Forma w lidze
Vitoria w tabeli
12. miejsce / 36 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 28 punktów
Strata do 11. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
5 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
31 pkt
22:12 bramki
1,47 gola/mecz
5 pkt
11:32 bramki
0,73 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Vitorii
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 9 bramek | Brazylia | 23 | napastnik | 23 | 5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 6 asyst | Brazylia | 28 | napastnik | 29 | 4 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,88 średnia ocena | Brazylia | 23 | napastnik | 23 | 5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2340 minut | Brazylia | 28 | bramkarz | 27 | 4 mln € |
Przewidywany skład Vitorii 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Wyniki Vitorii
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Sao Paulo
2
Vitoria
1
Serie A (Brazylia), 30. kolejka
|
|
|
08 Paź Koniec
|
Vitoria
4
Chapecoense-SC
0
Serie A (Brazylia), 29. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Vitoria
1
Cruzeiro
3
Serie A (Brazylia), 28. kolejka
|
Terminarz Vitorii
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
20 Paź 01:00
|
Corinthians
Vitoria
Serie A (Brazylia), 31. kolejka
|
|
|
24 Paź 21:30
|
Vitoria
Atletico Paranaense
Serie A (Brazylia), 32. kolejka
|
|
|
29 Paź 23:30
|
Coritiba
Vitoria
Serie A (Brazylia), 33. kolejka
|
Ostatnie transfery Vitorii
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Urugwaj |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia |
Vitoria to klub piłkarski z Brazylii występujący w Serie A (Brazylia). Swoim domowym obiektem jest Estádio Manoel Barradas, który może pomieścić 35 980 widzów. Zespół prowadzi Jair Ventura.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Vitoria?
Klub piłkarski Vitoria zdobył w swojej historii 6 trofeów. Najczęściej wygrywał Copa do Nordeste oraz Mistrzostwo Série B.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Vitoria w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Vitorii trafiło 20 zawodników za łączną kwotę 1,3 mln €, a klub opuściło 22 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Carlos Rene de Sousa Ferreira z Portuguesa za 1 mln €.
Które miejsce zajmuje Vitoria w tabeli Serie A (Brazylia)?
Vitoria zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Serie A (Brazylia) z dorobkiem 36 punktów po 30 kolejkach. Strata do prowadzącego Flamengo wynosi 28 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 33:44, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Vitorii?
W wyjściowym ustawieniu Vitorii między słupkami staje L. Arcanjo, a linię obrony najczęściej tworzą Matheusinho, Caca, L. Candido oraz Jamerson. W środku pola grają Erick, Caique, Matheuzinho, E. Martinez oraz Z. Vitor, a za skuteczność w ataku odpowiadają Carlos Rene de Sousa Ferreira. Trener Jair Ventura ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie A (Brazylia) i pucharach.
Kiedy Vitoria gra następny mecz?
Najbliższy mecz Vitorii to spotkanie z Corinthiansem, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 01:00 na obiekcie Neo Química Arena w ramach Serie A (Brazylia) (31. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Vitorii?
Ostatni mecz Vitorii to porażka z Sao Paulo 2:1 w Serie A (Brazylia), 11 października 2026. Bramki zdobyli Calleri, Martinez oraz Calleri. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Vitoria w tym sezonie?
Bilans Vitorii w tym sezonie to 30 meczów i wynik 10-6-14 przy 33 zdobytych bramkach i 44 straconych. Czyste konto padło w 11 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Vitorii w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Vitoria w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Vitorii
Vitoria terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
20 Paź 01:00
|
Serie A (Brazylia), 31. kolejka
|
Neo Química Arena Wyjazd | Łatwy | |
|
24 Paź 21:30
|
Serie A (Brazylia), 32. kolejka
|
Estádio Manoel Barradas U siebie | Trudny | |
|
29 Paź 23:30
|
Serie A (Brazylia), 33. kolejka
|
Estádio Major Antônio Couto Pereira Wyjazd | Umiarkowany | |
|
07 Lis 00:00
|
Serie A (Brazylia), 34. kolejka
|
Estádio Manoel Barradas U siebie | Trudny | |
|
18 Lis 22:00
|
Serie A (Brazylia), 35. kolejka
|
Estádio Manoel Barradas U siebie | Umiarkowany | |
|
22 Lis 22:00
|
Serie A (Brazylia), 36. kolejka
|
Estádio José Pinheiro Borda Wyjazd | Łatwy | |
|
29 Lis 22:00
|
Serie A (Brazylia), 37. kolejka
|
Estádio Manoel Barradas U siebie | Umiarkowany | |
|
02 Gru 22:00
|
Serie A (Brazylia), 38. kolejka
|
Estádio São Januário Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Vitoria gra następny mecz?
