Forma w lidze
Palmeiras w tabeli
2. miejsce / 63 punkty Awans do Copa Libertadores
Strata do lidera: 1 punkt
Przewaga nad 12. miejscem: 27 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
10 meczów bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
36 pkt
28:10 bramki
1,87 gola/mecz
27 pkt
24:12 bramki
1,60 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Palmeiras
Wartość drużyny: 170 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 9 bramek | Argentyna | 25 | napastnik | 27 | 30 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 10 asyst | Brazylia | 30 | pomocnik | 29 | 14 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,15 średnia ocena | Brazylia | 30 | pomocnik | 29 | 14 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2610 minut | Brazylia | 28 | bramkarz | 29 | 9 mln € |
Przewidywany skład Palmeiras 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Palmeiras w tabeli Serie A (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Flamengo
|
30 | 19 | 7 | 4 | 58:25 | 64 |
2
|
Palmeiras
|
30 | 18 | 9 | 3 | 52:22 | 63 |
3
|
Atletico Paranaense
|
30 | 15 | 8 | 7 | 49:35 | 53 |
4
|
Fluminense
|
30 | 14 | 9 | 7 | 48:37 | 51 |
5
|
Bahia
|
30 | 13 | 10 | 7 | 44:36 | 49 |
Wyniki Palmeiras
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Palmeiras
4
Corinthians
1
Serie A (Brazylia), 30. kolejka
|
|
|
09 Paź Koniec
|
Palmeiras
1
Bahia
0
Serie A (Brazylia), 29. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Gremio
0
Palmeiras
0
Serie A (Brazylia), 28. kolejka
|
Terminarz Palmeiras
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź 02:30
|
Fluminense
Palmeiras
CONMEBOL Copa Libertadores, półfinał
|
|
|
18 Paź 00:30
|
Atletico Paranaense
Palmeiras
Serie A (Brazylia), 31. kolejka
|
|
|
22 Paź 02:30
|
Palmeiras
Fluminense
CONMEBOL Copa Libertadores, półfinał
|
Ostatnie transfery Palmeiras
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Brazylia |
|
37,5 mln € | |
| 28 Sie 2026 |
|
Brazylia |
|
4 mln € | |
| 24 Sie 2026 |
|
Brazylia |
|
za darmo |
Palmeiras to klub piłkarski z Brazylii występujący w Serie A (Brazylia). Swoim domowym obiektem jest Allianz Parque, który może pomieścić 43 713 widzów. Zespół prowadzi Abel Ferreira. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 170 milionów euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w CONMEBOL Copa Libertadores,w Puchar Brazylii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Palmeiras?
Klub piłkarski Palmeiras zdobył w swojej historii 51 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Paulista oraz Mistrzostwo Brazylii. Ponadto triumfował w Puchar Brazylii, Copa Libertadores, Mistrzostwo Série B, Superpuchar Brazylii, Recopa Sudamericana, Copa Mercosur oraz Puchar Interkontynentalny FIFA.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Palmeiras w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Palmeiras trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 34,3 mln €, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 60,6 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Jhon Arias z Wolverhamptonu za 25 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Allan Andrade Elias do Manchesteru City za 37,5 mln €.
Które miejsce zajmuje Palmeiras w tabeli Serie A (Brazylia)?
Palmeiras zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Serie A (Brazylia) z dorobkiem 63 punktów po 30 kolejkach. Strata do prowadzącego Flamengo wynosi 1 punkt, a przewaga nad 3. miejscem to 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 52:22, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Jak wygląda skład Palmeiras?
W wyjściowym ustawieniu Palmeiras między słupkami staje Carlos Miguel, a linię obrony najczęściej tworzą Murilo Cerqueira Paim, G. Gómez oraz A. Barboza. W środku pola grają A. Giay, A. Pereira, J. López, L. Evangelista, J. Arias oraz J. Piquerez, a za skuteczność w ataku odpowiadają V. Roque. Trener Abel Ferreira ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie A (Brazylia) i pucharach.
Kiedy Palmeiras gra następny mecz?
Najbliższy mecz Palmeiras to spotkanie z Fluminense, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 02:30 na obiekcie Estadio Jornalista Mário Filho (Maracanã) w ramach CONMEBOL Copa Libertadores (półfinał). Transmisję pokaże STS TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Palmeiras?
