Forma w lidze
América Mineiro w tabeli
19. miejsce / 17 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 44 punkty
Strata do bezpiecznego 16. miejsca: 24 punkty
Serie w ostatnich meczach
6 porażek z rzędu
6 meczów bez strzelonej bramki
8 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
12:22 bramki
0,75 gola/mecz
5 pkt
9:32 bramki
0,53 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Amériki Mineiro
Wartość drużyny: 2,7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Brazylia | 39 | napastnik | 30 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Paragwaj | 23 | napastnik | 26 | 900 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,60 średnia ocena | Urugwaj | 27 | napastnik | 7 | 275 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1951 minut | Brazylia | 33 | bramkarz | 29 | 200 tys. € |
Przewidywany skład Amériki Mineiro 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
América Mineiro w tabeli Serii B (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vila Nova
|
33 | 18 | 7 | 8 | 46:31 | 61 |
2
|
Novorizontino
|
33 | 17 | 9 | 7 | 59:28 | 60 |
| ··· | |||||||
18
|
Londrina
|
33 | 7 | 8 | 18 | 42:49 | 29 |
19
|
América Mineiro
|
33 | 4 | 5 | 24 | 21:54 | 17 |
20
|
Ponte Preta
|
34 | 3 | 5 | 26 | 19:74 | 14 |
Wyniki Amériki Mineiro
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Criciuma
1
América Mineiro
0
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
|
|
08 Paź Koniec
|
América Mineiro
0
Fortaleza EC
1
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Atletico Goianiense
2
América Mineiro
0
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
Terminarz Amériki Mineiro
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 23:30
|
América Mineiro
Operario-PR
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
|
|
26 Paź 23:30
|
América Mineiro
Cuiaba
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
|
|
01 Lis 20:00
|
Londrina
América Mineiro
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
Ostatnie transfery Amériki Mineiro
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Paragwaj |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Lis 2026 |
|
Urugwaj |
|
koniec wypożyczenia | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
|
wypożyczenie | |
| 21 Sie 2026 |
|
Brazylia | – | za darmo |
América Mineiro to klub piłkarski z Brazylii występujący w Serie B (Brazylia). Swoim domowym obiektem jest Estádio Raimundo Sampaio, który może pomieścić 23 018 widzów. Zespół prowadzi Moacir Junior. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,7 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Brazylii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Américę Mineiro?
Klub piłkarski América Mineiro zdobył w swojej historii 18 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Mineiro oraz Mistrzostwo Série B.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski América Mineiro w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Amériki Mineiro trafiło 17 zawodników, a klub opuściło 20 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje América Mineiro w tabeli Serii B (Brazylia)?
América Mineiro zajmuje obecnie 19. miejsce w tabeli Serii B (Brazylia) z dorobkiem 17 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Vila Novy wynosi 44 punkty, a przewaga nad 20. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 21:54, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 0 punktów.
Jak wygląda skład Amériki Mineiro?
W wyjściowym ustawieniu Amériki Mineiro między słupkami staje B. Brigido, a linię obrony najczęściej tworzą Fabio das Neves Geronimo de Almeida, R. Silva, L. Sosa oraz T. Ostchega. W środku pola grają J. Jimenez, Barreto, Paulo Victor Ferreira de Jesus, M. Segovia oraz G. Parede, a za skuteczność w ataku odpowiadają Willian. Trener Moacir Junior ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie B (Brazylia) i pucharach.
Kiedy América Mineiro gra następny mecz?
Najbliższy mecz Amériki Mineiro to spotkanie z Operario-PR, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 23:30 na obiekcie Estádio Raimundo Sampaio w ramach Serii B (Brazylia) (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Amériki Mineiro?
Ostatni mecz Amériki Mineiro to porażka z Criciuma 1:0 w Lidze B (Brazylia), 13 października 2026. Bramkę zdobył Martins. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma América Mineiro w tym sezonie?
