Forma w lidze
Chapecoense-SC w tabeli
20. miejsce / 18 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 46 punktów
Strata do bezpiecznego 16. miejsca: 14 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
4 mecze bez zwycięstwa
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
11 pkt
19:33 bramki
1,36 gola/mecz
7 pkt
11:28 bramki
0,73 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Chapecoense-SC
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Brazylia | 31 | napastnik | 29 | 0 € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | Brazylia | 37 | pomocnik | 23 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,06 średnia ocena | Brazylia | 36 | bramkarz | 7 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2318 minut | Brazylia | 28 | obrońca | 27 | 1,2 mln € |
Przewidywany skład Chapecoense-SC 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Chapecoense-SC w tabeli Serie A (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Flamengo
|
30 | 19 | 7 | 4 | 58:25 | 64 |
2
|
Palmeiras
|
30 | 18 | 9 | 3 | 52:22 | 63 |
| ··· | |||||||
19
|
Clube do Remo
|
30 | 5 | 10 | 15 | 33:48 | 25 |
20
|
Chapecoense-SC
|
29 | 3 | 9 | 17 | 30:61 | 18 |
Wyniki Chapecoense-SC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Chapecoense-SC
1
Atletico Paranaense
4
Serie A (Brazylia), 30. kolejka
|
|
|
08 Paź Koniec
|
Vitoria
4
Chapecoense-SC
0
Serie A (Brazylia), 29. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Atletico-MG
1
Chapecoense-SC
1
Serie A (Brazylia), 28. kolejka
|
Terminarz Chapecoense-SC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 23:00
|
Botafogo
Chapecoense-SC
Serie A (Brazylia), 31. kolejka
|
|
|
25 Paź 00:30
|
Chapecoense-SC
Fluminense
Serie A (Brazylia), 32. kolejka
|
|
|
28 Paź 23:30
|
RB Bragantino
Chapecoense-SC
Serie A (Brazylia), 33. kolejka
|
Ostatnie transfery Chapecoense-SC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Urugwaj |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Lis 2026 |
![]() |
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia |
Chapecoense-SC to klub piłkarski z Brazylii występujący w Serie A (Brazylia). Swoim domowym obiektem jest Arena Condá, który może pomieścić 22 600 widzów. Zespół prowadzi Rafael Lacerda.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Chapecoense-SC?
Klub piłkarski Chapecoense-SC zdobył w swojej historii 2 trofea — 1 w kraju i 1 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Série B oraz Copa Sudamericana.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Chapecoense-SC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Chapecoense-SC trafiło 19 zawodników, a klub opuściło 21 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Chapecoense-SC w tabeli Serie A (Brazylia)?
Chapecoense-SC zajmuje obecnie 20. miejsce w tabeli Serie A (Brazylia) z dorobkiem 18 punktów po 29 kolejkach. Strata do prowadzącego Flamengo wynosi 46 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 30:61, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Chapecoense-SC?
W wyjściowym ustawieniu Chapecoense-SC między słupkami staje Anderson Silva da Paixao, a linię obrony najczęściej tworzą Luis Eduardo Marques dos Santos, K. Faria, E. Domachowski oraz B. Pacheco. W środku pola grają Bruno Matias, Camilo Reijers de Oliveira, Giovanni Augusto, Yago Felipe oraz M. Garcez, a za skuteczność w ataku odpowiadają Bruno Nunes de Barros. Trener Rafael Lacerda ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie A (Brazylia) i pucharach.
Kiedy Chapecoense-SC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Chapecoense-SC to spotkanie z Botafogo, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 23:00 na obiekcie Estádio Nilton Santos w ramach Serie A (Brazylia) (31. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Chapecoense-SC?
Ostatni mecz Chapecoense-SC to porażka z Atletico Paranaense 1:4 w Serie A (Brazylia), 13 października 2026. Bramki zdobyli Caetano Silva, Dias, Viveros, Garcez oraz Viveros. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Chapecoense-SC w tym sezonie?
