Alex Telles jest piłkarzem występującym obecnie w Botafogo. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Alex Telles
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Lis
01:30
|
Botafogo
1
Atletico-MG
0
|
35' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A (Brazylia), 34. kolejka | |||||||
|
29 Paź
01:30
|
Clube do Remo
2
Botafogo
1
|
59' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Serie A (Brazylia), 33. kolejka | |||||||
|
24 Paź
21:30
|
Internacional
3
Botafogo
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Serie A (Brazylia), 32. kolejka | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Alex Telles w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Alex Telles wyglądają następująco: 31 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.79, a skuteczność strzałów to 18,2%. Alex Telles oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Alex Telles w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Alex Telles rozegrał w barwach Botafogo w CONMEBOL Copa Sudamericana 7 meczów, w Pucharze Brazylii 2 mecze oraz w Serie A (Brazylia) 31 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 35 razy i spędził na boisku łącznie 2 903 minuty. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Alex Telles
Pierwszy transfer Alex Telles w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Gremio do Galatasaray za 6,2 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Alex Telles było przejście z FC Porto do Manchesteru United w 2020 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 15 milionów euro.
Ile zarabia Alex Telles?
Na podstawie kontraktu z Botafogo, Alex Telles otrzymuje 3,2 miliona euro rocznej pensji, co daje około 268,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Telles w listopadzie 2026 to 62 tysiące euro, a dziennie około 8,8 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2028.
Czy Alex Telles ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Alex Telles nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alex Telles to uraz kolana z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 73 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Alex Telles?
Alex Telles ma na koncie 13 trofeów — 12 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Portugalii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z FC Porto — 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Alex Telles?
Alex Telles najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Alex Telles?
Wycena 33-letniego Alex Telles według stanu na maj 2026 wynosi 2,8 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 40 milionów euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Alex Telles?
Alex Telles urodził się 15 grudnia 1992 w Caxias do Sul w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Alex Telles - statystyki
Szczegółowe statystyki Alex Telles w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Botafogo oraz reprezentacja Brazylii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Alex Telles
Alex Telles vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Alex Telles
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Alex Telles w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Alex Telles wyglądają następująco: 31 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.79, a skuteczność strzałów to 18,2%. Alex Telles oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Alex Telles - transfery
W trakcie kariery Alex Telles zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 34,4 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Botafogo 2024 – obecnie
-
Al Nassr 2023 – 2024
-
Manchester United 2023 – 2023
-
Sevilla 2022 – 2023
-
Manchester United 2020 – 2022
-
FC Porto 2016 – 2020
-
Galatasaray 2016 – 2016
-
Inter Mediolan 2015 – 2016
-
Galatasaray 2014 – 2015
-
Gremio 2012 – 2014
-
Juventude 2010 – 2012
-
EC Juventude U20 do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Alex Telles
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 02.09.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 22.07.2023 |
|
4,6 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 03.08.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 04.10.2020 |
|
15 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 11.07.2016 |
|
7,4 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 29.06.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 30.08.2015 |
|
1,3 mln € | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 22.01.2014 |
|
6,2 mln € | Transfer definitywny |
| 2012/13 | 31.12.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 31.12.2010 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Alex Telles
Pierwszy transfer Alex Telles w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Gremio do Galatasaray za 6,2 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Alex Telles było przejście z FC Porto do Manchesteru United w 2020 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 15 milionów euro.
Alex Telles - forma
W ostatnich 5 meczach Alex Telles zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,07. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Alex Telles i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Lis
01:30
|
Botafogo
1
Atletico-MG
0
|
35' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A (Brazylia), 34. kolejka | |||||||
|
29 Paź
01:30
|
Clube do Remo
2
Botafogo
1
|
59' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Serie A (Brazylia), 33. kolejka | |||||||
|
24 Paź
21:30
|
Internacional