Bilans Amériki Mineiro w tym sezonie to 33 mecze i wynik 4-5-24 przy 21 zdobytych bramkach i 54 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 10,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Amériki Mineiro w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra América Mineiro w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Amériki Mineiro
América Mineiro terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 23:30
|
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
Estádio Raimundo Sampaio U siebie | Umiarkowany | |
|
26 Paź 23:30
|
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
Estádio Raimundo Sampaio U siebie | Umiarkowany | |
|
01 Lis 20:00
|
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
Estádio Municipal Jacy Scaff Wyjazd | Łatwy | |
|
08 Lis 23:15
|
Serie B (Brazylia), 37. kolejka
|
Estádio Governador Plácido Aderaldo Castelo Wyjazd | Łatwy | |
|
14 Lis 20:30
|
Serie B (Brazylia), 38. kolejka
|
Estádio Raimundo Sampaio U siebie | Łatwy |
Kiedy América Mineiro gra następny mecz?
Najbliższy mecz Amériki Mineiro to spotkanie z Operario-PR, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 23:30 na obiekcie Estádio Raimundo Sampaio w ramach Serii B (Brazylia) (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Wyniki Amériki Mineiro w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub América Mineiro w sezonie 2026.
Forma i bramki Amériki Mineiro w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
América Mineiro wyniki
América Mineiro ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 40 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 14 z 33 meczów, ze średnią 0,64 punktu. W pozostałych ustawieniach América Mineiro zdobywa 0,42 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Amériki Mineiro?
Ostatni mecz Amériki Mineiro to porażka z Criciuma 1:0 w Lidze B (Brazylia), 13 października 2026. Bramkę zdobył Martins. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
América Mineiro – tabela Serie B (Brazylia)
Jakie miejsce w tabeli Serie B (Brazylia) zajmuje América Mineiro w sezonie 2026.
Miejsce Amériki Mineiro w tabeli Serii B (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vila Nova
|
33 | 18 | 7 | 8 | 46:31 | 15 | 61 | |
2
|
Novorizontino
|
33 | 17 | 9 | 7 | 59:28 | 31 | 60 | |
3
|
Juventude
|
33 | 17 | 9 | 7 | 39:21 | 18 | 60 | |
4
|
Fortaleza EC
|
34 | 16 | 12 | 6 | 41:29 | 12 | 60 | |
5
|
Criciuma
|
33 | 16 | 8 | 9 | 34:28 | 6 | 56 | |
6
|
Atletico Goianiense
|
34 | 14 | 12 | 8 | 42:32 | 10 | 54 | |
7
|
CRB
|
33 | 15 | 7 | 11 | 51:47 | 4 | 52 | |
8
|
Sport Recife
|
34 | 13 | 12 | 9 | 45:37 | 8 | 51 | |
9
|
Goias
|
33 | 14 | 6 | 13 | 34:40 | -6 | 48 | |
10
|
Operario-PR
|
33 | 13 | 9 | 11 | 44:45 | -1 | 48 | |
11
|
Cuiaba
|
33 | 11 | 14 | 8 | 32:26 | 6 | 47 | |
12
|
São Bernardo
|
33 | 12 | 10 | 11 | 46:36 | 10 | 46 | |
13
