Forma w lidze
Clube do Remo w tabeli
19. miejsce / 25 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 39 punktów
Strata do bezpiecznego 16. miejsca: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
10 meczów bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
15 pkt
19:20 bramki
1,27 gola/mecz
10 pkt
14:28 bramki
0,93 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Clube do Remo
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 7 bramek | Brazylia | 27 | napastnik | 24 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Brazylia | 31 | napastnik | 28 | 600 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,83 średnia ocena | Brazylia | 38 | bramkarz | 29 | 50 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2610 minut | Brazylia | 38 | bramkarz | 29 | 50 tys. € |
Przewidywany skład Clube do Remo 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Clube do Remo w tabeli Serie A (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Flamengo
|
30 | 19 | 7 | 4 | 58:25 | 64 |
2
|
Palmeiras
|
30 | 18 | 9 | 3 | 52:22 | 63 |
| ··· | |||||||
18
|
Gremio
|
30 | 7 | 10 | 13 | 32:40 | 31 |
19
|
Clube do Remo
|
30 | 5 | 10 | 15 | 33:48 | 25 |
20
|
Chapecoense-SC
|
29 | 3 | 9 | 17 | 30:61 | 18 |
Wyniki Clube do Remo
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Vasco da Gama
0
Clube do Remo
0
Serie A (Brazylia), 30. kolejka
|
|
|
08 Paź Koniec
|
Clube do Remo
1
Gremio
1
Serie A (Brazylia), 29. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Clube do Remo
1
Santos
2
Serie A (Brazylia), 28. kolejka
|
Terminarz Clube do Remo
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 00:30
|
Clube do Remo
RB Bragantino
Serie A (Brazylia), 31. kolejka
|
|
|
24 Paź 01:00
|
Cruzeiro
Clube do Remo
Serie A (Brazylia), 32. kolejka
|
|
|
29 Paź 01:30
|
Clube do Remo
Botafogo
Serie A (Brazylia), 33. kolejka
|
Ostatnie transfery Clube do Remo
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia |
![]() |
koniec wypożyczenia |
Clube do Remo to klub piłkarski z Brazylii występujący w Serie A (Brazylia). Swoim domowym obiektem jest Estádio Estadual Jornalista Edgar Augusto Proença, który może pomieścić 53 635 widzów. Zespół prowadzi Thiago Carpini.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Clube do Remo w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Clube do Remo trafiło 26 zawodników za łączną kwotę 3,5 mln €, a klub opuściło 27 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Leonel Picco z Platense za 1,7 mln €.
Które miejsce zajmuje Clube do Remo w tabeli Serie A (Brazylia)?
Clube do Remo zajmuje obecnie 19. miejsce w tabeli Serie A (Brazylia) z dorobkiem 25 punktów po 30 kolejkach. Strata do prowadzącego Flamengo wynosi 39 punktów, a przewaga nad 20. miejscem to 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 33:48, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Jak wygląda skład Clube do Remo?
W wyjściowym ustawieniu Clube do Remo między słupkami staje Y. Vinhas, a linię obrony najczęściej tworzą Marcelo Rodrigues Souza, Marllon, Matheus Alexandre oraz Marlon. W środku pola grają Glaybson Yago Souza Lisboa, Jose Welison, Ze Ricardo, L. Picco oraz A. Galeano, a za skuteczność w ataku odpowiadają G. Taliari. Trener Thiago Carpini ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie A (Brazylia) i pucharach.
Kiedy Clube do Remo gra następny mecz?
Najbliższy mecz Clube do Remo to spotkanie z RB Bragantino, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 00:30 na obiekcie Estádio Estadual Jornalista Edgar Augusto Proença w ramach Serie A (Brazylia) (31. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Clube do Remo?
Ostatni mecz Clube do Remo to remis z Vasco da Gamą 0:0 w Serie A (Brazylia), 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Clube do Remo w tym sezonie?
