Forma w lidze
Mirassol w tabeli
15. miejsce / 33 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 31 punktów
Strata do 11. miejsca: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
23 pkt
21:21 bramki
1,40 gola/mecz
10 pkt
13:23 bramki
0,87 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Mirassolu
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Brazylia | 36 | pomocnik | 22 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | Brazylia | 27 | obrońca | 27 | 4 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,88 średnia ocena | Brazylia | 27 | obrońca | 27 | 4 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2458 minut | Brazylia | 29 | obrońca | 28 | 1,5 mln € |
Przewidywany skład Mirassolu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Mirassol w tabeli Serie A (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Flamengo
|
30 | 19 | 7 | 4 | 58:25 | 64 |
2
|
Palmeiras
|
30 | 18 | 9 | 3 | 52:22 | 63 |
| ··· | |||||||
14
|
Vasco da Gama
|
29 | 9 | 8 | 12 | 36:42 | 35 |
15
|
Mirassol
|
30 | 8 | 9 | 13 | 34:44 | 33 |
16
|
Corinthians
|
30 | 8 | 8 | 14 | 31:38 | 32 |
Wyniki Mirassolu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Bahia
1
Mirassol
0
Serie A (Brazylia), 30. kolejka
|
|
|
08 Paź Koniec
|
RB Bragantino
1
Mirassol
1
Serie A (Brazylia), 29. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Mirassol
2
Botafogo
0
Serie A (Brazylia), 28. kolejka
|
Terminarz Mirassolu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 01:00
|
Mirassol
Internacional
Serie A (Brazylia), 31. kolejka
|
|
|
24 Paź 21:30
|
Mirassol
Sao Paulo
Serie A (Brazylia), 32. kolejka
|
|
|
31 Paź 00:00
|
Corinthians
Mirassol
Serie A (Brazylia), 33. kolejka
|
Ostatnie transfery Mirassolu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 23 Wrz 2026 |
![]() |
Brazylia |
![]() |
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Paragwaj |
|
500 tys. € | |
| 31 Lip 2026 |
|
Brazylia |
|
510 tys. € |
Mirassol to klub piłkarski z Brazylii występujący w Serie A (Brazylia). Swoim domowym obiektem jest Estádio José Maria de Campos Maia, który może pomieścić 14 534 widzów. Zespół prowadzi Rafael Guanaes.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Mirassol w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Mirassolu trafiło 26 zawodników za łączną kwotę 2,5 mln €, a klub opuściło 20 piłkarzy, co przyniosło 500 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Willian Estefani Machado z Ceará za 1,3 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Antonio Galeano do Clube do Remo za 500 tys. €.
Które miejsce zajmuje Mirassol w tabeli Serie A (Brazylia)?
Mirassol zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Serie A (Brazylia) z dorobkiem 33 punktów po 30 kolejkach. Strata do prowadzącego Flamengo wynosi 31 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 34:44, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Mirassolu?
W wyjściowym ustawieniu Mirassolu między słupkami staje Walter Leandro Capeloza Artune, a linię obrony najczęściej tworzą Igor Formiga, Joao Victor Carroll Santana, Willian Estefani Machado oraz Reinaldo. W środku pola grają Gustavo Henric da Silva, Denilson Alves Borges, Carlos Eduardo de Oliveira Alve, F. Kim oraz A. Moura, a za skuteczność w ataku odpowiadają Bruno Santos de Oliveira. Trener Rafael Guanaes ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie A (Brazylia) i pucharach.
Kiedy Mirassol gra następny mecz?
Najbliższy mecz Mirassolu to spotkanie z Internacionalem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 01:00 na obiekcie Estádio José Maria de Campos Maia w ramach Serie A (Brazylia) (31. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Mirassolu?
Ostatni mecz Mirassolu to porażka z Bahia 1:0 w Serie A (Brazylia), 12 października 2026. Bramkę zdobył Batista da Silva Junior. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Mirassol w tym sezonie?