3
Botafogo
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Serie A (Brazylia), 32. kolejka | |||||||
|
17 Paź
23:00
|
Botafogo
1
Chapecoense-SC
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Serie A (Brazylia), 31. kolejka | |||||||
|
12 Paź
21:00
|
Coritiba
1
Botafogo
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Serie A (Brazylia), 30. kolejka | |||||||
|
08 Paź
01:30
|
Botafogo
1
Vasco da Gama
2
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| Serie A (Brazylia), 29. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
22:00
|
Mirassol
2
Botafogo
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Serie A (Brazylia), 28. kolejka | |||||||
|
17 Wrz
00:30
|
Botafogo
3
Gremio
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Serie A (Brazylia), 21. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
01:30
|
Botafogo
1
RB Bragantino
1
|
67' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Serie A (Brazylia), 27. kolejka | |||||||
|
30 Sie
21:00
|
Flamengo
3
Botafogo
0
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Serie A (Brazylia), 25. kolejka | |||||||
|
25 Sie
01:00
|
Botafogo
2
Atletico Paranaense
3
|
90' |
0 goli
4 strzały
6 kluczowych podań
|
Istotny | 7.6 | ||
| Serie A (Brazylia), 24. kolejka | |||||||
|
21 Sie
02:30
|
Botafogo
1
Cienciano
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/8 finału | |||||||
|
16 Sie
23:30
|
Vitoria
1
Botafogo
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Serie A (Brazylia), 23. kolejka | |||||||
|
14 Sie
02:30
|
Cienciano
6
Botafogo
1
|
34' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/8 finału | |||||||
|
09 Sie
02:00
|
Botafogo
1
Fluminense
1
|
70' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| Serie A (Brazylia), 22. kolejka | |||||||
|
26 Lip
21:00
|
Cruzeiro
0
Botafogo
1
|
89' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Serie A (Brazylia), 20. kolejka | |||||||
|
24 Lip
00:30
|
Botafogo
0
Vitoria
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Serie A (Brazylia), 4. kolejka | |||||||
|
17 Lip
00:30
|
Botafogo
2
Santos
1
|
86' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Serie A (Brazylia), 19. kolejka | |||||||
|
30 Maj
22:30
|
Bahia
2
Botafogo
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Serie A (Brazylia), 18. kolejka | |||||||
|
28 Maj
00:00
|
Caracas FC
1
Botafogo
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 6. runda | |||||||
|
21 Maj
02:00
|
Independiente Petrolero
0
Botafogo
3
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.1 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 5. runda | |||||||
|
17 Maj
21:00
|
Botafogo
3
Corinthians
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Serie A (Brazylia), 16. kolejka | |||||||
|
14 Maj
23:00
|
Chapecoense-SC
2
Botafogo
0
|
22' |
0 goli
0 strzałów
7 kluczowych podań
|
Istotny | 7.4 | ||
| Puchar Brazylii, 1/16 finału | |||||||
|
07 Maj
02:30
|
Botafogo
2
Racing Club
1
|
89' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 4. runda | |||||||
|
02 Maj
21:00
|
Botafogo
1
Clube do Remo
2
|
63' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Serie A (Brazylia), 14. kolejka | |||||||
|
29 Kwi
00:00
|
Botafogo
3
Independiente Petrolero
0
|
67' |
0 goli
3 strzały
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 9.5 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 3. runda | |||||||
|
25 Kwi
23:30
|
Botafogo
2
Internacional
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A (Brazylia), 13. kolejka | |||||||
|
21 Kwi
22:00
|
Botafogo
1
Chapecoense-SC
0
|
34' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Puchar Brazylii, 1/16 finału | |||||||
|
18 Kwi
23:30
|
Chapecoense-SC
1
Botafogo
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | ||
| Serie A (Brazylia), 12. kolejka | |||||||
|
16 Kwi
00:00
|
Racing Club
2
Botafogo
3
|
80' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 2. runda | |||||||
|
05 Kwi
02:00
|
Vasco da Gama
1
Botafogo
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A (Brazylia), 10. kolejka | |||||||
|
02 Kwi
00:30
|
Botafogo
3
Mirassol
2
|
63' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.5 | ||
| Serie A (Brazylia), 9. kolejka | |||||||
|
30 Mar
00:30
|
Atletico Paranaense
4
Botafogo
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Serie A (Brazylia), 5. kolejka | |||||||
|
21 Mar
20:00
|
RB Bragantino
1
Botafogo
2
|
45' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.6 | ||
| Serie A (Brazylia), 8. kolejka | |||||||
|
18 Mar
23:00
|
Palmeiras
2
Botafogo
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Serie A (Brazylia), 7. kolejka | |||||||
|
15 Mar
00:30
|
Botafogo
0
Flamengo
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Serie A (Brazylia), 6. kolejka | |||||||
|
11 Mar
01:30
|
Botafogo
0
Barcelona SC
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 3. runda | |||||||
|
04 Mar
01:30
|
Barcelona SC
1
Botafogo
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 3. runda | |||||||
|
26 Lut
01:30
|
Botafogo
2
Nacional Potosí
0
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.8 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda | |||||||
|
19 Lut
01:30
|
Nacional Potosí
1
Botafogo
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda | |||||||
|
12 Lut
23:30
|
Fluminense
1
Botafogo
0
|
69' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Serie A (Brazylia), 3. kolejka | |||||||
|
05 Lut
01:30
|
Gremio
5
Botafogo
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Serie A (Brazylia), 2. kolejka | |||||||