Najbliższy mecz Vitorii to spotkanie z Corinthiansem, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 01:00 na obiekcie Neo Química Arena w ramach Serie A (Brazylia) (31. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Vitorii w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Vitoria w sezonie 2026.
Forma i bramki Vitorii w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Vitoria wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Serie A (Brazylia), 30. kolejka
|
2:1 | 4-1-4-1 | 2/8 | 3/8 | |
|
08 Paź Koniec
|
Serie A (Brazylia), 29. kolejka
|
4:0 | 4-2-3-1 | 3/9 | 2/5 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Serie A (Brazylia), 28. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 8/10 | 0/3 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Serie A (Brazylia), 27. kolejka
|
2:2 | 5-4-1 | 5/17 | 5/10 | |
|
08 Wrz Koniec
|
Serie A (Brazylia), 26. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 6/7 | 2/7 | |
|
03 Wrz Koniec
|
Puchar Brazylii, 1/4 finału
|
0:2 | 4-2-3-1 | 0/3 | 2/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
Serie A (Brazylia), 25. kolejka
|
2:1 | 4-1-4-1 | 5/9 | 1/3 | |
|
27 Sie Koniec
|
Puchar Brazylii, 1/4 finału
|
1:0 | 4-1-4-1 | 5/6 | 2/3 | |
|
23 Sie Koniec
|
Serie A (Brazylia), 24. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 7/14 | 4/7 | |
|
16 Sie Koniec
|
Serie A (Brazylia), 23. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 8/12 | 2/6 |
Vitoria ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 37 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 11 z 30 meczów, ze średnią 1,55 punktu. W pozostałych ustawieniach Vitoria zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Vitorii?
Ostatni mecz Vitorii to porażka z Sao Paulo 2:1 w Serie A (Brazylia), 11 października 2026. Bramki zdobyli Calleri, Martinez oraz Calleri. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Vitoria – tabela Serie A (Brazylia)
Jakie miejsce w tabeli Serie A (Brazylia) zajmuje Vitoria w sezonie 2026.
Miejsce Vitorii w tabeli Serie A (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Flamengo
|
30 | 19 | 7 | 4 | 58:25 | 33 | 64 | |
2
|
Palmeiras
|
30 | 18 | 9 | 3 | 52:22 | 30 | 63 | |
3
|
Atletico Paranaense
|
30 | 15 | 8 | 7 | 49:35 | 14 | 53 | |
4
|
Fluminense
|
30 | 14 | 9 | 7 | 48:37 | 11 | 51 | |
5
|
Bahia
|
30 | 13 | 10 | 7 | 44:36 | 8 | 49 | |
6
|
Cruzeiro
|
30 | 14 | 6 | 10 | 46:44 | 2 | 48 | |
7
|
Atletico-MG
|
30 | 13 | 8 | 9 | 41:35 | 6 | 47 | |
8
|
Santos
|
30 | 11 | 9 | 10 | 46:45 | 1 | 42 | |
9
|
RB Bragantino
|
30 | 11 | 7 | 12 | 38:35 | 3 | 40 | |
10
|
Sao Paulo
|
30 | 11 | 6 | 13 | 35:35 | 0 | 39 | |
11
|
Coritiba
|
30 | 10 | 9 | 11 | 38:48 | -10 | 39 | |
12
|
Vitoria
|
30 | 10 | 6 | 14 | 33:44 | -11 | 36 | |
13
|
Botafogo
|