Bilans Mirassolu w tym sezonie to 30 meczów i wynik 8-9-13 przy 34 zdobytych bramkach i 44 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 10,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Mirassolu w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Mirassol w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Mirassolu
Mirassol terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 01:00
|
Serie A (Brazylia), 31. kolejka
|
Estádio José Maria de Campos Maia U siebie | Łatwy | |
|
24 Paź 21:30
|
Serie A (Brazylia), 32. kolejka
|
Estádio José Maria de Campos Maia U siebie | Umiarkowany | |
|
31 Paź 00:00
|
Serie A (Brazylia), 33. kolejka
|
Neo Química Arena Wyjazd | Łatwy | |
|
03 Lis 23:30
|
Serie A (Brazylia), 34. kolejka
|
Arena Condá Wyjazd | Łatwy | |
|
18 Lis 22:00
|
Serie A (Brazylia), 35. kolejka
|
Estádio José Maria de Campos Maia U siebie | Umiarkowany | |
|
22 Lis 22:00
|
Serie A (Brazylia), 36. kolejka
|
Estadio Jornalista Mário Filho (Maracanã) Wyjazd | Trudny | |
|
29 Lis 22:00
|
Serie A (Brazylia), 37. kolejka
|
Estádio José Maria de Campos Maia U siebie | Trudny | |
|
02 Gru 22:00
|
Serie A (Brazylia), 38. kolejka
|
Arena do Grêmio Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Mirassol gra następny mecz?
Najbliższy mecz Mirassolu to spotkanie z Internacionalem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 01:00 na obiekcie Estádio José Maria de Campos Maia w ramach Serie A (Brazylia) (31. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Mirassolu w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Mirassol w sezonie 2026.
Forma i bramki Mirassolu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Mirassol wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Serie A (Brazylia), 30. kolejka
|
1:0 | 4-3-3 | 2/8 | 4/5 | |
|
08 Paź Koniec
|
Serie A (Brazylia), 29. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 3/14 | 1/1 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Serie A (Brazylia), 28. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 3/7 | 0/1 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Serie A (Brazylia), 27. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 12/17 | 5/10 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Serie A (Brazylia), 26. kolejka
|
1:2 | 4-1-4-1 | 7/12 | 4/6 | |
|
03 Wrz Koniec
|
Serie A (Brazylia), 4. kolejka
|
2:0 | 5-4-1 | 7/16 | 2/2 | |
|
30 Sie Koniec
|
Serie A (Brazylia), 25. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 3/7 | 2/5 | |
|
23 Sie Koniec
|
Serie A (Brazylia), 24. kolejka
|
1:1 | 3-4-1-2 | 2/12 | 4/6 | |
|
21 Sie Karne
|
CONMEBOL Copa Libertadores, 1/8 finału
|
0:0 | 5-4-1 | 5/12 | 3/4 | |
|
16 Sie Koniec
|
Serie A (Brazylia), 23. kolejka
|
1:5 | 4-3-3 | 4/7 | 3/3 |
Mirassol ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 37 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 17 z 30 meczów, ze średnią 1,06 punktu. W pozostałych ustawieniach Mirassol zdobywa 1,15 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Mirassolu?
Ostatni mecz Mirassolu to porażka z Bahia 1:0 w Serie A (Brazylia), 12 października 2026. Bramkę zdobył Batista da Silva Junior. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Mirassol – tabela Serie A (Brazylia)
Jakie miejsce w tabeli Serie A (Brazylia) zajmuje Mirassol w sezonie 2026.