Ostatni mecz Palmeiras to wygrana z Corinthiansem 4:1 w Serie A (Brazylia), 11 października 2026. Bramki zdobyli Barboza, Giay, Lima Beltrao Oliveira (samobójcza), Giay oraz Vernes. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Palmeiras w tym sezonie?
Bilans Palmeiras w tym sezonie to 30 meczów i wynik 18-9-3 przy 52 zdobytych bramkach i 22 straconych. Czyste konto padło w 13 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 11,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Palmeiras w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Palmeiras w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Palmeiras
Palmeiras terminarz
Kiedy Palmeiras gra następny mecz?
Najbliższy mecz Palmeiras to spotkanie z Fluminense, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 02:30 na obiekcie Estadio Jornalista Mário Filho (Maracanã) w ramach CONMEBOL Copa Libertadores (półfinał). Transmisję pokaże STS TV.
Wyniki Palmeiras w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Palmeiras w sezonie 2026.
Forma i bramki Palmeiras w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Palmeiras wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Serie A (Brazylia), 30. kolejka
|
4:1 | 3-4-2-1 | 7/10 | 3/7 | |
|
09 Paź Koniec
|
Serie A (Brazylia), 29. kolejka
|
1:0 | 3-4-2-1 | 7/10 | 1/3 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Serie A (Brazylia), 28. kolejka
|
0:0 | 4-2-2-2 | 9/11 | 5/10 | |
|
17 Wrz Karne
|
CONMEBOL Copa Libertadores, 1/4 finału
|
3:2 | 3-4-2-1 | 4/14 | 1/3 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Serie A (Brazylia), 27. kolejka
|
2:0 | 3-4-2-1 | 9/15 | 4/6 | |
|
10 Wrz Koniec
|
CONMEBOL Copa Libertadores, 1/4 finału
|
1:0 | 3-4-2-1 | 10/11 | 3/7 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Serie A (Brazylia), 26. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 9/14 | 4/7 | |
|
03 Wrz Koniec
|
Puchar Brazylii, 1/4 finału
|
0:0 | 4-2-3-1 | 1/6 | 4/8 | |
|
30 Sie Koniec
|
Serie A (Brazylia), 25. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 4/7 | 3/5 | |
|
27 Sie Koniec
|
Puchar Brazylii, 1/4 finału
|
3:0 | 4-4-2 | 8/13 | 2/4 |
Palmeiras ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 25 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 11 z 30 meczów, ze średnią 2,09 punktu. W pozostałych ustawieniach Palmeiras zdobywa 2,11 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Palmeiras?
Ostatni mecz Palmeiras to wygrana z Corinthiansem 4:1 w Serie A (Brazylia), 11 października 2026. Bramki zdobyli Barboza, Giay, Lima Beltrao Oliveira (samobójcza), Giay oraz Vernes. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Palmeiras – tabela Serie A (Brazylia)
Jakie miejsce w tabeli Serie A (Brazylia) zajmuje Palmeiras w sezonie 2026.
