Forma w lidze
Botafogo w tabeli
13. miejsce / 36 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 28 punktów
Strata do 11. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
21 pkt
25:22 bramki
1,67 gola/mecz
15 pkt
18:26 bramki
1,20 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Botafogo
Wartość drużyny: 72 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 10 bramek | Brazylia | 25 | pomocnik | 23 | 32 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | Argentyna | 19 | pomocnik | 28 | 14 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,18 średnia ocena | Brazylia | 25 | pomocnik | 23 | 32 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2261 minut | Brazylia | 27 | obrońca | 29 | 9 mln € |
Przewidywany skład Botafogo 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Botafogo w tabeli Serie A (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Flamengo
|
30 | 19 | 7 | 4 | 58:25 | 64 |
2
|
Palmeiras
|
30 | 18 | 9 | 3 | 52:22 | 63 |
| ··· | |||||||
12
|
Vitoria
|
30 | 10 | 6 | 14 | 33:44 | 36 |
13
|
Botafogo
|
30 | 9 | 9 | 12 | 43:48 | 36 |
14
|
Vasco da Gama
|
29 | 9 | 8 | 12 | 36:42 | 35 |
Wyniki Botafogo
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Coritiba
1
Botafogo
1
Serie A (Brazylia), 30. kolejka
|
|
|
08 Paź Koniec
|
Botafogo
1
Vasco da Gama
2
Serie A (Brazylia), 29. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Mirassol
2
Botafogo
0
Serie A (Brazylia), 28. kolejka
|
Terminarz Botafogo
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 23:00
|
Botafogo
Chapecoense-SC
Serie A (Brazylia), 31. kolejka
|
|
|
24 Paź 21:30
|
Internacional
Botafogo
Serie A (Brazylia), 32. kolejka
|
|
|
29 Paź 01:30
|
Clube do Remo
Botafogo
Serie A (Brazylia), 33. kolejka
|
Ostatnie transfery Botafogo
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Paragwaj |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Lis 2026 |
![]() |
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Angola |
|
za darmo |
Botafogo to klub piłkarski z Brazylii występujący w Serie A (Brazylia). Swoim domowym obiektem jest Estádio Nilton Santos, który może pomieścić 46 931 widzów. Zespół prowadzi Tite. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 72 miliony euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Botafogo?
Klub piłkarski Botafogo zdobył w swojej historii 38 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Carioca oraz Taça Rio. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Brazylii, Mistrzostwo Série B, Copa Libertadores oraz Copa CONMEBOL.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Botafogo w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Botafogo trafiło 28 zawodników za łączną kwotę 14,8 mln €, a klub opuściło 29 piłkarzy, co przyniosło 26 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Chris Ramos z Cadizu za 5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Jefferson David Savarino Quintero do Fluminense za 6,4 mln €.
Które miejsce zajmuje Botafogo w tabeli Serie A (Brazylia)?
Botafogo zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Serie A (Brazylia) z dorobkiem 36 punktów po 30 kolejkach. Strata do prowadzącego Flamengo wynosi 28 punktów, a przewaga nad 14. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 43:48, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Botafogo?
W wyjściowym ustawieniu Botafogo między słupkami staje G. Batista, a linię obrony najczęściej tworzą Vitinho, N. Ferraresi, G. Justino oraz A. Telles. W środku pola grają Allan, Huguinho, C. Medina, Danilo dos Santos de Oliveira oraz A. Montoro, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Cabral. Trener Tite ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie A (Brazylia) i pucharach.
Kiedy Botafogo gra następny mecz?
Najbliższy mecz Botafogo to spotkanie z Chapecoense-SC, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 23:00 na obiekcie Estádio Nilton Santos w ramach Serie A (Brazylia) (31. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Botafogo?
Ostatni mecz Botafogo to remis z Coritibą 1:1 w Serie A (Brazylia), 12 października 2026. Bramki zdobyli Marcal de Oliveira (samobójcza), Dos Santos de Oliveira. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Botafogo w tym sezonie?