Miejsce Mirassolu w tabeli Serie A (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Flamengo
|
30 | 19 | 7 | 4 | 58:25 | 33 | 64 | |
2
|
Palmeiras
|
30 | 18 | 9 | 3 | 52:22 | 30 | 63 | |
3
|
Atletico Paranaense
|
30 | 15 | 8 | 7 | 49:35 | 14 | 53 | |
4
|
Fluminense
|
30 | 14 | 9 | 7 | 48:37 | 11 | 51 | |
5
|
Bahia
|
30 | 13 | 10 | 7 | 44:36 | 8 | 49 | |
6
|
Cruzeiro
|
30 | 14 | 6 | 10 | 46:44 | 2 | 48 | |
7
|
Atletico-MG
|
30 | 13 | 8 | 9 | 41:35 | 6 | 47 | |
8
|
Santos
|
30 | 11 | 9 | 10 | 46:45 | 1 | 42 | |
9
|
RB Bragantino
|
30 | 11 | 7 | 12 | 38:35 | 3 | 40 | |
10
|
Sao Paulo
|
30 | 11 | 6 | 13 | 35:35 | 0 | 39 | |
11
|
Coritiba
|
30 | 10 | 9 | 11 | 38:48 | -10 | 39 | |
12
|
Vitoria
|
30 | 10 | 6 | 14 | 33:44 | -11 | 36 | |
13
|
Botafogo
|
30 | 9 | 9 | 12 | 43:48 | -5 | 36 | |
14
|
Vasco da Gama
|
29 | 9 | 8 | 12 | 36:42 | -6 | 35 | |
15
|
Mirassol
|
30 | 8 | 9 | 13 | 34:44 | -10 | 33 | |
16
|
Corinthians
|
30 | 8 | 8 | 14 | 31:38 | -7 | 32 | |
17
|
Internacional
|
30 | 7 | 11 | 12 | 33:38 | -5 | 32 | |
18
|
Gremio
|
30 | 7 | 10 | 13 | 32:40 | -8 | 31 | |
19
|
Clube do Remo
|
30 | 5 | 10 | 15 | 33:48 | -15 | 25 | |
20
|
Chapecoense-SC
|
29 | 3 | 9 | 17 | 30:61 | -31 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Flamengo
|
30 | 19 | 7 | 4 | 58:25 | 33 | 64 | |
2
|
Palmeiras
|
30 | 18 | 9 | 3 | 52:22 | 30 | 63 | |
3
|
Atletico Paranaense
|
30 | 15 | 8 | 7 | 49:35 | 14 | 53 | |
4
|
Fluminense
|
30 | 14 | 9 | 7 | 48:37 | 11 | 51 | |
5
|
Bahia
|
30 | 13 | 10 | 7 | 44:36 | 8 | 49 | |
6
|
Cruzeiro
|
30 | 14 | 6 | 10 | 46:44 | 2 | 48 | |
7
|
Atletico-MG
|
30 | 13 | 8 | 9 | 41:35 | 6 | 47 | |
8
|
Santos
|
30 | 11 | 9 | 10 | 46:45 | 1 | 42 | |
9
|
RB Bragantino
|
30 | 11 | 7 | 12 | 38:35 | 3 | 40 | |
10
|
Sao Paulo
|
30 | 11 | 6 | 13 | 35:35 | 0 | 39 | |
11
|
Coritiba
|
30 | 10 | 9 | 11 | 38:48 | -10 | 39 | |
12
|
Vitoria
|
30 | 10 | 6 | 14 | 33:44 | -11 | 36 | |
13
|
Botafogo
|
30 | 9 | 9 | 12 | 43:48 | -5 | 36 | |
14
|
Vasco da Gama
|
29 | 9 | 8 | 12 | 36:42 | -6 | 35 | |
15
|
Mirassol
|
30 | 8 | 9 | 13 | 34:44 | -10 | 33 | |
16
|
Corinthians
|
30 | 8 | 8 | 14 | 31:38 | -7 | 32 | |
17
|
Internacional
|
30 | 7 | 11 | 12 | 33:38 | -5 | 32 | |
18
|
Gremio
|
30 | 7 | 10 | 13 | 32:40 | -8 | 31 | |
19
|
Clube do Remo
|
30 | 5 | 10 | 15 | 33:48 | -15 | 25 | |
20
|
Chapecoense-SC
|
29 | 3 | 9 | 17 | 30:61 | -31 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Flamengo
|
15 | 11 | 3 | 1 | 29:10 | 19 | 36 | |
| 2 |
Palmeiras
|
15 | 11 | 3 | 1 | 28:10 | 18 | 36 | |
| 3 |
Fluminense
|
15 | 11 | 3 | 1 | 28:14 | 14 | 36 | |