30 | 9 | 9 | 12 | 43:48 | -5 | 36 | |
14
|
Vasco da Gama
|
29 | 9 | 8 | 12 | 36:42 | -6 | 35 | |
15
|
Mirassol
|
30 | 8 | 9 | 13 | 34:44 | -10 | 33 | |
16
|
Corinthians
|
30 | 8 | 8 | 14 | 31:38 | -7 | 32 | |
17
|
Internacional
|
30 | 7 | 11 | 12 | 33:38 | -5 | 32 | |
18
|
Gremio
|
30 | 7 | 10 | 13 | 32:40 | -8 | 31 | |
19
|
Clube do Remo
|
30 | 5 | 10 | 15 | 33:48 | -15 | 25 | |
20
|
Chapecoense-SC
|
29 | 3 | 9 | 17 | 30:61 | -31 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Flamengo
|
30 | 19 | 7 | 4 | 58:25 | 33 | 64 | |
2
|
Palmeiras
|
30 | 18 | 9 | 3 | 52:22 | 30 | 63 | |
3
|
Atletico Paranaense
|
30 | 15 | 8 | 7 | 49:35 | 14 | 53 | |
4
|
Fluminense
|
30 | 14 | 9 | 7 | 48:37 | 11 | 51 | |
5
|
Bahia
|
30 | 13 | 10 | 7 | 44:36 | 8 | 49 | |
6
|
Cruzeiro
|
30 | 14 | 6 | 10 | 46:44 | 2 | 48 | |
7
|
Atletico-MG
|
30 | 13 | 8 | 9 | 41:35 | 6 | 47 | |
8
|
Santos
|
30 | 11 | 9 | 10 | 46:45 | 1 | 42 | |
9
|
RB Bragantino
|
30 | 11 | 7 | 12 | 38:35 | 3 | 40 | |
10
|
Sao Paulo
|
30 | 11 | 6 | 13 | 35:35 | 0 | 39 | |
11
|
Coritiba
|
30 | 10 | 9 | 11 | 38:48 | -10 | 39 | |
12
|
Vitoria
|
30 | 10 | 6 | 14 | 33:44 | -11 | 36 | |
13
|
Botafogo
|
30 | 9 | 9 | 12 | 43:48 | -5 | 36 | |
14
|
Vasco da Gama
|
29 | 9 | 8 | 12 | 36:42 | -6 | 35 | |
15
|
Mirassol
|
30 | 8 | 9 | 13 | 34:44 | -10 | 33 | |
16
|
Corinthians
|
30 | 8 | 8 | 14 | 31:38 | -7 | 32 | |
17
|
Internacional
|
30 | 7 | 11 | 12 | 33:38 | -5 | 32 | |
18
|
Gremio
|
30 | 7 | 10 | 13 | 32:40 | -8 | 31 | |
19
|
Clube do Remo
|
30 | 5 | 10 | 15 | 33:48 | -15 | 25 | |
20
|
Chapecoense-SC
|
29 | 3 | 9 | 17 | 30:61 | -31 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Flamengo
|
15 | 11 | 3 | 1 | 29:10 | 19 | 36 | |
| 2 |
Palmeiras
|
15 | 11 | 3 | 1 | 28:10 | 18 | 36 | |
| 3 |
Fluminense
|
15 | 11 | 3 | 1 | 28:14 | 14 | 36 | |
| 4 |
Atletico Paranaense
|
15 | 9 | 5 | 1 | 27:13 | 14 | 32 | |
| 5 |
Atletico-MG
|
15 | 9 | 5 | 1 | 26:17 | 9 | 32 | |
| 6 |
Vitoria
|
15 | 10 | 1 | 4 | 22:12 | 10 | 31 | |
| 7 |
Sao Paulo
|
15 | 9 | 3 | 3 | 24:13 | 11 | 30 | |
| 8 |
Cruzeiro
|
15 | 8 | 4 | 3 | 26:16 | 10 | 28 | |
| 9 |
Bahia
|
15 | 7 | 6 | 2 | 23:14 | 9 | 27 | |
| 10 |
Gremio
|
15 | 7 | 5 | 3 | 23:17 | 6 | 26 | |
| 11 |
RB Bragantino
|
15 | 7 | 3 | 5 | 24:17 | 7 | 24 | |
| 12 |
Vasco da Gama
|
15 | 7 | 3 | 5 | 21:18 | 3 | 24 | |
| 13 |
Santos
|
15 | 6 | 5 | 4 | 22:20 | 2 | 23 | |
| 14 |
Mirassol
|
15 | 6 | 5 | 4 | 21:21 | 0 | 23 | |
| 15 |
Botafogo
|
15 | 5 | 6 | 4 | 25:22 | 3 | 21 | |
| 16 |
Coritiba
|
15 | 5 | 5 | 5 | 20:20 | 0 | 20 | |
| 17 |
Corinthians
|
15 | 5 | 3 | 7 | 15:16 | -1 | 18 | |
| 18 |
Internacional
|
15 | 4 | 5 | 6 | 18:17 | 1 | 17 | |
| 19 |
Clube do Remo
|
15 | 3 | 6 | 6 | 19:20 | -1 | 15 | |
| 20 |
Chapecoense-SC
|
14 | 2 | 5 | 7 | 19:33 | -14 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Flamengo
