Mayksilvan Da Silva Ferreira jest piłkarzem występującym obecnie w Clube do Remo. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Mayk van van
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Mayk van van w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Mayk van van wyglądają następująco: 17 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.98, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mayk van van oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mayk van van w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Mayk van van rozegrał w barwach Clube do Remo w Pucharze Brazylii 4 mecze, w Serie A (Brazylia) 17 meczów, a w barwach Novorizontina w Pucharze Brazylii 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 19 razy i spędził na boisku łącznie 1 640 minut. Średnio dawało to 75 minut gry na spotkanie.
Czy Mayk van van ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Mayk van van nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mayk van van to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 147 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Mayk van van?
Mayk van van ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Mayk van van?
Mayk van van najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Mayk van van?
Wycena 27-letniego Mayk van van według stanu na wrzesień 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mayk van van?
Mayk van van urodził się 31 sierpnia 1999 w Santo Antônio do Salto da Onça w Brazylii, ma narodowość białoruską. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Mayk van van – statystyki
Szczegółowe statystyki Mayk van van w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Clube do Remo. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Mayksilvan Da Silva Ferreira vs. inni
Jakie statystyki ma Mayk van van w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Mayk van van wyglądają następująco: 17 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.98, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mayk van van oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Mayk van van – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mayk van van w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Paź
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 33. kolejka
|
2:1 | 12' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 30. kolejka
|
0:0 | 31' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 26. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
08 Sie
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 22. kolejka
|
2:2 | 88' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Sie
Koniec
|
Puchar Brazylii, 1/8 finału
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
02 Sie
Koniec
|
Puchar Brazylii, 1/8 finału
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Lip
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 21. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Lip
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 20. kolejka
|
2:0 | 85' | 0 | 1 | – | |||
|
24 Lip
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 19. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
01 Cze
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 18. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Mayk van van w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Mayk van van rozegrał w barwach Clube do Remo w Pucharze Brazylii 4 mecze, w Serie A (Brazylia) 17 meczów, a w barwach Novorizontina w Pucharze Brazylii 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 19 razy i spędził na boisku łącznie 1 640 minut. Średnio dawało to 75 minut gry na spotkanie.
Mayk van van – transfery
W trakcie kariery Mayk van van zmieniał klub 13 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Clube do Remo 2026 – obecnie
-
Gremio 2026 – 2026
-
Novorizontino 2025 – 2026
-
Gremio 2024 – 2025
-
Guarani Campinas 2022 – 2024
-
EC Bahia B 2022 – 2022

-
Retrô 2022 – 2022
-
EC Bahia B 2020 – 2022

-
Joinville 2020 – 2020
-
EC Bahia B 2019 – 2020

-
America-RN 2019 – 2019
-
EC Bahia B 2018 – 2019

-
America-RN 2017 – 2018
-
América FC U20 do 2017

Mayk van van – forma
W ostatnich 5 meczach Mayk van van zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,53. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Mayk van van 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.53 — wynik powyżej średniej ligowej (5.36).
W ostatnich 10 meczach Mayk van van 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.38, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.55 — wynik powyżej średniej ligowej (5.36).
W jakiej formie jest Mayk van van?
Mayk van van jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.53 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.98). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Mayk van van – zarobki
Mayk van van gra w Clube do Remo na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 116 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Mayk van van w Clube do Remo (2025)
| Rocznie | 116 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 10 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 318 € |
Mayk van van – kontuzje
W trakcie kariery Mayk van van zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 52 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Mayk van van
-
Uraz łydki
06.09.26 – 07.10.26 (30 dni)
Clube do Remo opuszczone: 3 mecze
-
Rana
09.08.26 – 10.09.26 (31 dni)
Clube do Remo opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
26.01.25 – 21.06.25 (147 dni)
Gremio opuszczone: 32 mecze
-
Uraz
04.08.24 – 13.09.24 (41 dni)
Gremio opuszczone: 7 meczów
-
Uraz mięśnia
09.04.24 – 30.05.24 (52 dni)
Gremio opuszczone: 7 meczów
Czy Mayk van van ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Mayk van van nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mayk van van to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 147 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Mayk van van – trofea
W trakcie kariery Mayk van van zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Mayk van van?
Mayk van van zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Gremio — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Gaúcho — 1 raz.
Mayk van van – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mayk van van wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mayk van van na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Mayk van van?
Wycena Mayk van van wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Mayk van van wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.