| 4 |
Atletico Paranaense
|
15 | 9 | 5 | 1 | 27:13 | 14 | 32 | |
| 5 |
Atletico-MG
|
15 | 9 | 5 | 1 | 26:17 | 9 | 32 | |
| 6 |
Vitoria
|
15 | 10 | 1 | 4 | 22:12 | 10 | 31 | |
| 7 |
Sao Paulo
|
15 | 9 | 3 | 3 | 24:13 | 11 | 30 | |
| 8 |
Cruzeiro
|
15 | 8 | 4 | 3 | 26:16 | 10 | 28 | |
| 9 |
Bahia
|
15 | 7 | 6 | 2 | 23:14 | 9 | 27 | |
| 10 |
Gremio
|
15 | 7 | 5 | 3 | 23:17 | 6 | 26 | |
| 11 |
RB Bragantino
|
15 | 7 | 3 | 5 | 24:17 | 7 | 24 | |
| 12 |
Vasco da Gama
|
15 | 7 | 3 | 5 | 21:18 | 3 | 24 | |
| 13 |
Santos
|
15 | 6 | 5 | 4 | 22:20 | 2 | 23 | |
| 14 |
Mirassol
|
15 | 6 | 5 | 4 | 21:21 | 0 | 23 | |
| 15 |
Botafogo
|
15 | 5 | 6 | 4 | 25:22 | 3 | 21 | |
| 16 |
Coritiba
|
15 | 5 | 5 | 5 | 20:20 | 0 | 20 | |
| 17 |
Corinthians
|
15 | 5 | 3 | 7 | 15:16 | -1 | 18 | |
| 18 |
Internacional
|
15 | 4 | 5 | 6 | 18:17 | 1 | 17 | |
| 19 |
Clube do Remo
|
15 | 3 | 6 | 6 | 19:20 | -1 | 15 | |
| 20 |
Chapecoense-SC
|
14 | 2 | 5 | 7 | 19:33 | -14 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Flamengo
|
15 | 8 | 4 | 3 | 29:15 | 14 | 28 | |
| 2 |
Palmeiras
|
15 | 7 | 6 | 2 | 24:12 | 12 | 27 | |
| 3 |
Bahia
|
15 | 6 | 4 | 5 | 21:22 | -1 | 22 | |
| 4 |
Atletico Paranaense
|
15 | 6 | 3 | 6 | 22:22 | 0 | 21 | |
| 5 |
Cruzeiro
|
15 | 6 | 2 | 7 | 20:28 | -8 | 20 | |
| 6 |
Santos
|
15 | 5 | 4 | 6 | 24:25 | -1 | 19 | |
| 7 |
Coritiba
|
15 | 5 | 4 | 6 | 18:28 | -10 | 19 | |
| 8 |
RB Bragantino
|
15 | 4 | 4 | 7 | 14:18 | -4 | 16 | |
| 9 |
Fluminense
|
15 | 3 | 6 | 6 | 20:23 | -3 | 15 | |
| 10 |
Atletico-MG
|
15 | 4 | 3 | 8 | 15:18 | -3 | 15 | |
| 11 |
Botafogo
|
15 | 4 | 3 | 8 | 18:26 | -8 | 15 | |
| 12 |
Internacional
|
15 | 3 | 6 | 6 | 15:21 | -6 | 15 | |
| 13 |
Corinthians
|
15 | 3 | 5 | 7 | 16:22 | -6 | 14 | |
| 14 |
Vasco da Gama
|
14 | 2 | 5 | 7 | 15:24 | -9 | 11 | |
| 15 |
Mirassol
|
15 | 2 | 4 | 9 | 13:23 | -10 | 10 | |
| 16 |
Clube do Remo
|
15 | 2 | 4 | 9 | 14:28 | -14 | 10 | |
| 17 |
Sao Paulo
|
15 | 2 | 3 | 10 | 11:22 | -11 | 9 | |
| 18 |
Chapecoense-SC
|
15 | 1 | 4 | 10 | 11:28 | -17 | 7 | |
| 19 |
Vitoria
|
15 | 0 | 5 | 10 | 11:32 | -21 | 5 | |
| 20 |
Gremio
|
15 | 0 | 5 | 10 | 9:23 | -14 | 5 |
Które miejsce zajmuje Mirassol w tabeli Serie A (Brazylia)?
Mirassol zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Serie A (Brazylia) z dorobkiem 33 punktów po 30 kolejkach. Strata do prowadzącego Flamengo wynosi 31 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 34:44, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Mirassolu w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Mirassolu na tle ligi w sezonie 2026.
