Raphael Guimaraes de Paula jest piłkarzem występującym obecnie w Vila Nova. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Raphael Guimaraes de Paula
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Raphael Guimaraes de Paula w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Raphael Guimaraes de Paula wyglądają następująco: 36 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 3.86, a skuteczność strzałów to 5,0%. Raphael Guimaraes de Paula oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Raphael Guimaraes de Paula w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Raphael Guimaraes de Paula rozegrał w barwach Vila Novy w Lidze B (Brazylia) 36 meczów, w Pucharze Brazylii 3 mecze, a w barwach Clube do Remo w Serie A (Brazylia) 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 664 minuty. Średnio dawało to 17 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Raphael Guimaraes de Paula
Pierwszy transfer Raphael Guimaraes de Paula w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Atletico-MG do Khorfakkan za 2 miliony euro.
Jakie trofea zdobył Raphael Guimaraes de Paula?
Raphael Guimaraes de Paula ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.
Na jakiej pozycji gra Raphael Guimaraes de Paula?
Raphael Guimaraes de Paula najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Napastnik.
Jaka jest wartość rynkowa Raphael Guimaraes de Paula?
Wycena 32-letniego Raphael Guimaraes de Paula według stanu na maj 2026 wynosi 75 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,5 miliona euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Raphael Guimaraes de Paula?
Raphael Guimaraes de Paula urodził się 5 września 1994 w Vespasiano w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Raphael Guimaraes de Paula – statystyki
Szczegółowe statystyki Raphael Guimaraes de Paula w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Vila Nova. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Raphael Guimaraes de Paula w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Raphael Guimaraes de Paula wyglądają następująco: 36 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 3.86, a skuteczność strzałów to 5,0%. Raphael Guimaraes de Paula oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Raphael Guimaraes de Paula – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Raphael Guimaraes de Paula w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
2:2 | 10' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
2:2 | 45' | 1 | 1 | – | 8.7 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
08 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
0:0 | 1' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
0:1 | 4' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
26 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 30. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 29. kolejka
|
1:0 | 27' | 0 | 0 | 6.4 | |||
|
15 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 28. kolejka
|
1:1 | 27' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 27. kolejka
|
2:0 | 12' | 0 | 0 | – | 6.5 |
Ile meczów rozegrał Raphael Guimaraes de Paula w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Raphael Guimaraes de Paula rozegrał w barwach Vila Novy w Lidze B (Brazylia) 36 meczów, w Pucharze Brazylii 3 mecze, a w barwach Clube do Remo w Serie A (Brazylia) 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 664 minuty. Średnio dawało to 17 minut gry na spotkanie.
Raphael Guimaraes de Paula – transfery
W trakcie kariery Raphael Guimaraes de Paula zmieniał klub 18 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Clube do Remo 2026 – obecnie
-
Vila Nova 2026 – 2026
-
Clube do Remo 2024 – 2026
-
Kazma 2024 – 2024

-
Ajman 2024 – 2024
-
Atletico Goianiense 2023 – 2024
-
Khorfakkan 2021 – 2023
-
Atletico-MG 2021 – 2021
-
Khorfakkan 2019 – 2021
-
Atletico-MG 2019 – 2019
-
Fortaleza EC 2018 – 2019
-
Atletico-MG 2018 – 2018
-
Botafogo SP 2017 – 2018
-
Atletico-MG 2017 – 2017
-
Chapecoense-SC 2016 – 2017
-
Atletico-MG 2016 – 2016
-
Figueirense 2016 – 2016
-
Atletico-MG 2013 – 2016
-
Atlético Mineiro B do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Raphael Guimaraes de Paula
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.12.2026 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2025/26 | 29.01.2026 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2024/25 | 31.12.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 30.06.2024 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 16.01.2024 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 31.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
2 mln € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 19.07.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 04.07.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 04.04.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 03.04.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 31.12.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 30.12.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 31.12.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 30.12.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 02.03.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Raphael Guimaraes de Paula
Pierwszy transfer Raphael Guimaraes de Paula w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Atletico-MG do Khorfakkan za 2 miliony euro.