|
Athletic Club
|
33 | 10 | 13 | 10 | 40:39 | 1 | 43 | |
14
|
Nautico Recife
|
33 | 11 | 9 | 13 | 39:42 | -3 | 42 | |
15
|
Ceará
|
33 | 11 | 9 | 13 | 35:40 | -5 | 42 | |
16
|
Botafogo SP
|
33 | 11 | 8 | 14 | 37:38 | -1 | 41 | |
17
|
Avai
|
33 | 10 | 6 | 17 | 33:43 | -10 | 36 | |
18
|
Londrina
|
33 | 7 | 8 | 18 | 42:49 | -7 | 29 | |
19
|
América Mineiro
|
33 | 4 | 5 | 24 | 21:54 | -33 | 17 | |
20
|
Ponte Preta
|
34 | 3 | 5 | 26 | 19:74 | -55 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vila Nova
|
33 | 18 | 7 | 8 | 46:31 | 15 | 61 | |
2
|
Novorizontino
|
33 | 17 | 9 | 7 | 59:28 | 31 | 60 | |
3
|
Juventude
|
33 | 17 | 9 | 7 | 39:21 | 18 | 60 | |
4
|
Fortaleza EC
|
34 | 16 | 12 | 6 | 41:29 | 12 | 60 | |
5
|
Criciuma
|
33 | 16 | 8 | 9 | 34:28 | 6 | 56 | |
6
|
Atletico Goianiense
|
34 | 14 | 12 | 8 | 42:32 | 10 | 54 | |
7
|
CRB
|
33 | 15 | 7 | 11 | 51:47 | 4 | 52 | |
8
|
Sport Recife
|
34 | 13 | 12 | 9 | 45:37 | 8 | 51 | |
9
|
Goias
|
33 | 14 | 6 | 13 | 34:40 | -6 | 48 | |
10
|
Operario-PR
|
33 | 13 | 9 | 11 | 44:45 | -1 | 48 | |
11
|
Cuiaba
|
33 | 11 | 14 | 8 | 32:26 | 6 | 47 | |
12
|
São Bernardo
|
33 | 12 | 10 | 11 | 46:36 | 10 | 46 | |
13
|
Athletic Club
|
33 | 10 | 13 | 10 | 40:39 | 1 | 43 | |
14
|
Nautico Recife
|
33 | 11 | 9 | 13 | 39:42 | -3 | 42 | |
15
|
Ceará
|
33 | 11 | 9 | 13 | 35:40 | -5 | 42 | |
16
|
Botafogo SP
|
33 | 11 | 8 | 14 | 37:38 | -1 | 41 | |
17
|
Avai
|
33 | 10 | 6 | 17 | 33:43 | -10 | 36 | |
18
|
Londrina
|
33 | 7 | 8 | 18 | 42:49 | -7 | 29 | |
19
|
América Mineiro
|
33 | 4 | 5 | 24 | 21:54 | -33 | 17 | |
20
|
Ponte Preta
|
34 | 3 | 5 | 26 | 19:74 | -55 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vila Nova
|
16 | 12 | 3 | 1 | 31:11 | 20 | 39 | |
| 2 |
Juventude
|
17 | 10 | 5 | 2 | 24:8 | 16 | 35 | |
| 3 |
Novorizontino
|
17 | 10 | 4 | 3 | 31:15 | 16 | 34 | |
| 4 |
Fortaleza EC
|
17 | 9 | 7 | 1 | 27:16 | 11 | 34 | |
| 5 |
Criciuma
|
17 | 10 | 4 | 3 | 19:10 | 9 | 34 | |
| 6 |
Atletico Goianiense
|
17 | 9 | 5 | 3 | 27:14 | 13 | 32 | |
| 7 |
Sport Recife
|
17 | 8 | 7 | 2 | 28:18 | 10 | 31 | |
| 8 |
CRB
|
16 | 9 | 3 | 4 | 31:18 | 13 | 30 | |
| 9 |
Goias
|
16 | 9 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | 28 | |
| 10 |
Cuiaba
|
17 | 7 | 7 | 3 | 19:10 | 9 | 28 | |
| 11 |
Nautico Recife
|
17 | 8 | 3 | 6 | 19:17 | 2 | 27 | |
| 12 |
Ceará
|
16 | 8 | 3 | 5 | 20:17 | 3 | 27 | |
| 13 |
Operario-PR
|
17 | 7 | 5 | 5 | 23:22 | 1 | 26 | |
| 14 |
Athletic Club
|
17 | 6 | 6 | 5 | 21:18 | 3 | 24 | |
| 15 |
Botafogo SP
|
17 | 7 | 3 | 7 | 26:22 | 4 | 24 | |
| 16 |
Avai
|
16 | 6 | 4 | 6 | 17:16 | 1 | 22 | |
| 17 |
São Bernardo
|
16 | 4 | 6 | 6 | 19:18 | 1 | 18 | |
| 18 |
Londrina
|
16 | 4 | 5 | 7 | 23:20 | 3 | 17 | |
| 19 |
América Mineiro
|
16 | 3 | 3 | 10 | 12:22 | -10 | 12 | |
| 20 |
Ponte Preta
|
17 | 2 | 5 | 10 | 11:26 | -15 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