Mirassol na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,2
- Strzały celne / mecz 4,4
- Asysty / mecz 0,73
- Udane dryblingi / mecz 8,5
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,47
- Czyste konta 7%
- Odbiory / mecz 14,1
- Przechwyty / mecz 9,1
- Wybicia / mecz 26,6
- Zablokowane strzały / mecz 3,2
Strzelcy Mirassolu
-
Carlos Eduardo de Oliveira Alve 6
-
Igor Formiga 4
-
Edson Carioca 3
-
Bruno Santos de Oliveira 3
-
Joao Victor Carroll Santana 2
-
Andre Luis 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Mirassolu i rywali według minuty w ostatnich 30 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Mirassolu to 16–30 minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 9 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Mirassol - Internacional Po przerwie pada 44% bramek Mirassolu.Przebieg meczu Mirassolu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 12 | 6-5-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 18 | 2-4-12 |
| Prowadził do przerwy | 9 | 5-3-1 |
| Remis do przerwy | 13 | 3-4-6 |
| Przegrywał do przerwy | 8 | 0-2-6 |
Gdy Mirassol otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 12 takich meczów.
Jak padają bramki dla Mirassolu
85% bramek Mirassolu pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 9% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Mirassol zdobywa w sezonie średnio 1,10 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Mirassolu
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Mirassolu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Mirassol wygra mecz Mirassol - Internacional Mirassol przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Mirassolu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 73%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 27%
- Powyżej 4,5 7%
- Powyżej 5,5 3%
W 50% meczów Mirassolu padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Mirassol - Internacional Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Mirassolu.Mirassol – faule i karne
- Faule / mecz 12,5
- Faule rywali / mecz 10,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Mirassol fauluje średnio 12,5 razy na mecz, a wymusza 10,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Mirassolu, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Mirassol - Internacional Mirassol popełnia 12,5 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Mirassol zdobywa 1,53 punktu na mecz wobec 0,67 na wyjeździe.
Mirassol wygra mecz Mirassol - Internacional Mirassol zdobywa u siebie 51% możliwych punktów, na wyjeździe 22%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 30 meczach Mirassolu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 44% goli Mirassolu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 30 meczów.
Mirassol wygra drugą połowę meczu Mirassol - Internacional Drugą połowę Mirassol wygrywał w 5 z 30 meczów.Mirassol – strzały
- Celne / mecz 4,4
- Niecelne / mecz 5,8
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,0
Mirassol oddaje 10,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Mirassol - Internacional Mirassol oddaje 10,2 strzałów na mecz.Mirassol – posiadanie piłki
- U siebie 51,3%
- Na wyjeździe 47,9%
- Mecze z posiadaniem > 60% 5 z 30
- Mecze z posiadaniem > 55% 8 z 30
- Najniższe w sezonie 28%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 8 z 30 meczów. Średnio Mirassol utrzymuje przy piłce 49,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 28%.
Mirassol wygra mecz Mirassol - Internacional Mirassol utrzymuje średnio 49,6% posiadania piłki.Mirassol – podania
- Kluczowe / mecz 10,3
- Dośrodkowania / mecz 21,2
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 42
- Celność długich podań 52%
Mirassol wymienia średnio 421 podań na mecz przy celności 85%, z czego 10,3 to podania kluczowe.
Mirassol – czyste konta
- U siebie 2 z 15
- Na wyjeździe 0 z 15
- Stracone / mecz 1,47
- Bez straty do przerwy 57%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Mirassolu to 7% meczów sezonu (2 z 30), z czego 2 w 15 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Mirassol - Internacional Czyste konto Mirassol zachowuje w 7% meczów.Mirassol – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 73%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 6,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,3
Mirassol wykonuje średnio 5,2 rzutów rożnych na mecz wobec 5,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 73% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Mirassol - Internacional Powyżej 8,5 rożnego padło w 73% meczów Mirassolu.Mirassol – kartki
- Żółte kartki 75
- Pow. 3,5 kartki w meczu 70%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 47%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 7%
Mirassol ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Mirassolu – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Mirassol - Internacional Mirassol ogląda średnio 2,5 żółtych kartek na mecz.Mirassol według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 10 | 1-2-7 | 0,50 | 0,70 | 1,80 |
| Środka tabeli (7–14) | 14 | 3-5-6 | 1,00 | 1,14 | 1,36 |
| Dołu tabeli (15–20) | 6 | 4-2-0 | 2,33 | 1,83 | 1,17 |
Najwięcej punktów na mecz Mirassol zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Mirassol na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
13.
