Forma w lidze
RB Bragantino w tabeli
9. miejsce / 40 punktów Awans do Copa Sudamericana
Strata do lidera: 24 punkty
Przewaga nad 12. miejscem: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
7 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
24 pkt
24:17 bramki
1,60 gola/mecz
16 pkt
14:18 bramki
0,93 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy RB Bragantino
Wartość drużyny: 37,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Brazylia | 25 | napastnik | 28 | 8 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Kolumbia | 24 | napastnik | 23 | 5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,80 średnia ocena | Brazylia | 25 | napastnik | 28 | 8 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2358 minut | Brazylia | 25 | napastnik | 28 | 8 mln € |
Skład i oceny RB Bragantino w ostatnim meczu 4-2-3-1
Zmiany
- 58' Gustavo Marques Alves dos Santos → Eduardo
- 65' Wallace Yan → M. Fernandes
- 66' Eduardo Sasha → I. Pitta
- 66' Eric Ramires → G. Girotto
- 81' L. Barbosa → J. Herrera
RB Bragantino w tabeli Serie A (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Flamengo
|
30 | 19 | 7 | 4 | 58:25 | 64 |
2
|
Palmeiras
|
30 | 18 | 9 | 3 | 52:22 | 63 |
| ··· | |||||||
8
|
Santos
|
30 | 11 | 9 | 10 | 46:45 | 42 |
9
|
RB Bragantino
|
30 | 11 | 7 | 12 | 38:35 | 40 |
10
|
Sao Paulo
|
30 | 11 | 6 | 13 | 35:35 | 39 |
Wyniki RB Bragantino
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
RB Bragantino
4
Cruzeiro
2
Serie A (Brazylia), 30. kolejka
|
|
|
08 Paź Koniec
|
RB Bragantino
1
Mirassol
1
Serie A (Brazylia), 29. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Atletico-MG
1
RB Bragantino
0
Serie A (Brazylia), 21. kolejka
|
Terminarz RB Bragantino
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 00:30
|
Clube do Remo
RB Bragantino
Serie A (Brazylia), 31. kolejka
|
|
|
24 Paź 23:30
|
Palmeiras
RB Bragantino
Serie A (Brazylia), 32. kolejka
|
|
|
28 Paź 23:30
|
RB Bragantino
Chapecoense-SC
Serie A (Brazylia), 33. kolejka
|
Ostatnie transfery RB Bragantino
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
|
wypożyczenie | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Urugwaj |
|
wypożyczenie |
RB Bragantino to klub piłkarski z Brazylii występujący w Serie A (Brazylia). Swoim domowym obiektem jest Estádio Nabi Abi Chedid, który może pomieścić 17 128 widzów. Zespół prowadzi Vagner Mancini. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 37,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez RB Bragantino?
Klub piłkarski RB Bragantino zdobył w swojej historii 3 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Série B oraz Mistrzostwo Paulista.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski RB Bragantino w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do RB Bragantino trafiło 12 zawodników za łączną kwotę 13,9 mln €, a klub opuściło 21 piłkarzy, co przyniosło 18,7 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Wallace Yan z Flamengo za 6 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Jhon Jhon do Zenit za 18 mln €.
Które miejsce zajmuje RB Bragantino w tabeli Serie A (Brazylia)?
RB Bragantino zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Serie A (Brazylia) z dorobkiem 40 punktów po 30 kolejkach. Strata do prowadzącego Flamengo wynosi 24 punkty, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 38:35, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład RB Bragantino?
W wyjściowym ustawieniu RB Bragantino między słupkami staje T. Volpi, a linię obrony najczęściej tworzą Agustin Sant Anna, G. Rodriguez, Gustavo Marques Alves dos Santos oraz Juninho Capixaba. W środku pola grają Wallace Yan, Eric Ramires, L. Barbosa, Fabio Silva de Freitas oraz Fernando dos Santos Pedro, a za skuteczność w ataku odpowiadają Eduardo Sasha. Trener Vagner Mancini ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie A (Brazylia) i pucharach.