Bilans Chapecoense-SC w tym sezonie to 29 meczów i wynik 3-9-17 przy 30 zdobytych bramkach i 61 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 9,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Chapecoense-SC w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Chapecoense-SC w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Chapecoense-SC
Chapecoense-SC terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 23:00
|
Serie A (Brazylia), 31. kolejka
|
Estádio Nilton Santos Wyjazd | Łatwy | |
|
25 Paź 00:30
|
Serie A (Brazylia), 32. kolejka
|
Arena Condá U siebie | Trudny | |
|
28 Paź 23:30
|
Serie A (Brazylia), 33. kolejka
|
Estádio Nabi Abi Chedid Wyjazd | Umiarkowany | |
|
03 Lis 23:30
|
Serie A (Brazylia), 34. kolejka
|
Arena Condá U siebie | Łatwy | |
|
18 Lis 22:00
|
Serie A (Brazylia), 35. kolejka
|
Estádio Estadual Jornalista Edgar Augusto Proença Wyjazd | Łatwy | |
|
22 Lis 22:00
|
Serie A (Brazylia), 36. kolejka
|
Arena Condá U siebie | Trudny | |
|
29 Lis 22:00
|
Serie A (Brazylia), 37. kolejka
|
Arena Condá U siebie | Trudny | |
|
02 Gru 22:00
|
Serie A (Brazylia), 38. kolejka
|
Estadio Jornalista Mário Filho (Maracanã) Wyjazd | Trudny |
Kiedy Chapecoense-SC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Chapecoense-SC to spotkanie z Botafogo, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 23:00 na obiekcie Estádio Nilton Santos w ramach Serie A (Brazylia) (31. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Chapecoense-SC w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Chapecoense-SC w sezonie 2026.
Forma i bramki Chapecoense-SC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Chapecoense-SC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Serie A (Brazylia), 30. kolejka
|
1:4 | 4-2-3-1 | 6/13 | 2/3 | |
|
08 Paź Koniec
|
Serie A (Brazylia), 29. kolejka
|
4:0 | 4-2-3-1 | 6/9 | 3/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Serie A (Brazylia), 28. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 2/13 | 1/3 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Serie A (Brazylia), 27. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 4/6 | 6/10 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Serie A (Brazylia), 26. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 2/7 | 4/4 | |
|
30 Sie Koniec
|
Serie A (Brazylia), 25. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 7/12 | 2/5 | |
|
23 Sie Koniec
|
Serie A (Brazylia), 24. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 7/10 | 4/4 | |
|
16 Sie Koniec
|
Serie A (Brazylia), 23. kolejka
|
3:3 | 4-3-3 | 3/8 | 2/4 | |
|
09 Sie Koniec
|
Serie A (Brazylia), 22. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 6/11 | 1/2 | |
|
06 Sie Koniec
|
Puchar Brazylii, 1/8 finału
|
2:0 | 4-3-3 | 2/14 | 5/7 |
Chapecoense-SC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 40 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 11 z 29 meczów, ze średnią 0,45 punktu. W pozostałych ustawieniach Chapecoense-SC zdobywa 0,72 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Chapecoense-SC?
Ostatni mecz Chapecoense-SC to porażka z Atletico Paranaense 1:4 w Serie A (Brazylia), 13 października 2026. Bramki zdobyli Caetano Silva, Dias, Viveros, Garcez oraz Viveros. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Chapecoense-SC – tabela Serie A (Brazylia)
Jakie miejsce w tabeli Serie A (Brazylia) zajmuje Chapecoense-SC w sezonie 2026.