|
30 Sty
01:30
|
Botafogo
4
Cruzeiro
0
|
81' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Serie A (Brazylia), 1. kolejka | |||||||
|
07 Gru
2025
|
Botafogo
4
Fortaleza EC
2
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 38. kolejka | |||||||
|
04 Gru
2025
|
Cruzeiro
2
Botafogo
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 37. kolejka | |||||||
|
30 Lis
2025
|
Corinthians
2
Botafogo
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 36. kolejka | |||||||
|
19 Lis
2025
|
Botafogo
3
Sport Recife
2
|
67' |
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 34. kolejka | |||||||
|
09 Lis
2025
|
Vitoria
0
Botafogo
0
|
64' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 33. kolejka | |||||||
|
05 Lis
2025
|
Botafogo
3
Vasco da Gama
0
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 32. kolejka | |||||||
|
01 Lis
2025
|
Mirassol
0
Botafogo
0
|
58' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 31. kolejka | |||||||
|
26 Paź
2025
|
Botafogo
2
Santos
2
|
12' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 30. kolejka | |||||||
|
25 Wrz
2025
|
Gremio
1
Botafogo
1
|
25' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 16. kolejka | |||||||
|
18 Wrz
2025
|
Botafogo
3
Mirassol
3
|
63' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 12. kolejka | |||||||
|
14 Wrz
2025
|
Sao Paulo
1
Botafogo
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 23. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
2025
|
Botafogo
(3)
1
Vasco da Gama
(5)
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Puchar Brazylii 2025, 1/4 finału | |||||||
|
30 Sie
2025
|
Botafogo
4
RB Bragantino
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 22. kolejka | |||||||
|
28 Sie
2025
|
Vasco da Gama
1
Botafogo
1
|
80' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Puchar Brazylii 2025, 1/4 finału | |||||||
|
24 Sie
2025
|
Juventude
1
Botafogo
3
|
56' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.7 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 21. kolejka | |||||||
|
22 Sie
2025
|
LDU de Quito
2
Botafogo
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2025, 1/16 finału | |||||||
|
18 Sie
2025
|
Botafogo
0
Palmeiras
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 20. kolejka | |||||||
|
15 Sie
2025
|
Botafogo
1
LDU de Quito
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2025, 1/16 finału | |||||||
|
10 Sie
2025
|
Fortaleza EC
0
Botafogo
5
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.1 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 19. kolejka | |||||||
|
07 Sie
2025
|
RB Bragantino
0
Botafogo
1
|
83' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Puchar Brazylii 2025, 1/16 finału | |||||||
|
03 Sie
2025
|
Botafogo
0
Cruzeiro
2
|
58' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 18. kolejka | |||||||
|
30 Lip
2025
|
Botafogo
2
RB Bragantino
0
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Puchar Brazylii 2025, 1/16 finału | |||||||
|
26 Lip
2025
|
Botafogo
1
Corinthians
1
|
77' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 17. kolejka | |||||||
|
20 Lip
2025
|
Sport Recife
0
Botafogo
1
|
83' |
0 goli
2 strzały
|
Istotny | 7.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 15. kolejka | |||||||
|
17 Lip
2025
|
Botafogo
0
Vitoria
0
|
62' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 14. kolejka | |||||||
|
12 Lip
2025
|
Vasco da Gama
0
Botafogo
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.8 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 13. kolejka | |||||||
|
28 Cze
2025
|
Palmeiras
1
Botafogo
0
|
66' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Klubowe Mistrzostwa Świata, 1/8 finału | |||||||
|
23 Cze
2025
|
Atletico Madryt
1
Botafogo
0
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Klubowe Mistrzostwa Świata, 3. runda | |||||||
|
20 Cze
2025
|
Paris Saint Germain
0
Botafogo
1
|
68' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | ||
| Klubowe Mistrzostwa Świata, 2. runda | |||||||
|
16 Cze
2025
|
Botafogo
2
Seattle Sounders
1
|
69' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Klubowe Mistrzostwa Świata, 1. runda | |||||||
|
05 Cze
2025
|
Botafogo
3
Ceará
2
|
81' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 10. kolejka | |||||||
|
01 Cze
2025
|
Santos
0
Botafogo
1
|
72' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 11. kolejka | |||||||
|
28 Maj
2025
|
Botafogo
1
Universidad de Chile
0
|
89' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2025, 6. runda | |||||||
|
23 Maj
2025
|
Capital Brasilia
1
Botafogo
0
|
56' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Puchar Brazylii 2025, 3. runda | |||||||
|
18 Maj
2025
|
Flamengo
0
Botafogo
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 9. kolejka | |||||||
|
15 Maj
2025
|
Botafogo
3
Estudiantes L.P.
2
|
83' |
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.8 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2025, 5. runda | |||||||
|
12 Maj
2025
|
Botafogo
4
Internacional
0
|
77' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 8. kolejka | |||||||
|
04 Maj
2025
|
Bahia
1
Botafogo
0
|
33' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 7. kolejka | |||||||
|
01 Maj
2025
|
Botafogo
4
Capital Brasilia
0
|
76' |
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.6 | ||
| Puchar Brazylii 2025, 3. runda | |||||||
|
27 Kwi
2025
|
Botafogo
2
Fluminense
0
|
32' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 6. kolejka | |||||||
|
24 Kwi
2025
|
Estudiantes L.P.