Bilans Botafogo w tym sezonie to 30 meczów i wynik 9-9-12 przy 43 zdobytych bramkach i 48 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 10,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Botafogo w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Botafogo w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Botafogo
Botafogo terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 23:00
|
Serie A (Brazylia), 31. kolejka
|
Estádio Nilton Santos U siebie | Łatwy | |
|
24 Paź 21:30
|
Serie A (Brazylia), 32. kolejka
|
Estádio José Pinheiro Borda Wyjazd | Łatwy | |
|
29 Paź 01:30
|
Serie A (Brazylia), 33. kolejka
|
Estádio Estadual Jornalista Edgar Augusto Proença Wyjazd | Łatwy | |
|
05 Lis 01:30
|
Serie A (Brazylia), 34. kolejka
|
Estádio Nilton Santos U siebie | Umiarkowany | |
|
18 Lis 22:00
|
Serie A (Brazylia), 35. kolejka
|
Neo Química Arena Wyjazd | Łatwy | |
|
22 Lis 22:00
|
Serie A (Brazylia), 36. kolejka
|
Estádio Nilton Santos U siebie | Umiarkowany | |
|
29 Lis 22:00
|
Serie A (Brazylia), 37. kolejka
|
Estádio Nilton Santos U siebie | Trudny | |
|
02 Gru 22:00
|
Serie A (Brazylia), 38. kolejka
|
Estádio Urbano Caldeira Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Botafogo gra następny mecz?
Najbliższy mecz Botafogo to spotkanie z Chapecoense-SC, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 23:00 na obiekcie Estádio Nilton Santos w ramach Serie A (Brazylia) (31. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Botafogo w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Botafogo w sezonie 2026.
Forma i bramki Botafogo w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Botafogo wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Serie A (Brazylia), 30. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 7/15 | 2/7 | |
|
08 Paź Koniec
|
Serie A (Brazylia), 29. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 7/21 | 1/1 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Serie A (Brazylia), 28. kolejka
|
2:0 | 4-4-2 | 4/7 | 1/1 | |
|
17 Wrz Koniec
|
Serie A (Brazylia), 21. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 3/6 | 1/2 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Serie A (Brazylia), 27. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 5/9 | 3/6 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Serie A (Brazylia), 26. kolejka
|
0:0 | 4-4-2 | 5/14 | 3/7 | |
|
30 Sie Koniec
|
Serie A (Brazylia), 25. kolejka
|
3:0 | 3-4-2-1 | 3/8 | 2/2 | |
|
25 Sie Koniec
|
Serie A (Brazylia), 24. kolejka
|
2:3 | 4-2-3-1 | 13/15 | 2/3 | |
|
21 Sie Koniec
|
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/8 finału
|
1:0 | 4-3-1-2 | 6/7 | 4/8 | |
|
16 Sie Koniec
|
Serie A (Brazylia), 23. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 4/12 | 4/6 |
Botafogo ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 36 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 15 z 30 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Botafogo zdobywa 1,40 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Botafogo?
Ostatni mecz Botafogo to remis z Coritibą 1:1 w Serie A (Brazylia), 12 października 2026. Bramki zdobyli Marcal de Oliveira (samobójcza), Dos Santos de Oliveira. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Botafogo – tabela Serie A (Brazylia)
Jakie miejsce w tabeli Serie A (Brazylia) zajmuje Botafogo w sezonie 2026.