Kiedy RB Bragantino gra następny mecz?
Najbliższy mecz RB Bragantino to spotkanie z Clube do Remo, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 00:30 na obiekcie Estádio Estadual Jornalista Edgar Augusto Proença w ramach Serie A (Brazylia) (31. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz RB Bragantino?
Ostatni mecz RB Bragantino to wygrana z Cruzeiro 4:2 w Serie A (Brazylia), 13 października 2026. Bramki zdobyli Barbosa, Pinto Ramos (samobójcza), Dos Santos Rodrigues, Gomes da Silva, De Souza oraz Herrera. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma RB Bragantino w tym sezonie?
Bilans RB Bragantino w tym sezonie to 30 meczów i wynik 11-7-12 przy 38 zdobytych bramkach i 35 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 12,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz RB Bragantino w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra RB Bragantino w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań RB Bragantino
RB Bragantino terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
19 Paź 00:30
|
Serie A (Brazylia), 31. kolejka
|
Estádio Estadual Jornalista Edgar Augusto Proença Wyjazd | Łatwy | |
|
24 Paź 23:30
|
Serie A (Brazylia), 32. kolejka
|
Allianz Parque Wyjazd | Trudny | |
|
28 Paź 23:30
|
Serie A (Brazylia), 33. kolejka
|
Estádio Nabi Abi Chedid U siebie | Łatwy | |
|
03 Lis 00:00
|
Serie A (Brazylia), 34. kolejka
|
Estádio Nabi Abi Chedid U siebie | Umiarkowany | |
|
18 Lis 22:00
|
Serie A (Brazylia), 35. kolejka
|
Estádio Manoel Barradas Wyjazd | Umiarkowany | |
|
22 Lis 22:00
|
Serie A (Brazylia), 36. kolejka
|
Estádio Nabi Abi Chedid U siebie | Łatwy | |
|
29 Lis 22:00
|
Serie A (Brazylia), 37. kolejka
|
Estádio José Pinheiro Borda Wyjazd | Łatwy | |
|
02 Gru 22:00
|
Serie A (Brazylia), 38. kolejka
|
Estádio Nabi Abi Chedid U siebie | Trudny |
Kiedy RB Bragantino gra następny mecz?
Najbliższy mecz RB Bragantino to spotkanie z Clube do Remo, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 00:30 na obiekcie Estádio Estadual Jornalista Edgar Augusto Proença w ramach Serie A (Brazylia) (31. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki RB Bragantino w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub RB Bragantino w sezonie 2026.
Forma i bramki RB Bragantino w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
RB Bragantino wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Serie A (Brazylia), 30. kolejka
|
4:2 | 4-2-3-1 | 7/13 | 2/4 | |
|
08 Paź Koniec
|
Serie A (Brazylia), 29. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 11/14 | 0/1 | |
|
03 Paź Koniec
|
Serie A (Brazylia), 21. kolejka
|
1:0 | 4-1-4-1 | 10/15 | 1/2 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Serie A (Brazylia), 28. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 5/7 | 3/6 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Serie A (Brazylia), 27. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 4/9 | 3/6 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Serie A (Brazylia), 26. kolejka
|
2:3 | 4-2-3-1 | 10/18 | 2/4 | |
|
30 Sie Koniec
|
Serie A (Brazylia), 25. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 7/16 | 4/6 | |
|
23 Sie Koniec
|
Serie A (Brazylia), 24. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 8/13 | 2/5 | |
|
20 Sie Koniec
|
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/8 finału
|
2:2 | 4-2-3-1 | 10/15 | 2/3 | |
|
15 Sie Koniec
|
Serie A (Brazylia), 23. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 5/13 | 1/1 |
RB Bragantino ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 30 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 22 z 30 meczów, ze średnią 1,41 punktu. W pozostałych ustawieniach RB Bragantino zdobywa 1,13 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz RB Bragantino?