Miejsce Chapecoense-SC w tabeli Serie A (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Flamengo
|
30 | 19 | 7 | 4 | 58:25 | 33 | 64 | |
2
|
Palmeiras
|
30 | 18 | 9 | 3 | 52:22 | 30 | 63 | |
3
|
Atletico Paranaense
|
30 | 15 | 8 | 7 | 49:35 | 14 | 53 | |
4
|
Fluminense
|
30 | 14 | 9 | 7 | 48:37 | 11 | 51 | |
5
|
Bahia
|
30 | 13 | 10 | 7 | 44:36 | 8 | 49 | |
6
|
Cruzeiro
|
30 | 14 | 6 | 10 | 46:44 | 2 | 48 | |
7
|
Atletico-MG
|
30 | 13 | 8 | 9 | 41:35 | 6 | 47 | |
8
|
Santos
|
30 | 11 | 9 | 10 | 46:45 | 1 | 42 | |
9
|
RB Bragantino
|
30 | 11 | 7 | 12 | 38:35 | 3 | 40 | |
10
|
Sao Paulo
|
30 | 11 | 6 | 13 | 35:35 | 0 | 39 | |
11
|
Coritiba
|
30 | 10 | 9 | 11 | 38:48 | -10 | 39 | |
12
|
Vitoria
|
30 | 10 | 6 | 14 | 33:44 | -11 | 36 | |
13
|
Botafogo
|
30 | 9 | 9 | 12 | 43:48 | -5 | 36 | |
14
|
Vasco da Gama
|
29 | 9 | 8 | 12 | 36:42 | -6 | 35 | |
15
|
Mirassol
|
30 | 8 | 9 | 13 | 34:44 | -10 | 33 | |
16
|
Corinthians
|
30 | 8 | 8 | 14 | 31:38 | -7 | 32 | |
17
|
Internacional
|
30 | 7 | 11 | 12 | 33:38 | -5 | 32 | |
18
|
Gremio
|
30 | 7 | 10 | 13 | 32:40 | -8 | 31 | |
19
|
Clube do Remo
|
30 | 5 | 10 | 15 | 33:48 | -15 | 25 | |
20
|
Chapecoense-SC
|
29 | 3 | 9 | 17 | 30:61 | -31 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Flamengo
|
30 | 19 | 7 | 4 | 58:25 | 33 | 64 | |
2
|
Palmeiras
|
30 | 18 | 9 | 3 | 52:22 | 30 | 63 | |
3
|
Atletico Paranaense
|
30 | 15 | 8 | 7 | 49:35 | 14 | 53 | |
4
|
Fluminense
|
30 | 14 | 9 | 7 | 48:37 | 11 | 51 | |
5
|
Bahia
|
30 | 13 | 10 | 7 | 44:36 | 8 | 49 | |
6
|
Cruzeiro
|
30 | 14 | 6 | 10 | 46:44 | 2 | 48 | |
7
|
Atletico-MG
|
30 | 13 | 8 | 9 | 41:35 | 6 | 47 | |
8
|
Santos
|
30 | 11 | 9 | 10 | 46:45 | 1 | 42 | |
9
|
RB Bragantino
|
30 | 11 | 7 | 12 | 38:35 | 3 | 40 | |
10
|
Sao Paulo
|
30 | 11 | 6 | 13 | 35:35 | 0 | 39 | |
11
|
Coritiba
|
30 | 10 | 9 | 11 | 38:48 | -10 | 39 | |
12
|
Vitoria
|
30 | 10 | 6 | 14 | 33:44 | -11 | 36 | |
13
|
Botafogo
|
30 | 9 | 9 | 12 | 43:48 | -5 | 36 | |
14
|
Vasco da Gama
|
29 | 9 | 8 | 12 | 36:42 | -6 | 35 | |
15
|
Mirassol
|
30 | 8 | 9 | 13 | 34:44 | -10 | 33 | |
16
|
Corinthians
|
30 | 8 | 8 | 14 | 31:38 | -7 | 32 | |
17
|
Internacional
|
30 | 7 | 11 | 12 | 33:38 | -5 | 32 | |
18
|
Gremio
|
30 | 7 | 10 | 13 | 32:40 | -8 | 31 | |
19
|
Clube do Remo
|
30 | 5 | 10 | 15 | 33:48 | -15 | 25 | |
20
|
Chapecoense-SC
|
29 | 3 | 9 | 17 | 30:61 | -31 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Flamengo
|
15 | 11 | 3 | 1 | 29:10 | 19 | 36 | |
| 2 |
Palmeiras
|
15 | 11 | 3 | 1 | 28:10 | 18 | 36 | |
| 3 |
Fluminense
|
15 | 11 | 3 | 1 | 28:14 | 14 | 36 | |