Miejsce Botafogo w tabeli Serie A (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Flamengo
|
30 | 19 | 7 | 4 | 58:25 | 33 | 64 | |
2
|
Palmeiras
|
30 | 18 | 9 | 3 | 52:22 | 30 | 63 | |
3
|
Atletico Paranaense
|
30 | 15 | 8 | 7 | 49:35 | 14 | 53 | |
4
|
Fluminense
|
30 | 14 | 9 | 7 | 48:37 | 11 | 51 | |
5
|
Bahia
|
30 | 13 | 10 | 7 | 44:36 | 8 | 49 | |
6
|
Cruzeiro
|
30 | 14 | 6 | 10 | 46:44 | 2 | 48 | |
7
|
Atletico-MG
|
30 | 13 | 8 | 9 | 41:35 | 6 | 47 | |
8
|
Santos
|
30 | 11 | 9 | 10 | 46:45 | 1 | 42 | |
9
|
RB Bragantino
|
30 | 11 | 7 | 12 | 38:35 | 3 | 40 | |
10
|
Sao Paulo
|
30 | 11 | 6 | 13 | 35:35 | 0 | 39 | |
11
|
Coritiba
|
30 | 10 | 9 | 11 | 38:48 | -10 | 39 | |
12
|
Vitoria
|
30 | 10 | 6 | 14 | 33:44 | -11 | 36 | |
13
|
Botafogo
|
30 | 9 | 9 | 12 | 43:48 | -5 | 36 | |
14
|
Vasco da Gama
|
29 | 9 | 8 | 12 | 36:42 | -6 | 35 | |
15
|
Mirassol
|
30 | 8 | 9 | 13 | 34:44 | -10 | 33 | |
16
|
Corinthians
|
30 | 8 | 8 | 14 | 31:38 | -7 | 32 | |
17
|
Internacional
|
30 | 7 | 11 | 12 | 33:38 | -5 | 32 | |
18
|
Gremio
|
30 | 7 | 10 | 13 | 32:40 | -8 | 31 | |
19
|
Clube do Remo
|
30 | 5 | 10 | 15 | 33:48 | -15 | 25 | |
20
|
Chapecoense-SC
|
29 | 3 | 9 | 17 | 30:61 | -31 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Flamengo
|
30 | 19 | 7 | 4 | 58:25 | 33 | 64 | |
2
|
Palmeiras
|
30 | 18 | 9 | 3 | 52:22 | 30 | 63 | |
3
|
Atletico Paranaense
|
30 | 15 | 8 | 7 | 49:35 | 14 | 53 | |
4
|
Fluminense
|
30 | 14 | 9 | 7 | 48:37 | 11 | 51 | |
5
|
Bahia
|
30 | 13 | 10 | 7 | 44:36 | 8 | 49 | |
6
|
Cruzeiro
|
30 | 14 | 6 | 10 | 46:44 | 2 | 48 | |
7
|
Atletico-MG
|
30 | 13 | 8 | 9 | 41:35 | 6 | 47 | |
8
|
Santos
|
30 | 11 | 9 | 10 | 46:45 | 1 | 42 | |
9
|
RB Bragantino
|
30 | 11 | 7 | 12 | 38:35 | 3 | 40 | |
10
|
Sao Paulo
|
30 | 11 | 6 | 13 | 35:35 | 0 | 39 | |
11
|
Coritiba
|
30 | 10 | 9 | 11 | 38:48 | -10 | 39 | |
12
|
Vitoria
|
30 | 10 | 6 | 14 | 33:44 | -11 | 36 | |
13
|
Botafogo
|
30 | 9 | 9 | 12 | 43:48 | -5 | 36 | |
14
|
Vasco da Gama
|
29 | 9 | 8 | 12 | 36:42 | -6 | 35 | |
15
|
Mirassol
|
30 | 8 | 9 | 13 | 34:44 | -10 | 33 | |
16
|
Corinthians
|
30 | 8 | 8 | 14 | 31:38 | -7 | 32 | |
17
|
Internacional
|
30 | 7 | 11 | 12 | 33:38 | -5 | 32 | |
18
|
Gremio
|
30 | 7 | 10 | 13 | 32:40 | -8 | 31 | |
19
|
Clube do Remo
|
30 | 5 | 10 | 15 | 33:48 | -15 | 25 | |
20
|
Chapecoense-SC
|
29 | 3 | 9 | 17 | 30:61 | -31 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Flamengo
|
15 | 11 | 3 | 1 | 29:10 | 19 | 36 | |
| 2 |
Palmeiras
|
15 | 11 | 3 | 1 | 28:10 | 18 | 36 | |
| 3 |
Fluminense
|
15 | 11 | 3 | 1 | 28:14 | 14 | 36 | |
| 4 |