São Bernardo
|
17 | 8 | 4 | 5 | 27:18 | 9 | 28 | |
| 2 |
Novorizontino
|
16 | 7 | 5 | 4 | 28:13 | 15 | 26 | |
| 3 |
Fortaleza EC
|
17 | 7 | 5 | 5 | 14:13 | 1 | 26 | |
| 4 |
Juventude
|
16 | 7 | 4 | 5 | 15:13 | 2 | 25 | |
| 5 |
Vila Nova
|
17 | 6 | 4 | 7 | 15:20 | -5 | 22 | |
| 6 |
Criciuma
|
16 | 6 | 4 | 6 | 15:18 | -3 | 22 | |
| 7 |
Atletico Goianiense
|
17 | 5 | 7 | 5 | 15:18 | -3 | 22 | |
| 8 |
CRB
|
17 | 6 | 4 | 7 | 20:29 | -9 | 22 | |
| 9 |
Operario-PR
|
16 | 6 | 4 | 6 | 21:23 | -2 | 22 | |
| 10 |
Sport Recife
|
17 | 5 | 5 | 7 | 17:19 | -2 | 20 | |
| 11 |
Goias
|
17 | 5 | 5 | 7 | 18:23 | -5 | 20 | |
| 12 |
Cuiaba
|
16 | 4 | 7 | 5 | 13:16 | -3 | 19 | |
| 13 |
Athletic Club
|
16 | 4 | 7 | 5 | 19:21 | -2 | 19 | |
| 14 |
Botafogo SP
|
16 | 4 | 5 | 7 | 11:16 | -5 | 17 | |
| 15 |
Nautico Recife
|
16 | 3 | 6 | 7 | 20:25 | -5 | 15 | |
| 16 |
Ceará
|
17 | 3 | 6 | 8 | 15:23 | -8 | 15 | |
| 17 |
Avai
|
17 | 4 | 2 | 11 | 16:27 | -11 | 14 | |
| 18 |
Londrina
|
17 | 3 | 3 | 11 | 19:29 | -10 | 12 | |
| 19 |
América Mineiro
|
17 | 1 | 2 | 14 | 9:32 | -23 | 5 | |
| 20 |
Ponte Preta
|
17 | 1 | 0 | 16 | 8:48 | -40 | 3 |
Które miejsce zajmuje América Mineiro w tabeli Serii B (Brazylia)?
América Mineiro zajmuje obecnie 19. miejsce w tabeli Serii B (Brazylia) z dorobkiem 17 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Vila Novy wynosi 44 punkty, a przewaga nad 20. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 21:54, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 0 punktów.
Statystyki Amériki Mineiro w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Amériki Mineiro na tle ligi w sezonie 2026.
América Mineiro na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,2
- Strzały celne / mecz 4,4
- Asysty / mecz 0,45
- Udane dryblingi / mecz 5,9
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,64
- Czyste konta 12%
- Odbiory / mecz 13,2
- Przechwyty / mecz 8,1
- Wybicia / mecz 21,7
- Zablokowane strzały / mecz 3,2
Strzelcy Amériki Mineiro
-
Willian 4
-
Gonzalo Mathias Mastriani Borges 4
-
Matias Segovia 3
-
Paulo Victor Ferreira de Jesus 2
-
Fernando Elizari 2
-
Felipe 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Amériki Mineiro i rywali według minuty w ostatnich 33 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Amériki Mineiro to 16–30 minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 5 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu América Mineiro - Operario-PR Po przerwie pada 48% bramek Amériki Mineiro.Przebieg meczu Amériki Mineiro i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 13 | 4-3-6 |
| Stracił pierwszą bramkę | 19 | 0-1-18 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 2-2-2 |
| Remis do przerwy | 14 | 2-2-10 |
| Przegrywał do przerwy | 13 | 0-1-12 |
Gdy América Mineiro otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 13 takich meczów.