Miejsce Palmeiras w tabeli Serie A (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Flamengo
|
30 | 19 | 7 | 4 | 58:25 | 33 | 64 | |
2
|
Palmeiras
|
30 | 18 | 9 | 3 | 52:22 | 30 | 63 | |
3
|
Atletico Paranaense
|
30 | 15 | 8 | 7 | 49:35 | 14 | 53 | |
4
|
Fluminense
|
30 | 14 | 9 | 7 | 48:37 | 11 | 51 | |
5
|
Bahia
|
30 | 13 | 10 | 7 | 44:36 | 8 | 49 | |
6
|
Cruzeiro
|
30 | 14 | 6 | 10 | 46:44 | 2 | 48 | |
7
|
Atletico-MG
|
30 | 13 | 8 | 9 | 41:35 | 6 | 47 | |
8
|
Santos
|
30 | 11 | 9 | 10 | 46:45 | 1 | 42 | |
9
|
RB Bragantino
|
30 | 11 | 7 | 12 | 38:35 | 3 | 40 | |
10
|
Sao Paulo
|
30 | 11 | 6 | 13 | 35:35 | 0 | 39 | |
11
|
Coritiba
|
30 | 10 | 9 | 11 | 38:48 | -10 | 39 | |
12
|
Vitoria
|
30 | 10 | 6 | 14 | 33:44 | -11 | 36 | |
13
|
Botafogo
|
30 | 9 | 9 | 12 | 43:48 | -5 | 36 | |
14
|
Vasco da Gama
|
29 | 9 | 8 | 12 | 36:42 | -6 | 35 | |
15
|
Mirassol
|
30 | 8 | 9 | 13 | 34:44 | -10 | 33 | |
16
|
Corinthians
|
30 | 8 | 8 | 14 | 31:38 | -7 | 32 | |
17
|
Internacional
|
30 | 7 | 11 | 12 | 33:38 | -5 | 32 | |
18
|
Gremio
|
30 | 7 | 10 | 13 | 32:40 | -8 | 31 | |
19
|
Clube do Remo
|
30 | 5 | 10 | 15 | 33:48 | -15 | 25 | |
20
|
Chapecoense-SC
|
29 | 3 | 9 | 17 | 30:61 | -31 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Flamengo
|
30 | 19 | 7 | 4 | 58:25 | 33 | 64 | |
2
|
Palmeiras
|
30 | 18 | 9 | 3 | 52:22 | 30 | 63 | |
3
|
Atletico Paranaense
|
30 | 15 | 8 | 7 | 49:35 | 14 | 53 | |
4
|
Fluminense
|
30 | 14 | 9 | 7 | 48:37 | 11 | 51 | |
5
|
Bahia
|
30 | 13 | 10 | 7 | 44:36 | 8 | 49 | |
6
|
Cruzeiro
|
30 | 14 | 6 | 10 | 46:44 | 2 | 48 | |
7
|
Atletico-MG
|
30 | 13 | 8 | 9 | 41:35 | 6 | 47 | |
8
|
Santos
|
30 | 11 | 9 | 10 | 46:45 | 1 | 42 | |
9
|
RB Bragantino
|
30 | 11 | 7 | 12 | 38:35 | 3 | 40 | |
10
|
Sao Paulo
|
30 | 11 | 6 | 13 | 35:35 | 0 | 39 | |
11
|
Coritiba
|
30 | 10 | 9 | 11 | 38:48 | -10 | 39 | |
12
|
Vitoria
|
30 | 10 | 6 | 14 | 33:44 | -11 | 36 | |
13
|
Botafogo
|
30 | 9 | 9 | 12 | 43:48 | -5 | 36 | |
14
|
Vasco da Gama
|
29 | 9 | 8 | 12 | 36:42 | -6 | 35 | |
15
|
Mirassol
|
30 | 8 | 9 | 13 | 34:44 | -10 | 33 | |
16
|
Corinthians
|
30 | 8 | 8 | 14 | 31:38 | -7 | 32 | |
17
|
Internacional
|
30 | 7 | 11 | 12 | 33:38 | -5 | 32 | |
18
|
Gremio
|
30 | 7 | 10 | 13 | 32:40 | -8 | 31 | |
19
|
Clube do Remo
|
30 | 5 | 10 | 15 | 33:48 | -15 | 25 | |
20
|
Chapecoense-SC
|
29 | 3 | 9 | 17 | 30:61 | -31 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Flamengo
|
15 | 11 | 3 | 1 | 29:10 | 19 | 36 | |
| 2 |
Palmeiras
|
15 | 11 | 3 | 1 | 28:10 | 18 | 36 | |
| 3 |
Fluminense
|
15 | 11 | 3 | 1 | 28:14 | 14 | 36 | |
| 4 |
Atletico Paranaense
