Rafael Santos

pomocnik #1
Narodowość Brazylia Aktualny klub Chapecoense-SC
Wiek / data ur.27 lat (26.05.1999)
Wzrost1,76 m
Waga72 kg
Pozycjapomocnik
Preferowana noganieznana
Zarobki150 tys. $
Dołączył31.12.2023
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowa2,5 mln €

Rafael Santos jest piłkarzem występującym obecnie w Chapecoense-SC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.

Liczby Rafael Santos w Pucharze Brazylii 2026
Mecze
1
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
90'
Średnia ocena
6.74
Kartki
1 / 0

Forma w ostatnich meczach Rafael Santos

Ocena
25.07 Santos Chapecoense-SC 2:2 0.0
23.07 Chapecoense-SC Flamengo 0:4 0.0
18.07 Bahia Chapecoense-SC 2:0 0.0
31.05 Palmeiras Chapecoense-SC 1:0 0.0
24.05 Cruzeiro Chapecoense-SC 2:1 0.0
Najbliższy mecz Rafael Santos
Chapecoense-SC Cruzeiro
02.08.2026·23:30
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Statystyki

6,74
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

150 tys. $
roczna pensja
miesięcznie: 13 tys. $
tygodniowo: 3 tys. $
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer31.12.2023
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

2,5 mln €
+500 tys. € (+25,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Preferowana noga Nieznana
Wzrost 1,76 m
Waga 72 kg

Jakie statystyki ma Rafael Santos w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Rafael Santos wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.74. Rafael Santos oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Rafael Santos w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Rafael Santos rozegrał w barwach Chapecoense-SC w Pucharze Brazylii 1 mecz, w Serie A (Brazylia) 20 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 450 minut. Średnio dawało to 21 minut gry na spotkanie.

Ile zarabia Rafael Santos?

Na podstawie kontraktu z Chapecoense-SC, Rafael Santos otrzymuje 150 tysięcy dolarów rocznej pensji, co daje około 12,5 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Santos w sierpniu 2026 to 2,9 tysiąca dolarów, a dziennie około 411 dolarów.

Jaka jest wartość rynkowa Rafael Santos?

Wycena 27-letniego Rafael Santos według stanu na maj 2026 wynosi 2,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,5 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Rafael Santos?

Rafael Santos urodził się 26 maja 1999 w Rio de Janeiro (Brazylia). Obecnie piłkarz ma 27 lat.