Paulo Henrique Silva Ribeiro jest piłkarzem występującym obecnie w Fortaleza EC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Paulo Baya
Ocena
Profil gry
Jakie statystyki ma Paulo Baya w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Paulo Baya wyglądają następująco: 35 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 3.86, a skuteczność strzałów to 2,8%. Paulo Baya oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Paulo Baya w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Paulo Baya rozegrał w barwach Fortaleza EC w Lidze B (Brazylia) 35 meczów, w Pucharze Brazylii 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 691 minut. Średnio dawało to 17 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Paulo Baya?
Paulo Baya najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Paulo Baya?
Wycena 27-letniego Paulo Baya według stanu na maj 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Paulo Baya?
Paulo Baya urodził się 26 lipca 1999 w Marabá w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Paulo Baya – statystyki
Szczegółowe statystyki Paulo Baya w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Fortaleza EC. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Paulo Baya w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Paulo Baya wyglądają następująco: 35 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 3.86, a skuteczność strzałów to 2,8%. Paulo Baya oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Paulo Baya – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Paulo Baya w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
0:0 | 25' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
2:2 | 33' | 0 | 1 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
03 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
1:1 | 5' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 30. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 29. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 28. kolejka
|
1:1 | 62' | 0 | 1 | – | |||
|
10 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 27. kolejka
|
1:0 | 28' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 26. kolejka
|
0:1 | 19' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Paulo Baya w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Paulo Baya rozegrał w barwach Fortaleza EC w Lidze B (Brazylia) 35 meczów, w Pucharze Brazylii 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 691 minut. Średnio dawało to 17 minut gry na spotkanie.
Paulo Baya – transfery
W trakcie kariery Paulo Baya zmieniał klub 16 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Fortaleza EC 2026 – obecnie
-
EC Primavera 2025 – 2026

-
Ceará 2025 – 2025
-
EC Primavera 2025 – 2025

-
Fluminense 2024 – 2025
-
EC Primavera 2024 – 2024

-
Goias 2023 – 2024
-
EC Primavera 2023 – 2023

-
Ponte Preta 2023 – 2023
-
EC Primavera 2023 – 2023

-
FC Cascavel (PR) 2022 – 2023

-
Brusque 2022 – 2022
-
FC Cascavel (PR) 2022 – 2022

-
Avai 2022 – 2022
-
FC Cascavel (PR) 2021 – 2022

-
Ventforet Kofu 2021 – 2021
-
FC Cascavel (PR) do 2021

Paulo Baya – forma
W ostatnich 5 meczach Paulo Baya zanotował bilans 1 zwycięstwo, 4 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,84. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Paulo Baya 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.17, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.84 — wynik powyżej średniej ligowej (5.45).
W ostatnich 10 meczach Paulo Baya 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.17, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.77 — wynik powyżej średniej ligowej (5.45).
W jakiej formie jest Paulo Baya?
Paulo Baya jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.84 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.86). Jego dyspozycja rośnie.
Paulo Baya – zarobki
Paulo Baya gra w Fortaleza EC na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 196 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Paulo Baya w Fortaleza EC (2025)
| Rocznie | 196 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 16 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 537 € |
Paulo Baya – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Paulo Baya wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Paulo Baya na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Paulo Baya?
Wycena Paulo Baya wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Paulo Baya wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.