|
15 | 9 | 5 | 1 | 27:13 | 14 | 32 | |
| 5 |
Atletico-MG
|
15 | 9 | 5 | 1 | 26:17 | 9 | 32 | |
| 6 |
Vitoria
|
15 | 10 | 1 | 4 | 22:12 | 10 | 31 | |
| 7 |
Sao Paulo
|
15 | 9 | 3 | 3 | 24:13 | 11 | 30 | |
| 8 |
Cruzeiro
|
15 | 8 | 4 | 3 | 26:16 | 10 | 28 | |
| 9 |
Bahia
|
15 | 7 | 6 | 2 | 23:14 | 9 | 27 | |
| 10 |
Gremio
|
15 | 7 | 5 | 3 | 23:17 | 6 | 26 | |
| 11 |
RB Bragantino
|
15 | 7 | 3 | 5 | 24:17 | 7 | 24 | |
| 12 |
Vasco da Gama
|
15 | 7 | 3 | 5 | 21:18 | 3 | 24 | |
| 13 |
Santos
|
15 | 6 | 5 | 4 | 22:20 | 2 | 23 | |
| 14 |
Mirassol
|
15 | 6 | 5 | 4 | 21:21 | 0 | 23 | |
| 15 |
Botafogo
|
15 | 5 | 6 | 4 | 25:22 | 3 | 21 | |
| 16 |
Coritiba
|
15 | 5 | 5 | 5 | 20:20 | 0 | 20 | |
| 17 |
Corinthians
|
15 | 5 | 3 | 7 | 15:16 | -1 | 18 | |
| 18 |
Internacional
|
15 | 4 | 5 | 6 | 18:17 | 1 | 17 | |
| 19 |
Clube do Remo
|
15 | 3 | 6 | 6 | 19:20 | -1 | 15 | |
| 20 |
Chapecoense-SC
|
14 | 2 | 5 | 7 | 19:33 | -14 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Flamengo
|
15 | 8 | 4 | 3 | 29:15 | 14 | 28 | |
| 2 |
Palmeiras
|
15 | 7 | 6 | 2 | 24:12 | 12 | 27 | |
| 3 |
Bahia
|
15 | 6 | 4 | 5 | 21:22 | -1 | 22 | |
| 4 |
Atletico Paranaense
|
15 | 6 | 3 | 6 | 22:22 | 0 | 21 | |
| 5 |
Cruzeiro
|
15 | 6 | 2 | 7 | 20:28 | -8 | 20 | |
| 6 |
Santos
|
15 | 5 | 4 | 6 | 24:25 | -1 | 19 | |
| 7 |
Coritiba
|
15 | 5 | 4 | 6 | 18:28 | -10 | 19 | |
| 8 |
RB Bragantino
|
15 | 4 | 4 | 7 | 14:18 | -4 | 16 | |
| 9 |
Fluminense
|
15 | 3 | 6 | 6 | 20:23 | -3 | 15 | |
| 10 |
Atletico-MG
|
15 | 4 | 3 | 8 | 15:18 | -3 | 15 | |
| 11 |
Botafogo
|
15 | 4 | 3 | 8 | 18:26 | -8 | 15 | |
| 12 |
Internacional
|
15 | 3 | 6 | 6 | 15:21 | -6 | 15 | |
| 13 |
Corinthians
|
15 | 3 | 5 | 7 | 16:22 | -6 | 14 | |
| 14 |
Vasco da Gama
|
14 | 2 | 5 | 7 | 15:24 | -9 | 11 | |
| 15 |
Mirassol
|
15 | 2 | 4 | 9 | 13:23 | -10 | 10 | |
| 16 |
Clube do Remo
|
15 | 2 | 4 | 9 | 14:28 | -14 | 10 | |
| 17 |
Sao Paulo
|
15 | 2 | 3 | 10 | 11:22 | -11 | 9 | |
| 18 |
Chapecoense-SC
|
15 | 1 | 4 | 10 | 11:28 | -17 | 7 | |
| 19 |
Vitoria
|
15 | 0 | 5 | 10 | 11:32 | -21 | 5 | |
| 20 |
Gremio
|
15 | 0 | 5 | 10 | 9:23 | -14 | 5 |
Które miejsce zajmuje Palmeiras w tabeli Serie A (Brazylia)?
Palmeiras zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Serie A (Brazylia) z dorobkiem 63 punktów po 30 kolejkach. Strata do prowadzącego Flamengo wynosi 1 punkt, a przewaga nad 3. miejscem to 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 52:22, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Statystyki Palmeiras w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Palmeiras na tle ligi w sezonie 2026.