1
Botafogo
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2025, 3. runda | |||||||
|
20 Kwi
2025
|
Atletico-MG
1
Botafogo
0
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 5. kolejka | |||||||
|
16 Kwi
2025
|
Botafogo
2
Sao Paulo
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 4. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
2025
|
RB Bragantino
1
Botafogo
0
|
61' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 3. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
2025
|
Botafogo
2
Juventude
0
|
8' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 2. kolejka | |||||||
|
03 Kwi
2025
|
Universidad de Chile
1
Botafogo
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2025, 1. runda | |||||||
|
30 Mar
2025
|
Palmeiras
0
Botafogo
0
|
80' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 1. kolejka | |||||||
|
08 Gru
2024
|
Botafogo
2
Sao Paulo
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 38. kolejka | |||||||
|
21 Lis
2024
|
Atletico-MG
0
Botafogo
0
|
66' |
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 34. kolejka | |||||||
|
20 Lis
2024
|
Brazylia
1
Urugwaj
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 12. runda | |||||||
|
09 Lis
2024
|
Botafogo
0
Cuiaba
0
|
62' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 33. kolejka | |||||||
|
06 Lis
2024
|
Botafogo
3
Vasco da Gama
0
|
73' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 32. kolejka | |||||||
|
31 Paź
2024
|
Penarol
3
Botafogo
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2024 | |||||||
|
24 Paź
2024
|
Botafogo
5
Penarol
0
|
86' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2024 | |||||||
|
19 Paź
2024
|
Botafogo
1
Criciuma
1
|
70' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 30. kolejka | |||||||
|
16 Paź
2024
|
Brazylia
4
Peru
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 10. runda | |||||||
|
11 Paź
2024
|
Chile
1
Brazylia
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 9. runda | |||||||
|
05 Paź
2024
|
Atletico Paranaense
0
Botafogo
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 29. kolejka | |||||||
|
29 Wrz
2024
|
Botafogo
0
Gremio
0
|
29' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 28. kolejka | |||||||
|
26 Wrz
2024
|
Sao Paulo
(4)
1
Botafogo
(5)
1
|
83' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.0 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2024 | |||||||
|
19 Wrz
2024
|
Botafogo
0
Sao Paulo
0
|
68' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2024 | |||||||
|
15 Wrz
2024
|
Botafogo
2
Corinthians
1
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 26. kolejka | |||||||
|
27 Sie
2024
|
Al Feiha
1
Al Nassr
4
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Istotny | 7.4 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
22 Sie
2024
|
Al Nassr
1
Al Raed
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
7 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 1. kolejka | |||||||
|
17 Sie
2024
|
Al Nassr
1
Al Hilal
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superpuchar Arabii Saudyjskiej 2024 | |||||||
|
14 Sie
2024
|
Al Taawon
0
Al Nassr
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Superpuchar Arabii Saudyjskiej 2024 | |||||||
|
04 Maj
2024
|
Al Nassr
6
Al Wehda FC
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Saudi Pro League 2023/2024 | |||||||
|
19 Kwi
2024
|
Al Nassr
3
Al Feiha
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.7 | ||
| Saudi Pro League 2023/2024 | |||||||
|
05 Kwi
2024
|
Damac
0
Al Nassr
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Saudi Pro League 2023/2024 | |||||||
|
02 Kwi
2024
|
Abha
0
Al Nassr
8
|
65' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Saudi Pro League 2023/2024 | |||||||
|
07 Mar
2024
|
Al Nassr
1
Al Raed
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Saudi Pro League 2023/2024 | |||||||
|
11 Lis
2023
|
Al Wehda FC
1
Al Nassr
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Saudi Pro League 2023/2024 | |||||||
|
28 Paź
2023
|
Al Feiha
1
Al Nassr
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Saudi Pro League 2023/2024 | |||||||
|
29 Wrz
2023
|
Al Taee
1
Al Nassr
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | ||
| Saudi Pro League 2023/2024 | |||||||
|
22 Wrz
2023
|
Al Nassr
4
Al Ahli Saudi
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Saudi Pro League 2023/2024 | |||||||
|
16 Wrz
2023
|
Al Raed
1
Al Nassr
3
|
85' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Saudi Pro League 2023/2024 | |||||||
|
20 Cze
2023
|
Brazylia
2
Senegal
4
|
16' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2023 | |||||||
|
31 Maj
2023
|
Sevilla
(4)
1
AS Roma
(1)
1
|
94' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Europy 2022/2023 | |||||||
|
24 Maj
2023
|
Elche
1
Sevilla
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
18 Maj
2023
|
Sevilla
2
Juventus
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy 2022/2023 | |||||||
|
11 Maj
2023
|
Juventus
1
Sevilla
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy 2022/2023 | |||||||
|
20 Kwi
2023
|
Sevilla
3
Manchester United
0
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Europy 2022/2023 | |||||||
|
07 Kwi
2023
|
Sevilla
2
Celta Vigo
2
|
12' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
01 Kwi
2023
|
Cadiz
0
Sevilla
2
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
25 Mar
2023
|
Maroko
2
Brazylia
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2023 | |||||||
|
12 Mar
2023
|
Sevilla
2
Almeria
1
|
63' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
09 Mar
2023
|
Sevilla
2
Fenerbahce
0
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Europy 2022/2023 | |||||||
|
23 Lut
2023
|
PSV Eindhoven
2
Sevilla
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Europy 2022/2023 | |||||||
|
16 Lut
2023
|
Sevilla
3
PSV Eindhoven
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy 2022/2023 | |||||||
|
02 Gru
2022
|
Kamerun
1
Brazylia
0
|
54' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Mistrzostwa Świata 2022 | |||||||