Ostatni mecz RB Bragantino to wygrana z Cruzeiro 4:2 w Serie A (Brazylia), 13 października 2026. Bramki zdobyli Barbosa, Pinto Ramos (samobójcza), Dos Santos Rodrigues, Gomes da Silva, De Souza oraz Herrera. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
RB Bragantino – tabela Serie A (Brazylia)
Jakie miejsce w tabeli Serie A (Brazylia) zajmuje RB Bragantino w sezonie 2026.
Miejsce RB Bragantino w tabeli Serie A (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Flamengo
|
30 | 19 | 7 | 4 | 58:25 | 33 | 64 | |
2
|
Palmeiras
|
30 | 18 | 9 | 3 | 52:22 | 30 | 63 | |
3
|
Atletico Paranaense
|
30 | 15 | 8 | 7 | 49:35 | 14 | 53 | |
4
|
Fluminense
|
30 | 14 | 9 | 7 | 48:37 | 11 | 51 | |
5
|
Bahia
|
30 | 13 | 10 | 7 | 44:36 | 8 | 49 | |
6
|
Cruzeiro
|
30 | 14 | 6 | 10 | 46:44 | 2 | 48 | |
7
|
Atletico-MG
|
30 | 13 | 8 | 9 | 41:35 | 6 | 47 | |
8
|
Santos
|
30 | 11 | 9 | 10 | 46:45 | 1 | 42 | |
9
|
RB Bragantino
|
30 | 11 | 7 | 12 | 38:35 | 3 | 40 | |
10
|
Sao Paulo
|
30 | 11 | 6 | 13 | 35:35 | 0 | 39 | |
11
|
Coritiba
|
30 | 10 | 9 | 11 | 38:48 | -10 | 39 | |
12
|
Vitoria
|
30 | 10 | 6 | 14 | 33:44 | -11 | 36 | |
13
|
Botafogo
|
30 | 9 | 9 | 12 | 43:48 | -5 | 36 | |
14
|
Vasco da Gama
|
29 | 9 | 8 | 12 | 36:42 | -6 | 35 | |
15
|
Mirassol
|
30 | 8 | 9 | 13 | 34:44 | -10 | 33 | |
16
|
Corinthians
|
30 | 8 | 8 | 14 | 31:38 | -7 | 32 | |
17
|
Internacional
|
30 | 7 | 11 | 12 | 33:38 | -5 | 32 | |
18
|
Gremio
|
30 | 7 | 10 | 13 | 32:40 | -8 | 31 | |
19
|
Clube do Remo
|
30 | 5 | 10 | 15 | 33:48 | -15 | 25 | |
20
|
Chapecoense-SC
|
29 | 3 | 9 | 17 | 30:61 | -31 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Flamengo
|
30 | 19 | 7 | 4 | 58:25 | 33 | 64 | |
2
|
Palmeiras
|
30 | 18 | 9 | 3 | 52:22 | 30 | 63 | |
3
|
Atletico Paranaense
|
30 | 15 | 8 | 7 | 49:35 | 14 | 53 | |
4
|
Fluminense
|
30 | 14 | 9 | 7 | 48:37 | 11 | 51 | |
5
|
Bahia
|
30 | 13 | 10 | 7 | 44:36 | 8 | 49 | |
6
|
Cruzeiro
|
30 | 14 | 6 | 10 | 46:44 | 2 | 48 | |
7
|
Atletico-MG
|
30 | 13 | 8 | 9 | 41:35 | 6 | 47 | |
8
|
Santos
|
30 | 11 | 9 | 10 | 46:45 | 1 | 42 | |
9
|
RB Bragantino
|
30 | 11 | 7 | 12 | 38:35 | 3 | 40 | |
10
|
Sao Paulo
|
30 | 11 | 6 | 13 | 35:35 | 0 | 39 | |
11
|
Coritiba
|
30 | 10 | 9 | 11 | 38:48 | -10 | 39 | |
12
|
Vitoria
|
30 | 10 | 6 | 14 | 33:44 | -11 | 36 | |
13
|
Botafogo
|
30 | 9 | 9 | 12 | 43:48 | -5 | 36 | |
14
|
Vasco da Gama
|
29 | 9 | 8 | 12 | 36:42 | -6 | 35 | |
15
|
Mirassol
|
30 | 8 | 9 | 13 | 34:44 | -10 | 33 | |
16
|
Corinthians
|
30 | 8 | 8 | 14 | 31:38 | -7 | 32 | |
17
|
Internacional
|
30 | 7 | 11 | 12 | 33:38 | -5 | 32 | |
18
|
Gremio
|
30 | 7 | 10 | 13 | 32:40 | -8 | 31 | |
19
|
Clube do Remo
|
30 | 5 | 10 | 15 | 33:48 | -15 | 25 | |
20
|
Chapecoense-SC
|
29 | 3 | 9 | 17 | 30:61 | -31 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Flamengo
|
15 | 11 | 3 | 1 | 29:10 | 19 | 36 | |