|
15 | 8 | 4 | 3 | 29:15 | 14 | 28 | |
| 2 |
Palmeiras
|
15 | 7 | 6 | 2 | 24:12 | 12 | 27 | |
| 3 |
Bahia
|
15 | 6 | 4 | 5 | 21:22 | -1 | 22 | |
| 4 |
Atletico Paranaense
|
15 | 6 | 3 | 6 | 22:22 | 0 | 21 | |
| 5 |
Cruzeiro
|
15 | 6 | 2 | 7 | 20:28 | -8 | 20 | |
| 6 |
Santos
|
15 | 5 | 4 | 6 | 24:25 | -1 | 19 | |
| 7 |
Coritiba
|
15 | 5 | 4 | 6 | 18:28 | -10 | 19 | |
| 8 |
RB Bragantino
|
15 | 4 | 4 | 7 | 14:18 | -4 | 16 | |
| 9 |
Fluminense
|
15 | 3 | 6 | 6 | 20:23 | -3 | 15 | |
| 10 |
Atletico-MG
|
15 | 4 | 3 | 8 | 15:18 | -3 | 15 | |
| 11 |
Botafogo
|
15 | 4 | 3 | 8 | 18:26 | -8 | 15 | |
| 12 |
Internacional
|
15 | 3 | 6 | 6 | 15:21 | -6 | 15 | |
| 13 |
Corinthians
|
15 | 3 | 5 | 7 | 16:22 | -6 | 14 | |
| 14 |
Vasco da Gama
|
14 | 2 | 5 | 7 | 15:24 | -9 | 11 | |
| 15 |
Mirassol
|
15 | 2 | 4 | 9 | 13:23 | -10 | 10 | |
| 16 |
Clube do Remo
|
15 | 2 | 4 | 9 | 14:28 | -14 | 10 | |
| 17 |
Sao Paulo
|
15 | 2 | 3 | 10 | 11:22 | -11 | 9 | |
| 18 |
Chapecoense-SC
|
15 | 1 | 4 | 10 | 11:28 | -17 | 7 | |
| 19 |
Vitoria
|
15 | 0 | 5 | 10 | 11:32 | -21 | 5 | |
| 20 |
Gremio
|
15 | 0 | 5 | 10 | 9:23 | -14 | 5 |
Które miejsce zajmuje Vitoria w tabeli Serie A (Brazylia)?
Vitoria zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Serie A (Brazylia) z dorobkiem 36 punktów po 30 kolejkach. Strata do prowadzącego Flamengo wynosi 28 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 33:44, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Vitorii w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Vitorii na tle ligi w sezonie 2026.
Vitoria na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,2
- Strzały celne / mecz 4,2
- Asysty / mecz 0,80
- Udane dryblingi / mecz 6,6
- Bramki z rzutów wolnych 2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,47
- Czyste konta 37%
- Odbiory / mecz 16,5
- Przechwyty / mecz 8,3
- Wybicia / mecz 27,0
- Zablokowane strzały / mecz 3,2
Strzelcy Vitorii
-
Carlos Rene de Sousa Ferreira 9
-
Erick 5
-
Matheuzinho 5
-
Renato Kayzer 4
-
Diego Tarzia 2
-
Ramon Ramos Lima 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Vitorii i rywali według minuty w ostatnich 30 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Vitorii to 61–75 minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 7 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Corinthians - Vitoria Po przerwie pada 58% bramek Vitorii.Przebieg meczu Vitorii i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 14 | 10-2-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 14 | 0-2-12 |
| Prowadził do przerwy | 9 | 7-1-1 |
| Remis do przerwy | 10 | 3-4-3 |
| Przegrywał do przerwy | 11 | 0-1-10 |
Gdy Vitoria otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 10 razy na 14 takich meczów.