Bilans Clube do Remo w tym sezonie to 30 meczów i wynik 5-10-15 przy 33 zdobytych bramkach i 48 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Clube do Remo w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Clube do Remo w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Clube do Remo
Clube do Remo terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
19 Paź 00:30
|
Serie A (Brazylia), 31. kolejka
|
Estádio Estadual Jornalista Edgar Augusto Proença U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 01:00
|
Serie A (Brazylia), 32. kolejka
|
Estádio Governador Magalhães Pinto Wyjazd | Trudny | |
|
29 Paź 01:30
|
Serie A (Brazylia), 33. kolejka
|
Estádio Estadual Jornalista Edgar Augusto Proença U siebie | Łatwy | |
|
05 Lis 23:30
|
Serie A (Brazylia), 34. kolejka
|
Allianz Parque Wyjazd | Trudny | |
|
18 Lis 22:00
|
Serie A (Brazylia), 35. kolejka
|
Estádio Estadual Jornalista Edgar Augusto Proença U siebie | Łatwy | |
|
22 Lis 22:00
|
Serie A (Brazylia), 36. kolejka
|
Arena da Baixada Wyjazd | Trudny | |
|
29 Lis 22:00
|
Serie A (Brazylia), 37. kolejka
|
Estádio Cícero Pompeu de Toledo (Morumbi) Wyjazd | Umiarkowany | |
|
02 Gru 22:00
|
Serie A (Brazylia), 38. kolejka
|
Estádio Estadual Jornalista Edgar Augusto Proença U siebie | Łatwy |
Kiedy Clube do Remo gra następny mecz?
Najbliższy mecz Clube do Remo to spotkanie z RB Bragantino, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 00:30 na obiekcie Estádio Estadual Jornalista Edgar Augusto Proença w ramach Serie A (Brazylia) (31. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Clube do Remo w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Clube do Remo w sezonie 2026.
Forma i bramki Clube do Remo w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Clube do Remo wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Serie A (Brazylia), 30. kolejka
|
0:0 | 5-4-1 | 5/11 | 2/4 | |
|
08 Paź Koniec
|
Serie A (Brazylia), 29. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 10/14 | 3/7 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Serie A (Brazylia), 28. kolejka
|
1:2 | 4-1-4-1 | 5/9 | 4/8 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Serie A (Brazylia), 27. kolejka
|
2:1 | 3-4-3 | 6/13 | 1/3 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Serie A (Brazylia), 26. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 8/17 | 3/5 | |
|
01 Wrz Koniec
|
Serie A (Brazylia), 25. kolejka
|
2:3 | 4-2-3-1 | 9/13 | 3/4 | |
|
22 Sie Koniec
|
Serie A (Brazylia), 24. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 2/13 | 1/2 | |
|
18 Sie Koniec
|
Serie A (Brazylia), 23. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 5/9 | 4/5 | |
|
08 Sie Koniec
|
Serie A (Brazylia), 22. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 5/7 | 2/4 | |
|
05 Sie Koniec
|
Puchar Brazylii, 1/8 finału
|
0:1 | 4-2-3-1 | 3/11 | 2/7 |
Clube do Remo ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 32 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 23 z 30 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Clube do Remo zdobywa 0,29 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Clube do Remo?
Ostatni mecz Clube do Remo to remis z Vasco da Gamą 0:0 w Serie A (Brazylia), 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Clube do Remo – tabela Serie A (Brazylia)
Jakie miejsce w tabeli Serie A (Brazylia) zajmuje Clube do Remo w sezonie 2026.