|
28 Lis
2022
|
Brazylia
1
Szwajcaria
0
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Mistrzostwa Świata 2022 | |||||||
|
24 Lis
2022
|
Brazylia
2
Serbia
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Mistrzostwa Świata 2022 | |||||||
|
13 Lis
2022
|
![]()
Velarde
0
Sevilla
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Hiszpanii 2022/2023 | |||||||
|
02 Lis
2022
|
Manchester City
3
Sevilla
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Liga Mistrzów 2022/2023 | |||||||
|
29 Paź
2022
|
Sevilla
0
Rayo Vallecano
1
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
22 Paź
2022
|
Real Madryt
3
Sevilla
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
18 Paź
2022
|
Sevilla
1
Valencia
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
15 Paź
2022
|
Mallorca
0
Sevilla
1
|
67' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
11 Paź
2022
|
Borussia Dortmund
1
Sevilla
1
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Mistrzów 2022/2023 | |||||||
|
08 Paź
2022
|
Sevilla
1
Athletic Bilbao
1
|
71' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
27 Wrz
2022
|
Brazylia
5
Tunezja
1
|
65' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2022 | |||||||
|
23 Wrz
2022
|
Brazylia
3
Ghana
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2022 | |||||||
|
18 Wrz
2022
|
Villarreal
1
Sevilla
1
|
21' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
03 Wrz
2022
|
Sevilla
0
Barcelona
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
27 Sie
2022
|
Almeria
2
Sevilla
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
12 Sie
2022
|
Osasuna
2
Sevilla
1
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
02 Cze
2022
|
Korea Południowa
1
Brazylia
5
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2022 | |||||||
|
02 Maj
2022
|
Manchester United
3
Brentford
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Premier League 2021/2022 | |||||||
|
19 Kwi
2022
|
Liverpool
4
Manchester United
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Premier League 2021/2022 | |||||||
|
02 Kwi
2022
|
Manchester United
1
Leicester City
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Premier League 2021/2022 | |||||||
|
30 Mar
2022
|
Boliwia
0
Brazylia
4
|
84' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd. 2020/2022 | |||||||
|
15 Mar
2022
|
Manchester United
0
Atletico Madryt
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga Mistrzów 2021/2022 | |||||||
|
23 Lut
2022
|
Atletico Madryt
1
Manchester United
1
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Mistrzów 2021/2022 | |||||||
|
20 Lut
2022
|
Leeds United
2
Manchester United
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Premier League 2021/2022 | |||||||
|
15 Lut
2022
|
Manchester United
2
Brighton & Hove Albion
0
|
10' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Premier League 2021/2022 | |||||||
|
12 Lut
2022
|
Manchester United
1
Southampton
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Premier League 2021/2022 | |||||||
|
27 Sty
2022
|
Ekwador
1
Brazylia
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd. 2020/2022 | |||||||
|
22 Sty
2022
|
Manchester United
1
West Ham United
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Premier League 2021/2022 | |||||||
|
15 Sty
2022
|
Aston Villa
2
Manchester United
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | ||
| Premier League 2021/2022 | |||||||
|
10 Sty
2022
|
Manchester United
1
Aston Villa
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
30 Gru
2021
|
Manchester United
3
Burnley
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Premier League 2021/2022 | |||||||
|
28 Lis
2021
|
Chelsea
1
Manchester United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Premier League 2021/2022 | |||||||
|
20 Lis
2021
|
Watford
4
Manchester United
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Premier League 2021/2022 | |||||||
|
20 Paź
2021
|
Manchester United
3
Atalanta
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Mistrzów 2021/2022 | |||||||
|
26 Maj
2021
|
Villarreal
(11)
1
Manchester United
(10)
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Europy 2020/2021 | |||||||
|
13 Maj
2021
|
Manchester United
2
Liverpool
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Premier League 2020/2021 | |||||||
|
11 Maj
2021
|
Manchester United
1
Leicester City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Premier League 2020/2021 | |||||||
|
09 Maj
2021
|
Aston Villa
1
Manchester United
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Premier League 2020/2021 | |||||||
|
21 Mar
2021
|
Leicester City
3
Manchester United
1
|
64' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| FA Cup (Anglia) 2020/2021 | |||||||
|
18 Mar
2021
|
AC Milan
0
Manchester United
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy 2020/2021 | |||||||
|
03 Mar
2021
|
Crystal Palace
0
Manchester United
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Premier League 2020/2021 | |||||||
|
28 Lut
2021
|
Chelsea
0
Manchester United
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Premier League 2020/2021 | |||||||
|
21 Lut
2021
|
Manchester United
3
Newcastle United
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Premier League 2020/2021 | |||||||
|
09 Lut
2021
|
Manchester United
1
West Ham United
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | ||
| FA Cup (Anglia) 2020/2021 | |||||||
|
06 Lut
2021
|
Manchester United
3
Everton
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Premier League 2020/2021 | |||||||
|
02 Lut
2021
|
Manchester United
9
Southampton
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Premier League 2020/2021 | |||||||
|
12 Sty
2021
|
Burnley
0
Manchester United
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Premier League 2020/2021 | |||||||
|
06 Sty
2021
|
Manchester United
0
Manchester City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2020/2021 | |||||||
|
29 Gru
2020
|
Manchester United
1
Wolverhampton
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Premier League 2020/2021 | |||||||