Jak padają bramki dla Vitorii
88% bramek Vitorii pada z gry. Z karnych odpowiadają za 12% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Vitoria zdobywa w sezonie średnio 1,20 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Vitorii
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Vitorii, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Vitoria wygra mecz Corinthians - Vitoria Vitoria przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Vitorii
- Powyżej 0,5 93%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 43%
- Powyżej 3,5 30%
- Powyżej 4,5 7%
- Powyżej 5,5 3%
W 43% meczów Vitorii padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Corinthians - Vitoria Powyżej 2,5 bramki padło w 43% meczów Vitorii.Vitoria – faule i karne
- Faule / mecz 13,0
- Faule rywali / mecz 14,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Vitoria fauluje średnio 13,0 razy na mecz, a wymusza 14,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Vitorii, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Vitoria zdobywa 2,07 punktu na mecz wobec 0,33 na wyjeździe.
Vitoria wygra mecz Corinthians - Vitoria Vitoria zdobywa u siebie 69% możliwych punktów, na wyjeździe 11%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 30 meczach Vitorii ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 58% goli Vitorii, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 10 z 30 meczów.
Vitoria wygra drugą połowę meczu Corinthians - Vitoria Drugą połowę Vitoria wygrywał w 10 z 30 meczów.Vitoria – strzały
- Celne / mecz 4,2
- Niecelne / mecz 5,0
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,3
Vitoria oddaje 9,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Corinthians - Vitoria Vitoria oddaje 9,2 strzałów na mecz.Vitoria – posiadanie piłki
- U siebie 45,1%
- Na wyjeździe 43,1%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 30
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 30
- Najniższe w sezonie 25%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 30 meczów. Średnio Vitoria utrzymuje przy piłce 44,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 25%.
Vitoria wygra mecz Corinthians - Vitoria Vitoria utrzymuje średnio 44,1% posiadania piłki.Vitoria – podania
- Kluczowe / mecz 9,1
- Dośrodkowania / mecz 16,9
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 51
- Celność długich podań 44%
Vitoria wymienia średnio 354 podań na mecz przy celności 81%, z czego 9,1 to podania kluczowe.
Vitoria – czyste konta
- U siebie 10 z 15
- Na wyjeździe 1 z 15
- Stracone / mecz 1,47
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 53%
Czyste konto Vitorii to 37% meczów sezonu (11 z 30), z czego 10 w 15 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Corinthians - Vitoria Czyste konto Vitoria zachowuje w 37% meczów.Vitoria – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 83%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 27%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,1
Vitoria wykonuje średnio 4,5 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Corinthians - Vitoria Powyżej 8,5 rożnego padło w 67% meczów Vitorii.Vitoria – kartki
- Żółte kartki 69
- Pow. 3,5 kartki w meczu 77%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 60%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 7%
Vitoria ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Vitorii – 2,7. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Vitoria według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 10 | 0-2-8 | 0,20 | 0,70 | 2,70 |
| Środka tabeli (7–14) | 10 | 5-1-4 | 1,60 | 1,30 | 1,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 10 | 5-3-2 | 1,80 | 1,30 | 0,70 |
Najwięcej punktów na mecz Vitoria zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Vitoria na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
2,00 0,60 | 1,60 0,73 | 0,87 1,47 |
|
11.
|
1,33 1,27 | 1,33 1,20 | 1,33 1,87 |
|
12.
|
2,07 0,33 | 1,47 0,73 | 0,80 2,13 |
|
13.
|
1,40 1,00 | 1,67 1,20 | 1,47 1,73 |
|
14.
|
1,60 0,79 | 1,40 1,07 | 1,20 1,71 |
Ciekawe rekordy w meczach Vitorii
Skrajne wyniki i osiągnięcia Vitorii w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Vitoria - Chapecoense-SC 4:0 Serie A (Brazylia), 8.10.2026
- Najwyższa porażka Palmeiras - Vitoria 5:1 Serie A (Brazylia), 5.02.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Palmeiras - Vitoria 5:1, Serie A (Brazylia), 5.02.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta De Sousa Ferreira, Mirassol - Vitoria 2:2, Serie A (Brazylia), 13.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Tarzia, Vitoria - Internacional 2:0, Serie A (Brazylia), 23.05.2026
Jakie statystyki ma Vitoria w tym sezonie?
