Wagner Da Silva Souza jest piłkarzem występującym obecnie w Criciuma. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Waguininho
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Waguininho w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Waguininho wyglądają następująco: 34 mecze, w których zdobył 4 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.59, a skuteczność strzałów to 9,3%. Waguininho oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Waguininho w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Waguininho rozegrał w barwach Criciuma w Lidze B (Brazylia) 34 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 25 razy i spędził na boisku łącznie 2 135 minut. Średnio dawało to 63 minuty gry na spotkanie.
Czy Waguininho ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Waguininho nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Waguininho to uraz o nieznanym charakterze z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 187 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Waguininho?
Waguininho ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Waguininho?
Waguininho najczęściej występuje jako Prawy pomocnik (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawoskrzydłowy lub Napastnik.
Jaka jest wartość rynkowa Waguininho?
Wycena 36-letniego Waguininho według stanu na maj 2026 wynosi 50 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 550 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Waguininho?
Waguininho urodził się 30 stycznia 1990 w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 36 lat.
Waguininho – statystyki
Szczegółowe statystyki Waguininho w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Criciuma. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Wagner Da Silva Souza vs. inni
Jakie statystyki ma Waguininho w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Waguininho wyglądają następująco: 34 mecze, w których zdobył 4 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.59, a skuteczność strzałów to 9,3%. Waguininho oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Waguininho – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Waguininho w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
2:0 | 4' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
2:1 | 20' | 0 | 1 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
0:1 | 29' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
1:0 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
03 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
0:2 | 32' | 0 | 0 | ||||
|
27 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 30. kolejka
|
3:0 | 20' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 29. kolejka
|
0:2 | 65' | 0 | 0 | ||||
|
13 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 28. kolejka
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
09 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 27. kolejka
|
0:2 | 78' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 26. kolejka
|
2:0 | 75' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Waguininho w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Waguininho rozegrał w barwach Criciuma w Lidze B (Brazylia) 34 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 25 razy i spędził na boisku łącznie 2 135 minut. Średnio dawało to 63 minuty gry na spotkanie.
Waguininho – transfery
W trakcie kariery Waguininho zmieniał klub 14 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Criciuma 2026 – obecnie
-
Novorizontino 2023 – 2026
-
Cruzeiro 2023 – 2023
-
Avai 2022 – 2023
-
Cruzeiro 2022 – 2022
-
Coritiba 2021 – 2022
-
Guarani Campinas 2020 – 2021
-
Free Player 2020 – 2020

-
Suwon Bluewings 2018 – 2020
-
Bucheon FC 1995 2016 – 2018
-
Osasco Sporting 2016 – 2016

-
Bucheon FC 1995 2016 – 2016
-
Osasco Sporting 2013 – 2016

-
Mogi Mirim EC 2012 – 2013

-
São Vicente Atlético Clube (SP) do 2012

Waguininho – forma
W ostatnich 5 meczach Waguininho zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,58. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Waguininho ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.27, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.58 — wynik powyżej średniej ligowej (5.45).
W ostatnich 10 meczach Waguininho ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.71, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.35 — wynik powyżej średniej ligowej (5.45).
W jakiej formie jest Waguininho?
Waguininho jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.58 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.59). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Waguininho – kontuzje
W trakcie kariery Waguininho zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 25 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Waguininho
-
Uraz o nieznanym charakterze
28.07.18 – 30.01.19 (187 dni)
Suwon Bluewings opuszczone: 25 meczów
Czy Waguininho ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Waguininho nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Waguininho to uraz o nieznanym charakterze z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 187 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Waguininho – trofea
W trakcie kariery Waguininho zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Waguininho?
Waguininho zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Cruzeiro — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Série B — 1 raz.
Waguininho – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Waguininho wynosi obecnie 50 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Waguininho na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Waguininho?
Wycena Waguininho wynosi obecnie 50 tys. €. W szczycie kariery Waguininho wyceniano na 550 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.