Raphael Guimaraes de Paula – forma
W ostatnich 5 meczach Raphael Guimaraes de Paula zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,30. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Raphael Guimaraes de Paula i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Vila Nova
2
Juventude
2
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
10'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
São Bernardo
3
Vila Nova
2
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Vila Nova
2
Novorizontino
2
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Nautico Recife
0
Vila Nova
2
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Vila Nova
0
Cuiaba
0
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Botafogo SP
0
Vila Nova
1
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Vila Nova
2
Londrina
0
Serie B (Brazylia), 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Vila Nova
1
América Mineiro
0
Serie B (Brazylia), 29. kolejka
|
27'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Avai
1
Vila Nova
1
Serie B (Brazylia), 28. kolejka
|
27'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Vila Nova
2
Goias
0
Serie B (Brazylia), 27. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Athletic Club
5
Vila Nova
0
Serie B (Brazylia), 26. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Vila Nova
2
Ceará
0
Serie B (Brazylia), 25. kolejka
|
17'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Operario-PR
0
Vila Nova
0
Serie B (Brazylia), 24. kolejka
|
3'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Vila Nova
6
Ponte Preta
0
Serie B (Brazylia), 23. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Atletico Goianiense
0
Vila Nova
2
Serie B (Brazylia), 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
Vila Nova
0
Sport Recife
1
Serie B (Brazylia), 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lip
Koniec
|
CRB
2
Vila Nova
0
Serie B (Brazylia), 20. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Vila Nova
2
Fortaleza EC
1
Serie B (Brazylia), 19. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Criciuma
2
Vila Nova
0
Serie B (Brazylia), 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lip
Koniec
|
Juventude
1
Vila Nova
0
Serie B (Brazylia), 17. kolejka
|
15'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Lip
Koniec
|
Vila Nova
2
São Bernardo
1
Serie B (Brazylia), 16. kolejka
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Novorizontino
2
Vila Nova
1
Serie B (Brazylia), 15. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Vila Nova
4
Nautico Recife
3
Serie B (Brazylia), 14. kolejka
|
66'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Cuiaba
1
Vila Nova
0
Serie B (Brazylia), 13. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Vila Nova
1
Botafogo SP
0
Serie B (Brazylia), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Londrina
0
Vila Nova
1
Serie B (Brazylia), 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
América Mineiro
1
Vila Nova
2
Serie B (Brazylia), 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Vila Nova
2
Avai
0
Serie B (Brazylia), 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Goias
1
Vila Nova
0
Serie B (Brazylia), 8. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Vila Nova
1
Athletic Club
1
Serie B (Brazylia), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Ceará
3
Vila Nova
3
Serie B (Brazylia), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Vila Nova
2
Operario-PR
1
Serie B (Brazylia), 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Ponte Preta
0
Vila Nova
1
Serie B (Brazylia), 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Vila Nova
2
Atletico Goianiense
1
Serie B (Brazylia), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Sport Recife
1
Vila Nova
1
Serie B (Brazylia), 2. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Vila Nova
2
CRB
2
Serie B (Brazylia), 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Mar
Karne
|
Vila Nova
(3)
0
Confiança
(5)
0
Puchar Brazylii, 1/32 finału
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Vitoria
2
Clube do Remo
0
Serie A (Brazylia), 1. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Clube do Remo
1
Chapecoense-SC
1
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Cuiaba
1
Clube do Remo
3
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sie
Koniec
|
Clube do Remo
0
Ferroviária
2
Serie B (Brazylia), 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lip
Koniec
|
Goias
1
Clube do Remo
1
Serie B (Brazylia), 19. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Clube do Remo
2
Avai
1
Serie B (Brazylia), 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lip
Koniec
|
Clube do Remo
1
Novorizontino
1
Serie B (Brazylia), 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lip
Koniec
|
Clube do Remo
0
Cuiaba
0
Serie B (Brazylia), 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Cze
Koniec
|
Athletic Club
1
Clube do Remo
2
Serie B (Brazylia), 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Cze
Koniec
|
Clube do Remo
0
Paysandu
1
Serie B (Brazylia), 13. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Atletico Paranaense
2
Clube do Remo
1
Serie B (Brazylia), 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Cze
Koniec
|
Clube do Remo
2
Operario-PR
1
Serie B (Brazylia), 11. kolejka
|
