro de Maio w ramach Serii B (Brazylia) (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Criciuma?
Ostatni mecz Criciuma to wygrana z Américą Mineiro 1:0 w Lidze B (Brazylia), 13 października 2026. Bramkę zdobył Martins. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Criciuma w tym sezonie?
Bilans Criciuma w tym sezonie to 32 mecze i wynik 15-8-9 przy 33 zdobytych bramkach i 28 straconych. Czyste konto padło w 14 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 10,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Criciuma w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Criciuma w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Criciuma
Criciuma terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 21:00
|
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
Estádio Primeiro de Maio Wyjazd | Umiarkowany | |
|
24 Paź 02:00
|
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
Itaipava Arena Pernambuco Wyjazd | Umiarkowany | |
|
30 Paź 23:30
|
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
Estádio Heriberto Hülse U siebie | Łatwy | |
|
07 Lis 00:30
|
Serie B (Brazylia), 37. kolejka
|
Estádio Onésio Brasileiro Alvarenga Wyjazd | Trudny | |
|
14 Lis 20:30
|
Serie B (Brazylia), 38. kolejka
|
Estádio Heriberto Hülse U siebie | Trudny |
Kiedy Criciuma gra następny mecz?
Najbliższy mecz Criciuma to spotkanie z São Bernardem, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Estádio Primeiro de Maio w ramach Serii B (Brazylia) (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Wyniki Criciuma w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Criciuma w sezonie 2026.
Forma i bramki Criciuma w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Criciuma wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 9/16 | 3/5 | |
|
09 Paź Koniec
|
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
1:0 | 4-1-4-1 | 6/11 | 3/4 | |
|
03 Paź Koniec
|
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
0:2 | 4-3-3 | 4/10 | 2/4 | |
|
27 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 30. kolejka
|
3:0 | 4-3-3 | 5/7 | 1/7 | |
|
23 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 29. kolejka
|
0:2 | 3-4-3 | 17/19 | 3/5 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 28. kolejka
|
4:0 | 3-4-3 | 5/8 | 3/6 | |
|
09 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 27. kolejka
|
0:2 | 3-4-3 | 10/12 | 3/7 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Serie B (Brazylia), 26. kolejka
|
2:0 | 3-4-3 | 4/6 | 2/2 | |
|
30 Sie Koniec
|
Serie B (Brazylia), 25. kolejka
|
2:1 | 3-4-2-1 | 6/8 | 3/4 | |
|
23 Sie Koniec
|
Serie B (Brazylia), 24. kolejka
|
0:2 | 3-4-2-1 | 10/14 | 2/3 |
Criciuma ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 26 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 17 z 32 meczów, ze średnią 1,29 punktu. W pozostałych ustawieniach Criciuma zdobywa 2,07 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Criciuma?
Ostatni mecz Criciuma to wygrana z Américą Mineiro 1:0 w Lidze B (Brazylia), 13 października 2026. Bramkę zdobył Martins. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Criciuma – tabela Serie B (Brazylia)
Jakie miejsce w tabeli Serie B (Brazylia) zajmuje Criciuma w sezonie 2026.