| 2 |
Palmeiras
|
15 | 11 | 3 | 1 | 28:10 | 18 | 36 | |
| 3 |
Fluminense
|
15 | 11 | 3 | 1 | 28:14 | 14 | 36 | |
| 4 |
Atletico Paranaense
|
15 | 9 | 5 | 1 | 27:13 | 14 | 32 | |
| 5 |
Atletico-MG
|
15 | 9 | 5 | 1 | 26:17 | 9 | 32 | |
| 6 |
Vitoria
|
15 | 10 | 1 | 4 | 22:12 | 10 | 31 | |
| 7 |
Sao Paulo
|
15 | 9 | 3 | 3 | 24:13 | 11 | 30 | |
| 8 |
Cruzeiro
|
15 | 8 | 4 | 3 | 26:16 | 10 | 28 | |
| 9 |
Bahia
|
15 | 7 | 6 | 2 | 23:14 | 9 | 27 | |
| 10 |
Gremio
|
15 | 7 | 5 | 3 | 23:17 | 6 | 26 | |
| 11 |
RB Bragantino
|
15 | 7 | 3 | 5 | 24:17 | 7 | 24 | |
| 12 |
Vasco da Gama
|
15 | 7 | 3 | 5 | 21:18 | 3 | 24 | |
| 13 |
Santos
|
15 | 6 | 5 | 4 | 22:20 | 2 | 23 | |
| 14 |
Mirassol
|
15 | 6 | 5 | 4 | 21:21 | 0 | 23 | |
| 15 |
Botafogo
|
15 | 5 | 6 | 4 | 25:22 | 3 | 21 | |
| 16 |
Coritiba
|
15 | 5 | 5 | 5 | 20:20 | 0 | 20 | |
| 17 |
Corinthians
|
15 | 5 | 3 | 7 | 15:16 | -1 | 18 | |
| 18 |
Internacional
|
15 | 4 | 5 | 6 | 18:17 | 1 | 17 | |
| 19 |
Clube do Remo
|
15 | 3 | 6 | 6 | 19:20 | -1 | 15 | |
| 20 |
Chapecoense-SC
|
14 | 2 | 5 | 7 | 19:33 | -14 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Flamengo
|
15 | 8 | 4 | 3 | 29:15 | 14 | 28 | |
| 2 |
Palmeiras
|
15 | 7 | 6 | 2 | 24:12 | 12 | 27 | |
| 3 |
Bahia
|
15 | 6 | 4 | 5 | 21:22 | -1 | 22 | |
| 4 |
Atletico Paranaense
|
15 | 6 | 3 | 6 | 22:22 | 0 | 21 | |
| 5 |
Cruzeiro
|
15 | 6 | 2 | 7 | 20:28 | -8 | 20 | |
| 6 |
Santos
|
15 | 5 | 4 | 6 | 24:25 | -1 | 19 | |
| 7 |
Coritiba
|
15 | 5 | 4 | 6 | 18:28 | -10 | 19 | |
| 8 |
RB Bragantino
|
15 | 4 | 4 | 7 | 14:18 | -4 | 16 | |
| 9 |
Fluminense
|
15 | 3 | 6 | 6 | 20:23 | -3 | 15 | |
| 10 |
Atletico-MG
|
15 | 4 | 3 | 8 | 15:18 | -3 | 15 | |
| 11 |
Botafogo
|
15 | 4 | 3 | 8 | 18:26 | -8 | 15 | |
| 12 |
Internacional
|
15 | 3 | 6 | 6 | 15:21 | -6 | 15 | |
| 13 |
Corinthians
|
15 | 3 | 5 | 7 | 16:22 | -6 | 14 | |
| 14 |
Vasco da Gama
|
14 | 2 | 5 | 7 | 15:24 | -9 | 11 | |
| 15 |
Mirassol
|
15 | 2 | 4 | 9 | 13:23 | -10 | 10 | |
| 16 |
Clube do Remo
|
15 | 2 | 4 | 9 | 14:28 | -14 | 10 | |
| 17 |
Sao Paulo
|
15 | 2 | 3 | 10 | 11:22 | -11 | 9 | |
| 18 |
Chapecoense-SC
|
15 | 1 | 4 | 10 | 11:28 | -17 | 7 | |
| 19 |
Vitoria
|
15 | 0 | 5 | 10 | 11:32 | -21 | 5 | |
| 20 |
Gremio
|
15 | 0 | 5 | 10 | 9:23 | -14 | 5 |
Które miejsce zajmuje RB Bragantino w tabeli Serie A (Brazylia)?
RB Bragantino zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Serie A (Brazylia) z dorobkiem 40 punktów po 30 kolejkach. Strata do prowadzącego Flamengo wynosi 24 punkty, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 38:35, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki RB Bragantino w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki RB Bragantino na tle ligi w sezonie 2026.
RB Bragantino na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,6
- Strzały celne / mecz 5,4
- Asysty / mecz 0,73