Miejsce Clube do Remo w tabeli Serie A (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Flamengo
|
30 | 19 | 7 | 4 | 58:25 | 33 | 64 | |
2
|
Palmeiras
|
30 | 18 | 9 | 3 | 52:22 | 30 | 63 | |
3
|
Atletico Paranaense
|
30 | 15 | 8 | 7 | 49:35 | 14 | 53 | |
4
|
Fluminense
|
30 | 14 | 9 | 7 | 48:37 | 11 | 51 | |
5
|
Bahia
|
30 | 13 | 10 | 7 | 44:36 | 8 | 49 | |
6
|
Cruzeiro
|
30 | 14 | 6 | 10 | 46:44 | 2 | 48 | |
7
|
Atletico-MG
|
30 | 13 | 8 | 9 | 41:35 | 6 | 47 | |
8
|
Santos
|
30 | 11 | 9 | 10 | 46:45 | 1 | 42 | |
9
|
RB Bragantino
|
30 | 11 | 7 | 12 | 38:35 | 3 | 40 | |
10
|
Sao Paulo
|
30 | 11 | 6 | 13 | 35:35 | 0 | 39 | |
11
|
Coritiba
|
30 | 10 | 9 | 11 | 38:48 | -10 | 39 | |
12
|
Vitoria
|
30 | 10 | 6 | 14 | 33:44 | -11 | 36 | |
13
|
Botafogo
|
30 | 9 | 9 | 12 | 43:48 | -5 | 36 | |
14
|
Mirassol
|
31 | 9 | 9 | 13 | 36:44 | -8 | 36 | |
15
|
Vasco da Gama
|
29 | 9 | 8 | 12 | 36:42 | -6 | 35 | |
16
|
Corinthians
|
30 | 8 | 8 | 14 | 31:38 | -7 | 32 | |
17
|
Internacional
|
31 | 7 | 11 | 13 | 33:40 | -7 | 32 | |
18
|
Gremio
|
30 | 7 | 10 | 13 | 32:40 | -8 | 31 | |
19
|
Clube do Remo
|
30 | 5 | 10 | 15 | 33:48 | -15 | 25 | |
20
|
Chapecoense-SC
|
29 | 3 | 9 | 17 | 30:61 | -31 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Flamengo
|
30 | 19 | 7 | 4 | 58:25 | 33 | 64 | |
2
|
Palmeiras
|
30 | 18 | 9 | 3 | 52:22 | 30 | 63 | |
3
|
Atletico Paranaense
|
30 | 15 | 8 | 7 | 49:35 | 14 | 53 | |
4
|
Fluminense
|
30 | 14 | 9 | 7 | 48:37 | 11 | 51 | |
5
|
Bahia
|
30 | 13 | 10 | 7 | 44:36 | 8 | 49 | |
6
|
Cruzeiro
|
30 | 14 | 6 | 10 | 46:44 | 2 | 48 | |
7
|
Atletico-MG
|
30 | 13 | 8 | 9 | 41:35 | 6 | 47 | |
8
|
Santos
|
30 | 11 | 9 | 10 | 46:45 | 1 | 42 | |
9
|
RB Bragantino
|
30 | 11 | 7 | 12 | 38:35 | 3 | 40 | |
10
|
Sao Paulo
|
30 | 11 | 6 | 13 | 35:35 | 0 | 39 | |
11
|
Coritiba
|
30 | 10 | 9 | 11 | 38:48 | -10 | 39 | |
12
|
Vitoria
|
30 | 10 | 6 | 14 | 33:44 | -11 | 36 | |
13
|
Botafogo
|
30 | 9 | 9 | 12 | 43:48 | -5 | 36 | |
14
|
Mirassol
|
31 | 9 | 9 | 13 | 36:44 | -8 | 36 | |
15
|
Vasco da Gama
|
29 | 9 | 8 | 12 | 36:42 | -6 | 35 | |
16
|
Corinthians
|
30 | 8 | 8 | 14 | 31:38 | -7 | 32 | |
17
|
Internacional
|
31 | 7 | 11 | 13 | 33:40 | -7 | 32 | |
18
|
Gremio
|
30 | 7 | 10 | 13 | 32:40 | -8 | 31 | |
19
|
Clube do Remo
|
30 | 5 | 10 | 15 | 33:48 | -15 | 25 | |
20
|
Chapecoense-SC
|
29 | 3 | 9 | 17 | 30:61 | -31 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Flamengo