Atletico Paranaense
|
15 | 9 | 5 | 1 | 27:13 | 14 | 32 | |
| 5 |
Atletico-MG
|
15 | 9 | 5 | 1 | 26:17 | 9 | 32 | |
| 6 |
Vitoria
|
15 | 10 | 1 | 4 | 22:12 | 10 | 31 | |
| 7 |
Sao Paulo
|
15 | 9 | 3 | 3 | 24:13 | 11 | 30 | |
| 8 |
Cruzeiro
|
15 | 8 | 4 | 3 | 26:16 | 10 | 28 | |
| 9 |
Bahia
|
15 | 7 | 6 | 2 | 23:14 | 9 | 27 | |
| 10 |
Gremio
|
15 | 7 | 5 | 3 | 23:17 | 6 | 26 | |
| 11 |
RB Bragantino
|
15 | 7 | 3 | 5 | 24:17 | 7 | 24 | |
| 12 |
Vasco da Gama
|
15 | 7 | 3 | 5 | 21:18 | 3 | 24 | |
| 13 |
Santos
|
15 | 6 | 5 | 4 | 22:20 | 2 | 23 | |
| 14 |
Mirassol
|
15 | 6 | 5 | 4 | 21:21 | 0 | 23 | |
| 15 |
Botafogo
|
15 | 5 | 6 | 4 | 25:22 | 3 | 21 | |
| 16 |
Coritiba
|
15 | 5 | 5 | 5 | 20:20 | 0 | 20 | |
| 17 |
Corinthians
|
15 | 5 | 3 | 7 | 15:16 | -1 | 18 | |
| 18 |
Internacional
|
15 | 4 | 5 | 6 | 18:17 | 1 | 17 | |
| 19 |
Clube do Remo
|
15 | 3 | 6 | 6 | 19:20 | -1 | 15 | |
| 20 |
Chapecoense-SC
|
14 | 2 | 5 | 7 | 19:33 | -14 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Flamengo
|
15 | 8 | 4 | 3 | 29:15 | 14 | 28 | |
| 2 |
Palmeiras
|
15 | 7 | 6 | 2 | 24:12 | 12 | 27 | |
| 3 |
Bahia
|
15 | 6 | 4 | 5 | 21:22 | -1 | 22 | |
| 4 |
Atletico Paranaense
|
15 | 6 | 3 | 6 | 22:22 | 0 | 21 | |
| 5 |
Cruzeiro
|
15 | 6 | 2 | 7 | 20:28 | -8 | 20 | |
| 6 |
Santos
|
15 | 5 | 4 | 6 | 24:25 | -1 | 19 | |
| 7 |
Coritiba
|
15 | 5 | 4 | 6 | 18:28 | -10 | 19 | |
| 8 |
RB Bragantino
|
15 | 4 | 4 | 7 | 14:18 | -4 | 16 | |
| 9 |
Fluminense
|
15 | 3 | 6 | 6 | 20:23 | -3 | 15 | |
| 10 |
Atletico-MG
|
15 | 4 | 3 | 8 | 15:18 | -3 | 15 | |
| 11 |
Botafogo
|
15 | 4 | 3 | 8 | 18:26 | -8 | 15 | |
| 12 |
Internacional
|
15 | 3 | 6 | 6 | 15:21 | -6 | 15 | |
| 13 |
Corinthians
|
15 | 3 | 5 | 7 | 16:22 | -6 | 14 | |
| 14 |
Vasco da Gama
|
14 | 2 | 5 | 7 | 15:24 | -9 | 11 | |
| 15 |
Mirassol
|
15 | 2 | 4 | 9 | 13:23 | -10 | 10 | |
| 16 |
Clube do Remo
|
15 | 2 | 4 | 9 | 14:28 | -14 | 10 | |
| 17 |
Sao Paulo
|
15 | 2 | 3 | 10 | 11:22 | -11 | 9 | |
| 18 |
Chapecoense-SC
|
15 | 1 | 4 | 10 | 11:28 | -17 | 7 | |
| 19 |
Vitoria
|
15 | 0 | 5 | 10 | 11:32 | -21 | 5 | |
| 20 |
Gremio
|
15 | 0 | 5 | 10 | 9:23 | -14 | 5 |
Które miejsce zajmuje Botafogo w tabeli Serie A (Brazylia)?
Botafogo zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Serie A (Brazylia) z dorobkiem 36 punktów po 30 kolejkach. Strata do prowadzącego Flamengo wynosi 28 punktów, a przewaga nad 14. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 43:48, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Botafogo w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Botafogo na tle ligi w sezonie 2026.
