Vitor Mendes jest piłkarzem występującym obecnie w Cuiaba. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Vitor Mendes
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Vitor Mendes w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Vitor Mendes wyglądają następująco: 29 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.71, a skuteczność strzałów to 16,7%. Vitor Mendes oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Vitor Mendes w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Vitor Mendes rozegrał w barwach Cuiaba w Lidze B (Brazylia) 29 meczów, w Pucharze Brazylii 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 24 razy i spędził na boisku łącznie 1 914 minut. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Czy Vitor Mendes ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Vitor Mendes nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Vitor Mendes to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 9 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Vitor Mendes?
Vitor Mendes ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Vitor Mendes?
Vitor Mendes najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Vitor Mendes?
Wycena 27-letniego Vitor Mendes według stanu na maj 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 450 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Vitor Mendes?
Vitor Mendes urodził się 13 lutego 1999 w Belém w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Vitor Mendes – statystyki
Szczegółowe statystyki Vitor Mendes w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cuiaba. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Vitor Mendes vs. inni
Jakie statystyki ma Vitor Mendes w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Vitor Mendes wyglądają następująco: 29 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.71, a skuteczność strzałów to 16,7%. Vitor Mendes oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Vitor Mendes – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Vitor Mendes w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
26 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
21 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
08 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 30. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
22 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 29. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 28. kolejka
|
1:1 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
09 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 27. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 25. kolejka
|
1:2 | 90' | 1 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Vitor Mendes w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Vitor Mendes rozegrał w barwach Cuiaba w Lidze B (Brazylia) 29 meczów, w Pucharze Brazylii 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 24 razy i spędził na boisku łącznie 1 914 minut. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Vitor Mendes – transfery
W trakcie kariery Vitor Mendes zmieniał klub 18 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cuiaba 2026 – obecnie
-
Ferroviária 2025 – 2026
-
Disqualification 2023 – 2025

-
Atletico-MG 2023 – 2023
-
Fluminense 2022 – 2023
-
Atletico-MG 2022 – 2022
-
Juventude 2022 – 2022
-
Atletico-MG 2021 – 2022
-
Juventude 2021 – 2021
-
Atletico-MG 2021 – 2021
-
Figueirense 2020 – 2021
-
Atletico-MG 2020 – 2020
-
Boa EC 2020 – 2020

-
Atletico-MG 2020 – 2020
-
Guarani Campinas 2020 – 2020
-
Atletico-MG 2019 – 2020
-
Santos FC U20 2019 – 2019

-
Atletico Mineiro (MG) U20 2019 – 2019

-
Santos FC U20 do 2019

Vitor Mendes – forma
W ostatnich 5 meczach Vitor Mendes zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,84. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Vitor Mendes 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.43, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.84 — wynik powyżej średniej ligowej (5.45).
W ostatnich 10 meczach Vitor Mendes 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.89, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.95 — wynik powyżej średniej ligowej (5.45).
W jakiej formie jest Vitor Mendes?
Vitor Mendes jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.84 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.71). Jego dyspozycja słabnie.
Vitor Mendes – zarobki
Vitor Mendes gra w Cuiaba na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 267 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Vitor Mendes w Cuiaba (2023)
| Rocznie | 267 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 22 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 733 € |
Vitor Mendes – kontuzje
W trakcie kariery Vitor Mendes zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Vitor Mendes
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
11.06.22 – 19.06.22 (9 dni)
Juventude opuszczone: 2 mecze
Czy Vitor Mendes ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Vitor Mendes nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Vitor Mendes to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 9 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Vitor Mendes – trofea
W trakcie kariery Vitor Mendes zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Vitor Mendes?
Vitor Mendes zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Fluminense — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Copa Libertadores — 1 raz.
Vitor Mendes – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Vitor Mendes wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Vitor Mendes na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Vitor Mendes?
Wycena Vitor Mendes wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Vitor Mendes wyceniano na 450 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.