Palmeiras na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,6
- Strzały celne / mecz 5,2
- Asysty / mecz 1,23
- Udane dryblingi / mecz 7,5
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,73
- Czyste konta 43%
- Odbiory / mecz 15,0
- Przechwyty / mecz 7,8
- Wybicia / mecz 23,5
- Zablokowane strzały / mecz 4,0
Strzelcy Palmeiras
-
Jose Manuel López 9
-
Mauricio Magalhaes Prado 7
-
Vitor Roque 5
-
Gustavo Gómez 4
-
Jhon Arias 4
-
Ramon Sosa 4
Rozkład bramek w czasie
Bramki Palmeiras i rywali według minuty w ostatnich 30 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Palmeiras to 16–30 minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 9 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Fluminense - Palmeiras Po przerwie pada 48% bramek Palmeiras.Przebieg meczu Palmeiras i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 21 | 18-1-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-4-1 |
| Prowadził do przerwy | 16 | 15-0-1 |
| Remis do przerwy | 13 | 3-8-2 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-1-0 |
Gdy Palmeiras otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 18 razy na 21 takich meczów.
Jak padają bramki dla Palmeiras
90% bramek Palmeiras pada z gry. Z karnych odpowiadają za 4% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Palmeiras zdobywa w sezonie średnio 2,10 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,90.
Aktualne serie Palmeiras
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 7 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Palmeiras, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Palmeiras wygra mecz Fluminense - Palmeiras Palmeiras nie przegrywa od 7 meczów.Bramki w meczach Palmeiras
- Powyżej 0,5 87%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 27%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 3%
W 50% meczów Palmeiras padają co najmniej trzy bramki, a w 57% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Fluminense - Palmeiras Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Palmeiras.Palmeiras – faule i karne
- Faule / mecz 13,8
- Faule rywali / mecz 13,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Palmeiras fauluje średnio 13,8 razy na mecz, a wymusza 13,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Palmeiras, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Fluminense - Palmeiras Palmeiras popełnia 13,8 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Palmeiras zdobywa 2,40 punktu na mecz wobec 1,80 na wyjeździe.
Palmeiras wygra mecz Fluminense - Palmeiras Palmeiras zdobywa u siebie 80% możliwych punktów, na wyjeździe 60%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 30 meczach Palmeiras ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 48% goli Palmeiras, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 9 z 30 meczów.
Palmeiras wygra drugą połowę meczu Fluminense - Palmeiras Drugą połowę Palmeiras wygrywał w 9 z 30 meczów.Palmeiras – strzały
- Celne / mecz 5,2
- Niecelne / mecz 6,4
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,7
Palmeiras oddaje 11,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Fluminense - Palmeiras Palmeiras oddaje 11,6 strzałów na mecz.Palmeiras – posiadanie piłki
- U siebie 52,9%
- Na wyjeździe 51,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 7 z 30
- Mecze z posiadaniem > 55% 11 z 30
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 11 z 30 meczów. Średnio Palmeiras utrzymuje przy piłce 52,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Palmeiras wygra mecz Fluminense - Palmeiras Palmeiras utrzymuje średnio 52,1% posiadania piłki.Palmeiras – podania
- Kluczowe / mecz 11,3
- Dośrodkowania / mecz 19,0
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 44
- Celność długich podań 48%
Palmeiras wymienia średnio 442 podań na mecz przy celności 85%, z czego 11,3 to podania kluczowe.
Palmeiras – czyste konta
- U siebie 6 z 15
- Na wyjeździe 7 z 15
- Stracone / mecz 0,73
- Bez straty do przerwy 77%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 13%
Czyste konto Palmeiras to 43% meczów sezonu (13 z 30), z czego 6 w 15 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Fluminense - Palmeiras Czyste konto Palmeiras zachowuje w 43% meczów.Palmeiras – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 93%
- Pow. 8,5 w meczu 77%
- Pow. 10,5 w meczu 57%
- Rożne u siebie / mecz 6,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,7
Palmeiras wykonuje średnio 6,1 rzutów rożnych na mecz wobec 5,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 77% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Fluminense - Palmeiras Powyżej 8,5 rożnego padło w 77% meczów Palmeiras.Palmeiras – kartki
- Żółte kartki 63
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 47%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 7%
Palmeiras ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Palmeiras – 2,7. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Fluminense - Palmeiras Palmeiras ogląda średnio 2,1 żółtych kartek na mecz.Palmeiras według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 7 | 5-1-1 | 2,29 | 1,71 | 0,86 |
| Środka tabeli (7–14) | 13 | 8-3-2 | 2,08 | 2,08 | 0,85 |
| Dołu tabeli (15–20) | 10 | 5-5-0 | 2,00 | 1,30 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Palmeiras zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (15–20).