Miejsce Criciuma w tabeli Serii B (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vila Nova
|
33 | 18 | 7 | 8 | 46:31 | 15 | 61 | |
2
|
Novorizontino
|
33 | 17 | 9 | 7 | 59:28 | 31 | 60 | |
3
|
Juventude
|
33 | 17 | 9 | 7 | 39:21 | 18 | 60 | |
4
|
Fortaleza EC
|
34 | 16 | 12 | 6 | 41:29 | 12 | 60 | |
5
|
Criciuma
|
33 | 16 | 8 | 9 | 34:28 | 6 | 56 | |
6
|
Atletico Goianiense
|
34 | 14 | 12 | 8 | 42:32 | 10 | 54 | |
7
|
CRB
|
33 | 15 | 7 | 11 | 51:47 | 4 | 52 | |
8
|
Sport Recife
|
34 | 13 | 12 | 9 | 45:37 | 8 | 51 | |
9
|
Goias
|
33 | 14 | 6 | 13 | 34:40 | -6 | 48 | |
10
|
Operario-PR
|
33 | 13 | 9 | 11 | 44:45 | -1 | 48 | |
11
|
Cuiaba
|
33 | 11 | 14 | 8 | 32:26 | 6 | 47 | |
12
|
São Bernardo
|
33 | 12 | 10 | 11 | 46:36 | 10 | 46 | |
13
|
Athletic Club
|
33 | 10 | 13 | 10 | 40:39 | 1 | 43 | |
14
|
Nautico Recife
|
33 | 11 | 9 | 13 | 39:42 | -3 | 42 | |
15
|
Ceará
|
33 | 11 | 9 | 13 | 35:40 | -5 | 42 | |
16
|
Botafogo SP
|
33 | 11 | 8 | 14 | 37:38 | -1 | 41 | |
17
|
Avai
|
33 | 10 | 6 | 17 | 33:43 | -10 | 36 | |
18
|
Londrina
|
33 | 7 | 8 | 18 | 42:49 | -7 | 29 | |
19
|
América Mineiro
|
33 | 4 | 5 | 24 | 21:54 | -33 | 17 | |
20
|
Ponte Preta
|
34 | 3 | 5 | 26 | 19:74 | -55 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vila Nova
|
33 | 18 | 7 | 8 | 46:31 | 15 | 61 | |
2
|
Novorizontino
|
33 | 17 | 9 | 7 | 59:28 | 31 | 60 | |
3
|
Juventude
|
33 | 17 | 9 | 7 | 39:21 | 18 | 60 | |
4
|
Fortaleza EC
|
34 | 16 | 12 | 6 | 41:29 | 12 | 60 | |
5
|
Criciuma
|
33 | 16 | 8 | 9 | 34:28 | 6 | 56 | |
6
|
Atletico Goianiense
|
34 | 14 | 12 | 8 | 42:32 | 10 | 54 | |
7
|
CRB
|
33 | 15 | 7 | 11 | 51:47 | 4 | 52 | |
8
|
Sport Recife
|
34 | 13 | 12 | 9 | 45:37 | 8 | 51 | |
9
|
Goias
|
33 | 14 | 6 | 13 | 34:40 | -6 | 48 | |
10
|
Operario-PR
|
33 | 13 | 9 | 11 | 44:45 | -1 | 48 | |
11
|
Cuiaba
|
33 | 11 | 14 | 8 | 32:26 | 6 | 47 | |
12
|
São Bernardo
|
33 | 12 | 10 | 11 | 46:36 | 10 | 46 | |
13
|
Athletic Club
|
33 | 10 | 13 | 10 | 40:39 | 1 | 43 | |
14
|
Nautico Recife
|
33 | 11 | 9 | 13 | 39:42 | -3 | 42 | |
15
|
Ceará
|
33 | 11 | 9 | 13 | 35:40 | -5 | 42 | |
16
|
Botafogo SP
|
33 | 11 | 8 | 14 | 37:38 | -1 | 41 | |
17
|
Avai
|
33 | 10 | 6 | 17 | 33:43 | -10 | 36 | |
18
|
Londrina
|
33 | 7 | 8 | 18 | 42:49 | -7 | 29 | |
19
|
América Mineiro
|
33 | 4 | 5 | 24 | 21:54 | -33 | 17 | |
20
|
Ponte Preta
|
34 | 3 | 5 | 26 | 19:74 | -55 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vila Nova
|
16 | 12 | 3 | 1 | 31:11 | 20 | 39 | |
| 2 |
Juventude
|
17 | 10 | 5 | 2 | 24:8 | 16 | 35 | |
| 3 |
Novorizontino
|
17 | 10 | 4 | 3 | 31:15 | 16 | 34 | |
| 4 |