|
26 Gru
2020
|
Leicester City
2
Manchester United
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Premier League 2020/2021 | |||||||
|
23 Gru
2020
|
Everton
0
Manchester United
2
|
84' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2020/2021 | |||||||
|
20 Gru
2020
|
Manchester United
6
Leeds United
2
|
30' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Premier League 2020/2021 | |||||||
|
17 Gru
2020
|
Sheffield United
2
Manchester United
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Premier League 2020/2021 | |||||||
|
12 Gru
2020
|
Manchester United
0
Manchester City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Premier League 2020/2021 | |||||||
|
08 Gru
2020
|
RB Lipsk
3
Manchester United
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Mistrzów 2020/2021 | |||||||
|
29 Lis
2020
|
Southampton
2
Manchester United
3
|
84' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Premier League 2020/2021 | |||||||
|
24 Lis
2020
|
Manchester United
4
İstanbul Başakşehir
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Mistrzów 2020/2021 | |||||||
|
21 Lis
2020
|
Manchester United
1
West Bromwich Albion
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Premier League 2020/2021 | |||||||
|
18 Lis
2020
|
Urugwaj
0
Brazylia
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd. 2020/2022 | |||||||
|
14 Lis
2020
|
Brazylia
1
Wenezuela
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd. 2020/2022 | |||||||
|
20 Paź
2020
|
Paris Saint Germain
1
Manchester United
2
|
67' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Mistrzów 2020/2021 | |||||||
|
14 Paź
2020
|
Peru
2
Brazylia
4
|
21' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd. 2020/2022 | |||||||
|
10 Paź
2020
|
Brazylia
5
Boliwia
0
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd. 2020/2022 | |||||||
|
01 Sie
2020
|
SL Benfica
1
FC Porto
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Portugalii 2019/2020 | |||||||
|
20 Lip
2020
|
FC Porto
6
Moreirense
1
|
90' |
1 gol
· 17% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
09 Lip
2020
|
CD Tondela
1
FC Porto
3
|
68' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
05 Lip
2020
|
FC Porto
5
Belenenses SAD
0
|
90' |
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
29 Cze
2020
|
Paços de Ferreira
0
FC Porto
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
10 Cze
2020
|
FC Porto
1
CS Marítimo
0
|
85' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
07 Mar
2020
|
FC Porto
1
Rio Ave
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
02 Mar
2020
|
Santa Clara
0
FC Porto
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
27 Lut
2020
|
FC Porto
1
Bayer Leverkusen
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Europy 2019/2020 | |||||||
|
20 Lut
2020
|
Bayer Leverkusen
2
FC Porto
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga Europy 2019/2020 | |||||||
|
16 Lut
2020
|
Vitória Guimarães
1
FC Porto
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
12 Lut
2020
|
FC Porto
3
Académico Viseu
0
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.8 | ||
| Puchar Portugalii 2019/2020 | |||||||
|
08 Lut
2020
|
FC Porto
3
SL Benfica
2
|
97' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
22 Sty
2020
|
Vitória Guimarães
1
FC Porto
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| Puchar Ligi Portugalii 2019/2020 | |||||||
|
17 Sty
2020
|
FC Porto
1
SC Braga
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
05 Sty
2020
|
Sporting CP
1
FC Porto
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
12 Gru
2019
|
FC Porto
3
Feyenoord Rotterdam
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga Europy 2019/2020 | |||||||
|
08 Gru
2019
|
Belenenses SAD
1
FC Porto
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
02 Gru
2019
|
FC Porto
2
Paços de Ferreira
0
|
94' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
10 Lis
2019
|
Boavista
0
FC Porto
1
|
94' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
03 Lis
2019
|
FC Porto
1
Aves
0
|
39' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
30 Paź
2019
|
CS Marítimo
1
FC Porto
1
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
27 Paź
2019
|
FC Porto
3
Famalicão
0
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
29 Wrz
2019
|
Rio Ave
0
FC Porto
1
|
93' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
15 Wrz
2019
|
Portimonense
2
FC Porto
3
|
94' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
01 Wrz
2019
|
FC Porto
3
Vitória Guimarães
0
|
97' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
24 Sie
2019
|
SL Benfica
0
FC Porto
2
|
98' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
17 Sie
2019
|
FC Porto
4
Vitoria Setubal
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
12 Maj
2019
|
Nacional Madeira
0
FC Porto
4
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
30 Mar
2019
|
SC Braga
2
FC Porto
3
|
72' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
10 Mar
2019
|
Feirense
1
FC Porto
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
06 Mar
2019
|
FC Porto
3
AS Roma
1
|
120' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Liga Mistrzów 2018/2019 | |||||||
|
02 Mar
2019
|
FC Porto
1
SL Benfica
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
16 Lut
2019
|
FC Porto
2
Vitoria Setubal
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
12 Lut
2019
|
AS Roma
2
FC Porto
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga Mistrzów 2018/2019 | |||||||
|
08 Lut
2019
|
Moreirense
1
FC Porto
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
03 Lut
2019
|
Vitória Guimarães
0
FC Porto
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
18 Sty
2019
|
Chaves
1
FC Porto
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
12 Sty
2019
|
Sporting CP
0
FC Porto
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
07 Sty
2019
|
FC Porto
3
Nacional Madeira
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
23 Gru
2018
|
FC Porto
2
Rio Ave
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