Palmeiras na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,40 1,87 | 1,93 1,93 | 0,67 1,00 |
|
2.
|
2,40 1,80 | 1,87 1,60 | 0,67 0,80 |
|
3.
|
2,13 1,40 | 1,80 1,47 | 0,87 1,47 |
|
4.
|
2,40 1,00 | 1,87 1,33 | 0,93 1,53 |
|
5.
|
1,80 1,47 | 1,53 1,40 | 0,93 1,47 |
Ciekawe rekordy w meczach Palmeiras
Skrajne wyniki i osiągnięcia Palmeiras w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Palmeiras - Vitoria 5:1 Serie A (Brazylia), 5.02.2026
- Najwyższa porażka Vasco da Gama - Palmeiras 2:1 Serie A (Brazylia), 12.03.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Palmeiras - Vitoria 5:1, Serie A (Brazylia), 5.02.2026
- Najdłużej bez straty gola 4 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 6. minuta Arias, Sao Paulo - Palmeiras 0:1, Serie A (Brazylia), 22.03.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Sampaio Filho, Flamengo - Palmeiras 0:3, Serie A (Brazylia), 24.05.2026
Jakie statystyki ma Palmeiras w tym sezonie?
Bilans Palmeiras w tym sezonie to 30 meczów i wynik 18-9-3 przy 52 zdobytych bramkach i 22 straconych. Czyste konto padło w 13 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 11,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Palmeiras – zawodnicy
Jak wygląda kadra Palmeiras w sezonie 2026.
Przewidywany skład Palmeiras 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Palmeiras
-
Joaquin Piquerez Pomocnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 46 dniopuszczone: 2 mecze
-
Ramon Sosa Napastnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 57 dniopuszczone: 8 meczów
-
Jefte Vital da Silva Dias Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 81 dniopuszczone: 19 meczów
Kadra Palmeiras
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 42 |
|
25 | Argentyna | 30 mln € | 2 mln € | 27 | 90% | 9 | 4 | 2 054' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
29 | Kolumbia | 15 mln € | 4 mln € | 24 | 80% | 4 | 4 | 1 720' | 5 | 0 | |||||||
| 9 |
|
21 | Brazylia | 38 mln € | 4 mln € | 18 | 60% | 5 | 0 | 866' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
26 | Brazylia | 7 mln € | – | 7 | 23% | 2 | 0 | 157' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
27 | Paragwaj | 10 mln € | 2,4 mln € | 23 | 77% | 4 | 2 | 1 005' | 4 | 0 | |||||||
| 7 |
|
33 | Brazylia | 1 mln € | 3,1 mln € | 26 | 87% | 2 | 1 | 632' | 1 | 0 | |||||||
| 37 |
|
20 | Brazylia | 200 tys. € | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
30 | Brazylia | 14 mln € | 4,6 mln € | 29 | 97% | 1 | 10 | 2 378' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
|
31 | Brazylia | 6 mln € | 2,2 mln € | 28 | 93% | 2 | 1 | 2 323' | 6 | 0 | |||||||
| 18 |
|
25 | Paragwaj | 18 mln € | 850 tys. € | 27 | 90% | 7 | 1 | 1 492' | 2 | 0 | |||||||
| 30 |
|
31 | Brazylia | 4 mln € | – | 29 | 97% | 0 | 2 | 821' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
28 | Urugwaj | 12 mln € | – | 18 | 60% | 0 | 4 | 1 159' | 2 | 0 | |||||||
| 32 |
|
27 | Urugwaj | 5 mln € | 868 tys. € | 28 | 93% | 0 | 0 | 490' | 1 | 0 | |||||||
| 48 |
![]() |
21 | Brazylia | 1 mln € | – | 26 | 87% | 0 | 0 | 66' | 1 | 0 | |||||||
| 50 |
![]() |
18 | Brazylia | 1,5 mln € | – | 24 | 80% | 0 | 0 | 89' | 2 | 0 | |||||||
| 38 |
|
20 | Brazylia | – | 63 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
31 | Urugwaj | 4,5 mln € | 1,3 mln € | 8 | 27% | 1 | 1 | 650' | 4 | 2 | |||||||
| 15 |
|
33 | Paragwaj | 3,5 mln € | 2,7 mln € | 28 | 93% | 4 | 1 | 2 368' | 3 | 0 | |||||||
| 26 |
|