Botafogo na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,8
- Strzały celne / mecz 5,1
- Asysty / mecz 0,93
- Udane dryblingi / mecz 8,4
- Bramki z rzutów wolnych 2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,60
- Czyste konta 13%
- Odbiory / mecz 15,5
- Przechwyty / mecz 7,8
- Wybicia / mecz 25,3
- Zablokowane strzały / mecz 3,4
Strzelcy Botafogo
-
Danilo dos Santos de Oliveira 10
-
Arthur Cabral 7
-
Alex Telles 4
-
Matheus Martins 4

-
Edenilson 3
-
Santiago Rodriguez 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Botafogo i rywali według minuty w ostatnich 30 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Botafogo to 76–90+ minuta, w której padło 13 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 8 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Botafogo - Chapecoense-SC Po przerwie pada 58% bramek Botafogo.Przebieg meczu Botafogo i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 13 | 8-2-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 15 | 1-5-9 |
| Prowadził do przerwy | 9 | 5-1-3 |
| Remis do przerwy | 9 | 4-4-1 |
| Przegrywał do przerwy | 12 | 0-4-8 |
Gdy Botafogo otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 8 razy na 13 takich meczów.
Jak padają bramki dla Botafogo
95% bramek Botafogo pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Botafogo zdobywa w sezonie średnio 1,20 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,70.
Aktualne serie Botafogo
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Botafogo, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Botafogo wygra mecz Botafogo - Chapecoense-SC Botafogo nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Botafogo
- Powyżej 0,5 93%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 63%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 3%
W 63% meczów Botafogo padają co najmniej trzy bramki, a w 70% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Botafogo - Chapecoense-SC Powyżej 2,5 bramki padło w 63% meczów Botafogo.Botafogo – faule i karne
- Faule / mecz 13,5
- Faule rywali / mecz 11,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Botafogo fauluje średnio 13,5 razy na mecz, a wymusza 11,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Botafogo, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Botafogo - Chapecoense-SC Botafogo popełnia 13,5 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Botafogo zdobywa 1,40 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Botafogo wygra mecz Botafogo - Chapecoense-SC Botafogo zdobywa u siebie 47% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 30 meczach Botafogo ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 58% goli Botafogo, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 11 z 30 meczów.
Botafogo wygra drugą połowę meczu Botafogo - Chapecoense-SC Drugą połowę Botafogo wygrywał w 11 z 30 meczów.Botafogo – strzały
- Celne / mecz 5,1
- Niecelne / mecz 5,7
- Celność strzałów 47%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,6
Botafogo oddaje 10,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 47% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Botafogo - Chapecoense-SC Botafogo oddaje 10,8 strzałów na mecz.Botafogo – posiadanie piłki
- U siebie 47,3%
- Na wyjeździe 47,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 30
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 30
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 30 meczów. Średnio Botafogo utrzymuje przy piłce 47,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
Botafogo wygra mecz Botafogo - Chapecoense-SC Botafogo utrzymuje średnio 47,4% posiadania piłki.Botafogo – podania
- Kluczowe / mecz 10,7
- Dośrodkowania / mecz 18,8
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 49
- Celność długich podań 45%
Botafogo wymienia średnio 379 podań na mecz przy celności 82%, z czego 10,7 to podania kluczowe.
Botafogo – czyste konta
- U siebie 3 z 15
- Na wyjeździe 1 z 15
- Stracone / mecz 1,60
- Bez straty do przerwy 37%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 47%
Czyste konto Botafogo to 13% meczów sezonu (4 z 30), z czego 3 w 15 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Botafogo - Chapecoense-SC Czyste konto Botafogo zachowuje w 13% meczów.Botafogo – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 5,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,5
Botafogo wykonuje średnio 4,5 rzutów rożnych na mecz wobec 5,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Botafogo - Chapecoense-SC Powyżej 8,5 rożnego padło w 60% meczów Botafogo.Botafogo – kartki
- Żółte kartki 79
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 60%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 3%
Botafogo ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Botafogo – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 5 czerwonych kartek.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Botafogo - Chapecoense-SC Botafogo ogląda średnio 2,6 żółtych kartek na mecz.Botafogo według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 11 | 2-2-7 | 0,73 | 1,00 | 1,73 |
| Środka tabeli (7–14) | 11 | 3-6-2 | 1,36 | 1,18 | 1,09 |
| Dołu tabeli (15–20) | 8 | 4-1-3 | 1,63 | 2,38 | 2,13 |
Najwięcej punktów na mecz Botafogo zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Botafogo na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
11.
|
1,33 1,27 | 1,33 1,20 | 1,33 1,87 |
|
12.
|
2,07 0,33 | 1,47 0,73 | 0,80 2,13 |
|
13.