15 Gru
2018
|
Santa Clara
1
FC Porto
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
02 Gru
2018
|
Boavista
0
FC Porto
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
7 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
28 Lis
2018
|
FC Porto
3
Schalke 04
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Mistrzów 2018/2019 | |||||||
|
10 Lis
2018
|
FC Porto
1
SC Braga
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
06 Lis
2018
|
FC Porto
4
Lokomotiv
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga Mistrzów 2018/2019 | |||||||
|
03 Lis
2018
|
CS Marítimo
0
FC Porto
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
28 Paź
2018
|
FC Porto
2
Feirense
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
28 Wrz
2018
|
FC Porto
1
CD Tondela
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
7 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
25 Sie
2018
|
FC Porto
2
Vitória Guimarães
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
19 Sie
2018
|
Belenenses SAD
2
FC Porto
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
11 Sie
2018
|
FC Porto
5
Chaves
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
12 Maj
2018
|
Vitória Guimarães
0
FC Porto
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
02 Kwi
2018
|
Belenenses SAD
2
FC Porto
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
8 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
21 Lut
2018
|
Estoril Praia
1
FC Porto
3
|
58' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
18 Lut
2018
|
FC Porto
5
Rio Ave
0
|
74' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
11 Lut
2018
|
Chaves
0
FC Porto
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
03 Lut
2018
|
FC Porto
3
SC Braga
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 9.2 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
07 Sty
2018
|
FC Porto
4
Vitória Guimarães
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
10 Gru
2017
|
Vitoria Setubal
0
FC Porto
5
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
06 Gru
2017
|
FC Porto
5
Monaco
2
|
90' |
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga Mistrzów 2017/2018 | |||||||
|
01 Gru
2017
|
FC Porto
0
SL Benfica
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
25 Lis
2017
|
Aves
1
FC Porto
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
04 Lis
2017
|
FC Porto
2
Belenenses SAD
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
21 Paź
2017
|
FC Porto
6
Paços de Ferreira
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
01 Paź
2017
|
Sporting CP
0
FC Porto
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
17 Wrz
2017
|
Rio Ave
1
FC Porto
2
|
80' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
06 Maj
2017
|
CS Marítimo
1
FC Porto
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
15 Kwi
2017
|
SC Braga
1
FC Porto
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
19 Mar
2017
|
FC Porto
1
Vitoria Setubal
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
26 Lut
2017
|
Boavista
0
FC Porto
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
17 Lut
2017
|
FC Porto
4
CD Tondela
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
21 Sty
2017
|
FC Porto
4
Rio Ave
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
19 Gru
2016
|
FC Porto
2
Chaves
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
11 Gru
2016
|
Feirense
0
FC Porto
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
23 Wrz
2016
|
FC Porto
3
Boavista
1
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
18 Wrz
2016
|
CD Tondela
0
FC Porto
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
28 Sie
2016
|
Sporting CP
2
FC Porto
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
14 Maj
2016
|
Sassuolo
3
Inter Mediolan
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Serie A 2015/2016 | |||||||
|
14 Lut
2016
|
Fiorentina
2
Inter Mediolan
1
|
82' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Serie A 2015/2016 | |||||||
|
03 Lut
2016
|
Inter Mediolan
1
Chievo
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Serie A 2015/2016 | |||||||
|
31 Sty
2016
|
AC Milan
3
Inter Mediolan
0
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A 2015/2016 | |||||||
|
16 Sty
2016
|
Atalanta
1
Inter Mediolan
1
|
70' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Serie A 2015/2016 | |||||||
|
20 Gru
2015
|
Inter Mediolan
1
Lazio
2
|
89' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Serie A 2015/2016 | |||||||
|
12 Gru
2015
|
Udinese
0
Inter Mediolan
4
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Serie A 2015/2016 | |||||||
|
05 Gru
2015
|
Inter Mediolan
1
Genoa FC
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Serie A 2015/2016 | |||||||
|
24 Paź
2015
|
Palermo
1
Inter Mediolan
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Serie A 2015/2016 | |||||||
|
04 Paź
2015
|
Sampdoria
1
Inter Mediolan
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Serie A 2015/2016 | |||||||
|
27 Wrz
2015
|
Inter Mediolan
1
Fiorentina
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A 2015/2016 | |||||||
|
20 Wrz
2015
|
Chievo
0
Inter Mediolan
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie A 2015/2016 | |||||||
|
13 Wrz
2015
|
Inter Mediolan
1
AC Milan
0
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Serie A 2015/2016 | |||||||
|
24 Sie
2015
|
Galatasaray
1
Ankaraspor
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Super Lig (Turcja) 2015/2016 | |||||||
|
15 Sie
2015
|
Sivasspor
2
Galatasaray
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Super Lig (Turcja) 2015/2016 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Alex Telles 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.39, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.07 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W ostatnich 10 meczach Alex Telles 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.81, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.85 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W jakiej formie jest Alex Telles?