29 | Brazylia | 5 mln € | 1,4 mln € | 26 | 87% | 2 | 1 | 2 162' | 5 | 2 | |||||||
| 4 |
|
22 | Argentyna | 11 mln € | 1,7 mln € | 28 | 93% | 2 | 0 | 1 645' | 6 | 0 | |||||||
| 56 |
![]() |
21 | Brazylia | 4 mln € | – | 26 | 87% | 0 | 0 | 1 193' | 3 | 2 | |||||||
| 12 |
|
25 | Brazylia | 7 mln € | 876 tys. € | 27 | 90% | 0 | 1 | 975' | 4 | 0 | |||||||
| 6 |
|
22 | Brazylia | 4 mln € | 653 tys. € | 15 | 50% | 0 | 1 | 242' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
27 | Brazylia | 4 mln € | 1,2 mln € | 25 | 83% | 0 | 0 | 602' | 0 | 0 | |||||||
| 43 |
|
20 | Brazylia | 4 mln € | 63 tys. € | 14 | 47% | 0 | 0 | 21' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
28 | Brazylia | 9 mln € | 868 tys. € | 29 | 97% | 0 | 0 | 2 610' | 3 | 0 | |||||||
| 14 |
|
39 | Brazylia | 75 tys. € | 644 tys. € | 30 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
28 | Brazylia | 300 tys. € | 367 tys. € | 2 | 7% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Palmeiras
219,1 mln €
śr. 7,8 mln € / zawodnika
Ile Palmeiras wydaje na pensje
35,9 mln € rocznie
śr. 1,3 mln € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Brazylia (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Palmeiras w sezonie 2026
Palmeiras wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Palmeiras
Jak wygląda skład Palmeiras?
W wyjściowym ustawieniu Palmeiras między słupkami staje Carlos Miguel, a linię obrony najczęściej tworzą Murilo Cerqueira Paim, G. Gómez oraz A. Barboza. W środku pola grają A. Giay, A. Pereira, J. López, L. Evangelista, J. Arias oraz J. Piquerez, a za skuteczność w ataku odpowiadają V. Roque. Trener Abel Ferreira ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie A (Brazylia) i pucharach.
Palmeiras – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Palmeiras w sezonie 2026.
Palmeiras transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Brazylia | 22 |
|
37,5 mln € | |
| 28 Sie 2026 |
|
Brazylia | 23 |
|
4 mln € | |
| 24 Sie 2026 |
|
Brazylia | 28 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Brazylia | 20 |
|
235 tys. € | |
| 20 Lip 2026 |
|
Brazylia | 24 |
|
2,6 mln € | |
| 30 Cze 2026 |
|
Urugwaj | 31 |
|
3,4 mln € | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Brazylia | 18 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Brazylia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Brazylia | 23 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Palmeiras
Palmeiras bilans transferowy
- +26,3 mln € 2026
- +41,1 mln € 2025
- +73,3 mln € 2024
- +23,4 mln € 2023
- +2 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Palmeiras
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Palmeiras w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Palmeiras trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 34,3 mln €, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 60,6 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Jhon Arias z Wolverhamptonu za 25 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Allan Andrade Elias do Manchesteru City za 37,5 mln €.
Palmeiras – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Palmeiras? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Palmeiras?
Klub piłkarski Palmeiras zdobył w swojej historii 51 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Paulista oraz Mistrzostwo Brazylii. Ponadto triumfował w Puchar Brazylii, Copa Libertadores, Mistrzostwo Série B, Superpuchar Brazylii, Recopa Sudamericana, Copa Mercosur oraz Puchar Interkontynentalny FIFA.