- Udane dryblingi / mecz 9,3
- Bramki z rzutów wolnych 2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,17
- Czyste konta 27%
- Odbiory / mecz 15,1
- Przechwyty / mecz 8,5
- Wybicia / mecz 25,2
- Zablokowane strzały / mecz 4,5
Strzelcy RB Bragantino
-
Lucas Henrique Barbosa 6
-
Isidro Pitta 5
-
Juninho Capixaba 3
-
Fernando dos Santos Pedro 3
-
Tiago Volpi 2
-
Gabriel Girotto 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki RB Bragantino i rywali według minuty w ostatnich 30 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres RB Bragantino to 31–45+ minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 7 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Clube do Remo - RB Bragantino Po przerwie pada 45% bramek RB Bragantino.Przebieg meczu RB Bragantino i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 18 | 10-5-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 11 | 1-1-9 |
| Prowadził do przerwy | 10 | 6-3-1 |
| Remis do przerwy | 13 | 5-3-5 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 0-1-6 |
Gdy RB Bragantino otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 10 razy na 18 takich meczów.
Jak padają bramki dla RB Bragantino
79% bramek RB Bragantino pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 16% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
RB Bragantino zdobywa w sezonie średnio 1,33 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,90.
Aktualne serie RB Bragantino
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 7 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów RB Bragantino, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
RB Bragantino wygra mecz Clube do Remo - RB Bragantino RB Bragantino nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach RB Bragantino
- Powyżej 0,5 97%
- Powyżej 1,5 77%
- Powyżej 2,5 40%
- Powyżej 3,5 13%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 7%
W 40% meczów RB Bragantino padają co najmniej trzy bramki, a w 53% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Clube do Remo - RB Bragantino Powyżej 2,5 bramki padło w 40% meczów RB Bragantino.RB Bragantino – faule i karne
- Faule / mecz 13,8
- Faule rywali / mecz 10,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
RB Bragantino fauluje średnio 13,8 razy na mecz, a wymusza 10,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla RB Bragantino, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie RB Bragantino zdobywa 1,60 punktu na mecz wobec 1,07 na wyjeździe.
RB Bragantino wygra mecz Clube do Remo - RB Bragantino RB Bragantino zdobywa u siebie 53% możliwych punktów, na wyjeździe 36%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 30 meczach RB Bragantino ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 45% goli RB Bragantino, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 10 z 30 meczów.