Alex Telles jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.07 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.79). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Alex Telles w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Alex Telles rozegrał w barwach Botafogo w CONMEBOL Copa Sudamericana 7 meczów, w Pucharze Brazylii 2 mecze oraz w Serie A (Brazylia) 31 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 35 razy i spędził na boisku łącznie 2 903 minuty. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Alex Telles - zarobki
Alex Telles gra w Botafogo na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 3,2 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Alex Telles w Botafogo (2026)
| Rocznie | 3,2 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 269 tys. € |
| Tygodniowo | 62 tys. € |
| Dziennie | 9 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Alex Telles w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2026 |
|
3,2 mln € |
| 2025 |
|
3,2 mln € |
| 2024 |
|
3,2 mln € |
| 2023/24 |
|
7,9 mln € |
| 2022/23 |
|
1,9 mln € |
| 2022/23 |
|
2,4 mln € |
| 2021/22 |
|
5,4 mln € |
| 2020/21 |
|
6 mln € |
| 2019/20 |
|
1,3 mln € |
| 2018/19 |
|
1,3 mln € |
| 2017/18 |
|
1,4 mln € |
| 2016/17 |
|
1,3 mln € |
| 2015/16 |
|
1,4 mln € |
| 2015/16 |
|
930 tys. € |
| 2014/15 |
|
586 tys. € |
| 2013/14 |
|
702 tys. € |
Ile zarabia Alex Telles?
Na podstawie kontraktu z Botafogo, Alex Telles otrzymuje 3,2 miliona euro rocznej pensji, co daje około 268,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Telles w listopadzie 2026 to 62 tysiące euro, a dziennie około 8,8 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2028.
Alex Telles - kontuzje
W trakcie kariery Alex Telles zanotował 14 kontuzji, przez które opuścił łącznie 55 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Alex Telles
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
04.04.26 – 13.04.26 (10 dni)
Botafogo opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
24.09.25 – 24.10.25 (31 dni)
Botafogo opuszczone: 5 meczów
- Uraz 31.05.24 – 01.06.24 (2 dni)
-
Uraz
30.11.23 – 17.12.23 (18 dni)
Al Nassr opuszczone: 3 mecze
-
Uraz kolana
02.12.22 – 12.02.23 (73 dni)
Sevilla opuszczone: 13 meczów
-
Koronawirus
02.02.22 – 09.02.22 (8 dni)
Manchester United opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kostki
19.07.21 – 15.09.21 (59 dni)
Manchester United opuszczone: 7 meczów
-
Choroba
02.04.21 – 06.04.21 (5 dni)
Manchester United opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
26.10.20 – 16.11.20 (22 dni)
Manchester United opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
31.03.19 – 07.04.19 (8 dni)
FC Porto opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kolana
21.02.18 – 27.03.18 (35 dni)
FC Porto opuszczone: 5 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
05.10.13 – 10.10.13 (6 dni)
Gremio opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
08.09.13 – 12.09.13 (5 dni)
Gremio opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
21.02.13 – 11.04.13 (50 dni)
Gremio opuszczone: 9 meczów
Czy Alex Telles ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Alex Telles nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alex Telles to uraz kolana z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 73 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Alex Telles - trofea
W trakcie kariery Alex Telles zdobył 13 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Alex Telles
Jakie trofea zdobył Alex Telles?
Alex Telles zdobył w karierze 13 trofeów — 12 drużynowych i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w FC Porto — 4 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Portugalii — 2 razy.
Alex Telles - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Alex Telles wynosi obecnie 2,8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Alex Telles na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Alex Telles
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | 33 |
|
2,8 mln € |
| 09.12.2025 | 32 |
|
3 mln € |
| 05.06.2025 | 32 |
|
4 mln € |
| 27.03.2025 | 32 |
|
4,5 mln € |
| 08.12.2024 | 31 |
|
5 mln € |
| 03.06.2024 | 31 |
|
6 mln € |
| 14.12.2023 | 31 |
|
7 mln € |
| 23.10.2023 | 30 |
|
7 mln € |
| 12.06.2023 | 30 |
|
7,5 mln € |
| 22.03.2023 | 30 |
|
12 mln € |
| 06.11.2022 | 29 |
|
14 mln € |
| 14.06.2022 | 29 |
|
18 mln € |
| 22.12.2021 | 29 |
|
18 mln € |
| 07.06.2021 | 28 |
|
20 mln € |
| 17.03.2021 | 28 |
|
28 mln € |
| 16.12.2020 | 28 |
|
35 mln € |
| 12.10.2020 | 27 |
|
40 mln € |
| 16.08.2020 | 27 |
|
40 mln € |
| 07.04.2020 | 27 |
|
32 mln € |
| 29.12.2019 | 27 |
|
40 mln € |
| 06.06.2019 | 26 |
|
35 mln € |
| 10.01.2019 | 26 |
|
30 mln € |
| 12.06.2018 | 25 |
|
25 mln € |
| 06.02.2018 | 25 |
|
16 mln € |
| 25.06.2017 | 24 |
|
9 mln € |
| 21.02.2017 | 24 |
|
9 mln € |
| 28.07.2016 | 23 |
|
8 mln € |
| 03.01.2016 | 23 |
|
8,5 mln € |
| 24.06.2015 | 22 |
|
6,5 mln € |
| 25.01.2015 | 22 |
|
6 mln € |
| 10.08.2014 | 21 |
|
7 mln € |
| 26.01.2014 | 21 |
|
6 mln € |
| 25.08.2013 | 20 |
|
1,5 mln € |
| 14.02.2013 | 20 |
|
250 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Alex Telles?
Wycena Alex Telles wynosi obecnie 2,8 mln €. W szczycie kariery Alex Telles wyceniano na 40 mln €, a najniżej na 250 tys. €.