|
15 | 11 | 3 | 1 | 29:10 | 19 | 36 | |
| 2 |
Palmeiras
|
15 | 11 | 3 | 1 | 28:10 | 18 | 36 | |
| 3 |
Fluminense
|
15 | 11 | 3 | 1 | 28:14 | 14 | 36 | |
| 4 |
Atletico Paranaense
|
15 | 9 | 5 | 1 | 27:13 | 14 | 32 | |
| 5 |
Atletico-MG
|
15 | 9 | 5 | 1 | 26:17 | 9 | 32 | |
| 6 |
Vitoria
|
15 | 10 | 1 | 4 | 22:12 | 10 | 31 | |
| 7 |
Sao Paulo
|
15 | 9 | 3 | 3 | 24:13 | 11 | 30 | |
| 8 |
Cruzeiro
|
15 | 8 | 4 | 3 | 26:16 | 10 | 28 | |
| 9 |
Bahia
|
15 | 7 | 6 | 2 | 23:14 | 9 | 27 | |
| 10 |
Mirassol
|
16 | 7 | 5 | 4 | 23:21 | 2 | 26 | |
| 11 |
Gremio
|
15 | 7 | 5 | 3 | 23:17 | 6 | 26 | |
| 12 |
RB Bragantino
|
15 | 7 | 3 | 5 | 24:17 | 7 | 24 | |
| 13 |
Vasco da Gama
|
15 | 7 | 3 | 5 | 21:18 | 3 | 24 | |
| 14 |
Santos
|
15 | 6 | 5 | 4 | 22:20 | 2 | 23 | |
| 15 |
Botafogo
|
15 | 5 | 6 | 4 | 25:22 | 3 | 21 | |
| 16 |
Coritiba
|
15 | 5 | 5 | 5 | 20:20 | 0 | 20 | |
| 17 |
Corinthians
|
15 | 5 | 3 | 7 | 15:16 | -1 | 18 | |
| 18 |
Internacional
|
15 | 4 | 5 | 6 | 18:17 | 1 | 17 | |
| 19 |
Clube do Remo
|
15 | 3 | 6 | 6 | 19:20 | -1 | 15 | |
| 20 |
Chapecoense-SC
|
14 | 2 | 5 | 7 | 19:33 | -14 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Flamengo
|
15 | 8 | 4 | 3 | 29:15 | 14 | 28 | |
| 2 |
Palmeiras
|
15 | 7 | 6 | 2 | 24:12 | 12 | 27 | |
| 3 |
Bahia
|
15 | 6 | 4 | 5 | 21:22 | -1 | 22 | |
| 4 |
Atletico Paranaense
|
15 | 6 | 3 | 6 | 22:22 | 0 | 21 | |
| 5 |
Cruzeiro
|
15 | 6 | 2 | 7 | 20:28 | -8 | 20 | |
| 6 |
Santos
|
15 | 5 | 4 | 6 | 24:25 | -1 | 19 | |
| 7 |
Coritiba
|
15 | 5 | 4 | 6 | 18:28 | -10 | 19 | |
| 8 |
RB Bragantino
|
15 | 4 | 4 | 7 | 14:18 | -4 | 16 | |
| 9 |
Fluminense
|
15 | 3 | 6 | 6 | 20:23 | -3 | 15 | |
| 10 |
Atletico-MG
|
15 | 4 | 3 | 8 | 15:18 | -3 | 15 | |
| 11 |
Botafogo
|
15 | 4 | 3 | 8 | 18:26 | -8 | 15 | |
| 12 |
Internacional
|
16 | 3 | 6 | 7 | 15:23 | -8 | 15 | |
| 13 |
Corinthians
|
15 | 3 | 5 | 7 | 16:22 | -6 | 14 | |
| 14 |
Vasco da Gama
|
14 | 2 | 5 | 7 | 15:24 | -9 | 11 | |
| 15 |
Mirassol
|
15 | 2 | 4 | 9 | 13:23 | -10 | 10 | |
| 16 |
Clube do Remo
|
15 | 2 | 4 | 9 | 14:28 | -14 | 10 | |
| 17 |
Sao Paulo
|
15 | 2 | 3 | 10 | 11:22 | -11 | 9 | |
| 18 |
Chapecoense-SC
|
15 | 1 | 4 | 10 | 11:28 | -17 | 7 | |
| 19 |
Vitoria
|
15 | 0 | 5 | 10 | 11:32 | -21 | 5 | |
| 20 |
Gremio
|
15 | 0 | 5 | 10 | 9:23 | -14 | 5 |
Które miejsce zajmuje Clube do Remo w tabeli Serie A (Brazylia)?