Fortaleza EC
|
17 | 9 | 7 | 1 | 27:16 | 11 | 34 | |
| 5 |
Criciuma
|
17 | 10 | 4 | 3 | 19:10 | 9 | 34 | |
| 6 |
Atletico Goianiense
|
17 | 9 | 5 | 3 | 27:14 | 13 | 32 | |
| 7 |
Sport Recife
|
17 | 8 | 7 | 2 | 28:18 | 10 | 31 | |
| 8 |
CRB
|
16 | 9 | 3 | 4 | 31:18 | 13 | 30 | |
| 9 |
Goias
|
16 | 9 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | 28 | |
| 10 |
Cuiaba
|
17 | 7 | 7 | 3 | 19:10 | 9 | 28 | |
| 11 |
Nautico Recife
|
17 | 8 | 3 | 6 | 19:17 | 2 | 27 | |
| 12 |
Ceará
|
16 | 8 | 3 | 5 | 20:17 | 3 | 27 | |
| 13 |
Operario-PR
|
17 | 7 | 5 | 5 | 23:22 | 1 | 26 | |
| 14 |
Athletic Club
|
17 | 6 | 6 | 5 | 21:18 | 3 | 24 | |
| 15 |
Botafogo SP
|
17 | 7 | 3 | 7 | 26:22 | 4 | 24 | |
| 16 |
Avai
|
16 | 6 | 4 | 6 | 17:16 | 1 | 22 | |
| 17 |
São Bernardo
|
16 | 4 | 6 | 6 | 19:18 | 1 | 18 | |
| 18 |
Londrina
|
16 | 4 | 5 | 7 | 23:20 | 3 | 17 | |
| 19 |
América Mineiro
|
16 | 3 | 3 | 10 | 12:22 | -10 | 12 | |
| 20 |
Ponte Preta
|
17 | 2 | 5 | 10 | 11:26 | -15 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
São Bernardo
|
17 | 8 | 4 | 5 | 27:18 | 9 | 28 | |
| 2 |
Novorizontino
|
16 | 7 | 5 | 4 | 28:13 | 15 | 26 | |
| 3 |
Fortaleza EC
|
17 | 7 | 5 | 5 | 14:13 | 1 | 26 | |
| 4 |
Juventude
|
16 | 7 | 4 | 5 | 15:13 | 2 | 25 | |
| 5 |
Vila Nova
|
17 | 6 | 4 | 7 | 15:20 | -5 | 22 | |
| 6 |
Criciuma
|
16 | 6 | 4 | 6 | 15:18 | -3 | 22 | |
| 7 |
Atletico Goianiense
|
17 | 5 | 7 | 5 | 15:18 | -3 | 22 | |
| 8 |
CRB
|
17 | 6 | 4 | 7 | 20:29 | -9 | 22 | |
| 9 |
Operario-PR
|
16 | 6 | 4 | 6 | 21:23 | -2 | 22 | |
| 10 |
Sport Recife
|
17 | 5 | 5 | 7 | 17:19 | -2 | 20 | |
| 11 |
Goias
|
17 | 5 | 5 | 7 | 18:23 | -5 | 20 | |
| 12 |
Cuiaba
|
16 | 4 | 7 | 5 | 13:16 | -3 | 19 | |
| 13 |
Athletic Club
|
16 | 4 | 7 | 5 | 19:21 | -2 | 19 | |
| 14 |
Botafogo SP
|
16 | 4 | 5 | 7 | 11:16 | -5 | 17 | |
| 15 |
Nautico Recife
|
16 | 3 | 6 | 7 | 20:25 | -5 | 15 | |
| 16 |
Ceará
|
17 | 3 | 6 | 8 | 15:23 | -8 | 15 | |
| 17 |
Avai
|
17 | 4 | 2 | 11 | 16:27 | -11 | 14 | |
| 18 |
Londrina
|
17 | 3 | 3 | 11 | 19:29 | -10 | 12 | |
| 19 |
América Mineiro
|
17 | 1 | 2 | 14 | 9:32 | -23 | 5 | |
| 20 |
Ponte Preta
|
17 | 1 | 0 | 16 | 8:48 | -40 | 3 |
Które miejsce zajmuje Criciuma w tabeli Serii B (Brazylia)?
Criciuma zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Serii B (Brazylia) z dorobkiem 56 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Vila Novy wynosi 5 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 34:28, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Criciuma w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Criciuma na tle ligi w sezonie 2026.