| 4 |
Atletico Paranaense
|
15 | 9 | 5 | 1 | 27:13 | 14 | 32 | |
| 5 |
Atletico-MG
|
15 | 9 | 5 | 1 | 26:17 | 9 | 32 | |
| 6 |
Vitoria
|
15 | 10 | 1 | 4 | 22:12 | 10 | 31 | |
| 7 |
Sao Paulo
|
15 | 9 | 3 | 3 | 24:13 | 11 | 30 | |
| 8 |
Cruzeiro
|
15 | 8 | 4 | 3 | 26:16 | 10 | 28 | |
| 9 |
Bahia
|
15 | 7 | 6 | 2 | 23:14 | 9 | 27 | |
| 10 |
Gremio
|
15 | 7 | 5 | 3 | 23:17 | 6 | 26 | |
| 11 |
RB Bragantino
|
15 | 7 | 3 | 5 | 24:17 | 7 | 24 | |
| 12 |
Vasco da Gama
|
15 | 7 | 3 | 5 | 21:18 | 3 | 24 | |
| 13 |
Santos
|
15 | 6 | 5 | 4 | 22:20 | 2 | 23 | |
| 14 |
Mirassol
|
15 | 6 | 5 | 4 | 21:21 | 0 | 23 | |
| 15 |
Botafogo
|
15 | 5 | 6 | 4 | 25:22 | 3 | 21 | |
| 16 |
Coritiba
|
15 | 5 | 5 | 5 | 20:20 | 0 | 20 | |
| 17 |
Corinthians
|
15 | 5 | 3 | 7 | 15:16 | -1 | 18 | |
| 18 |
Internacional
|
15 | 4 | 5 | 6 | 18:17 | 1 | 17 | |
| 19 |
Clube do Remo
|
15 | 3 | 6 | 6 | 19:20 | -1 | 15 | |
| 20 |
Chapecoense-SC
|
14 | 2 | 5 | 7 | 19:33 | -14 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Flamengo
|
15 | 8 | 4 | 3 | 29:15 | 14 | 28 | |
| 2 |
Palmeiras
|
15 | 7 | 6 | 2 | 24:12 | 12 | 27 | |
| 3 |
Bahia
|
15 | 6 | 4 | 5 | 21:22 | -1 | 22 | |
| 4 |
Atletico Paranaense
|
15 | 6 | 3 | 6 | 22:22 | 0 | 21 | |
| 5 |
Cruzeiro
|
15 | 6 | 2 | 7 | 20:28 | -8 | 20 | |
| 6 |
Santos
|
15 | 5 | 4 | 6 | 24:25 | -1 | 19 | |
| 7 |
Coritiba
|
15 | 5 | 4 | 6 | 18:28 | -10 | 19 | |
| 8 |
RB Bragantino
|
15 | 4 | 4 | 7 | 14:18 | -4 | 16 | |
| 9 |
Fluminense
|
15 | 3 | 6 | 6 | 20:23 | -3 | 15 | |
| 10 |
Atletico-MG
|
15 | 4 | 3 | 8 | 15:18 | -3 | 15 | |
| 11 |
Botafogo
|
15 | 4 | 3 | 8 | 18:26 | -8 | 15 | |
| 12 |
Internacional
|
15 | 3 | 6 | 6 | 15:21 | -6 | 15 | |
| 13 |
Corinthians
|
15 | 3 | 5 | 7 | 16:22 | -6 | 14 | |
| 14 |
Vasco da Gama
|
14 | 2 | 5 | 7 | 15:24 | -9 | 11 | |
| 15 |
Mirassol
|
15 | 2 | 4 | 9 | 13:23 | -10 | 10 | |
| 16 |
Clube do Remo
|
15 | 2 | 4 | 9 | 14:28 | -14 | 10 | |
| 17 |
Sao Paulo
|
15 | 2 | 3 | 10 | 11:22 | -11 | 9 | |
| 18 |
Chapecoense-SC
|
15 | 1 | 4 | 10 | 11:28 | -17 | 7 | |
| 19 |
Vitoria
|
15 | 0 | 5 | 10 | 11:32 | -21 | 5 | |
| 20 |
Gremio
|
15 | 0 | 5 | 10 | 9:23 | -14 | 5 |
Które miejsce zajmuje Chapecoense-SC w tabeli Serie A (Brazylia)?
Chapecoense-SC zajmuje obecnie 20. miejsce w tabeli Serie A (Brazylia) z dorobkiem 18 punktów po 29 kolejkach. Strata do prowadzącego Flamengo wynosi 46 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 30:61, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Chapecoense-SC w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Chapecoense-SC na tle ligi w sezonie 2026.