Clube do Remo zajmuje obecnie 19. miejsce w tabeli Serie A (Brazylia) z dorobkiem 25 punktów po 30 kolejkach. Strata do prowadzącego Flamengo wynosi 39 punktów, a przewaga nad 20. miejscem to 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 33:48, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Clube do Remo w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Clube do Remo na tle ligi w sezonie 2026.
Clube do Remo na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,4
- Strzały celne / mecz 3,9
- Asysty / mecz 0,63
- Udane dryblingi / mecz 5,5
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,60
- Czyste konta 13%
- Odbiory / mecz 15,4
- Przechwyty / mecz 9,7
- Wybicia / mecz 26,8
- Zablokowane strzały / mecz 3,3
Strzelcy Clube do Remo
-
Jandir Breno Souza Silva 7
-
Alef Manga 5
-
Vitor Bueno 4
-
Gabriel Taliari 4
-
Glaybson Yago Souza Lisboa 3
-
Leonel Picco 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Clube do Remo i rywali według minuty w ostatnich 30 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Clube do Remo to 76–90+ minuta, w której padło 11 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 7 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Clube do Remo - RB Bragantino Po przerwie pada 58% bramek Clube do Remo.Przebieg meczu Clube do Remo i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 8 | 3-3-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 20 | 2-5-13 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 1-1-1 |
| Remis do przerwy | 16 | 3-6-7 |
| Przegrywał do przerwy | 11 | 1-3-7 |
Gdy Clube do Remo otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 8 takich meczów.
Jak padają bramki dla Clube do Remo
94% bramek Clube do Remo pada z gry. Z karnych odpowiadają za 3% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Clube do Remo zdobywa w sezonie średnio 0,83 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,40.
Aktualne serie Clube do Remo
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Clube do Remo, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Clube do Remo wygra mecz Clube do Remo - RB Bragantino Clube do Remo nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Clube do Remo
- Powyżej 0,5 93%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 23%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 7%
W 50% meczów Clube do Remo padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Clube do Remo - RB Bragantino Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Clube do Remo.Clube do Remo – faule i karne
- Faule / mecz 11,4
- Faule rywali / mecz 12,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Clube do Remo fauluje średnio 11,4 razy na mecz, a wymusza 12,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Clube do Remo, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Clube do Remo zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 0,67 na wyjeździe.
Clube do Remo wygra mecz Clube do Remo - RB Bragantino Clube do Remo zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 22%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 30 meczach Clube do Remo ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 58% goli Clube do Remo, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 8 z 30 meczów.
Clube do Remo wygra drugą połowę meczu Clube do Remo - RB Bragantino Drugą połowę Clube do Remo wygrywał w 8 z 30 meczów.Clube do Remo – strzały
- Celne / mecz 3,9
- Niecelne / mecz 5,5
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,5
Clube do Remo oddaje 9,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Clube do Remo - RB Bragantino Clube do Remo oddaje 9,4 strzałów na mecz.Clube do Remo – posiadanie piłki
- U siebie 42,8%
- Na wyjeździe 43,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 30
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 30
- Najniższe w sezonie 27%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 30 meczów. Średnio Clube do Remo utrzymuje przy piłce 43,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 27%.
Clube do Remo wygra mecz Clube do Remo - RB Bragantino Clube do Remo utrzymuje średnio 43,2% posiadania piłki.Clube do Remo – podania
- Kluczowe / mecz 8,8
- Dośrodkowania / mecz 20,5
- Celność dośrodkowań 21%
- Podania długie / mecz 48
- Celność długich podań 43%
Clube do Remo wymienia średnio 360 podań na mecz przy celności 81%, z czego 8,8 to podania kluczowe.
Clube do Remo – czyste konta
- U siebie 2 z 15
- Na wyjeździe 2 z 15
- Stracone / mecz 1,60
- Bez straty do przerwy 37%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 53%
Czyste konto Clube do Remo to 13% meczów sezonu (4 z 30), z czego 2 w 15 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Clube do Remo - RB Bragantino Czyste konto Clube do Remo zachowuje w 13% meczów.Clube do Remo – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 57%
- Rożne u siebie / mecz 5,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,1
Clube do Remo wykonuje średnio 4,9 rzutów rożnych na mecz wobec 6,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Clube do Remo - RB Bragantino Powyżej 8,5 rożnego padło w 80% meczów Clube do Remo.Clube do Remo – kartki
- Żółte kartki 60
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 27%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 3%
Clube do Remo ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Clube do Remo – 1,9. W sezonie zespół otrzymał 5 czerwonych kartek.