Criciuma na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,3
- Strzały celne / mecz 3,6
- Asysty / mecz 0,69
- Udane dryblingi / mecz 6,3
- Bramki z rzutów wolnych 2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,88
- Czyste konta 44%
- Odbiory / mecz 13,8
- Przechwyty / mecz 9,6
- Wybicia / mecz 26,9
- Zablokowane strzały / mecz 4,0
Strzelcy Criciuma
-
Marcelo Hermes 4
-
Waguininho 4
-
Fellipe Mateus 4
-
Rómulo Otero 3
-
Nicolas Godinho Johann 3
-
Willean Bernardo 3
Rozkład bramek w czasie
Bramki Criciuma i rywali według minuty w ostatnich 32 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Criciuma to 46–60 minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 7 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu São Bernardo - Criciuma Po przerwie pada 58% bramek Criciuma.Przebieg meczu Criciuma i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 19 | 15-4-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 11 | 0-2-9 |
| Prowadził do przerwy | 11 | 10-1-0 |
| Remis do przerwy | 14 | 5-5-4 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 0-2-5 |
Gdy Criciuma otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 15 razy na 19 takich meczów.
Jak padają bramki dla Criciuma
91% bramek Criciuma pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Criciuma zdobywa w sezonie średnio 1,66 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,20.
Aktualne serie Criciuma
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 8 meczów
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Criciuma, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Criciuma wygra mecz São Bernardo - Criciuma Criciuma nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Criciuma
- Powyżej 0,5 94%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 22%
- Powyżej 3,5 9%
- Powyżej 4,5 3%
- Powyżej 5,5 0%
W 22% meczów Criciuma padają co najmniej trzy bramki, a w 34% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu São Bernardo - Criciuma Powyżej 2,5 bramki padło w 22% meczów Criciuma.Criciuma – faule i karne
- Faule / mecz 14,7
- Faule rywali / mecz 13,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Criciuma fauluje średnio 14,7 razy na mecz, a wymusza 13,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Criciuma, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Criciuma zdobywa 1,94 punktu na mecz wobec 1,38 na wyjeździe.
Criciuma wygra mecz São Bernardo - Criciuma Criciuma zdobywa u siebie 65% możliwych punktów, na wyjeździe 46%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 32 meczach Criciuma ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 58% goli Criciuma, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 9 z 32 meczów.
Criciuma wygra drugą połowę meczu São Bernardo - Criciuma Drugą połowę Criciuma wygrywał w 9 z 32 meczów.Criciuma – strzały
- Celne / mecz 3,6
- Niecelne / mecz 6,7
- Celność strzałów 35%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,0
Criciuma oddaje 10,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 35% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu São Bernardo - Criciuma Criciuma oddaje 10,3 strzałów na mecz.Criciuma – posiadanie piłki
- U siebie 57,6%
- Na wyjeździe 50,1%
- Mecze z posiadaniem > 60% 7 z 32
- Mecze z posiadaniem > 55% 13 z 32
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 13 z 32 meczów. Średnio Criciuma utrzymuje przy piłce 53,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Criciuma wygra mecz São Bernardo - Criciuma Criciuma utrzymuje średnio 53,8% posiadania piłki.Criciuma – podania
- Kluczowe / mecz 10,0
- Dośrodkowania / mecz 25,6
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 59
- Celność długich podań 50%
Criciuma wymienia średnio 416 podań na mecz przy celności 82%, z czego 10,0 to podania kluczowe.