|
1,40 1,00 | 1,67 1,20 | 1,47 1,73 |
|
14.
|
1,60 0,79 | 1,40 1,07 | 1,20 1,71 |
|
15.
|
1,53 0,67 | 1,40 0,87 | 1,40 1,53 |
|
16.
|
1,20 0,93 | 1,00 1,07 | 1,07 1,47 |
|
17.
|
1,13 1,00 | 1,20 1,00 | 1,13 1,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Mirassolu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Mirassolu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Mirassol - Botafogo 2:0 Serie A (Brazylia), 19.09.2026
- Najwyższa porażka Mirassol - Flamengo 1:5 Serie A (Brazylia), 16.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Mirassol - Flamengo 1:5, Serie A (Brazylia), 16.08.2026
- Najszybsza bramka 14. minuta Duarte, Mirassol - Bahia 1:2, Serie A (Brazylia), 11.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Paciencia Cardoso, Botafogo - Mirassol 3:2, Serie A (Brazylia), 2.04.2026
Jakie statystyki ma Mirassol w tym sezonie?
Bilans Mirassolu w tym sezonie to 30 meczów i wynik 8-9-13 przy 34 zdobytych bramkach i 44 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 10,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Mirassol – zawodnicy
Jak wygląda kadra Mirassolu w sezonie 2026.
Przewidywany skład Mirassolu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Mirassolu
-
Walter Leandro Capeloza Artune Bramkarz Rana pauzuje od 42 dniopuszczone: 2 mecze
-
Jose Aldo Soares de Oliveira Filho Pomocnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 81 dniopuszczone: 16 meczów
-
Neto Moura Pomocnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 92 dniopuszczone: 2 mecze
-
Alex Muralha Bramkarz Uraz łydki pauzuje od 92 dniopuszczone: 2 mecze
-
Luiz Henrique Soares Firmino Napastnik Kolano skoczka pauzuje od 183 dniopuszczone: 32 mecze
Kadra Mirassolu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
26 | Brazylia | 2,5 mln € | 80 tys. € | 9 | 30% | 2 | 0 | 782' | 4 | 0 | |||||||
| 30 |
|
29 | Brazylia | 200 tys. € | – | 13 | 43% | 3 | 0 | 949' | 0 | 0 | |||||||
| 95 |
|
29 | Brazylia | – | – | 21 | 70% | 3 | 0 | 965' | 5 | 0 | |||||||
| 77 |
|
27 | Brazylia | 550 tys. € | 625 tys. € | 27 | 90% | 0 | 5 | 1 682' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
|
29 | Brazylia | 600 tys. € | 223 tys. € | 12 | 40% | 0 | 0 | 341' | 1 | 0 | |||||||
| 96 |
|
30 | Brazylia | 500 tys. € | 268 tys. € | 24 | 80% | 1 | 1 | 679' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
32 | Brazylia | 1 mln € | 268 tys. € | 25 | 83% | 2 | 0 | 650' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
|
29 | Brazylia | 1 mln € | 313 tys. € | 12 | 40% | 1 | 0 | 365' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
33 | Brazylia | 500 tys. € | 179 tys. € | 2 | 7% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 33 |
|
36 | Brazylia | 700 tys. € | 402 tys. € | 22 | 73% | 6 | 0 | 1 256' | 1 | 1 | |||||||
| 21 |
|
28 | Brazylia | 1,5 mln € | 179 tys. € | 17 | 57% | 0 | 1 | 1 208' | 7 | 0 | |||||||
| 55 |
|
30 | Brazylia | 450 tys. € | – | 7 | 23% | 0 | 0 | 325' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
30 | Brazylia | 1,8 mln € | 197 tys. € | 21 | 70% | 0 | 0 | 1 189' | 7 | 0 | |||||||
| 7 |
|
29 | Brazylia | 1 mln € | – | 28 | 93% | 1 | 2 | 1 070' | 2 | 0 | |||||||
| 27 |
|
25 | Brazylia | 2 mln € | 223 tys. € | 28 | 93% | 1 | 1 | 1 354' | 6 | 0 | |||||||
| 80 |
|
29 | Brazylia | 900 tys. € | 304 tys. € | 9 | 30% | 0 | 0 | 304' | 1 | 1 | |||||||
| 5 |
|
22 | Brazylia | 1 mln € | 313 tys. € | 11 | 37% | 0 | 0 | 316' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
35 | Brazylia | 150 tys. € | 223 tys. € | 26 | 87% | 0 | 0 | 363' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 32 |