2'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Cze
Koniec
|
CRB
2
Clube do Remo
0
Serie B (Brazylia), 10. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Clube do Remo
1
Volta Redonda
1
Serie B (Brazylia), 9. kolejka
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Atletico Goianiense
1
Clube do Remo
1
Serie B (Brazylia), 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
Clube do Remo
2
Vila Nova
0
Serie B (Brazylia), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Clube do Remo
1
Amazonas
0
Serie B (Brazylia), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Criciuma
1
Clube do Remo
1
Serie B (Brazylia), 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Clube do Remo
1
Coritiba
0
Serie B (Brazylia), 4. kolejka
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Botafogo SP
2
Clube do Remo
2
Serie B (Brazylia), 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Clube do Remo
2
América Mineiro
0
Serie B (Brazylia), 2. kolejka
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Ferroviária
1
Clube do Remo
1
Serie B (Brazylia), 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Mar
Koniec
|
Clube do Remo
1
Criciuma
2
Puchar Brazylii, 2. runda
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Ajman
2
Sharjah FC
2
UAE League
|
31'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Ajman
2
Al-Jazira
0
UAE League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Shabab Al Ahli Dubai
3
Ajman
0
UAE League
|
82'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Atletico Goianiense
3
Guarani Campinas
0
Serie B (Brazylia)
|
45'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.3 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Atletico Goianiense
3
Criciuma
1
Serie B (Brazylia)
|
63'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Atletico Goianiense
3
Juventude
0
Serie B (Brazylia)
|
62'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Chapecoense-SC
0
Atletico Goianiense
1
Serie B (Brazylia)
|
60'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Khorfakkan
1
Al-Wasl FC
5
UAE League
|
85'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Khorfakkan
0
Al Wahda FC
2
UAE League
|
82'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Khorfakkan
0
Al Ain
3
UAE League
|
86'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Dibba Al-Fujairah
1
Khorfakkan
0
UAE League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Khorfakkan
1
Sharjah FC
0
UAE League
|
81'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Al Nasr
1
Khorfakkan
0
UAE League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Khorfakkan
0
Al Nasr
0
UAE League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Baniyas SC
1
Khorfakkan
0
UAE League
|
84'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Al-Ittihad Kalba
2
Khorfakkan
3
UAE League
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Emirates Club
2
Khorfakkan
1
UAE League
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Al-Dhafra
4
Khorfakkan
1
UAE League
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Gru
Koniec
|
Khorfakkan
0
Al-Ittihad Kalba
1
UAE League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Khorfakkan
3
Al-Dhafra
0
UAE League
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.3 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Khorfakkan
0
Al Wahda FC
0
UAE League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Khorfakkan
0
![]()
Ahli Al-Fujirah
0
UAE League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Al-Wasl FC
1
Khorfakkan
2
UAE League
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.2 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Al-Ittihad Kalba
2
Khorfakkan
1
UAE League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Shabab Al Ahli Dubai
4
Khorfakkan
3
UAE League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Al Nasr
2
Khorfakkan
1
UAE League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Khorfakkan
3
Al-Jazira
0
UAE League
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
25 Gru
Koniec
|
Khorfakkan
0
Al-Wasl FC
1
UAE League
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Hatta SC
2
Khorfakkan
3
UAE League
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Khorfakkan
1
Sharjah FC
1
UAE League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Al-Dhafra
2
Khorfakkan
0
UAE League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Khorfakkan
1
Al Wahda FC
2
UAE League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Khorfakkan
0
Al Nasr
1
UAE League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Al Ain
2
Khorfakkan
0
UAE League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Atletico Paranaense
1
Fortaleza EC
0
Puchar Brazylii
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Flamengo
2
Fortaleza EC
0
Serie A (Brazylia)
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Fortaleza EC
1
Vasco da Gama
1
Serie A (Brazylia)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Fortaleza EC
0
Sao Paulo
1
Serie A (Brazylia)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Botafogo
1
Fortaleza EC
0
Serie A (Brazylia)
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Fortaleza EC
1
CSA
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Fortaleza EC
1
Ponte Preta
1
Serie B (Brazylia)
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Brasil DE Pelotas