RB Bragantino wygra drugą połowę meczu Clube do Remo - RB Bragantino Drugą połowę RB Bragantino wygrywał w 10 z 30 meczów.RB Bragantino – strzały
- Celne / mecz 5,4
- Niecelne / mecz 7,1
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 9,9
RB Bragantino oddaje 12,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Clube do Remo - RB Bragantino RB Bragantino oddaje 12,6 strzałów na mecz.RB Bragantino – posiadanie piłki
- U siebie 53,5%
- Na wyjeździe 47,1%
- Mecze z posiadaniem > 60% 6 z 30
- Mecze z posiadaniem > 55% 11 z 30
- Najniższe w sezonie 31%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 11 z 30 meczów. Średnio RB Bragantino utrzymuje przy piłce 50,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 31%.
RB Bragantino wygra mecz Clube do Remo - RB Bragantino RB Bragantino utrzymuje średnio 50,3% posiadania piłki.RB Bragantino – podania
- Kluczowe / mecz 12,5
- Dośrodkowania / mecz 22,6
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 55
- Celność długich podań 53%
RB Bragantino wymienia średnio 376 podań na mecz przy celności 82%, z czego 12,5 to podania kluczowe.
RB Bragantino – czyste konta
- U siebie 5 z 15
- Na wyjeździe 3 z 15
- Stracone / mecz 1,17
- Bez straty do przerwy 57%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto RB Bragantino to 27% meczów sezonu (8 z 30), z czego 5 w 15 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Clube do Remo - RB Bragantino Czyste konto RB Bragantino zachowuje w 27% meczów.RB Bragantino – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 87%
- Pow. 8,5 w meczu 77%
- Pow. 10,5 w meczu 57%
- Rożne u siebie / mecz 6,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,4
RB Bragantino wykonuje średnio 6,1 rzutów rożnych na mecz wobec 5,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 77% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Clube do Remo - RB Bragantino Powyżej 8,5 rożnego padło w 77% meczów RB Bragantino.RB Bragantino – kartki
- Żółte kartki 80
- Pow. 3,5 kartki w meczu 80%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 63%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 3%
RB Bragantino ogląda średnio 2,7 żółtej kartki na mecz, a rywale RB Bragantino – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 5 czerwonych kartek.
RB Bragantino według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 10 | 2-3-5 | 0,90 | 1,40 | 1,50 |
| Środka tabeli (7–14) | 11 | 4-2-5 | 1,27 | 1,00 | 0,91 |
| Dołu tabeli (15–20) | 9 | 5-2-2 | 1,89 | 1,44 | 1,11 |
Najwięcej punktów na mecz RB Bragantino zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
RB Bragantino na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
2,13 1,00 | 1,73 1,00 | 1,13 1,20 |
|
8.
|
1,53 1,27 | 1,47 1,60 | 1,33 1,67 |
|
9.
|
1,60 1,07 | 1,60 0,93 | 1,13 1,20 |
|
10.
|
2,00 0,60 | 1,60 0,73 | 0,87 1,47 |
|
11.
|
1,33 1,27 | 1,33 1,20 | 1,33 1,87 |
Ciekawe rekordy w meczach RB Bragantino
Skrajne wyniki i osiągnięcia RB Bragantino w tym sezonie
- Najwyższa wygrana RB Bragantino - Flamengo 3:0 Serie A (Brazylia), 3.04.2026
- Najwyższa porażka Corinthians - RB Bragantino 2:0 Serie A (Brazylia), 13.02.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek RB Bragantino - Clube do Remo 4:2, Serie A (Brazylia), 19.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 6. minuta Hurtado Cheme, Cruzeiro - RB Bragantino 2:1, Serie A (Brazylia), 12.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+10 minuta Barbosa, RB Bragantino - Vitoria 2:0, Serie A (Brazylia), 17.05.2026
Jakie statystyki ma RB Bragantino w tym sezonie?