Chapecoense-SC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,5
- Strzały celne / mecz 3,6
- Asysty / mecz 0,79
- Udane dryblingi / mecz 6,8
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,10
- Czyste konta 7%
- Odbiory / mecz 12,9
- Przechwyty / mecz 8,6
- Wybicia / mecz 27,1
- Zablokowane strzały / mecz 3,4
Strzelcy Chapecoense-SC
-
Marcio Antonio de Sousa Junior 5
-
Walter Clar 3
-
Mauricio Garcez 3
-
Tulio Eduardo Silva de Oliveira 3
-
Neto Pessoa 2
-
Jean Carlos 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Chapecoense-SC i rywali według minuty w ostatnich 29 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Chapecoense-SC to 76–90+ minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Botafogo - Chapecoense-SC Po przerwie pada 60% bramek Chapecoense-SC.Przebieg meczu Chapecoense-SC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 2-3-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 21 | 1-5-15 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 15 | 2-6-7 |
| Przegrywał do przerwy | 12 | 0-2-10 |
Gdy Chapecoense-SC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Chapecoense-SC
87% bramek Chapecoense-SC pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Chapecoense-SC zdobywa w sezonie średnio 0,62 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,90.
Aktualne serie Chapecoense-SC
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Chapecoense-SC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Chapecoense-SC wygra mecz Botafogo - Chapecoense-SC Chapecoense-SC przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Chapecoense-SC
- Powyżej 0,5 97%
- Powyżej 1,5 90%
- Powyżej 2,5 59%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 21%
- Powyżej 5,5 10%
W 59% meczów Chapecoense-SC padają co najmniej trzy bramki, a w 66% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Botafogo - Chapecoense-SC Powyżej 2,5 bramki padło w 59% meczów Chapecoense-SC.Chapecoense-SC – faule i karne
- Faule / mecz 13,6
- Faule rywali / mecz 10,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Chapecoense-SC fauluje średnio 13,6 razy na mecz, a wymusza 10,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Chapecoense-SC, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Botafogo - Chapecoense-SC Chapecoense-SC popełnia 13,6 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Chapecoense-SC zdobywa 0,79 punktu na mecz wobec 0,47 na wyjeździe.
Chapecoense-SC wygra mecz Botafogo - Chapecoense-SC Chapecoense-SC zdobywa u siebie 26% możliwych punktów, na wyjeździe 16%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 29 meczach Chapecoense-SC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli Chapecoense-SC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 29 meczów.
Chapecoense-SC wygra drugą połowę meczu Botafogo - Chapecoense-SC Drugą połowę Chapecoense-SC wygrywał w 4 z 29 meczów.Chapecoense-SC – strzały
- Celne / mecz 3,6
- Niecelne / mecz 5,9
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,2
Chapecoense-SC oddaje 9,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Botafogo - Chapecoense-SC Chapecoense-SC oddaje 9,5 strzałów na mecz.Chapecoense-SC – posiadanie piłki
- U siebie 44,3%
- Na wyjeździe 41,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 29
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 29
- Najniższe w sezonie 23%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 29 meczów. Średnio Chapecoense-SC utrzymuje przy piłce 42,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 23%.
Chapecoense-SC wygra mecz Botafogo - Chapecoense-SC Chapecoense-SC utrzymuje średnio 42,8% posiadania piłki.Chapecoense-SC – podania
- Kluczowe / mecz 10,0
- Dośrodkowania / mecz 18,9
- Celność dośrodkowań 28%
- Podania długie / mecz 52
- Celność długich podań 50%
Chapecoense-SC wymienia średnio 370 podań na mecz przy celności 83%, z czego 10,0 to podania kluczowe.
Chapecoense-SC – czyste konta
- U siebie 2 z 14
- Na wyjeździe 0 z 15
- Stracone / mecz 2,10
- Bez straty do przerwy 34%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 69%
Czyste konto Chapecoense-SC to 7% meczów sezonu (2 z 29), z czego 2 w 14 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Botafogo - Chapecoense-SC Czyste konto Chapecoense-SC zachowuje w 7% meczów.Chapecoense-SC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 66%
- Pow. 10,5 w meczu 41%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,1
Chapecoense-SC wykonuje średnio 4,0 rzutów rożnych na mecz wobec 6,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 66% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Botafogo - Chapecoense-SC Powyżej 8,5 rożnego padło w 66% meczów Chapecoense-SC.Chapecoense-SC – kartki
- Żółte kartki 67
- Pow. 3,5 kartki w meczu 52%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 38%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 10%
Chapecoense-SC ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Chapecoense-SC – 1,6. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Botafogo - Chapecoense-SC Chapecoense-SC ogląda średnio 2,3 żółtych kartek na mecz.Chapecoense-SC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 8 | 0-1-7 | 0,13 | 0,75 | 2,50 |
| Środka tabeli (7–14) | 13 | 2-5-6 | 0,85 | 1,23 | 2,15 |
| Dołu tabeli (15–20) | 8 | 1-3-4 | 0,75 | 1,00 | 1,63 |
Najwięcej punktów na mecz Chapecoense-SC zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Chapecoense-SC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
16.