|
27 | Brazylia | 4 mln € | 313 tys. € | 27 | 90% | 4 | 5 | 2 177' | 2 | 0 | |||||||
| 34 |
|
29 | Brazylia | 1,5 mln € | 223 tys. € | 28 | 93% | 2 | 1 | 2 458' | 3 | 1 | |||||||
| 6 |
|
37 | Brazylia | 400 tys. € | 402 tys. € | 27 | 90% | 1 | 4 | 2 320' | 5 | 0 | |||||||
| 3 |
|
29 | Brazylia | 2 mln € | 268 tys. € | 28 | 93% | 1 | 1 | 2 184' | 4 | 0 | |||||||
| 44 |
|
22 | Brazylia | 700 tys. € | 54 tys. € | 13 | 43% | 0 | 0 | 559' | 2 | 0 | |||||||
| 2 |
|
30 | Brazylia | 1 mln € | 313 tys. € | 28 | 93% | 1 | 0 | 705' | 2 | 0 | |||||||
| 12 |
|
33 | Brazylia | 400 tys. € | 357 tys. € | 26 | 87% | 0 | 0 | 326' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
|
33 | Brazylia | 300 tys. € | 134 tys. € | 22 | 73% | 0 | 0 | 367' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
27 | Brazylia | 550 tys. € | 36 tys. € | 8 | 27% | 0 | 0 | 104' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
38 | Brazylia | 150 tys. € | 268 tys. € | 26 | 87% | 0 | 0 | 2 295' | 4 | 0 | |||||||
| 90 |
|
36 | Brazylia | – | 80 tys. € | 11 | 37% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
36 | Brazylia | 75 tys. € | 197 tys. € | 25 | 83% | 0 | 0 | 225' | 1 | 0 | |||||||
| 1 |
|
31 | Brazylia | 50 tys. € | 63 tys. € | 1 | 3% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Mirassolu
27,5 mln €
śr. 886 tys. € / zawodnika
Ile Mirassol wydaje na pensje
6,5 mln € rocznie
śr. 210 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Brazylia (31 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Mirassolu w sezonie 2026
Mirassol wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Mirassolu
Jak wygląda skład Mirassolu?
W wyjściowym ustawieniu Mirassolu między słupkami staje Walter Leandro Capeloza Artune, a linię obrony najczęściej tworzą Igor Formiga, Joao Victor Carroll Santana, Willian Estefani Machado oraz Reinaldo. W środku pola grają Gustavo Henric da Silva, Denilson Alves Borges, Carlos Eduardo de Oliveira Alve, F. Kim oraz A. Moura, a za skuteczność w ataku odpowiadają Bruno Santos de Oliveira. Trener Rafael Guanaes ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie A (Brazylia) i pucharach.
Mirassol – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Mirassol w sezonie 2026.
Mirassol transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 23 Wrz 2026 |
![]() |
Brazylia | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Paragwaj | 26 |
|
500 tys. € | |
| 31 Lip 2026 |
|
Brazylia | 29 |
|
510 tys. € | |
| 30 Lip 2026 |
|
Brazylia | 33 |
|
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
|
Brazylia | 29 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 20 Lip 2026 |
|
Brazylia | 29 |
|
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
|
Brazylia | 27 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Brazylia | 30 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Brazylia | 35 |
|
koniec wypożyczenia |
Kluczowe transfery Mirassolu
Mirassol bilans transferowy
- -2 mln € 2026
- +2,3 mln € 2025
- -38 tys. € 2024
- 0 € 2023
- +670 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Mirassolu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Mirassol w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Mirassolu trafiło 26 zawodników za łączną kwotę 2,5 mln €, a klub opuściło 20 piłkarzy, co przyniosło 500 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Willian Estefani Machado z Ceará za 1,3 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Antonio Galeano do Clube do Remo za 500 tys. €.