|
1,40 1,00 | 1,67 1,20 | 1,47 1,73 |
|
14.
|
1,60 0,79 | 1,40 1,07 | 1,20 1,71 |
|
15.
|
1,53 0,67 | 1,40 0,87 | 1,40 1,53 |
Ciekawe rekordy w meczach Botafogo
Skrajne wyniki i osiągnięcia Botafogo w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Botafogo - Cruzeiro 4:0 Serie A (Brazylia), 30.01.2026
- Najwyższa porażka Botafogo - Flamengo 0:3 Serie A (Brazylia), 15.03.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Gremio - Botafogo 5:3, Serie A (Brazylia), 5.02.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 7. minuta Cabral, Botafogo - Corinthians 3:1, Serie A (Brazylia), 17.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Botafogo - Santos 2:1, Serie A (Brazylia), 17.07.2026
Jakie statystyki ma Botafogo w tym sezonie?
Bilans Botafogo w tym sezonie to 30 meczów i wynik 9-9-12 przy 43 zdobytych bramkach i 48 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 10,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Botafogo – zawodnicy
Jak wygląda kadra Botafogo w sezonie 2026.
Przewidywany skład Botafogo 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Botafogo
-
Arthur Chaves Obrońca Naderwanie mięśnia brzucha pauzuje od 5 dniopuszczone: 1 mecz
-
Lucas Monzon Obrońca Uraz pauzuje od 5 dniopuszczone: 1 mecz
-
Paulinho Obrońca Rana pauzuje od 66 dniopuszczone: 6 meczów
-
Jordan Barrera Pomocnik Skręcenie kostki pauzuje od 67 dniopuszczone: 11 meczów
-
Kaio Obrońca Uraz pauzuje od 379 dniopuszczone: 66 meczów
Kadra Botafogo
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
28 | Brazylia | 9 mln € | 1,7 mln € | 27 | 90% | 7 | 1 | 2 014' | 3 | 1 | |||||||
| 17 |
|
32 | Brazylia | 3 mln € | 2,6 mln € | 19 | 63% | 1 | 0 | 792' | 2 | 0 | |||||||
| 90 |
|
27 | Brazylia | 1,5 mln € | 1,2 mln € | 10 | 33% | 0 | 1 | 431' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
35 | Brazylia | 800 tys. € | 625 tys. € | 5 | 17% | 0 | 0 | 43' | 0 | 0 | |||||||
| 37 |
|
19 | Panama | – | – | 21 | 70% | 1 | 1 | 383' | 3 | 0 | |||||||
| 77 |
|
25 | Urugwaj | 1,5 mln € | 313 tys. € | 24 | 80% | 1 | 1 | 727' | 2 | 0 | |||||||
| 39 |
![]() |
19 | Brazylia | – | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
25 | Brazylia | 32 mln € | 2,2 mln € | 23 | 77% | 10 | 2 | 1 944' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
|
33 | Maroko | 2,2 mln € | 3,6 mln € | 3 | 10% | 0 | 0 | 198' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
24 | Argentyna | 8 mln € | 1,3 mln € | 23 | 77% | 1 | 1 | 1 601' | 4 | 1 | |||||||
| 10 |
|
19 | Argentyna | 14 mln € | 223 tys. € | 28 | 93% | 1 | 5 | 1 701' | 5 | 0 | |||||||
| 75 |
![]() |
19 | Brazylia | 3 mln € | – | 19 | 63% | 1 | 0 | 1 065' | 5 | 0 | |||||||
| 88 |
|
36 | Brazylia | 250 tys. € | 849 tys. € | 25 | 83% | 3 | 2 | 822' | 2 | 0 | |||||||
| 25 |
|
35 | Brazylia | 1 mln € | 2,6 mln € | 20 | 67% | 0 | 0 | 611' | 4 | 0 | |||||||
| 14 |
|
20 | Kolumbia | 1 mln € | 223 tys. € | 21 | 70% | 1 | 0 | 395' | 0 | 0 | |||||||
| 59 |
![]() |
20 | Brazylia | – | – | 19 | 63% | 0 | 2 | 437' | 1 | 0 | |||||||
| 91 |
![]() |
23 | Angola | 1,5 mln € | – | 9 | 30% | 0 | 0 | 34' | 0 | 0 | |||||||
| 45 |
![]() |
19 | Brazylia | – | – | 6 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 48 |
![]() |
18 | Brazylia | – | – | 4 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 55 |
|
19 | Brazylia | 1 mln € | 107 tys. € | 3 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
33 | Brazylia | 2,8 mln € | 3,2 mln € | 27 | 90% | 4 | 4 | 2 123' | 4 | 0 | |||||||
| 5 |
|
27 | Wenezuela | 5 mln € | 545 tys. € | 23 | 77% | 1 | 0 | 1 909' | 7 | 0 | |||||||
| 2 |
|
27 | Brazylia | 9 mln € | 1,7 mln € | 29 | 97% | 1 | 3 | 2 261' | 3 | 0 | |||||||
| 67 |
|
20 | Kolumbia | 150 tys. € | 54 tys. € | 1 | 3% | 0 | 0 | 49' | 0 | 0 | |||||||
| 64 |
![]() |