Bilans Vitorii w tym sezonie to 30 meczów i wynik 10-6-14 przy 33 zdobytych bramkach i 44 straconych. Czyste konto padło w 11 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Vitoria – zawodnicy
Jak wygląda kadra Vitorii w sezonie 2026.
Przewidywany skład Vitorii 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Vitorii
-
Fabiano Obrońca Uraz kolana pauzuje od 25 dniopuszczone: 3 mecze
-
Ramon Ramos Lima Obrońca Uraz nogi pauzuje od 40 dniopuszczone: 5 meczów
-
Baralhas Pomocnik Złamanie pauzuje od 60 dniopuszczone: 10 meczów
-
Nathan Mendes Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 138 dniopuszczone: 20 meczów

-
Anderson Pato Napastnik Uraz kolana pauzuje od 145 dniopuszczone: 21 meczów
-
Riccieli Obrońca Uraz łydki pauzuje od 180 dniopuszczone: 32 mecze
-
Camutanga Obrońca Złamanie nogi pauzuje od 191 dniopuszczone: 36 meczów
-
Edu Ribeiro Obrońca Problemy ze ścięgnem Achillesa pauzuje od 215 dniopuszczone: 42 mecze
-
Cavin Diagne Pomocnik Uraz pleców pauzuje od 244 dniopuszczone: 47 meczów
-
Ruben Ismael Pomocnik Uraz kolana pauzuje od 432 dniopuszczone: 53 mecze

Kadra Vitorii
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 91 |
|
23 | Brazylia | 5 mln € | – | 23 | 77% | 9 | 1 | 1 594' | 2 | 0 | |||||||
| 33 |
|
28 | Brazylia | 4 mln € | 554 tys. € | 29 | 97% | 5 | 6 | 1 992' | 2 | 0 | |||||||
| 12 |
|
23 | Argentyna | 2,5 mln € | 80 tys. € | 24 | 80% | 2 | 2 | 1 045' | 3 | 0 | |||||||
| 79 |
|
30 | Brazylia | 1 mln € | – | 25 | 83% | 4 | 1 | 828' | 4 | 0 | |||||||
| 7 |
|
36 | Brazylia | 200 tys. € | 492 tys. € | 22 | 73% | 0 | 0 | 376' | 2 | 0 | |||||||
| 28 |
|
24 | Brazylia | – | – | 8 | 27% | 0 | 0 | 82' | 1 | 0 | |||||||
| 77 |
|
27 | Urugwaj | 1 mln € | 483 tys. € | 2 | 7% | 0 | 0 | 13' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
26 | Brazylia | 900 tys. € | 134 tys. € | 25 | 83% | 0 | 1 | 215' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
27 | Brazylia | 700 tys. € | 60 tys. € | 16 | 53% | 0 | 0 | 139' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
27 | Brazylia | 300 tys. € | – | 7 | 23% | 0 | 0 | 77' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
39 | Brazylia | 75 tys. € | 241 tys. € | 23 | 77% | 0 | 0 | 11' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 44 |
|
28 | Brazylia | 2,5 mln € | 402 tys. € | 18 | 60% | 2 | 3 | 1 536' | 4 | 0 | |||||||
| 21 |
|
27 | Senegal | 600 tys. € | 358 tys. € | 3 | 10% | 1 | 0 | 169' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
32 | Argentyna | 1,2 mln € | 402 tys. € | 25 | 83% | 1 | 0 | 1 815' | 8 | 0 | |||||||
| 10 |
|
28 | Brazylia | 3 mln € | – | 29 | 97% | 5 | 4 | 1 704' | 5 | 0 | |||||||
| 95 |
|
31 | Brazylia | 500 tys. € | 313 tys. € | 27 | 90% | 0 | 0 | 1 895' | 5 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
30 | Argentyna | 2,5 mln € | 617 tys. € | 13 | 43% | 0 | 0 | 381' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
|
26 | Brazylia | 750 tys. € | – | 24 | 80% | 1 | 0 | 1 331' | 4 | 0 | |||||||
| 15 |
|
31 | Brazylia | 2 mln € | 1,2 mln € | 10 | 33% | 0 | 0 | 196' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
21 | Brazylia | 500 tys. € | – | 26 | 87% | 0 | 0 | 402' | 2 | 1 | |||||||
| 16 |
![]() |
27 | Portugalia | 1,2 mln € | 224 tys. € | 2 | 7% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 43 |
|
26 | Brazylia | 800 tys. € | 277 tys. € | 1 | 3% | 0 | 0 | 71' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
27 | Brazylia | 1,5 mln € | 554 tys. € | 23 | 77% | 1 | 0 | 1 973' | 6 | 1 | |||||||
| 45 |
![]() |
24 | Brazylia | 1,5 mln € | – | 14 | 47% | 0 | 1 | 1 063' | 3 | 0 | |||||||