|
1,20 0,93 | 1,00 1,07 | 1,07 1,47 |
|
17.
|
1,13 1,00 | 1,20 1,00 | 1,13 1,40 |
|
18.
|
1,73 0,33 | 1,53 0,60 | 1,13 1,53 |
|
19.
|
1,00 0,67 | 1,27 0,93 | 1,33 1,87 |
|
20.
|
0,79 0,47 | 1,36 0,73 | 2,36 1,87 |
Ciekawe rekordy w meczach Chapecoense-SC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Chapecoense-SC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Chapecoense-SC - Santos 4:2 Serie A (Brazylia), 29.01.2026
- Najwyższa porażka Chapecoense-SC - Atletico-MG 0:4 Serie A (Brazylia), 3.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Chapecoense-SC - Santos 4:2, Serie A (Brazylia), 29.01.2026
- Najszybsza bramka 15. minuta Garcez, Gremio - Chapecoense-SC 3:1, Serie A (Brazylia), 30.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Coritiba - Chapecoense-SC 2:1, Serie A (Brazylia), 9.08.2026
Jakie statystyki ma Chapecoense-SC w tym sezonie?
Bilans Chapecoense-SC w tym sezonie to 29 meczów i wynik 3-9-17 przy 30 zdobytych bramkach i 61 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 9,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Chapecoense-SC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Chapecoense-SC w sezonie 2026.
Przewidywany skład Chapecoense-SC 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Chapecoense-SC
-
Bruno Nunes de Barros Napastnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 28 dniopuszczone: 2 mecze
-
Heitor Obrońca Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 38 dniopuszczone: 5 meczów
-
Max Pomocnik Uraz pleców pauzuje od 67 dniopuszczone: 9 meczów
-
Vinicius Lourenco Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 67 dniopuszczone: 9 meczów

-
Rafael Carvalheira Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 92 dniopuszczone: 16 meczów
-
Joao Paulo Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 92 dniopuszczone: 11 meczów
-
Anderson Silva da Paixao Bramkarz Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 92 dniopuszczone: 3 mecze
-
Mauricio Garcez Napastnik Problemy z udem pauzuje od 141 dniopuszczone: 6 meczów
-
Victor Caetano Obrońca Uraz łydki pauzuje od 154 dniopuszczone: 10 meczów
-
Robert dos Santos Conceicao Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 256 dniopuszczone: 51 meczów
Kadra Chapecoense-SC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
37 | Kongo | 150 tys. € | 241 tys. € | 22 | 76% | 1 | 3 | 1 327' | 4 | 0 | |||||||
| 7 |
|
31 | Brazylia | 0 € | 161 tys. € | 29 | 100% | 5 | 2 | 1 702' | 3 | 0 | |||||||
| 31 |
|
29 | Brazylia | 800 tys. € | 161 tys. € | 16 | 55% | 3 | 0 | 948' | 0 | 0 | |||||||
| 94 |
|
32 | Urugwaj | 400 tys. € | 322 tys. € | 6 | 21% | 0 | 1 | 200' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Urugwaj | 1,5 mln € | – | 7 | 24% | 0 | 0 | 133' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
31 | Brazylia | 400 tys. € | 205 tys. € | 3 | 10% | 0 | 0 | 135' | 1 | 0 | |||||||
| 70 |
|
23 | Brazylia | 500 tys. € | 45 tys. € | 22 | 76% | 1 | 0 | 263' | 2 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
23 | Brazylia | 1 mln € | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 15' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
|
31 | Brazylia | 1,2 mln € | 277 tys. € | 8 | 28% | 0 | 1 | 612' | 2 | 0 | |||||||
| 27 |
|
27 | Brazylia | 2 mln € | 241 tys. € | 24 | 83% | 0 | 0 | 2 043' | 8 | 0 | |||||||
| 16 |
|
27 | Brazylia | 500 tys. € | 80 tys. € | 12 | 41% | 0 | 0 | 492' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
37 | Brazylia | 150 tys. € | 161 tys. € | 23 | 79% | 1 | 5 | 1 227' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
|
25 | Brazylia | 600 tys. € | 241 tys. € | 2 | 7% | 0 | 0 | 128' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
27 | Brazylia | 2,5 mln € | 134 tys. € | 15 | 52% | 2 | 0 | 895' | 2 | 0 | |||||||
| 80 |
|
21 | Hiszpania | 325 tys. € | – | 7 | 24% | 0 | 0 | 159' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
21 | Brazylia | – | – | 25 | 86% | 0 | 0 | 208' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