Clube do Remo według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 9 | 1-1-7 | 0,44 | 0,89 | 1,67 |
| Środka tabeli (7–14) | 13 | 3-3-7 | 0,92 | 1,38 | 1,85 |
| Dołu tabeli (15–20) | 8 | 1-6-1 | 1,13 | 0,88 | 1,13 |
Najwięcej punktów na mecz Clube do Remo zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Clube do Remo na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
16.
|
1,20 0,93 | 1,00 1,07 | 1,07 1,47 |
|
17.
|
1,13 0,94 | 1,20 0,94 | 1,13 1,44 |
|
18.
|
1,73 0,33 | 1,53 0,60 | 1,13 1,53 |
|
19.
|
1,00 0,67 | 1,27 0,93 | 1,33 1,87 |
|
20.
|
0,79 0,47 | 1,36 0,73 | 2,36 1,87 |
Ciekawe rekordy w meczach Clube do Remo
Skrajne wyniki i osiągnięcia Clube do Remo w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Clube do Remo - Bahia 4:1 Serie A (Brazylia), 22.03.2026
- Najwyższa porażka Flamengo - Clube do Remo 3:0 Serie A (Brazylia), 20.03.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Atletico-MG - Clube do Remo 3:3, Serie A (Brazylia), 12.02.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta Mangueira Severino Pereira, Clube do Remo - Palmeiras 1:1, Serie A (Brazylia), 10.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Bueno, Bahia - Clube do Remo 2:1, Serie A (Brazylia), 15.09.2026
Jakie statystyki ma Clube do Remo w tym sezonie?
Bilans Clube do Remo w tym sezonie to 30 meczów i wynik 5-10-15 przy 33 zdobytych bramkach i 48 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Clube do Remo – zawodnicy
Jak wygląda kadra Clube do Remo w sezonie 2026.
Przewidywany skład Clube do Remo 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Clube do Remo
-
Jandir Breno Souza Silva Napastnik Uraz łydki pauzuje od 29 dniopuszczone: 1 mecz
-
Mayk van van Obrońca Uraz łydki pauzuje od 40 dniopuszczone: 3 mecze
-
Joao Lucas Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 209 dniopuszczone: 32 mecze
-
Eduardo Melo Napastnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 245 dniopuszczone: 29 meczów
Kadra Clube do Remo
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
31 | Brazylia | 600 tys. € | 151 tys. € | 28 | 93% | 5 | 3 | 1 769' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
29 | Brazylia | 1,5 mln € | 80 tys. € | 18 | 60% | 4 | 1 | 1 291' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
27 | Brazylia | 1,5 mln € | – | 24 | 80% | 7 | 1 | 1 416' | 2 | 1 | |||||||
| 22 |
|
34 | Brazylia | 500 tys. € | 222 tys. € | 29 | 97% | 3 | 2 | 1 803' | 4 | 2 | |||||||
| 21 |
|
26 | Paragwaj | 3 mln € | 311 tys. € | 7 | 23% | 0 | 0 | 490' | 2 | 0 | |||||||
| 39 |
|
25 | Brazylia | 75 tys. € | 53 tys. € | 4 | 13% | 0 | 0 | 134' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
28 | Brazylia | 400 tys. € | – | 23 | 77% | 0 | 0 | 176' | 2 | 2 | |||||||
| 10 |
|
26 | Brazylia | 600 tys. € | 53 tys. € | 26 | 87% | 0 | 0 | 222' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 55 |
|
27 | Brazylia | 500 tys. € | 133 tys. € | 28 | 93% | 1 | 1 | 1 804' | 5 | 1 | |||||||
| 15 |
|
32 | Brazylia | 1 mln € | 311 tys. € | 24 | 80% | 4 | 3 | 1 163' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
34 | Brazylia | 400 tys. € | 311 tys. € | 26 | 87% | 0 | 0 | 1 534' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
27 | Argentyna | 2,5 mln € | 178 tys. € | 29 | 97% | 2 | 1 | 1 326' | 2 | 0 | |||||||
| 28 |
|
31 | Brazylia | 1 mln € | 178 tys. € | 27 | 90% | 0 | 0 | 1 598' | 6 | 0 | |||||||
| 35 |
|
28 | Brazylia | 400 tys. € | – | 4 | 13% | 0 | 0 | 11' | 0 | 1 | |||||||
| 23 |
|
26 | Urugwaj | 350 tys. € | – | 3 | 10% | 0 | 0 | 22' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