Criciuma – czyste konta
- U siebie 9 z 16
- Na wyjeździe 5 z 16
- Stracone / mecz 0,88
- Bez straty do przerwy 75%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 22%
Czyste konto Criciuma to 44% meczów sezonu (14 z 32), z czego 9 w 16 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu São Bernardo - Criciuma Czyste konto Criciuma zachowuje w 44% meczów.Criciuma – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 66%
- Pow. 10,5 w meczu 59%
- Rożne u siebie / mecz 7,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,2
Criciuma wykonuje średnio 6,9 rzutów rożnych na mecz wobec 4,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 66% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu São Bernardo - Criciuma Powyżej 8,5 rożnego padło w 66% meczów Criciuma.Criciuma – kartki
- Żółte kartki 73
- Pow. 3,5 kartki w meczu 75%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 53%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 13%
Criciuma ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Criciuma – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Criciuma według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 8 | 2-2-4 | 1,00 | 0,75 | 1,50 |
| Środka tabeli (7–14) | 13 | 5-4-4 | 1,46 | 0,92 | 0,85 |
| Dołu tabeli (15–20) | 11 | 8-2-1 | 2,36 | 1,36 | 0,45 |
Najwięcej punktów na mecz Criciuma zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Criciuma na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
2,06 1,56 | 1,41 0,94 | 0,47 0,81 |
|
4.
|
2,00 1,53 | 1,59 0,82 | 0,94 0,76 |
|
5.
|
2,00 1,38 | 1,12 0,94 | 0,59 1,13 |
|
6.
|
1,88 1,29 | 1,59 0,88 | 0,82 1,06 |
|
7.
|
1,88 1,29 | 1,94 1,18 | 1,13 1,71 |
Ciekawe rekordy w meczach Criciuma
Skrajne wyniki i osiągnięcia Criciuma w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Criciuma - Avai 3:0 Serie B (Brazylia), 27.09.2026
- Najwyższa porażka Atletico Goianiense - Criciuma 4:0 Serie B (Brazylia), 13.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Fortaleza EC - Criciuma 3:2, Serie B (Brazylia), 20.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 5. minuta Willemen, Criciuma - Londrina 1:0, Serie B (Brazylia), 6.06.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Otero, Criciuma - Botafogo SP 1:0, Serie B (Brazylia), 11.04.2026
Jakie statystyki ma Criciuma w tym sezonie?
Bilans Criciuma w tym sezonie to 32 mecze i wynik 15-8-9 przy 33 zdobytych bramkach i 28 straconych. Czyste konto padło w 14 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 10,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Criciuma – zawodnicy
Jak wygląda kadra Criciuma w sezonie 2026.
Przewidywany skład Criciuma 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Criciuma
-
Kaua Inacio Moroso Bramkarz Uraz pauzuje od 425 dniopuszczone: 30 meczów
Kadra Criciuma
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
36 | Brazylia | 50 tys. € | – | 31 | 94% | 4 | 1 | 2 082' | 6 | 0 | |||||||
| 33 |
|
28 | Brazylia | 350 tys. € | – | 12 | 36% | 2 | 0 | 269' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
26 | Brazylia | 2 mln € | 302 tys. € | 29 | 88% | 1 | 1 | 977' | 3 | 0 | |||||||
| 77 |
|
32 | Brazylia | 400 tys. € | 311 tys. € | 26 | 79% | 2 | 0 | 786' | 3 | 0 | |||||||
| 88 |
|
23 | Brazylia | 700 tys. € | 181 tys. € | 22 | 67% | 1 | 0 | 416' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
32 | Brazylia | 550 tys. € | 267 tys. € | 29 | 88% | 0 | 3 | 611' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
37 | Brazylia | 75 tys. € | 89 tys. € | 30 | 91% | 3 | 1 | 899' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
25 | Brazylia | 350 tys. € | – | 27 | 82% | 0 | 0 | 169' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
19 | Brazylia | – | – | 5 | 15% | 0 | 0 | 8' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
35 | Brazylia | 100 tys. € | 222 tys. € | 30 | 91% | 4 | 1 | 2 266' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
27 | Brazylia | – | – | 29 | 88% | 0 | 2 | 2 021' | 6 | 0 | |||||||
| 91 |
|
33 | Wenezuela | 200 tys. € | 27 tys. € | 31 | 94% | 3 | 5 | 1 715' | 3 | 0 | |||||||
| 14 |
|