Jak padają bramki dla Amériki Mineiro
95% bramek Amériki Mineiro pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
América Mineiro zdobywa w sezonie średnio 0,52 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,60.
Aktualne serie Amériki Mineiro
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 6 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 6 meczów
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 6 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 8 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Amériki Mineiro, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
América Mineiro wygra mecz América Mineiro - Operario-PR América Mineiro przegrał 6 ostatnich meczów, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Amériki Mineiro
- Powyżej 0,5 97%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 48%
- Powyżej 3,5 12%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 48% meczów Amériki Mineiro padają co najmniej trzy bramki, a w 42% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu América Mineiro - Operario-PR Powyżej 2,5 bramki padło w 48% meczów Amériki Mineiro.América Mineiro – faule i karne
- Faule / mecz 13,9
- Faule rywali / mecz 14,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
América Mineiro fauluje średnio 13,9 razy na mecz, a wymusza 14,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Amériki Mineiro, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu América Mineiro - Operario-PR América Mineiro popełnia 13,9 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie América Mineiro zdobywa 0,75 punktu na mecz wobec 0,29 na wyjeździe.
América Mineiro wygra mecz América Mineiro - Operario-PR América Mineiro zdobywa u siebie 25% możliwych punktów, na wyjeździe 10%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 33 meczach Amériki Mineiro ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 48% goli Amériki Mineiro, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 33 meczów.
América Mineiro wygra drugą połowę meczu América Mineiro - Operario-PR Drugą połowę América Mineiro wygrywał w 4 z 33 meczów.América Mineiro – strzały
- Celne / mecz 4,4
- Niecelne / mecz 5,8
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 6%
- Strzałów na gola 16,1
América Mineiro oddaje 10,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 16,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu América Mineiro - Operario-PR América Mineiro oddaje 10,2 strzałów na mecz.América Mineiro – posiadanie piłki
- U siebie 53,5%
- Na wyjeździe 51,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 7 z 33
- Mecze z posiadaniem > 55% 14 z 33
- Najniższe w sezonie 31%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 14 z 33 meczów. Średnio América Mineiro utrzymuje przy piłce 52,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 31%.
América Mineiro wygra mecz América Mineiro - Operario-PR América Mineiro utrzymuje średnio 52,6% posiadania piłki.América Mineiro – podania
- Kluczowe / mecz 9,9
- Dośrodkowania / mecz 22,0
- Celność dośrodkowań 21%
- Podania długie / mecz 50
- Celność długich podań 50%
América Mineiro wymienia średnio 433 podań na mecz przy celności 85%, z czego 9,9 to podania kluczowe.
América Mineiro – czyste konta
- U siebie 3 z 16
- Na wyjeździe 1 z 17
- Stracone / mecz 1,64
- Bez straty do przerwy 52%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 48%
Czyste konto Amériki Mineiro to 12% meczów sezonu (4 z 33), z czego 3 w 16 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu América Mineiro - Operario-PR Czyste konto América Mineiro zachowuje w 12% meczów.América Mineiro – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 94%
- Pow. 8,5 w meczu 82%
- Pow. 10,5 w meczu 48%
- Rożne u siebie / mecz 5,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,5
América Mineiro wykonuje średnio 5,4 rzutów rożnych na mecz wobec 5,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 82% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu América Mineiro - Operario-PR Powyżej 8,5 rożnego padło w 82% meczów Amériki Mineiro.América Mineiro – kartki
- Żółte kartki 68
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 45%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 9%
América Mineiro ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Amériki Mineiro – 2,1. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Powyżej 3,5 kartki w meczu América Mineiro - Operario-PR América Mineiro ogląda średnio 2,1 żółtych kartek na mecz.América Mineiro według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 12 | 1-0-11 | 0,25 | 0,42 | 1,67 |
| Środka tabeli (7–14) | 14 | 2-3-9 | 0,64 | 0,64 | 1,79 |
| Dołu tabeli (15–20) | 7 | 1-2-4 | 0,71 | 1,00 | 1,29 |
Najwięcej punktów na mecz América Mineiro zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
América Mineiro na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
16.