19 | Brazylia | – | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 8' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
37 | Brazylia | 200 tys. € | 554 tys. € | 19 | 63% | 0 | 0 | 619' | 6 | 2 | |||||||
| 33 |
|
25 | Urugwaj | 1,5 mln € | 241 tys. € | 10 | 33% | 0 | 0 | 474' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
23 | Urugwaj | 3 mln € | 429 tys. € | 22 | 73% | 0 | 1 | 636' | 4 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
20 | Brazylia | – | – | 24 | 80% | 1 | 0 | 900' | 4 | 0 | |||||||
| 3 |
|
25 | Brazylia | 5 mln € | 570 tys. € | 4 | 13% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
31 | Brazylia | 1 mln € | 420 tys. € | 7 | 23% | 0 | 0 | 47' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
23 | Brazylia | 100 tys. € | 54 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
|
31 | Brazylia | 1,8 mln € | 875 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 36 |
![]() |
20 | Brazylia | – | – | 3 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 42 |
![]() |
21 | Brazylia | 350 tys. € | – | 16 | 53% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
28 | Brazylia | 4 mln € | 280 tys. € | 12 | 40% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
30 | Brazylia | 2 mln € | 300 tys. € | 11 | 37% | 0 | 0 | 360' | 1 | 0 | |||||||
| 40 |
|
20 | Ekwador | 350 tys. € | 63 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Botafogo
116 mln €
śr. 3,1 mln € / zawodnika
Ile Botafogo wydaje na pensje
26,9 mln € rocznie
śr. 709 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Brazylia (26 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Botafogo w sezonie 2026
Botafogo wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Botafogo
Jak wygląda skład Botafogo?
W wyjściowym ustawieniu Botafogo między słupkami staje G. Batista, a linię obrony najczęściej tworzą Vitinho, N. Ferraresi, G. Justino oraz A. Telles. W środku pola grają Allan, Huguinho, C. Medina, Danilo dos Santos de Oliveira oraz A. Montoro, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Cabral. Trener Tite ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie A (Brazylia) i pucharach.
Botafogo – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Botafogo w sezonie 2026.
Botafogo transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Paragwaj | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Lis 2026 |
![]() |
Brazylia | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Angola | 35 |
|
za darmo | |
| 09 Wrz 2026 |
|
Maroko | 33 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 25 |
|
1,5 mln € | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Brazylia | 22 |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Urugwaj | 26 |
|
5,9 mln € | |
| 25 Sie 2026 |
|
Brazylia | 35 |
|
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Brazylia | 24 |
|
koniec wypożyczenia |
Kluczowe transfery Botafogo
Botafogo bilans transferowy
- +13,8 mln € 2026
- +2 mln € 2025
- -52 mln € 2024
- +5 mln € 2023
- -13,1 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Botafogo
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Botafogo w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Botafogo trafiło 28 zawodników za łączną kwotę 14,8 mln €, a klub opuściło 29 piłkarzy, co przyniosło 26 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Chris Ramos z Cadizu za 5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Jefferson David Savarino Quintero do Fluminense za 6,4 mln €.
Botafogo – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Botafogo? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Botafogo?
Klub piłkarski Botafogo zdobył w swojej historii 38 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Carioca oraz Taça Rio. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Brazylii, Mistrzostwo Série B, Copa Libertadores oraz Copa CONMEBOL.