0
Fortaleza EC
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Fortaleza EC
2
Vila Nova
0
Serie B (Brazylia)
|
86'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Sampaio Correa
1
Fortaleza EC
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Criciuma
2
Fortaleza EC
0
Serie B (Brazylia)
|
80'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Fortaleza EC
2
![]()
Boa EC
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Fortaleza EC
2
Coritiba
1
Serie B (Brazylia)
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Ponte Preta
2
Fortaleza EC
0
Serie B (Brazylia)
|
81'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Fortaleza EC
1
![]()
Osasco Sporting
2
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Vila Nova
0
Fortaleza EC
0
Serie B (Brazylia)
|
66'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Fortaleza EC
1
Sampaio Correa
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Fortaleza EC
3
Goias
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.7 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
![]()
Boa EC
0
Fortaleza EC
2
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Fortaleza EC
2
Guarani Campinas
1
Serie B (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Figueirense
0
Gremio
0
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Figueirense
1
Palmeiras
2
Serie A (Brazylia)
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Coritiba
0
Figueirense
0
Serie A (Brazylia)
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Figueirense
0
Botafogo
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Internacional
1
Figueirense
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Figueirense
3
Santa Cruz
1
Serie A (Brazylia)
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Figueirense
2
América Mineiro
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Sao Paulo
3
Figueirense
1
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Figueirense
1
Atletico Paranaense
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Santos
0
Figueirense
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Figueirense
1
Cruzeiro
2
Serie A (Brazylia)
|
59'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Figueirense
1
Sport Recife
1
Serie A (Brazylia)
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Figueirense
1
Vitoria
0
Serie A (Brazylia)
|
76'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Corinthians
1
Figueirense
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Gremio
2
Figueirense
1
Serie A (Brazylia)
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Figueirense
0
Coritiba
0
Serie A (Brazylia)
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Santa Cruz
1
Figueirense
0
Serie A (Brazylia)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Figueirense
2
Santos
2
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Atletico-MG
2
Ponte Preta
1
Serie A (Brazylia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 |
W ostatnich 5 meczach Raphael Guimaraes de Paula 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.41, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.30 — wynik powyżej średniej ligowej (5.45).
W ostatnich 10 meczach Raphael Guimaraes de Paula 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.12, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.77 — wynik powyżej średniej ligowej (5.45).
W jakiej formie jest Raphael Guimaraes de Paula?
Raphael Guimaraes de Paula jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.30 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.86). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Raphael Guimaraes de Paula – trofea
W trakcie kariery Raphael Guimaraes de Paula zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Raphael Guimaraes de Paula
Jakie trofea zdobył Raphael Guimaraes de Paula?
Raphael Guimaraes de Paula zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Fortaleza EC — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Série B — 1 raz.
Raphael Guimaraes de Paula – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Raphael Guimaraes de Paula wynosi obecnie 75 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Raphael Guimaraes de Paula na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Raphael Guimaraes de Paula
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 18.05.2026 | 31 |
|
75 tys. € |
| 23.11.2025 | 31 |
|
75 tys. € |
| 26.06.2025 | 30 |
|
100 tys. € |
| 31.08.2024 | 29 | 0 € | |
| 02.06.2024 | 29 |
|
750 tys. € |
| 07.03.2024 | 29 |
|
600 tys. € |
| 26.11.2023 | 29 |
|
800 tys. € |
| 30.05.2023 | 28 |
|
1 mln € |
| 14.12.2022 | 28 |
|
1 mln € |
| 17.05.2022 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 24.11.2021 | 27 |
|
1,8 mln € |
| 26.05.2021 | 26 |
|
900 tys. € |
| 03.12.2020 | 26 |
|
750 tys. € |
| 07.04.2020 | 25 |
|
725 tys. € |
| 13.11.2019 | 25 |
|
900 tys. € |
| 17.02.2019 | 24 |
|
900 tys. € |
| 06.12.2017 | 23 |
|
700 tys. € |
| 27.11.2016 | 22 |
|
1 mln € |
| 26.05.2016 | 21 |
|
750 tys. € |
| 14.12.2015 | 21 |
|
750 tys. € |
| 30.05.2015 | 20 |
|
750 tys. € |
| 31.01.2015 | 20 |
|
750 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Raphael Guimaraes de Paula?
Wycena Raphael Guimaraes de Paula wynosi obecnie 75 tys. €. W szczycie kariery Raphael Guimaraes de Paula wyceniano na 2,5 mln €, a najniżej na 0 €.