|
1,41 1,06 | 1,53 0,69 | 1,29 1,00 |
|
17.
|
1,38 0,82 | 1,06 0,94 | 1,00 1,59 |
|
18.
|
1,06 0,71 | 1,44 1,12 | 1,25 1,71 |
|
19.
|
0,75 0,29 | 0,75 0,53 | 1,38 1,88 |
|
20.
|
0,65 0,18 | 0,65 0,47 | 1,53 2,82 |
Ciekawe rekordy w meczach Amériki Mineiro
Skrajne wyniki i osiągnięcia Amériki Mineiro w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Fortaleza EC - América Mineiro 0:3 Serie B (Brazylia), 17.06.2026
- Najwyższa porażka Nautico Recife - América Mineiro 4:0 Serie B (Brazylia), 10.05.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Goias - América Mineiro 3:1, Serie B (Brazylia), 22.03.2026
- Najszybsza bramka 8. minuta Mastriani Borges, América Mineiro - Botafogo SP 1:2, Serie B (Brazylia), 1.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+10 minuta Gomes de Siqueira, Fortaleza EC - América Mineiro 0:3, Serie B (Brazylia), 17.06.2026
Jakie statystyki ma América Mineiro w tym sezonie?
Bilans Amériki Mineiro w tym sezonie to 33 mecze i wynik 4-5-24 przy 21 zdobytych bramkach i 54 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 10,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
América Mineiro – zawodnicy
Jak wygląda kadra Amériki Mineiro w sezonie 2026.
Przewidywany skład Amériki Mineiro 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Amériki Mineiro
-
Bruno Brigido Bramkarz Rana pauzuje od 17 dniopuszczone: 1 mecz
-
Gonzalo Mathias Mastriani Borges Napastnik Kolano skoczka pauzuje od 56 dniopuszczone: 10 meczów
-
Matias Segovia Napastnik Rana pauzuje od 81 dniopuszczone: 6 meczów
-
Emerson Raymundo Santos Moreno Pomocnik Operacja pauzuje od 89 dniopuszczone: 15 meczów
-
Ale Pomocnik Rana pauzuje od 121 dniopuszczone: 20 meczów
-
Cassio Bramkarz Uraz kolana pauzuje od 289 dniopuszczone: 48 meczów
Kadra Amériki Mineiro
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 14 |
|
27 | Urugwaj | 275 tys. € | 480 tys. € | 7 | 21% | 1 | 0 | 205' | 1 | 0 | |||||||
| 77 |
|
23 | Paragwaj | 900 tys. € | 289 tys. € | 26 | 79% | 3 | 3 | 1 603' | 3 | 0 | |||||||
| 7 |
|
31 | Brazylia | 0 € | 267 tys. € | 16 | 48% | 0 | 1 | 1 050' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
39 | Brazylia | 100 tys. € | 390 tys. € | 30 | 91% | 4 | 2 | 1 599' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
|
33 | Urugwaj | 1 mln € | 578 tys. € | 23 | 70% | 4 | 1 | 1 268' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
25 | Brazylia | 250 tys. € | 144 tys. € | 28 | 85% | 2 | 2 | 1 495' | 5 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 88 |
|
30 | Brazylia | 300 tys. € | 240 tys. € | 11 | 33% | 0 | 0 | 898' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
|
23 | Brazylia | 500 tys. € | – | 30 | 91% | 1 | 1 | 1 577' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
36 | Brazylia | – | – | 13 | 39% | 0 | 0 | 610' | 1 | 0 | |||||||
| 93 |
|
33 | Paragwaj | 0 € | – | 20 | 61% | 0 | 0 | 579' | 2 | 0 | |||||||
| 97 |
|
29 | Brazylia | 400 tys. € | 254 tys. € | 8 | 24% | 0 | 0 | 323' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
35 | Argentyna | 250 tys. € | 125 tys. € | 24 | 73% | 2 | 1 | 541' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
31 | Brazylia | 25 tys. € | 409 tys. € | 15 | 45% | 1 | 0 | 435' | 0 | 1 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 45 |
|
34 | Brazylia | 200 tys. € | 187 tys. € | 19 | 58% | 0 | 0 | 1 344' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