| 4 |
|
33 | Brazylia | 250 tys. € | 286 tys. € | 9 | 30% | 0 | 0 | 600' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
25 | Brazylia | 2 mln € | – | 23 | 77% | 2 | 0 | 1 714' | 5 | 0 | |||||||
| 36 |
|
25 | Brazylia | 6 mln € | 116 tys. € | 26 | 87% | 0 | 2 | 1 805' | 2 | 1 | |||||||
| 83 |
|
28 | Brazylia | 800 tys. € | 402 tys. € | 22 | 73% | 0 | 0 | 1 225' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
34 | Argentyna | 500 tys. € | 492 tys. € | 13 | 43% | 0 | 0 | 629' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
|
28 | Brazylia | 1 mln € | 197 tys. € | 3 | 10% | 0 | 0 | 159' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
28 | Brazylia | 1,8 mln € | 313 tys. € | 3 | 10% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 98 |
|
28 | Brazylia | 800 tys. € | 224 tys. € | 18 | 60% | 0 | 2 | 601' | 1 | 0 | |||||||
| 70 |
|
26 | Brazylia | 1,5 mln € | 280 tys. € | 7 | 23% | 0 | 0 | 186' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
28 | Brazylia | 4 mln € | 268 tys. € | 27 | 90% | 0 | 1 | 2 340' | 1 | 0 | |||||||
| 35 |
|
25 | Brazylia | 100 tys. € | 63 tys. € | 2 | 7% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 71 |
|
25 | Brazylia | 0 € | 80 tys. € | 18 | 60% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Vitorii
53 mln €
śr. 1,5 mln € / zawodnika
Ile Vitoria wydaje na pensje
9,1 mln € rocznie
śr. 254 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Brazylia (29 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Vitorii w sezonie 2026
Vitoria wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Vitorii
Jak wygląda skład Vitorii?
W wyjściowym ustawieniu Vitorii między słupkami staje L. Arcanjo, a linię obrony najczęściej tworzą Matheusinho, Caca, L. Candido oraz Jamerson. W środku pola grają Erick, Caique, Matheuzinho, E. Martinez oraz Z. Vitor, a za skuteczność w ataku odpowiadają Carlos Rene de Sousa Ferreira. Trener Jair Ventura ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie A (Brazylia) i pucharach.
Vitoria – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Vitoria w sezonie 2026.
Vitoria transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Urugwaj | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 30 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Brazylia | 30 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 24 Sie 2026 |
|
Brazylia | 34 |
![]() |
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
![]() |
Brazylia | 27 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 26 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 30 |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Brazylia | 22 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 13 Lip 2026 |
|
Brazylia | 28 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 09 Lip 2026 |
|
Brazylia | 23 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Vitorii
Vitoria bilans transferowy
- -1,3 mln € 2026
- +5,5 mln € 2025
- -5,7 mln € 2024
- 0 € 2023
- +1,2 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Vitorii
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Vitoria w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Vitorii trafiło 20 zawodników za łączną kwotę 1,3 mln €, a klub opuściło 22 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Carlos Rene de Sousa Ferreira z Portuguesa za 1 mln €.
Vitoria – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Vitoria? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Vitoria?
Klub piłkarski Vitoria zdobył w swojej historii 6 trofeów. Najczęściej wygrywał Copa do Nordeste oraz Mistrzostwo Série B.