23 | Brazylia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 46 |
![]() |
22 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 91 |
![]() |
27 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
28 | Kamerun | 1 mln € | 178 tys. € | 20 | 67% | 0 | 1 | 1 751' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
32 | Brazylia | 300 tys. € | 44 tys. € | 8 | 27% | 0 | 0 | 682' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
|
34 | Brazylia | 350 tys. € | 400 tys. € | 28 | 93% | 2 | 1 | 2 429' | 4 | 0 | |||||||
| 2 |
|
28 | Brazylia | 1 mln € | 365 tys. € | 6 | 20% | 0 | 0 | 483' | 3 | 0 | |||||||
| 79 |
|
28 | Brazylia | 600 tys. € | 107 tys. € | 27 | 90% | 2 | 1 | 1 991' | 3 | 0 | |||||||
| 77 |
|
27 | Białoruś | 400 tys. € | 116 tys. € | 16 | 53% | 0 | 1 | 1 277' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
29 | Brazylia | 1,5 mln € | 578 tys. € | 10 | 33% | 0 | 0 | 630' | 3 | 0 | |||||||
| 2 |
|
27 | Brazylia | 700 tys. € | 151 tys. € | 22 | 73% | 0 | 0 | 262' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
27 | Brazylia | 850 tys. € | 44 tys. € | 9 | 30% | 0 | 0 | 270' | 3 | 0 | |||||||
| 5 |
|
28 | Brazylia | 350 tys. € | 178 tys. € | 28 | 93% | 0 | 0 | 294' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
30 | Urugwaj | 350 tys. € | 151 tys. € | 9 | 30% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 88 |
|
38 | Brazylia | 50 tys. € | 151 tys. € | 29 | 97% | 0 | 0 | 2 610' | 3 | 0 | |||||||
| 97 |
|
29 | Brazylia | 700 tys. € | – | 25 | 83% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 94 |
|
32 | Brazylia | 200 tys. € | 62 tys. € | 25 | 83% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Clube do Remo
22,7 mln €
śr. 710 tys. € / zawodnika
Ile Clube do Remo wydaje na pensje
4,5 mln € rocznie
śr. 141 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Brazylia (26 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Clube do Remo w sezonie 2026
Clube do Remo wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Clube do Remo
Jak wygląda skład Clube do Remo?
W wyjściowym ustawieniu Clube do Remo między słupkami staje Y. Vinhas, a linię obrony najczęściej tworzą Marcelo Rodrigues Souza, Marllon, Matheus Alexandre oraz Marlon. W środku pola grają Glaybson Yago Souza Lisboa, Jose Welison, Ze Ricardo, L. Picco oraz A. Galeano, a za skuteczność w ataku odpowiadają G. Taliari. Trener Thiago Carpini ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie A (Brazylia) i pucharach.
Clube do Remo – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Clube do Remo w sezonie 2026.
Clube do Remo transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia | 32 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia | 34 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia | 28 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia | 27 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia | 28 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 23 | – | za darmo | |
| 09 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 25 Sie 2026 |
|
Brazylia | 23 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Clube do Remo
Clube do Remo bilans transferowy
- -3,5 mln € 2026
- +433 tys. € 2025
Rekordy transferowe w historii Clube do Remo
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Clube do Remo w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Clube do Remo trafiło 26 zawodników za łączną kwotę 3,5 mln €, a klub opuściło 27 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Leonel Picco z Platense za 1,7 mln €.