Bilans RB Bragantino w tym sezonie to 30 meczów i wynik 11-7-12 przy 38 zdobytych bramkach i 35 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 12,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
RB Bragantino – zawodnicy
Jak wygląda kadra RB Bragantino w sezonie 2026.
Skład i oceny RB Bragantino w ostatnim meczu 4-2-3-1
Zmiany
- 58' Gustavo Marques Alves dos Santos → Eduardo
- 65' Wallace Yan → M. Fernandes
- 66' Eduardo Sasha → I. Pitta
- 66' Eric Ramires → G. Girotto
- 81' L. Barbosa → J. Herrera
Kontuzje w kadrze RB Bragantino
-
Patrick Roberto da Silva Campos Pomocnik Uraz pauzuje od 3 dniopuszczone: 1 mecz
-
Henry Mosquera Napastnik Stłuczenie pauzuje od 8 dniopuszczone: 2 mecze
-
Alix Vinicius Obrońca Rana pauzuje od 10 dniopuszczone: 2 mecze
-
Rodriguinho Pomocnik Uraz pauzuje od 12 dniopuszczone: 3 mecze
-
Vanderlan Barbosa da Silva Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 90 dniopuszczone: 12 meczów
-
Davi Gomes Napastnik Kolano skoczka pauzuje od 206 dniopuszczone: 36 meczów

-
Fabricio Bramkarz Uraz pauzuje od 261 dniopuszczone: 46 meczów

Kadra RB Bragantino
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 21 |
|
25 | Brazylia | 8 mln € | 402 tys. € | 28 | 93% | 6 | 2 | 2 358' | 5 | 0 | |||||||
| 9 |
|
27 | Paragwaj | 7,5 mln € | 805 tys. € | 27 | 90% | 5 | 3 | 1 705' | 3 | 0 | |||||||
| 30 |
|
24 | Kolumbia | 5 mln € | 134 tys. € | 23 | 77% | 0 | 4 | 1 324' | 5 | 0 | |||||||
| 32 |
|
23 | Argentyna | 2,5 mln € | 492 tys. € | 26 | 87% | 2 | 1 | 1 244' | 4 | 0 | |||||||
| 8 |
|
34 | Brazylia | 500 tys. € | 1,4 mln € | 23 | 77% | 2 | 0 | 1 219' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
27 | Brazylia | 1,5 mln € | 1 mln € | 19 | 63% | 3 | 1 | 935' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
|
22 | Brazylia | 3,5 mln € | 224 tys. € | 29 | 97% | 0 | 0 | 572' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
21 | Brazylia | 400 tys. € | 80 tys. € | 7 | 23% | 0 | 0 | 23' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
|
24 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 47 |
|
21 | Brazylia | 4 mln € | 80 tys. € | 5 | 17% | 0 | 3 | 331' | 0 | 1 | |||||||
| 28 |
|
22 | Brazylia | 1,5 mln € | 125 tys. € | 1 | 3% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Brazylia | 3,5 mln € | 420 tys. € | 27 | 90% | 1 | 0 | 1 091' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
|
22 | Brazylia | 7 mln € | 376 tys. € | 21 | 70% | 2 | 0 | 876' | 3 | 0 | |||||||
| 35 |
|
28 | Brazylia | 1 mln € | 894 tys. € | 24 | 80% | 0 | 1 | 790' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
34 | Brazylia | 900 tys. € | – | 28 | 93% | 2 | 0 | 1 299' | 5 | 0 | |||||||
| 22 |
|
22 | Brazylia | 2,5 mln € | 492 tys. € | 26 | 87% | 1 | 2 | 683' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
23 | Urugwaj | 5 mln € | 107 tys. € | 26 | 87% | 0 | 0 | 469' | 6 | 0 | |||||||
| 5 |
|
24 | Brazylia | 5 mln € | 805 tys. € | 23 | 77% | 0 | 0 | 698' | 2 | 3 | |||||||
| 57 |
![]() |
22 | Brazylia | – | – | 19 | 63% | 0 | 1 | 215' | 0 | 0 | |||||||
| 80 |
|
23 | Brazylia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 29 |
|
29 | Brazylia | 8 mln € | 1,2 mln € | 26 | 87% | 3 | 2 | 2 284' | 12 | 0 | |||||||
| 16 |
|
25 | Brazylia | 7 mln € | 331 tys. € | 28 | 93% | 1 | 0 | 2 251' | 3 | 0 | |||||||
| 4 |
|
26 | Brazylia | 4 mln € | 402 tys. € | 24 | 80% | 0 | 0 | 1 567' | 8 | 2 | |||||||
| 23 |
|
29 | Urugwaj | 3,5 mln € | 805 tys. € | 17 | 57% | 0 | 2 | 918' | 4 | 1 | |||||||