29 | Brazylia | 700 tys. € | 311 tys. € | 16 | 48% | 0 | 1 | 870' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
29 | Brazylia | 375 tys. € | 27 tys. € | 28 | 85% | 0 | 0 | 1 274' | 7 | 0 | |||||||
| 41 |
|
32 | Brazylia | 250 tys. € | 80 tys. € | 27 | 82% | 0 | 0 | 624' | 3 | 0 | |||||||
| 50 |
|
20 | Brazylia | – | – | 29 | 88% | 0 | 0 | 476' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
20 | – | – | 3 | 9% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
39 | Brazylia | 25 tys. € | 107 tys. € | 25 | 76% | 0 | 1 | 2 070' | 3 | 0 | |||||||
| 97 |
|
29 | Brazylia | 700 tys. € | – | 26 | 79% | 3 | 2 | 1 823' | 3 | 1 | |||||||
| 22 |
|
31 | Brazylia | 1 mln € | – | 32 | 97% | 4 | 2 | 2 859' | 5 | 0 | |||||||
| 4 |
|
37 | Brazylia | 100 tys. € | 347 tys. € | 28 | 85% | 2 | 1 | 2 287' | 7 | 0 | |||||||
| 37 |
|
33 | Brazylia | 400 tys. € | 84 tys. € | 27 | 82% | 2 | 1 | 2 097' | 3 | 0 | |||||||
| 6 |
|
30 | Brazylia | 400 tys. € | 373 tys. € | 25 | 76% | 0 | 0 | 1 080' | 1 | 0 | |||||||
| 34 |
|
35 | Brazylia | 200 tys. € | 694 tys. € | 31 | 94% | 2 | 0 | 1 137' | 7 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
21 | Brazylia | – | – | 31 | 94% | 0 | 0 | 269' | 1 | 0 | |||||||
| 43 |
|
19 | Brazylia | – | – | 14 | 42% | 0 | 0 | 398' | 0 | 0 | |||||||
| 41 |
|
21 | Brazylia | – | 36 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 47 |
![]() |
22 | Brazylia | 500 tys. € | 62 tys. € | 1 | 3% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 32 |
|
32 | Brazylia | 500 tys. € | 80 tys. € | 27 | 82% | 0 | 0 | 2 160' | 1 | 0 | |||||||
| 70 |
|
– | – | – | 30 | 91% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | ||||||||
| 1 |
|
31 | Brazylia | 500 tys. € | 89 tys. € | 15 | 45% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 73 |
|
22 | Brazylia | 250 tys. € | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 93 |
![]() |
– | – | – | 2 | 6% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
Wartość całej kadry Criciuma
10,7 mln €
śr. 323 tys. € / zawodnika
Ile Criciuma wydaje na pensje
3,7 mln € rocznie
śr. 112 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Brazylia (29 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Criciuma w sezonie 2026
Criciuma wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Criciuma
Jak wygląda skład Criciuma?
W wyjściowym ustawieniu Criciuma między słupkami staje Airton, a linię obrony najczęściej tworzą R. Fagundes, M. Hermes oraz L. Castan. W środku pola grają R. Otero, Ronald, Guilherme Teixeira Lobo oraz Fellipe Mateus, a za skuteczność w ataku odpowiadają Waguininho, Nicolas Godinho Johann oraz Y. Coelho. Trener Umberto Louzer ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie B (Brazylia) i pucharach.
Criciuma – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Criciuma w sezonie 2026.
Criciuma transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Brazylia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Ghana | 21 | – | za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Brazylia | 22 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 31 Lip 2026 |
|
Brazylia | 21 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Lip 2026 |
|
Brazylia | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Brazylia | 28 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Brazylia | 29 |
|
wypożyczenie | |
| 07 Kwi 2026 |
|
Brazylia | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 22 Mar 2026 |
|
Brazylia | 22 |
![]() |
wypożyczenie |
Criciuma bilans transferowy
- 0 € 2026
- -119 tys. € 2025
- +800 tys. € 2024
- -80 tys. € 2023
- +80 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Criciuma
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Criciuma w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Criciuma trafiło 15 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy.
Criciuma – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Criciuma? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Criciuma?
Klub piłkarski Criciuma zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Série B oraz Puchar Brazylii.