24 | Kolumbia | 1 mln € | 536 tys. € | 5 | 17% | 0 | 0 | 69' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
27 | Brazylia | 400 tys. € | 241 tys. € | 1 | 3% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 23 |
|
29 | Brazylia | 700 tys. € | 241 tys. € | 2 | 7% | 0 | 1 | 116' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
25 | Brazylia | 600 tys. € | 330 tys. € | 4 | 14% | 0 | 1 | 274' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
28 | Brazylia | 1,2 mln € | 107 tys. € | 27 | 93% | 1 | 0 | 2 318' | 6 | 1 | |||||||
| 12 |
|
27 | Brazylia | 400 tys. € | 54 tys. € | 9 | 31% | 0 | 0 | 410' | 3 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
31 | Brazylia | 300 tys. € | – | 23 | 79% | 0 | 1 | 1 327' | 6 | 2 | |||||||
| 91 |
|
34 | Brazylia | 250 tys. € | 241 tys. € | 25 | 86% | 1 | 3 | 1 451' | 3 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
23 | Brazylia | 300 tys. € | – | 15 | 52% | 0 | 0 | 804' | 2 | 0 | |||||||
| 25 |
|
28 | Brazylia | 600 tys. € | 107 tys. € | 15 | 52% | 0 | 0 | 649' | 3 | 0 | |||||||
| 4 |
|
29 | Brazylia | 600 tys. € | 107 tys. € | 17 | 59% | 1 | 0 | 596' | 4 | 0 | |||||||
| 15 |
|
33 | Brazylia | 250 tys. € | 107 tys. € | 17 | 59% | 0 | 0 | 292' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
25 | Brazylia | 550 tys. € | – | 6 | 21% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 98 |
|
28 | Brazylia | 450 tys. € | – | 19 | 66% | 0 | 0 | 1 350' | 1 | 0 | |||||||
| 30 |
|
27 | Brazylia | – | – | 13 | 45% | 0 | 0 | 270' | 1 | 0 | |||||||
| 1 |
|
37 | Brazylia | – | 54 tys. € | 21 | 72% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
23 | Brazylia | – | – | 2 | 7% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Chapecoense-SC
19,6 mln €
śr. 595 tys. € / zawodnika
Ile Chapecoense-SC wydaje na pensje
4,4 mln € rocznie
śr. 133 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Brazylia (28 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Chapecoense-SC w sezonie 2026
Chapecoense-SC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Chapecoense-SC
Jak wygląda skład Chapecoense-SC?
W wyjściowym ustawieniu Chapecoense-SC między słupkami staje Anderson Silva da Paixao, a linię obrony najczęściej tworzą Luis Eduardo Marques dos Santos, K. Faria, E. Domachowski oraz B. Pacheco. W środku pola grają Bruno Matias, Camilo Reijers de Oliveira, Giovanni Augusto, Yago Felipe oraz M. Garcez, a za skuteczność w ataku odpowiadają Bruno Nunes de Barros. Trener Rafael Lacerda ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie A (Brazylia) i pucharach.
Chapecoense-SC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Chapecoense-SC w sezonie 2026.
Chapecoense-SC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Urugwaj | 32 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia | 27 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Lis 2026 |
![]() |
Brazylia | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 29 |
|
wypożyczenie | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 32 |
|
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 19 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 21 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Brazylia | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Kolumbia | 24 |
|
za darmo |
Chapecoense-SC bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- +850 tys. € 2023
- +170 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Chapecoense-SC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Chapecoense-SC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Chapecoense-SC trafiło 19 zawodników, a klub opuściło 21 piłkarzy.
Chapecoense-SC – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Chapecoense-SC? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Chapecoense-SC?
Klub piłkarski Chapecoense-SC zdobył w swojej historii 2 trofea — 1 w kraju i 1 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Série B oraz Copa Sudamericana.