| 34 |
|
24 | Ekwador | 3 mln € | – | 24 | 80% | 1 | 0 | 1 241' | 2 | 0 | |||||||
| 2 |
|
26 | Urugwaj | 3,5 mln € | 715 tys. € | 12 | 40% | 0 | 0 | 450' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
|
28 | Brazylia | 750 tys. € | 268 tys. € | 17 | 57% | 0 | 0 | 256' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
24 | Brazylia | 3 mln € | 805 tys. € | 9 | 30% | 0 | 0 | 64' | 1 | 0 | |||||||
| 51 |
![]() |
19 | – | – | 20 | 67% | 0 | 0 | 269' | 1 | 0 | ||||||||
| 13 |
|
21 | Kolumbia | 900 tys. € | 224 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
35 | Brazylia | 900 tys. € | 805 tys. € | 30 | 100% | 2 | 0 | 2 057' | 2 | 0 | |||||||
| 1 |
|
29 | Brazylia | 3,5 mln € | 805 tys. € | 30 | 100% | 0 | 0 | 643' | 1 | 0 | |||||||
| 37 |
![]() |
26 | Brazylia | 0 € | 197 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 56 |
![]() |
21 | Brazylia | – | – | 5 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry RB Bragantino
97,4 mln €
śr. 2,9 mln € / zawodnika
Ile RB Bragantino wydaje na pensje
14,4 mln € rocznie
śr. 424 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Brazylia (25 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy RB Bragantino w sezonie 2026
RB Bragantino wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry RB Bragantino
Jak wygląda skład RB Bragantino?
W wyjściowym ustawieniu RB Bragantino między słupkami staje T. Volpi, a linię obrony najczęściej tworzą Agustin Sant Anna, G. Rodriguez, Gustavo Marques Alves dos Santos oraz Juninho Capixaba. W środku pola grają Wallace Yan, Eric Ramires, L. Barbosa, Fabio Silva de Freitas oraz Fernando dos Santos Pedro, a za skuteczność w ataku odpowiadają Eduardo Sasha. Trener Vagner Mancini ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie A (Brazylia) i pucharach.
RB Bragantino – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub RB Bragantino w sezonie 2026.
RB Bragantino transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia | 29 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia | 23 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Urugwaj | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 31 |
|
500 tys. € | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 21 |
|
6 mln € | |
| 20 Sie 2026 |
|
Brazylia | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 29 Lip 2026 |
|
Urugwaj | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Brazylia | 25 |
|
3,5 mln € | |
| 30 Cze 2026 |
|
Brazylia | 24 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery RB Bragantino
RB Bragantino bilans transferowy
- +4,8 mln € 2026
- -11,8 mln € 2025
- +10,9 mln € 2024
- +1,6 mln € 2023
- -10,5 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii RB Bragantino
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski RB Bragantino w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do RB Bragantino trafiło 12 zawodników za łączną kwotę 13,9 mln €, a klub opuściło 21 piłkarzy, co przyniosło 18,7 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Wallace Yan z Flamengo za 6 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Jhon Jhon do Zenit za 18 mln €.
RB Bragantino – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski RB Bragantino? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez RB Bragantino?
Klub piłkarski RB Bragantino zdobył w swojej historii 3 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Série B oraz Mistrzostwo Paulista.