28 | Argentyna | 250 tys. € | 80 tys. € | 15 | 45% | 1 | 1 | 907' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
32 | Brazylia | 250 tys. € | – | 10 | 30% | 0 | 0 | 591' | 1 | 0 | |||||||
| 31 |
|
25 | Brazylia | 50 tys. € | – | 11 | 33% | 0 | 0 | 597' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
22 | Brazylia | – | – | 9 | 27% | 0 | 1 | 392' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
32 | Argentyna | 750 tys. € | 338 tys. € | 15 | 45% | 0 | 0 | 918' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
36 | Brazylia | 100 tys. € | 614 tys. € | 15 | 45% | 0 | 0 | 754' | 3 | 0 | |||||||
| 12 |
|
22 | Brazylia | – | – | 2 | 6% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 91 |
|
35 | Brazylia | 50 tys. € | 120 tys. € | 11 | 33% | 0 | 0 | 749' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
33 | Brazylia | 200 tys. € | 240 tys. € | 29 | 88% | 0 | 0 | 1 951' | 5 | 0 | |||||||
| 19 |
|
28 | Brazylia | 100 tys. € | 18 tys. € | 25 | 76% | 0 | 0 | 270' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
30 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
24 | Brazylia | 75 tys. € | – | 3 | 9% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Amériki Mineiro
6 mln €
śr. 232 tys. € / zawodnika
Ile América Mineiro wydaje na pensje
4,8 mln € rocznie
śr. 184 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Brazylia (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Amériki Mineiro w sezonie 2026
América Mineiro wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Amériki Mineiro
Jak wygląda skład Amériki Mineiro?
W wyjściowym ustawieniu Amériki Mineiro między słupkami staje B. Brigido, a linię obrony najczęściej tworzą Fabio das Neves Geronimo de Almeida, R. Silva, L. Sosa oraz T. Ostchega. W środku pola grają J. Jimenez, Barreto, Paulo Victor Ferreira de Jesus, M. Segovia oraz G. Parede, a za skuteczność w ataku odpowiadają Willian. Trener Moacir Junior ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie B (Brazylia) i pucharach.
América Mineiro – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub América Mineiro w sezonie 2026.
América Mineiro transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Paragwaj | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Lis 2026 |
|
Urugwaj | 33 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 21 Sie 2026 |
|
Brazylia | 33 | – | za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
![]() |
Brazylia | 24 | – | za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Brazylia | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 09 Sie 2026 |
|
Brazylia | 30 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Brazylia | 31 |
|
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
|
Brazylia | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Brazylia | 20 |
|
koniec wypożyczenia |
América Mineiro bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- +8,6 mln € 2024
- +8 mln € 2023
- -3,5 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Amériki Mineiro
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski América Mineiro w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Amériki Mineiro trafiło 17 zawodników, a klub opuściło 20 piłkarzy.
América Mineiro – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski América Mineiro? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Américę Mineiro?
Klub piłkarski América Mineiro zdobył w swojej historii 18 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Mineiro oraz Mistrzostwo Série B.
